rrootscholten wint met Katwijk bij 'eigen' ploeg SPORT 5 Rijnsburgse Boys riet zijn vechtlust indeUjk beloond ter Leede: uitzicht op tweede plaats Noordwijk krijgt te weinig tegen Hoek iparta N. in blessuretijd verslagen HOC 985 maandag 31 januari 2005 or Nick Verwoerd lASSLUis - Richard Crootscholten was zater- gweer even terug bij Excelsior Maassluis. De een povere competitiestart bij Katwijk aan stelde oefenmeester schudde menigeen de id en sprak met veel oude bekenden. Na af- p waren de felicitaties voor hem. Katwijk pte Crootscholtens vorige club met 1-3. s or de derde zege op rij hebben de oranje- nden duidelijk afstand genomen van de ie onderste plaatsen die tot rechtstreekse jradatie leiden. De voorsprong op de num- r twaalf, die een promotie/degradatieduel elt, is evenwel nog altijd maar een punt. wijk lijkt goed op weg, maar is er nog niet. Voor Grootscholten, die de laatste drie sei zoenen het eerste elftal van Excelsior onder zijn hoede had en eerder in zijn loopbaan al vijf jaar de jeugd en het reserveteam van de Maassluizenaren trainde, had de overwinning een extra dimensie. „Nuchter gezien gaat het natuurlijk alleen om de punten en dan maakt het niet uit of je die nu hier of ergens anders pakt, maar voor mij was het toch wel heel apart. Ik heb hier heel wat liggen. Eigenlijk speelden we tegen mijn ploeg, want er is bij Excelsior bijna niets veranderd. Alleen Kevin Vink was er in mijn tijd nog niet bij. Ik heb ook nog steeds contact met de spelers. We hebben een goede band. Ik zat vandaag op dezelfde plek als in mijn periode bij Excelsior en ik betrapte mezelf er tweemaal op dat ik Excelsior aanwijzingen wilde geven. Het bleef net binnensmonds. Bij de voorbereiding op deze wedstrijd was het ook makkelijk om mijn spelers wat tips te geven over hun direc te tegenstander. Ik kan over elke speler van Maassluis een A4-tje volschrijven." Katwijk benutte de voorkennis optimaal en gaf op de hobbelige mat van Sportpark Dijk- polder weinig weg. Grootscholten: „We pro beren iets aanvallender te spelen en eerder druk te zetten. Dat kan omdat we achterin één op één spelen. We hebben door de resul taten van de laatste weken ook meer zelfver trouwen gekregen." Daarnaast viel de bezieling bij de bezoekers op. Ze wilden voor elkaar werken. Daar was bij de roodwitblauwen minder sprake van. De Katwijkse dadendrang leidde halverwege de eerste helft tot 0-1. De goed spelende Sander Molenaar benutte een strafschop, nadat Mar cel Vondeling was gevloerd. Erwin Verkuylen verzuimde daarna tot tweemaal toe de voor sprong te vergroten. Pas tegen het einde van de eerste helft slaagde Excelsior erin het initi atief naar zich toe te trekken. Aan kansen kwam het niet toe. In de tweede helft voerden de tricolores de druk op, maar de Katwijk-de fensie gaf onder leiding van de sterke Toine l'Ami geen krimp. Slechts eenmaal verscheen een Maassluizenaar in kansrijke positie voor Dave de Heiden, na een uur voetbal. Vlak daarna werd het 0-2. Molenaar kopte door op Vondeling, die meteen een vrije doorgang had. Invaller Chris de Bie gaf het laatste tikje. Heel Excelsior dacht aan buiten spel, maar arbiter Geuze dacht daar anders over. In de slotfase werd het nog