edupeerd Katwijk is na verlies terug bij af Rijnsburgs uitcomplex duurt voort SPORT 5 oorschoten '97 rijpt laatste kans FC Lisse bakt er maar weinig van poelmannen pakken jjunt voor hun clubs wieidsrechter gunt Katwijk geen blessuretijd tegen Capelle (0-1) TwSw®**1 m SS? Bax pakt winst in het Westland HDC 985 maandag 28 februari 2005 „j enChris Hartman ^gMJK - Scheidsrechter Pijpers werd na af- va^an de wedstrijd Katwijk - Capelle niet be- Wiin onder de schouderklopjes. Capelle, dat 1 pjuel door een verzilverde penalty met 1-0 ldekon weinig waardering voor de arbiter .gjjngen vanwege de twee rode kaarten die 1.4de slotfase uit zijn borstzak toverde. Kat- pi-i-nokte over het nauwelijks bijtellen van rinliretijd. b^rd Grootscholten, de trainer van Kat- gjover de misgelopen extra speeltijd: „Ca- vijjwas in de tweede helft voortdurend be- L tyd te rekken. Elke keer als wij daar in het if an 5 t snt ir er ït. opl veld of vanaf de bank iets van zeiden, wees de scheidsrechter op zijn horloge en zei dat hij daar rekening mee zou houden. Maar toen hij voor de laatste keer floot had-ie precies twee- enhalve minuut bijgeteld. Dat klopte in de verste verte niet. Ik begrijp ook wel dat een scheidsrechter niet twaalf minuten langer laat spelen, maar tweeënhalve minuut was ge woon veel te weinig. Wij zijn daardoor bena deeld." Door de onverwachte winst van TOGR op Rijnsburgse Boys is Katwijk intussen weer te rug bij af. De ploeg van Grootscholten begon het tweede deel van de competitie uitstekend met drie overwinningen op rij, maar vindt zichzelf na de nederlagen tegen Rijnsburgse Boys en Capelle toch weer terug op de twaalf de plaats. Finisht Katwijk ook op deze positie, dan moet het aan het eind van het seizoen een promotie/degradatiewedstrijd spelen. Grootscholten bezwerend: „Wat er ook ge beurt, wij gaan er echt niet uit. Daarvoor heb ik vandaag te veel positieve dingen gezien." Grootscholten doelde daarmee op de goede eerste helft van zijn ploeg. Katwijk speelde daarin geïnspireerd en agressief. Het enige minpuntje was dat het aanvallend te weinig afdwong. Erwin Verkuylen kopte de bal in kansrijke positie over het doel van Capelle en een snoeiharde vrije trap van Daniël Hensen eindigde op de vuisten van doelman Jim Ne- derhand. Capelle, zoals gewoonlijk uiterst be hoedzaam opererend, benutte de enige kans die het kreeg. Henk Roeland scoorde in de twaalfde minuut vanaf de penaltystip nadat hij zelf door Peter Ederveen onderuit was ge haald. John Eelman, oud-trainer van Katwijk, in de rust: „Op achterstand komen tegen Capelle is het slechtste wat je kan overkomen. Die jon gens spelen al niet aanvallend en gooien het nu helemaal achterin dicht." Twee minuten na de pauze moest Katwijk een tweede tegen slag incasseren. Jerry van Wonderen, de ver vanger van de geblesseerde Toine l'Ami, ging met rood naar de kant omdat hij Mike Lopes onreglementair gestuit had. Enkele seconden daarvoor keerde aan de andere zijde van het veld Alex van Duivenbode een inzet van Ka- rim Hajji op de doellijn. In de tweede helft streed Katwijk, dat geen beroep kon doen op Chris de Bie en Marcel Vondeling (beiden geschorst), lange