PSV verspilt geen energie in Groningen SPORT Scouts struikelen over elkaar in Alkmaar Brokking gaat gelouterd voor tweede kans t Borckink aasd over ;sfe schaatsen AZ-spelers in belangstelling van Europese topclubs Veendam weert scheidsrechter Ruud Bossen Wijziging in duels van AZ Japan eist Ono op voor interland Bondscoach volleyballers wil nu wel de Olympische Spelen halen .Ir Robben ikt rentree "~|n - Arjen Robben maakt nmiddag zijn rentree in - ictie van Chelsea. Robben teld van een voetblessure zes weken geleden op- de uitwedstrijd tegen ium Rovers. Chelsea [norgen een thuiswed- - egen Charlton Athletic. a n verwacht op de bank te i en in de tweede helft te zullen krijgen. a ops stopt 30 opniveau sch - Jan Tops heeft be estoppen met de port op het hoogste ni- 00 ondscoach Rob Ehrens ruiter uit Valkenswaard niet meer opgenomen OQ -kader. Ehrens zei de ng van de routinier te .00 eren. Bijna twintig jaar >ps deeluitgemaakt van •W male selectie. Hij was 8 tot en met 2000 vier a de partij op de Olym- 1 tv ipelen. Met Nederland 1992 te Barcelona goud. edonische nan positief De Macedonische Jorde Georgievski is het gebruik van sal- "Dat is een middel te- dat alleen met een verklaring in een even hoeveelheid len gebruikt. In af- [van de contra-exper- naam geschrapt uit ïale selectie, die op 30 ;en Roemenië speelt. ey Franker I ontslag [Stanley Franker heeft •nomen als technisch ji van de Oostenrijkse 1. Hij had nog een tot en met 2006. Fran- k om verschillende re- je Oostenrijkse bond interne strubbelingen fepraken niet nako- indien wil hij meer jijn gezin in Suriname Ie Haar na les welkom Hans van de Haar is pade aangenomen bij pt. De spits had op ei- lek gisteren een ge- 3 trainer Foeke Booy. ■akte hij aan Booy en groep zijn excuses ;edrag in de aanloop et 1-2 verloren wed- n FC Groningen. arbiter ideijg bedreigd net<ok de Franse intema- ,eidt itbalscheidsrechter de clayec is met de dood ld tviNa een wedstrijd in r hetliga, de Franse eredi- 'tophij thuis een ano- bijbjbontje. Ook zijn echt- lortzird een gewelddadige udel t vooruitzicht ge- ijs u er VY i schakelt oria uit iari heeft de halve kt van het toernooi it mifaanse voetbalbeker, veel Q Sardinië verloor in iswaar met 3-2 van maar had de thuis liet 2-0 gewonnen. iviss ;enst pDAnnie Borckink, olympisch goud meter in 1980, is aasd. De voormalig was eerst boos op -^j^maar noemt het nu be ;iooflijk' dat de haar olympische soukoop aanbiedt op Want het zijn haar le rej iet ;de Jan Wienese, t kla$ roeigoud in 1968, liling. Een van zijn Wa roeiboten staat, nedeweten, op de ok no anveilingen.nl te lortmuseum ver sie: P [ystad naar het is hai tadion in Amster- n toej,eert overtollige B Pr0 ïlde te maken. ihaar schaatsen in nlijjk: geven aan het rif01' "Dat was twee lelijk. I gjng ervan uit me J^mggekregen had. dus niet zo. Tot ik kijken en daar ie schaatsen lite staat dat het in gaat die ik mijn gouden ice op de 1500 Maar dat is dus raagt zich nu wel laatsen dan wel het internet. Ze le maat, maar rder d« v: ome1 beeli dingt >ij on: vrijdag 18 maart 2005 door Sven Remijnsen alkmaar - Scouts van de Euro pese topclubs hebben de weg naar Alkmaar gevonden. AZ probeert de succesvolle spelers groep bij elkaar te houden om het echec van twee decennia geleden te voorkomen. Toen stortte de boel snel in. Jan Kromkamp, verdediger van AZ, deed woensdagavond een opmerkelijke oproep aan zijn ploeggenoten. We moeten bij elkaar blijven, luidde de bood schap nadat de kwartfinale van de UEFA Cup was bereikt; zo'n bijzonder team mag niet uit el kaar vallen. Een halve dag later stond diezelfde