P Vacature Over zie POESIE Goed Werken AUW Leidsch S Dagblad Sluittijden 2005 TUSSENKLASSEMENT DAGKLASSEMENT Aanhouder uit Leiderdorp KRAS I 1 Nike Timing Team Coach Ralph USA KRAS DE RECHTBANK TE DEN HAAG 0906-9688 www.angel-escort.nl voor personeelsadvertenties learijfsonroerena c»oea Vul het aanvraagformulier in op www.hdcmedia.nl HDCMEDIA Ga spierziekte A.I .S. te Kjf» Giro 100 000 Coach van het Jaar is een voetbalspel, waarbij de lezers van deze krant uit het spelersaanbod van de eredivisie een eigen elftal samenstellen. De deelnemers scoren punten op basis van de wedstrijdresultaten. Meer informatie op www.leidschdagblad.nl of bel op woensdagen van 15.00 tot 16.00 uur via 072 519 68 33. Positie Coach Woonplaats Punten Positie Coach Woonplaats Punten 1 Ralph Leiderdorp 74 1 Hookipa Valkenburg 834 2 Guus Geluk Katwijk 72 2 Dennis Kort Leiderdorp 827 3 Maikel Derogee Leiden 71 3 Diego Rijswijk 818 4 Stolf Warmond 71 4 Arthur van Noort Rijnsburg 817 5 Stan Lim Alphen a.d. Rijn 70 5 Robert van Zijp Leiden 815 6 Kampioenen Hoogmade 70 6 Leoz Sassen heim 813 7 Wimwimwim Nijmegen 66 7 Pole Position Katwijk 812 8 Dem Graaff Katwijk 66 8 Marcelo Dordrecht 810 9 Toro Oegstgeest 64 9 Mike Moikenboer Leiderdorp 807 10 Niels van Gent Voorhout 64 10 Geert vd Weiden Noordwijkerhout 805 ...ml Ralph Regeer uit Leiderdorp werd compleet verrast door de mede deling dat hij met zijn team Rapajax weekwinnaar van het spel Coach van het Jaar geworden was. Zijn opgewonden gemoedstoe stand bleek te maken te hebben met zijn dramatische start. Ralph Regeer: „Ik ben ontzettend slecht begonnen. Op een bepaald mo ment stond ik zelfs in de min. Ik dacht dat ik volledig kansloos was. Daardoor volg ik het spel nu wat minder op de voet. Eens in de twee weken kruip ik achter de computer om te kijken op welke po sitie ik sta. Ik weet nu wat ik fout heb gedaan. Ik ben uitgegaan van posities. Maar je kan natuurlijk ook in je voorhoede drie scorende spitsen opstellen. Het gaat immers om de goals. Dat blijkt deze week wel weer." De Ajax-fan gaat volgend seizoen van tactiek ver anderen. Hij hoopt echter dat het deze competitie toch nog op zijn pootjes terecht komt. „Ik heb niet echt slechte spelers in mijn team staan. Koné van Roda JC is toch een jongen die ze er regelmatig in moet schieten. Maar hij mist de vorm van de dag. En mijn achter hoedespeler Joris Mathijsen van AZ heeft zelfs het Nederlands Elf tal gehaald. Gelukkig ging het nu eens van een leien dakje. Ik had er 's middags al zo'n voorgevoel van dat ik hoog zou eindigen. Maar op de eerste plek, nee dat is echt heel bizar!" Coach van het Jaar deelnemers met sterke Rotterdamse sympathieën komen de laatste twee weken overigens behoorlijk aan hun trekken. Vorige week schoot Feyenoord bij De Graafschap zeven keer raak, zondag in De Kuip incasseerde Willem II doelman Oscar Moens dat trieste aantal tegentreffers. Drie keer middenvelder Nicky Hofs en twee keer spits Dirk Kuijt. Het duo blijkt de inleg van de Coach van het Jaar deelnemers meer dan waard. jiotei Zuiderduin www.zuiderduin.nl J7/V SPORTS .sport81nl Keeper Maarten Stekelenburg Ajax 3 Verdedigers Rob Penders NAC Breda 0 Bas van den Brink FC Utrecht 0 Resit Schuurman FC Twente 3 Joris Mathijsen AZ 4 Middenvelders Nick Hofs Feyenoord 27 Mika Vayrynen SC Heerenveen 19 Robert Fuchs RKC Waalwijk 5 Aanvallers Dirk Kuijt Feyenoord 13 Jasar Takak RKC Waalwijk 0 Arouna Koné Roda JC 0 Reserves Maikel Aerts RBC 0 Ricardo Smits Willem II 0 Alexander Prent NEC 0 Valéry Sedoc FC Groningen 0 Proefdiervrij Computers en software Computer hulp nodig? Wij geven advies en support met service zoals het hoort. Bel: 06-46257263 Vakantie en recreatie Western Highlights Geweldige 19-daagse fly-drive naar het indrukwek kende westen van Amerika. Vertrek vrijwel iedere maan dag van 4/4 t/m 17/10 v a. 739 Vraag reisbeschrijving HZ14.532 073-5 999 999, www.kras.nl Stervakanties