AZ klaart klus routineus SPORT li Rachid Bouaouzan kan maximaal acht jaar krijgen Van Hooijdonk deelt mee in recettes NAC Kou jaagt Armstrong naar Spanje Nationale top moet KLM Open redden u Ju naar ^record Arbiter Marks offteerd Spartaan eerste voetballer die strafrechtelijk wordt vervolgd Prijzengeld naar anderhalf miljoen Weg naar kwartfinales vrij na zege op sterker geacht Sjachtar Donetsk Spits wil via Breda naar WK in Duitsland rov stopt haken Jari Kasparov stopt en. De nummer één A eld maakte gisteren wereldkundig direct het Spaanse Linares ezet toernooi op zijn geschreven. De41- ereldkampioen zei zijn laatste grote ele toernooi is ge- a zal voor zijn plezier 'fy ielschaak of rapid i ar het is gedaan met de e werk, zo lichtte hij tje Ihad Hedrick heeft ner> wereldrecord achter Tttaan. De 27-jarige "aide op de tweede jympic Oval Finales .naai 3.39,02 op de ter. Hedrick was 1 j"173 sneller dan het jd van Gianni Rom- iCfTaatser klokte op 11 ,000, eveneens in Cal- :na H irij leg navolging van de ert Hoyzer is giste re minik Marks gear- ,rd or zijn rol in het om- afdaal in het Duitse de scheidsrechter aar houden in zijn ap- n Berlijn. Marks verdacht vorig jaar os#'6 wedstrijden te dtfOianipuleerd en zou *ev 000 euro hebben Hoyzer werd in fe- ttesteerd voor acht fraude. Hij werd se geleden vrijgelaten. wft tegenover jusiti tie ig jat Marks ook betrok- tero omkoping. geh voor «iho Engelse voetbal- eft coach Jose m an Chelsea een ee^600 euro opgelegd ipmerkingen die hij Raakte na afloop van tegen Man ie eited. Mourinho be- ;?ei oen collega Alex fo01jvan dat hij in de errfde de scheidsrech- „ioeden. Eenzelfde cte Mourinho re- ^chting van trainer fyri rd van FC Barcelo- het een praatje eld in Barcelona s de arbiter in de ^yühampions League- bl^e t Chelsea. Er. lijkt lemen mi n [jien oplossing van statussen GA Eagles en r Van Wijnen lijkt (}en akkoord binnen jjWaarbij de bouwer n claim van 680 o laat vallen, in ruil en in de club. Als At, zijn de nijpende ytoblemen van de L/Jonist uit de wereld. vrijdag ii maart 2005 ,lt over n jack 1 Marc Lotz is gis- j elukkige wijze ten in de vierde rit van let jack dat hij rok, kwam tussen rdoor ging de n Quick Step on- ater hem fietsende eider Tom Boonen de remmen en igen een kilome- tervolging in te n lield aan de val schade over. beL uikc tv# ieo reire 10 Freire is voorals- e haantje van de Ra- rploeg. De Spaan- Qfipioen behaalde in friatico zijn derde .jn dit seizoen, te- overwinning van endien verruilde ïpioen zijn regen- de leiderstrui van rijuit s, ren duel endhichtcommissie ^heeft Vitesse vrij- ide zaak die werd j hrn naar aanleiding naalondig gestaakte reg4e' Vitesse-PSV (0- irerd op 21 novem- vf'egd vanwege t deian het adres van toe^ossen. De aan- hen^esse een schik- 0nvan 5.000 euro 1 ee^e Arnhemse club votTi in beroep. Vol- gaaieeft de thuisploeg ool^e gedaan om de e voorkomen. rotterdam/gpd - Het Openbaar Ministerie vervolgt Spar- ta-voetballer Rachid Bouaouzan voor zware mishande ling. Hij wordt beschuldigd van het opzettelijk verwonden van Niels Kokmeijer, speler van Go Ahead Eagles, tijdens de competitiewedstrijd tussen beide clubs in Rotterdam op 17 december 2004. Mocht Bouaouzan door de recht bank schuldig worden bevonden, dan kan hem een straf van maximaal acht jaar gevangenis worden opgelegd. Het is voor het eerst in de geschiedenis van het betaald voetbal dat het OM een voetballer vervolgt vanwege een zware overtreding. Het OM wil tijdens de zaak, die ver moedelijk in juni voor de meervoudige kamer