even spannend. Een ongelukkige handsbal van L'Ami werd door Geuze zwaar bestraft: Harold Loeve mocht vanaf de stip de 1-2 scoren. In bles suretijd maakte Wouter Verheij met een rake schuiver aan de onzekerheid een eind. Aanvoerder L'Ami, die na dit seizoen met voetballen stopt: „Volgens mij heeft het trai ningskamp voor een ommekeer gezorgd. Sa men stappen, samen mountainbiken, enzo voorts. Daarnaast heeft de trainer bij ons iets los weten te maken. Hij staat in de groep en op de juiste momenten erboven. Ik weet ze ker dat veel jongens met hem weglopen." r Peter van der Hulst unsburg - De trap kwam ard aan. Niet alleen voor achtoffer Dennis Groot, ïaar ook voor zijn ploeg ijnsburgse Boys. Groot was /en buiten westen toen hij een kopbal de pantoffel Sparta Nijkerk-verdediger ob Hopman vol in het gelaat eeg. Met de brancard ging na WEDSTRIJD VAN DE WEEK lijk. Charité kreeg er nog één. Met een verdediger in de rug haalde hij uit naar de verre hoek waar keeper Sven On land redding bracht. Sparta Nijkerk deed op dat vlak niet onder. Karim Elkadouri schoot gevaarlijk diagonaal op het doel. Albert van Nijhuis kopieerde dat kunstje en pres teerde het vervolgens om van dichtbij over de bal heen te maai en. Met de aftocht van Groot sn uur sepetbal it veld De ntrale irdedi- begon- zag erre- ist even niet meer waar hij ras, en zonder zijn vaste diri- mt achterin produceerde de ich al geplaagde Rijnsburgse efensie de ene valse noot na e andere. De gemakkelijk op bouwde 2-0 voorsprong was korte tijd verdwenen. Op chtlust schreef de thuis- loeg in de zesde minuut van blessuretijd toch een over timing (3-2) bij. schade leek aanvankelijk og mee te vallen voor Rijns- urgse Boys. Zonder de zieken lugo van Duyn en Jaap Jan andbergen en de geblesseer- en Robbert van Wijk, Bartjan nderwaater en Mare Stuut as de selectie defensief aar- g uitgehold, maar Groot londe zich als een veldheer l issen zijn verzwakte linie, enige aanvalsopzet werd tor de aanvoerder in de J em gesmoord. idertussen coachte hij de J! t het tweede geplukte cen- verdediger Sander Eek- |)f, die conditioneel tekort ni hoot voor een hele westrijd het hoogste amateurni- au, en wees hij ook andere amgenoten de weg. Ge- ^'eund door een vroege 2-0 lorsprong was het ook mak- ilijk werken. Sparta Nijkerk Dgde aangeslagen, nadat Fre- eerst Joost Kuhlmann vrij 31 )or de keeper zette, die on- latzuchtig het doelpunt aan erry Charité liet, en na 25 linuten Justin Stuy met een «pzuivere pass in het doel- ebied bediende. Het Rijnsburgse veldoverwicht ertaalde zich niet in veel kan sen. Het hobbelige veld maak- verzorgd voetbal onmoge- nen de proble men voor Rijnsburgse Boys. Groot en de geblesseerde Onder- waater hebben het vermogen, en genieten ook het respect, om binnen de krijtstrepen de lijnen uit te zetten. Rijnsburg ging door hun absentie nog een stuurloze helft tegemoet. Scheidsrechter Driessen trok namelijk vijftien minuten bij omdat eerst Groot minuten lang moest worden verzorgd en vlak daarop Nijkerk-speler Arjen Ruitenberg een bebloed oor opliep na een ongelukkige tik van Freke. In het tumul tueuze deel profiteerde Van Nijhuis twee keer van slap in grijpen in de defensie: 2-2. Niet alleen de