i BLIJ MET ALLES erichten FAMILIE 42) ~~ÈM' I £»?r*!p«a| fciüiimi Shoppen in DUSSELD0 Topvoordeel ISTA "Hebt u enkele Advertentieservice HDC E D**A 0 overzicht overlijdensberichten uari 2005 KRAS 1 SHa/ Meld u aan als collectant of organisator: 030 - 297 11 97 MAANDAG 31 JANUARI 2005 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten@nhd.hdc.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via fax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA EdisonweglO, 1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van welke editie(s), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Thuis was vol van gezelligheid. Nu is het even stil. Maar de tijd verstrijkt. En wij gaan verder zoals jij wilt. Wij hebben met elkaar naar het einde toegeleefd. Desondanks is het afscheid nemen voor ons allen moeilijk. Van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader en opa Johannes Cornelis Diemei echtgenoot van Maria Hendrika van den Berg op de leeftijd 79 jaar. Warmond: Riet Diemel-van den Berg Warmond: Pieter Diemei Mieke Diemel-van der Peet Sassenheim: Marion Slats-Diemel Jacques Slats Pieter t Laura, Marco Petra, Hans Lisse: Els Diemei Bart Robert Voorhout: Lia Smit-Diemei Aad Smit Paul Ruud, Leonie Voorhout: Riet van der Lans-Diemei John van der Lans Eveline Lizanne Joeri 28 januari 2005 Correspondentieadres: Riet Diemel-van den Berg van Wassenaarstraat 6 2361 KH Warmond Jan is thuis opgebaard. De Avondwake vindt plaats op dinsdag 1 februari 2005 om 19.00 uur in de St. Matthiaskerk, Herenweg 78 te Warmond, waarna er gelegenheid is tot condoleren in de kerk. De H. Eucharistieviering wordt gehouden op woens dag 2 februari om 11.00 uur in vermelde kerk, waar na de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats bij de kerk. Tevens is er gelegenheid tot condoleren na de begra fenis in 'Het Trefpunt', nabij de kerk. Vluchtelingen zijn blij met alles. Een tentzeil 5,40). Een jerrycan om water mee te halen 1,25). Een deken 3,60). Geluk is gemakkelijk te geven: giro 999, Stichting Vluchteling, Den Haag. s-* www.vluchteling.org Zoals hij was, zo is hij gegaan, vriendelijk en zonder ophef. Hij was beschikbaar, voor wie op hem rekende, bekwaam voor wie hij werkte, beminnelijk voor zijn omgeving. Een man om van te houden en nooit te vergeten In de vroege ochtend van zaterdag, 29 januari 2005, overleed te Leiden mijn lieve man, onze broer, zwa ger en oom Georg Maria Wilhelmus Beckers George geboren te Heerlen, 6 mei 1942 Riet Beckers-Schrier Familie Beckers Familie Schrier Correspondentieadres: Morssingel 279 2312 EZ Leiden George ligt vanaf dinsdag 1 februari opgebaard in de rouwkamer van verpleeghuis Van Wijckerslooth, van Wijckersloothplein 1 in Oegstgeest, alwaar gelegen heid tot condoleren en afscheid nemen op woensdag 2 februari van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op don derdag 3 februari om 13.00 uur in crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 in Leiden. Na afloop is er gelegenheid om de familie in de ontvangkamer van het crematorium te condoleren. Ceorge hield van witte of lichtgetinte bloemen. Informatie betreffende de herdenkingsbijeenkomst in Limburg wordt op een nader tijdstip verstrekt. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. We hebben afscheid genomen van Marcel Straathof Marcel's kenmerkende doorzettingsvermogen en in zet op het sportieve vlak, konden hem deze zware ongelijke strijd niet doen winnen. We hebben afscheid moeten nemen van een zeer vriendelijke betrokken en sportieve speler van het 2e elftal van GHC. Hij zal ontzettend gemist worden. Wij wensen Laura, de kinderen en familie heel veel sterkte voor de komende tijd. John Carla Eelco Jacqueline Lieve Marcel, trainen en de zaterdag zullen nooit meer hetzelfde zijn. Je was een