Feyenoord verliest van Sporting en eigen fan AZ maakt het zichzelf lastig Rijkaard en Mourinho botse SPORT Positie Koeman wankel na uitschakeling Fischer krijgt een IJslands paspoort Heerenveei kansloos in Newcastle Ruud Gullit: 'Ik neem ze dit heel erg kwalijk' Alkmaarders wacht Shaktar Donetsk na uitschakeling Alemannia Aachen Hersenschudding Pavel Nedved Milaan - Juventus-speler Pavel Nedved ligt sinds woensdag in een Turijns ziekenhuis om te herstellen van een zware her senschudding. De Tsjechische middenvelder verloor dinsdag tijdens het Champions League duel met Real Madrid even het bewustzijn na een botsing met Madrid-speler Raul Bravo. De Tsjech was net hersteld van een knieblessure die hem een maand buitenspel had gehou den. Zieke Ullrich neemt rust bonn - Jan Ullrich heeft het be gin van zijn seizoen een maand uitgesteld. De Duitse oud-Tour winnaar zou volgende week starten in de Ronde van Murcia maar heeft door een virale in fectie een trainingsachterstand opgelopen, zo liet de ploeglei ding weten. Ullrich kreeg begin februari last van de infectie, de ze week keerde hij vervroegd te rug van een trainingskamp in Toscane wegens de hevige sneeuwval aldaar. Angenent in vorm in Canada sylvan lake - Henk Angenent bevestigde gisteren zijn goede vorm met winst in de eerste wedstrijd op het Canadese Syl van Lake. Een race over vijftig kilometer, die als opwarmer dient voor de 200 kilometer- tocht van morgen en die mede wordt georganiseerd door Evert van Benthem. Yoeri Lissenberg was minder gelukkig. Hij kwam zwaar ten val en liep een rug blessure op. Het is nog onzeker of de rijder uit Almere kan star ten in de race over tweehon derd kilometer. Manager Barney op een zijspoor den haag - Raymond van Bar- neveld heeft per brief zijn ma nager Ad Schoofs aan de kant gezet. De Brabander is teleurge steld in de handelwijze van Bar ney en plaatst vraagtekens bij de geldigheid van diens eenzij dige opzegging. „Inhoudelijk ga ik niet op de zaak in, maar ik heb een contract met Raymond dat niet zo maar verbroken kan worden. Ik vermoed dat hij naar verkeerde adviseurs luis tert." Wennemars op achtervolging inzell - Erben Wennemars, Mark Tuitert en Carl Verheijen vormen volgende week bij de wereldkampioenschappen af standen in Inzell het Neder lands team bij de ploegachter volging. Het onderdeel maakt voor het eerst deel uit van het programma. Het is inmiddels ook olympisch. Topsportcoör dinator Ab Krook wees verder Jochem Uytdehaage en Ralf van der Rijst aan als reserves. Bij de vrouwen kiest hij uit Renate Groenewold, Moniek Kleins man, Frédérique Ankoné, Wie- teke Cramer en Marja Vis. Karen Venhuizen contra KNSB Amersfoort - In navolging van schaatser Gianni Romme stapt ook kunstrijdster Karen Ven huizen naar de geschillencom missie van de KNSB. De Neder lands kampioene maakt be zwaar tegen het feit dat zij door de bond niet is voorgedragen voor het wereldkampioenschap kunstrijden, in maart reykjavik/anp - Bobby Fischer krijgt een IJslands paspoort. De voormalig wereldkampioen schaken verzocht het parle ment in Reykjavik een maand geleden hem de IJslandse na tionaliteit te verlenen. Fischer krijgt van de autoritei ten in Reykjavik een speciaal paspoort, dat hem in staat stelt naar West-Europa te reizen. Over zijn aanvraag voor de IJs landse nationaliteit wordt later beslist. Fischers nieuwe paspoort gaat per diplomatieke post naar Ja pan, waar de schaker inmiddels zeven maanden in detentie ver blijft. Hij werd vorig jaar op de luchthaven Narita bij Tokio aangehouden, omdat hij in het bezit was van een ongeldig ver