t' UULHUli Met korting naar de succesvolle rockmusical Hè Leidsch Dagblad Voorjaarskriebels aan de kust bij het Steigenberger Kurhaus Hotel Speciaal Zuidlimburgs arrangement Heerlijk toeven op de heuveltop 38,- De actie tj intratuin biedt weer aantrekkelijke Heerlijk even ontsnappen aan de drukke tijd of er gewoon even lek ker tussenuit? Zoals u wellicht weet is het Steigenberger Kurhaus Hotel de ideale locatie om tot rust te komen en energie op te doen. Wakker worden aan de kust en heerlijk ontbijten, lekker uitwaaien aan het strand en genieten van alles wat veelzijdig Den Haag te bie den heeft. U kunt tijdens uw verblijf ook een bezoek brengen aan Thermen Vitalizee dat direct in verbinding staat met het hotel. Het Steigenberger Kurhaus Hotel zorgt ervoor dat het u aan niets zal ontbreken. Speciaal voor abonnees van het Leidsch Dagblad heeft het Steigenberger Kurhaus Hotel het voorjaarsarrangement samenge steld. Dit arrangement bestaat uit een overnachting in een superior tweepersoonskamer, een uitgebreid ontbijtbuffet en een glas champag ne bij aankomst. Daarnaast ont vangt u een entreebewijs voor het Holland Casino en diverse kortings bonnen voor attracties en musea in de omgeving. Ook kunt u gratis gebruik maken van de fitnessruimte in het hotel. Abonnees van het Leidsch Dagblad betalen 69 (maart) en 75 (april en mei) per persoon in plaats van €90. Wilt u het arrangement verlengen met een nacht en een driegangen diner in de Kurzaal, dan kunt u dit als toeslag reserveren voor 95 in plaats van 135. Vermeld bij het reserveren dat het gaat om het voorjaarsarrangement met verlen gingsnacht. Toeslag bij aankomst op vrijdag of zaterdag 15 per persoon per nacht Toeslag zeezijde 55 per kamer per nacht Toeslag 1-persoon 55 per persoon per nacht Gemeentelijke Logiesbelasting 4,76 per persoon per nacht Voor reserveringen, informatie over toeslagen en voorwaarden kunt u contact opnemen met de afdeling reserveringen op telefoonnummer (070) 416 263Ó. Dit arrangement is geldig tot 1 juni 2005. De succesvolste rockmusical is in Nederland. De musical HAIR is na bijna 35 jaar nog steeds een begrip en springlevend. Musicalregisseur David Gilmore, heeft HAIR opnieuw vormgegeven en aangepast aan deze tijd. Na de première van deze productie in Berlijn maakt de Amerikaanse cast van HAIR nu een triomftocht door Europa. De hoofdrollen worden in de Nederlandse tour ver tolkt door musicalsterren Chaira Borderslee (Aïda) en René van Kooten (Aïda en Hameien). Een onvergetelijke theaterervaring met hits als 'Aquarius', 'Ain't Got No', 'Hair', en 'Let the Sun Shine In'! Voor lezers van het Leidsch Dagblad voor de optredens in Pepsi Stage in geldt er een korting van maar liefst Amsterdam en De Doelen in 9,50 op de eerste rang kaarten Rotterdam. combinatie met andere actii Bestelde kaarten kunnen nii geruild of geannuleerd wort Leidsch Dag VOORDE I Musical HAIR Pepsi Stage, Amsterdam 1, 2, 5, 8 t/m 12,15 t/m 19 20.00 uur De korting is alleen geldig voor de voorstellingen in Amsterdam, Pepsi Stage op dinsdag 1 maart, woens dag 2 maart vrijdag 4 maart, zater dag 5 maart en dinsdag 8 maart t/m zaterdag 12 maart, dinsdag 15 maart t/m zaterdag 19 maart aan vang 20.15 uur. Op zondag 6 maart en zondag 13 maart begint de voorstelling om 15.00 uur. In Rotterdam, De Doelen speelt de musical op zondag 29 mei om 15.00 uur, en van maandag 30 mei t/m donderdag 2 juni om 20.15 uur. Prijzen toegangkaarten zijn voor de 1e rang 47,50, 2e rang 42,50 en 3e rang 37,50 exclusief bespreek- kosten. De korting van 9,50 inclu sief bespreekkosten is alleen geldig voor de 1e rang. Kaarten zijn te bestellen via TopTkketLine: 0900 - 300 5000 0,45 p/m). Vermeld duidelijk bij uw reservering dat u gebruik wilt maken van de aanbieding De Gooi en Eemlander. Korting geldt niet voor reeds bestelde kaarten of in 6 en 13 maart 15.00 uur De Doelen, Rotterdam 29 mei 15.00 