verdediging mocht zich dat aanrekenen. De thuisploeg kon voorin nauwelijks voor een adem pauze zorgen. Bij nagenoeg elke aanval zocht Rijnsburgse Boys het overvolle centrum op en bleven de flanken onbenut. Niet alleen makkelijk verdedi gen voor Sparta Nijkerk, de ploeg kwam zo ook telkens snel in balbezit. Rijnsburg was slechts twee keer gevaarlijk via Stuy. Tot het moment dat Fre ke voor de derde keer die dag de beslissende pass afleverde. De middenvelder die al minu tenlang hinkend over het veld liep, zette in de 96ste minuut nog een keer aan, passeerde zijn man en vond de centime ters voor de doellijn gepos teerde Tesso de Munck. De aan het eind opgeroepen middenvelder snoerde daar mee Verdonkschot de mond. „Zal je altijd zien. Zit ik op de bank te klagen dat de invallers er niets van bakken, scoort hij gelijk." Berry Charité haalt uit, maar deze inzet zal geen doel treffen. Foto: Cees van Hoogdalem DE TWAALFDE MAN Gerrit Zwanenburg (61): „Ik kom nu zo'n achttien jaar kijken bij Rijnsburgse Boys. Ik kom eigenlijk uit Katwijk-binnen, maar bij de biljartclub ben ik een stel Rijnsbur gers tegengekomen die vroegen of ik eens kwam kijken. Sinds een paar jaar ga ik niet meer met uitwedstrijden mee. De eerste paar wedstrijden van dit seizoen ging het geweldig, je dacht even dat we Ajax nog wel aan zouden kunnen. Dat is ingezakt." Cor Zwanenburg (tweelingbroer van Ger rit): „Dat overkomt elke ploeg. Soms heb je een paar keer pech achter elkaar. Kijk naar Katwijk, die hebben nu een paar keer het geluk meegehad en gewonnen." Pim Zandbergen (14): „Het team is dit seizoen wat ingezakt. Geen idee waar het aan ligt. Niet aan de supporters, want wij zingen altijd mee. Dat de trainer mag blij ven, vind ik een beetje stom. De club heeft geld zat om een goede andere trainer te halen." Patrick van der Meij (14): „Ik vind het wel goed dat hij blijft. De spelers willen dat graag. Maar dan moeten ze volgend sei zoen wel beter gaan voetballen." Pim: „Volgend jaar worden ze kampioen. Al moet er dan wel een scorende spits bij komen." Patrick: „En snelle vleugelspelers." Gert-Jan Kloens (39): „Ik vind het een goed seizoen, alleen de laatste weken is het wat minder. Het wordt niet makkelijk maar ik denk wel dat we nog derde kun nen worden. Dat de trainer nog mag blij ven vind ik positief, we kunnen samen ver der gaan." Wilco van Egmond (17): „Ik gok op een vierde plaats. De trainer mag van mij wel weg. Dat we zo vaak gelijk spelen is niet goed voor de club." Nico van der Eijkel (17): „Van mij mag de trainer blijven, het ligt niet altijd aan hem. We hebben hier te weinig jeugd die door stroomt naar het eerste. Nu speelt er maar één speler uit eigen jeugd in dit elftal. Als je naar Quick Boys kijkt is dat heel anders" Arie Droog (59): „Ik vind dat de ploeg dit seizoen nogal wisselvallig speelt, zo kun nen ze niet met de top meedraaien. De spelers willen wel, maar het komt niet uit de verf, mede door de vele blessures. Ik denk dat ze niet hoger komen dan de vijf de plaats. Het is zeker wel verstandig dat de trainer mag blijven, deze man is er nog niet zo lang en het is toch belangrijk om continuïteit te hebben. Als je steeds alles verandert, bouw je niets op." Gijs