Kanaalkade 28 in Alkmaar vereenvoudigde afwikkeling faillissementen - F.02/143 SMILE B.V., vest.adr. De Vlashoven 16 A, 2211 WN Noordwijkerhout, corr.adr. De Vlashoven 30, 2211 WP Noordwijkerhout, KvK voor Rijnland, 28080876. Cur: mr. C. van Oosten, Postbus 1144, 2302 BC Leiden, tel. 071-5791700. - F.04/394 Aart RIJSBERGEN, woonadr. Nicolaas Beetsstraat 27, 2321 XD Leiden, geb. Leiden 29 juli 1959. Cur: mr. M.M. Hoving, Postbus 11231, 2301 EE Leiden, tel. 071-5124445. einde faillissementen wegens gebrek aan baten: - op 10 februari 2005 inzake F.03/657 Osman Simsek, corr.adr. Willem de Zwijgerlaan 259, 2316 EC Leiden, geb. Qivril 01 april 1969. Erotieklijnen Live! Dames door heel Nederland! Bel dames thuis Escortservice Tel. 020-6322452. Dames gevraagd v.a. 18 jaar. www.prettywomen.nl 071-5820073 24 uur per dag Pretty Women Escort Snel, discreet en eerlijk! '"Erotica Leiden**' 5 nieuwe dames met stijl **06-22020263*** "•WWW.CALL4GIRLS.NL*** nwe dames nieuwe dames Lady's ask *06 - 47914588* beste investering Voor meer informatie over Goed Werken: (023) 5150 543 Goed Werken is een uitgave van rn_l* meer vacatures op vacaturekrant.nl t.P.v. A.L.S. Centrum-Amsterdam In samenwerking met het Prinses Beatrix Fonds Account Beheerder Verzekerbare Arbeidsvoorwaarden Administrateur Administratief Medewerker Binnendienst (Vlaming Ook Franssprekend) Apothekersassistente Arbocoördinator Assistent Vestigingsmanager Assurantie Adviseur Particulieren Bedrijven Bedrijfsleider Vertegenwoordiger Binnendienstmedewerker Schadeverzekeringen Calculator Werkvoorbereider Cnc Frezer Draaier Commercieel Medewerker Zakelijke Verzekeringen Gazon- En Bermmaaiers Groot Hart Hoofd Verhuur Inkoper Installatie- En Servicemonteur Machinebankwerker Lasser (Mig-Mag) Magazijnmedewerker Manager Customer Service Medewerkers Afwaskeuken Medewerkers Groenvoorziening Media Vertegenwoordiger Meewerkend Voormannen Metselaar Planningsfunctionaris (36 Uur) Product Support Officer Receptioniste/ Administratief Medewerkster Regionaal Projectmanager Servicemonteur Liften Telefoniste/Receptioniste Uitvoerder Vakbekwaam Hoveniers Verkoopadviseurs Vestigingsleider Voorlichter Webdeveloper Werkvoorbereider/Inkoper Interieurbouw Zagers En Boomverzorgers Zelfstandig Werkend Kok Administratieve Medewerker Afwasser (Full Of Parttime) All-Round Planner Werkvoorbereider Assistent Makelaardij Assurantieadviseur Teamleider Binnendienst Betonboorder(S) Commercieel Medewerker Buitendienst Eerste Medewerker Bediening Ervaren Elektromonteurs Finance Manager Financieel Medewerk(St)Er Helpdeskmedewerker Hoofd Administratie Horecamedewerk(St)Ers (Op Oproepbasis) Hvlpkok Met Ervaring Junior Inkoper Kraamverzorgenden Kwaliteitsmedewerker Logistiek Coördinator Magazijnmedewerker Management-Assistent Medewerkers Bediening Monteur Bedrijfswagens Netwerkbeheerder Office Manager Opzichter Receptionist/Telefonist Receptioniste/Verhuurassistente Rechterhand Voor Frank Secretaresse Telemarketeer Trajectbegeleider Zelfstandigwerkend Kok (Aankomend) Cv Monteur Administrateur Administratief Assistenten Administrative Assistent Autocadtekenaar Werktuigbouw Resp. Elektra Beleidsmedewerker Bureaumedewerkers Chef Werkplaats Commercieel Binnendienst Medewerker Commercieel Logistiek Planner Een Administratieve Duizendpoot Een Leerkracht Elektromonteurs Ervaren Elektromonteurs Ervaren Storingsmonteur Elektra Financieel Beleidsmedewerker Financieel Technisch Medewerker Frezer Full-Time Allround Keukenverkopers Fulltime Bedrijfswagenmonteur Full-Time Receptioniste/ Balie Medewerkster Groepsleidsters Koeltechnisch Servicemonteur Laboratoriummedewerker Lasser Metaalbewerker Leerplichtambtenaar Loodgieters (Ervaren Of Aankomend) Lts'ers, Mts'ers Hts'ers... Makelaars OG Manager Inkoop Bloembollen Medewerk(St)Ers Reizen Medewerker Ad Hoe-Team P&O Functionaris Projectleider Elektrotechniek Rayonbeheerder Short Stay Receptioniste