£3 Vacaturekrant AUTOMANTEL randstad OHM imbemo qioep TECHNISCH COMMERCIEEL MEDEWERKER BUITENDIENST INDICATIEADVISEUR BEDRIJFSWAGENMONTEURS Opleggerchauffeur Analyst I Programmer -»r jij weet wat je te bieden hebt wij weten wat je zoekt Medewerker (m/v) Marketing/CR [jöD Motorhuis Holding hogeschool Leiden Q Onderwijsbureau Hollands Midden meer banen op vacaturekrant.nl De Imbemo Groep richt zich voornamelijk op het veredelen, assembleren en verkopen van hoogwaardige technische materialen. De werkmaatschappijen zijn ondergebracht in een drietal divisies: IndustrieTransport en Grossiers Automaterialen. De omzet bedraagt ca. €80 miljoen en het personeelsbestand beloopt 350 medewerkers De Groep heeft eigen vestigingen in Nederland, België en Duitsland. Voor de Business Unit Rhibon B.V., DIVISIE INDUSTRIE, zoeken wij een Rayon Noord-HollandUtrecht/Zuid-Holland Rhibon B.V. is exclusief importeur van hogedrukreinigers (koud- en warm water), kachels, veegmachines, stofzuigers, schrobzuigmachines en shampoos. Functieomschrijving: Tot uw werkzaamheden behoren het leggen en onderhouden van contacten met afnemers, het verzorgen van offertes alsmede het verzorgen van demonstraties met onze apparatuur bij de afnemer. Van u wordt verwacht dat u bestaande relaties onderhoudt, maar tevens zorgt voor een optimale bewerking van de markt en vergroting en verdieping van ons klantenbestand. Profielschets: Leeftijd 30-40 jaar, in bezit van rijbewijs BE, opleiding MBO (affiniteit met techniek), commerciële vaardigheden, representatief voorkomen, goede communicatieve eigenschappen, flexibele, zelfstandige en positieve v secuur te werken, vasthoudend en stressbestendig karakter, go* Nederlandse en Duitse taal. Wij bieden u: Een uitdagende functie in een plezierige werksfeer waarbij zelfstandig werken in teamverband centraal staat, eventuele opleiding en training, salaris afhankelijk van leeftijd en werkervaring, goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Bent u geïnteresseerd? Stuur dan uw sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, naar Rhibon B.V., t a v., Postbus 27, 2910 AA Nieuwerkerk a/d Ussel, t.a.v. de heer F. van Beugen. Of u stuurt een e-mail naar info@rhibon.nl. Voor meer informatie over Rhibon en de Imbema Groep verwijzen wij u naar: www.rhibon.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Stichting Zorgwijzer verzorgt de uitvoering van de Wet voorzieningen gehandicapten (Wvg) voor de gemeente Alphen aan den Rijn alsmede de indicatiestelling van de Wvg voor alle 6 gemeenten van de Rijnstreek. De organisatie bestaat uit 2 afdelingen tw. Indicering en Beoordeling Wvg en de afdeling Front office. Bij Zorgwijzer zijn 25 mensen werkzaam. Voor onze afdeling Indicering zijn wij - per direct - op zoek naar een: voor 36 uur per week Aanstelling geschiedt voorlopig tot het eind van het jaar. De werkzaamheden van de indicatieadviseur bestaan uit: - het verrichten van onderzoek naar de hulpvraag van de cliënt en het uitbrengen van een indicatieadvies op basis van de Wet voorzieningen gehandicapten Wij zoeken een medewerker: - met een HBO-opleiding op het terrein van de gezondheidszorg, bij voorkeur fysiotherapie, ergotherapie of bewegingstechnologie; - met, zo mogelijk, ervaring in indicatiestelling; - die zowel in teamverband als zelfstandig kan werken; - die actief meewerkt aan het kwaliteitsbeleid; - die interesse heeft op het vlak van de wetgeving. Wij bieden: - salaris en arbeidsvoorwaarden conform de CAO Verpleeg- Verzorgingshuizen; - de functie is ingedeeld in FWG 50 (maximaal 2.869,12 bruto per maand); - aansluiting bij PGGM pensioenfonds; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden; - spaarloonregeling, bijdrage in de kosten voor kinderopvang, verlofregeling, eindejaarsuitkering. INFORMEREN EN SOLLICITEREN Een functiebeschrijving voor deze vacature kunt u opvragen bij mevrouw T. Niemeijer, personeelsfunctionaris (tel. 0172-427537) of de heer J. P. Remans, leidinggevende (tel. 0172-427522). Uw sollicitatiebrief met bijbehorend CV kunt u binnen 10 dagen sturen aan: de heer S.M. van Geel, directeur a.i., per adres Postbus 92, 2400 AB Alphen aan den Rijn. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. BEDRIJFSWAGENS AUTOMANTEL is MAN-erkend reparateur, officieel Volkswagen bedrijfswagen service part ner en binnenkort ook Renault truck- en bestelwagen servicedealer. Wij bemiddelen actief in de verkoop van nieuwe en gebruikte bedrijfswagens van deze merken. Voor onze service afdeling zijn wij op zoek naar enthousiaste die zich hoofdzakelijk gaan bezig houden met onderhoudswerkzaamheden aan de lichte bedrijfswagens van deze merken. Tevens een truckmonteur met de benodigde vakdiploma's en bevoegdheden voor APK en tachograaf. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Sjaak Zandbergen 0651-361020. A.Philipsweg 15 - 2171 KX Sassenheim. Tel: 0252-231414. Fax 0252-233373. E-mail: info@automantel.nl Internet: www.automantel.nl ALLES VOOR BEDRIJFSWAGENS D. Speksnijder Transport BV is een HACCP gecertificeerde transportbedrijf, we vervoeren en hebben opslag van voornamelijk gekoelde levensmiddelen. Voor ons moderne wagenpark zijn wij opzoek naar een ervaren voor de standplaatsen: Hazerswoude, Nieuw-Vennep en Nieuwegein Heeft u ervaring en woont u in de buurt van de standplaats schrijf of bel dan snel naar: D. Speksnijder Transport BV Duitslandlaan 32 2391 PA Hazerswoude telefoon: 0172-235678 e-mail: Leon.vanDijke@Dspeksnijder.com AVERY DENNISON Avery Dennison is a global leader in pressure-sensitive labeling matenals, office products and retail tag, ticketing and branding systems. Based in Pasadena, Calif Avery Dennison is a FORTUNE 500 company with 2004 sales of $5.3 billion Avery Dennison employs approximately 21,400 individuals worldwide who apply the Company 's technologies to develop, manufacture and market a wide range of products for both consumer and industrial markets. Within our Application and Development Department we have a vacancy for the position of fulltime position Task and responsibilities Convert functional analysis into a technical design Make detailed analyses and program changes Conduct program test and support in integration tests Provide time estimates for program development and testing Identify and communicate technical problems and risks Develop programs according to associated schedules and requirements received from Technical Coordinator and Functional Consultant Write technical documentation Job and personal requirements Higher professional education in Information Systems System Development Experience with technical design and detail analyses Knowledge of process modeling Knowledge of SDM Broad range of software development skills (Visual Basic, Powerhouse, Lotus Notes, Database warehousing tools) Participated in IT projects Self motivated individual 1 A strong team player Strong communication skills - Enthusiastic Organized and professional approach - Initiative, flexible and reliable Willing to travel Fluent in English (written and spoken) Information For more information about the job you can contact Jan Jansen tel. +3171 579 3316 of jan.jansen@eu.averydennsion.com. Please send your reaction with your CV within 21 days to the attention of: Paul van der Ven, HR manager, postbox 28, 2300 AA Leiden or paul.van.der.ven@eu.averydennison.com hoogst persoonlijk algemeen Francis Stroes 071 524 95 20 Schuttersveld 9 Leiden administratief Francis Stroes 071 524 95 00 Schuttersveld 9 Leiden financieel Francis Stroes 071 524 95 20 Schuttersveld 9 Leiden commerciële talenten rn/v Voor diverse banken, verzeke ringsmaatschappijen en andere organisaties zoeken wij 'commerciële talenten'. Jij bent pro-actief, commercieel en klantgericht. Ook ben je sociaal, communicatief zeer sterk, daadkrachtig en beschik je over een goede portie lef. Heb je een afgeronde mbo-opleiding