klaard Amerikaans paspoort. Met het IJslands paspoort reist een delegatie van Reykjavik naar Tokio om Fischer op te halen. De IJslandse autoriteiten hopen, dat dit afdoende is om de ex-kampioen volgende week uit Japan weg te krijgen. Tokio houdt Fischer vast in afwach ting van een procedure die be slist of de ex-wereldkampioen aan de Verenigde Staten wordt uitgeleverd. Washington heeft daar om ge vraagd, omdat Bobby Fischer in 1992 de economische Joegosla- vië-boycot schond door er om 3,3 miljoen dollar een match te spefën tegen Boris Spasski. vrijdag 25 februari 2005 door And ré H oogeboom auxerre - Ajax heeft roemloos afscheid genomen van het Eu ropese podium. AJ Auxerre, de Franse nummer vijf, legde de Amsterdamse ploeg op de pijn bank en won een hartstochte lijk en fascinerend duel met 3- 1. Daarmee werd de 1-0-neder- laag in Amsterdam glansrijk weggepoetst en bleef Ajax ach ter met een nieuwe kater in een seizoen dat toch al wordt over schaduwd door sportieve te genvallers. Ajax werd door een gepassio neerde Franse provincieploeg volledig onder de voet gelopen en had slechts een klein kwar tier greep op de gebeurtenis sen, na de 1-1 van talent Babel. Die betrekkelijke rust was slechts een adempauze in de storm die Auxerre had ontke tend. De Fransen pakten na rust de draad weer zo sterk op, dat Ajax elk recht op het beha len van de volgende ronde ver speelde. De 2-1 van Cheyrou viel al in de 55e minuut en dat was te vroeg om de wedstrijd rustig te kunnen uitspelen. Bo vendien miste Ajax daar de kwaliteit voor. De ploeg was te gehavend om terug te kunnen vallen op zekerheden en maak te bovendien een groot aantal persoonlijke fouten. De Fransen speelden het spel waarmee Brugge Ajax ook al eens onder de voet had gelo pen. Fysieke geweld op een zwaar veld is niet aan de Am sterdammers besteed. De om standigheden waren gelijk als destijds in december 2003. Al leen stond er nu een betere doelman (Maarten Stekelen burg) die de ploeg wat langer overeind hield, maar ook zijn taak was uiteindelijk onmoge lijk. Vooral het middenveld be zweek volledig. Een midden veld dat toch al zwaar gehavend was. Van der Vaart was thuisge bleven met griep, Galasek is ge blesseerd, Pienaar ook en 's morgens voor het duel had de beoogde basisspeler Rasmus Lindgren zich afgemeld met een ontstoken keel. Het mid denveld van gisteravond was veel te licht. Ook de Amsterdamse verdedi ging werd zwaar op de proef gesteld. Akale teisterde Trabelsi en Benjani Escudé. Ajax kon niet voldoende balbezit verove ren om rust in de gelederen te brengen. De 1-0 na een half uur was niet meer dan de bezege ling van de krachtsverhoudin gen. Als vanzelfsprekend nam Kalou, gedreven en steeds drei gend, de 1-0 voor zijn rekening en gaf AJ Auxerre uitzicht op de volgende ronde. De 1-1 van Babel was weliswaar fraai, maar veranderde niets aan het wedstrijdbeeld. Ajax bleef achter de feiten aanlopen en Ronald Koeman zag op de bank radeloos toe hoe zijn ploeg op alle fronten werd afge troefd. En de coach deelde ver volgens ook nog in de malaise door een wissel door te voeren terwijl de tegenstander een cor ner moest nemen. Een fatale fout, want de 3-1 van Mathis betekende de ondergang van Ajax in Europa. Het zal Koeman zwaar worden aangerekend. De coach lag de laatste weken al onder vuur van fans en media en kon alleen overeind blijven door resultaat te boeken. Nu dat laatste ook niet meer gebeurt, wordt het le venslijntje van de trainer steeds dunner. Het is aan Roda, zon dag, om het door te knippen. AUXERRE: Cool: Sagna, Bolf, Mignot en Jaures; Tainio (77. Mathis), Violeau, Cheyrou en Akale (90. Akale); Kalou en Benjani. AJAX Stekelenburg: Trabelsi, De Jong, Escudé en Maxwell; Obodai (86. Ma- duro), Heitinga en Sneijder (80. Ema- nuelson); Rosales (82. De Ridder), Ba bel en Boukhari. newcastle/anp - Voor H< veen is het Europese ave kansloos geëindigd in St. J Park. Newcastle United binnen 25 minuten een in de achtste finale v< UEFA-beker binnen. Dot eigen doelpunt van Brei een rake vrije trap van SI speelde Heerenveen c slechts om de schade bepi houden. In de slotfase bi Bruggink nog een stral voor de Friezen: 1-2; m| zelfde cijfers verloor H veen vorige week al. rotterdam/gpd/anp - Feyen- oord beleefde gisteren een triest avondje wangedrag van het pu bliek. In de eerste helft raakte de doelman van Sporting Lissabon, Ricardo, geblesseerd door een vlak bij hem exploderend stuk zwaar vuurwerk. In de tweede helft staakte de Duitse scheids rechter Florian Meyer de wed strijd tien minuten toen Spor ting-spelers, juichend om een doelpunt, werden bekogeld met onder meer aanstekers. Feyen oord kan zware UEFA-sancties tegemoet zien. Dat de club werd uitgeschakeld (1-2), maakte het drama compleet. Feyenoord verloor in de ogen van trainer Ruud Gullit van een „heel goede ploeg", maar ook van de eigen supporters. „We hebben ook verloren van diege nen die de bommen hebben gegooid", refereerde Gullit aan de vuurwerkincidenten voor rust. Ook na rust misdroegen enkele supporters zich door projectielen op het veld te gooi en. Daardoor werd het duel tij delijk stilgelegd. „Ik neem ze dat heel erg kwalijk". „Het heeft de wedstrijd en de spelers heel erg beïnvloed. Er was zelfs een moment dat mij de moed in de schoenen zonk. Ik dacht dat de scheidsrechter de wedstrijd definitief ging sta ken. Dit is echt een schande. Als je hoort dat ze de scheids rechter bij terugkomst nog uit scholden ook", verzuchtte Gul lit, „dan begrijp je er echt niets van." Wat heb je als club aan een mooi Legioen, waar ze in Rot terdam prat op gaan, als ele menten daarin het zo kunnen verzieken? Stadion-speaker Pe ter Houtman blééf de Rotter damse aanhang smeken zich te gedragen. De wedstrijd was al minuten later begonnen omdat de Duitse scheidsrechter Flori- Incident één: Sporting-doelman Ricardo ligt op het veld nadat vuurwerk is afgestoken in zijn buurt. Foto: REUTERS/Jerry Lampen an Meyer het vuurwerk vlak voor de wedstrijd niet accep teerde. Feyenoord kwam na een kwartier goed in de wed strijd, maar ergens in het Fey enoord-vak achter Ricardo's goal zat iemand in het publiek die blijkbaar niet voor het voet ballen was gekomen. Een stuk vuurwerk veroorzaakte een ge weldige knal en gepaard gaande rookpluim, enkele meters naast de Portugese doelman. Die ging terstond neer en bleef liggen. Angstige minuten volgden in de Kuip. Na te zijn opgelapt ver volgde Ricardo de wedstrijd zonder zichtbaar hinder van het vuurwerk te ondervinden. Voor wie dacht dat een Feyen- oord-supportersvak op zo'n moment zelfreinigend werkt, volgden nog meerdere teleur stellingen. In de catacomben achter Ricardo's doel was nog een geweldige klap te horen, waarna ook aan de overzijde van het stadion een stuk vuur werk werd afgestoken. „In het belang van uw eigen club, hou er mee op zodat we hier geen problemen mee krijgen", smeekte opnieuw Houtman. Pas daarna bleef verder vuur werk uit. De wedstrijd werd na enkele minuten vervolgd, maar op de UEFA-burelen in Nyon was de strafzaak tegen Feyen oord op dat moment al ingezet. Feyenoord kon de eerste helft tegen Sporting geen potten bre ken. Het elftal, met de jonge Ivoriaan Salomon Kalou in plaats