Van boerenkool- naar zaalvoetbal SPORT5 iet is weer eens enieten in Lisse IC doet efficiënt kt het moet doen Onthutsend zwak Voorschoten wint nog bijna Simpele zege Rijnsburgse Boys Het is ineens allemaal anders na zege Quick Boys en zeperd IJsselmeervogels HOC 985 maandag 2i maart 2005 irbee mist penalty tegen nieuwe club Robbert Minkhorst Door flitsende combi een hoog aanvalstem- de geniale invallen van broers Kevin en Jeffrey er en topscorer Kwong Steinraht moest Noord- wel breken tegen FC Lis- Iet gebeurde na vijftig mi- Noordwijk-verdediger Janssen tikte in een ge- moment de bal in de van een tegenstander, passte op de vrijstaan- dnraht die zijn eerste f twee treffers maakte. Dat u clubliefde, zeiden sup- irs over Janssen, oud van Lisse. op een veilige 3-0 iprong lieten de beste lallers bij Lisse zien waar- echt in staat zijn. De lalshow eindigde bij 5-0. 4-0 liep Steinraht aan- te trutten op drie rvan de doellijn, maar na 'l lirouette samen met in- Rian van de Niet tikte hij lal alsnog langs Robert Na een fraai passje van oorgeschoven Ervin Lee Jeffrey Winter met een stiftje voor het laatste unt. e ran de nieuwe aankopen C Lisse, Noordwijk-aan- er Jelle Korbee, stond na flink zuur te kijken. ,,Ik hier winnen. Ik heb hier irg de pest over in. Ik wil- ten zien waarom ze bij mij hebben gehaald." e miste tot overmaat imp een strafschop. Zijn gemikte schot kon Ken- :emskerk eenvoudig te mden. Korbee greep zijn omdat de normale er, Bram Meurs, gebles- ,Dan neemt Stefan LJfsma ze meestal. Nu ik: waarom niet. Het 4-0. Dat doe ik dus ook :e_i iieer." wijk had de vernedering ijk niet verdiend. Lange ;ed de ploeg nauwelijks voor FC Lisse. Absolute ikers bij de bezoekers Korbee en Patrick van - een zorgelijke consta- overigens. Korbee voet- Dlgend seizoen immers :e en Van Dam gaat op jer niveau spelen, iloegen speelden op de en kregen in de eerste en groot en een gelijk i kansen. Noordwijker ';n Kok had de score moeten open, maar treuzelde en liet zich zo in een hoek drijven. Daarna was Korbee het dichtst bij een doelpunt. Zijn volley uit een vrije trap van Schaafsma werd door Heemskerk knap gered. Vervolgens was het de beurt aan FC Lisse. Het was uitein delijk Michael van der Laan (ex-Noordwijk) die de ban brak. Hij schoot een opzij ge legde vrije trap droog binnen. Van der Laan zorgde ook voor de 2-0. De assist was van Steinraht. De topscorer speel de in de eerste vijftig minuten niet zozeer in dienst van zich zelf, en dat betaalde zich uit. „Als je topscorer in de hoofd klasse bent, zijn er altijd ogen op je gericht", lichtte de spe ler toe. „Ik had steeds twee, drie man bij me, waardoor an deren vrij staan. Dat moet je benutten." Na zijn publiekswissel een kwartier voor tijd vierde hij een uitbundig feestje met de verzorger. Het was onzeker of Steinraht kon spelen, legde trainer Saïd Ouaali uit. De spits had last van zijn hiel. „En hij had al een tijdje droog gestaan", verklaarde Ouaali de ontlading bij zijn spits. „Maar de grootste plus is dat we weer de nul hebben gehouden. Dat is de tweede keer achter el kaar. Er ontstaat vertrouwen in het veld en dat resulteert in vastigheid." Steinraht liet verder weten over twee weken een besluit te nemen over zijn toekomst. Naast