Vacaturekrant uedrijfsleider (in opleiding) sClean Lease Randstad mmm m La Fr Op naar de volgende top. owieK s tbav Integrale textielverzorging www.zaakvaniezelf.nl STALMEDEWERKER LA FRANCE - OEGSTGEEST CHEF D' EQUIPE Z7 DIRECTEUR m/v meer banen op vacaturekrant.nl Adverteren? 075-6813677 pag@hdc.nl 'WERKEN'BIüXENOS os is een succesvolle Nederlandse onderneming met ruim 100 filialen in Nederland S filialen in Duitsland. Onze presentatiewijze en ons assortiment zijn beslist tssend te noemen. Wij verkopen o.a. decoratieve woning- en cadeauartikelen, maar ook glaswerk, keramiek, tuinartikelen, kleinmeubelen en food. ucces van onze formule is te danken aan het enthousiaste team medewerkers in onze winkels. Voor één van onze filialen in de regio Leiden zijn we op zoek naar een collega voor de H full-time functie (36 uur per week) van Kjrijfsleider in opleiding word je in een "trai- vangst en controle van artikelen, artikelpresenta- in Ihe job" geleerd hoe je op termijn eindver- tie, budgetbewaking, administratie, etc. De waar- lordelijkheid draagt voor een fïiïaai. Tot de nemend bedrijfsleider speelt hierbij een onder- behoren onder andere: realiseren van de steunende rol. Samen met het verkoopteam weet doeisteilinc. aansturen motiveren bege- je van aanpakken en breng je de landelijke Xenos- van winkelpersoneel zorgdragen voor de formule tot uitdrukking. Vanuit diverse disciplines jj reisplanning, bestellen van artikelen, ont- binnen de organisatie word je hierin begeleid. Wij bieden: een gevarieerde baan uitstekende werk-omstanc;gheden goede sfeer binnen een gezond bedrijf pensioenvoorziening spaarloonregeling collectieve verzekeringen 15% korting op Xenos-artikelen 10% korting op aankopen bij o.a. Blokker, Bart Smit, Intertoys. Marskramer, Leen Bakker, Tuincentrum Overvecht arbeidsvoorwaarden conform Gebra-CAO ken je jezelf in bovenstaand profiel, stuur dan binnen 10 dagen na plaatsing van deze advertentie, een sollicitatiebrief met curriculum vitae naar; Xenos B.V., de heer A.L.M. van Engelen, P&O-functionaris, Postbus 1038, 5140 CA te Waalwijk. Acquisitie naar aanleiding van daze advertentie wordt met op prijs gesteld vragen: MBO-(detailhandels)opleiding le diiggevende ervaring jj litiele instelling j] anisatorisch vermogen g aring in food en/of fast- consumer 'c jds is een pré communicatieve vaardigheden Voor werkzaamheden bij onze relaties in de gezondheidszorg zijn wij op zoek naar een: "Servicemedewerker Linnenvoorziening (m/v) (meewerkend voorman) 5 dagen per week (36 uur) Wat wij hebben bereikt, kunt u ook bereiken. Wij zijn op zoek naar een stalmedewerker met ervaring op onze pensionstal in Lissebroek. Heb je ervaring met paarden en wil je hier graag mee werken bel ons dan voor een gesprek. De Dijckhoeve, Lisserdijk 275, 2165 AA Lisserbroek M. de Regt, 06 53 71 22 91 Het strandleven van de Cöte d'Azur, het Parijse theater, het Stations- feestcafé en de informele Franse proefkeuken vormen decors voor formidabele bedrijfsfeesten, familiebijeenkomsten en huwelijksfeesten. Feesten voor groepen van 20 tot 800 personen. "La supervision" is gedurende zo'n feestavond in handen van een gedreven organisator. Hij of zij onderhoudt de contacten met de opdracht-/ feestgever, de gasten, de keuken en de enthousiaste "équipe" van veelal parttime medewerkers. Ofwel deze duizendpoot zorgt dat het feest op rolletjes loopt. Als je het als een uitdaging ziet om als feestbegeleider aan de slag te gaan, nodigen wij je uit te solliciteren naar de functie van Voor deze fulltime functie is gedegen basis horeca-ervaring van belang en een interesse in feesten natuurlijk. De details leren wij je graag. Enthousiasme en de absolute wens om onze gasten een onvergetelijke avond te bezorgen zijn zeker net zo belangrijk. De werkzaamheden liggen zowel, in de avonduren als overdag en voor een groot