Reuma kai luisteren Laat kinderen spelen! S3? 499 NIJMEGEN ZEVEN HEUVELEN Nijlcruise EGYPTE*** Advertentieservice hdc media vjReumalij KRAS overzicht overlijdensberichten DINSDAG 1 FEBRUARI 2005 901 FAMi U www.hdcmedia.nl e mail: familieberichten@nhd.hdc.nl telefoon 072-5196699 fax 072-5196696 Per post: HDC Media, Postbus 2,1800 AA Alkmaar Sluittijden: dag voor plaatsing 15.00 uur. Overleden Tijdens onze vakantie in Costa Rica is mijn allerlief ste man, onze lieve vader en opa bij een ongeval overleden Henk Slootbeek Lid in de Orde van Oranje-Nassau Lisse, 12 november 1937 Horquetas de Sarapiqui, 23 januari 2005 Lisse: Joke Slootbeek-van der Veer Heemstede: Yvon Slootbeek en Paul Moeskops Lisse: Danny Slootbeek Leiden: Ron Slootbeek en- Els Splunter Simone Olav Joost Julianastraat 15 2161 RA Lisse Henk ligt opgebaard in het "Uitvaartcentrum Lisse", Heereweg 271 te Lisse, alwaar geen bezoek. De gezongen Uitvaartdienst zal gehouden worden op donderdag 3 februari om 11.00 uur in de Mariakerk, Nassaustraat 45 te Lisse, waarna wij hem zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op het kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant "De Gevulde Mand", Haven 4 te Lisse. Voor diegene onder u die geen rouwkaart hebben ontvangen kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen Met grote verslagenheid hebben wij kennis geno men van het onverwachte overlijden van Henk Slootbeek Henk heeft zich jarenlang en met heel veel energie ingezet voor het uitbouwen en tot bloei laten komen van ons winkelcentrum. Als bestuurslid en vrijwilliger van Alverha-KCL was hij lange tijd het gezicht van ondernemend Lisse. Wij gedenken hem met dankbaarheid en respect, en leven mee met zijn vrouw en familie, die wij sterkte en kracht toewensen bij het dragen van dit grote verlies. Lisse is leeg zonder Henk. Namens de besturen van ondernemersvereniging Alverha, Paula van Elburg Cor de Vos Ton Horsman 't Laatste beetje is nu op veel was er te verduren. Het kaarsje is nu opgebrand; gedoofd zijn alle vuren. Voor papa is 't niet erg, die heeft genoeg geleden. Wel voor ons die hij achterlaat 'Vaarwel' en 'Rust in vrede'. Na een moeilijke laatste levensfase is overleden onze lieve vader, grootvader en overgrootvader Jan van den Broeke weduwnaar van C. F. de Visser 8 januari 1918, Vrouwenpolder f 29 januari 2005, Leiden Nel en Koos Jeanet t Gonnie en Ben Laura en Cees Elly Ria en Jos Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Mw. N. Philippo Thorbeckelaan 26 2181 VD Hillegom Papa is overgebracht naar het mortuarium van St. Victorkerk, St'. Victorlaan 17 te Noordwijkerhout. Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op woensdag 2 februari van 19.00 tot 20.00 uur in het Victorhuis, gelegen naast de St. Victorkerk. De uitvaartdienst zal plaatsvinden in de Witte Kerk aan de Dorpsstraat te Noordwijkerhout op donder dag 3 februari om 11.00 uur, waarna wij hem zullen begraven op de begraafplaats van de Prot. Gemeente aan de herenweg te Noordwijkerhout. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Humpy's Palace, Herenweg 280 te Noordwijkerhout. De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Door de Here is thuisgehaald onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Maria Gijsberta van der Drift weduwe van Roelof Voerman op de gezegende leeftijd van 87 jaar. Burgh. Haamstede: Jan Voerman Culemborg: Like Versteeve Roeland en Pascalle, Linda en Len, Edwin en Silvia Rijnsburg: Joke en Rinze Noort-Voerman Nico en Els, Marieke, Roelof en Desiree, Caroline en Leo Toronto (Canada): Gerthe en Pim den Hollander- Voerman Mirjam en James, Arjen en Tamara, Joanneke en Bernie Danielle en Rick, Elsa en Allard, Rolf en Liz William en Diane, Mark en Eleanor, Paul Papendrecht: Bram en Ali Voerman-Visser Martin en Anja, Marjon en Menko, Karin, Leon en Linda, Ellen en Serge Dordrecht: Wilma Lems Delft: Roel en Grecia Voerman-Alcantara Ana Maria en Sander, Linda, Roelof Den Haag: Wim Voerman en 34 achterkleinkinderen Geen bloemen Rijnsburg, 30 januari 2005 Graaf Florislaan 84 Correspondentieadres: R. Noort Klaproos 12 2231 WZ Rijnsburg Gelegenheid tot condoleren woensdag 2 februari van 19.00 tot 20.30 uur in het zalencentrum De Poort van de Geref. Kerk (Vrijgemaakt) aan de Kat- wijkerweg te Rijnsburg. De samenkomst zal gehouden worden donderdag 3 februari om 10.30 uur in bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de alge mene begraafplaats aan de Sandtlaan te Rijnsburg. Na de Begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het zalencentrum De Poort. Wat de toekomst brengen moge, Mij geleidt des Heren hand... Diep bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie momenten en dierbare herinneringen, delen wij u mede dat na een moedig gedragen ziekte is over leden onze lieve, zorgzame moeder, tante en oud tante Maatje Pol-Mooijaart May weduwe van Arie Gijsbertus Pol Gouda, 20 april 1921 t Leiden, 31 januari 2005 Leiderdorp: Dick Pol Rotterdam: Annemieke van Gameren-Veenendaal Kees van Gameren Menno Onno Correspondentieadres: Nievaartpad 41 2353 VX Leiderdorp Mama is overgebracht naar Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid vindt plaats op vrijdag 4 februari om 14.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Altijd opgewekt en vrolijk Steeds positief ingesteld Aardig en behulpzaam voor iedereen Na een langdurig en moedig gedragen lijden is zacht en kalm van ons heengegaan mijn lieve vrouw Cornelia Engeibertha Catharina den Elsen-van Haastert Lia Zoetermeer, 9 april 1952 t Zoeterwoude, 30 januari 2005 W. H. L. R. den Eisen Kievit 4 2381 KC Zoeterwoude U kunt Lia bezoeken op woning 37, Blankaartweg 2 te Zoeterwoude. Er is gelegenheid tot afscheid nemen tijdens de avondwake op woensdag 2 februari om 19.30 uur in de R. K. Parochiekerk, St. Jan's Onthoofding, Zuidbuurtseweg 14 te Zoeterwoude. Na de avond wake is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. De eucharistieviering zal worden gehouden op don derdag 3 februari om 10.30 uur in de bovengenoem de kerk, waarna aansluitend de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op het parochiekerkhof. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Den Herbergh, Blankaartweg 2 te Zoeterwoude van woon- en leefgemeenschap Swetterhage. Leeg is zijn plaats, maar fijn de herinnering. Verdrietig, maar dankbaar dat hij tot op hoge leeftijd in ons midden mocht zijn, is na een zeer arbeid zaam leven overleden mijn lieve zorgzame man, vader en opa Cornells Ouwersloot Kees echtgenoot van Johanna Kort DRAGER VAN DE EREMEDAILLE IN DE ORDE VAN ORANJE-NASSAU IN ZILVER EREBURGER VAN DE GEMEENTE VALKENBURG (ZH) Valkenburg (ZH) 16 april 1916 Valkenburg (ZH) 30 januari 2005 Jo Ouwersloot-Kort Jan en Joke Chantal Yvon Rijnweide 26 2235 EV Valkenburg (ZH) Gelegenheid tot condoleren woensdag 2 februari van 19.00 tot 20.00 uur, in de zaal van de Ned. Herv. Kerk aan het Castellumplein te Valkenburg (ZH). De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 3 februari om 14.00 uur in bovengenoemde kerk, Waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de alge mene begraafplaats te Valkenburg (ZH). Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de Ned. Herv. Kerk. Strooi uit mijn as naar alle winden. Zodat wat eens mijn lichaam was de weg kan vinden naar alles wat het eens beminde naar wolk en naar zee en zich daarmee verbinde. Bedroefd laten Wij u weten dat, na een gezond en tot op hoge leeftijd actief leven, rustig is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma Greta en oma Kok Geertruida Catharina Kok-de Boorder Alkmaar, 10 april 1912 Warmond, 27 januari 2005 Leiden: Tineke en John Leiden: Daniëlle en Richard Maxime, Anne -Fleur Leusden: Jan en Joke Pramousquier (Fr.): Hardegarijp: Amersfoort: Monique en Claude Estelle, Vinciane Esther en André Lisanne, Jasper Alex en Diana Tom Correspondentieadres: Fam. J.L. Doove Nieuwe Rijn 5 2312 JW Leiden De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden op maandag 31 januari te Leiden. De laatste reis naar de eeuwighed; die maakt de mens alleen. In zijn slaap is rustig en kalm overleden Andries Wegman Leiden 18 juli 1936 Treubstraat 55 Katwijk Leiden 29 januari 2005 Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Ingeborg Wegman Handelhof 45 2402 GV Alphen aan den Rijn Hij is overgebracht naar uitvaartcentrum 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 3 februari om 11.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. i Wie reuma heeft kan altijd terecht bij de Reumalij Met praktische vragen. Maar ook voor een gesprej met iemand die precies begrijpt wat je doormaak je reuma hebt. Bij de Reumalijn zitten ook mensen die zelf reumi hebben, lotgenoten dus. Die heel goed kunnen luisteren. En die vaak heel nuttige adviezen hebbf U kunt ook kijken op www.reumalijn.nl Voor al uw vragen over reuma maandag t/m vrijdag w -16 uur o,io pm) 0900-2030 A1s kinderen samen spelen leren ze samenleven. Denk samen met uw kinderen na over waar en hoe zij kunnen spelen. Vraag het gratis SpelenSpel aan bij Jantje Beton! NATIONAAL JEUGD FONDS Postbus 85233, 3508 AE Utrecht, info@jeugdfonds.nl INCLUSIEF: Bfe'verblijf in 2-persoonskamer '.y -.-'l* dagelijks ontbijtbuffet parkeerplaats Heerlijk verblijf net over de grens bij Nijmegen Wilt u er even tussenuit? En dat ook nog eens dichtbij huis én supervoordelig? Dat kan bij KRAS! Want wij hebben een heerlijk 5- daags autoarrangement naar het fraaie Kleve (net over de grens bij Nijmegen) samengesteld, vanaf slechts 79! En dat is inclusief het dagelijks ontbijtbuffet. U verblijft in het gezellige Parkhotel Schweizerhaus, van waaruit u de prachtige ongerepte natuur kunt gaan ontdekken met mooie historische parken, bossen en de uiterwaarden van de Rijn. Bovendien liggen er ook interessante steden in de omgeving zoals Nijmegen, Kalkar en Xanten. Voordelig, dicht