Informatiebalie/Telefoniste Servicepunt Burgerzaken En Belastingen Regiovertegenwoordiger Salarisadministrateur Sales Support Engineer Secretaresse Secretaresse Secretaresse Management Ondersteuner (40 Uur) Servicetechnicus... Stedenreizen-Specialist Ad Hoe-Team Trajectbegeleider Arbeid Uitvoerder Nieuwbouw Verhuurintercedent (Ft) Vestigingsmanager Vestigingsmanager Voorzitter Van Het Bestuur Woonadviseur Zelfstandig Werkend Administrateur Geytenbeek Bracamonte Sandwiches B.V. Nuvema Apotheekhoudende Huisartsen Van Leersun Lidl Nederland Gmbh Piet Kerkhof Meeus Servë Hoetmer Assurantiën Bv Heembouw Soest Hd Metaal Bv Geytenbeek Herenbos Personeels Bv Www.Handjehelpen.nl Stichting Woningcorporaties Het Gooi En 0 Van Meeuwen Groep Prened Beveiligingstechniek Hd Metaal Bv Servë Roche Diagnostics Nederland Bv Brasserie Stijl Laren Herenbos Personeels Bv Hdc Media Herenbos Personeels Bv Gooi's Bouwbedrijf Gbb B.V. Odyssee Roche Diagnostics Nederland Bv Van Gestel Optiek Prened Beveiligingstechniek Mitsubishi Elevator Europe B.V. Koudijs Makelaardij Heembouw Soest Herenbos Personeels Bv Abn Amro Wasco Holding B.V. Kamer Van Koophandel Netservice De Toekomst Benova Winkel Interieurbouw Herenbos Personeels Bv Brasserie Stijl Laren Triple M Haarlemmermeersche Golfclub Sitos Cobraspen Beheer B.V. Noordborgh Midsland B.V. Betonboren En Zagen Drukkerij Teeuwen Haarlem B. V. Take Five Aan Zee B.V. Visser Elektrotechniek Michael Page International Haarlemmermeersche Golfclub Meos Support Deli XL Haarlemmermeersche Golfclub Take Five Aan Zee B.V. Crown Van Gelder N.V. Take Good Care Kraamzorg Froconsur Bv Gerzon Schiphol B.V. Gerzon Schiphol B.V. Dactylo Take Five Aan Zee B.V. Pieter Smit Theater Rock B.V. Meos Support Meos Support Pré Wonen Saz Stichting Wooncorporatie Kennemernove Www.Handjehelpen.NI Blank Prevoo Notarissen Bureau Van Vliet B.V Voorzet Nederland Bv Haarlemmermeersche Golfclub W.P. Hartwijk Zn B.V. Europatuin Randstad Uitzendbureau De Koning IJsselmuiden Zn. B.V. Gemeente Noordwijkerhout IJsselmuiden Zn. B.V. Van Haasteren Motors Skyworks Hws Verhuur B.V. Grondstoffenbank Zh Stichting PCPO D&B Start IJsselmuiden Zn. B.V. IJsselmuiden Zn. B.V. Stichting Voor Protestants Christelijk Prim Onderwijs In De Duin- En Bollenstreek Royal Van Lent Shipyard B.V. Start Top Keukens Jongeneel Transport B.V. Top Keukens Kinderdagverblijf 'T Kwebbeltje Carrier Bedrijfskoeling Nederland Bv Start Bas Neon Lichtreklame Bv Gemeente Noordwijkerhout IJsselmuiden Zn. B.V. Start Re/Max Premium Makelaars Molenaar Van Ginhoven Bv Siama Kras Stervakanties Royal Van Lent Shipyard B.V. IJsselmuiden Zn. B.V. Sis Wonen Gemeente Leiden Hateha Bv. Driebergen Driebergen Tour Andersson Uitzendbureau De Koning Leids Universitair Medisch Centrum Adviesbureau Van Dijke Start Kras Stervakanties Visio Van Der Wiel Bouw B.V. Direct Wonen Direct Wonen Dille Kamille De Leiderdorpse Volksuniversiteit (Lvu) Woningcorporatie Portaal Ibb Kondor Bv De sluittijden in 2005 voor het aanleveren van materiaal voor personeelsadvertenties zijn: donderdag 10.00 uur voor door HDC Media te vervaardigen advertentiemateriaal (zetwerk) vrijdag 10.00 uur voor digitaai kant-en-klaar advertentie materiaal (CPDF PDF), rechtstreeks aangeleverd of via onze online invoerapplicatie op www.hdcmedia.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de Personeel Accountgroep: 075 - 681 36 77 pag@hdc.nl Bovenstaande vacatures zijn afgelopen zaterdag geplaatst in de HDC Media dagbladen. Heelt u de vacature gemist? Stuur dan een briefkaart naar: HDC Media. Personeel Accountgroep. Postbus 23.1500 EA Zaandam. 01 mail naar: pag@hdc.nl Vermeld duidelijk uw naam. adres, de betreffende vacature (inclusiel bedrijfsnaam! en het weekmimrr Deze en veel andere vacatures zijn ook op internet Ie vinden via de websites van nnze dagbladen ol op www.vac

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 20