topper. We zullen je missen. Marcel Straathof Wij wensen Laura, Kim, Pam en familie heel veel sterkte toe. Selectie G. H. C. Aangeslagen dat wij afscheid moeten /jt/j&ËS. nemen van onze sportvriend. J Marcel Straathof Jarenlang keeper van de selectie. We hebben van je genoten. We zullen altijd aan je blijven denken. We wensen Laura en de kinderen veel sterkte toe. Het bestuur G.H.C. Lieve Marcel Je bent onvergetelijk en je zit voor altijd in ons hart. Wij wensen Laura, Kim, Pam, en familie heel veel sterkte bij dit grote verlies. Fabian en Saskia Henk, Marie-José en Vin Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzondere vrouw. Met grote droefheid geven wij u kennis van het over lijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Jacoba de Laaf -Kobus- •25 juli 1934 t 28 januari 2005 Dirk en Marjolein Petra, Judith, Simone Jurrien en Joann Jolene Marjolein Correspondentieadres: D.J. Zaagman W. Alezanderstraat 20 2382 HG Zoeterwoude Er is gelgenheid tot afscheid nemen en condoleren op dinsdag 1 februari van 19.00 tot 19.45 uur in Uitvaartcentrum Leiden, Lange Mare 69 te Leiden. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 2 februari om 11.00 uur op de Algemene begraafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp. Op 28 januari stierf onze steun en toeverlaat, onze 'beetje-moeder' en onze allerliefste oma Cobus de Laaf Als zij naar de kinderen keek, dan zag je de liefde in haar ogen. Zij was bijna tien jaar lang een belangrijk deel van ons gezin. Wij zullen haar onvoorwaardelijke zorg zaamheid en liefde vreselijk missen. Femke, Vincent, fóul en Monique Tichler Rust nu maar uit - je hebt je strijd gestreden, je hebt het als een moedig mens gedaan. Wie kan begrijpen, wat je hebt geleden En wie kan voelen, wat je hebt doorstaan? Bedroefd, maar dankbaar dat een langer lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn zorgzame man, onze vader, schoonvader, lieve opa en overgrootvader Jacobus Petrus Noest in de leeftijd van 85 jaar. A. Noest-Dissevelt Hennie en Sjaan Hennie en Henny jack Michel en Fia Corina Lenie en Ronald i Imelda en Paul Tristan Ilse 29 januari 2005 Zijloeverpad 38 2315 MK Leiden Mijn man is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta "t Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden, alwaar geen bezoek. De samenkomst, voorafgaande aan de crematie vindt plaats op donderdag 3 februari, aanvang 14.00 uur in de aula \ten crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de samenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT.. Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-576 94 76 ofwww.amref.nl Ca^ref flying doctors Supporting Africa Naam overledene Beppie Dalhuisen-Kreuning, weduwe van Albert Jan Dalhuisen Menno Bergmann Mensje Nijgh-Remmelzwaal, weduwe van Arie Nijgh Dirk Haasbroek Cerrit Kruijt, echtgenote van Anja Kruijt-Grob Judith Huese-Spitz, weduwe van Tjebbe Huese Ferry Arbouw Hendrika Elisabeth de Lange-Croese, weduwe van Jakob de Lange Marritje Scherpenzeel Herman Rood, echtgenoot van An Roode-van Honschoten Pia Eugenie Victorine Maria ten Hagen Wilhelmina Agatha Maria Verbruggen-de Wit, weduwe van L. C Verbruggen Herman de Vos, echtgenoot van Paula de Vos-van Ham Rudolf André Kiek Gradus Wilhelmus Brinkman, echtgenoot van A. J. Brinkman-de Heer Antoon Evers, weduwnaar van Helena Evers-Bruinsma Francisca Godschalk Annie van der Jagt-Nobels, weduwe van H. J. van der Jagt Hendrikje van der Steur-Scheffer, weduwe van H. J. van der Steur Antonia Maria Cornelia Willemse Paul Cyril Fowlie Christiaan Akkerman, echtgenoot van J. A. Akkerman-Brekelmans Johannes de Roon Henk van Hoven Pieter Metz, echtgenoot van Sjoukje G. W. Metz-de Vries Theodorus Herman Johan de Laat Lft./Geb.j. Plaatsnaam Uitvaart/Crematie