van de Serviër Danko La- zovic, kreeg wel kansen via Dirk Kuijt en Kalou, maar beide spe lers konden omdat zij vielen de bal niet goed raken. Na ruim een kwartier in de tweede helft brak scoorde de Braziliaan Liedson voor Sporting: hij om zeilde de buitenspelval van de Rotterdamse verdediging en lobde de bal over Patrick Lode- wijks. Daarop ontstaken Rotter damse fans in woede toen Sporting-spelers hun doelpunt Incident twee: Sporting-speler Enakarhire toont arbiter Meyer één van de voorwerpen die op h gegooid. De scheidsrechter onderbreekt vervolgens het duel. Foto: ANP/Ed Oudenaarden in de buurt van een Feyenoord- supportersvak vierden. Rui Jor ge werd geraakt door een pro jectiel, waarna Meyer voor een afkoelingsperiode de ploegen naar de kleedkamers dirigeerde. Na een kwartier kwamen de spelers terug op het veld. Feyenoord-coach Ruud Gullit had in de tweede helft Shinji Ono voor Bruno Basto gebracht en later ook nog een extra aan valler (Lazovic) ingezet voor verdediger Gianni Zuiverloon. Maar de Rotterdammers had den, in meerdere opzichten, al verloren. Zeker toen Fabio Ro- chemback een vrije trap van zo'n twintig meter langs de muur in het doel trapte: 0-2. De met 2-1 verloren wedstrijd in Lissabon een week geleden had al laten zien dat Feyenoord in de Kuip geen makkelijk kar wei zou krijgen. De ploeg kwam ook daar af en toe onder druk te staan en had het ook daar voor al moeilijk op het middenveld. Gisteravond was opnieuw de passing onzorgvuldig, met te veel balverlies als gevolg. Vlak voor tijd scoorde Nick Hofs de verder onbeduidende 1-2. Na enkele wedstrijden met po: sitieve resultaten in de eredivi sie moet Feyenoord een grote teleurstelling verwerken. Het Europese avontuur is voorbij, FEYENOORD: Lodewijks; (72. Lazovic), Gibbs, Saïdi (46. Ono); Castelen, Paauw Goor; Kuijt en Kalou. SPORTING LISSABON: Ricai rio, Enakarhire, Hugo (74. 1 Rui Jorge; Martins (75. chemback, Moutinho en Liedson en Sa Pinto (88. Viat door Harry Arts alkmaar - AZ zet zijn Europese tournee voort. De Alkmaarders plaatsten zich gisteravond met veel moeite bij de laatste zes tien in het UEFA Cup-toemooi. De ploeg van Co Adriaanse eli mineerde Alemannia Aachen, maar moest de zege wel voor de poorten van de hel wegslepen: 2-1. In de achtste finales wacht AZ volgende maand een levens gevaarlijke klant, Shaktar Do netsk. De uitschakeling van Aleman nia Aachen kwam als geroepen voor AZ. Na de winterstop be gon de Alkmaarse voetbalma chine haperingen te vertonen. De ploeg van Adriaanse heeft sinds de jaarwisseling welis waar nog geen competitiewed strijd verloren, maar door gelij ke spelen tegen NEC, Roda JC en koploper PSV is het zicht op de landstitel goeddeels verdwe nen. Bovendien lijkt ook het familie gevoel, ontstaan door de suc cessen in de afgelopen twee jaar, in de Alkmaarder Hout aan erosie onderhevig. Afgelo pen december vertrok Jose For tes Rodriguez, vorig seizoen nog de voornaamste vertrouwe ling van Adriaanse, na een knal lende ruzie met zijn trainer. Ook de Alkmaarse bankzitters geven steeds openlijker lucht aan hun onvrede. Mans en Robbemond hebben in de win terstop al een nieuwe werkge ver gevonden, Nelisse heeft la ten weten dat hij na dit seizoen elders emplooi gaat zoeken. Na zijn domme rode kaart in het verloren bekerduel met Feyenoord is zelfs smaakmaker Barry van Galen op het tweede plan terechtgekomen, ook al mocht hij gisteravond weer eens starten. Adriaanse zal zich gelukkig prijzen met die Tceuze, barcelon a/gpd - Er zijn maar weinig mensen in de voetballerij aan wie Frank Rijkaard een hekel heeft. Maar