FAMI erichten Bungalowspecial DE SOETEN HAE 1 Advertentieservice hdcmedÏa Giro 37071 ebruari 2005 Executie verkoop Voorjaarsreis NOORD-ITAL KRAS WOENSDAG 23 FEBRUARI 2005 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten@nhd.hdc.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via fax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2,1800 AA Edisonweg 10,1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editiefs), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden Zoveel herinneringen samen Zoveel wat jou met ons verbindt Patrick van Vliet slechts 17 jaar Oegstgeest: Oegstgeest: Opa en Oma Albert en Louise Mike, Laura, Miranda Oegstgeest: Antoinette en Hendrik-Jan Anouk, Daniëlle Diep geschokt zijn wij door het plotselinge overlij den van onze examenleerling Patrick van Vliet Moge God zijn ouders, broer en verdere familie de kracht geven om dit grote verlies te verwerken. Namens personeel en leerlingen van Wellantcollege Rijnsburg, Mevr. L. Marijs, directeur Johannes 6 vers 47 'Voorwaar, Ik zeg u: Wie gelooft, heeft eeuwig leven!' Na een geduldig gedragen ziekte is in haar Heer ontslapen, onze liefdevolle en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Johanna Margaretha Bouman echtgenote van Marinus Durieux t op de leeftijd van 88 jaar. Rijnsburg: F. Ph. Durieux Y. Durieux-Huijsse Dordrecht: M. P. Durieux C. Durieux-Guyt Nieuwleusen: A. M. Durieux C. Durieux-Niemeijer Klein- en achterkleinkinderen Katwijk aan den Rijn, 21 februari 2005 Baron van Wassenaerlaan 41 Correspondentieadres: Siegenlaan 33 2231 PB Rijnsburg Gelegenheid tot condoleren donderdag 24 februari van 19.30 tot 20.30 uur in Rouwcentrum 'De Laats te Eer7, Oude Vlierweg 5 te Rijnsburg. De uitvaartdienst is bepaald op vrijdag 25 februari om 10.30 uur in de Dorpskerk aan de Kerklaan te Katwijk aan den Rijn, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. En de zaal is leeg en de vloer is klein en het doek kent geen begin of eind (Ramsey Nasr) Toch onverwacht kwam het overlijdensbericht van Jack Blommers Wij konden ons niet voorstellen dat hij deze strijd zou verliezen. Wij danken hem voor zijn enthousi aste steun voor de Leidse Schouwburg. Directie en medewerkers Leidse Schouwburg Bestuur Stichting Programmafonds Leidse Schouwburg Wij ontvingen het droevige bericht dat op 19 fe bruari 2005 is overleden mr. Jack Blommers Lid Raad van Toezicht Een aantal jaren heeft hij zich op deskundige en in spirerende wijze ingezet voor Hogeschool Leiden. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinde ren en overige familieleden. Raad van Toezicht College van Bestuur Hogeschool Leiden Geschokt en overvallen voelden wij ons door het plotselinge bericht van het overlijden van Jack Blommers Lid van de Raad van Advies van de Wereldwinkel te Zoeterwoude. Te kort mochten wij gebruik maken van zijn en thousiaste en inspirerende adviezen. Namens het Bestuur en de Raad van Advies, Bert Huisman, voorzitter Bestuur Wanneer ik eenmaal, onverwachts, zou sterven, mijn lieve kind'ren, wees dan niet ontdaan. Ik mocht in 't leven zoveel goeds verwerven; Gods liefde heeft steeds om mij heen gestaan. En als ik soms, in donk're zorgen-dagen Zijn licht niet zag en angstig tot Hem riep, heeft Hij gehoord; en voor ik iets kon vragen, voeld' ik de hand van Hem, Die naast mij liep. Ik bid dat God mij 't afscheid licht zal maken, (scheiden van jullie zal zo moeilijk zijn) en dat ik op een morgen zal ontwaken in 't warme licht van 's hemels zonneschijn. "Mijn God op wie ik vertrouw. Psalm 91: 2. Dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend, maar ook diep bedroefd, geven wij kennis dat voor ons geheel onverwacht is overleden onze lieve zorgzame vader en opa en mijn vriend Jan Aandewiel weduwnaar van Hendrika de Jong, op de leeftijd van 78 jaar. Jaap Aandewiel Marianne en Arno Kuiper-Aandewiel Rick Mark Alex Jannie Schaap-de Jong 20 februari 2005 Waaigat 14 2225 BJ Katwijk Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 24 februari van 19.00 - 20.30 uur in het rouwcentrum, Zuidstraat 103 te Katwijk aan Zee. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. vrij dag 25 februari om 11.00 uur in de Nieuwe Kerk, Voorstraat 79 te Katwijk aan Zee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ca. 12.00 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de fórklaan te Katwijk aan Zee. GEEN BLOEMEN Diegenen die geen rouwkaart ontvangen hebben vragen wij deze advertentie als zodanig te beschou- Met leedwezen namen wij kennis van het overlij den van onze medewerkster Stijnie Arina van Kesteren 29 januari 1954 18 februari 2005 Gedurende bijna tien jaar was zij werkzaam voor de afdeling Sociale Zaken en heeft vanuit die func tie een belangrijke bijdrage geleverd aan het wel zijn van veel Noordwijkers. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar haar partner, haar twee kinderen, familie en vrienden. Burgemeester en wethouders van Noordwijk de Secretaris drs. M.L. Smaal de Burgemeester H.H.M. Groen Stijnie we zullen je missen, Jij met je nuchtere kijk, Jij met je opmerkelijk rustige aanwezigheid, Jij was de Stille Kracht onze rots in de branding, Stijnie, wij zullen je daarom enorm missen. Jij laat een leegte achter bij ons en in jouw gezin, Wij wensen Tim, Rasjél en Bas alle sterkte toe, Jouw collega's van Sociale Zaken Met droefheid vernamen wij het bericht van over lijden van onze collega Stijnie Wij verliezen in haar een gewaardeerde collega. Wij wensen Tim, Rasjél en Bas veel sterkte toe. Personeelsvereniging "De Schakel" Gemeente Noordwijk Tot onze grote schrik is onverwacht in haar slaap overleden Alida Josina Zwartendijk "Slosje" 1 Rotterdam, 22 juli 1928 t Rossum, 20 februari 2005 echtgenote van Lyckle de Jong Een bijzonder mens is heengegaan Marieke t en Arie Froukje, Daan. Tjebbe Nic Jan Tjallien en Herman Jikke, Pier, Astrid, Myrthe Durk, Dieneke, Fijs, Otte Diede, Alireza Menno en Marion Ynske, Paul Marijn Lycke Anne en Tineke Djune Lennart, Ana Barteld en Anneke Douwe Lyckle en Patty Lyckle Roosje Taco en Anna Tessel Hoyte, Yes Ymkje t Sicco en Judith Freerk en Cara Correspondentieadres: Burchtstraat 17,5328 CP Rossum Make ligt thuis alwaar liever géén bezoek. De uitvaartdienst vindt plaats op vrijdag 25 februari om 13.30 uur in de Kapel aan Zee, Hoofdstraat 96 in Noordwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Oude Zeeweg 36 te Noordwijk aan Zee. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Hotel Zonne, Rembrandtweg 17 te Noordwijk aan Zee. Indien U onverhoopt geen uitnodiging heeft ontvangen gelieve deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Nun der Tag mich müd gemacht, Soil mein sehnliches Verlangen Freundlich die gestirnte Nacht Wie ein müdes Kind empfangen. Und die Seele, unbewacht, Will in freien Flügen schweben, Um im Zauberkreis der Nacht Tief un tausendfach zu leben. Hermann Hesse Wij zijn heel bedroefd over het plotseling overlij den van Harry Max van Meeuwen Warmond, 20 februari 2005 Braunschweig, 8 juli 1943 Leiden: Henk Boersma Schiedam: Irma Wesdijk-Sonntag weduwe van Huib van Meeuwen Bennebroek: Betty Niemeijer-Boerma Hanno Niemeijer Ragnar, Suzanneke Wij nemen in besloten kring afscheid van Harry. Onze dankbaarheid gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van verpleeghuis Mariënhaven te Warmond. Correspondentieadres: Stokroos 8 2317 EP Leiden Donatie