erichten m "Hebt e uurtjes? bel FAMI LI neem nu een proefabonnem 100% SCHARRELPAPIER n Noordhollands Daebl; Advertentieservice HDCMEDÏA NU IN DE BIOSCOOP overzicht overlijdensberichten uari 2005 ff Meld u aan: 030 - 29711 97 DONDERDAG IQ FEBRUARI 20Q5 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten@nhd.hdc.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via fax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA Edisonweg 10,1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdiénst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editiefs), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden .gelukkig, nu is alles weer gewoon. Wij zijn heel verdrietig om het overlijden van onze buitengewoon lieve, bijzondere en zorgzame moe der, schoonmoeder, oma en oma Lien Apolonia Hunik-van den Berg Lien weduwe van Marinus Hunik 6 april 1910 8 februari 2005 Martin t Peter en Toet Kirsten en Ni hat Jasmijn Correspondentieadres: P. J. R. Hunik Pluimzeggekreek 10 2353 JN Leiderdorp U kunt afscheid nemen van Lien op vrijdag 11 fe bruari van 19.30 tot 20.15 uur in het Uitvaartcen trum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden. De afscheidsplechtigheid vindt plaats op zaterdag 12 februari om 10.00 uur in de aula van cremato rium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van Rhijnhof. Abba, Vader, U alleen, U behoor ik toe. Dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons heeft betekend, maar ook diep bedroefd, geven wij kennis dat voor ons geheel onverwacht is overleden onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgroot moeder Dirkje Kuijt-Ouwersloot weduwe van Jacob Kuijt, in de ouderdom van 86 jaar. Niek t en Krijnie Wijnie en Jaap Piet en Agatha Coby en Wim Klein- en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee, 7 februari 2005 Jaap Bergmanstraat 48 Correspondentie-adres: J.D. van Denderen-Kuijt, Doggersbank 34, 2221 WH Katwijk. Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 11 febru ari van 19.00 - 20.00 uur in het rouwcentrum, Zuid straat 103 te Katwijk aan Zee. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. zater dag 12 februari om 10.00 uur in het Kerkelijk Cen trum "Het Anker", Voorstraat 74 te Katwijk aan Zee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ca. 11.00 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. GEEN BLOEMEN Diegenen die geen rouwkaart ontvangen hebben vragen wij deze advertentie als zodanig te beschou wen. Met pijn in ons hart, maar intens dankbaar voor al die fijne en gelukkige jaren die wij met elkaar heb ben gehad, geven wij u kennis dat, na een langduri ge strijd, moegestreden is ingeslapen Sophia Regeer-Ruygrok in de leeftijd van 35 jaar. John Kevin, Kim Ma en Pa Ruygrok Nico Joop en Ria Regeer Jolanda en Casper 8 februari 2005 Bolpraamwerf 3 2317 ED Leiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 11 februari van 19.30 tot 20.15 uur in Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden. De plechtigheid voorafgaand aan de begrafenis vindt plaats op maandag 14 februari om 11.00 uur in de aula van begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve dappere vriendin Fia Regeer We zullen je missen. Wij wensen John, Kevin, Kim en familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Roel en Belinda Lisa en Bas Hoe moeilijk kan het gemis zijn. Bij het besef hoe sterk de liefde was. Het is tot ons verdriet, te hebben moeten vernemen dat plotseling is overleden Lenie Zandbergen Wij wensen Jaap en zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van haar overlijden. De bewoners van 'Socrates' Hallelujah! Looft Cod in Zijn heiligdom; looft Hem in het uitspansel Zijner Sterkte! Psalm 150:1 Na een arbeidzaam