i F A AA I LI erichten GRKDB PC of Laptop nodig? IBM Thinkpad G40 Hestart Crc Computers Geboren Een Godswonder! Wij zijn dolblij en dank baar dat wij een prachtige zoon hebben gekregen. Daniël Johannis Daniël is geboren op 26 januari 2005. Willem-Jan en Janneke Dijke Van Poelgeestlaan 19 2352 TA Leiderdorp Overleden 'Liefste, m'n liefste wat zal ik je missen maar de herinnering aan jou is niet uit te wissen' 'Papa wij zijn nog zo klein waarom nu, het was zo fijn voor altijd zit je in ons hart op een plaatsje, heel apart' Groot is ons verdriet na het overlijden van mijn fan tastische en zorgzame man en onze geweldige en unieke papa Marcel Straathof op een veel te jonge leeftijd van 37 jaar. Hij betekende voor ons en voor velen erg veel. Laura Kim, Pam Leiden, 28 januari 2005 Glenn Millerstraat 19 2324 LN Leiden Geen bezoek aan huis. Marcel is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden, alwaar geen bezoek. We nemen afscheid van Marcel op dinsdag 1 febru ari om 13.00 uur in de aula van begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden, waarna de begrafenis zal plaasvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraaplaats. Het is de wens van Marcel dat u geen rouwkleding draagt. Mocht u geen rouwbrief hebben ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Van ons is heengegaan onze lieve zoon, broer en zwager Marcel Straathof in de leeftijd van 37 jaar. In gedachten blijf je altijd bij ons. Pa en Ma Straathof Ronald en Wilma Lieve Marcel Wat zullen wij je missen. Je was een geweldige lieve schoonzoon, zwager en oom. Wij zullen je nooit vergeten. Pa en Ma van der Reijden Robert en Cindy Joey, Kay lee Lieve Marcel, Vriendschap is één gedachte in twee lichamen. Echte vriendschap is als gezondheid; de waarde ervan is zelden geweten, tot je het hebt verloren Michel en Marian Mandy, Jill Lieve Marcel Nooit zal oud en nieuw meer hetzelfde zijn. We zullen je gigantisch missen. Je was een wereld vent! Wij wensen Laura, Kim, Pam, familie en vrienden heel veel sterkte toe. Alfred en Diana Floor, Finn Wij zijn aangeslagen dat wij afscheid moeten ne men van onze maat Marcel Straathof Wij herinneren hem als een fijne collega en echte vakman. Wij leven mee met Laura, Kim en Pam Al je collega's van BURGY Bouwbedrijf Dag lieve Marcel Bedankt voor je fijne vriendschap, we zullen je mis sen. We wensen Laura, Kim en Pam alle sterkte toe. Liesbeth Bakker en Rob Veefkind Noah en Tess Onze lieve Marcel, onze kanjer, is niet meer bij ons. Marcel Straathof Oma Piet Mart en Ria Jacqueline en Wilfred Hélène en René Jordy Theo en Edgard Marian Patricia en Bram Martine Ria en Leen Erik Wij zijn heel verdrietig omdat Marcel Straathof Is overleden. Marcel was onze steun en toeverlaat bij verschillen de activiteiten van ons kinderkoor. Wij zullen hem heel erg missen. Wij wensen Laura, Kim en Pam heel veel sterkte toe. Namens Kinderkoor Flits Marja Goudzwaard Annemieke Caminada Janneke Halvemaan Simone Goudzwaard Jij hebt ons laten zien wat 'leven' is wat echte liefde is dat verdriet nabijheid is. Jij hebt ons geleerd zonder woorden dichtbij te zijn. juist in 'lijden' bij elkaar te zijn. Zo blijf jij bij ons. Verdrietig om zijn heengaan, maar met dankbare herinneringen aan de liefde die hij ons heeft geschonken, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Gerrit Kruijt