tijd een kansloze strijd. Totdat Pijpers binnen drie mi nuten twee spelers van Capelle met rood be boette. Ton van Bremen kreeg direct rood omdat hij Verkuylen vasthield en Gino Jubit- hana - hij liep bij een vrije trap te vroeg uit de muur - zag voor de tweede keer geel. Met in eens een man meer in plaats van een man minder sprak Katwijk zijn laatste krachten aan. Het slotoffensief resulteerde in kansjes voor Arie Jonker, Jan Groen en Wouter Ver- heij, maar niet in de gelijkmaker. de ste uitzege voor SCQ 07 Nick Verwoerd >n - Voorschoten '97 be- zaterdag een historische 'Voor het eerst in de ge- denis van de club zege ltje het eerste elftal op ••■'•■aklasseniveau in een uit strijd. Dankzij een doelpunt tCarl Roest klampte het dul van coach Peter Wubben el bij mededegradatiekandi- d ^Huizen vast aan een stro tter? 0-1. rantnks de overwinning staat mgchoten nog wel onderaan, jyefft het minder verliespun- oeilan Huizen, dat eenmaal e s; in actie kwam. Om zicht handhaving te hebben, de Voorschotenaren 3.ïchten op de derde positie Deze plek die geeft op het spelen van promotie/degradatieduel, vef nu ingenomen door Kat- dat een wedstrijd meer de en negen punten meer melde. De hekkensluiter ingt Katwijk nog wel in ei- iuis, maar alleen een klein •ljer lijkt Voorschoten nog %nnen redden. Wubben: al lijkt de situatie uitzicht- stijwe moeten gewoon strijd ?gmn en knokken voor de :urtn. En als de stofwolken ïgezijn opgetrokken, zien we an raar we staan." >wiji Huizen maakten de s. )chotenaren de woorden rolVubben waar. Op de zach- na it van sportpark De Wolfs- 3 air streden ze voor elke me- =5. ïe ploeg, gehandicapt door lunbsentie van aanvoerder met Buizer, Marlon Kruis en Bias Borsboom, kwam in de ook tot een paar ge aanvallen. Er waren es voor Bernardo Bor en jlerende Tim Kluivers. Na ^een kwartier kwamen de ïkers op voorsprong. De al in de wedstrijd ingevallen Tim van Kipper- nj^areerde eerst nog wel een van Ronald van Delft, de rebound van de mee 1 voren gekomen Roest hij achter de lijn. dfos, volgens de assistent ter j hekkensluiter scheidsrechter. De Huizenaren dachten daar heel anders over. „De keeper staat op de lijn. Hoe kan de bal er dan achter ge weest zijn", liet Huizen-aan voerder David Toxopeus (ex- ARC) luid en duidelijk horen. Arbiter De Meyer toonde zich doof voor de protesten. Roest: „De bal was duidelijk over de lijn. Gelukkig voor ons stond de grensrechter precies bij de ach terlijn." Met de treffer vierde Roest - normaliter een verdedigende middenvelder maar door de ab sentie van Buizer als laatste man acterend - zijn rentree na een maand afwezigheid. „Te gen Scheveningen ging ik door mijn rug. Daar ben ik de laatste drie weken aan behandeld. Af gelopen week heb ik voor het eerst weer even meegetraind: tweemaal ongeveer twintig mi nuten." Die geringe trainings- arbeid was voor Wubben aan vankelijk aanleiding hem niet op te stellen. Wubben: „Carl zou eigenlijk niet in de basis staan, maar toen vrijdag bleek dat Frank Buizer niet kon spe len heb ik de knoop doorgehakt en hem toch opgesteld." Roest, die bij de 1-1 remise in Voor schoten ook al tegen Huizen scoorde, stelde zijn