VacatureOverzich Leidsch £3k Dagblad TUSSENKLASSEMENT DAGKLASSEMENT Toch nog een mooie dag! KRAS Team Coach Marike SPEURDERS Leidsch Dagblad SPEURDERS LICHAAMSVERZORGING VOORDELIG MAATWERK KRAS 0906-9688 0906 9898 www.angel-escort.nl Coach van het Jaar is een voetbalspel, waarbij de lezers van deze krant uit het spelersaanbod van de eredivisie een eigen elftal samenstellen. De deelnemers scoren punten op basis van de wedstrijdresultaten. Meer informatie op www.leidschdagblad.nl of bel op woensdagen van 15.00 tot 16.00 uur via 072 519 68 33. Positie Coach Woonplaats Punten Positie Coach Woonplaats Punten 1 Marike Katwijk 68 1 Hookipa Valkenburg 873 2 Van Duijn Katwijk aan Zee 66 2 Dennis Kort Leiderdorp 863 3 Davoenska Katwijk 64 3 Pole Position Katwijk 855 4 Dikke Leiderdorp 62 4 Diego Rijswijk 855 5 Corné vd Plas Katwijk 58 5 Gijs Nijmegen 855 6 Sjaak Leiden 58 6 Leoz Sassenheim 849 7 Antonsuperspits Leiden 58 7 Robert van Zijp Leiden 846 8 A.f.c. van Wieringen Hillegom 58 8 Marcelo Dordrecht 844 9 Frank Kamer Sassenheim 57 9 Arthur van Noort Rijnsburg 843 10 Danny Rozenknuppel Leiden 57 10 Sir. Simon Lisse 841 Manke Bol ligt al een week in het LUMC in Leiden met eetstoornis sen. Het is niet de eerste keer dat ze daarvoor in het ziekenhuis ver blijft. De dagen gaan langzaam voorbij. In mei moet ze eindexamen voorde HAVO doen. Het is vooralsnog de vraag of ze goed voor bereid aan het examen kan beginnen. Gelukkig was er op zondag ook positief nieuws te melden. Met haar team All Stars werd Mari ke Bol weekwinnaar van competitieronde 22 van het spel Coach van het Jaar. Toch nog een mooie dag', antwoordde ze blij vanuit haar kamer die overigens vol hangt met posters van PSV-spelers. „Ik ben een echte fan van PSV. André Ooijer heeft het voor mij goed gedaan met zijn treffer tegen NEC. Toch mooi 13 punten. Of ik goed heb nagedacht bij het samenstellen van mijn team: Als ik heel eerlijk ben, moet ik toegeven dat ik zo maar wat heb ingevuld. Ik volg het voetbal redelijk, maar ik heb er niet allerlei statistieken op nageslagen voor ik de namen van de spelers ging invullen. Ik heb trouwens wel snel wat wissels in mijn team aangebracht. Een beetje te snel zelfs, want ik ben nu door mijn wisselmogelijkheden heen. Ik zal het verder met deze spelers moeten doen." Theo Jans sen, middenvelder van Vitesse, schoot voor het team van All Stars van Marike Bol twee keer raak. Het was niet genoeg voor een zege van de Arnhemmers, die mede door twee goals van den Ouden verrassend op eigen veld met 3-4 klop kregen van ADO Den Haag. Verder waren het veel bekende namen die op de vaderlandse vel den raak schoten. RKC spits Rick Hoogendorp bijvoorbeeld die net als zijn collega FC Twente collega Blaise N'Kufo voor het enige doelpunt van de wedstrijd zorgde. NAC en FC Groningen liepen zo doende tegen een 1 -0 nederlaag op. jlotel Zuiderduin www.zuiderduin.nl NIKETIAAING r t www.sportQI nl Keeper Sander Boschker FC Twente 8 Verdedigers Johnny Heitinga Ajax 6 Alje Schut FC Utrecht 0 André Ooijer PSV 13 Serginho Greene RKC Waalwijk 6 Middenvelders Denny Landzaat AZ 1 Said Boutahar NEC 8 Theo Janssen Vitesse 16 Aanvallers Dirk Kuijt Feyenoord 9 Cristiano Roda JC 1 Klaas-Jan Huntelaar SC Heerenveen 0 Reserves Joost Peijnenburg Willem II 0 Thijs van de Meulen FC Den Bosch 0 Marcel Pronk ADO Den Haag 0 Valéry Sedoc FC Groningen 0 Tel. 072-519 68 68, fax 072-519 68 69 Speurders, Postbus 2, 1800 AA Alkmaar www.hdcmedia.nl speurders@hdc.nl