aan Altzheimer Nederland bevelen wij aan. Bankrekeningnummer: 66.95.17.550 te Bunnik. Dankbetuiging Op deze wijze willen wij u bedanken voor het me deleven, betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Jan van Diemen Lies van Diemen John en Kirsten Brigitte en Nico Rachelle, Mitchell Weteringbrug, februari 2005 Volkomen onverwacht is rustig in haar slaap leden Margreet van Akkeren-Straat Rijpwetering, 14 januari 1930 17 februari j Wij zullen haar enorm missen. Huub Roel en Michèle Don en Christi Aiden Frank en Marit Lars en Ji Onno en Anne- Otto en I Correspondentieadres Familie H. van Akkeren Apollolaan 166 2324 BV Leiden De crematie heeft plaatsgevonden op dinsd februari 2005 GELOOFT U DAT HET WEL LOSLOOPT MET ZWERFJONGEREN? Het aantal dak- en thuislozen is in vijf jaar verdubbeld. Onder hen steeds meer vrouwen, kinderen en jongeren. Wij geloven dat dit anders moet. WIJ GELOVEN www.legerdesheils.nl Naam overledene Hendrikje Pietje Heilema Derk van Dijk, weduwnaar van C. Bakker Elisabeth Anna Dijkstra-Beringen Henri August Cerding Hans, weduwnaar van Hendrika Jakomina Stil Johanna Petronella Nel-Loogman, weduwe van Jan Jacob Nel Elisabeth Helena de Flines Ceertruida Francina Verdam Truus Maria Josephina Baars-Bekker Wilhelmina Gosina Kaptein-de Boer (Miep), weduwe van Joop Kaptein Wim Tol Johannes Abraham Kempeneers Joop Geertruida Suzanna Verweijs-Thomassen a Thuessink van der Hoop van S Jack Blommers Patrick van Vliet Agada van Rijn-Zuijderduijn Arnoldus Hubertus Johannes Marinus Jansen Nol Ada Zwaan-Peters Cornelia van Rijn-Kikkert, weduwe van Jacobus Bartholemeus van Rijn Jan Brakels, weduwnaar van Neeltje de Blieck Hendrika Out-Suurling Henny Nico van de Pol Jaap van Bijleveld, weduwnaar van Riet Blomsteel Johannes Gerardus van Wees Jan Geertruida Gerarda Peet-Verver, weduwe van Phi lippus Peet Bernardus Johannes Tenniglo Trientje Abma-ter Borch Petronella Johanna Christina Susanna Veenendaal-Jansen Nel Dirk Veerman Lft geb.jr Plaatsnaam Uitvaart crematie 1921 Wolfheze 23 febr 14.30 uur 1916 Haarlem 24 febr 12.00 uur 1933 Haarlem 24 febr 13.00 uur 1922 Haarlem 25 febr 14.00 uur 1923 Hoofddorp 1905 Heemstede 1931 Haarlem 24 febr 11.15 uur 1913 Hillegom 24 febr 14.00 uur Heerenveen 25 febr 13.00 uur 1934 Haarlem 23 febr 15.00 uur 1917 Leiden li 1908 Leiden 25 febr 13.00 uur 58 jr Oegstgeest 24 febr 14.00 uur 17 jr Rijnsburg 25 febr 14.00 uur 1929 Katwijk 24 febr 11.00 uur 1923 Leiden 25 febr 10.30 uur 71 jr Voorschoten 25 febr 16.00 uur 79 jr Leiden 25 febr 11.00 uur 1914 Sassenheim 25 febr 14.00 uur 59 jr Hilversum 25 febr 14.00 uur 1922 Hilversum 23 febr 11.30 uur 81 jr Naarden 24 febr 15.30 uur 1930 Hilversum 25 febr 11.00 uur 1915 Loosdrecht 24 febr 13.30 uur 1944 Loosdrecht 24 febr 11.30 uur 1914 Hilversum 23 febr 13.30 uur 1911 Naarden 24 febr 16.30 uur 1924 Naarden Kerk begraafplaats crematorium 'Het Schild', Wolfhezerweg 101 te Wolfheze Kapel 'Nieuw Vredenhof', Joh. V Oldebarneveltln 15 Crematorium Haarlem, Vergierdeweg, Haarlem Noord 'Westerveld', Duin en Kruidbergerweg 2-6, Driehuis zal in besloten kring plaatsvinden heeft in familiekring plaatsgevonden Crematorium Haarlem, Vergierdeweg, Haarlem Noord St. Jozefkerk te Hillegom, Mgr. Van Leeuwenlaan 1 Crematorium Schoterhof te Heerenveen Zuid Begraafplaats Westerveld te Driehuis NH zal in besloten kring plaatsvinden Begraafplaats Rhijnhof, ingang Haagse Schouwweg Groene Kerkje, Haarlemmerstraatweg 4-6, Oegstgeest Grote Kerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg Kerk. Centrum 'Het Anker7, Voorstraat 74, Katwijk/Zee 'Lam Gods'-parochie, Rijndijk 283 te Leiden Crematorium Rhijnhof, ingang Haagse Schouwweg Crematorium