in Rotter dam dient, bewijzen dat Bouaouzan zijn tegenstander op zettelijk zwaar verwondde. Kokmeijer liep daardoor een gecompliceerde beenbreuk op. Tijdens zijn verblijf in het Erasmus Medisch Centrum openbaarden zich diverse complicaties. Kokmeijer, die momenteel revalideert, kan wellicht nooit meer goed lopen. Mr. Boudewijn van Eijck, die optreedt als woordvoerder van Sparta, zegt dat de club de strafrechterlijke zaak met bezorgdheid volgt. „Ik vraag mij af of het Openbaar Mi nisterie die zware bewijslast rond krijgt." Mr. Rense, de advocate van Bouaouzan, was niet bereikbaar voor com mentaar. De arbitragezaak van Kokmeijer versus Bouaou zan én Sparta komt wellicht al eerder voor de arbitrage commissie van de KNVB. In die civiele procedure wil mr. Bojan Dekker laten vaststellen dat speler én club aanspra kelijk zijn voor de invaliditeit van Niels Kokmeijer. Mocht dat gebeuren, dan zal de Amsterdamse advocaat namens zijn cliënt een eis tot schadevergoeding indienen. Kokmeijer slijt halve dagen in een revalidatiekliniek en hoopt ooit nog weer te kunnen lopen. Voetballen kan hij nooit meer, nadat Bouaouzan in de wedstrijd Sparta-GA Eagles hem een dubbele beenbreuk schopte. „Niels moet daarvoor ook schadeloos gesteld worden", zegt zijn advo caat mr. Bojan Dekker. Volgens Dekker sterkt de strafzaak Kokmeijer bij diens eis tot schadevergoeding. „Al staat de zaak van justitie los van onze eis tot schadevergoeding." De Amsterdamse ad vocaat heeft toevalligerwijs ook gisteren de civiele proce dure aanhangig gemaakt, via een arbitragezaak bij de KNVB. Zowel Bouaouzan als Sparta wordt door Dekker aansprakelijk gesteld. De arbitragezaak dient waarschijn lijk eerder dan de rechtszaak. Dekker: „Die uitkomst wil len we niet afwachten en dat hoeft ook niet. We eisen ook niet meteen schadevergoeding, maar we willen eerst vast gesteld zien dat Bouaouzan en Sparta aansprakelijk zijn voor Niels' invaliditeit. De eis tot schadevergoeding komt later pas." Ook zonder strafzaak kan Dekker 'hard' maken dat Kok meijer onrecht is aangedaan. „Laat ik als eerste stellen dat ik nog niemand heb horen zeggen dat die overtreding op Niels 'wel meeviel'. Daar komt bij dat Bouaouzan meteen door de scheidsrechter is gestraft met de zwaarst mogelij ke straf, namelijk de rode kaart. Daama is hij lang ge schorst door de KNVB en heeft ook Sparta hem nog eens op non-actief gesteld. Hij is van alle kanten schuldig be vonden. Daarnaast is het voor mij klip en klaar dat door zijn overtreding Niels deze ernstige blessure heeft opgelo pen." Kokmeijer leert in het revalidatiecentrum weer normaal lopen. Al is het de vraag of hem dat ooit weer lukt. „Met mijn voet is het nog steeds niet goed", zegt de aanvaller. „De wond geneest goed. Van botvorming, om de dubbele beenbreuk te helen, is echter nog geen sprake. Zo heel goed ziet het er dus allemaal nog niet uit. Maar ik ben wel een positief ingesteld mens. Ik ga door. Het nieuws van de strafvervolging is ook weer een steuntje in de rug." Vreugde bij de spelers van AZ na de zege in Donetsk. Foto: ANP/Robin Utrecht door Ruud Ramler Donetsk - Volwassen en bij vla gen zeer zelfverzekerd heeft AZ gisteravond de weg vrijgemaakt naar de kwartfinales van het Uefa Cup-toernooi. De 1-3-zege bij het sterker geachte Sjachtar Donetsk moet als basis stevig genoeg zijn om de klus in de achtste finale volgende week woensdag in eigen huis defini tief te klaren. AZ trad in de Oekraïne in het spoor van AC Milan. Alleen de Italianen waren er dit seizoen in Europees