trainer niet teleur en ontpopte zich tot de beste Voorschotenaar. De thuisclub drong na de 0-1 weliswaar aan, maar creëerde geen kansen. Aan de andere zij de deden de aanvallers Robin van der Errelen en Bernardo Bor weinig met de ruimte die hen door de Huizense aanvals drift werd geboden. Na de pau ze verhoogde de thuisclub de druk, waardoor het elftal van Wubben zich tot verdedigen moest beperken. „Er sloop angst in de ploeg", verklaarde de oefenmeester. „Ze hadden iets van: het zal toch niet weer misgaan. We liepen te veel ach teruit in plaats van druk naar voren te geven." Gelukkig voor Voorschoten bakte Huizen er ook niet veel van. Roest: „Het was vandaag pompen of verzui pen. Dit resultaat geeft weer een beetje hoop. Wie weet." Rotterdam - In de eerste uit wedstrijd van het seizoen wals te Rijnsburgse Boys over Capel le heen met 0-4. Sindsdien wonnen de Rijnsburgers op vreemde bodem geen wedstrijd meer. Zaterdag bleek TOGR in Rotterdam met 2-1 te sterk. Het uitcomplex van Rijnsburgse Boys duurt voort. Rijnsburg trad aan zonder de zieke Nick Schnater en de aan zijn enkel geblesseerde spits Joost Kuhlmann. Zij tellen als twee belangrijke spelers. Toch wilde trainer Ted Verdonkschot dat niet als excuus aanvoeren. „Ook met de mensen die er wel bij waren, hadden we van TOGR horen te winnen", aldus Verdonkschot. „Maar niemand haalde zijn normale niveau. Dit was een kwestie van collectief falen." Illustratief was de manier waar op beide Rotterdamse doelpun ten vielen: uit standaardsitua ties. Na een krap half uur zette Garcia Mendes TOGR op voor sprong. „We hadden het daar nog over gehad, maar we waren de afspraken blijkbaar weer vergeten", zei Verdonkschot. Aan het einde van de eerste helft meende Rijnsburgse Boys recht te hebben op een straf schop, toen Frank Aboikoni in het zestienmetergebied naar de vlakte ging. De scheidsrechter zag er geen overtreding in. Rijnsburgse Boys bleef strijden voor een beter resultaat, al kwam de ploeg nooit echt goed in de wedstrijd. Een kwartier voor het einde nam Peter Freke een vrije trap, Raymond Kolder trok de bal terug en Frank Zin- hagel schoot de gelijkmaker binnen. „Als je ziet dat het niet lekker gaat, moet je misschien op zo'n moment tevreden zijn met een punt", zei Verdonk schot. Dat waren de Rijnsbur gers echter niet. In de jacht op een winnende treffer kreeg de ploeg het deksel op de neus. Twee minuten voor tijd maakte Lopes Silva2-1. Hoek - Ter Leede Ter Leede leed een verdiende nederlaag bij Hoek. De Sassen- heimers speelden de eerste en laatste tien minuten naar beho ren. De eerste kans voor de thuisploeg leverde meteen een doelpunt op. „Een bal uit het i 1 v$-. V J Invaller Mohammed Ajar (Rijnsburgse Boys) omspeelt een speler van TOGR. Foto: Hans Heemskerk niets", oordeelde bestuurslid Johan Verloop, die Ter Leede in feite de laatste kans op een titel zag vergooien. Volgens Verloop ging Ter Leede-doelman Thomas Waas dorp bij het tweede en derde doelpunt in de fout. Waasdorp stond de laatste weken juist sterk te keepen. Bij de 2-0 riep de doelman 'los', waarna een medespeler de voorzet onaan geroerd liet. De bal zeilde ver volgens het doel in. Zowel