FC Lisse is IJsselmeer- vogels de belangrijkste kandi daat. „Ik sta positief over mijn gesprek met die club. Mijn uiteindelijke beslissing neem ik binnenkort." Behalve met IJsselmeervogels onderhan delt de speler met Rijnsburgse Boys en een derde hoofdklas ser, maar die beide clubs hoe ven niet op zijn komst te reke nen. „Ik voetbal waar mijn hart ligt. Als ik hier wegga, is dat om een sportieve reden." Steinraht denkt zich het beste te kunnen verbeteren in Spa kenburg. Met de kantteke ning: „Nu ligt mijn hart in Lis se. En de komst van Korbee en Cesar Mendoza geeft de bur ger moed." Ouaali maakt zich geen zor gen over Steinraht. „Ik heb er vertrouwen in dat hij blijft. Mocht hij weggaan, dan moe ten we een volwaardige ver vanger vinden." f( gei ioe db Buisman itv*an den rijn - Het was stojd even mooi wat ARC za in aan den Rijn tegen taamdrager Volendam ree Effectief was het wel. indisploeg moest winnen ;n definitief in de geva- he te belanden. Mede cte de uitblinkende keeper lenoerder Remco Tuinen- woteurde dat ook. In het ternalf uur dirigeerde de ipiet)n ploeg naar de juiste teaj De twee treffers van nst van Lochem (uit een angesneden vrije trap dei urice Balkhoven) en n, l Bartels vormden een ie beloning. Daarna fel op de huid gezeten a iets meer ruimte, alle keren dat de be- ,ebljhet vizier op scherp was Tuinenburg pa- lerii Teit ARC meer offensieve nse had bezeten, was de a e al voor de rust door Eijl naren op slot gegooid. roodzwarte aan- aakten het zichzelf te n 11 tegen de traag ogende issehse defensie. Hoewel 1. 1 tennis van den IJssel ent naar volgend seizoen ;nnv. is teammanager Jo- daar al volop mee be- huiprhalve week geleden ekend dat IJsselmeer- Richard Corts ise gelederen zal ver- eerNa de wedstrijd tegen eii meldde Boer dat eels om (nu Capelle, daar- vf Leede) volgend sei- jn. fceens deel zal uitma- t vleARC-selectie. laa td Corts naar Alphen spei üjn verkast, is te dan- erh het snelle handelen iamleiding. Corts zelf: de me graag hebben. h een paar clubs in de HogBollenstreek ook wel, niet de slag lid van ARC. Ik woon tdig in Zevenhoven en zit in het laatste jaar van m'n studie commerciële economie aan de Johan Cruyff University waarvoor ik een afstudeerstage- plek zocht. Zonder ook maar een toezegging van me te ver langen werd dat voor me gere geld bij Sportspectrum in Al phen aan den Rijn. Er werd geen druk op me uitgeoefend, maar de manier waarop dat ging, sprak me wel erg aan. En dat heeft absoluut meegewogen in mijn beslissing." Boer heeft meer spelers op het oog, maar wilde daar nog geen mededelingen over doen. „We zijn bezig", was het summiere commentaar. Over verdediging en midden veld hoeft de technische staf zich minder zorgen te maken. Enige creatieve en brutale in breng zou echter geen kwaad kunnen. Bij afwezigheid van de geblesseerde René van Megge- len werkte centrale middenvel der Thijs Jongejan zich welis waar een slag in de rondte, maai' Jongejan had weinig ori ginele ideeën en was ongeluk kig in zijn balcontacten. Pieter Vermeulen en Ronald Verlaan deden het wat dat betreft beter, maar zij hebben evenmin de gave om een elftal originele im pulsen te geven. Maurice Balk hoven deed het in de eerste helft af en toe, maar juist