Kromkamp op de voorpagina van de Spaanse sportkrant Marca. Jan is in beeld bij Real Madrid! En niet alleen Jan, ook Joris en Denny staan er goed op bij Ar- rigo Sacchi, technisch directeur van de Koninklijke. Na het de masqué van zijn sterrenensem ble heeft hij de blik gericht op Kromkamp, Mathijsen en Landzaat. Drie nuchtere Hol landse jongens van de ge stampte pot moeten de Galacti- cos terug in de hemel brengen. Dergelijke voorbarige bericht geving is illustratief voor de op winding die Alkmaar Zaan streek teweeg heeft gebracht in de Europese voetbalwereld. De scouts struikelen over elkaar heen in de Hout. Het duel met Sjachtar Donetsk (2-1) werd bij gewoond door afgezanten van AC Milan, Arsenal, Manchester United, Monaco, Newcastle United en tal van andere grote en minder grote clubs. Namens Real Madrid had Arrigo Sacchi zijn twee voornaamste vertrou wenspersonen, Garcia Hernan dez en Portugal, afgevaardigd. AZ valt op, dan komen de clubs vanzelf kijken", reageerde Joris Mathijsen, de gewilde cen trale verdediger van wie het vol gens Marca 'vrijwel zeker' is dat hij aan het einde van het sei zoen de Nederlandse competi tie achter zich laat. „We streven er naar deze ploeg bij elkaar te houden", zei voorzitter Dirk Scheringa, die er echter ook be grip voor heeft dat spelers zich misschien sportief en financieel willen verbeteren. Toen Jan Kromkamp zijn op roep nog niet had gedaan, sprak Kenneth Perez zich al uit over de grote aandacht voor de spelers van AZ. „Iedere speler is ambitieus en wil zo hoog mo gelijk spelen", zei de aanvaller in december vorig jaar. „Die persoonlijke ambitie weegt uit eindelijk het zwaarst. Solidari teit met de rest van de selectie bestaat op dat moment niet." Alkmaar krijgt een nieuw stadi on en een trainer van interna tionale allure, Louis van Gaal. Optimisme alom dus. Maar als iemand de aantrekkingskracht van het grote geld kent, dan is het kredietverstrekker Dirk Scheringa wel. Bovendien weet hij hoe het vorige 'grote' AZ uit eenviel. In het seizoen 1980-'81 was AZ'67 kampioen, bekerwinnaar en UEFA Cup-finalist. Ook toen keek Europa belangstellend toe, maar afgezien van Kurt Welzl, die naar Valencia ging, hielden trainer Georg Kessler en geld schieter Klaas Molenaar de suc cesformatie bij elkaar. AZ'67 won wederom de beker, maar in de competitie (derde) en de Europacup 1 (in de tweede ron de uitgeschakeld door Liver pool) bleven prijzen uit. Pas toen kwam de grote leeg loop, ook al omdat Molenaar de geldkraan dicht begon te draai en. In één klap verloor Alkmaar trainer Kessler (naar Club Brug ge) en vijf bepalende spelers: Kees Kist (Paris Saint-Germain), De internationale scouts keken woensdag ongetwijfeld vol bewon dering naar de wereldgoal van Barry van Galen. Denny Landzaat juicht met hem mee. Foto: REUTERS/Michael Kooren John Metgod (Real Madrid), Kristen Nygaard (Nïmes), Jan Peters (Genua) en Ronald Spel- bos (Club Brugge). Met eigen jeugd en aankopen werd AZ'67 in 1983 elfde in de competitie. Drie jaar later trok Molenaar zich terug uit de club en in 1988, zeven jaar na het super seizoen, degradeerde AZ naar de eerste divisie. Ook andere Nederlandse clubs hebben de keerzijde van het succes leren kennen. Willem II, dat in 1999 de Champions Lea gue haalde onder de huidige AZ-coach Co Adriaanse, verloor Hyypia (Liverpool), Galasek (Ajax) en Ramzi (PSV). Ajax, dat in 1995 de Champions League won onder de toekomstige AZ- trainer Louis van Gaal, verloor het halve elftal aan AC Milan (Davids, Reiziger, Kluivert en Bogarde) en ook Arsenal (Over- mars), Inter Milaan (Kanu) en Betis