Hoek als Ter Leede mocht een strafschop claimen, maar beide werden niet toege kend. De onderuit gehaalde Pa trick Kalkema, opnieuw in de spits geposteerd ten koste van Martijn Gootjes, kreeg geel in plaats van een strafschop. Gootjes viel in de tweede helft in om voorin voor meer gevaar te kunnen zorgen. Met hetzelf de doel bracht trainer Arie La gendijk ook Mo Rahou en Ro berto Escudero in het veld. De steuntroepen voor Kalkema konden niet voor voldoende ge vaar zorgen. Escudero en Ra hou kregen goede kansen op 3- 1 en 3-2, maar scoorden niet. In de eerste helft kreeg alleen Kal kema een goede mogelijkheid. De keeper van Hoek stopte zijn inzet. De voorzet was van Anouar Hamdi. „Ik vond ons tamelijk slap", concludeerde Verloop. „Tegen Hoek was eigenlijk onze laatste kans om nog mee te doen voor het kampioenschap. ASWH krijgt nog een aantal lastige te genstanders en wijzelf spelen daar ook nog tegen. Een achter stand van elf punten inhalen is onbegonnen werk." Marken - Noordwijk Door een foutje van doelman Robert Spaan kwam Noordwijk bij Marken na 20 minuten op achterstand. De keeper pakte een lange bal van de thuisploeg op de rand van het.penaltyge- bied in zijn handen. De arbiter oordeelde dat Spaan over de lijn was geweest en kende Mar ken een vrije trap toe. Die werd door Philip de Leeuw ingescho ten. „Ik weet niet of die bal in derdaad buiten het penaltyge- bied was", zei Noordwijk-trai ner An dries Wendt. „Maar ik lts.} vie kopHennie Kanbier loaEN - Er zijn van die wed- die min of meer ge- stutod zijn om met een bril- deid te finishen. GHC - Wou- was er zo een. Fabian namens de thuisclub ksfDennis de Blanken voor de bekers hielden hun doel ginjvaam schoon. Woubrugge helht meer aanspraak maken winst. Met het gelijke gstg verliet de ploeg wel de it itte plaats, terwijl GHC vijf- jlijft. der dat de wedstrijd kwali- f op gang kwam, werden er -|-Jveel vermakelijke, pittige uitgevochten. Saai werd zelden. Beide ploegen kre- 'f ^kansen, maar de sluitpos- meivaren keer op keer de win- n l Schouten moest als eer man de bak na een vliegend ikijt van de makkelijk voet ende spelbepaler Mare *ot4eman. Zijn collega kreeg n ^handen warm door een inzetten van Ben Eradus :ren, met afstand de ge- lijkste aanvaller van GHC. was echter te vaak op If aangewezen, niet in de te plaats door het ontbre- John Fakkel. De aan had het wel makkelijker ten hebben als na zeven Chris Molleman rood gezien nadat hij aan de drem had getrokken. Daar tegenover kon echter worden vastgesteld dat GHC minimaal één keer door het oog van de naald kroop bij serieuze ver grijpen in het strafschopge bied. Woubrugge had meer balbezit en kwam ook makkelijker dicht in de buurt van Schouten. Het doel van de staartclub was om minimaal een punt aan het duel over te houden en dat met een aanvallend concept. „Wij kiezen er niet voor om één spits voorin te zetten en de rest met de kont in de eigen zestien te houden", zei trainer Dave Lange. „Een ploeg als GHC schatte ik aan het begin van het seizoen in als een concur rent voor de onderste plaatsen en dan moet je in zo'n wed strijd uitgaan van de eigen mo gelijkheden. Het punt is wel