hij moest in de rust vanwege een kuitblessure in de kleedkamer achterblijven. In de tweede helft beperkte ARC zich, mede daardoor, tot gecontroleerd spel en het ver dedigen van de broodnodige voorsprong. Zo viel er voor de toeschouwers nog maar weinig leuks te beleven, vond ook Van den IJssel. „Er lag best veel druk op het elftal, we moesten win nen. En over de eerste helft ben ik bepaald niet ontevreden. Maar na de rust viel er inder daad weinig te genieten. Dat was vandaag ook niet het uit gangspunt. We wilden drie punten pakken en dat is ge lukt." door Gertjan van Geen spakenburg - Hoop doet leven en zo lang er niets definitief beslist is, mag Voorschoten '97 blijven bidden voor een verlenging van het hoofdklasserschap. Na de onthutsend zwakke vertoning za terdag in en tegen Spakenburg is de kans op lijfsbehoud echter nog onwaar schijnlijker dan de promotie van vorig jaar. Voorschoten verloor door twee te gendoelpunten in de slotfase met 'slechts' 3-2, waar concurrenten Huizen en Katwijk wonnen en de twaalfde plaats steeds verder buiten bereik komt. Als team is Voorschoten misschien niet de slechtste van de hoofdklasse B. De spelers willen graag hard voor elkaar werken. Maar trainer Peter Wubben heeft dermate weinig kwaliteit in zijn se lectie, dat de hoogste amateurklasse veel te hoog gegrepen is. Het verschil met Spakenburg was op sportpark De West- maat angstaanjagend groot. Het score bord vertelde misschien een heel ander verhaal, na 77 minuten bracht Mike Ni- kic de stand verrassend op 1-2, maar de stand op de ranglijst verhult niets. Na 21 speeldagen loopt Voorschoten twee op drie en heeft het minder dan een doel punt per wedstrijd gescoord. Overwinningen op Huizen en Katwijk brachten de laatste weken wat licht in de duisternis, maar het zullen inciden ten blijven. Tegen dergelijke ploegen is leunen op de defensie nog tot een goed einde te brengen. Tegen Spakenburg was het wachten tot het mis zou gaan. De thuisploeg was ruw geschat tachtig procent van de tijd in balbezit en stuur de Voorschoten van het kastje naar de muur. De bezoekers wisten niet waar ze het hadden en keken vol ongeloof naar hoe de bal er maar niet in wilde. Een lobje van Yves Heskamp belandde op de lat, een kopbal van Wilbert Scheenstra werd van de lijn gehaald en talloze aan vallen strandden in schoonheid. Pas in de 38ste minuut moest Spakenburg-kee per Khalid Benlahsen voor het eerst handelend optreden na een te zachte te rugspeelbal. Mike Nikic kwam een teen lengte tekort om iets zinvols met de bal te doen. Op de tribune werd niet gemord om het uitblijven van een doelpunt, maar dat had een heel andere oorzaak. Het nieuws dat aartsvijand IJsselmeervogels dik aan het verliezen was bij SHO en Quick Boys Sparta Nijkerk oprolde, voedde de hoop dat de 'rooien' uit Spa kenburg geen kampioen gaan worden. En dat is in het blauwe kamp misschien wel het belangrijkst, nu Spakenburg zelf om niets meer voetbalt. Aan Voorschoten-kant begon Mike Nikic in de basis, omdat Bernardo Bor te laat was gekomen. Ronald van Delft en Hugo Borsboom ontbraken vanwege een schorsing. Vanaf het beginsignaal zat de ploeg in de verdrukking. Eenmaal in bal bezit kon Voorschoten niets uitrichten. Combinaties over meer