uur 30 mei t/m 2 juni 20.15 uu io i voor de 1e rang kosten inclusief Deze bon is niet geldig in binatie met andere acties Het Leidsch Dagblad en Intratuin bieden u een unieke abonneeactie aan: sparen voor maar liefst 50% korting op artikelen bij Intratuin! U kunt de komende zeven weken zegels uit de krant sparen waarmee u bij Intratuin Voorschoten een éénmalige korting krijgt op elk 2e artikel van hetzelfde >m AN mee voor aantrekkelijk^ korting bij Intratuin...! Op zaterdag 26 februari vindt u de eerste zegel in de krant. De laatste zegel drukken we op zaterdag 9 april af. In de tussenliggende periode plaatsen wij, op willekeurige dagen, in totaal 20 zegels. Het enige wat u hoeft te doen is de krant goed in de gaten houden en de komende weken op zoek gaan naar de zegels. De actie is geldig op het gehele assortiment* dus bijvoorbeeld op binnen- en buitenplanten, dierbenodigdheden en tuingereedschap. Maar ook op schuttingen en tuinsets, koopt u twee dezelfde schuttingen dan krijgt u op de twee de schutting 50% korting, koopt u een niéuwe tuinset dan ontvangt u de tweede en de vier de stoel van dezelfde set met 50% korting. U kunt alleen aan deze unieke abonneeactie deelnemen als u de originele zegels uit de krant op de hiernaast afgedrukte originele spaarkaart plakt. Heeft u uw spaarkaart op 9 april vol dan kunt u deze alleen in de week van 11 tot en met 16 april inleveren bij Intratuin Voorschoten en krijgt u elk 2e artikel van hetzelfde product met 50% korting! ute i ACTIE VOORWAARDEN ^4 Alleen originele spaarkaarten met originele zegels wordeiU|( geaccepteerd. "s Er mag maximaal één volle spaarkaart per abonnee wordt f ingeleverd. U krijgt 50% korting op elk 2e identieke artikel met een maximum van 20 producten. Per volle spaarkaart krijgt u best 50% korting op maximaal 10 producten. De korting geldt niet voor aanbiedingen, cadeaubonnen, bestrating en blokhutten/kassen. Een volle spaarkaart kaiend niet ingeleverd worden bij de afdeling groenprojecten. De spaarkaarten zijn alleen geldig bij Intratuin Voorschot en kunnen niet bij een ander filiaal worden ingeleverd. De spaarkaarten kunnen alleen verzilverd worden in de periode van 11 april tot en met 16 april 2005. De actie geldt niet voor reeds aangeschafte artikelen. looit ieris 08.4 9.00 Hie f. 12 Naam Adres Postcode woonplaats Telefoonnummer Geb. datum Abonnee ja/nee li HET GROENE WARENHUIS Wij gaan zorgvuldig om met persoonsgegevens in de colofon van de krant vindt u meer ii biedingen verschijnen Hotel Heijenrath ligt boven op de heuvel in het gelijknamige dorpje Heijenrath. De fraaiste wandelroutes beginnen pal voor de deur van dit fraaie kleinschalige familiehotel. Ook de sportieve fietser kan in deze omgeving zijn hart meer dan ophalen. Voor onze lezers heb ben wij in samenwerking met Hotel Heijenrath een speciaal Zuidlimburgs vierdaags arrangement samengesteld dat bestaat uit: 4 dagen/3 overnachtingen entreekaartjes Holland Casino 3 x uitgebreid ontbijt Bad-Valkenburg 2 x 3-gangen keuze diner 1 x steengrillavond De speciale prijs voor u bedraagt wegwijzer VW Zuid-Limburg met 148 (reguliere prijs 185) excl. veel tips uit de omgeving toeristenbelasting. Toeslag 1 per soonskamer 15 p.p.p.n. De actie loopt t/m 30 juni 2005. Voor reserveringen belt u met 043- 4572019 (ow Lezersaanbieding Leidsch Dagblad) Hotel Heijenrath ontvangt u met een lekker stuk Limburgse vlaai en koffie plus op uw kamer nog eens een heerlijke fles huiswijn en een schaal met vers fruit. Verder krijgt u een voucher van Rederij Stiphout, voor een rondvaart over de Maas vanuit Maastricht met een tussen stop voor een echt grottenbezoek. Zo leert u Maastricht van een hele andere kant kennen! Bij vertrek ontvangt u tevens een pot Heijenrather perenstroop honing, zodat u thuis ook nojf het mooie Limburgse land ki|( nagenieten.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 22