kom, maar winst had er in ge zeten. Toch geeft dit vertrou wen voor het restant van de competitie. Hopelijk zijn Van de Meer, Verwoerd, EUinkhui- zen en Vitters er dan ook weer bij en gaan we makkelijker sco ren." De trainer doelde vooral op de tweede helft, waarin Woubrug ge de. wedstrijd naar zich toe leek te trekken. Aanvallende acties van de balvaste Michael Uithol, rookie Joey van der Neut en broer Thommy wer den echter in de kiem ge smoord door Schouten, die Woubrugge-aanvalier Mark Molleman duelleert met Jack Houwaart van GHC. Foto: Dick Hogewoning zijn ploeg er geregeld door heen sleepte. De beste fase van GHC was halverwege de twee de helft. De Blanken bleef eveneens overeind, hoewel de lat (inzet Joop Eradus) en een verdediger op de lijn (kopbal Van de Broek) daarbij nodig waren. Eelco Fielemon had ook gezien dat een overwinning te veel van het goede was geweest. „We speelden vandaag niet best. Veel balverlies, onrustig en elke afvallende bal was voor Woubrugge. Dan is een punt meegenomen. Nog een paar punten en we zijn in elk geval veilig en dan zien we wel of er nog een eindsprintje volgt." Over de afvallende bal had uit blinker Schouten ook nog wel wat te melden. Tegen het eind van de wedstrijd kreeg GHC een hoekschop, waaruit bin nen een paar tellen Woubrugge een kans kreeg. De veel praten de Schouten slaakte daarover een kreet die bijna in Wou brugge te horen was. Hij had dan ook recht van spreken. GHC-Woubnigge 0-0 (0-0). Scheids rechten Reeuwijk. Toeschouwers: 70. GHC: Schouten. Burgemeester, Ten Brinke, S. Schellingerhout, I. Eradus, Houwaart, Van de Broek. Kruis (51.De Roo), Aigdogdu (89. Jordens), B. Era- dus, Annokkee. Woubrugge: De Blanken (90+4. Van der Zwaard); Troost, Van de Weide, De Vries, Prangers (83. Loos), C.Molleman, T. van de Neut, Stefkof, Uithol. J. van de Neut, M. Molleman. door Peter van der Hulst lisse - FC Lisse werd in de week voorafgaande aan het duel met DOVO met een griepvirus ge confronteerd. Orson Naaren- dorp ontbrak daardoor op het appèl, terwijl Kenny Heems kerk, Kwong Wah Steinraht, Jef frey en Kevin Winter allesbehal ve okselfris aan de wedstrijd be gonnen. DOVO won simpel met 3-0 in Lisse. Een tegenvaller, maar geenszins een excuus voor het slappe spel tegen de ploeg uit Veenendaal. FC Lisse kan alleen nog in theo rie degraderen en dat was aan de instelling van de spelers te merken. „De slechtste wedstrijd van dit seizoen", oordeelde Jef frey Winter. Ook trainer Saïd Ouaali werd niet vrolijk van het spel. „Ik miste de beleving om graag te willen winnen. Teleur stellend. Typisch Lisse dat we ook nog een penalty missen." Steinraht had het thuispubliek op de koude wintermiddag nog wat warmte kunnen bezorgen door vanaf elf meter raak te schieten, maar de gemakkelijk toegekende strafschop ging hoog over. Lisse stond op dat moment al met 3^0 achter en niet ten onrechte. Goed, Jeffrey Winter kreeg voor rust drie kan sen, maar ze waren niet gemak kelijk. Twee keer vond hij het aluminium. Een keer werd een inzet door een verdediger voor HOOFDKLASSE A Marken - Noordwijk 1-4 (1-1). 20 0e Leeuw 1-0, 32. Homngh 1-1 (eigen doelpunt). 63. Leonard 1-2, 68. Reumer 1-3. 