van Delft (35): „Het seizoen is tot nu toe slecht, ze hebben veel laten liggen. Op sommige momenten mist de ploeg scherpte, zo hebben we in de laatste mi nuut tegen Katwijk een 1-0 voorsprong uit handen gegeven. Ik denk dat we nog wel derde kunnen worden. Eerste of tweede kan niet meer" Maarten van Duinen (72): „Het valt toch wel tegen dit seizoen, we hadden er meer van verwacht. Vooral in het begin hebben we goede wedstrijden gespeeld. Het was vandaag een rommelige wedstrijd, de laat ste weken is het niet best. Het zijn alle maal goede voetballers maar het komt er niet uit. Ik hoop dat we nog wel derde of vierde worden, dan spelen we Amstel Cup. Hoe het met de trainer allemaal is gegaan vind ik een rare zaak. Persoonlijk vind ik hem tactisch niet erg sterk. Maurice Ravensbergen (14): „Kampioen worden gaat dit jaar niet meer lukken. Ik hoop wel dat er de komende wedstrijden wat meer supporters komen kijken." Mark Brugmans (13): „Rijnsburgse Boys hoort mee te doen in de top van de hoofd klasse. Maar ze verspelen te veel punten tegen zwakkere tegenstanders." Patrick Koster (23): „De verwachtingen waren hoog en het begon ook goed, maar halverwege werd het minder. Vooral in uitwedstrijden. Daar doe je niet zo veel aan. De trainer moet niet weg, die is we relds. Ze moeten hem natuurlijk wel de kans geven om een team op te bouwen. Als het volgend seizoen niks wordt, liggen de zaken anders." Raymond van Egmond (29):Als ik zelf niet hoef te spelen met het negende, ga ik elke wedstrijd kijken. Ik heb het fout zien gaan. Tegen Katwijk in de laatste minuut, tegen Quick Boys kregen we te weinig, en zo waren er nog een paar wedstrijden. Het is een beetje onterecht dat we zo ver ach ter staan. Wij hebben in het begin het bes te voetbal laten zien van allemaal." Wim Zandbergen (35): „In het begin leek het een heel ingespeeld team, maar de klad kwam erin, terwijl dezelfde spelers gewoon in de basis stonden. Dat begrijp ik niet. Doodzonde dat we al voor de winter stop zijn afgehaakt om het kampioen schap, maar ik heb nog vertrouwen in de trainer." Anton Diedrlch en Dafne Dubois MAN VAN DE WEDSTRIJD Na een uur moest hij per brancard naar de kant en meteen kreeg Rijnsburgse Boys twee doelpunten tegen. Uit blinker Dennis Groot, de aan voerder van de Rijnsburgers, hield aan een harde botsing met een voet een dikke lip over. „Ik was echt even helemaal weg", zei Groot na afloop. „Kom ik terug, staat het ineens 2-2. Dan schrik je wel even. Maar gelukkig hadden we deze keer het geluk eens mee, dat is dit seizoen een paar keer an ders geweest." Volgens de aanvoerder is tij dens het trainingskamp op Gran Canaria uitvoerig gespro ken door de spelers onderling. „Dat moest ook wel. We voet balden best leuk, maar het was het allemaal net niet. We heb ben elkaar rustig de waarheid verteld, erover gepraat hoe het anders moet. En nu staat er weer een team dat voor elkaar wil knokken. Dat zag je in die laatste minuten; iedereen werk te zich suf." Groot beseft dat Rijnsburgse Boys is uitgescha keld voor de titel. „De achter stand is te groot. Nu is ons doel om die derde plaats te pakken." Groot vindt dat de club nu rea listisch moet zijn. „Quick Boys heeft er ook een paar jaar over gedaan om op hun huidige ni veau te komen. Je kunt niet ver wachten dat er meteen een team staat, dat kost tijd. Mijn rol daarin is meehelpen de or ganisatie neer te zetten op het veld." Daar ontbrak het aan in de eerste seizoenshelft, zegt Groot. „Het is heel makkelijk om een paar keer 'kom op jon gens' te roepen, maar daar heb ben je medespelers niet zo veel aan. 