gedeelte in het weekend. Tegenover de tomeloze inzet die wij verwachten zetten wij een kameraadschappelijke werksfeer en een uitstekende beloning. Voor verdere inlichtingen I en schriftelijke sollicitaties: °l\l r Partycentrum La France 1 1 Mw. H. van der Weijden T R U M Rhijngeesterstraatweg 43 2341 BR Oegstgeest 071 - 517 74 72 info@lafrance.nl Kijk ook eens op onze internet site: www.lafrance.nl PARTY 4^ Werkzaamheden: De Servicemedewerker Linnenvoorziening draagt zorg voor de logistieke handelingen die noodzakelijk zijn om onze relaties intern van Tinnengoed te voorzien. Door een goede aansturing van enkele medewerkers wordt gezorgd dat de eindgebruikers altijd over voldoende linnengoed beschikken. Daarnaast wordt aansturing gegeven aan diverse andere diensten die verleend worden in de zorginstellingen, die allen gerelateerd zijn aan de integrale textielverzorging. Tevens dienen kleine technische storingen aan apparatuur verholpen te worden. te Wat wij verwachten: goede communicatieve vaardigheden een dienstverlenende instelling "vroege vogel' jj basiskennis van MS-Office minimaal 3 jaar leidinggevende ervaring gewenst als 'teamplayer' MBO werk- ot denkniveau 1 ervaring in het aansturen van medewerkers In het bezit van een rijbewijs B en een auto bereid te werken bij verschillende projecten in Midden-Nederland affiniteit met wasserijen, logistiek of facilitaire zaken en technisch inzicht is een pré. Wat wij bieden: Een functie binnen een resultaat gerichte onderneming met korte communicatielijnen en een team enthousiaste medewerkers. Er wordt vanzelfsprekend een uitgebreid inwerkprogramma »lj aangeboden. Informatie: Voor meer Informatie kunt u contact opnemen met de heer R.C. Vos, bereikbaar onder tele foonnummer: 071-3419107. Solliciteren: re Uw sollicitatiebrief met CV kunt u voor 2 april 2005 opsturen of mailen Solliciteren: Uw sollicitatiebrief met CV kunt u sturen of mallen naar: Clean Lease Randstad b.v. afdeling P&O T.a.v. Mvr. G. van ElswIJk-Hoek Hoogewaard 191 2396 AR KOUDEKERK AAN DEN RUN e-maB: gerrle.vanelswljk@clr.ni Clean Lease Randstad is een snel groeiend bedrijf In de dienstensector, één van de marktleiders op hel gebied van integrale textielverzorging (verhuur, reiniging en distributie van textiel en bedrijfskleding). Wij stellen hoge eisen aan kwaliteit en nauwkeurigheid. Het bedrijf heeft vestigingen in Amsterdam, Enschede, Koudekerk aan den Rijn, Leiderdorp, Noordwijk, Nijkerk, Rotterdam en Vaassen. FOCWA is de Nederlandse vereniging van ondernemers in het carrosseriebedrijf, een actieve branche organisatie waar ruim 2100 ondernemingen met in totaal zo'n 15000 werknemers bij zijn aangesloten. Op tal van terreinen behartigt FOCWA vanuit haar secretariaat te Sassenheim de individuele en collectieve belangen van haar leden: economische en sociaal economische aangelegenheden, techniek en innovatie, scholing en opleiding, kwaliteits-, milieu- en arbozorg, reclame en public relations, bedrijfsadvisering en -begeleiding etc. Bij FOCWA is plaats voor een MEDEWERK(ST)ER CATERING 1 Voor 1 dag per week Daarnaast fungeer je als oproep kracht ter vervanging van de andere medewerkster bij vakantie, vrije dagen, ziekte e.d DE FUNCTIE Je regelt de catering voor mede werkers en bezoekers van het FOCWA-secretariaat. Dagelijks wordt in de lunchruimte een (uit gebreid) lunchbuffet geserveerd, dat jij geheel verzorgt. Ook reken je de lunches af met de gebruikers en verzorg je de inkoop van etens waren e.d. Voorts zet je koffie en thee t.b.v. vergaderingen en ove rige bezoekers. Daarnaast ben je belast met het reinigen en onder houden van de keukenapparatuur en koffiemachines. JE PROFIEL Je hebt een afgeronde middelbare schoolopleiding op (minimaal) LBO/Mavo-niveau. Als je ervaring hebt in de catering en met het bereiden en serveren van lunches is dit zonder meer een