Vacaturekrant Ervaren Vertegenwoordiger Personenauto's Leiden 'We zoeken collectanten!' L.I.A.M. STICHTING PRAKTIJKONDERWIJS KATWIJK E.O. GROEPSLEERKRACHT m/v Administratief medewerker m/v VOLVO Monteurs koeltechniek Onderhoudsmonteurs Adverteren075-6813677 meer banen op vacaturekrant.nl pag@hdc.nl milium Wegens aanhoudende topdrukte zijn wij, in stadscafé van der Werff, op zoek naar: Afwasmedewerkers (full time of part time) Ben je geïnteresseerd in de bovenstaande functie stuur dan een mailtje naarwerff.stadscafe@wxs.nl of bel met José Kuijer 071-5130335 of 06-48174115 )t u mee met onze jaarlijkse collecte? Dit jaar van 6 toten met 11 juni. Dan gaan we r alles op alles zetten om zoveel mogelijk geld op te halen voor 120.000 mensen met epilepsie. Wilt u helpen? Een paar uurtjes maar. Ik weet zeker dat al die mensen met epilepsie, zoals mijn dochter, u heel dankbaar zullen zijn. Net als'ik. Alvast bedankt!' Bel: 030 - 63 440 63 Laat ze niet vallen Nationaal Epilepsie Fonds De Macht van het Kleine Postbus 270- 3990 GB Houten - Giro 222111 -www.epilepsie.nl Doordat een van onze topverkopers van zijn welverdiende pensioen gaat genieten, zijn wij op zoek naar een waardig vervanger. Wellicht ben jij de ideale De functie: Onderhouden van onze bestaande relatiekring en het uitbreiden hiervan d.m.v. actieve acquisitie. Verkopen van alle actuele typen Mercedes-Benz personenauto's. Het geven van het juiste aankoopadvies m.b.v. daarvoor bestaande PC-programma's. Het voeren van een zorgvuldige verkoopadministratie en planning. De juiste kandidaat biedt ons: Afgeronde relevante opleiding(en). Ervaring in de verkoop en taxatie van personenauto's. Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Een zeer klantvriendelijke en flexibele instelling. Stressbestendigheid en commerciële feeling. Aantoonbare verkoopervaring op A-merkenniveau. Zelfstandigheid en toch werkzaam als teamplayer. Woonachtig in het verkoopgebied. Wij bieden: Een aantrekkelijke baan in ons gedreven dealerbedrijf. Een hoge mate van zelfstandigheid, uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Een uitdagende functie in een toonaangevend bedrijf met gezellige en flexibele medewerkers. Kun je je vinden in het bovenstaande profiel, stuur dan een schriftelijke reactie met CV aan: L.I.A.M. B.V., t.a.v. mevrouw E.E. van Dam, postbus 25, 2300 AA Leiden. Mailen kan ook: erica.van.dam@liam.nl Het is onnodig te reageren zonder relevante opleiding of aantoonbare verkoopervaring. Acquisitie na.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Mercedes-Benz Officieel Mercedes-Benz dealer, met vestigingen in Alphen a/d Rijn, Haarlem, Leiden, Lisse, Rijnsburg en Roelofarendsveen. E-mail: info@liam.nl Postbus 48 2220 AA Katwijk De Stichting voor Praktijkonderwijs te Katwijk en omgeving ("Praktijkschool de Rijn", Comman deurslaan 29 te Katwijk) houdt zich bezig met de arbeidstoeleiding en zelfredzaamheid van leerlingen die speciale zorg nodig hebben. Praktijkonderwijs is een aantrekkelijke jonge vorm van voortgezet onderwijs. Er zijn op dit moment 160 leerlingen. Bestuurlijk is de school autonoom. Er zijn nauwe banden met het Andreas College (VMBO,HAVO,VWO) in Katwijk. Het bestuur van de stichting wil graag in contact komen met mensen die met ingang van 7 maart 2005 of zo spoedig mogelijk daarna (voor het 2e leerjaar) aan onze school willen worden. Het betreft een vervanging in verband met een naar verwachting langdurig afwezige collega. - Wat kunnen wij u bieden en aan welke eisen moet u voldoen? De school werkt vanuit een christelijke identiteit. U krijgt een kleine klas met een vaste groep en verzorgt zelf de meeste vakken. U heeft interesse voor leerlingen tussen de 12 en 118 jaar. Tevens bent u geïnteresseerd in onderwijs dat betekenisvol en praktijkgericht is. U bent een coach/begeleider die uitgaat van de leerbehoeften van leerlingen. Wij zoeken iemand die een volledige onderwijsbevoegdheid van de Pedagogische Academie(PABO) heeft. Er is sprake van een volledige weektaak. Uw salaris wordt vastgesteld in schaal LB Wilt u meer weten over de functie? 