'In je rug', 'kaatsen', je hebt maar een paar woorden nodig om echt te coachen. Daar hebben we over gepraat. En het lieve moet er een beetje af, op het veld moet je elkaar corrige ren. Gezellig samen een bakkie doen en holadiee roepen helpt niet. Als iemand op het veld loopt te klootzakken, moet je dat kunnen zeggen. En als ie mand dat zegt, moet je het kun nen accepteren. Dan doen we dat bakkie wel na de wedstrijd." Daar is onderling vertrouwen voor nodig en dat is er ook, zegt de aanvoerder. „Dat blijkt wel uit de affaire met de trainer. Wij hebben als spelers de hand in eigen boezem gestoken. Ik ben namens de spelersgroep met een goed verhaal naar het be stuur gestapt en gelukkig is het bestuur erin meegegaan om Verdonkschot hier te houden. Nu moeten we met zijn allen, ook in de bestuurskamer, de schouders eronder zetten. Dit jaar leggen we de basis. Vol gend seizoen zijn er geen excu ses." Anton Diedrlch n »r Chris Hartman m sïnheim - Door een 1-0 overwin- n g op Bennekom - de eerste winst <]I005 - heroverde Ter Leede de der ft plaats in de hoofdklasse A. Lang ai het er naar uit dat de wedstrijd lil Ipuntloos zou eindigen. Totdat is inekom-doelman Rob Hilbers be- sli ut buiten zijn strafschopgebied op ;o ntuur te gaan. ji le 76ste minuut, kort nadat Carlo ;k Zeist een prima scoringskans voor v Leede had laten liggen, kwam Hil- idi bij een dieptepass van Rogier ia irdes ver zijn doel uit. De nood- :ii k daartoe ontbrak, want ploegge- it Michel Nok had alle tijd de bal L/Sgte werken. Nok, vorig seizoen nog 0 Rijnsburgse Boys op de loonlijst, II rok van het uitstapje van zijn kee- en staakte zijn activiteiten. Omdat Hilbers verzuimde de bal te tou- ren, waande de meegelopen Pa- li Kalkema zich ineens in de zeven- hemel. Hij kreeg de bal op een pre- 'teerblaadje aangereikt en had bo- idien uitzicht op een leeg doel. De even daarvoor van de vleugel uisd naar het centrum, zei geen tegen het buitenkansje. 3 e samenwerking tussen die twee K igens klopte niet helemaal", herin- t. de Kalkema zich zijn moment su- „e ftne. „Ik ging wel naar de bal toe, maar had hem normaal gesproken niet kunnen aannemen." De miskleun van Bennekom kwam als geroepen, want Ter Leede stelde aanvallend zeer teleur. Kalkema en (op de andere vleugel) Anouar Hamdi kwamen hun tegenstanders niet voorbij en cen trumspits Martijn Gootjes speelde weer eens dramatisch slecht. Kort voor de goal van Kalkema verloste trainer Arie Lagendijk Gootjes uit zijn lijden. Mo Rahou (hij ging op de plaats van Kalkema spelen) was zijn vervanger. Kalkema: „Ik loop liever op rechts, maar als het in het belang van het team is speel ik in het centrum." Het opzichtige falen van Gootjes is voor iedereen bij Ter Leede een raad sel. Ooit was hij een uitermate ge waardeerde aanvaller bij amateur kampioen Huizen. Daarna