pré. Voorts is enige kennis van en ervaring met automatisering (bijv. Word, Excel) handig. Je hebt een serviceverlenende en flexibele instelling, bent representatief en beschikt over goede omgangs vormen. WAT BIEDEN WE Het gaat om een in hoge mate zelfstandige functie, met ruimte voor eigen initiatief. FOCWA is een informele organisatie, waar een positief kritische inbreng en een gezonde dosis humor op prijs worden gesteld. Je salaris en bij komende arbeidsvoorwaarden zijn prima. Wil je meer weten over deze functie? Bel dan met Hanny Heemskerk, office manager. Telefoon 0252 - 265 222. Is je belangstelling gewekt? Stuur dan binnen 10 dagen een sollicita tiebrief naar FOCWA, t.a.v. Hanny Heemskerk, Postbus 299, 2170 AG Sassenheim. Wil je meer weten over FOCWA zie ook www.focwa.nl Acquisitie naar aanleiding van deze adver tentie wordt niet op prijs gesteld De Heembloemex groep »s actief éo blijft schoppen tegen de grenzen V3n de bloemenwereld. Door in te zetten op groei. Als exporteur willen we de beste bloemen voor de beste prijs bieden. Elke dag opnieuw. We laten ons niet beperken door ons afzetgebied. Leunen niet achterover op een Franse top maar kijken van daaruit verder. Naar nieuw terrein om te verkennen, naar kansen om onze krachten te blijven meten- Ais importeur groeien we door. Wc ontdekken ongewone natuur producten en introduceren die in onze eigen Cash Carry's. Van Eucalyptus naar onze eigen schelpen li je of van ket driftwood uit de Middellandse Zee tof de trends treasures to be Als werkgever doordat we talent willen samenbrengen en aanvoeren. Öp naar de volgende top. Voor onze administratie moet je in Rijnsburg zijn. En juist daar is plaats voor een zelfstandig talent Je bent weliswaar verant woording schuldig aan de financieel administratief manager en toch wordt er veel van je verwacht. De totale boekhouding in alle facetten komt op je schouders te rusten, net als de samen stelling van tussentijdse rapportages. En nog veel meer. En dat omvat een behoorlijke hoeveelheid werk. Breed, dat wel. Hier ligt mede de aantrekkingskracht voor jou. Ga )e uitdagingen niet uit de weg? Beschik je daarbij over een gezonde dosis inlevings- en aanpassingsvermogen? Dan is hier de uitdaging. Wat v nog meer van je verwachten is enkele jaren ervaring ergelijkbare job. Met daarbij toch wel een opleiding 1 «op MBO-niveau. Kortom we vragen veel, maar daartegenover bieden we naast een uitdagende baan nog veel meer. Geïnteresseerd? Schrijf een sollicitatiebrief naar Postbus 280, 2230AG Rijnsburg. Voor telefonische inlormatie kan je contact opnemen met onze accountant Arie Balkenende (071) 409 21 00. De eerste selectie zal ook door hem geschieden. HEEMBLOEMEX BV Flora Holland Rijnsburg I Box D2.43 Postbus 25 2230 AA Rijnsburg T (071) 409 74 00 www.heembloemex.com Gevraagd in huisartsenpraktijk per 1 mei 2005 Ervaren gediplomeerde doktersassistente voor woensdag en vrijdag 16 uur per week) In ons praktijkgebouw "De Coepel" zijn 2 huisartsenpraktijken gevestigd, waarin 3 huisartsen, 1 praktijkverpleeg- kundige en 5 (parttime) doktersassistentes werkzaam zijn. In het pand bevindt zich ook een apotheek. Schriftelijke sollicitaties richten aan: F. J. Dijk, huisarts Randweg 35a 2225 PJ Katwijk Tel.: 071-4076752 W. van de Kamp Voorschoten B.V. W. van de Kamp Voorschoten B.V. is een zelfstandig bedrijf dat in 1940 is opgericht. Onze hoofdactiviteiten zijn; handel en productie van benodigdheden voor de grond- weg- en waterbouw. We zoeken: Productie medewerker/lasser We verwachten: - Ervaring in het lassen van aluminium. - Voldoende technische vaardigheid voor ons productiewerk, (zeefdrukken, spuiten, diverse montagewerk) - Kennis van kleine brandstofmotoren of fijnmechanisch werk is een pré. - Relevante werkervaring in een van bovengenoemde taken. We bieden: - Een prettige werksfeer. - Een