Sevilla (Finidi George) keerden niet onverrichterzake terug uit Amsterdam. Ajax zelf verruilde de knusse Meer voor de grote Arena; een vergelijking met de komende verhuizing van AZ uit de krappe Alkmaarder Hout dringt zich onmiddellijk op. Coach Louis van Gaal ging naar Barcelona, een weg die Co Adriaanse graag zou volgen. Maar Real Madrid zou ook niet verkeerd zijn, met al die oude bekenden om zich heen in sta dion Bemabeu... door Frans van den Nieuwenhof Groningen - De diesel van PSV draait twee maanden voor het einde van het seizoen nog altijd op volle toeren. Zonder veel energie te verkwisten, verlengde de koploper zijn reeks ongesla gen uitwedstrijden in de eredivi sie, gisteravond, tot 17. De 0-1 zege op FC Groningen is vooral in mentaal opzicht van belang. PSV kan zondag zonder veel zorgen op bezoek gaan bij Ajax. De rust waarmee PSV de drie punten ophaalde, zegt alles over de gemoedstoestand waar in de ploeg zich bevindt. Het zelfvertrouwen is groter dan ooit, de sfeer in de ploeg uitste kend en de ego's zijn klein. Nie mand voelt zich groter dan het collectief. En dus is nog niet het kleinste beetje onrust of nervo siteit te bespeuren. De prestaties op vreemd terrein zijn inmiddels ronduit indruk wekkend. De laatste uitneder laag dateert van 28 maart vorig jaar, toen Willem II met 3-1 te sterk was. FC Groningen kwam nooit in de buurt van een der gelijke stunt. Het was de zeven tiende ploeg die dit seizoen een vergeefse poging nam om tegen PSV tot scoren te komen. Toch ging het gisteren moei zaam bij de bezoekers uit Eind hoven. PSV domineerde en drukte vanaf het begin, Gronin gen plooide terug. Het loerde op een countertje en was kort voor de rust zelfs dicht bij de 1- 0. Een vrije trap van Krstev be landde op het hoofd van Nev- land, die doelman Gomes tot een spectaculaire redding dwong. Het was de eerste en lange tijd enige keer dat de Bra ziliaan zijn hand moest uitste ken naar de bal. Nog geen twee minuten later viel de openingstreffer aan de andere kant van het veld. Een handige actie van Park op rechts, gevolgd door een mis lukte doelpoging, bracht de bal bij Farfón die uit de draai droog en koel voor een onverwacht positieve ruststand zorgde: 0-1. PSV verdiende de voorsprong nauwelijks, of het moest op ba sis van zijn instelling zijn. Ge degen als altijd, en met veel druk op de tegenstander, zette de ploeg van Guus Hiddink de wedstrijd naar zijn hand. De dominantie was groot, maar kreeg geen vervolg in de laatste twintig meter van het veld. Daar ontbrak toch de echte in ventiviteit om met een enkele, verrassende actie uitgespeelde kansen te creëren. Er waren PSV-spits Jan Vennegoor of Hesselink stuit op Groningen-doelman Bas Roorda. Foto: ANP/Koen Suyk welgeteld twee gevaarlijke doel pogingen: in de vijfde minuut raasde een schot van Ooijer nauwelijks over de lat. En Van Bommel had een treffer op zijn voet, toen hij kon profiteren van goed storen van Vennegoor of Hesselink. De aanvoerder tipte de bal met buitenkant rechts tegen doelman Roorda op. Na de rust maakte PSV niet echt aanstalten om op jacht te gaan naar een ruime overwinning. Er was een kans voor Farfón, die een lepe voorzet van Park tegen de binnenkant van de paal duwde en Ooijer kreeg zijn hoofd niet goed tegen de bal na een vrije trap van Van Bommel. Zo bleef de dreiging van een ge lijkspel nog even aanwezig. Groningen bracht met Drent een extra spits in de ploeg. In dezelfde minuut (73) had Park moeten scoren na een handige pass van Cocu, Vlak voor het einde probeerde Park het met een spectaculaire omhaal uit een voorzet van Cocu. FC