speelde Gootjes betaald voetbal voor Cam- buur en Haarlem. In de eerste helft liepen veel aanvallen van Ter Leede stuk op het gestuntel van Gootjes. De ploeg van Lagendijk kreeg precies één kansje. Kalkema had voor moeten zet ten, maar ging voor eigen succes. De bal eindigde in het zijnet. Onaardig was de partij zeker niet. Zowel Ter Leede als Bennekom liet op het mid denveld vaak knap combinatiespel zien. Michel van der Sommen en Dennis van Meegdenburg verschenen na mens Bennekom in scoringspositie, maar stuitten op de goed keepende Thomas Waasdorp. Na de pauze on derscheidde de Sassenheimse doel man zich opnieuw door de doorge broken Martin van der Meijden van scoren af te houden. Bij kopballen van invaller Barry Roestenburg, afgevuurd bij een 1-0 stand, had Waasdorp ge luk. Beide inzetten gingen net naast. Omdat Bennekom na de goal van Kal kema meer risico's nam, kreeg Ter Leede in de voorste lijn veel ruimte. Koordes en Rahou hadden de stand op 2-0 kunnen brengen, maar deden dat niet. Hilbers revancheerde zich zo voor zijn slippertje. Voor Ter Leede was het zaterdag zeker geen slechte dag. Niet alleen verwees het Bennekom naar de vierde plaats, ook kreeg de ploeg door het onver wachte verlies van Kozakken Boys te gen Marken de tweede plek in zicht. Lagendijk: „ASWH staat elf punten voor, dus het kampioenschap kunnen we vergeten. Maar we zijn wel bezig met prestatiesport. Als je geen kampi oen meer kunt worden, ga je voor de tweede plaats. En als je geen tweede meer kunt worden, doe je er alles aan om als derde te eindigen. Die instel ling eis ik ook van mijn spelers." Kal kema: „Voetballend had het wat beter gekund tegen Bennekom, maar we hebben wel allemaal geknokt." Noordwijk had beter verdiend dan de 0-2 nederlaag tegen Hoek. Voor rust schotelden de beide ploegen de 300 toeschouwers niet veel aantrek kelijks voor. De ruststand leek met 0-0 aan te breken toen Hoek-verde- diger Pieter de Munnik de score opende met een schot in de verre hoek. Na rust ging de thuisploeg enthousi ast op zoek naar de gelijkmaker. Noordwijk meende recht te hebben op een penalty toen Djamel Buyse aan de noodrem moest trekken en Joost Leonard naar de grond schop te. Scheidsrechter Stanghe wuifde het voorval weg. Jeffrey de Vries was dicht bij de ge lijkmaker, maar zijn volley belandde op de paal. In de slotfase werd het nog 0-2 door een lobje van Sam Yse- baert over keeper Robert Spaan. ARC ARC bood ASWH best aardig tegen stand, maar de ploeg had nauwelijks zicht op meer dan de 0-2 nederlaag. Trainer Dennis van de IJssel was toch zeer tevreden over het spel van zijn ploeg. „Vooral de eerste helft speelden we goed. Ik denk dat ik ARC nog niet zo goed heb zien spe len dit seizoen. Wij kregen een paar mogelijkheden. De eerlijkheid ge- 4 biedt te zeggen dat ASWH de beste kansen kreeg." De beste Alphense mogelijkheden waren voor René van Meggelen, die zijn schot zag gestopt en Pieter Ver meulen die in het zijnet schoot. AS WH kwam voor rust aan de leiding door een doelpunt van Louis van Kleef. ARC probeerde het na rust met op portunistisch voetbal. Dat leverde kansjes op met kopballen van Nor- bert van Lochem en Michel van Beest, maar geen doelpunten. De eindstand