aantrekkelijke en afwisselende baan. - Goede arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over ons bedrijf: - Kijk op onze website www.kampvoorschoten.nl, of neem bij vragen contact op met Frank Hendriks tel. 071 561 8950 Een reactie, samen met je C.V. kun je richten aan: W. van de Kamp Voorschoten B.V. Industrieweg 3-5 2254AE Voorschoten. Of mailen naar frank@kampvoorschoten.nl A SOS-Kinderdorpeii ...want ieder kind verdient een thuis... SOS-Kindcrdorpen geeft weeskinderen en ve»laten kinderen een nieuwe moeder, een huls, broertjes en zusjes en een opleiding Overal ter wereld Steunt u ons als HuisVricnd voor 5,- per maand? Bel (020) 408 01 90 of kijk voor meer informatie op www.soskindeitlorpen.nl SOS-Kinderdorpen STICHTING RKBO "HAARLEM-SCHOTEN" vraagt per 1 augustus 2005 een wtf 1,0 voor de SINT BAVOSCHOOL aan de Eemstraat en Reviusstraat in Haarlem Noord Haart e*-«o <"d Wij zoeken een directeur die: - beschikt over een enthousiasmerende stijl van leidinggeven; - de ontwikkelde visie op onderwijs, kwaliteitsontwikkeling en zorg verder kan uitdragen en voortzetten; - helder en effectief kan communiceren; - de open en prettige werksfeer op de Bavoschool verdere gestalte geeft; - de schoolleidersopleiding heeft gevolgd of bereid is een dergelijke opleiding te doen - de katholieke identiteit van de school onderschrijft; In het kader van het integraal personeels beleidsplan is een competentieprofiel van de directeur gemaakt. Deze wordt gebruikt bij de procedure. De Sint Bavoschool is een grote school (500 leerlingen) verdeeld over 2 locaties in Haarlem Noord. Op de school werken 40 medewerkers. Informatie over de school kunt u vinden op de website: www.sintbavoschool.nl Er vindt een belangrijke ondersteuning plaats vanuit het bovenschools management. Een assessment kan deel uitmaken van de procedure. Nadere inlichtingen kunt u opvra gen bij de bovenschools en bestuurlijk manager, dhr. J.A.M. Koehorst, tel.023-5392608. Uw sollicitatie met C.V. kunt u tot 4 april 2005 sturen naar: Stichting RKBO "Haarlem-Schoten", Rijksstraatweg 229a, 2024 DG te Haarlem. (acquisitie in welke vorm dan ook wordt niet op prijs gesteld) Joh Heemskerk Export B.V. is een jong en sterk groeiende internationaal opererende bloemenexporteur Onze activiteiten bestaan uit lijnrijden, verzendexpon en verkoop d m v. cash carries Door groei en verandenng zijn wij op korte termijn op zoek naar een: ENTHOUSIASTE ALLROUND ADMINISTRATIEF MEDEWERKER In uw functie van administratief medewerker bent u met uw collega's mede verantwoordelijk voor de administratie van 6 werkmaatschappijen. Verantwoordelijkheden: - Het zorgdragen voor een juist en volledig grootboek - Assisteren bij maandrapportage, jaarwerk en budgettering - Verrichten van ad-hoc werkzaamheden voor directie en management - Verantwoordelijk voor de administratie van I werkmaatschappij Functie eisen: - MBO (MEAO/MBA) niveau met minimaal 3 tot 5 jaar ervaring - Beheersing van de Duitse taal en van de Engelse taal is een pré - Een grote dosis werklust, enthousiasme doorzettingsvermogen - Ervaring in de bloemenbranche is geen must - Geen "9 tot 5" mentaliteit - Affiniteit met automatisering Wij bieden: - Een dynamische werkomgeving, waarin uw persoonlijke inbreng mede bepalend is voor de verdere groei van de organisatie - Een grote mate van zelfstandigheid en een brede verantwoordelijkheid - Een bedrijfscultuur die zich kenmerkt door grote betrokkenheid, en een informele werksfeer - Een bij de zwaarte van de functie passend salaris en aantrekelijke secundaire arbeidsvoorwaarden Schriftelijke sollicitaties met bijvoeging van C.V. richten aan: J.Heemskerk Export B.V., t.a.v. F.C. Filippo. postbus 306. 2230 AH Rijnsburg Telefonische informatie: 071 -4090364. dhr F.C. Filippo of dhr.J. Driebergen

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 19