leven is in het volle vertrouwen op haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve moe der, groot- en overgrootmoeder Jansje Verldhuijzen-Fakkel weduwe van Jacobus Johannes Veldhuijzen op de leeftijd van 95 jaar. Katwijk Jane Buren Henk en Aline Michaëla Amstelveen Lize en Ben Christiaan en Marleen Casper Friedhelm en Hetty Maud Ardon 9 februari 2005 2221 RH Katwijk Troelstrastraat 33 De rouwdienst zal gehouden worden D. V. op za terdag 12 februari 's middags om 12.00 uur in het rouwcentrum Zuidstraat 103, Katwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 13.00 uur op de begraafplaats 'Duinrust' aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum Zuidstraat 103. Geen bezoek aan huis. De Laatste Show is gelopen De Taptoe is ten einde Zijn Last Postzal niet meer klinken Trompet spelen was zijn lust en zijn leven. Tijdens een optreden is op zondagavond 6 februari geheel onverwachts op de leeftijd van 38 jaar overleden René Berghorst Voorzitter en bandmanager van de Seniorafdeling Adest Musica Vanaf 1974 (de befaamde lichting '74) was René muzikaal betrokken bij Drum- Showband Adest Musica. Naast muziek maken was hij ook organisa torisch actief binnen de vereniging. Enkele jaren als bestuurslid en tot op heden was hij voorzitter van de Seniorcommissie en bandmanager van de Senior band. Een betrokken en gedreven muzikant die vele malen tijdens herdenkingen en taptoes "The Last Post" heeft geblazen. Dit plotselinge verlies van deze markante persoon lijkheid doet pijn en veroorzaakt veel verdriet. Maar ook trots dat de vereniging trompettist René ruim 30 jaar in haar midden mocht hebben. Dat zijn vrouw Coby, dochters Femke en Anne, zoon Teun, familie, vrienden van de Straatklinkers en allen die hem dierbaar waren, heel veel kracht mogen ontvangen bij dit onbegrijpelijke verlies. Bestuur leden van Drum- Showband Adest Musica Sassenheim Zie condoleancepagina op: www.adestmusica.nl Tot onze verbijstering hebben wij kennis moeten nemen van het plotselinge en veel te vroege overlijden van René Berghorst René was onze gewaardeerde voorzitter van de Ondernemingsraad, en wij kenden hem als een enthousiaste en meelevende collega. In zijn rol van OR-voorzitter was hij toegewijd aan een gezonde en stimulerende werkomgeving voor alle Swets- collega's in Nederland. De Ondernemingsraad-leden zullen René's gedre ven en humorvolle sturing moeten missen binnen het medezeggenschapswerk. Directie en medewer kers zullen eveneens zijn persoonlijkheid en toewij ding aan ons bedrijf missen. Swets wenst René's familie veel kracht toe in het verwerken van hun verlies. Onze condoleances gaan ook uit naar zijn directe collega's. Zij zijn in onze gedachten. Directie en medewerkers, Ondernemingsraad, Raad van Commissarissen Koninklijke Swets Zeitlinger B.V., Lisse Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men van het plotseling overlijden onze geliefde in structeur René Berghorst Namens leden en bestuur van de Marching and Cycling Band HHK Haarlem wensen wij Coby, de kinderen en verdere familieleden kracht en sterkte toe na dit intense verlies. René, we zullen je missen. Haarlem, 7 februari 2005 VOI.G HET TURBULENTE LEVEN VAN DE FLAMBOYANTE SCHILDER ,r A 4* A tfihy G ifc! A ELS Z Y L BÉ yfs TE1N C"cv> F 000-9363 snelcode 06TJ246 ItSct p m i ©©O Naam overledene Lft geb.jr Gerardus Hendrikus Weber, weduwnaar van Elizabeth Maria Weber 91 jr Willebroddus Henricus Molenaar (Ome) Willem 1918 Cornells van Werkhoven Kees 1931 Johannes Eduard Jansen -Joop- 1923 Rietje van de Post, echtgenote van Henk Ruigrok Michael Martin -Chel- 1925 Helena Johanna van der Putten-Hulsbosch, weduwe van Gerardus Jacobus v/d Putten '28 Kitty Nouris 1939 Klaas Bunschoten 