erichten FAMI L Klassiek ITALIË n/irtbL ket familiebericht. KLAASSENS I *4 —mm Geven aan een goed doel? Let op dit keurmerk Advertentieservice HDCMEDÏA Geb©ren overzicht overlijdensberichten art 2005 jf Leidsch Bij elke gelegenheid past een familieberil KRAS 1 p< ei( DINSDAG 15 MAART 2005 Familieberichten worden vaak geassoi J met de overlijdensberichten. Toch zijn r genoeg andere gelegenheden waarbi familiebericht ook op zijn plaats is. c ll Bruiloften, een zilveren of gouden hl en geboorten zijn allemaal uitsteker n gelegenheden om een familieberidf1 Leidsch Dagblad te plaatsen. Het is es heel sympathieke manier om men uw situatie op de hoogte te stelle zij met u mee kunnen leven. De mogelijkheden bij het plaatsij een familiebericht zijn legio: vat tekeningen en leuke foto's totL bijzonder randje rondom uwir advertentie. Bel gerust eensf! vend met de unit familieb® van het Leidsch Dagblad J (072) 5196 699 of Stuuj e-mail naar familieberichten@hd| www.hdcmedia.nl e-mail: familieberichten@hdcmedia.nl telefoon 072-5196699 fax 072-5196696 Per post: HDC Media, Postbus 2,1800 AA Alkmaar Sluittijden: dag voor plaatsing 16.30 uur. Geboren Caspare Francois Godefroid Wij noemen hem Cap Maarten en Tineke Collée-Bark Rijn en Schiekade 129 2311 AV Leiden Overleden Ik heb alles geprobeerd en er alles aan gedaan. Ik wilde het graag anders maar zo is het niet gegaan Na een langdurig, maar moedig gedragen lijden is op 67-jarige leeftijd rustig ingeslapen mijn lieve en zorgzame man, onze vader, schoonvader en onver getelijke opa Hendrik Siera Henk Greet Siera-Brandt Peter en Conny Tim, Glenn Bert en Marjolein Kirsten, Romy Leiden, 12 maart 2005 Rie Cramerlaan 8 2331 LA Leiden Liever geen bloemen. Henk is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op don derdag 17 maart om 11.00 uur in de aula van cre matorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Mocht u geen kaart hebben ontvangen wilt u deze aankondiging dan als zodanig beschouwen. Dankbaar voor alles wat hij in zijn toegewijde le ven voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Daniel Chaudron weduwnaar van Elizabeth Marianne Bos Leiden, Oegstgeest, 8 maart 1908 12 maart 2005 Lilian en Douwe de Wagt Els en Frank Marise Mieke en Jan Frits en Margriet Chaudron Raymond en Wanda Michel en Annemieke Peter-Paul en Marjolein Casper, Floor Correspondentieadres Vaart 33 3232 GP Brielle De dienst van woord en gebed wordt gehouden op donderdag 17 maart om 13.00 uur in het Groene Kerkje, Haarlemmerstraatweg 6 te Oegstgeest. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in Willibrords Erf, gelegen naast de kerk. Aansluitend vindt om 15.30 uur de begrafenis plaats op begraafplaats Oud Eik en Duinen, Laan van Eik en Duinen te Den Haag. Te vroeg is van ons heengegaan onze collega Koos Neuteboom Geschokt hebben wij kennis genomen van het over lijden van Koos. Met het overlijden van Koos hebben we een goede collega verloren. Namens zijn collega's, wensen wij familie en vrien den veel sterkte bij het verwerken van het verlies. Collega's Facilitair bedrijf LUMC De Raad van Bestuur van het LUMC heeft met droef heid kennis genomen van het bericht van het overlij den van Jacobus Neuteboom Koos Neuteboom is gedurende ruim 27 jaar in dienst geweest van het LUMC als medewerker van de Voedingsdienst van het Facilitair Bedrijf. Hij zal in de herinnering blijven als een betrouwbaar en enthousiast LUMC-medewerker, bij wie de colle ga's altijd terecht konden voor raad en daad. Het LUMC is hem erkentelijk voor zijn inzet gedu rende vele jaren. Wij wensen zijn familie veel sterk te bij het verwerken van dit verlies. Leiden, 14 maart 2005 De Raad van Bestuur van het Leids Universitair Medisch Centrum Prof. dr. O. J. S. Buruma Met diepe droefheid geven wij kennis, dat na een kortstondige ziekte, toch nog onverwacht van ons is heengegaan, onze lieve zwager, schoonzoon en oom Koos Neuteboom Henk en Ria Joop en Netty Oma Buyn Sonja-John-Danny Sandy en Hans Soraya Wesley Zelfs vindt de mus een huis, en de zwaluw een nest voor