verband immers in geslaagd Sjachtar op eigen bo dem te verslaan. Sterker, in de zelfde groepsfase van de Cham pions League gingen bijvoor beeld Celtic en Barcelona er kansloos onderuit. Zoals Sjachtar nu zelf roemloos uit de Uefa Cup dreigt te verdwijnen. De manier waarop AZ gister avond toesloeg geeft aan hoe zeer de ploeg in deze - sinds 22 jaar eerste - Europese campag ne is gegroeid. Tussen de nazo mer in Thessaloniki en de vries kou in Donetsk lag een wereld van verschil. Toen, half septem ber tegen PAOK, was alles aan het begin van het avontuur vooral nog imposant. Gister avond leek AZ de klus bijna achteloos te klaren. Als een doorgewinterde Europa Cup- ganger die foutloos toesloeg op de weinige momenten dat er kansen waren en zelf achterin nauwelijks iets weg gaf. Zelfs met de hulp van de Franse scheidsrechter Bertrand Layec schoot Sjachtar niets op. De onschuldige tuimelpartij van de Braziliaan Brandao na licht contact met Jan Kromkamp bleef daardoor terecht zonder schade voor AZ. Doelman Henk Timmer had de penalty van Darijo Srna zelfs klemvast. Of de wereld er voor AZ anders uit zou hebben gezien als de Kroaat wel had raak geschoten lijkt echter twijfelachtig. De Alk- maarders gaven niet het idee ook maar enigszins onder de indruk te zijn. Van een tegen stander, volgens velen een Eu ropese topper in spé, die veel meer geld heeft uit te geven maar daarvoor geen beter ma teriaal had aangeschaft. Zelfverzekerd en bewust van de mogelijkheid om ook deze hor de in de Uefa Cup te ontwijken werd AZ zelfs stilaan baas in de modderpoel van Donetsk. Ge steund door een snelle goal van Robin Nelisse, die een comer van Kenneth Perez onberispe lijk inschoot (0-1). Het gewen ste uitdoelpunt gaf de bezoe kers nóg meer het geloof in een positief resultaat. Ook hier liet AZ zien te zijn gegroeid. Joris Mathijsen, Henk Timmer en vooral Kenneth Perez waren tegen Sjachtar de exponenten van de vooruitgang. De verde diger legde de hooggeprezen Nigeriaanse spits Aghahowa volledig aan banden. De keeper onderscheidde zich naast de gestopte strafschop vooral in de fases dat het aandringende Sjachtar gevaarlijk dreigde te worden. En de Deense interna tional was de uitblinkende vormgever van een volwassen collectief. Door hem op de cru ciale positie 'tien', de stoel van de regisseur, te plaatsen kreeg coach Co Adriaanse het aanval lende gevaar dat hij met zijn opstelling had beoogd. Boven dien schuwde Perez zijn verde digende taken niet. Ook in mentaal opzicht blijkt er niet zo veel meer mis bij de nummer twee van de eredivisie. De gelijkmaker van Matuzalem, op slag van rust en dus op een zeer vervelend tijdstip, was tij dens de pauze niet van invloed op de sfeer noch daarna op het voetbal. Dat ook in de tweede helft verzorgd bleef en gevaar lijk waar dat kon. Zoals zes mi nuten na rust toen Mathijsen helemaal uit het oog werd ver loren door de Oekraïense ver dedigers en een voorzet van Sektioui binnenkopte (1-2). De Marokkaan, een handenbinder- tje aan de zijlijn, had daarna geen persoonlijk geluk toen hij de bal na een individuele actie tegen de paal zag rollen. Sjachtar kreeg weliswaar een overwicht maar groot gevaar dreigde er nooit voor AZ. Waar Adriaanse naast Mathijsen op vallend genoeg Kromkamp had gekoppeld aan Brandao. De grote Braziliaan was een moei lijke tegenstander voor de back. Maar omdat Brandao geen ge lijkgestemden vond binnen zijn ploeg bleef Sjachtar een verlo ren wedstrijd spelen. Vooral omdat vormgever Zvonimir Vukic zijn meerdere in Olaf Lin- denbergh