dan twee schij ven waren op de vingers van een hand te tellen. Trainer Wubben verklaart: „We voetballen niet met het grootste vertrou wen. We willen countervoetbal spelen en met twee, drie passes aan de over kant zijn." Daar kwam helemaal niets van terecht. Hoe bizar was het daarom dat Voor schoten na 67 minuten aan de leiding kwam uit notabene de eerste de beste corner. Roest, de enige speler die be wees de hoofdklasse aan te kunnen, kopte raak. De centrale verdediger zorg de ook voor de onrust bij de 1-2 van Ni kic door wederom een kopduel te win nen. Nikic maakte het fraai af met een halve omhaal. In de tussentijd had Ro- derik de Harder voor de 1-1 gezorgd door te profiteren van onrust bij een corner. Een nieuwe hoekschop op zes minuten van het einde bracht Spaken burg de tweede gelijkmaker. Heskamp werd bij de tweede paal vrijgelaten en volleerde binnen. Een staaltje schijnver- dedigen van Michiel Koenen leidde de nederlaag in. De invallende A-junior Maurice van de Wilt gleed stijlvol langs mede-invaller Koenen, wiens sliding slechts lucht verplaatste. Van de Wilt zag De Harder vrijstaan: 3-2. Voorschoten mag volgende week inha len tegen Sparta Nijkerk. Wubben blijft hopen: „Zo lang het wiskundig mogelijk is, gaan we ervoor. Tegen Nijkerk zijn gewoon drie punten te halen." door Willem Spierdijk nijkerk - Zaterdagmiddag 14.30 uur. Tijdens de voorbeschouwin gen op de komende voetbalmid dag houdt iedereen er rekening mee dat het in de strijd om de ti tel wel eens de laatste speeldag kan zijn die er toe doet. Winst voor IJsselmeervogels en verlies van Quick Boys zouden het kam pioenschap beslissen. Zaterdag middag 17.00 uur. Het is alle maal anders. De Katwijkers win nen met 3-6 bij Sparta Nijkerk en de Vogels gaan ten onder bij SHO. Het is ineens weer span nend in de hoofdklasse B. De stemming bij Quick Boys was de afgelopen weken door drie achtereenvolgende neder lagen tot een nulpunt gedaald. De landstitel zou niet worden geprolongeerd, sterspeler Hen drik van Beelen en trainer Gert Aandewiel zouden afscheid van de club nemen na een mislukt seizoen, en de sfeer bij de sup- portersschare leek weer op die uit de magere jaren van de club. Slecht voetbal, het zelfvertrou wen tot nul gereduceerd. Hoe krijg je je ploeg voor een lastige uitwedstrijd op kunstgras weer op de rails? Met boerenkool voetbal, had trainer Gert Aan dewiel besloten. Geen techni sche hoogstandjes in de eigen defensie, geen combinatievoet bal, maar de bal moest eenmaal in Katwijks bezit zo snel moge lijk naar voren worden geke geld. Het was een strijdwijze een landskampioen onwaardig, maar Aandewiel kon na afloop opgelucht vaststellen dat zijn tactiek had gewerkt. Zijn ploeg was in de eerste helft op het kunstgras van Nijkerk in het spel gekomen en was ook nog eens schadevrij gebleven. En in de tweede helft was het karwei zaalvoetballend keurig afge maakt. Toch zag het er voor rust op sportpark De Ebbenhorst niet naar uit dat het lange-trappen- voetbal van Quick Boys tot iets zou leiden. Achterin staat bij Sparta Nijkerk namelijk Rob Hopman. De man is meer dan twee meter lang en won dan ook elk kopduel van Hendrik van Beelen. „Het was de bedoe ling dat we de weggekopte bal len zouden oppikken