zich, waar zij haar jongen neerlegt: uw altaren, o Here der Heerscharen mijn Koning en mijn God Psalm 84:4 Dankbaar voor alles wat hij voor ons is geweest, geven wij met droefheid kennis, dat geheel onver wacht, zo kort na moeders overlijden is overleden onze zorgzame vader en opa Hans Dekker sinds 16 januari 2005 weduwnaar van Adriana van der Waaij sinds 27 oktober 1962 eerder weduwnaar van Elfriede Emma Johanna Biesemeyer op de leeftijd van 81 jaar. Ben Dekker Ellen Dekker-Poldervaart Remco Brenda Rob Dekker Margreet Dekker-Nederpel Lisa Nick Evert Dekker Elfriede Richard Eva 12 maart 2005 Groot Hoogwaak 1, kamer 222 2202 TG Noordwijk Correspondentieadres: B. H. Dekker Stakman Bossestraat 30 2203 GK Noordwijk Vader is thuis op zijn eigen kamer, waar heid is om afscheid van hem te nemen. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den donderdag 17 maart om 14.00 uur in de Grote of St. Jeroenskerk aan de Voorstraat te Noordwijk- Binnen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Oude Zeeweg om ongeveer 15.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van de Begraafplaats. Niet een blad maar een boom is gevallen Geveld door een felle storm. Nu door liefde en wind gedragen, is hij op weg gegaan Verdrietig, maar gerust gesteld door zijn vredig heengaan, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve Jan, onze broer, zwager en oom Jan van der Drift *9 juli 1928 1 12 maart 2005 Jo van der Drift-de Feijter Wij hebben het samen heerlijk gehad. Familie van der Drift Familie de Feijter Bernhardstraat 21 2361 SR Warmond Jan is thuis, waar op dinsdag 15 maart van 19.00 tot 20.30 uur gelegenheid is tot afscheid nemen. De gezongen Uitvaartmis wordt opgedragen don derdag 17 maart om 10.30 uur in de St. Matthias- kerk, Herenweg 78 te Warmond. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium 'Rhijnhof', Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Nooit vragen, nooit klagen alles altijd zelf dragen. Na een goed en werkzaam leven, maar met pijn in zijn hart voor al het moois wat hij moet achterlaten, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn man, onze broer, zwager en oom Nicolaas C. Reizevoort drager van de pauselijke onderscheiding PRO ECCLESSIA ET PONTIFICE Leiden Oegstgeest 3 april 1920 13 maart 2005 M. W. Reizevoort-Devilee en verdere familie Correspondentieadres: Geversstraat 17a 2341 GA Oegstgeest Geen bezoek aan huis. Nico is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta van der Luit, Piet Heinlaan 42a te Oegstgeest, alwaar geen bezoek. De Kerkdienst voorafgaande aan de begrafenis vindt plaats op vrijdag 18 maart 2005, aanvang 11.00 uur, in de H. Willibrordkerk, Rhijngeesterstraatweg 35 te Oegstgeest. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in Hotel 'Het Witte Huis', Wilhelminapark 33 te Oegstgeest. In Memoriam Lieve Toos Moeder worden, zonder moeder naast mij. Ik mis je. Anneloes 15 maart 2001 15 maart 2005 Toos Kerkvliet-van der Veeken Al 4 jaar ben jij er niet meer bij Maar het TOOS GEVOEL zit in mij Ineke PRINGLE FOR LADIES NIEUWE VOORJAARSCOLLECTIE Een grote collectie LADY-BRAX pantalons v.a. 88,- combineren fantastisch met de PRINGLE jumpers en vesten BREESTRAAT 114ab LEIDEN Naam overledene Lft/Geb.j. Plaatsnaam Michael van den Berghe 1974 IJmuiden Alie Scheenaard-Beentjes 1939 Santpoort-Nrd. Jacoba Johanna de Jong-Koster 1925 Velsen-Zuid Jannetje van der Greft-Kentie, weduwe van Willem van der Greft 83 jr. Bunschoten lacobus Lambertus Wijts 55 jr. Noordwijkerhout Hendrika Martha Kluijver-van der Woute, weduwe van Dirk Kluijver 79 jr. Naarden Gerard van Beusekom 66 jr. Bussum TonvanRiel 1921 Huizen Vera Zwart-Martin 1953 Haarlem Anneke Sira 1947 Leiden Johannes Marinus Schouten 64 jr. Uitvaart/Crematie 16mrt. 14.00 uur 16 mrt. 17 mrt. 16 mrt. 14 mrt. 15 mrt. 16 mrt. 13.00 uur 11.30 uur 13.00 uur 14.30 uur 14.30 uur 13.00 uur in besloten kring 16 mrt. 14.30 uur 16 mrt. 13.30 uur 16 mrt. 09.45 uur Kerk/Begraafplaats/Crematorium Begraafplaats Duinhof te Ijmuiden Begraafplaats de Biezen te