Rhijnhof, ingang Haagse Schouwweg Protestante Gemeente, Herenweg 82 te Warmond 'ZuiderhoP, Kolhornseweg 13 te Hilversum Noorderbegraafplaats, Laan 1940-1945 te Hilversum 'Daelwijck', Floridadreef 7, Utrecht Noord (Overvecht) Kerk van Sint Petrus' Banden Hartveldsewg 25 Diemen O.L.V. Onbevlekt Ontvangen, Naarderstr 106 H'sum 'Den en Rust', Frans Halslaan 27, Bilthoven 'Den en Rust', Frans Halslaan 27, Bilthoven 'Den en RusP, Frans Halslaan 27, Bilthoven crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden INFORMATIE. REISBESCHIl EN BOEKINGEN extra ingekocht met grote korting. GRWIS! de KRAS Geldpas! info: www.krasgeldpas.nl Ook op zondag telefonisch berei www. k ra: 'S 073 - 5 99 INCLUSIEF: vlucht Amsterdam-Nlilaan v. vervoer per touringcar vet ristenklasse hotel aan het C( ontbijt en diner lokale alc en niet alcholische drankjes Bij exploot van mij, J. W. Wigt, gerechtsdeurwaarder te Leiden, van 17 februari 2005, is ten verzoeke van de stich ting stichÊnaJfVeQQdifiosien kantoorhoudende te Katwijk, krachtens een verkregen beschikking d.d. 15 februari 2005 van de Kantonrechter te Leiden, op verkorte termijn gedagvaard: Vera Miteva, geboren 3 juli 1956, thans zonder bekende woon- en/of verblijfplaats binnen het Koninkrijk der Nederlanden of elders, om op woensdag 9 maart 2005, des voormid dags om 10.00 uur te ver schijnen ter terechtzitting van de E.A. Kantonrechter te Leiden, alsdan gehouden wordende in het gerechtsge bouw te Leiden aan de Witte Singel 1terzake van een vor dering tot ontruiming van de onroerende zaak, zijnde een woonhuis, staande en gele gen te Katwijk aan het adres J. Th. de Visserstraat 116 en nevenvorderingen. Afschrift van dit exploot, inclusief bijlagen, kan wor den verkregen bij: Van Arkel Gerechtsdeurwaarders Perzikweg 15, Leiden telefoonnummer: 071- 5793000 telefax: 071-5895087 Op donderdag 24 fe bruari 2005 om 11.00 uur vindt een openbare ver koop plaats voor rekening van: G. R. A. van der Gen, Residence Astrid 11 2202 BL Noordwijk. De verkoop gebeurt in opdracht van de Belasting dienst Holland-Midden, kantoor Leiden, Stations plein 7, Leiden. Te koop wordt aange boden: Meubilaire- en huishou delijke zaken. De zaken zijn te be zichtigen een half uur voor de verkoop op het adres Residence Astrid 11 te Noordwijk. De Belastingdeurwaarder G. E. M. Wortelboer tel. 071-5244373 (tussen 8.00 en 10.00 uur). Belastingdienst Heerlijk genieten in prachtig Zeeland Allerlaatste plaatsen op dit 5-sterren bungalowpark] Na het daverende succes van deze bungalowspecial begin van dit jaar (reeds duizenden tevreden gasten gingen u voor...), waren de meeste aankomstdata al snel uitverkocht. Maar. voor februari en maart hebben wij nog een beperkt aantal bungalows in weten te kopen. En nog steeds tegen absolute bodemprijzen, want u boekt al zo'n heerlijk weekend (4 dgn)of midweek (5 dgn) in een luxe bungalow voor de absurd lage prijs vanaf slechts 19! Één ding is zeker, het gaat nu om de aller laatste bungalows, dus u moet er snel bij zijn, want VOLVOL! RUNGALOWPARK DE SOETEN HAERT* Het luxe S-sterren bungalowpark 'De Soeten Haerf ligt op slechts een aantal meter van het Noordzeestrand, aan de rand van de bekende badplaats Renesse De bungalows zijn aange legd in een ruim opgezet vakantiepark vlakbij het mooie Noordzeestrand Op het park bevinden zich ojn.een speeltuin, café-restaurant, en een winkeltje. Als gast van de Soeten Haert mag u gratis gebruik maken van het. op ca. 30 autominuten gelegen, subtropisch zwemparadijs in Kamperland Op fietsafstand van het park bevindt zich het overdekte zwem bad van Zeeland Village, waar u tevens gratis gebruik van kunt maken. Uw luxe bungalow beschikt over am woonkamer met