sinds deze week kan de coach van Barcelona het bloed wel drinken van José Mour inho, de manager van Chelsea. Het is oorlog tus sen de Nederlander en de Portugees. Mourinho had al de naam een arrogant baasje te zijn, maar na zijn gedrag voor en na de Cham pions League-wedstrijd Barcelona - Chelsea (2-1) is hij hard op weg om de vervelendste trainer van Europa te worden. De Spaanse en Engelse pers hadden gisteren geen goed woord over voor de manager van Chelsea, die zich de laatste da gen van zijn donkerste zijde liet zien. Het begon al voor de wedstrijd met de provoca ties aan het adres van zijn collega Rijkaard en het eindigde woensdagavond laat in de catacomben van Nou Camp toen hij uit protest niet kwam op dagen op de verplichte persconferentie. Mourin ho was ziedend omdat Rijkaard in de rust met scheidsrechter Frisk zou hebben gepraat. Vol gens de Britse sensatiekrant The Sun, lang niet altijd even betrouwbaar, zou assistent-trainer Henk ten Cate een begeleider van Chelsea zelfs een schop hebben uitgedeeld, maar die lezing wordt in Barcelona categorisch ontkend. Dat de beide teammanagers elkaar na afloop in de ha ren vlogen, staat wel vast. Ook na het laat fluitsignaal stormde het nog in Nou Cam - Rijkaard is ronduit verbaasd over de hou< Mourinho. „Het is heel vreemd. Vooraf h man veel praatjes, maar na afloop is hij e Het is te triest om hier nog veel woorden temaken." De clubleiding van Chelsea kondigde na strijd meteen aan een klacht in te dienen UEFA, maar volgens een woordvoerder v Europese voetbalbond heeft de Engelse c niets van zich laten horen. „We hebben c idee waar het over gaat. Voor zover wij w er rond het duel tussen Barcelona en Ch( niets bijzonders voorgevallen." De Spaanse kranten waren gisteren meet loos in hun oordeel over Chelsea. De grol krant El Mundo Deportivo liet geen spaafi. van het belabberde spel van de nummer Engeland: „Het is triest om met 300 milje zo te spelen als Numancia." Ook de meeste Engelse kranten spaarder genzinnige coach niet. De teneur in de p e dat de arrogantie van Mourino eindelijk afgestraft. Maar hoe lang zal de man bliji gen? Wordt vervolgd, op 8 maart in Londen. Joris Mathijsen, maker van het winnende AZ-doelpunt, zwaait naar het publiek. Rechts Barry van Galen, die ook weer een belangrijke rol had in Alkmaar. Foto: ANP/Koen Suyk UITSLAGEN de routinier was verantwoorde lijk voor de gelijkmaker die AZ uit een op het oog dodelijke im passe hielp. AZ had tegen Alemannia, de laatst overgebleven UEFA Cup- deelnemer die in eigen land niet op het hoogste niveau uit komt, na de 0-0 in de eerste ontmoeting een simpele taak: winnen. Die opdracht werd na een halfuur spelen ineens lood zwaar doordat de Duitsers de leiding namen. De bezoekers scoorden zoals zij bijna altijd scoren: via een standaardsitua tie waarbij Erik Meijer voor de afronding zorgde. Al was de voorsprong voor Ale mannia misschien niet ver diend, het was beslist niet zo dat AZ de matige tegenstander tot dan toe van het veld bad ge blazen. Zonder rustpunfDenny Landzaat - de aanvoerder bleek toch niet tijdig hersteld van een enkelblessure - ging de thuis club veel te gehaast op jacht naar het bevrijdende doelpunt. Adriaanse gooide na 58 minu ten al zijn troeven op tafel. Hij bracht met Sektioui en Nelisse twee verse spitsen in. Het 'noodscenario' leverde al snel resultaat op, al had AZ een toe valstreffer nodig om weer uit zicht te krijgen op een vervolg van de Europese campagne. Die viel na iets meer dan een uur spelen. Van Galen kreeg de bal van een Duitse verdediger en bedacht zich geen moment, ook al