op de leeftijd van 59 jaar. Anja Kruijt-Grob Ellen en Gert Marieke 27 januari 2005 Bestevaerweg 5B 2225 PA Katwijk Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 31 januari van 19.00 - 20.30 uur in het rouwcentrum, Zuidstraat 103 te Katwijk aan Zee. De afscheidsdienst zal gehouden worden op dinsdag 1 februari om 10.30 uur in de Dorpskerk aan de Kerklaan te Katwijk aan den Rijn. Aansluitend vindt de begrafenis plaats om ca. 11.45 uur op de oude begraafplaats aan de Zuidstraat te Katwijk aan Zee. Na afloop is er ook gelegenheid tot condoleren in Hotel "Noordzee" aan de Boulevard 72 te Katwijk aan Zee. GEEN BLOEMEN Heden is overleden onze trouwe en lieve broer, zwager, oom en oud-compagnon Gerrit Kruijt op de leeftijd van 59 jaar Onder jouw inspirerende leiding is ons bedrijf geworden tot wat het nu is, we zullen je missen. Bram en Nel Kruijt Hans en Nofke Kruijt Jurgen en Liesbetji de Koning Katwijk, 27 januari 2005 Foto Kruyt, Kruyt Kleurenprint BV en Totaalprint vof dinsdag 1 februari zijn de winkels gesloten Wij zijn diepbedroefd door het overlijden van onze oud-directeur Gerrit Kruijt Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Medewerkers Foto Kruyt Katwijk, Rijnsburg en Noordwijk Dat ik niet uitval, dat wij allen, zo zwaar en droevig als wij zijn, niet uit eikaars armen vallen en doelloos en onvindbaar zijn. Een uniek mens is heengegaan. Onze broer Gerrit Kruijt op de leeftijd van 59 jaar. Annie en Wim Johanna en Ferd Bram en Nel Liesbeth en Kees Dick en Ineke Ike en Marinus Kees en Anneke Katwijk, 27 januari 2005 Onze oom Gerrit is overleden. Een betere oom kon je je niet wensen. Wij leven mee met tante Anja en de kinderen. Neven en nichten Kruijt Katwijk, 27 januari 2005 Voor ons verdrietig voor jou fijn je kunt nu weer bij Lenie zijn Bedroefd geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed toch nog onverwacht is overleden onze lieve vader, schoonvader en opa Antoon Evers weduwnaar van Helena Evers-Bruinsma 2 juni 1922 t 26 januari 2005 Bergschenhoek: Ton en Trudie Gijs, Maaike Oegstgeest: Anneke en Wil Patrick Emmen: Hans en Hennie Freke, Wander Leiden: Lida en Gerard Leerdam: Lenie Oegstgeest: Wim en Nanda Yoni, Mila, jara Voorhout: Ron en Arenda jamila, Aimee Correspondentieadres: J. M. Oudshoorn-Evers Kees van Baarenlaan 1 2343 NL Oegstgeest Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 30 januari van 15.30 tot 16.15 uur in de rouwkamer van Monuta Van der Luit, Piet Heinlaan 42a te Oegstgeest. De afscheidsplechtigheid zal worden gehouden op maandag 31 januari om 12.30 uur in Het Groene Kerkje, Haarlemmerstraatweg 6 te Oegstgeest. Aansluitend zal de bijzetting in het familiegraf plaatsvinden. Na de bijzeting is er gelegenheid tot condoleren in Willibrords Erf, gelegen naast de kerk. tEen sterke vrouw, wie zal haar vinden? zij is meer waard dan edelstenen. (Spreuken 31 10) Gesterkt door het H. Sacrament der Zieken is over leden mijn echtgenote, onze moeder, schoonmoeder en oma Else Maria Goddijn-Creyghton Els 6 mei 1931 25 januari 2005 Leiden: H. P. M. Goddijn Rijswijk: Ingeborg Goddijn en Wim Plantenga Utrecht: Jolande Goddijn en Henri Coppens Koen, Kiki en Olie Rijswijk: Yvonne Goddijn en Frans van Oosterom Chiel, Laurie en Teus Utrecht: Frank Goddijn en Dora Goddijn-Bolanos juan en javier Delft: Tom Goddijn en Daisy Goddijn-Schuerman