Kerk/Begraafplaats/Crematorium 1926 Hilversum 2 febr. 10.00 uur Crematorium Den en Rust te Bilthoven 1939 Hilversum 31 jan. 17.00 uur Crematorium Den en Rust te Bilthoven 89 jr. Katwijk 1 febr. 13.30 uur Begraafplaats Duinrust te Katwijk aan Zee 1927 Katwijk aan Zee 31 jan. 11.15 uur Begraafplaats Duinrust te Katwijk aan Zee 59 jr. Katwijk 1 febr. 11.45 uur Oude begraafplaats te Katwijk aan Zee 1919 Loosdrecht in besloten kring 1948 Amersfoort 2 febr. 17.00 uur Crematorium Den en Rust te Bilthoven 1918 Bennekom 1 febr 12.00 uur Algemene begraafplaats te Huizen 89 jr. Eemnes 1 febr. 10.30 uur Algemene begraafplaats te Eemnes 1922 Haarlem 2 febr. 12.45 uur Mariakerk in Haarlem-Noord 1929 Bussum 1 febr. 10.30 uur Mariakerk te Bussum 1918 Heemstede 2 febT. 11.00 uur Parochiekerk H. Bavo te Heemstede 1923 Hilversum 1 febr. 12.30 uur Crematorium Den en Rust te Bilthoven 1938 Haarlem 1 febr. 10.15 uur Crematorium Haarlem 67 jr. Hilversum 1 febr. 11.30 uur R.K. begraafplaats St. Barbara te Hilversum 1922 Oegstgeest 31 jan 12.30 uur Het Groene Kerkje te Oegstgeest 49 jr. Almere 1 febr. 15.00 uur Crematorium Noorderveld te Nieuwegein-Nrd. 1912 Vlagtwedde 2 febr. 14.00 uur Crematorium Haarlem te Haarlem-Noord 1913 Velserbroek 1 febr. 13.30 uur Crematorium Haarlem te Haarlem-Noord 1933 Heemstede 1 febr. 13.00 uur R.K. begraafplaats Valkenburg te Heemstede 1950 Almere 2 febr. 11.00 uur Begraafplaats te Almere-Haven 82 jr. Hilversum in familiekring 1928 Ijmuiden 1 febr. 11.15 uur Crematorium Westerveld, te Driehuis 57 jr. Haarlem 31 jan. 13.00 uur Protestantse begraafplaats Duinhof te Lisse 1922 Naarden 1 febr. 13.00 uur Begraafplaats Nieuw Valkeveen te Naarden 85 jr. Hilversum 1 febr. 11.30 uur Crematorium Den en Rust te Bilthoven Voor ons toch nog onverwacht overleed, na een lang en bewogen leven, onze lieve moeder, schoon moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Mina Catharina Guidemond-Lacourt weduwe van Jacobus Guldemond. Zij is 96 jaar geworden. Henk en Adri Guldemond-Schipper Jo Labee-Guldemond Jannie Beukkers-Guldemond Kleinkinderen en achterkleinkinderen Leiden, 28 januari 2005 Correspondentieadres: Toon Dupuisstraat 114 2552 SM Den Haag Moeder is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden, alwaar geen bezoek. De samenkomst, voorafgaande aan de crematie, vindt plaats op woensdag 2 februari, aanvang 13.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de samenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. S' EEN REIS OM DE WERELD IN 80 BOEKER i de wereld in tachtig dagen ben ie overal even geweest Heb ie overal even de geur kunnen opsnuiven, het eten kunnen proeven, de mensen kunnen gades laan Maar na een reis om de wereld in tachbg boeken, heb ie tachbg manieren van leven kunnen doorgronden, tachtig culturen kunnen beleven, tachtig keer dromen in een ander land Met' hand. kun ie reizen in |e hootd. W wilt, hoe lang je wilt en met wilt. Een goede reden om wat naar de boekhandel te vliegen. Steeds weer plezier van karton Bij exploot van onder getekende d.d. 28 januari 2005 is op verzoek van Josepha Margaretha Dymphna Willems aan W. H. M. VERSTEEGEN. thans zonder bekende woon- en/of verblijfplaats, betekend; een proces verbaal van executoriaal beslag op de bank rekening Een afschrift van dit exploot is af te halen door betrokkene op onderstaand adres. C. C. A. de Winter t.k - deurwaarder Deurwaarderskantoor Buik Van der Horst Boommarkt 3A Leiden tel 071-5161019 Bij exploot van onder getekende d.d. 28 januari 2005 is op verzoek van de Officier van Justitie te Leeuwarden aan D. Pranger, thans zonder bekende woon- of verblijf plaats,- betekend; twee processen-verbaal van executoriaal beslag op de onroerende zaak Een afschrift van dit exploot is af te halen door betrokkene op onder staand adres. C