Het Rabobank Wensenfonds bruist! De mooiste wensen zijn gerealiseerd Gerealiseerde wensen 2004 Rabobank Leiden, Leiderdorp en Oegstgeest www.rabobankwensenfonds.nl Rabobank Weet u het nog? In april 2004 is het Rabobank Wensenfonds geïntroduceerd. In september zijn de winnende wensen bekend gemaakt. Een groot aantal wensen is uitgevoerd. Een korte impressie! Wilt u meer uitgevoerde wensen zien? Kijk dan op www.rabobankwensenfonds.nl Het Rabobank Wensenfonds. Winst voor uw eigen omgeving. Het Bonaventuracollege: vlaggenmast bij vestiging Burggravenlaan Waarom? Een vlaggenmast heeft opvoedende waarde. Het geeft een beeld van wat hoort en wat leeft. Bovendien heeft de vlaggenmast ook een positieve uitstraling op de omgeving. De vlaggenmast is op 31 januari, de verjaardag van Koningin Beatrix, officieel in gebruik genomen. Da Vinei College: statafels met geïntegreerde prullenbak Onderdeel van de Actie "Schoonste School". De school wil hiermee het zwerfafval beter beheersen en leerlingen bewust maken van hun rol ten opzichte van het milieu. Op vrijdag 14 januari onthulde Rene de Jong, algemeen directeur Rabobank Leiden, Leiderdorp en Oegstgeest, de eerste statafel. Streek-Dierentehuis Leiden 'Stevenshage': een nieuwe vloer Dat was hard nodig: de oude vloer zat vol met gaten en was daardoor moeilijk schoon te houden. Op 10 december 2004 is er, mede dankzij het Rabobank Wensenfonds, een nieuwe vloer gelegd. De dieren hebben een gezondere omgeving en de medewerkers kunnen hun werk gemakkelijker doen! Gymnastiekvereniging Jahn: een nieuwe tumblingbaan De selectie van Jahn liet meteen zien wat er allemaal voor kunsten kunnen worden uitgevoerd op de nieuwe aanwinst. Een blije en dankbare penningmeester vatte het gevoel van Jahn doeltreffend samen: "U hielp Jahn aan een tumblingbaan, bedankt!"

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 32