en zo ver van ons doel zouden blijven", verklaarde Aandewiel. Dat laatste lukte lang niet altijd. Sparta Nijkerk counterde en combineerde gevaarlijk via hun spitsen Albert van Nijhuis en Karim Elkadouri. De centrale verdedigers bij Quick Boys, Raymond Flaton en Chris Ken- selaar, maakten meer dan eens Spits Albert van Nijhuis (Sparta Nijkerk) stuit op de sterk keepende Peter Kromhout, doelman van Quick Boys. Foto: Willem-Jan Dijkdrent een wanhopige indruk. Ook de 0-1 (een kopbal van Bennie van Fruchten uit een vrije trap van Brian Mussche) droeg helemaal niets bij aan het vertrouwen in de Katwijkse laatste linie. Het wachten was op de gelijkmaker van Sparta Nijkerk die eigenlijk niet kon uitblijven. Gelukkig kreeg de thuisclub ook alle tijd van scheidsrechter Smit om in een merkwaardig lange bles suretijd via El Kaddouri voor 1- 1 te zorgen. Het spelbeeld van de eerste helft beloofde weinig goeds voor na rust. Toch liep het alle maal nog goed af voor Quick Boys; met een andere strijd wijze en een beetje geluk. De Katwijkers hoefden de tweede helft maar naar het doel te kij ken of de bal vloog erin. Arie Guyt zorgde met een carambole van afstand voor 1-2. Vervol gens zag doelman Peter Krom hout hoe een vrije trap van Mi chel van Dijkhuizen op de paal belandde. Maar daarna kwam vooral de aanval van Quick Boys los. In een keer toonden Bak, Van Bee len en Van Fruchten hun tech nische superioriteit, in een keer was er het vertrouwen dat je juist op kunstgras heel leuk kan combineren, het had soms iets weg van een zaalvoetbalde monstratie. Vier prachtige goals later (Van Beelen, Van der Plas, Bak en Van Fruchten) had Quick Boys in totaal zes doel punten op het scorebord gezet. Verdediger Chris Kenselaar zorgde ervoor dat het niet alle maal rozengeur en manen- schijn was in de Katwijkse gele deren. In een fase dat het leek dat ook in de achterste linie het vertrouwen terugkwam, begon hij te eieren met de bal. Het kostte Quick Boys nog twee doelpunten. Het kon trainer Aandewiel niet eens zoveel schelen. „Nu overheerst de op luchting over het feit dat we de negatieve serie tot stoppen hebben gebracht." Of Quick Boys nu ineens weer de grote titelkandidaat is, hield hij in het midden. „Het lijkt of geen van de ploegen in deze klasse het predikaat 'titelkandidaat' ver dient. Ter Leede haalt drie punten op in Amsterdam Frank Aboikoni scoorde twee keer voor Rijnsburgse Boys. Foto: Hans Oudwater vlaardingen - Rijnsburgse Boys kende niet al te veel moeite te gen Deltasport in Vlaardingen. De Rijnsburgers wonnen met 3- 1 en namen alle doelpunten voor hun rekening. Bryan Si mons bezorgde de tegenstan der een voorsprong door een van richting veranderd schot in het eigen doel te koppen. Nog voor de thee maakte Rijns burg gelijk. Frank Aboikoni scoorde. In de tweede helft ging de buitenspeler onderuit in het strafschopgebied, Peter Freke miste echter vanaf elf meter. Vervolgens bracht Aboikoni zijn ploeg alsnog aan de leiding. Kort voor tijd bepaalde invaller Jasper Ketting de eindstand op 3-1. „Het was niet een echt sterke partij", zei assistent-trainer Dick Heemskerk na de wed strijd. „Ik vond Deltasport maar een matige ploeg. Spelers ko men fysiek en conditioneel te kort. Ze