moest erkennen. De ijdele hoop van Sjachtar om het in Alkmaar mogelijk toch nog spannend te maken werd in de extra tijd definitief wegge slagen. Toen AZ uit een van de spaarzame uitvallen na rust wéér het maximale resultaat haalde. Tim de Cler werd neer gelegd en Perez schoof de straf schop langs doelman Jan Lastuvka (1-3). SJACHTAR DONETSK: Lastuvka; Snra, Hubschman, Lewandowski en Rat; Ba tista (36. Elano), Timosjoek, Vukic (46. Jadson) en Matuzalem; Brandao en Aghahowa (71. Vorobiei). AZ: Timmer; Kromkamp. Mathijsen. Opdam en De Cler; Landzaat (86. Ja- liens), Perez en Lindenbergh; Meer- dink, Nelisse (77. Huysegems) en Sek tioui (86. Ramzi). door Jeroen Masdni Amstelveen - Het prijzengeld is verhoogd, maar de echt grote namen uit de golfwereld zullen ook dit jaar niet naar het KLM Open komen. De directie van het Dutch Open, van 9 tot en met 12 juni op de bosbaan van de Hilversumsche Golf Club, heeft moeite om de golftoppers naar Nederland te krijgen. Met dank aan onder meer een doos sigaren komt de Spaanse klas- bak Miguel Angel Jiménez, maar verder lijkt het toernooi het weer te moeten hebben van de beste vaderlandse golfers Maarten Lafeber, Robert-Jan Derksen en Rolf Muntz. KLM Open-directeuren Daan Slooter en Robbie van Erven Dorens maakten gisteren in de tuinzaal van KPMG, met KLM en Fortis partner van het toer nooi, bekend dat het prijzen geld met 25 procent is ver hoogd tot anderhalf miljoen eu ro. De opvolger van de Engels man David Lynn, die zijn titel komt verdedigen, kan straks een slordige 250.000 euro bij schrijven. Die bedragen verlei den de allerbeste mondiale gol fers echter niet om naar Hilver sum te komen. Het grootste struikelblok is de US Open, de major die vlak na het KLM Open begint. „Veel golfers spelen de week voor het US Open al in Amerika", zei Van Erven Dorens. „En als ze uitgenodigd worden voor het US Open zullen toppers als Er nie Els, Retief Goosen, Ian Poulter en Lee Westwood na tuurlijk voor dat toernooi kie zen. Wij roeren in het potje van golfers die daarbuiten vallen." Jiménez, in 2004 Ryder Cup speler en winnaar van vier grote toernooien, deed wel een toe zegging en daar is Van Erven Dorens erg blij mee. „Hij vroeg me zijn merk sigaren vast te be stellen." Slooter en Van Erven Dorens waren vorige week in Dubai bij de Desert Classic om spelers te porren voor deelname aan hun toernooi. „Het is niet makke lijk", aldus Van Erven Dorens. „Maar we proberen samen een goed klimaat te scheppen voor een sterk deelnemersveld." Maar hoe doet 'Mister Golf dat? „Ik loop brutaal de driving range op, geef zo'n golfer een hand en maak een praatje. En dan sluit ik af met: je komt wel naar Hilversum, hè? De spelers komen graag naar Nederland, omdat we hier nuchter zijn en niet van die handtekeningenja gers. En verder is altijd alles pri ma geregeld." Veel toezeggingen leverde die aanpak nog niet op. Er is een potje voor wat extra's. Zo kan een speler als Jiménez rekenen op gratis hotel en vlucht. „Er zijn meer golfers voor wie we dat doen. We proberen bijvoor beeld Seve Ballesteros en Bern- hard Langer naar Hilversum te halen, maar de komst van Tiger Woods zit er niet in. Dan zou het wel een heel groot potje moeten zijn." De Amerikaanse nummer één vraagt immers ge middeld een miljoen dollar startgeld. Dat het KLM Open dit jaar twee maanden eerder is - na een ruil met Gleneagles in Schotland -, heeft ook zijn voordelen. „Het is niet in vakantietijd, waardoor meer mensen kunnen komen kijken", aldus Slooter. „En het is goed voor de