74. Leonard 4 Scheidsrechter: Schuring. Toeschouwers;-, 350. Rode kaait: 55. Martha (Marken). Spaan 7 87. Braun -3 Reumer 7 Meurs 8§ Bos 8 Schoonen (j, Korbee 7 45. de Vries 7— Van Rijn 7 Leonard 8b Van der Kolk 7 Pitti 7,^ Van Dam 8 rf FC Lisse - DOVO 0-3 (0-2L 20. Netteb 0-1, 37. Beekink 0-2, 46. Beekink 0-3. Scheids-j rechter: Dercksen. Toeschouwers: 700. Heemskerk 6 K. Winter. -6q, Lee 6 Bakker 4- Van der Laan 6 64. Rios 6~ De Goede 6 Steinraht 5? Honsbeek 5 J. Winter Van Wienngen 5 61.Stals 5~ Tan 5 -i' y Hoek - Ter Leede 3-0 (1-0). 20. Ysebaert 1-0,^ 50. Ysebaert 2-0, 67. Ragut3-0. Scheidsrech- ter: Zwaard. Toeschouwers: 800 i 'T Waasdorp 6 Kalkema 6. Jansen 5 Koordes 6^ Van Zeist 7 Rbii 6 Hoogkamer 6 Gotschin 5 65. Gootjens 6 80. Escudero Lensink 6 Hamdi 5 Lagendijk 6 73. Rahou ASWH - Volendam 4-0 (2-0). 19. Boogers 1-0. 35. Verhoeven 2-0, 69. Van Ommeren 3-0. 85. Van Kleef 4-0 Scheidsrechter: Van Beek Toeschouwers: 750. Barendrecht - Kozakken Boys 2-1 (1-0). 30. Powel 1-0, 65. Becht 1-189. Akkermans 2-1.' r Scheidsrechter: Sanou. Toeschouwers: 1200. - Bennekom - Heerjansdam 1-3 (1-2) 4. Van. der Meijden 1-0, 12. Wessels 1-1. 33. Kore- - mans 1-2. 80. Wessels 1-3 Scheidsrechter:- Jansen Toeschouwers: 500 de lijn weggehaald. Roel de Goede kopte voor rust nog in de handen van keeper Sander Selhorst. Defensief rammelde Lisse ech ter aan alle kanten. Eerst mocht Lorenzo Netteb tussen enkele spelers zomaar intikken en Ri chard Beekink maakte voor rust nog gebruik van laks ingrijpen van keeper Heemskerk. Na rust vergrootte Beekink de marge tot 3-0 toen Ervin Lee zich op links in de luren liet leggen. Beekink had de uitslag nog pijnlijker voor Lisse kunnen maken, maar een lobje van hem be landde tegen de paal. DOVO nam zo wraak voor de twee eerdere nederlagen. Eerst verloor de ploeg van trainer Henny Lee op eigen veld met 4- 0 in de strijd om de Amstel Cup, enkele weken later liet Lis se in de competitie niets heel van de Veenendalers: 6-2. De defensie van Lisse lijkt dan ook de hoogste prioriteit te hebben bij de speurtocht naar versterkingen voor het komen de seizoen. Al mocht de rest van de ploeg zich ook het nodi ge aanrekenen. In de ijver om snel een aansluitingstreffer te forceren, meldden de midden velders zich na rust in de voor hoede, maar aanvoer bleef uit omdat geen van de spelers een goede actie vanaf de zijkant kon maken. DOVO kon het duel zo simpel uitspelen. Ajax-ARC afgelast. Programma 5 maart: A|ax - Kozakken Boys. ASWH - Noordwijk. Barendrecht - Ter Leede. - Marken - Bennekom, Hoek - Heerjansdam, DOVO-ARC. FC Lisse-Volendam. Topscorers: 1 K.W. Steinraht (FC Lisse) 18. 2.- Ysebaert (Hoek), Winter (FC Lisse), Destorme (Hoek) 12, 5. Leonard (Noordwijk), Powel (Ba rendrecht), Blankendal (Ajax), Van Meegden- burg (Bennekom), Koremans(Heerjansdam) 9, HOOFDKLASSE B Huizen - Voorschoten '97 0-1 (0-1) 18 Roest 0-1 Scheidsrechter: De Meyer Toeschouwers: 400. Keemink 7 Van Delft 6 Borsboom 7 Kluivers 7 Pejcinovic 7 90+2. Toussaint Roest 8 Van der Errelen 5 Borst 7 79. Van Dijken - Jonk 6 Bor 6,> Luykx 6 90+5. Koenen - Katwijk - Capelle 0-1 (0-1). 