zakten in de tweede helft steeds verder weg. Als je zelf in goeden doen bent, kun je zomaar naar 5-0, 6-0 van zo'n ploeg weglopen. De beste mogelijkheden in de tweede helft waren voor Joost Kuhlmann en Frank Zinhagel. Hoewel Kuhlmann met zijn ge dreven spel veel gevaar stichtte, scoorde hij niet. Ter Leede Ter Leede heeft drie punten op gehaald in Amsterdam tegen de amateurs van Ajax en 'dat was het belangrijkste', concludeer de trainer Arie Lagendijk van de Sassenheimse club. De eind stand (0-1) stond al na een kwartier op het bord. De voorsprong was te danken aan Germain Gotschin die het doelpunt maakte, en aan de grens- en scheidsrechter. Zij za gen niet dat de bal eerst de ach terlijn was gepasseerd voordat hij bij de doelpuntenmaker kwam. Gotschin scoorde uit een voorzet van Anouar Hamdi. In de verder gelijkopgaande eerste helft kregen beide elftal len daarna niet veel kansen meer. Na rust verzuimde Ter Leede de magere marge te vergroten. Ro berto Escudero, Hicham Rbii en Mohammed Rahou lieten in kansrijke positie verstek gaan. „Wij hadden aanvankelijk de beste mogelijkheden om te sco ren", vond trainer Arie Lagen dijk. „Dan verzaak je, waardoor we uiteindelijk in de slotfase nog goed wegkwamen." HOOFDKLASSE A Ajax - Ter Leede 0-1 (0-1). 12. Gotschin 0-1. Scheidsrechter: Stofkooper. Toeschouwers: 250. Waasdorp Faerber 28. Lensink Van Zeist Jansen Lagendijk Escudero 7 88. Hoogkamer 7 Rahou 7 Koordes 8 Rbii 7 Gotschin 8 Hamdi 7 76. Gootjes FC Lisse - Noordwijk 5-0 (2-0). 18. Van der Laan 1-0, 43. Van der Laan 2-0, 52. Steinraht 3-0, 65. Steinraht 4-0, 79. J. Winter 5-0.- Scheidsrechter: Pijpers Toeschouwers: 600. FC Lisse: Heemskerk 7 K Winter 8 Lee 7 Van der Laan 8 De Goede 6 Steinraht 8 Tan 8 77. Dekker Honsbeek 7 Naarendorp 7 Van Wieringen 6 J. Winter 8 74. Stals Spaan 6 Van Dam 8 Reumer 7 Schaafsma 6 Janssen 6 Kok 6 62 Van der Niet 6 46. Schoonen 6 Korbee 8 Leonard Van Rijn 7 Pitti 7:1 Van der Kolk 6 ARC - Volendam 2-0 (2-0). 15. Van Lochem 1- 0; 29. Bartels 2-0. Scheidsrechter: Prooi. Toe schouwers: 550. Tuinenburg 9 Vermeulen 7 Roest 8 Jongejan 6 Van Schie 7 Verlaan 7 Balkhoven 7 Slingerland 46. Bakker 7 72. Van Beesd Van Lochem 7 Graaven 6 59. De Jong 8 Bartels 7 ASWH - Bennekom 1-1 (1-1). 10. Van der Mei)' den 1-0 (e.d.). 30. Van der Meijden 1-1. Scheidsrechter: Huis in 't Veld. Toeschouwers: 1450. Barendrecht - Hoek 1-1 (0-1). 40 Melki 0-1 87. Versluis 1-1. Scheidsrechter: Sinke. Toe schouwers: 900. Marken - Heerjansdam 1-2 (1-1). 22. Christiaan Koremans0-1, 24. Homan 1-1, 52. Wessels 1-2 (strafschop) Scheidsrechter: Driessen. Toe schouwers: 350. DOVO - Kozakken Boys 0-2 (0-0). 48. Ozkaya 0- 1. 68. Santegoeds 0-2. Scheidsrechter: Dijk— man Toeschouwers: 750. ASWH 22 16 2 4 50 45-19 Kozakken B 22 12 6 4 42 38-16 TerLeede 22 10 8 4 38 36-21 Hoek 22 12 1 9 37 48-30 Lisse 22 11 3 8 36 52-40 Bennekom 21 10 5 6 35 38-27 Noordwijk 22 9 7 6 34 36-36 Heerjansd 22 9 3 10 30 29-36 Ajax 21 8 4 9 28 24-32 D0V0 21 7 4 10 25 28-32 ARC 21 7 4 10 25 24-32 Barendrecht 21 5 2 14 17 22-45 Marken 22 4 4 14 16 22-44 Volendam 21 2 5 14 11 16-48 Derde periode Hoek 5-10 ASWH 5-10- Kozakken Boys 5-10 Heerjansdam 5- 9 Topscorers: Steinraht (FC Lisse) 20, Destorme (Hoek) 15. J Winter (FC Lisse) 14. Ysebaert (Hoek) 12, Blankendal (Ajax) 9. Powel (Baren drecht) 9, Van Meegdenburg (Bennekom) 9. Ko- remans (Heerjansdam) 9, Leonard (Noordwijk) 9. Wessels (Heerjansdam) 8. Dewispelaere (Hoek) 8, Henar (Kozakken Boys) 8. HOOFDKLASSE B Spakenburg - Voorschoten '97 3-2 (0-0). 