GRONINGEN: Roorda; Elshot, San- koh, Kruiswijk en Van der Linden (86. Bechan); Krstev, Buijs, Seedorf (74. Drent) en Floren; Nevland en Pinas. PSV: Gomes; Ooijer, Bouma, Alex en Lee; Van Bommel, Vogel en Cocu; Park, Vennegoor of Hesselink (69. Beasley) en Farfan (90. De Jong). Topper tegen Ajax grootste hindernis PSV Op weg naar de achttiende landstitel is de wedstrijd van komende zondag bij Ajax de belangrijkste hindernis voor PSV. Het restant van het pro gramma vermeldt verder thuisduels met FC Utrecht, FC Den Bosch, Vitesse, De Graafschap en Feyenoord. PSV moet nog op bezoek bij Willem II, FC Twente en Ro- daJC. Directe concurrent AZ, dat zeven punten minder heeft, krijgt op het oog een zwaarder programma te ver werken, De ploeg van trainer Co Adriaanse moet nog naar achtereenvolgens Feyenoord, Ajax, FC Utrecht, RKC Waal wijk, ADO Den Haag en FC Twente. In eigen huis ont vangt AZ nog Vitesse, NAC, FC Groningen en RBC Roo sendaal. PSV heeft dan nog de wedstrijd om de Amstel Cup, uit tegen Feyenoord. veendam/gpd - Arbiter Ruud Bossen zou vanavond BV Veen- dam-Cambuur Leeuwarden fluiten, maar de KNVB wees de noordelijke derby gisteren plot seling toe aan Jack van Huiten. Veendam had scheidsrechters- baas Jaap Uilenberg dringend verzocht Bossen van de wed strijd af te halen. De eerstedivi- sieclub vreesde dat boze sup porters van FC Groningen ver haal zouden halen bij de Haar lemse arbiter. De scheidsrechter liet bij FC Groningen-FC Twente twee el leboogstoten van Daniël Ma- jstorovic jegens Martin Drent onbestraft. De leidsman legde naderhand tegenstrijdige ver klaringen. De verdediger werd op basis daarvan vrijgesproken. „We hebben niets tegen Bos sen", zegt Veendam-manager Cor van der Steen, „maar het leek ons op dit moment niet wenselijk om hem hier te laten fluiten. We willen geen ongere geldheden in het stadion." Uilenberg ontkent gezwicht te zijn voor de druk van Veendam. „Dan zou het einde zoek zijn. We moesten schuiven met Zeist/ANP - Het bereiken van de kwartfinales van de UEFA-Cup heeft er toe geleid dat de KNVB enkele competitiewedstrijden van AZ moet verplaatsen. De inhaalwedstrijd Ajax - AZ, ge pland op de dag van de kwartfi nale (7 april) is daarom ver schoven naar zondag 10 april (14.30 uur). Dit duel werd on langs afgelast vanwege het win terweer. Op 10 april stond van zowel Ajax als AZ al een andere wed strijd gepland. Die duels wor den op hun beurt weer doorge schoven. Ajax - Willem II wordt vervroegd naar donderdag 7 april (20.15 uur). FC Utrecht - AZ wordt anderhalve week later gespeeld, op woensdag 20 april (20.00 uur). In verband met de return in de kwartfinale van het Europese bekertoernooi (14 april) is de thuiswedstrijd van AZ tegen NAC een dag later ingepland. Het duel gaat van zaterdag naar zondag (17 april om 14.30 uur). Tenslotte wijzigde de KNVB nog de speeldatum van het duel tussen ADO Den Haag en De Graafschap. Die wedstrijd gaat van zaterdag 9 naar vrijdag 8 april, aanvang 20.00 uur. tokio/anp/afp - De Japanse voetbalbond wil dat Feyenoord international Shinji Ono vrij stelling verleent voor de kwalifi catiewedstrijd voor het wereld kampioenschap op 25 maart in en tegen Iran. De middenvelder is echter niet geheel fit en Fey enoord wil begin volgende week bepalen of het verant woord is Ono te laten gaan. UITSLAGEN BADMINTON door René Banierink leusden - Met de gisteren ge presenteerde Harry Brokking (50) bij de mannen en Avital Se- linger, wiens contract naar ver wachting volgende week wordt afgerond, bij de vrouwen, heeft het Nederlandse volleybal twee bondscoaches met een sterke