Santpoort-Nrd. Begraafplaats Westerveld te Driehuis Crematorium Daelwijck te Utrecht-Noord Crematorium Westerveld te Driehuis Algemene Begraafplaats te Bussum Noorder Begraafplaats te Hilversum Begraafplaats Westerveld te Driehuis Begraafplaats Rhijnhof te Leiden Crematorium Westerveld te Driehuis We informeren ui ir K I Tegen de ALLERBESTE REIS-PRIJSVERHOUDING iif I fel* INCLUSIEF: vliegreis Amsterdam-Rome v.v. rondreis per moderne touringcar verblijf in goede toeristenklasse hotels 2x ontbijt 5 of12x halfpension Nederlandse reisleiding excursieprogramma Laatste 185 plaatsen! Ontdek de culturele hoogtepunten van de 'Laars van Europa' Italié-liefhebbers opgelet! KRAS Stervakanties biedt u 2 fantastische reizen om kennis te maken met de fascinerende cultuur, architectuur, geschiedenis, natuur en klassieke steden van dit prachtige land! Tijdens de 8-daagse vlieg-/rondreis ontdekt u o^.de kunststad Florence, Orvieto.Siena, met haar adembenemend mooie plein Tl Campoi Assisi en de 'Eeuwige Stad' Rome. Heeft u meer tijd èn wilt u nóg meer hoogtepun ten ervaren? Kies dan voorde 15-daagse rondreis, die u ook nog mee neemt naar o.a. het romantische Venetië, Napels, Pompei, Padua en Ravenna, beroemd vanwege de prachtige mozaikkunst,. En zoals u van ons gewend bent, bieden wij ook op deze reizen de allerbeste reis-prijsverhouding! Maar let op: er zijn in totaal nog slechts 185 plaatsen beschikbaar dus aarzel niet langer en boek snel voordat het te laat is! 3 DGN klassiek ITALIË Vertrekdata: vrijwel elke donderdag van J 14/4 t/m 16/6 en 1/9 t/m 27/10 1 Prachtige steden met imposante gebouwen, een schitterende heuvelachtige omgeving, de heerlijke Italiaanse keuken, de gastvrije bevolking Het zijn de perfecte ingrediënten van wat gegarandeerd een heerlijke reis gaat worden. We laten u ken nismaken met oa Florence, met de bekende Ponte Vecchio, Dom en Baptisterium, het Assisi van St. Franciscus, de pausen- stad Orvieto en de hoofdstad van Umbrie, Perugia En wat dacht u van het middeleeuwse Lucca, Pisa met haar Scheve Toren, Siena, en Rome, met oa het Colosseum, Pantheon, St. Pieter en Trevrfontein' U verblijf in goede toenstenklasse hotels, inclusief dagelijks ontbijt en 5 x diner Reisnr HZ 15,747 15 DGN klassiek ITALIË Vertrekdata: vrijwel elke zondag van 24/4 t/m 12/6 en 4/9 t/m 23/10 Een aaneenschakeling van hoogtepunten, die u laat ken nismaken met alle facetten van veelzijdig Italië1 We begin nen met het levendige Napels, Pompei, de stad die door een uitbarsting van Vesuvius volledig onder het puin werd bedolven, en het middeleeuwse Assisi. Via Perugia en Ravenna rijden we naar Venetië, met de gondelvaarders en beroemde San Marco basiliek. We gaan door naar de stad van heilige Antonius, Padua en de bakermat van de Renaissance, Florence Door het glooiende Toscaanse land schap rijden we naar Siena, met het schelpvormige plein Tl Campo'en we eindigen de reis in de Eeuwige Stad Rome. Verblijf in goede toeristenklasse hotels, inclusief dagelijks ontbijt en 12 x diner. Reisnummer HZ 15.750 Prijzen »jn per persoon, Algemeen exclusief: entrees, evt verplichte stadsgidsen, facultatieve excursies, evt extra transferkosten in de steden, luchthavenbelastin gen, tolgelden en reserveringskosten, reis- en annule ringsverzekering. Minimum aantal deelnemers- 28 Uiterste annuleringstermïjn bij onvoldoende deelname 21 dagen voor vertrek Vraag uitgebreide reisbeschrij ving refsnummer HZ 15.747/15.750 Ook op zondag telefonisch bereikbaar! "«"l KRAS Stervakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Almere Grote Markt 10- Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 -Amsterdam Willemsparkweg 26* Baam Brinkstraat 17* Haariem Schagchelstraat la- Hoom Veemarkt 45-47 www.kras.nl 073 - 5 999 999 ia Tl fr« ge: sin Ge ar gai Want alleen fondsenwervende organisaties die op verantwoorde wijze geld inzamelen en beste het CBF-Keur. Voor vragen over het CBF-Keur: Centraal Bureau Fondsenwerving, tel: 0900i 0,35 p.m.) of kijk op www.cbf.nl

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4