Michon Bunde: Oscar Goddijn en Marleen Cremers Wouter, joris en Karei Rijswijk: Mirjam Goddijn Hanne en Gijs Zoeterwoudsesingel 26 2313 AZ Leiden Els is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta Soek, Gitstraat 1 te Leiden alwaar geen bezoek. De uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 31 januari om 11.00 uur in de St. Petruskerk, Lammenschansweg 40A te Leiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in stads- café van der Werff, Steenstraat 2 te Leiden. "Mijn genade is u genoeg. Geheel onverwacht is van ons weggenomen Dirk Haasbroek 16 maart 1927 27 januari 2005 Familie Haasbroek Familie de Wal Familie van Rhijn Katwijk aan Zee Correspondentie-adres: L. Triep, Brilduikerstraat 33, 2492 NW Den Haag. Er is gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van de begraafplaats van 11.00 -11.15 uur voorafgaande aan de dienst. De afscheidsdienst zal gehouden worden op maan dag 31 januari om 1115 uur in de aula van de alge mene begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van de begraafplaats. Diegenen die geen rouwkaart ontvangen hebben vragen wij deze advertentie als zodanig te beschou- Helaas hebben wij afscheid moeten nemen van on ze oud-collega Els Janssens-Keet Vele jaren is zij als verpleegkundige werkzaam ge weest op onze afdeling. Wij herinneren haar als een vrouw met een zeer sterke persoonlijkheid, die zich op unieke wijze heeft ingezet voor patiënten en col lega s. Wij missen haar. Alle medewerkers van Kliniek Hematologie en Beenmergtransplantatie van het L.U.M.C "Zij is verlost, God heeft haar welgedaan. Bedroefd, maar dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve en zeer zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Mensje Nijgh-Remmelzwaal Meinie weduwe van Arie Nijgh, in de ouderdom van 89 jaar. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij in Huize "Salem" heeft ontvangen. Arie en Lies Nijgh-van Beelen Wim en Willy Nijgh-van Beelen Marry en Hans Snijder-Nijgh Klein- en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee, 27 januari 2005 Huize "Salem", Duindoornlaan 34 Correspondentie-adres: W. Nijgh, Abeelplein 16, 2225 NG Katwijk. Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 31 januari van 19.00 - 20.00 uur in de aula van Huize "Salem"; tevens na afloop van de begrafenis. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. dins dag 1 februari om 13.30 uur in de aula van Huize "Salem". Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ca. 14.30 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Geen bloemen Diegenen die geen rouwkaart ontvangen hebben vragen wij deze advertentie als zodanig te beschou- In Memoriam In dankbare herinnering Tiny Habraken-Bos 29 januari 2001 29 januari 2005 Ton en Peter 29 januari 2002 29 januari 2005 Arie van Leeuwen In mijn hart Voor altijd Marga Wouter Carol ien In liefdevolle herinnering 29 januari 2002 29 januari 2005 Peter jongeneel De tijd gaat voorbij zonder jou De dagen gaan over in jaren We hebben ontelbare herinneringen En vele srtille tranen De pijn wordt minder scherp Het doet iets minder zeer Het missen wordt niet minder Maar steeds een beetje meer Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken v„ langstelling en medeleven te hebben ontvaml* het overlijden van 1 Margaretha Jacoba