tv en open keuken met koelkast kookplaat en afzuigkap, vaatwasser, combt-magnetron, 3 slaapkamers en een badka mer met douche en toilet TIPS VOOR UfTSTAPJES met o.a. Milaan, Como, St. Moritz en het Lago Maggiorejd Supervoordelig prachtig Noord-ltaliï ontdekken! Want KRAS Stervakanties heeft dankzij haar goede contacten met Transavia en haar agentschap in Italië met grote korting een grandioze reis naar dit schitterende gebied ingekocht. Hierdoor bieden we u een 8-daagse vlleg-excursierels aan, met verblijf in een authentiek hotel aan het Comomeèr vanaf slechts 49»! Normaal betaalt u voor een dergelijke reis ca. 629, dus u heeft ruim 130 voordeel! Bovendien zijn uw ontbijt, diner én lokale alcoholische en niet-alcoholische drankjes inbegrepen Het Comomeer heeft een zacht kli maat en ligt in een prachtig bergachtige omgeving. Ook maakt u kennis met o.a. Milaan, Como, St en het Lago Maggiore Dus geniet dit voorjaar van deze spotgoedkope aanbieding naar prachtig Noord-ltalie! HOTEL BRITTAN IA EXCELSIOR een boottocht naar schilderachtig Bellagio Dan 1 stad Milaan op het programma, met o.a. de werf' de Dom en la Scala' Via de toeristenplaats Merw» we op pad naar het Zwitserse Lugano, met zijL boulevard. En wat dacht u van St. Moritz, gelelt 1850 m in een schitterende omgeving' Als laatio we de elegante plaats Como en hel Lago Ma^ ringd door majestueuze bergen, met bezoek aarT De laatste dag rijden we naar Milaan voor de >0 naar Nederland. bf den. Rust en ruimte vindt u wandelend langs de heil. stranden en prachtige duinen van Schouwen-L Bezoek ook zeker de machtige Deltawerken of Ik; een bezoekje aan leuke plaatsen als Goes, Midi Zierikzee U ziet het,Zeeland heeft echt alles in geslaagde vakantie in eigen land. Zeeland is echt een topbestemming in deze winterse maan- KRAS^I pn «AS SfcfVtUntfonvbbu™».» vindl u in: AIutu», Alphen i/d ftpv Amersfoort. Amsterdam. H Apeldoorn, Arnhem Baam, Breda. Mfl Oen Bosth. Den Haaj Bndhcnen, Haarlem, Heerenveen, lüJ Hengelo, Hoorn. Leeuwarden, Nïmegen, RoOetdam, Tilburg, UtredA Venfo, Zwolle rfi Dit authentieke hotel ligt aan de boulevard van het pittoreske Griante-Cadfnibbia en beschikt over oa. restaurant, bar. ter ras, receptie, lounge, lift en klein buitenzwembad. Uw eenvou dige kamer is voorzien van kleine douche of bad en toilet, tele foon en tv Inbegrepen zijn het ontbijt diner, alle niet alcoho lische en lokale alcoholische dranken op door de hotelier vast gestelde tijden én een wijnproeverij in de wijnkelder! REISPROGRAMMA IN HET KORT Vanaf Amsterdam vliegen we naar Milaan, waarna transfer volgt naar het hotel. De rest van de dag kunt u genieten van de prachtige omgeving rondom het Comomeer Vervolgens bezoeken we de 18e-eeuwse Villa Carlotta en maken we pi KRAS SterVakantieweisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 - Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112» Amsterdam Willemsparkweg 26 üdJ Baam Brinkstraat 17 •Haarlem Schagchelstraat la-Hoorn Veemarkt 45-47 SPOTGOEDKOPE I A-/s-daagse autoreis. Aankomstdata HW 96.841 Weekend 4 dagen: 4-11/3 Midweek 5 dagen: 28/2,7-14/3 weekend 4 dgn midwell 6 personen v.a. 19 Toeslagen: res.kosten 15 (verplicht per bund Kinderen 0 t/m I jaar betalen alleen toehstenfo (tellen niet mee voor de bezetting) Prijzen zijn persoon, bij bezetting van 6 pers. I vermeld Exclusief: vervoer, res.kosten, borg plaatse te betalen, wordt na afloop van uw re stort op uw rekening), toenstenbel. 1,01 p p schoonmaak 61 per bungalow (met verplicht)! l opmaak service, tfiv verzekeringen. Noot: ressg kosten en borg worden berekend per bungal" uitgebreide reisbeschrijving reisni J,

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4