erichten FAMI EGYPTE Advertentieservice hdcmedïa WAGEMAKER Grafmonumenten overzicht overlijdensberichten 2Cfet^ruari 2005 r Let op dit keurmEl VRUDAG 25 FEBRUARI 2OO5 901 www.hdcmedia.nl e-mail: familieberichten@nhd.hdc.nl telefoon 072-5196699 fax 072-5196696 Per post: HDC Media, Postbus 2, 1800 AA Alkmaar Sluittijden: dag voor plaatsing 15.00 uur. Overleden Wij vinden geen woorden om het te zeggen Hoe wij hem zullen missen allemaal Het diepste gevoel is moeilijk uit te leggen Het hart spreekt een niet uit te spreken taal Dit sterven is zo moeilijk te verwerken Zijn leven was ons allen zoveel waard Verbijsterd en intens verdrietig delen wij u mede dat heel plotseling is overleden mijn allerliefste vriend, onze zoon, broer, zwager, schoonzoon en oom Richard Daniël vom Hofe op de nog veel te jonge leeftijd van 35 jaar. Altijd positief in het leven gestaan Nu is mijn lieve Richar.d heengegaan Elke dag was voor jou een feest En toen was het stil. Liefs Bianca Bianca Christiaanse Bella Aad vom Hofe Maartje vom Hofe-van der Meij Arthur vom Hofe Helma vom Hofe-van Egmond Ilse Lotte Wim Christiaanse Catharina Christiaanse-de Neef Martin Christiaanse 23 februari 2005 Anthonie van Dijckstraat 1 2231 DJ Rijnsburg Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren za terdag 26 februari in 'De Voorhof' aan de Vliet NZ 36 te Rijnsburg van 19.30 tot 21.00 uur. De afscheidsdienst zal gehouden worden maandag 28 februari om 14.00 uur in 'De Voorhof' aan de Vliet NZ 36 te Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Willen diegenen die geen rouwkaart hebben ont vangen deze advertentie als zodanig beschouwen Ie genoot van het leven, Als ware het een feest Wij zullen nooit vergeten, Hoe bijzonder je bent geweest. Geschokt en intens verdrietig zijn wij om het plot selinge overlijden, op veel te jonge leeftijd, van on ze goede vriend Richard vom Hofe Pudding Wij wensen Bianca, zijn ouders, broer, schoonzus, schoonouders en zwager alle sterkte om dit verlies te dragen. In herinnering altijd bij ons. Leo en Angel ique Peter Nico en Petra Peter Jaco en Mariska Paul en Cira Yvo Wilfred en Janneke Bert en Marjolein Jan Pieter en Bianca Aad en Hellen Gerry en Astrid Wendy en Erik Altijd de laatste, nu als eerste. Pudding We missen je humor en gezelligheid nu al. Je kameraden Leo Nico Jaco Yvo Peter Paul We wensen Bianca, Aad, Maartje, Arthur en Helma heel veel kracht en sterkte om dit verlies te kunnen dragen. Diep geschokt zijn wij door het plotselinge overlij den van onze neef Richard vom Hofe De wereld staat even stil voor ons. We zullen je missen! Je neven en nichten Daan en Patricia Willeke en Jan Marja Danny en Riane Henk en Marja Marco en Mariëtte Ellen Harold en Claudia Olaf t en Miranda Rolf en Marianne Wij zijn erg verdrietig door het plotseling overlijden van onze lieve neef Richard vom Hofe we zullen hem enorm missen. Rijnsburg 24 februari 2005 Ooms en tantes Nun der Tag mich müd gemacht, Soil mein sehnliches Verlangen Freundlich die gèstirnte Nacht Wie ein müdes Kind empfangen. Und die Seele, unbewacht, Will in freien Flügen schweben, Urn im Zauberkreis der Nacht Tief un tausendfach zu leben. Hermann Hesse Wij zijn heel bedroefd over het plotseling overlij den van Harry Max van Meeuwen Warmond, 20 februari 2005 Braunschweig, 8 juli 1943 Leiden: Henk Boerma Schiedam: Irma Wesdijk-Sonntag weduwe van Huib van Meeuwen Bennebroek: Betty Niemeijer-Boerma Hanno Niemeijer Ragnar, Suzanneke Wij nemen in besloten kring afscheid van Harry. Onze dankbaarheid gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van verpleeghuis Mariënhaven te Warmond. Correspondentieadres: Stokroos 8 2317 EP Leiden Donatie aan Altzheimer Nederland bevelen wij aan. Bankrekeningnummer: 66.95.17.550 te Bunnik. bedrijf en toonzaal Kenauweg 31Leiden, tel. 071 - 5760455 DE specialist van Leiden e.o. Welgedaan en welgeleefd, - heengegaan en niet gebeefd. Veel gelachen en geleden, ook gehuild en vaak gebeden. Soms getwijfeld, blijven hopen, naar Gods glimlach toegelopen, door de Heer bij de hand genomen, bij de Here thuisgekomen. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden, na een leven vol inzet, liefde en zorg, van onze zus, schoonzus, tante en oud-tante 'EngeCBertüa VViOieCmina Tante 3ep In de leeftijd van 85 jaar. Familie Vink 23 februari 2005 'Rustenborch' - kamer 335 Van Wijckersloothplein 3 Oegstgeest Correspondentieadres: Mevrouw Y. J., H. van den Berg Groenestein 50 2394 AW Hazerswoude-Rijndijk Tante Bep is in haar kamer opgebaard, waar gele genheid is tot afscheid nemen na overleg met het verplegend personeel van afdeling 3 van Rusten borch. De Eucharistieviering zal worden gehouden op maandag 28 februari om 11.00 uur in de kapel van verpleeghuis Van Wijckerslooth, Van Wijcker sloothplein 1 te Oegstgeest, waarna aansluitend de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op pa rochiekerkhof St. Pancratius, Hoofdstraat 188 te Sassenheim. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in partycentr 'De Oude Tol', Hoofdstraat 147 te Sassenheim. "Welgelukzalig is hij, dien Gij verkiest, en doet naderen, dat hij wone in Uw voorhoven. Psalm 65: 5. Bedroefd, maar dankbaar dat hem verder lijden bespaard is gebleven, geven wij kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve zorg zame vader en opa Jacob van Duijn weduwnaar van Jannetje Leuna Ouwehand, in de ouderdom van 81 jaar. Katwijk: Annet en Krijn Dirk en Jeanine Jaco en Anita Arie en Vanessa Katwijk: Alie en Piet Dirk Janna en André Lunteren: Arie en Joke Jaco Marja en Bert Arie-Willem Shanghai: Janna en Henk Wouter Thomas Vinkeveen: Irene en Bert Rick Mike Nieuw-Vennep: Joke en Renée Jordy Laura Katwijk aan Zee, 23 februari 2005 Duindoornlaan 38 Correspondentie-adres: A.L. van Rijn-van Duijn, Secr. Varkevisserstraat 172, 2225 LJ Katwijk. Er is gelegenheid tot condoleren op zaterdag 26 februari van 17.00 - 18.30 uur in het rouwcentrum, Zuidstraat 103 te Katwijk aan Zee; tevens na afloop van de begrafenis in het Kerkelijk Centrum. GEEN BLOEMEN De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. maan dag 28 februari om 14.00 uur in het Kerkelijk Cen trum "Het Anker", Voorstraat 74 te Katwijk aan Zee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ca. 15.00 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Diegenen die geen rouwkaart ontvangen hebben vragen wij deze advertentie als zodanig te beschou- Naam overledene Antonie Hoechard van der Slikke, weduwnaar van W.P.C. Manneke Capon Petronella Catharina Elisabeth Lowies-Loogman Ella Aad van der Burg, weduwnaar van An Jonkers Lenie de HaamPunt, weduwe van Herman de Haan Jannigje Ruseler-Louis Janny, weduwe van Marius Christiaan Ruseier Martinus Henricus van Smoorenburg, echtgenoot van Wilhelmina Gerard Jaap Zuijderduin Helmut Heinrich Dekker, echtgenoot van Hildegard Maria van der Wiel Roelofje Jentiena Alberdina Zandbergen Jennie Enny Arnold Jan Been Jan Pieter van Veen Gerard Das, weduwnaar van Rie Das-van Essen Fred Schouten van de Velden Mathilde Wilhelmina Moenking Til, sinds 1948 weduwe van Karl Götte Mathilde Jan Leonie Cornelis Maria Bakkenhoven-van Meerwijk Tilly Thimoteus Johannes Mulders Johannes Ruijer Witte Lambertus Jacobus Meester Lft geb.jr Plaatsnaam Uitvaart crematie 1 1913 Bennebroek 25 febr 11.00 uur 1957 Haarlemmermeer25 febr 9.30 uur 1925 Haarlem 25 febr 14.00 uur 1922 Haarlem 26 febr 10.45 uur 1914 Haarlem 28 febr 12.00 uur Visser 91 jr Nieuwveen 26 febr 10.30 uur 1934 Katwijk 28 febr 10.30 uur 76 jr Noordwijk 25 febr 15.00 uur 77 jr Oegstgeest 1917 Leiden 1935 Leiderdorp 28 febr 14.00 uur 1925 Bussum 26 febr 11.00 uur 1903 Laren 26 febr 13.00 uur 53 jr Huizen 25 febr 13.30 uur 1904 Bussum 1931 Bussum 28 febr 13.00 uur 1922 