én enige commerciële werkervaring (mag door een bijbaan of stage)? En vind je het tijd voor een nieuwe uitdaging? Reageer dan snel en neem contact op met Randstad Leiden, Francis Stroes of Thijs Garritsen. administratief assistent m/v Voor een project van 7 maanden bij een bedrijf in Alphen aan den Rijn zoeken wij 150 administratief assistenten. De werkzaamheden zijn onder andere het kopiëren, sorteren, op volgorde leggen en eventueel scannen van documenten. Belangrijk voor deze functie is dat je 7 maanden fulltime beschikbaar bent, in ploegendiensten wilt werken (6.00-14.30 uur en 14.30-23.00 uur) en datje de Nederlandse taal zeer goed beheerst. Bovendien ben je minimaal 17 jaar en functioneer je op mavo/mbo-niveau. Je kunt nauwkeurig en zelfstandig werken en natuurlijk ben je gemotiveerd. Werk je graag in teamverband en wil je meer weten over deze baan? Neem dan snel contact op! financiële talenten m/v Voor diverse organisaties zoeken wij financiële talenten. Je bent financieel en communicatief sterk en beheerst de Nederlandse én de Engelse taal goed in woord en geschrift. Daarnaast werk je nauwkeurig en kun je goed zelfstandig functioneren. Heb je een afgeronde mbo- opleiding én enige financiële werkervaring (of een stage van minimaal 6 maanden)? Vind je het tijd voor een nieuwe uitdaging? Reageer dan snel en neem contact op met Randstad Leiden, Francis Stroes of Thijs Garritsen. kijk voor meer banen op www.randstad.nl G3j Markeur Holding B.V. Bij Markeur Holding werken in totaal ruim 1300 mensen, verdeeld over een groot aantal bedrijfsonderdelen. Elke dag werken zfj keihard en enthousiast mee aan onze centrale doelstelling: tevreden klanten. Daar staat trouwens wel wat tegenover. Markeur Holding Is bekend om haar goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Prima begeleiding, een degelijk sociaal beleid en een meer dan goede onderlinge sfeer maken dat onze medewerkers het uitstekend naar hun zin hebben en graag heel lang bij ons in dienst blijven. Adverteren? 075-68 Onze dealerbedrijven staan bekend als Het Motorhuis. Zij be zich in Noord en Zuid-Holland. Voor onder meer marketing en r< customer relationship management en diverse administratieve taken zij gebruik van de diensten van een centrale back office-organisati behoeve van de afdeling Customer Relationship Management (CRM) z op zoek naar een Het CRM-team geeft de klant de aandacht die hij/zij verdient, daarin een belangrijke ondersteunende rol spelen. Zo bereid j sales gesprekken voor met klanten die bij één van onze bedrijv auto kochten of die er voor onderhoud kwamen Maar ook verwe reacties uit die gesprekken. Verder maak je offertes vooi contracten, hou je de klantenbestanden up-to-date, beantwoord je en telefoontjes, verzorg je direct mail etc |e takenpakket begint smal. maar wordt in de loop van de tijd steeé f De werkzaamheden worden in een full-time baan (38 uur per wr een hoge mate van zelfstandigheid uitgevoerd tussen 8 30 en 1701 d Voor deze functie vragen wij MBO-niveau. Er wordt veel met de PC (Word. Excel en Access) Kennis hiervan is niet noodzakelijk, maar ermee wel Verder ben je organisatorisch sterk, heb je een dienstv I de instelling en ben je in staat om snel te schakelen tussen de lende werkzaamheden. Ben je geïnteresseerd in een prima job bij een goed en bein bedrijf? Schrijf dan een brief met CV naar Motorhuis Holding j, de heer S. van der Maarel, postbus 44, 2300 AA Leiden. |e mag I ft eerst bellen voor meer informatie (071-5351800). Medewerkers van Markeur Holding hebben altijd een streepje t Winstdeling Studiekostenvoonieningen Bedrijfsspaarregeling Hogeschool Leiden is een groeiende en dynamische orga circa 470 medewerkers. In een nieuw gebouw, op loopaf lc Leiden CS, volgen ruim 4500 studenten een opleiding op van Zorg en Welzijn,Techniek, Educatie of Management De hogeschool heeft ook een vestiging in Rotterdam vlal Centraal Station voor ruim 500 studenten. Hogeschool een regionaal kenniscentrum zijn gericht op het opleiden startbekwame beroepsbeoefenaren, innovatie en kennisuitv. het bedrijfsleven. De student staat bij Hogeschool Leider. Het onderwijs en de organisatie zijn erop afgestemd om> door de opleiding heen hun eigen leerroute te laten volge^ Onze onderwijsvisie verwoorden we met SPACE: Studen aanpak, Persoonlijke leerroute, Assessment, Competent» j en Effectief en eigenzinnig. 