11. Roeland 0-1 (strafschop). Scheidsrechten Piipers. Toe schouwers: 700 Rode kaart: 47 Van Wonde ren (Katwijk). 80. Van Bremen (Capelle), 81 Jubithana (2x geel, Capelle) vind dat Spaan het risico niet moet nemen die bal in zijn handen te nemen." Nog voor rust kwam Noordwijk op gelijke hoogte. Bram Meurs liet een vrije trap het doelge bied in draaien, Marken-verde diger Bart Honing klopte ver volgens zijn eigen doelman. In de tweede helft kreeg Noord wijk het een stuk gemakkelijker toen Marken-aanvaller Sylvan Martha met een rode kaart naar de kleedkamer werd gestuurd. Joost Leonard en Paul Reumer bezorgden de bezoekers een 1- 3 voorsprong. „Daarna begon- Tien sommigen te veel voor zichzelf te voetballen", vond Wendt. Toch werd het nog 1-4 door een doelpunt van Joost Leonard. De Heiden 6 76.Jonker IL Buijs 7 Verheij 7 - Van Wonderen 6 Hensen 6 De Groot 6 Hajji 5- 91. Groen - 68. Verkade ö4 Ederveen 6 Molenaar 7, Pronk 5 Verkuijlen 5 TOGR - Rijnsburgse Boys 2-1 (1-0). 28. Gar-1 cia Mendes 1-0. 78 Zinhagel 1-1, !8. Lopes' Langstraat 6 Kolder 8 Groot 7 Aboikoni 5~ Zandbergen 7 70. Ajar 6 Stuy 7 Charité 6 Freke 6 Zinhagel Ketting 5 Simons 6, 76. Vermolen Scheveningen - Quick Boys 1-0 (1-0) 18. Van der Geest 1-0. Scheidsrechter: Stofkooper 1 Toeschouwers: 2300. Rode kaart: 88. Kenepa,. (2x geel) (Scheveningen), Kromhout 7 Flaton Van Dam 7 Van Beelen 6 Schoneveld 5 Bek* 6 Mussche 6 Van Fruchten 5-, Kenselaar 7 68. Schaap 6 72. Guyt Bak 7*" Van der Plas 7 Spakenburg - Excelsior M. 3-0 (1-0). 5. Hes kamp 1-0. 76. Pot, 87. Dreef 3-0 Scheids rechter: Wirken. Toeschouwers: 900 SHO - Deltasport 1-0 (0-0). 80. Barendregt 1 - 0. Scheidsrechter: Stange. Toeschouwers:'1 300. IJsselm.v. 20 13 3 4 42 36-23- Quick Boys 20 12 5 3 41 47-30" Capelle 19 11 4 4 37 33-21" Rijnsb. B. 20 8 8 4 32 47-29- Spakenburg 19 9 3 7 30 40-33'' Sparta N. 19 8 5 6 29 24-24 Schevening. 20 6 9 5 27 28-25 Excelsior M. 20 7 4 9 25 30-35 SHO 20 6 6 8 24 27-30 DeltaSport 20 5 7 8 22 26- 23H TOGR 20 5 7 8 22 28-42- Katwijk 20 5 5 10 20 23-35>i Huizen 20 2 7 11 13 25-41. Voorschot. 19 2 5 12 11 17-403 Programma 5 maart: Spakenburg - Rijnsburgse3 Boys. Katwijk - IJsselmeervogels. TOGR - Voor-" schoten '97. Sparta Nijkerk - Scheveningen,: Huizen - Quick Boys, Deltasport - Excelsior M - SHO-Capelle.' Topscorers: 1 Van Beelen (Quick Boys) 16. 2. Roeland (Capelle) 12. 3 De Harder (Spaken burg) 11, 4. Zinhagel (Rijnsb. Boys). Loevé» (Excelsior M.) 10, 6. Van Gelder (Capelle), Schnater (Rijnsb. Boys) 9. futsal - De zaalvoetballers van Bax wonnen vrijdag met 7-4 bij Westlandia. De Naaldwijkers kwamen na een rommelig be gin op voorsprong. Vijf minu ten voor rust maakte Jan-Wil lem Baas gelijk en in de laatste seconde van de eerste helft zet te Sonny Kastelein de Voorhou- ters op voorsprong tegen zijn. oude ploeg. Vlak na rust kwam Westlandia weer op gelijke hoogte. Door goals van Sandro Tarantino, Baas, Kastelein en Sebastiaan Meijer liep Bax uit naar 6-2. Tarantino vergrootte na een tegendoelpunt de marge weer naar vier door een mooie vrije trap: 7-3. In de laatste se-j conden incasseerde Bax nog een laatste treffer.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 25