70 jr Gijsbertje Wolfswinkel-Gijzen 88 jr Jan Martin van der Willik 59 jr Hendrik Westra Henk 1959 Jan Schuurman 52 jr Gustaaf van der Chijs 1935 David Justin Samson 1971 Plaatsnaam Uitvaart crematie Kerk begraafplaats crematorium Haarlem 12 febr 10.30 uur H.Adelbertuskerk, Rijksstraatweg hk Zaanenstr., H'lem Driehuis (NH) 11 febr 12.30 uur St. Engelmunduskerk te Driehuis (NH) Haarlem 12 febr 12.00 uur Doopsgezinde Kerk, Frankestraat 24, Haarlem Zandvoort 11 febr. 11.30 uur Aula Alg.Begraafplaats., Tollensstraat te Zandvoort Hillegom 11 febr 10.30 uur St.Jozefkerk, Mgr. Van Leeuwenlaan 1, Hillegom Heemstede 10 febr 13.00 uur O.L.V.Hemelvaartkerk, Valkenburgerplein 20, Heemst Hoofddorp 11 febr 10.00 uur O.L.V.Hemelvaartkerk, Valkenburgerplein 20, Heemst Haarlem 12 febr 12.00 uur R.K. kerk St.Barbara, Soendaplein 27, Haarlem Huizen (NH) 11 febr 13.45 uur Aula Alg Begraafplaats, Naarderstraat te Huizen NH Hilversum 11 febr 15.00 uur Diependaalsekerk te Hilversum, Diependaalseweg 138 Huizen (NH) 11 febr 11.00 uur Kerk.Centrum 't Visnet', De Ruyterstraat 7, Huizen NH Baarn 11 febr 13.30 uur Uitvaartcentrum De Ark, Reigerstraat 17 te Baarn Eemnes 11 febr 17.00 uur Aula 2 crematorium 'Amersfoort' Dodeweg 31 Leusden Blaricum 12 febr 12.00 uur 'Den en Rust', Frans Halslaan 27, 3723 EA Bilthoven Baarn 12 febr 15.00 uur 'Den en Rust', Frans Halslaan 27, 3723 EA Bilthoven Van Mastrigt ér Partners Gerechtsdeurwaarders Bij exploot d.d. 8 februari 2005 te 13.35 uur van gerechtsdeur waarder Mr. F. van Horssen te Leiden, is op verzoek van BETONMORTELBEDRIJVEN CEMENTBOUW B.V. te Heemstede, aan: zij die verblij ven in de onroerende zaken of een gedeelte daarvan aan de Hoge Rijndijk 227, 229, 231, 233 en 235 te Zoeterwoude en daar niet verblijven krachtens een persoonlijk of zakelijk recht en van wie de namen en woon plaatsen niet kunnen worden achterhaald, betekend een von nis in kort geding gewezen door de voorzieningenrechter van de rechtbank te 's-Gravenhage d.d. 25 januari 2005, zulks met gelijk tijdig bevel om aan de inhoud van dat vonnis te voldoen door binnen 24 uur na voormelde betekening de voormelde pan den te verlaten en te ontruimen en ter vrije beschikking van rekwirante te stellen, onder aanzegging dat de gerechtelijke ontruiming is vastgesteld op donderdag 10 februari 2005 te 09.00 uur des voormid dags, waarbij in het exploot tevens bevel is gedaan om de daarin vermelde bedragen te voldoen. Afschrift van dit exploot is te verkrijgen bij: Mr. F. van Horssen, gerechtsdeurwaarder Van Mastrigt Partners Gerechtsdeurwaarder. Een beroerte, depressie, autisme of hersenletsel ongeval: het leven verandert vaak ingrijpend, meer vanzelfsprekend. Daarom collecteren in duizenden mensen voor de Nationale Collecte ziekten en Psychische Ziekten. Voor wetensch: onderzoek, voorlichting en zorgprojecten voor en hun familie. Help mee als collectant of lokale collecte- ^(Sriand"5 coördinator. Bel 030 - 297 11 97 of kijk op www.hersenstichting.nl NFI of www.nfgv.nl 0800-17 maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur en zaterdag van 8.00 tot 13.00 uur Wat kan het leven toch mooi zijn. Wanneer niet alleen de eieren bij elkaar gescharreld zijn, maar de verpakking ook. Bij de eieren moetje er altijd even op letten dat ze echt bij elkaar gescharreld zijn. Maar van de verpakking weet je het zeker. Al onze eierdozen worden van oud papier gemaakt (mits ze niet van kunststof zijn). Zo zie je d; in de eenentwintigste eeuw nog heel wel in harmonie met de natuur kunnen leven. Als we maar willen. Steeds weer plezier van karton DIT IS EEN PUBLICATIE VAN INFORMATIECENTRUM PAPIER EN KARTON, (020) 654 30 43 WWW.PAP»

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4