Websites Personeel gevraagd Oproepen en reünies -Conmetöeel Verloren, vermei en •Horeca Maitlen en braderieën -Kappers - (Para-) medisch Uitgaan -Schoonmaak Kermismabrq en relaties Relatiebureeus -Boirw - Automatisering Feesten en partgen -Logistiek -Winkel Bruid en brwdegcm -Drvets Baby, peuter en Neuter -Vakantiewerk Senioren - Huishouden lichaamsverzorging (vraag en aanbod) Sportspel en bobby Personeel aangeboden Therapie en weizin Bi/venÉenstsi froJucten Bedrijfs-onroerend goed Boeten Onroerend goed gewaagd Kunst en antiek Onroerend goed aangeboden Modeenkledng lé huur gewaagd Muziek Ie huw aangeboden Tarieven voor bedrijven, ondernemers en instellingen Leidsch Dagblad ma.t/m vr. za. Millimetertarief per kolom per mm €0,91 1,01 Logo/fototarief per kolom per mm 1,04 €1,15 Personeels per kolom per mm €1,05 €1,17 Personeels met logo/fototarief per kolom per mm €1,20 €1,32 Voor de rubrieken erotieklijnen, contactclubs, escort service, massage, erotiek en erotische sites geldt een toeslag van 25% op het millimetertarief. Sluittijden Wij adviseren u uw advertenties ruim voor plaatsing aan te leveren, zodat wij in staat zijn de juiste aan dacht aan uw opdracht te besteden. De telefonische sluittijd is twee dagen vóór plaatsingsdatum vóór 16.30 uur. Advertentieopdrachten voor de zaterdag editie dient u donderdagmiddag vóór 16.00 uur bij ons aan te leveren. Wilt u een prijsopgave? Dan minimaal aanleveren een week voor plaatsing. Voor de maandageditie vóór vrijdag 12.00 uur. Voorbehoud Wij behouden ons het recht voor advertentieteksten te wijzigen en opdrachten te weigeren. Zie de Regelen voor het Advertentiewezen 2000, gedepo neerd ter Griffie van de Arrondissementsrechtbanken en bij de Kamers van Koophandel in Nederland. Goedemorgen BERNARD vanuit de sneeuw willen we je feliciteren met je 50ste verjaardag. Dikke kus Esther. Markten en braderieën GROTE VLOOIENMARKT Noordwijkerhout. Zon. 27 febr. 10-17 uur, Sporthal de Schelft Inl. Midland bv 033-4751167 Mededelingen Het voorjaar staat weer voor de deur, d.w.z. extra lichaamsverzorging! Wij hebben een speciale actie voor de rubriek: Er zal een speciale kop verschijnen op zaterdag 5 maart in alle 12 Dagbladen van HDC Media. Wilt u meer weten over deze actie? (of een voorbeeld zien van voorgaande jaren?) Bel voor meer informatie op maandag, dinsdag of donderdag naar: Angela 072-519 6871 U kunt ook uw tekst faxen naar 072 - 519 6869 of mailen naar speurders@hdc.nl .v.v lichaamsverzorging, voor een vrijblijvende prijsopgave Oproepen en reünies Getuigen gezocht! van aanrijding op de Oudeweg di. 11 jan. 16.00 u. tussen zw. Masda X5 en vrachtwagen TGP Post. I.v.m. verzekering. Graag bellen 023-5376141. Huishoudelijk personeel vraag en aanbod Bent u nog naar zoek naar HULP bij het huishouden? Tel. 06 - 46198840. Wilt u ook opvallen? Plaats een Speurder met LOGO/FOTO. Divers personeel gevraagd Altijd al EIGEN BAAS willen zijn? Of wilt u naast uw huidige werkzaamheden iets voor uzelf opbouwen? U krijgt opleiding en coaching. www.yourhomebusiness2.nl Cursussen en opleidingen Leraar NATUURKUNDE geeft BIJLES wis- en natuurkunde. Geen statistiek of kansbere kening. Tel. 071 -514.20.99. Computers en software Computer hulp nodig? Wij geven advies en support met service zoals het hoort. Bel: 06-46257263 Woninginrichting en meubilair DEM levert al sinds 1949 ambachtelijk vakwerk in zitbanken en fauteuils. Rechtstreeks uit eigen meubelmakerij. Keuze uit zo'n 35 modellen en ca. 800 meubelstoffen/leer. Kijk op www.dem-meubelen.nl of bel Voor gratis infopakket 0345-517484 Culemborg: Houtweg 8 Noordwijkerhout: Smederij 8 Loosdrecht Oude Molenmeent 4 Sliedrechf Parallelweg 4 Onroerend goed gevraagd Beleggingsmij. vr. alle soorten onroerend goed, snelle afhan deling. 