1 Neem dan contact op met de heer F. R. T. van Efferink, directeur van de Praktijkschool "de Rijn", tel.nr. 071-4029990. Is uw interesse gewekt? Solliciteer dan onmiddellijk!!! aU kunt uw sollicitatiebrief voor 24 februari 2005 sturen naar het bestuur van de Stichting voor te Katwijk en omgeving, ter attentie van de heer P. van der Laan, centraal 1 directeur, Postbus 48, 2220 AA Katwijk. Professionele zorg, hoogwaardige dienstverlening, en de persoonlijkheid en de charme van een overzichtelijk ziekenhuis. Dat is het Diaconessenhuis Leiden. Een algemeen ziekenhuis met 1200 medewerkers, 300 bedden en een verzorgingsgebied van 130.000 inwoners. Vrijwel alle specialismen zijn er vertegenwoordigd. De duif in ons logo symboliseert geborgenheid. Een gevoel dat we patiënten en hun bezoekers graag mee willen geven. En nieuwe medewerkers. Zodat ook zij zich meteen thuis voelen in ons ziekenhuis. Aan de afdeling radiologie zijn 4 radiologen en circa 40 medewerkers verbonden. Er zijn 10 onderzoekkamers waar onder andere echografie, angiografie, computertomografie, mammografie en MRI verricht worden. Voor deze volledig gedigitaliseerde afdeling zijn wij op zoek naar een: Het betreft een functie per 1 juni 2005 voor 32 uur per week verdeeld over 5 dagen. Op termijn uitlopend tot 36 uur. Vacaturenummer 202. De administratie van de radiologie bestaat uit 7 medewerkers onder leiding van het organisatorisch hoofd radiologie. De dagelijkse leiding is in handen van een teamleider. Ten behoeve van de patiënt wordt er gestreefd naar het stellen van een juiste diagnose door middel van hoogwaardig kwalitatief radiodiagnostisch onderzoek. Wij vragen: een enthousiaste, flexibele medewerker met MBO-werk/denkniveau, die graag de handen uit de mouwen steekt. U bent een administratieve duizendpoot met gevoel voor logistiek die de werkzaamheden nauwkeurig uitvoert en combineert met een dienstverlenende instelling en een open en vriendelijke houding. Tevens bezit u een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Ervaring in de medische sector strekt tot aanbeveling. Wij bieden: een gezellige en hectische werkomgeving met een afwisselend takenpakket. De administratie van radiologie maakt telefonische afspraken, ontvangt en helpt de patiënt aan de balie, corrigeert de verslagen via spraakherkenning en verzorgt de patiëntenadministratie van de afdeling. De mogelijkheid bestaat om door te groeien naar de functie van teamleider voor 36 uur per week. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO ziekenhuizen. Het salaris is ingedeeld in functiegroep 35 en bedraagt maximaal 2.121,-- per maand bij een fulltime dienstverband, (salarispeil 1 januari 2003). Daarnaast beschikt het ziekenhuis over aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie: Informatie over de functie wordt graag verstrekt door: Mevrouw W. Zuyderduyn, organisatorisch hoofd radiologie, zij is bereikbaar via telefoon: 071-5178407 voor nadere informatie. Sticking rlaardstee Leiden Stichting De Haardstee biedt begeleiding en ondersteuning aan mensen met een verstandelijke beperking. De stichting wil vanuit haar visie de vraag van de cliënt centraal stellen, in de beantwoording van hun hulpvragen. Om deze individuele hulpvragen te kunnen beantwoorden, zijn we op zoek naar mensen die in staat zijn om op basis van ambulante begeleiding, ondersteuning te leveren aan een grote variatie aan hulpvragen. Je moet daarbij denken aan cliënten met een vergevorderde kindwens, cliënten die behoren tot het autistisch spectrum, cliënten die ondersteu ning behoeven bij alle facetten van het leven. Kortom collega's die in staat zijn zelfstandig te werken, problemen niet uit de weg gaan maar ze samen met de cliënt weet op te lossen. Als gevolg van een groeiende vraag naar