persoonlijke drive: Olympische eer halen die hen eerder in hun ogen is onthouden. De overeenkomsten tussen Brokking en Selinger jr. zijn ve lerlei. Beiden stonden vanuit hun gezamenlijke basis, de club Martinus en haar Bankrashal, aan de basis van het uiteindelij ke Nederlandse volleybalsucces van de jaren negentig: de een als speler (Selinger), de ander als (assistent)coach. Maar voor beiden geldt ook dat ze het ab solute hoogtepunt, het olym pisch goud van Atlanta, misten. En Olympisch goud op de Olympische Spelen van Peking in 2008 is wat hen nu weer in de armen van de armlastige Ne derlandse Volleybal Bond heeft gedreven. Brokking zal het vooralsnog moeten doen met de uitdaging van het bereiken van Peking. Dat is over vier jaar en tegen die tijd denkt de Nevo- bo wel een paar centen over te hebben voor een bonus. Brok king accepteerde dat, zoals hij zelf cryptisch zei, „als een bele diging. Want als we in Peking zijn, ga ik voor een podium plaats. En als ik voor een podi umplaats ga, dan ga ik ook voor het hoogste. Laat ik het dus maar zeggen: ik ga voor goud." Daar moest zelfs de immer op timistische Nevobo-voorzitter Nieukerke van blozen. Aan zelfvertrouwen heeft het Brokking nooit ontbroken. Toen in 1989 bondscoach Arie Selinger naar Japan vertrok, vond assistent Brokking zich zelf de enige geschikte kandi daat om de Amerikaan op te volgen. Hij werd het uiteindelijk ook, maar vooral onder druk van de spelers. Toenmalig voor zitter Piet de Bruijn stelde later: 'De benoeming van Brokking is me door de strot geduwd.' Het bleek geen goed omen voor zijn eerste periode als bonds coach, die toch al niet op een geweldig moment kwam. Steeds meer spelers kozen toen voor het grote geld in het bui tenland waardoor Brokking tel kens anderen moest inpassen en de ingezette opgaande lijn, ondanks knappe uitschieters, zoveel zakkers begon te verto nen dat de druk en kritiek op hem te groot werd. Een half jaar voor de Olympi sche Spelen van Barcelona, in december 1991 op het Dyna mo-toernooi in Apeldoorn, moest hij wijken voor zijn voor ganger Selinger. Brokking ziet dat anders. 'Ik kon blijven maar ben zelf opgestapt omdat ze Se linger mijn assistent wilden maken. Dat ging natuurlijk nooit werken.' Basel. Swiss Open. Mannen, tweede ronde: Palyama (Ned) - Rice (GBr) 15-4 15-7. Pang (Ned) - Andersen (Noo) 15-6 15-4; derde ronde: Lee Hyun-il (ZKo)- Palyama 17-14 15-0, Jang Young-soo (ZKo) - Pang 15-3 15-8. Vrouwen, tweede ronde: Yao Jie (Ned/4) - Weckström (Fin) 11-1 11-5, Lee Hyun-jin (ZKo) - Audina (Ned/5) 5-1111-3 11-5. Vrouwendubbel, eerste ronde: Olsen/Schjolda- ger (Den) - Van Cutsen/Van Dooremalen (Ned) 15-10 15-9. (Arg/14) - Dent (VST) 6-3 opgave Dent, Fede- rer (Zwi/1) - Ljubicic (Kro/13) 7-6 (3) 7-6 (4). Indian Wells. Vrouwen Kwartfinales: Dement|eva (Rus/4) - Koeznetso- va (Rus/5) 3-6 6-3 7-5, Clijsters (Bel) - Marti nez (Spa) 6-1 3-6 6-2. VOETBAL FC Groningen - PSV 0-1 (0-1). 45. Farfan 0-1 Scheidsrechter: Haverkort. Toeschouwers: 12.500. Gele kaart: Van der Linden. Sankoh (FC Groningen). Alex. Lee (PSV). BASKETBAL Harry Brokking tijdens zijn presentatie als nieuwe bondscoach. Links Hans Nieukerke, voorzitter van de volleybalbond. Foto: ANP/David van Dam Brokking stapte over naar het clubvolleybal en maakte vooral naam in de sterke Franse com petitie door met Paris UC drie keer landskampioen te worden en daarna ook het bescheiden Lille Tourcoing tot een (sub) topper te maken. Nu, dertien jaar later, is hij ge pokt en gemazeld terug bij Oranje. Dat hij eigenlijk derde keus is, na Peter Blangé en de Zweed Anders