Hilversum 1937 Hilversum 28 febr 16.30 uur 1915 Hilversum 28 febr 13.00 uur Kerk begraafplaats crematorium Begraafplaats aan de Middenweg te Anna Paulowna Joannes de Doperkerk, Kruisweg 1069, Hoofddorp R.K. Kerk aan de Korte Zijlweg 7 te Overveen 'Westerveld', Duin en Kruidbergerweg 2-6, Driehuis 'Westerveld', Duin en Kruidbergerweg 2-6, Driehuis St. Nicolaaskerk, Dorpsstraat 43 te Nieuwveen Vredeskerk, Voorstraat 35 te Katwijk Crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden crematie heeft 23 februari in Leiden plaatsgevonden Begraafplaats Duinrust, Parklaan te Katwijk Spieghelkerk, Nwe 's Gravelandseweg 34 te Bussum Crematorium Den en Rust, Frans Halslaan 27 Bilthoven Crematorium Den en Rust, Frans Halslaan 27 Bilthoven Er is in kleine familiekring afscheid genomen Koepelkerk, Brinklaan 42 te Bussum crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden Crematorium Den en Rust, Frans Halslaan 27 Bilthoven Kapel St. Carolus, Bosdrift 96 te Hilversum. Het is ons maar geleend de vele mooie dingen. Ons onbetwistbaar eigendom zijn de herinneringen. Met droefheid en verslagenheid geven wij u kennis dat na een ongelijke strijd toch nog onverwacht is overleden onze zoon, broer, zwager en oom Frank Pieterse In de leeftijd van 32 jaar. Wim Pieterse Nel Pieterse-Pennings Djoek en Herman Siebe Jens Anneke en Peter Leiden, 23 februari 2005 Correspondentieadres: Hoge Rijndijk 69 C 2382 AB Zoeterwoude-Rijndijk Frank is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden, waar gelegen heid is tot afscheid nemen en condoleren op zondag 27 februari van 16.00 tot 16.30 uur. De uitvaartdienst vindt plaats op maandag 28 februari om 11.00 uur in de Meerburg Parochie, Hoge Rijndijk 18 te Zoeterwoude-Rijndijk, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de begraafplaats gelegen naast de kerk. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in Centrum De Eendenkooi, Kooikers plein 1 te Zoeterwoude-Rijndijk. Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men van het overlijden van onze collega Frank Pieterse Wij zullen Frank blijven herinneren als een vrien delijke en rustige collega, die weinig voor zichzelf eiste en wel rekening met anderen hield. Diep res pect hebben wij voor de moedige wijze waarop hij zijn ziekte heeft gedragen. Frank sprak altijd met veel liefde over zijn ouders en zusjes, hun steun heeft hem altijd veel kracht gegeven. We verliezen in hem een sympathieke en humoristische mede werker. Wij zullen hem op deze manier blijven ge denken. Wij wensen alle nabestaanden en bekenden veel sterkte toe bij het dragen van dit grote verlies. Managementteam, afdeling P&O, afdeling Catering en overige collega's DZB Leiden Met verslagenheid heeft het bestuur van de Stich ting Vrienden van de Pieterskerk Leiden en de Stichting Orgelfonds Pieterskerk Leiden kennis ge nomen van het overlijden van haar secretaris Mr. J. Blommers De heer Blommers was sinds 1988 actief betrokken bij onze stichtingen, sinds 1997 als secretaris. Door zijn grote creativiteit en zijn vermogen mensen te binden heeft hij veel tot stand gebracht. Wij zullen hem zeer missen, maar zijn werk wordt voortgezet. Mede namens de Stichting Pieterskerk Leiden wen sen wij zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Stichting Vrienden van de Pieterskerk Stichting Orgelfonds Pieterskerk I C.H. Goekoop, voorzitter A.L. Boon, directeur Op snelle vleugels vloog je heen, veel te jong, veel te vroeg. Herinneringen blijven, ons hart is leeg, maar ook vol. Met groot verdriet, maar vervuld van mooie herin neringen, delen wij u mede dat totaal onverwacht en veel te jong van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en fantasti sche oma Adriana Elisabeth Tol-van Vliet Sjaan in de leeftijd van 63 jaar. Jeanet en Kees Bram Britt Ellen en Wim Nick Robin Kelly Peter en Monique Nina Kiki Leiden, 23 februari 2005 Petronella Moensweg 10 2331 DX Leiden Sjaan is thuis, waar dagelijks gelegenheid is om af scheid van haar te nemen van 19.00 uur tot 20.00 De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal gehouden worden op maandag 28 februari om 13.