erichten C Lente aan de COTE I FAMI L Hoortoe< Advertentieservice H DC MEDIA Stedenspecial MAASTRICHl overzicht overlijdensberichten ruari 2005 audio hoortoestf Tel.: (071) - 51' ^Esthetic des SBi 1 igratisM KRAS ZATERDAG 12 FEBRUARI 2OO5 901 www.hdcmedia.nl e-mail: familieberichten@nhd.hdc.nl telefoon 072-5196699 fax 072-5196696 Per post: HDC Media, Postbus 2,1800 AA Alkmaar Sluittijden: dag voor plaatsing 15.00 uur. Overleden 'Mijn genade is u genoeg. Diepbedroefd, maar dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis, dat na een zorg zaam leven en voor ons toch nog onverwachts, door de Here uit ons midden is weggenomen mijn lieve man, onze vader en onvergetelijke opa Cornells Varkevisser op de leeftijd van 81 jaar. D. Varkevisser-van Duijn Corrie en Gerard Angelique en Paul Shirley - Sidney Corine en Richard Levy Gerard en Mieke Miranda en Danny 2224 HE Katwijk, 11 februari 2005 Boslaan 231 Mijn man, onze vader en opa ligt opgebaard in het rouwcentrum, Zuidstraat 103 te Katwijk aan Zee, alwaar gelegenheid zal zijn tot condoleren op maandag 14 februari 's avonds van 19.30 tot 20.30 uur. Geen bloemen. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. dinsdag 15 februari, 's middags om 13.30 uur in de Ichthus- kerk, Nachtegaal laan 7, Katwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 14.30 uur op de begraafplaats 'Duinrust' aan de Parklaan te Kat wijk aan Zee. Degenen die geen persoonlijk bericht hebben ont vangen kunnen deze advertentie als zodanig be schouwen. Het is tijd, ik moet nu gaan Ik zal geen afscheid nemen Kijk naar me uit in de regenbogen Hoog in de lucht Als de zon weer opkomt En de hele wereld nieuw is Kijk dan naar me uit en hou van me Zoals ik van jou gehouden heb Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie momenten die we samen hebben gehad, willen wij u laten weten dat is overleden mijn lieve man, onze zoon, broer, schoonzoon, zwager en oom Vincent Houkes Weert, 19 mei 1970 Zurich, 4 februari 2005 Zoeterwoude- Rijndijk: Annemarie Houkes-Valkering Weert: Frans en Tonny Houkes Waarder: Paul en Irene Houkes Thomas, Nadya Isabel Weert: Antoon en Riet Valkering Amsterdam: René Valkering en Gaby Swerts Annika Elzenhof 46 2382 EV Zoeterwoude-Rijndijk U kunt afscheid nemen van Vincent op zondag 13 februari van 15.00 tot 17.00 uur in uitvaartcen trum Monuta Soek, Gitstraat 1 te Leiden. De uitvaartdienst is op maandag 14 februari om 11.00 uur in de Meerburgkerk, Hoge Rijndijk 18 te Zoeterwoude-Rijndijk, waarna wij Vincent zullen begraven op de begraafplaats aldaar. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Multicentrum De Eendenkooi, Kooikersplein 1 te Zoeterwoude-Rijndijk. Diep geschokt en bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden, zo vlak na zijn afscheid, van onze oud-hoogheemraad J.L. van Klaveren Bijna 30 jaar heeft hij zich met een groot gevoel voor verantwoordelijkheid en integriteit bestuurlijk ingezet voor de voormalige waterschappen De Gouwelanden, Wilck en Wiericke en Rijnland. Wij zullen zijn grote betrokkenheid bij het waterschap en zijn medewerkers met warmte en respect herinneren. Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en klein kinderen veel sterkte bij het verwerken van dit onverwachte grote verlies. College van Dijkgraaf en hoogheemraden, directie en medewerkers van het hoogheemraad schap van Rijnland, E.H. Togtema, dijkgraaf A. Haitjema, secretaris ë3| v®/ Rijnland Marietje werd Ria Ria werd Mama Mama werd weer Marietje Wij hebben mama losgelaten Marietje is gestorven Na 82 jaar het leven te hebben geleefd, op haar zo geheel eigen wijze, is gezegend met het Sacrament der Zieken Maria Wilhelmina Johanna Peterse-Wouterse Utrecht, 13 juli 1922 Leiden, 9 februari 2005 sinds 1965 weduwe van Antonius Franciscus Marie Peterse overgegaan naar de hemelse sferen, waaraan ze haar hele leven toegewijd is geweest. Haar kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Cellostraat 24 3822 CB Amersfoort Mama is overgebracht naar rouwappartement Rem brandt van Rijn in uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 (ingang achterzijde) te Leiden. U kunt hier dagelijks met ons afscheid van haar nemen van 11.00 tot 21.00 uur. De uitvaartmis zal worden gehouden op dinsdag 15 februari om 14.00 uur in de kapel van Mariëngaer- de, Mgr. Aengenentlaan 3 te Warmond, waarna we haar zullen begeleiden naar de r.k. begraafplaats Zijlpoort, Haven 64 te Leiden. Daar zal omstreeks 16.00 uur de begrafenis plaatshebben. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in het nabij gelegen restaurant De Poort van Leyden, Haven 100 te Leiden. "Wie in Mij gelooft, heeft eeuwig leven." In vrede is van ons heengegaan mijn geliefde zoon, onze broer, zwager en oom Teunis van der Plas op de leeftijd van 63 jaar. T. van der Plas J. van der Pias-Plug A. Kuijt-van der Plas J. Kuijt J. van der Plas K. van der Pias-van Duijn L.J. Scholte-van der Plas R. Scholte J. van der Plas M. de Ruijter L. Vlieland Neven en nichten Katwijk aan Zee, 10 februari 2005 Laan van Nieuw Zuid 16 Correspondentie-adres: L.J. Scholte-van der Plas, de Waal Malefijtstraat 149, 2225 LZ Katwijk. Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 14 februari van 19.00 - 20.00 uur in het rouwcentrum, Zuidstraat 103 te Katwijk aan Zee. De afscheidsdienst zal gehouden worden op D.V. dinsdag 15 februari om 10.30 uur in het Kerkelijk Centrum "Het Anker", Voorstraat 74 te Katwijk aan Zee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ca. 11.30 uur op de begraafplaats "Duiprust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. GEEN BLOEMEN Ontzettend verdrietig, maar met berusting, moeteh wij afscheid nemen van onze lieve en altijd vrolijke moeder, schoonmoeder en oma Maria Anna van Koert Ria weduwe van Kees Roelandse Ouderkerk aan de Amstel 17 november 1926 Leiden 10 februari 2005 Zij was de allerliefste moeder en oma van de wereld. Zij hield intens van haar man en gezin en wij van haar. Toen haar man op 8 december j.l. overleed verloor zij haar grote steun en toeverlaat. Zonder dit baken werd haar verwarde wereld nog mistiger en soms bedreigend. Alle liefde en zorg die wij haar boden konden het gemis niet compenseren. Haar motto "je moet doorgaan werkte niet meer. Waar haar geest het niet meer kon nam haar li chaam de beslissing: het is genoeg. Nu zijn ze weer samen. Nieuwkoop: Ria en Henk Zirkzee Bianca en Michael Spike en Tessa Leiden: Marthie en Cees van der Steen Leiden: Jos en Nicoline Roelandse Mitchell en Jason Correspondentieadres: Verpleeghuis Zuydtwijck Aaltje Noordewierlaan 50 2324 KS Leiden Op maandag 14 februari is er van 19.30 uur tot 20.15 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in het Uitvaart Zorgcentrum Leiden, Lange Mare 69 te Leiden. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 15 fe bruari om 15.00 uur in de aula van begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouw- weg) te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Dankbetuiging Wij danken u hartelijk voor de warme belangstelling na het overlijden van mijn zorgzame vrouw, onze moeder en oma Elisabeth Magdalena Maria Van Saase-Koot Bep Uw medeleven is voor ons een grote steun. Uit aller naam Wim van Saase Kinderen en kleinkinderen Februari 2005, De Zilk Nog zoveel ideeën Nog zoveel wensen Nog zoveel samen willen doen Plannen waren altijd in de maak Lijstjes stonden volgepland Maar dit kwam er niet op voor. Volkomen onverwacht is mijn allerliefste maatje, onze lieve, zorgzame vader en trotse opa overleden op de leeftijd van 70 jaar: Theodorus Adrianus van Leeuwen Theo Het zal niet meer zijn zoals vroeger, wat moeten wij zonder jou! Willy van Leeuwen-Topper Hans van Leeuwen en Iris Brinkhof Menno Marijke en Luc Broeken Elmer, Ivar Yara Ineke en Harpert t Mundy Robin, Mariska, Lieke Rik van Leeuwen en Sandra Romijn Jasper Woensdag 9 februari 2005 Berkhoutlaan 14 2161 EM Lisse Theo is thuis; er is gelegenheid tot condoleren op zondag 13 februari a.s. van 14.00 tot 17.00 uur. De afscheidsdienst is op dinsdag 15 februari om 11.00 uur in de St. Agathakerk, Heereweg 273 in Lisse. Aansluitend wordt Theo begraven op de be graafplaats achter de kerk. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in De Gevulde Mand, Haven 4, Lisse. Dankbetuiging Huil niet om mij ik kreeg wat ik verlangde, de vrede die uit God is, is nu mijn deel. Laat dat een troost zijn voor hen die achterblijven. Giek Verdoes Mijn lieve man, de vader die onvoorwaardelijk veel van ons hield is van ons heengegaan. Hij wilde nog heel lang bij zijn gezin zijn, maar een ongeneeslijke ziekte belette dat. Hij was een sociaal voelend mens en stond velen in raad en daad bij. Zijn positive levensinstelling heeft hij ons doorgege ven. 'De vruchten van de bomen die hij plantte heeft hij anderen gegeven'. Voor de overweldigende belangstelling, de lieve woorden, de mooie bloemen en alle warmte en steun die wij hebben ontvangen, heel veel dank. Paulien Verdoes-van Paridon Gerrit-Paul Berend-Bastiaan Peter en Rigtje Katwijk, februari 2005 INCLUSIEF: 3 dagen verblijf in NH Maastricht Hotel*"* verblijf in 2-persoons- kamer dagelijks ontbijtbuffet Zeer voordelige stedenspecial naar de leukste stad van Nederland Ook op zondag telefonisch bereikbaar! Even ontsnappen aan de alledaagse beslommeringen? Ga dan eens naar de gezelligste stad van Nederland, Maastricht! KRAS Stervakanties heeft een supervoordelige 3- daagse stedenspecial naar deze Bourgondische stad geor ganiseerd. Want vanaf slechts 89 verblijft u al 3 dagen in het sfeervolle 4-sterren NH Maastricht inclusief dagelijks uitgebreide ontbijtbuffet! En Maastricht is een geweldige stad met een gezellig centrum waar het heerlijk wandelen is door de prachtige straten. Ook vindt u er vele leuke winkels, boeiende musea en vele restaurants en kroegen. Kortom, verwen u zelf en boek! NH MAASTRICHT HOTEL Limburgse vlaai m één van de vele gezellige cafeetjes? Maastricht is natuurlijk ook een geweldige stad om heerlijk te winkelen. De omgeving van Maastricht biedt u ook vele mogelijkheden, bijvoorbeeld heerlijk wandelen of fietsen door het prachtige Geuldal. De gezellige vakantieplaats Valkenburg is een bezoekje meer dan waard, met haar schit terende mergelgrotten waar oude tijden herlevem En wat dacht u van het kleine dorpje Vaak, het rustieke plaatsje Gulpen en Margraten. Tenslotte mag een tochtje door het Belgische land eigenlijk niet ontbreken. OH Dit 4-sterren hotel beschikt over vele