baan, die in juni waarschijnlijk zachter is dan in augustus en daardoor meer lengte heeft." Nieuw aan het KLM Open is, naast de gewijzigde datum en het hogere prijzengeld, de kans die tien professionals krijgen op één plek in het toernooi. In het tv-programma De Wddcard strijdt dat tiental in een soort Idols voor golfers in Zuid-Afrika om die ene wildcard. De afval race is vanaf zaterdag 16 april om 19.30 uur op RTL 5 te vol gen. De bekendste Nederlandse amateurgolfer komt overigens ook naar de Hilversumsche. Twee keer zelfs. Johan Cruijff loopt op de maandag voor het toernooi in de Celebrity-Am een rondje met KLM-topman Leo van Wijk en woensdag kan Cruijff tijdens de Pro-Am zijn vriend Maarten Lafeber, win naar van het Dutch Open in 2003, nog van enkele tips voor zien. breda/gpd - Pierre van Hooij donk (35) tekent volgende week een contract voor één jaar bij NAC, de club waar hij tussen 1991 en 1995 al voetbalde. Daarmee kiest de West-Braban der voor plezier boven geld: bij NAC valt hij straks binnen de normale salarisschalen. De top daarvan, de categorie-Van Hooijdonk, ligt net onder de 250.000 euro bruto per jaar. „Pierre had voor een veel beter salaris een andere club kunnen kiezen, maar geld heeft een on dergeschikte rol gespeeld bij zijn beslissing. Dat zegt iets over hem. Hij wil gewoon graag naar NAC terug", zei directeur Theo Mommers. Ook speelde mee dat Van Hooijdonk graag naar het WK 2006 wil. De club uit Breda nam in het contract een aantal zaken op die de overgang voor de inter national wel extra aantrekkelijk maken. Zo willen enkele spon sors hun producten via Van Hooijdonk aanprijzen, met na me richting het WK van 2006. Volgens goed ingelichte bron nen wordt volgend seizoen ook een kledinglijn gelanceerd on der de naam Pi-Air. Daarvoor zijn partijen een driejarige ver bintenis overeengekomen. Daaruit valt op te maken dat de spits voor langere tijd in Breda blijft. Binnenkort koopt hij in de stad een stuk grond voor een nog te bouwen huis. Het is de bedoeling dat hij na zijn actieve carrière assistent-coach wordt. Van Hooijdonk deelt ook mee in de verwachte stijging van de verkoop van seizoenkaarten. Boven de tienduizend verkoch te jaarkaarten krijgt de aanval ler een bepaald percentage. Sommige eisen van de routinier werden niet ingewilligd. Zo wil de hij een adviserende rol bij het NAC-spelersfonds, de Parel. De club vond dat niet wense lijk. Ook wilde Van Hooijdonk dat journalist Chris van Nijnat- ten, voetbalverslaggever van het Algemeen Dagblad, technisch directeur zou worden. Dat was financieel onhaalbaar. door Ad Pertijs montelimar - De strooiwagen reed vanochtend in de vrieskou van Le Puy en Velay voorbij aan het hotel van Discovery Chan nel. Lance Armstrong zag hem niet meer passeren. De ziek ge worden Amerikaan was de avond ervoor al gevlucht uit de witte hel van Parijs-Nice. „Hij was grieperig. Ik heb hem ge zegd naar zijn huis in Spanje te gaan. Het had geen zin meer in koers te blijven", lichtte ploeg leider Johan Bruyneel de opga ve van de zesvoudig Tourwin naar toe in wat de Rit naar de Zon hadden moeten zijn. Vanuit Spanje liet Armstrong weten over twee k drie dagen weer op de fiets te stappen. On dertussen slikt hij antibiotica om de opkomende griepaanval te weren. Bruyneel: „Hij kan beter daar gaan trainen. Het was de bedoeling om hier al koersend zijn conditie te verbe- UITSLAGEN Lance Armstrong woensdag na aankomst van de derde etappe. De Texaan zou gisteren niet meer starten. Foto: EPA/Jan Suki teren. Maar daar is weinig