ondersteuning zijn we op zoek naar: Persoonlijk begeleider/ begeleider 40 14.4 uur (In de toekomst mogelijk uit te breiden) We vragen naast een gerichte beroepsopleiding, een duide lijk aantoonbare ervaring in de genoemde functie en in het werken met onze doelgroep. Kun je hieraan voldoen dan willen we graag kennis met je maken. De werktijden zullen natuurlijk in overleg met de collega's worden bepaald en veelal tussen 16.00 en 23.00 uur vallen, maar er moet ook rekening worden gehouden met andere diensten. Wij bieden je een uitdagende werkplek, een leuke organisa tie en veel werkplezier en salariëring op basis van de CAO gehandicaptenzorg Wil je meer informatie over een van deze functies neem dan contact op met Fred Gressie of Frits Schrijver (071-5144162) Of bezoek onze website www.dehaardstee.nl U kunt ons natuurlijk ook een mailtje sturen info@dehaardstee.nl Als je geïnteresseerd bent stuur dan voor 25 februari 2005 een brief met waarin je motiveert voor de door jou gekozen functie. Ons adres is Pioenhof 11, 2313 DD Leiden. Naar aanleiding van deze advertentie geen acquisitie. Baars Personenwagens is de Volvo dealer voor de Haarlemmermeer en Leiden. Door een sterke nadruk op de kwaliteit van onze dienst verlening heeft ons bedrijf een zeer hoge klanttevredenheid weten te bereiken. Hierdoor is Baars Personenwagens zowel bij klanten als in de wijde omgeving een begrip gewor den. In totaal werken 55 mensen bij de vestigingen Hoofddorp en Leiderdorp. De organisatie wordt gekenmerkt door een informele sfeer Baars Personenwagens zoekt géén verkoper, maar een verkoopadviseur. Verkoopadviseur m/v Hoofddorp-Leiderdorp Volvo-rijders, zakelijk en privé, stellen een correcte, beslist niet opdringerige houding op prijs. Helder waar het afspraken betreft en onberispelijk in de nakoming daarvan. Als pur sang commercieel m/v weet u precies wat we bedoelen. En dat de titel verkoper op visitekaartje nog lang geen verkoopadviseur bij Baars Personenwagens is. U bent een enthousiaste teamplayer, representatief, scoort uitstekend op contactuele eigenschappen. U wilt wel die verkoop realiseren, maar dan graag in combinatie met een tevreden relatie met de klant. Nu en ook op langere termijn. Uw sollicitatie: U beschikt over enige jarer*|Blevante commerciële (verkoop)ervaring. De sfeer bij Baars Personenwagens is informeel, collegiaal en het bedrijf biedt u volop mogelijkheden tot ver dere ontplooiing. Salaris en emolumenten zijn op het niveau van deze belangrijke functie. Schrijf een bondige brief met recente pasfoto en cv aan ons, t.a.v. de Directie. PB. 112, 2130 AC Hoofddorp. for life Baars Personenwagens B.V., Paxlaan 10 Hoofddorp. Tel.: 023 56 48 222 Voor uitbreiding van ons huidige team zijn wij op zoek naar: Gevraagd wordt: In het bezit van een CFK STEK-diploma In het bezit van een rijbewijs Bereidheid tot het volgen van vaktechnische opleidingen Een positieve werkinstelling Geboden wordt: Een goed salaris en goede arbeidsvoorwaarden Een bedrijfsauto Zelfstandige werkzaamheden op projectbasis Zoek niet verder: Verhoog is hét koeltechnisch be drijf om voor te werken. We hebben niet alleen een leuke en enthousiaste club van mensen, maar vooral interessante en uitdagende opdrachten waar je al jouw kennis op los kunt laten. Wil je meer informatie of wil je een afspraak maken? Neem dan contact op met Maurice du Prie. Maar je kunt ons ook jouw sollicitatiebrief en CV per post versturen. E-mailen mag ook. www.diaconessenhuis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. iek Verhoog BV 25. 2318 BZ Leiden 171 521 75 30 Buprieiaktbverhoog.nl bverhoog.nl Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van vacaturenummer 202, binnen 2 weken richten aan de dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. mevrouw M.R. van den Bos, P&O adviseur, Postbus 9650, 2300 RD Leiden of via E-mail: personeel@diac-leiden.nl.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 17