Rasser Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Mede namens verdere P. A. Hoogkamer C. J. Hoogkamer-Meijer Leiderdorp, januari 2005 Voor uw bewijs van deelneming, ontvangen 03 overlijden van mijn man, onze vader, schoonvaèi en opa Jacobus van der Hoeven Koos betuigen wij u onze hartelijke dank. Het medeleven, persoonlijk, schriftelijk of in de\wa van bloemen tot uiting gebracht, was ons een gr® troost en zal steeds een dankbare Herinnering^ ven. Mede namens verdere familie J. van der Hoeven-Louwrier Leiderdorp, januari 2005 ito Gemeenschappelijke- Regeling Werkvoorzieningschap Kusr-, Duin- en Bollenstreek Openbare kennisgeving De voorzitter maakt bekend dat op donderdag 3 februan 2005 vat. 18.00 uur in de Voorhoutse vestiging, Nijverheidsweg 22, eenoperta" vergadering van het Algemeen Bestuur zal worden gehouden De agenda luidt als volgt 1 Opening. 2. Mededelingen, a Vergaderschema 2005:16 juni en 24 november, b. Overige mededelingen 3. Verslagen: a. Ter vaststelling: verslag openbare vergadering d.d. 24 nmarte» b. Ter kennisneming: verslag vergadering dagelijks bestuur d.d. 15 november 2004. c. Ter kennisneming: verslag gecombineerde vergadering Ralir Commissarissen en dagelijks bestuur d.d. 15 november 2004 4. Stand van zaken uitvoering "Nota hooldlgnen bedrijlsbêfad2tt6-ar 5. Differentiatie gemeentelijke bijdragen. Eerste gedachteAisse&g 6. Samenwerking in de regio 7. Ontwikkelingen Wet sociale werkvoorziening 8. Rondvraag. 9. Sluiting. De agenda en de bijbehorende stukken kunnen worden int 31 januari, dinsdag 1 en woensdag 2 februari 2005 van 10.00 tal R03r/J in de Katwijkse vestiging, Heerenweg 6. De mogelijkheid bestaat om over agendapunten 2 tol en i uit te oefenen. Zij die van deze mogelijkheid gebruik willen maken, eten uiterlijk donderdag 3 februari voor 14 00 uur te melden aan de se de heer M.J. Adriaanse, telefonisch bereikbaar onder nr. 0252 - 373668 I U BENT ARBEIDSBEMIDDELAt! OF WILT HET WORDEN? Princen Group Opleidingen biedt u via een Voltijd-opleiding een goede startkwalificatie voor een functie in de branche van arbeidsbemiddeling. el, Via de Deeltijdopleiding bieden wij deskundigheidsbevordering. Beide opleidingen zijn PostHBO gecertificeerd. Beoogde startdatum: maart 2005 o.v.v. vo!d« deelname Toelatingscriteria Voltijdopleiding: HBO werk- of denkniveau U komt in aanmerking voor outplacement! wel een reïntegratietraject U bent fulltime beschikbaar en in het bezti rijbewijs B Toelatingscriteria Deeltijdopleiding: Ervaring of affiniteit met arbeidsbemidde&nj Individuele Reïntegratieovereenkomst (IR0| Wij ondersteunen u ook bij de aanvraag vana IRO: Belangstelling? Bel, schrijf of mail naar: Opleidingslocatie Hoofddorp Fred van Houten Bijlmermeerstraat 12 2131 HG Hoofddorp T: 023-5610495 E info. Bezoek onze website: www.princen-gr Grandioze uitverkoop t/m 12 februari! Intel Pentium IV 2800 Mhz 256 MB; "40 GB Ultra DMA hard drive Soundcard AC 97; 32 Mb video memory 32-bit 3D; DVD en CDRW 10/100BT network interface; "Modem 56K v90; 15"lnch TFT (1024 x 768) Microsoft Windows XP home Nog nooit was een nieuw notebook met zo'n krachtige performance zó laaggeprijsd Notebooks vanaf 199 PC's vanaf 99 TFT Panels vanaf 159 Overrijn 3 (t.o. Zijlpoort) 231S KA Leiden 071-8001450 Di-Za 10-17 Do 10-21 ii\ tni Ien fch ïni r,f)( Mi hc An

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4