werd pas vlak voor tijd bereikt toen Roël Gorré uit een vrije trap raak schoot. FC Lisse Heerjansdam kwam tegen FC Lisse al snel op achterstand. De broers Remco en Christiaan Koremans gin gen gezamenlijk op doelman Kenny Heemskerk af. Christiaan rondde af. In blessuretijd kwam FC Lisse een voudig op 1-1. Een charge op Jeffrey Winter werd door arbiter Oudijk streng bestraft met een penalty. Kwong-Wah Steinraht schoot raak: 1-1. Na rust zat het FC Lisse wederom mee. Heerjansdam-verdediger Pa trick Stolk werkte de bal in eigen doel: 1-2. Het geluk voor FC Lisse leek geen grens te kennen toen Mounim El Morabet op een meter van de doellijn naast schoot. Winter besliste even later het duel door de defensie van Heerjansdam eruit te lopen en diagonaal raak te schieten: 1-3. Voorschoten '97 Scheveningen was in de eerste helft sterker dan Voorschoten'97, maar de ploeg kwam niet verder dan een afgekeurd doelpunt. Voorschoten was een paar keer gevaarlijk met snelle counters. De ploeg was ge handicapt door schorsingen en bles sures. Aan de blessurelijst moest vlak voor de wedstrijd Carl. Roest worden toegevoegd, die door zijn rug was gegaan. Tim Kluivers speel de daarom centraal in de verdedi ging en deed dat verdienstelijk. Hij kon echter niet voorkomen dat Ke vin van der Geest tien minuten voor tijd de 0-1 inkopte. Nadat doelman Keemink een strafschop van Michel Sol had gekeerd, maakte Van der Geest er 0-2 van. Voorschoten-trai- ner Peter Wubben omschreef het spel van zijn ploeg als 'degradatie voetbal'. „We kregen bij de stand 0- 0 twee mooie kansen. Die werden gemist door Geert Jan Jonk en Ro nald van Delft. HOOFDKLASSE A Ter Leede - Bennekom 1-0 (0-0). 76 Kalkema 1-0 Scheidsrechter: Van de Ketterij. Toeschou wers: 400. Waasdorp 9 Rbii 6 Faerber 7 Kalkema 6 Van Zeist 7 Gootjes Hoogkamer 7 64. Rahou 5 Lensink 6 Hamdi 6 Koordes 8 83. Gotschin Jansen 7 ek 0-2 (0-1). 41 De Munnik 0-1. 83. Ysebaert 0-2 Scheidsrechter Stange. Toe schouwers: 300 Spaan 7 Van Dam Reumer 6 Braun 6 Bos 6 Schoonen 6 Korbee 7 75. De Vries Van Rijn 6 Leonard 6 Van der Kolk 7 Pitti 5 ARC - ASWH 0-2 (0-1). 35. Van Kleef 0-1. 90. Gorré 0-2. Scheidsrechter: Van Koolwijk Toe schouwers: 900 Tuinenburg 7 Verlaan 6 Van Lochem 6 Van Meggelen 6 Van Schie 8 Jongejan 6 Balkhoven 7 62 Egberts 6 Voskuilen 6 Van Beest 6 70. Bakker 6 Redel 6 Vermeulen 7 70. Lancel 6 Heerjansdam - FC Lisse 1-3 (1-1). 30. C. Kore mans 1-0, 45. Steinraht 1-1 (strafschop). 50 Stolk 1-2 (eigen doelpunt), 57. J. Winter 1-3 Scheidsrechter. Oudijk Toeschouwers: 825. Heemskerk 7 Van Wienngen 6 Lee 6 Van der Laan 7 De Goede 7 K. Winter 66. Dekker 6 K W. Steinraht 7 Tan 7 Naarendorp 6 Honsbeek 7 J. Winter 7 Kozakken Boys - Marken 2-3 (2-1). 7 Becht 1 0. 33. Becht (eigen doelpunt) 1-1. 45. Henar 2- 1. 48 de Leeuw 2-2. 90 Klaver 2-3. Scheids rechten Wijma Toeschouwers: 1000. Volendam - Barendrecht 1-3 (1-0). 12 Cees Visscher 1-0, 49. Powel 1-1. 52. Powel 1-2. 68. Powel 1-3 Scheidsrechten Veenstra. Toeschou wers: 200. DOVO - Ajax 1-3 (0-1). 43. Blankendal 0-1, 50 Van de Broek 1-1, 68. Blankendal 1-2, 90. Fong 1-3. Scheidsrechter: Uitterhoeve Toe schouwers: 500. Rode kaart: 30. Wieringa (DO VO. 2x geel). 