020-4705290. Verhuizingen er) inboedels Wilt u ook opvallen? Plaats een Speurder met LOGO/FOTO. ERKEND Verhuisbedrijf Jan van Duuren B.V. Telefoon: 071 - 522 59 99. Tevens pianotransport Internet: www.janvanduuren.nl Wilt u ook opvallen? Plaats een Speurder met LOGO/FOTO. Vakantie en recreatie Dominicaanse Republiek Paradijselijk eiland met veel zon, azuurblauwe zee, parel witte stranden en wuivende palmen! Heerlijke 9-/16-daagse strand- vakanties met vertrek vrijwel elke di. en za. t/m 29/3 v.a. 489 Vraag reisbeschrijving HW 96.895 t/m 902 073-5 999 999 www.kras.nl Stervakanties Kanaalkade 28 in Alkmaar Erotieklijnen Live! Dames door heel Nederland! Bel dames thuis No Nonsense LIVE-SEX (0.5pm) Binnen 3 min. komen! Gratis sex, getr. vrouwen zkn anonieme ongeremde sex! SMS: GRATIS nr 9911110pb Escortservice Tel. 020-6322452. Dames gevraagd v.a. 18 jaar. www.prettywomen.nl 071-5820073 24 uur per dag Pretty Women Escort Snel, discreet en eerlijk! NORA 31 jr *"06-13667224*" •"WWW.CALL4GIRLS.NL*" Lady's ask *06 - 47914588* ***Escort Leiden*** De leukste dames bij U thuis 06-22020263 info: Paula. meer vacatures op vacaturekrant.nl (Financieel) Administratief Medewerker Administratief Medewerker Begeleider Binnendienst Verkoopmedewerker Calculator Werkvoorbereider Collectanten Commercieel/Administratief Medewerker Drie Leraren Een Baliemedewerker Ervaren Hulp In De Huishouding Fiscaal Jurist Flavor Evaluation Administrator Gespecialiseerd Persoonlijk Ondersteuners Hypotheekadviseur (In Je Eigen Regio) Inbouw En Service Monteur Mobiele Communicatie Internetprogrammeur Makelaar 0.G, Medewerker Voor Het Invullen Van Digitale Protocollen Medewerkers Afwaskeuken Oproepkracht Proefdierverzorger Projectmedewerker Logistieke En Financiële Systemen Psycholoog Of Orthopedagoog Registeraccountant Relatiebeheerders/Accountants (Aa) Secretaresse Secretaresse Secretaresse Secretaresse Shopmanager Verkoopmedewerker Bake-Off Afdeling Verkooptalenten Verkoper Verkoopster Verkoper/ Interieuradviseur 'We Zoeken Collectanten!' Zelfstandig Werkend Kok Administrateur (Heao/Spd-Niveau) Administratief Medewerker Area Manager Boekhoudkundig Medewerker (Mba/Meao) Buitendienstmedewerker B To B Chauffeur Personenvervoer Commercieel Medewerker Binnendienst Commmercieel-Administratief Medewerker (Eng/Duits) Directeur Een Enthousiaste Directeur Fulltime Teamleider Grootboek Groepsleerkrachten Import-Declarant (Luchtvracht) Logistiek Medewerker Manager En Afdelingshoofden Marketing Sales Manager Medewerker Aanbestedingen Medewerker Bediening Medewerker Hypotheken Frontoffice Netwerk Beheerder Productie Medewerker Projectleider Receptioniste-Telefoniste Relocation Coördinator Sales Engineer Secretaresse Service Centrum Medewerker Servicetechnicus Software Ontwikkelaar Support Engineer Technici (Mts/Hts) 7 Vacatures Technisch Vertegenwoordiger Benelux Duitsland Zelfstandig Werkend Kok Zelfstandig Werkend Kok Account Manager Administratief Assistent Administratief Medewerker Afwasmedewerkers Applicatiebeheerder Laboratorium Informatiesysteem Ass. Filiaalmanager Assemblage Medewerker Baliemedewerker Adminstratieve Kracht Receptionist(E) Baliemedewerker