van terecht gekomen." De Belg wees op de kou, de nerveuze, ingekorte ritten en de lange busritten naar de alterna tieve start- en finishlocaties. Woensdagmorgen kwam daar een lichte verkoudheid en keel pijn bovenop. „Hij voelde zich verre van goed, heeft nog wel de etappe uitgereden, maar in de bus kreeg hij al koude rillin gen. Dan moet je verder geen domme dingen meer doen. Volgens Bruyneel is er geen pa niek aan boord bij Discovery Channel. „Hij is niet naar hier gekomen om de koers te win nen of kopman te zijn. Voor de voorbereiding op de Tour hoeft dit geen nadelige gevolgen te hebben. Ik weet dat hij met twee drie weken goed trainen in conditie kan raken voor bij voorbeeld de Ronde van Vlaan deren. Die rijdt hipdan ook ze ker. Alleen niet om hem te win nen." Mogelijk hervat Armstrong de competitie in de Catalaanse Week, die 21 maart start. De etappe van gisteren werd gewonnen door de Zwitser Fa bian Cancellara. Hij gaat als lei der de laatste dagen in van de rittenkoers, die zondag eindigt in Nice. BADMINTON Birmingham. All England. Vrouwen, tweede ronde: Yao Jie (Ned) - Pittard (Eng) 11-1 11-1, Audina (Ned) - Cann (Eng) 11-8 11-9. Kwartfinales: Hirose (Jap) - Yao Jie 11-4 11-3, Audina - Ruina Gong (Chn) 11-7 11-5. PRIJSVRAGEN Prijswinnaars Lucky Day 3651, d.d. 10.03.2005 aantal prijswinnaars: 3.271 totaal prijzenbedrag: e 27.490,00 totaal gratis deelnames: 17.856 Uitslag Lucky Day 3651, d.d. 10.03.2005 15.16.17.19.22.23.26.38.40.44. 45.52.53.57.65.67.68.70.71.75 Onder voorbehoud van typefouten VOETBAL Uefa-beker, vierde ronde, eerste wedstrijd. Sjachtar Donetsk (Oek) - AZ (Ned) 1-3 (1-1). 29. Nelisse 0-1, 45. Matusalem 1-1, 50. Mathijsen 1-2, 90. Perez 1-3 (strafschop). Scheidsrechter: Layec (Fra) Toe schouwers: 25.000. Gele kaart: Timosjoek (Sjachtar Donetsk). De Cler (AZ). Partizan B - CSKA Moskou 1-1, Olympiakos - Newcastle 1 - 3, Sh.Donetsk - AZ 1 - 3, Aust.Wien - Zaragoza 1-1, Boekarest - Villareal afg, Lille - Auxerre 0-1, Midd- lesb. - Sporting 2-3, Sevilla - Parma 0-0 Beloften Eredivisie: Vitesse-RKC 2-0, ADO Den Haag-PSV 2 - 4 Eerste divisie B: Helmond Sp-TOP 4-1, Roda JC-NEC 0 - 1 WIELRENNEN Montélimar. ProTour, Parijs-Nice. Vierde etappe, Saint-Peray - Montélimar: 1 Cancellara (Zwi) 104,5 km in 2.11.03, 2. Kirsipuu (Est), 3. Flecha (Spa) 0.02, 4. Julich (VSt) 0.05, 5 Jalabert (Fra). 6. Jak- sche (Dui), 12 Erik Dekker 0 32. 35. De Jongh, 82. Tankink, 83. Thomas Dekker. 89. Boven 1.02. 94. Posthuma 2.26, 119. Lotz 12.37, 133. De Kort. 143 Schmitz. Algemeen klassement: 1 Cancellara 10.09.50, 2. Flecha 0.15, 3. Julich 0.20, 4. Boonen (Bel) 0.31, 5. Erik Dekker 0.33, 6. Reynes (Spa) 0.35, 13. Valverde (Spa) 0.48, 19. De Jongh 1.02, 25. Vinokoerov (Kaz) 1.28, 31. Tankink 1.35, 55. Thomas Dekker 2.02, 82. Boven 5,42, 86. Posthuma 6.54, 112. Lotz 13.44, 130. De Kort 23.26, 155. en laatste Schmitz 39.01. Tivoli. ProTour, Tirreno-Adriatico. Tweede etappe. Civitavecchia-Tivoli: 1 Freire (Spa) 181 km in 4.45.36, 2. Vicioso (Spa). 3 Brochard (Fra). 4 Devolder (Bel). 5 Bertagnolli (Ita), 6 O'Grady (Aus), 36 Boogerd. 37. Kroon, 91 Löwik 1.22, 96 Van Heeswijk. 113. Vierhouten 2.10. 132. Den Bakker 4.05, 146. Knaven. 180. Koerts 14.27. Algemeen klassement: 1 Freire 9 11.01, 2. Petacchi (Ita), 3. Vicioso 0.04. 4. Bro chard 0.06. 5. Hondo (Dui) 0.07, 6. Guidi (Ita), 34. Kroon 0.10. 41 Boogerd, 88 Löwik 1.32. 92. Van Heeswi|k, 101. Vierhouten 2.20. 135. Den Bakker 4.15. 143 Knaven, 181. Koerts 24.11

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 17