60. Holster (DOVO). ASWH Kozakken B TerLeede Bennekom Hoek FC Lisse Noordwijk Ajax ARC Heerjansd. DOVO Marken Barendrecht Volendam 18 14 18 10 18 8 18 9 18 10 4 0 2 6 3 3 3 4 4 10 1 13 5 11 43 38-17 36 34-13 32 31-16 31 33-21 30 37-26 29 44-35 27 27-27 24 20-29 21 20-28 21 21-31 19 22-29 16 20-29 13 17-39 11 15-39 Tweede periode: ASWH 8-21 Hoek Kozakken B 8-15 TerLeede Topscorers: Steinraht (FC Lisse) 17, J Winter (FC Lisse) 11. Destorme (Hoek) 11. Ysebaert (Hoek) 9, Koremans (Heerjansdam) 9. Powel (Barendrecht). 8, Henar (Kozakken Boys) 8. Van Meegdenburg (Bennekom). 8. Dewispelaere (Hoek) 8, Overbeek Bloem (Bennekom) 7. Van Wetten (Noordwijk) 7 Programma 12 februari: Ajax - ARC. ASWH Vo lendam, Barendrecht - Kozakken Boys, Marken - Noordwijk, Hoek - Ter Leede, Bennekom - Heer jansdam, FC Lisse - DOVO HOOFDKLASSE B Voorschoten '97 - Scheveningen 0-2 (0-0). 78 Van der Geest 0-1, 85. Van der Geest 0-2 Scheidsrechter: Doest. Toeschouwers: 800 Keemink 7 83. Van Dorp Van Vliet 7 Luykx Koenen 8 36. Steenstra 6 H. Borsboom 6 Van Delft 6 Van der Errelen 5 Karremans 6 46. Vrede 6 Kluivers 8 Jonk 5 Bor 6 Quick Boys - SHO 2-1 (0-1). 42. End 0-1. 72. Bekx 1-1, 78. Bek» 1-2 Scheidsrechter: Dre- ves Toeschouwers: 3165. Kromhout 7 Mussche 6 Van Dam 6 Van Beelen Schoneveld 6 Van Fruchten 7 Kenselaar 6 87. De Waard Flaton 7 Timmermans 5 Van der Plas 6 60. Bekx 7 76. Torken Bak 7 Rijnsburgse Boys - Sparta Nijkerk 3-2 (2-0). 3. Charité 1-0. 25. Stuy 2-0, 72. Van Ni|huis 2-1, 79 Van Nijhuis 2-2, 90+6. De Munck 3- 2. Scheidsrechter: Driessen. Toeschouwers: 800. Langstraat 6 Freke 8 Simons 7 Stuy Groot 8 Zinhagel 6 63. Aboikoni 5 89. De Munck Eekhof 5 Char.té 7 Vermolen 5 Kuhlmann 6 Kolder 6 Excelsior Maassluis - Katwijk 1-3 (0-1). 24 Mo lenaar 0-1 (strafschop), 67, De 8ie 0-2. 89 Loeve 1-2 (strafschop), 90+4. Verheij 1-3 Scheidsrechter: Geuze Toeschouwers: 600. De Heiden Buijs L'Ami De Groot Ederveen Haiji 61 Verheij 7 Pronk 7 Molenaar 8 Hensen 7 Vondeling .7 82 VanZwan 6 Verkuijlen 7 64 DeBie IJsselmeervogels - Huizen 2-1 (0-1). 21. Daal derop 0-1, 65 de Graaf 1-1, 81. Kemper 2-1 Scheidsrechter: Van der Horn. Toeschouwers: 2200. Delta sport - Spakenburg 3-0 (2-0). 39. Creutz- burg 1-0 (eigen doelpunt), 42 Grant 2-0. 50 Pieternella 3-0 flaUdsrechter: Prooi Toe schouwers: 200 Quick Boys IJsselm.v. Capelle Rijnsb. B. Spakenburg Sparta N. Schevemng. Excelsior M. SHO Katwijk DeltaSport T0GR Huizen Voorschot. 18 12 18 12 18 10 18 7 18 18 18 18 18 18 18 18 18 18 1 41 3 39 4 34 3 29 7 27 6 26 5 23 8 22 7 21 8 20 7 19 7 19 6 10 12 5 12 8 47-27 29-19 32-21 43-27 37-33 22-23 26-24 28-32 26-28 23-31 24-22 24-35 24-39 16-40 Tweede periode: Quick Boys +-+ 8-22 Excelsior M 8-14 Capelle 8-17 Scheveningen 8-13 Topscorers: Van Beelen (Quick Boys) 16. Roe land (Capelle) 11. De Harder (Spakenburg) 11, Loeve (Excelsior M.) 10. Van Gelder (Capelle) 9, Langerak (Deltasport) 8, Bak (Quick Boys) 8, Zinhagel (Rijnsb. Boys) 8, Schnater (Rijnsb Boys) 8 Programma 12 februari: Spakenburg - Excelsior M Katwi|k - Capelle. T0GR - Rijnsburgse Boys Sparta Nijkerk - IJsselmeervogels. Huizen Voor schoten '97. Scheveningen - Quick Boys. SHO Deltasport

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 17