bij huis en er toch even helemaal tussenuit! PARKHOTEL SCHWEIZERHAUS - KLEVE Het Parkhotel Schweizerhaus ontvangt al meer dan 120 jaar gasten en is gelegen in een prachtig park Het gebouw is in de loop der jaren geheel vernieuwd naar de wensen van de huidi ge tijd. Het Parkhotel beschikt over 3 restaurants, een Schweizer Stube en een Bierstube met aansluitend een Biergarten. Uw comfortabele kamer is voorzien van badkamer met bad of dou che en toilet, tv en telefoon. TIPS VOOR UITSTAPJES Kleve is een prima uitvalsbasis om de directe omgeving te ver kennen. In Kleve zelf vindt u het indrukwekkende Slot Schwanenburg, historische tuinen en parken die als voorbeeld hebben gediend voor de bekende tuinen in Versailles en Berlijn. Tussen Kleve en Xanten ligt het bezienswaardige Slot Moyland. Ook Xanten is een bezoek waard met zijn Romeinse archeolo gische nederzettingen. De oudste stad van Nederland, Nijmegen heeft een fraai historische binnenstad met gezellige eethuisjes, restaurants, winkels en fraaie promenade over de Waalkade. Naast Nijmegen vindt u het plaatsje Berg en Dal en de Zeven Heuvelenroute die u hel idee zullen geven dat u niet in Nederland bent Als laatste noemeh we het Duitse Kalkar, waar in de voormalige kerncentrale een pretpark (Kemwasser- wunderland) is gemaakt door een creatieve Nederlandse ondernemer. Het oude middeleeuwse centrum van Kalkar is nog praktisch in tact en ookzeer interessant om te bezoeken. Aankomstdata HW 96.666 Vrijwel iedere maandag van 14/2 t/m 28/3 v.a.€79 Toeslagen per persoon: 1-pk 20, halfpension 42 (optioneel bij te boeken), reserveringskosten 15 (verplicht, per boeking). Prijzen zijn persoon, tenzij anders vermeld. Exclusief vervoer, reserveringskosten, div verzekeringen Zie uit gebreide reisbeschrijving reisnummer HW 96.666 Ook op zondag telefonisch bereikbaar! KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 www.kras.nl ma t/m vr: 08.30-20.30 uur. ia: 09.30-1S.30 uur i jo: 11.00-15.00 uur O 073 - 5 999 999 TKTRA INGEKOIHI! ileJ'» Nieuw! Nu ookl "ertrek vanaf Maastricht! INCLUSIEF: vliegreis Amsterdam of Maaslij Hurghada v.v. transfers luchtl hotel v.v. verblijf in 4-sterren I 2-persoonskamer ind. ontbijt verblijf op 5-sterren cruiseschi 2-persoonshut ind. ontbijt, lu diner Engels- of Ned.spr. rei' Ook op zondag telefonisch bereikbaar! 8-daagse cruise én strandvakantie met verblijf in 4-/5-steiren accommod Extra ingekocht! Een sensationele aanbieding naar het land van de farao's. U kunt een prachtige 8-daagse 5-sterren Nijlcruise inclusief een aantal dagen verblijf in een fan tastisch 4-sterren hotel aan de Rode Zee al boeken vanaf slechts 499! Tijdens deze topvoordeelreis kunt u kennis-' maken met hoogtepunten als de Highdiim, het Nassermeer, tempeleiland Philea.de dubbeltempel van Kom Ombo en de Vallei der Koningen. Maar boek snel, want we hebben slechts 90 plaatsen beschikbaar, en vol vol! UW VERBLIJF U verblijft in een goed 4-sterren hotel in het sfeervolle Hurghada of El Gouna, dat voorzien is van vele faciliteiten, zoals strand, zwembad, zonneterras, bars, restaurant, winkel tjes en entertainment. U verblijft op basis van logies en ont bijt. Tijdens de Nijlcruise verblijven we op het super-de-luxe 5-sterren MS Sherry Boat (of gelijkwaardig), dat o.a. beschikt over