1,0 Fte Vacaturenummer 06/2005/Educatie Het cluster Educatie van Hogeschool Leiden bestaat uit de afdelingen Educatie Leiden en Educatie Pabo Thomas More Rotterdam. Voor de ondersteuning van het onderwijsproces beschikken deze afdelingen over een clusterbureau. Afdeling Educatie Leiden zoekt een secretaresse voor het clusterbureau. De functie Als secretaresse voert u diverse werkzaamheden uit van administratieve en organisatorische aard. Daarnaast heeft u een specifieke taak ten behoeve van de roosterplanning. Daartoe verzamelt u gegevens, levert deze aan het roosterbureau en communiceert u dit met diverse partijen. Hogeschool Leiden Functie-eisen U kunt goed samenwerken, u werkt planmatig en zelfstandig. U bent gericht op het verlenen van service. U kunt prioriteiten stellen en werkt nauwkeurig. U beschikt over een MBO-opleiding en relevante Werkervaring zoals het maken van planningen. U kunt goed overweg met Word en maakt zich gemakkelijk andere programma's eigen. Kijk voor meer informatie over deze functie op www.hsleiden.nl/werken Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld [9i ONDERWIJS IS EEN ZAAK VAN ONZE AANHOUDENDE ZORG... Onderwijsbureau Hollands Midden (OHM) verleent als zelfstandig werkend bureau diem besturen en scholen voor primair onderwijs, voortgezet onderwijs en verwante organis De dienstverlening beslaat advisering, begeleiding en uitvoering van taken op de volg terreinen: financiële administratie, personeels- en salarisadministratie, materieel beheer/oi onderwijskundige zaken, automatisering, rechtspositie en bestuurlijke ondersteunin OHM is werkzaam voor een groot aantal schoolbesturen en hun scholen in de regio 's L Alphen aan den Rijn, Duin- en Bollenstreek, Plassengebied en Vlietstreek. Het bureau heeft 38 medewerkers en is toegankelijk gevestigd in Leiden. ..EN MISSCHIEN OOK VAN U OHM is wegens uitbreiding van het werk op zoek naar een nieuwe, enthousiaste en insp aat collega die als MEDEWERKER AFDELING FINANCIËLE ZAKEN (M/V) deel gaat uitmaken van de afdeling die de financiële administratie en advisering verzorgtoj voor de aangesloten instellingen. Dit geschiedt o.a. met behulp van geautomatiseerde gegevensverwerking. Bij de uitvoering door de medewerker van de werkzaamheden van de afdeling moet ged ft** worden aan een brede en gekwalificeerde inzetbaarheid op het financieel terrein. Voor de functie komen in aanmerking kandidaten met een vooropleiding op tenminste HAVO/VWO-niveau en een (voltooide) aanvullende opleiding op financieel-administrat gebied (bijv. MBA, MEAO). Ervaring met werk in een financiële administratie (bij vooi de onderwijssector) achten wij gewenst. Goede contactuele vaardigheden en taalbeheerst klantgerichtheid en collegialiteit zijn voor OHM belangrijke aspecten. Gezocht wordt naar een (bijna) fulltime medewerker (minimaal 32 uur en maximaal 37 per week.) Voor de functie geldt dat beloning plaatsvindt, mede afhankelijk van opleiding, ervaring, in een salarisschaal voor onderwijspersoneel. Medewerkers met een fulltime dienstverband hebben per week één dagdeel of per twee weken één dag vrij. Belangstellenden kunnen zo spoedig mogelijk (echter vóór 4 april a.s.) schriftelijk sollif onder vermelding van alle relevante gegevens bij de directie van ONDERWIJSBUREAU HOLLANDS MIDDEN, Rooseveltstraat 18, 2321 BM Leid Z Telefonische informatie: de heer L. M. M. Heruer of de heer J. J. P. M. Hoogeveen (tel. 071-5166600).

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 16