Kristiansson, wil er bij Brokking niet in. „Danny Blind zat toch ook niet te jan ken dat hij derde keus was bij Ajax? Je maakt een lijstje met kandidaten en als je dan de ver schillende opties gaat bekijken, kan het best zijn dat je derde keus uiteindelijk de beste en meest logische kandidaat is", legde de coach met veel zelfver trouwen uit. Brokking vindt, net als vrou wencollega Selinger, dat hij met het „verjongde Oranje een maximaal programma moet draaien, inclusief de World Vol leyball League." Maar voorals nog ontbreekt daarvoor het geld, ondanks het contracteren van een nieuwe kledingsponsor (asics). „Maar dat gaat goedko- men", bezwoer preses Nieuker ke. Beide coaches roepen ook dat ze met Oranje het land in willen om Nederland (en het bedrijfs leven) opnieuw volleybalgek te maken. Ze staan dus voor de uitdaging die ze nog kennen uit de tachtiger jaren: met beperkte middelen, maar onbeperkte motivatie de hemel bestormen. New York. NBA Boston Celtics - Toronto Raptors 110-109, In diana Pacers - Utah Jazz 103-84, New Jersey Nets - Chicago Bulls 100-84, Atlanta Hawks - Washington Wizards 93-122, Detroit Pistons - Seattle SuperSonics 102-95, Milwaukee Bucks - Cleveland Cavaliers 96-88, New Or leans Hornets - Memphis Grizzlies 82-88, Houston Rockets - Portland Trailblazers 108- 77, Denver Nuggets - Charlotte Bobcats 120- 101, Los Angeles Clippers - Orlando Magic 110-102 GOLF Hainan (Chn). TCL Classic, Europese Tour Stand na le ronde: 1. Andersson Hed (Zwe), Casey (Eng), Edfors (Zwe), Plaphol (Tha) 64 (- 8), 5. Bain (Sch), Broadhurst (Eng), Canete (Arg), Choi (ZKo). Griff (Can). Harris (VSt), Mc- Ginley (Ier), O'Hara (Sch) 65. 61 Derksen (Ned) 69 (-3). KUNSTSCHAATSEN Moskou. WK. Mannen, eindstand na vrije kür: 1. Lanibiel (Zwi) 262,46 punten, 2. Buttle (Can) 245,69, 3. Lysacek (VSt) 242,98, 4. Weir (VSt) 236,06, 5. Li (Chn) 235,67, 6. Joubert (Fra) 235,29. PRIJSVRAGEN Lucky Oay 3657,17 maart 2005 1.2.8.10.11.13.18.22.27.31. 39.56.60.62 64.66.69.71.73.74 Onder voorbehoud van typefouten TENNIS Indian Wells. Mannen Vierde ronde: Hewitt (Aus/2) - Mathieu (Fra) 6- 1 6-0, Roddick (VSt/3) - Gonzalez (Chl/17) 6-4 6-3. Henman (GBr/6) - Robredo (Spa/12) 6-4 2-6 6-2, Moya (Spa/7) - Santoro (Fra) 7-5 6-2, Agassi (VSt/9) - Cona (Arg) 6-4 6-1. Kiefer (Dui/29) - Nalbandian (Arg/10) 6-1 6-3, Canas j PSV AZ Ajax Feyenoord Vitesse FC Twente Heerenveen FC Utrecht RKC Groningen Roda JC NAC Willem II ADODenH. NEC Graafschap RBC Den Bosch 25 20 24 17 24 16 24 14 25 13 25 11 25 11 25 10 25 9 25 9 25 8 25 8 25 8 25 7 25 5 25 4 25 5 24 2 4 1 64 6 1 57 5 3 53 5 5 47 4 8 43 5 9 38 5 9 38 5 5 11 a2 6 11 30 6 11 30 4 13 28 5 13 26 8 12 23 6 15 18 2 18 17 3 19 9 66-13 56-18 51-21 66-28 43-33 33-28 41-42 29-28 32-34 34-40 42-43 33-49 28-48 29-41 25-35 27-57 24-58 13-56 UEFA BEKER Vierde ronde, returns. CSKA Moskou (Rus) - Partizan Belgrado (SMo) 2-0 (0-0). 69 Carvalho 1-0. 85 Vagner Love 2-0 (strafschop). Rode kaart: 81. Djordjevic (Partizan), 85. To- mic (Partizan) Eerste wedstrijd: 1-1 Sporting (Por) - Middlesbrough (Eng) 1-0 (0-0). 90. Barbosa 1-0. Eerste wedstrijd: 3-2. Parma (Ita) - Sevilla (Spa) 1-0 (1-0) 19 Cardone 1-0. Eerste wedstrijd: 0-0. Auxerre (Fra) - Lille (Fra) 0-0. Rode kaart: 76. Vitakic (Lille). Eerste wedstrijd: 1-0. Zaragoza (Spa) - Austria Wien (Oos) 2-2 (0-2). 5. Papac 0-1, 11. Dosunmu 0-2, 58. David Villa 1-2, 62. Galletti 2-2. Ro de kaart: 30. Didulica (Austria). Eerste wedstrijd: 1-1. Bijzonderheid: CSKA Moskou, Sporting, Parma, Auxerre en Austria Wien naar kwartfinale.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 19