een zwembad en poolbar, zonnedek met ligstoelen, restaurant, bars en winkels. Aan boord verblijft u op basis van volpension, uw ontbijt, lunch én diner is dus al inbegrepen! REISPROGRAMMA IN HET KORT We vliegen naar Hurghada, waarna de transfer volgt naar uw hotel We hebben 3 volle dagen om te genieten van het heer lijke weer.de fantastische stranden aan de Rode Zee In Aswan schepen we in op het MS Sherry Boat. We kunnen tijdens de cruise de wonderen langs de oevers van de Nijl op eigen gele genheid bezoeken Ook wordt er een uitgebreid ex pakket 155) aangeboden, waarbij we onder leiding deskundige gids optimaal kunnen genieten van de waardigheden. Tijdens dit excursieprogramma brer een bezoek aan o.a. de Highdam, het tempeleiland I de dubbeltempel van Kom Ombo. In Edfu bezichtigd Horus-tempel Vervolgens varen we naar Luxor, wai wereldberoemde Vallei der Koningen bezichtigen, d van Hatsjepsoet en de prachtige Kolossen van Memni van een schitterende strandvakantie en nijlcrulsel rüftTlSllde KRAS Geldi 1 jnfo: www.krasgeldp Vertrekdata HW 96.852 Februari 22* Maart 1-8-15-22" alleen vertrek vanaf Amsterdam mogelijk alleen vertrek vanaf Maastricht mogelijk Toeslagen per persoon: 1-pk 145, excursiej 155,luchthavenbelasting en reserveringskosten Prijzen zijn per persoon tenzij anders vermeld. Exc evt (fac.) excursiepakket, entrees, fooien, toerister! (ca.€ 20 p.p),luchthavenbelasting en reserveringsla div. verzekeringen. Min. aantal deeln.: 10. Uit. ann tl bij onvold. deelname: 8 dgn voor vertrek.Vraag uitg de reisbeschrijving reisnummer HW 96.852 r fsl f bil B I KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 5 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 11? Amsterdam Willemsparkweg 26 "I Baam Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat la Hoorn Veemarkt 45-47 Naam overledene Johannes Cornells Bosse, echtgenoot van Marie Bosse-Weijling Doedtje Revers-Kool, weduwe van Johannes Revers Cornells Teunis Lekkerkerker, echtgenoot van Gré Lekkerkerker-Speckmann Cornelia Das-Dik, echtgenote van Gijs Das Jacobus Petrus Noest, echtgenoot van A. Noest-Dissevelt Mina Catharina Guldemond-Lacourt, weduwe van Jacobus Guldemond-Lacoi Georg Maria Wilhelmus Beckers, echtgenoot van Riet Beckers-Schrier Johannes Cornelis Diemei, echtgenoot van Maria Hendrika van den Berg Jacoba de Laaf Gosewijn (Goos) de Boer Peter van Dongen, weduwe van Riet van Dongen-van Wegen Lft./Geb. jr. Plaatsnaam Uitvaart/Crematie Kerk/Begraafplaats/Crematorium C 1915 Haarlem 3 febr. 14.00 uur Par. Kerk H. Antonius van Padua, Haarf 81 jaar Boesingheliede 2 febr. 13.00 uur Aula v. Begr. plaats Meerterpen, Zwaanl 1921 Heemstede 2 febr. 13.00 uur Hervormde Kerk, Bennebroek f 1917 IJmuiden 3 febr. 10.30 uur Crematorium Westerveld, Driehuis L 85 jaar Leiden 3 febr. 14.00 uur Crematorium Rhijnhof, Leiden 96 jaar Leiden 2 febr. 13.00 uur Crematorium Rhijnhof, Leiden 1942 Leiden 3 febr. 13.00 uur Crematorium Rhijnhof, Leiden 79 jaar Warmond 2 febr. 11.00 uur St. Matthiaskerk, Warmond F 1934 Zoeterwoude 2 febr. 11.00 uur Algemene Begraafplaats, Leiderdorp I 1929 Laren 2 febr. 12.00 uur Basiliek van St. jan aan de Brink, Larenf 1931 Hilversum 3 febr. 10.30 uur Parochiekerk van O.L. Vrouw, Hilverstf

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4