C. A. de Winter, t.k -deurwaarder Buik Van der Horst Boommarkt 3A Leiden tel 071-5161013 Bij exploot van onder getekende d.d. 28 januari 2005 is op verzoek van Andreas Antonius Maria Josef Peels aan M. A. VAN DEN BERG, thans zonder bekende woon- en/of verblijfplaats, betekend; een arrest d.d. 28 mei 2004 van het Gerechtshof te 's- Gravenhage met bevel om te betalen E1011,25+pm. Een afschrift van dit exploot is af te halen door betrokkene op onder staand adres. C. C. A. de Winter t.k - deurwaarder Buik Van der Horst Boommarkt 3A Leiden Tel. 071-5161019 Bij exploot van onder getekende d.d. 28 januari 2005 is op verzoek van de Stichting Leidse Hofjes aan R. A. J. van Ee, thans zonder bekende woon- en/of verblijfplaats, betekend; het proces verbaal van executoriaal beslag op de roerende zaken met aanzegging verkoop d.d. 4 maart 2005 om 10 00 uur Een afschrift van dit exploot is af te halen door betrokkene op onder staand adres. C. C. A. de Winter t.k.-deurwaarder Deurwaarderskantoor Buik van der Horst Boommarkt 3A Leiden tel. 071-5161019 INCLUSIEF: verblijf in Sorat Hotel Dtisseldorf**" verblijf in 2-persoonsk; dagelijks ontbijtbuffet champagne Heerlijk tussendoortje naar Duitsland Wit een topaanbieding1 Een heerlijk luxe uitje tussendoor tegen deze prijzen, dat kan echt alleen maar bij KRAS Stervakanties' Want zeg nou zelf. een 3-daags verblijf in het 4- sterren Sorat Hotel voor slechts 69. inclusief ontbijtbuffet met champagne, daar blijft u toch niet voor thuiszitten? En dat ook nog eens in de mode- en winkelstad van Duitsland: Dusseldorf1 Nederlanders komen graag in dit nabije'Parijs'van Duitsland vanwege de prachtige boulevards met elegante winkels, maar natuurlijk ook vanwege gezellige sfeer en de vele uitgaansgelegenheden! Tel daar bij op dat deze bruisen de stad makkelijk en snel te bereiken is vanuit Nederland en uw keuze is snel gemaakt. Op naar Düsseldorf dus, maar boek wel snel, want met deze prijzen zijn we snel uitverkocht... SORAT HOTEL*"* - DÜSSELDORF Dit comfortabele hotel beschikt over vele faciliteiten, waar onder een restaurant, gezellige bar, een terras, lift en u kunt gratis gebruik maken van de sauna en fitnessruimte Tegen betaling kunt u gebruik maken van het solarium Uw ruime kamer is voorzien van een badkamer met bad of douche, föhn, telefoon, radio, minibar, airco en tv. De verzorging is op basis van dagelijks champagnp-ontbijtbuffet TIPS VOOR UITSTAPJES Hotel Sorat is een prima uitgangspunt voor een heerlijk week endje in deze cultuur- en winkelstad bij uitstek. De gezellige sfeer op de boulevards, Berliner Allee en Königsallee, met hun elegante etalages, doen meer internationaal dan Duits aan. Vooral de Königsallee. door de Düsseldorfers 'KÖ' genoemd, met zijn stadsgracht en terrasjes geniet internationale bekendheid. Heerlijk genieten van artiestencafés, jazzkelders en gezellige restaurantjes doet u in de 'Altstadf En voor cultuurliefheb bers is er ook veel te beleven. Wat dacht u bijvoorbeeld van het Goethemuseum. het Schlossturm en deMarktplatz met het Rathaus Ook de omgeving van Düsseldorf is zeker de moeite waard, zoals bij voorbeeld Keulen en Neuss. Aankomstdata HW 96.512 3 dgn vrijwel iedere vr. van 1112 t/m 25/3 4 dgn vrijwel iedere vr. van 11/2 t/m 25/3 Toeslagen per persoon: 1 -persoonskamer I (3 dgn), 36 (4 dgnl reserveringskosten 15 pi king Prijzen zijn per persoon, tenzij anders v Exclusief: vervoer, reserveringskosten, reis- en ringsverzekering. Vraag uitgebreide reisbeschi 96.512 Ook op zondag telefonisch bereikl KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Wlllemsparkweg 26 Baarn Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat la Hoorn Veemarkt 45-47 ïf&L Op veler verjoek: I Supervoordelige en complete 5-daagse vliegreizen naar TUrkije! INCLUSIEF: vliegreis Amsterdam-lsU per Inter Airlines transfer luchthaven-hote verblijf in 3-, 4- of 5-sten verblijf in 2-persoonskatr dagelijks ontbijt 2 dagtochten diensten Ned.spr. reisleid info: www.krasgeldpas.nl Prachtige stedenspecials naar de stad van 'duizent tige stedenspecials Complete en zeer voordelige stedenspecials Istanbul! KRAS Stervakanties heeft spectaculair reisnieuws voor u! De afgelopen weken kregen we namelijk vele verzoeken om extra plaatsen op onze zeer voordelige 5-daagse steden- special naar één van mooiste steden ter wereld: Istanbul! We zijn er namelijk zojuist in geslaagd om honderden extra stoe len in te kopen voor een spotprijs' En_ met ideale vluchte den, want u vliegt 's ochtends heen en 's avonds terug! U heeft dus 5 volle dagen om deze unieke wereldstad te ontdekken.. Dit is echt een buitenkansje, zeker als u weet dat u al kunt boe ken vanaf slechts 199! Daarbij zijn niet alleen de vliegreis, transfers en 3-sterren hotel inbegrepen, maar ook nog eens 2 schitterende excursies! We nemen u mee langs o a de Grand Bazar, het Hippodrome, de Blauwe Moskee en de Suleyman Moskee. We kunnen u dus alleen maar aanraden snel te rea geren om teleurstellingen te voorkomen, want ondanks de vele extra plaatsen die we hebben ingekocht verwachten we toch binnen zeer korte tijd volledig uitverkocht te zijn! Vol vol! Maak snel uw keuze uit de onderstaande hotels. REISPROGRAMMA De le dag vliegen we van Amsterdam naar Istanbul, aanslui tend volgt de transfer naar ons hotel. De 2e dag maken we een dagtocht langs o.a. de Grand Bazar, Hippodrome, Blauwe Moskee en een panoramatocht over de Halic-brug. De 3e dag staat een dagtocht naar een tapijtwinkel, de Suleyman Moskee, de kruidenmarkt op het Eminouplein en een boottocht over de Bosporus (facultatief) op het pro gramma. En ook de kerken en moskeeen zijn van een onge kende schoonheid Gaat u mee op ontdekkingsreis door deze unieke smeltkroes van culturen' Keurig 3-sterren hotel in de wijk Findikzade, op ca. 20 min. per tram vanaf het oude centrum v Istanbul. Het hotel beschikt over lobby, lift, restaurant en bar. Reisnr.HW 98.023 duizend-en-één-na HOTEL ALL SEASON*' Centraal in de oude stad gelegen 5-sterren hotel, op ca. 5 km van het Taksimplein. Hetji beschikt over lobby, bar, poolbar, restaurants, Ti sauna, massage, buitenzwembad en diverse v Reisnr.HW 98,025 iii.'.im.u.HHiiiiiTrmui Schitterend 5-sterren hotel in de wijk TopkapT" echt een architectonisch hoogstandje. De afstand! bekende bezienswaadigheden is ca 3 km. H-. beschikt over vele faciliteiten, zoals restaurant, ff patisserie, overdekt zwembad,jacuzzi, sau sage, Turks bad en fitnesscentrum. Echt ei HW 98.026 Vertrekdata HW 98.023/98.024/98.025/91 Salda All Season Akgün Febr. 4-11 €239 €259 €289 Febr. 18-25 €219 €239 €269 Mrt. 4-11-18 €219 €239 €269 Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer: varieert fier hotel en datum, M ven/toeristenbelasting en reserveringskostenj brandstoftoeslag 6. toeslag bij vertrek op li Kinderkorting: zie uitgebreide reisbeschrijving j zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Exclusief haven-/toeristenbelasting en reserveringskostenj stoftoeslag, visum, reis- en annuleringsverze* Vraag voor meer informatie de uitgebreide reist» ving reisnummers HW 98.023/98.024/98.025/98/) Ook op zondag telefonisch bereik! Baarn Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat la -Hoorn Veemarkt 45-47 Een beroerte, depressie, autisme of hersenletsel na een ongeval: het leven verandert vaak ingrijpend. Daarom collecte februari duizenden mensen voor de Nationale Collecte Hersenziekten en Psychische f7 0 NF( Ziekten. Help mee. Bel 030 - 297 11 97 of kijk op www.hersenstichting.nlofwww.nfgv.nl Nfdiund"9

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4