67 Roest 1-0, 72. De Harder 1-1, 77 Nikic 1-2: 84. Heskamp 2-2, 87. De Harder 3-2. Scheids rechter: Schuring. Toeschouwers: 1500. Keemink 7 T Borsboom 5 Van Vliet 6 Van der Errelen 4 Pecjinovic 6 55. Bor 6 Roest 7 Karremans 5 Borst 7 82. Koenen Kluivers 6 Nikic 7 Jonk 6 Sparta Nijkerk - Quick Boys 3-6 (1-1). 14. Van Fruchten 0-1, 45. El Kaddouri 1-1, 49. Guijt 1- 2, 72. Van Beelen 1-3, 79. Derek van der Plas 1-4, 80. Van Nijhuis 2-4. 84. Bak 2-5, 87. Van Fruchten 2-6, 90. Van Nijhuis 3-6 Scheids rechter: Smit. Toeschouwers: 1000. Kromhout 7 90. Timmermans Van Dam 6 Van Beelen 8 Flaton 6 Mussche 7 90. De Waard - Bekx 7 Kenselaar 4 Van Fruchten 8 Guyt 6 87 Torken Van der Plas 7 Bak 8 Deltasport - Rijnsburgse Boys 1-3 (1-1). 4. Si mons (e.d.) 1-0, 44. Aboikoni 1-1, 69. Aboikoni 1-2, 84. Schnater 1-3. Scheidsrechter: Wijma. Toeschouwers: 500. Langstraat 7 80. Schnater Groot 7 Kuhlmann 7 Vermolen 6 Zinhagel 6 Zandbergen 6 Aboikoni 7 Freke 7 81. Ketting Stuy 6 Simons 6 Kolder 7 Katwijk - Scheveningen 5-2 (1-1). 12. Kenepa 0-1 (strafschop). 36. Molenaar 1-1, 61. Pronk 2-1,68 Molenaar 3-1.85 Jonker 4-1.87. Jon ker 5-1, 90+2 Grünholz 5-2 Scheidsrechter: Van der Werff. Toeschouwers: 600. De Heiden 7 89. Hajji Verkade 7 Hensen Buijs 6 Verkuijlen 7 De Groot 6 74. De Bie Ederveen 7 Molenaar 8 Pronk 7 Vondeling Verheij 6 83. Jonker 8 Excelsior M. - Capelle 5-0 (3-Ö). 18. Vink 1-0, 28. Vink 2-0, 33. Meijer 3-0, 84. Loeve 4-0 (strafschop), 89. Visser 5-0. Scheidsrechter: Ui- terhoeve. Toeschouwers: 500. TOGR - Huizen 0-2 (0-1). 42. Lamptey 0-1. 84 Lamptey 0-2. Scheidsrechter: Roeland Toe schouwers: 350. Rode kaart: De Pina (TOGR). SHO - IJsselmeervogels 4-1 (3-0). 5. Overkleeft 1-0, 9. Barendregt 2-0, 44. Barendregt 3-0, 68. Bakker 4-0, 81. Koelewi|n 4-1 Scheidsrechten Klerks. Toeschouwers: 1000. Rode kaart: Over kleeft (2x geel. SHO). Rijs4|fe(2x geel, IJssel meervogels). IJsselm.v. Quick Boys Capelle Rijnsb. B. Spakenburg Excelsior M. SHO Schevening. Sparta N. DeltaSport Katwijk TOGR Huizen Voorschot. 22 14 22 13 21 11 22 9 21 10 22 9 22 8 22 7 21 8 22 5 22 6 22 5 22 4 21 3 5 45 4 44 5 38 5 35 8 33 9 31 8 30 6 30 8 29 9 23 5 11 23 7 10 22 7 11 19 5 13 14 38-27 54-37 34-27 50-32 43-36 39-36 33-31 33-32 27-32 28-27 28-38 30-47 29-41 20-43 Derde periode Excelsior M. 5-12 Ri|nsburgse 8 5-10 IJsselmeerv. 5-12 Huizen 5-10 Topscorers: Van Beelen (Quick Boys) 17, De Harder (Spakenburg) 13, Henk Roeland (Ca pelle) 12. Loeve (Excelsior M.) 11, Bak (Quick Boys) 10, Schnater (Rijnsb Boys) 10, Van Gel der (Capelle) 10. Zinhagel (Rijnsb Boys) 10'. Garcia Mendes (TOGR) 10. Molenaar (Katwijk) 9. Yves Heskamp (Spakenburg) 9. Van Fruch ten (Quick Boys) 8. Heskamp (Spakenburg) 8, Geert Bakker (SHO) 8, Langerak (Deltasport) 8, Yilmaz (Huizen) 8, Van Ni|huis (Sparta Nij kerk) 8 Programma volgdende week: Voorschoten '97 - Sparta Nijkerk, Capelle - Spakenburg.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 17