Beveiligingsmedewerker Cad Engineer Ac/Cv Cad Engineer Elektro Collectanten Commerciële Ondersteuner Zakelijke Markt Databasebeheerders Directeur Dokterassistente Doortastende Teamleider Engineer Elektro Ervaren Vertegenwoordiger Personenauto's Leiden Filiaalmanager Gegevensbeheerder Relaties Groepsleerkracht Juridisch Secretaresse Keukenadviseur Lasser Leerling Tandtechnicus Manager Zorg (Kraam) Medewerker Administratie Monteurs Koeltechniek Onderhoudsmonteurs Persoonlijk Begeleider/ Begeleider Productiemedewerker Receptioniste/ Gastvrouw Rietdekker Sociaal Bijstandsmedewerker Technisch Vertegenwoordiger Benelux Duitsland Twee Armen Verkoopadviseur Hoofddorp-Leiderdorp Verkoopmedewerkers Vervangend Filiaalleider Vrachtwagenchauffeur Werkvoorbereider Installaties Lear Corporation Randstad De Regionale Instelling Begeleid Wonen Sc Nederlands Bv Nelis Infra Bv Reumefonds Theo Tenten Papieragenturen B.V. Reactys Reactys Surrey Beheermaatschappij Meeuwsen Ten Hoopen International Flavors Fragrances Triade Ing V2 Technology Av Job Recruitment Van Berkum Makelaars Reactys Brasserie Stijl Laren De Regionale Instelling Begeleid Wonen Solvay Pharmaceuticals B.V. Lidl Nederland Gmbh Regionaal Instituut Voor Dyslexie Meeuwsen Ten Hoopen Meeuwsen Ten Hoopen Van Strien Den Uijl Medisch Advies Bv Hartgring Vermeulen Accountants Van Berkum Makelaars De Boer Bleeker Notarissen Mcgregor Fashion Group N.V. Boni-Supermarkt Mcgregor Fashion Group N.V. Vds Thuiszorgwinkel De Hoeve Antiek Nationaal Epilepsie Fonds Brasserie Stijl Laren Mvs Werving Selectie Administratiekantoor Csa Accountancy Cybertech B.V. Mvs Werving Selectie Aia Beverwijk Conexxion Mvs Werving Selectie Mvs Werving Selectie Quercus Oos En Vaart D-Reizen Het Molenduim Mvs Werving Selectie Mps Textiles V&D Cybertech B.V. TAXAMETER CENTRALE B.V. Luca Lucas Finag B.V. Cybertech B.V. Cybertech B.V. Bouwonderneming P. Meijer B. V. P.F. Scholz Bouwonderneming B.V. Settle Service B.V. Cybertech B.V. Sein Diginotar B.V. Bizerba Nederland Bv Cybertech B.V. Cybertech B.V. Mvs Werving Selectie Deen Werving Selectie Restaurant Ijmond Luca Lucas Christs Autowasinstallaties Bv Randstad Diaconessenhuis Leiden Van Der Werft Diaconessenhuis Leiden Score Dmn Machinefabriek Noordwykerhout Notariskantoor Van Den Eijkel Dewitte Bouwcenter Van Dijk Teylingereind Dda Detachering Dda Detachering Nationaal Epilepsie Fonds Deerenberg Van Leeuwen Thuiszorg Groot Rijnland Stichting Jeugd- En Welzijn Bollenstreel Huisartsenpraktijk |n De Zorgketen Dda Detachering L.I.A.M Score Vtl Stichting Praktijkonderwijs Katwijk E.O. De Clerq Keukenstudio Verschoor Jansen Bas Neon H V Bemmel Bv Zorgorganisatie Zorg-Vuldig Stichting Kinderpostzegels Nederland Verhoog Verhoog Stichting De Haardstee Randstad De Clerq Rietdekkersbedrijf Joost Juffermans Gemeente Katwyk Deen Werving Selectie Www.Handjehelpen.Ni Baars Personenwagens B.V. Score Aldi Zaandam B.V. Tijssen Goed Voor Dieren B.V. Dda Detachering Bovenstaande vacatures zijn afgelopen zaterdag geplaatst in de HOC Media dagbladen. Heeft u de vacature gemist? Stuur dan een briefkaart naar: HDC Media. Personeel Accountgroep. Postbus 23.1500 EA Zaandam. Of mail naar: pag@hdc.nl Vermeld duidelijk uw naam, adres, de betreffende vacature (inclusief bedrijfsnaam) en het weeknummer Deze en veel andere vacatures zijn ook op internet te vinden via de websites van onze dagbladen of op www.vacatu

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 10