faciliteiten zoals het sfeervolle restaurant 'Seasons', knusse bar, hotelfietsen (tegen betaling), uiterst modern fitnesscentrum en sauna (niet gratis). De kamers zijn modem en sfeervol ingericht met dou che, toilet, föhn, tv, radio, telefoon en koffie- en theefaciliteiten. TIPS VOOR UITSTAPJES GRATlSl de KRAS Geldpas! info: www.krasgeldpas.nl Uiteraard is Maastricht zelf een attractie op zich. Wat dacht u van een lek ker Limburgs biertje op het gezelligste markt plein van Nederland 'het Vrijthof? Of drinkt u lie ver een heerlijk kopje kof fie met een stuk echte Aankomstdata HW 96.540 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer €55, welkomstdiner €22 (optioneel) uitsluitend bij aankomst in oktober, reserveringskosten 15 (verplicht.per boeking). Prijzen Zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Exclusief: vervoer, excursies, reis- en annuleringsverzeke ring Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnr.HW 96.540 1KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 Baam Brinkstraat 17* Haarlem Schagchelstraat Hoorn Veemarkt 45-47 II, I1! 41 LLMTITIHil IT.LI'SUMTWB 073 - 5 999 999 Naam overledene Dia van Polen Cornelis Pieter Speld Cok Margaretha Agatha Joosten-Peperkoorn Emmanuel Theelen Noël, Tuin- en landschapsarchitect B.N.T. Dirk Johan Gelderblom Hermanus Matthias van de Pieterman Herman Marianne Jacobs woonvoorziening Reviusstraat Maria Wilhelmina Johanna Peterse-Wouterse Jacoba Maria van der Hulst, echtgenote van Adrianus Wilhelmus van der Geest Jansje Veldhuijzen-Fakkel, weduwe van jacobus Johannes Veldhuijzen Hendrikus Cornelis van Berkel, echtgenoot van Do van Berkel-Bakker Annie Zwetsloot-Lieverse Jacoba Evalina Maria van den Akker Co Hendrik van Beelen, weduwnaar van Klazina van der Plas Lamberta Clazina Kreuning-Bouwman, Bep, weduwe van Henk Kreuning Nicolaas Johannes van Willigen Niek Matje Cromwijk-Jongerden Alexandra Meijer-Taranovsky, weduwe van Mr. F.W.Meijer Marten Seus Thomas Kruisinga Lft geb.jr Plaatsnaam Uitvaart crematie 1943 Haarlem 12 febr 15.15 uur 1922 Bentveld 14 febr 14.45 uur 1914 Haarlem 14 febr 11.15 uur 1933 Haarlem 14 febr 14.00 uur 1915 Haarlem 14 febr 11.15 uur 1923 IJmuiden 14 febr 09.15 uur Haarlem 14 febr 10.30 uur 1922 Leiden 15 febr 14.00 uur 84 jr Sassenheim 14 febr 10.30 uur 95 jr Katwijk 12 febr 12.00 uur 1917 Oude Weteringl4 febr 10.30 uur Rijpwetering 14 febr 10.30 uur 79 jr Leiderdorp 14 febr 10.00 uur 1946 Katwijk a. Zee 14 febr 11.00 uur 1922 Hilversum 14 febr 13.00 uur 77 jr Koudekerk Rijnl 4 febr 11.00 uur 1914 Huizen 1910 Amsterdam 1919 Naarden Kerk begraafplaats crematorium Crematorium Westerveld, Duin en Kruidb.weg Driehuis Begraafplaats Westerveld, Duin en Kruidb.weg Driehuis Kapel van Nieuw Delftweide te Haarlem Noord Algemene Begraafplaats Bergweg te Bloemendaal Crematorium Westerveld Duin en Kruidb.wg Driehuis Crematorium Westerveld Duin en Kruidb.wg Driehuis St.Jan de Doperkerk, Amsterdamstraat te Haarlem Kapel Mariëngaerde, Mgr Aengenentln 3 te Warmond H.Pancratiuskerk, Hoofdstraat 188 te Sassenheim Rouwcentrum Zuidstraat 103, Katwijk aan Zee H.Jacobus de Meerderekerk, Meerkreuk 3, Oude Weter. O.L.V. geboortekerk te Rijpwetering Joh. De Doperkerk, Kerkstraat 70 te Katwijk aan de Rijn Kerk.centrum 'Het Anker', Voorstraat 74 te Katwijk a Zee Aula Noorderbegraafplaats, Laan 1940-45 nr 2 te H'sum Gereformeerde Kerk, Dorpsstraat 15, Koudekerk a/d Rijn heeft in stilte plaatsgevonden begrafenis heeft reeds plaatsgevonden crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden 2 maanden op Gratis hoortest Vergoeding wordt voor u j Voor informatie en huisbezoek Audio Hoortoestell Steenstraat 41Leide (Bushalte voor onze deu tandheelkundig praktijk De tandartspraktijk waar eerst geluisterd voordat u in de behandelstoel gi - Nieuwe patiënten zijn welkom - Wij doen alle tandheelkundige - Wij doen cosmetische behande - Wij behandelen angstige patiëi - Wij vervangen amalgaam vulli - Wij behandelen volgens afspn Voor afspraken kunt u bellen van 's morgens van maandag tot d Kanaalstraat 123, 2161 Telefoon 0252-42< www.tanddesign NIEUW IN LEIDERDORP HOOGEVEEN ADMINISTRATIES BE Oud-belastingambtenaar vult op prof aangifte 2004 in. Tevens verzorg ik administraties en b particulieren en (kleine) ondernemers Achterstanden en puinhoop geen be: Tel.: 071-5891055 Peppelschans 25, 2352 BE LEIDERDi Uitvaartonderneming WËW chellingerhout Mijn uitvaart... ...mijn manier. T. (071) 341 23 15 Dag en nacht bereikbaar www.schellingerhout.nl Begrafenissen Crematies Wilsbeschikking Deposito's Verzekeringen Nazorg Mondain genieten aan de Middellandse Supervoordelige lentespeciall Op veler verzoek heeft KRAS Stervakanties ook voor dit voorjaar kamers ingekocht in het comfortabele Van der Valk St. Aygulf, aan de beroemde Cöte d'Azur, waar het lentezonnetje al volop schijnt! En opnieuw tegen absolute bodemprijzen, want een 8-daagse autoreis inclusief uitgebreid ontbijtbuffet boekt u al vanaf slechts 199. Het Van der Valk Hotel ligt direct aan de Middellandse Zee. Vanuit het hotel kunt u prachtige uitstapjes maken naar onder meer Cannes, St. Tropez, Nice en het vorstendom Monaco. Let op! Voor deze supervoordelige aanbieding verwachten we veel belangstelling, dus wees er snel bij, want VOL VOLI HOTEL VAN PER VALK ST. AYGULF Dit comfortabele 3-sterren hotel is gelegen aan de rand van het mooie plaatsje St. Aygulf, direct aan de Middellandse Zee. Het beschikt o.a. over een privé-strand, lift, receptie, sfeervolle loun ge met bar en restaurant. Uw kamer is voorzien van bad of dou che, toilet, telefoon, kluisje en tv.Tegen een toeslag van slechts 100 p.p. per week kunt u het dagelijkse diner bijboeken. TIPS VOOR UITSTAPJES 5t. Aygulf is een uitstekende uitvalsbasis voor diverse uitstap jes met uw eigen auto of huurauto. Wat dacht u van de luxe badplaats St Tropez, woonplaats van vele beroemdheden, en Nice, een prachtige stad met kleine straatjes en hoge huizen? Een bezoek aan het kleine vorstendom Monaco mag zeker niet ontbreken. Bezienswaardig zijn o.a. het Koninklijke Paleis, de botanische tuinen, het casino en de haven met indruk wekkende jachten.Tevens noemen we het geheel ommuurde kunstenaarsdorpje St. Paul de Vence, de parfumstad Grasse en Port Grimaud, met de vele kanalen en bruggen. Vertrekdata: 4/3,1/4 In de heerlijke maanden maa boeken voor een 10-daagse b ringcar brengen we u naar d heen-/ en terugreis tussenovt staan waar u wilt, maar voor sj breid excurslepakket bijboeki maakt hierbij kennis met de d'Azur zoals o.a. Nice, Monaco, de Vence. Goedkoper kan toch Aankomstdata tl Februari 19-26 Maart 5-19 April 9-16-23 Toeslagen per persoon: I halfpension 100 per wet (verplicht, per boeking). Prijzen zijn p.p., tenzij ander gen.Vraag uitgebreide reisb lii: Lil B f«1 KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 Baam Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat 1 a Hoorn Veemarkt 45-47 ïK

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4