lag de bal voor zijn zwak ke rechter: 1-1. De koers van de Alkmaarse aandelen steeg nog wat verder toen middenvelder Stehle, zijn tweede gele kaart paktëT Het was de opmaat voor een tumul tueus slot. Daarin sloeg de thuisclub alsnog zijn slag, via een corner. In vergelijking met het openingsdoelpunt waren de rollen ditmaal omgedraaid. Nu was het Meijer die zijn directe tegenstander Mathijsen even uit het oog verloor. De Oranje international stond precies op de goede plek om zijn ploeg naar de volgende ronde te schieten: 2-1. AZ: Timmer, Kromkamp, Mathijsen, Opdam en De Cler; Ramzi (58. Sektio ui), Van Galen (83. Jaliens) en Linden- bergh; Meerdink, Perez en Huijsegems (58. Nelisse). ALEMANNIA AACHEN: Straub; Stehle, Sichone (83. Iwelumo), Klitzpera en Noll; Paulus (74. Brinkmann), Rolfes, Plasshenrich, Pinto en Gomez (77. Mi- chalke); Meijer. PRIJSVRAGEN Lucky Day 3639, 24.02.2005 4.8.14.16.26.30.36.38 49.51. 53.60.61.62.65.66.68.70.72.80 Onder voorbehoud van typefouten VOETBAL UEFA Cup. Derde ronde, tweede wedstrijd. AZ (Ned) - Alemannia Aachen (Dui) 2-1 (0-1). 31. Meijer 0-1, 62. Van Galen 1-1.81. Mathij sen 2-1 Scheidsrechter: Ceferin (Slw) Toe schouwers: 9000. Rode kaart: 73 Stehle (Ale mannia Aachen) 2x geel. Gele kaart: Van Galen (AZ), Sichone. Plasshenrich (Alemannia Aa chen) Eerste wedstrijd: 0-0. Feyenoord (Ned) - Sporting Lissabon (Por) 1-2 (0-0). 62. Liedson 0-1, 83. Rochemback 0-2, 89. Hofs 1-2. Scheidsrechter: Meyer (Dui). Toeschouwers: 30 000. Gele kaart: Hofs (Fey enoord). Eerste wedstrijd: 1-2. Newcastle United (Eng) - SC Heerenveen (Ned) 2-1 (2-0). 9. Breuer 1-0 (eigen doel), 25 Shearer 2-0, 80. Bruggink 2-1 (strafschop) Scheidsrechter: Delevic (Joe) Toeschpuwers: 26.156. Eerste wedstrijd: 2-1. AJ Auxerre (Fra) - Ajax (Ned) 3-1 (1-1). 31. Kalou 1-0, 37. Babel 1-1, 55. Cheyrou 2-1, 87 Mathis 3-1 Scheidsrechter: Bartolo Faus- tino Benquerenca (Por). Toeschouwers: 12.000. Gele kaart: Mignot (Auxerre), Sneij der, Boukhari, Emanuelson (Ajax). Eerste wed strijd: 0-1. Dnjepr Dnjepropetrovsk (Oek) - Partizan Bel grado 0-1 (0-0). 87 Radovic 0-1 Rode kaart: 42 Sasa llic (Partizan). Eerste wedstrijd: 2-2. Schalke 04 (Dui) - Sjachtar Donetsk (Oek) 0-1 (0-1). 28 Aghahowa 0-1 Eerste wedstrijd: 1- Sochaux (Fra) - Olympiakos Piraeus (Gri) 0-1 (0-0). 67. Stoltidis 0-1Eerste wedstrijd: 0-1. Steaua Boekarest (Roe) - Valencia (Spa) 2-0 n.v. (0-0). 50 Cristea 1-0, 71 Cristea 2-0. Eerste wedstrijd: 0-2. Steaua wint na straf schoppen: 4-3 VfB Stuttgart (Dui) - Parma (Ita) 0-2 n.v. (0-0). 98. Marchionni 0-1, 116. Pisanu 0-2. Rode kaart: 81. Cannavaro (Parma). Eerste wed strijd: 0-0. Real Zaragoza (Spa) - Fenerbah?e (Tur) 2-1 (1- 0). 11 Galletti 1-0, 70. Savio 2-0, 87..Tuncay 2-1. Scheidsrechter: Braamhaar (Ned) {Eerste wedstrijd: 1-0. Lille (Fra) - FC Basel (Zwi) 2-^e Moussilou 1-0, 78. Acimovic 2-0[? Eerste wedstrijd: 0-0. Middlesbrough (Eng) - Grazer AK 1). 9 Bazina 0-1, 19 Morrison selbaink 2-1Eerste wedstrijd: 2- Benfica (Por) - CSKA Moskou (Rd" 50. Ignasevitsj 0-1, 64. Karadas* wedstrijd: 0-2. Sevilla (Spa) - Panathinaikos (Gd 82. Makukula 1-0, 90. Adrian kaart: 72. Gonzalez (Panathinailj* Eerste wedstrijd: 0-1 Villarreal (Spa) - Dinamo Kiev (Oi 19. Lucho 1-0, 31. Cazorla 2-0 42. Riquelme (Villarreal) 2x geel. strijd: 0-0. Bijzonderheid: duel werd vorige wegens hevige sneeuwval. Returi Spanje. Vierde ronde (10 maart, 16/17 n ar Donetsk - AZ, Olympiakos Steaua - Villarreal, Lille - Auxe brough - Sporting, Austria/Athleti ragoza, Partizan - CSKA, Sevilla -

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 14