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Verdrietig maar met bewondering voor de waarop hij met zijn ziekte omging, geven kennis van het overlijden van mijn lieve s zoon, onze zwager en oom Jaap Zuijderduijn op de leeftijd van 70 jaar G. Heemskerk-Jung Jan en Gré Heemsk Dick en Elzo Heem neven en nichten "I Veel gelukkige jaren waren we samer Samen waren we één. Maar nu jij er niet meer bent, moeten we zonder jou verder dus alleen. Geheel onverwacht overleed op 77-jarige mijn lieve moeder, schoonmoeder en onz( oma Anna Maria Rijsdam-Overi Annie Leiden, 9 juni 1927 Leic 20 febru; Onze dank gaat uit naar Huize Emmaus dames van de Thuiszorg Groot-Rijnland vc liefdevolle verzorging van mijn moede Marian en Frans Lydia en Robert Pau Monique Correspondentieadres: Mevr. J. M. Overdijk-Rijsdam Boterbloemlaan 37 2381 JJ Zoeterwoude-Dorp Naar de wens van moeder heeft de crematiej heid in besloten kring plaatsgevonden. "speurt en selecteert speciat J FASCINERENDE VLIEG-/I miSRONPREIIEN'. f. - Ook op zondag telefonisch bereikbaar! Vertrekdata: vrijwel iedere woensdag van 6/4 t/m 26/1 Schitterende stedenspecial naar Cairo! U heeft keuze uit verblijf 4-sterren-plus Sheraton Royal Garden of het luxe 5-sterren House OberoL Indien u het schitterende excursiepro gramma b we u mee naar het Egyptisch Museum, de indrukwekkende pi Gizeh, de Sphinx, de Citaael van Salah el Din, de schitterende Md Moskee en de gezellige Khan el Khalili Bazar. Reisnummers PZ 91 8 DGN NIJLCRUISE EGYPTE Vertrekdata: vrijwel iedere dinsdag van 5/4 t/m 25/10 Geweldige cruise én strandvakantie met verblijf in 4-/5-sterren modatiesT De eerste 3 dagen kunt u genieten van de heerlijke str Rode Zee, Daarna schepen we in Aswan in op het 5-sterren MS 5 kunt het uitgebreide excursiepakket boeken, waarbij we u meeneme Highdam, Philae, Kom Ombo, Edfu en Luxor. Reisnummer PZ 15. 15 DGN ROYAL EGYPT Vertrekdata: vrijwel iedere dinsdag van 5/4 t/m 25/10 Unieke combinatie van luxe, comfort én cultuur! Tijdens deze rd verblijft u in prachtige 5-sterren resorts in Cairo en Hurghadi maakt u een onvergetelijke 5-sterren Nijkniise over de machtige excursiepakket boekt maakt u kennis met o.a. Aswan, Kom Ombo, Kolossen van Memnon, Cairo, de piramiden van Gizeh, i Reisnummer PZ 15.763 15 DGN CLASSIC EGYPTE vrijwel iedere dinsdag van 5/4 t/m 25/10 Fantastische rondreis langs dé klassieke hoogtepunten van Egyrf maakt o.a. kennis met de hoofdstad Cairo, Memphis, Luxor. Aswai van Abu Simbel en Hurghada. Beroemde piramiden, eeuwenoud! koningsgraven, u kijkt uw ogen uit! Tijdens deze reis verblijft u TOPhotels, zoals o.a Sheraton, Hilton en Mariott Reisnummer PZ 14 DGN LIBIË EGYPTE Vertrekdata: 14/4, 5/5,9/6, 7/7,14/8, 8/9, 6/10 en fascinerende steden op u te wachten! Er darische steden Alexandrië en Cairo met de den op het programma van deze prachtige rondreis! Reisnummer PZl Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Algemeen exclusief: entrees, evt plaatselijke gidsen, tolgelden, facul sies, toeristenbelasting en reservenngskosten, reis- en annulering Vraag onze brochure aan of kijk op www.sterprodukties.nl. Informatie, reisbeschrijvingen en boekingen UITSLUlj e www.sterprodukties.i ■ZT 073 - 5 999 969 r"-"""™'1 ril of boek bij de eigen reisbureaus van KRAS SterVak JI Kanaalkade 28 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112* Amsten.. L*J 26 Baam Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat la Hoorn Vee1 K Voor vragen over het CBF-Keur: Centraal Bureau Fondsenwerving Tel: 0900 202 55 92 0,35 p.m.) www.cbf.nl

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4