£7) Vacaturekrant DC te? assistent-accountant (m/v) LANSIGT DC Uitvoerder m/v Asfaltuitvoerder m/v Koop Tjuchem Enthousiaste alleskunner gezocht! comply b.v. 17 Medewerker Registratiezaken en Kwaliteitszorg TEAMLEIDER Jxmmw meer banen op vacaturekrant.nl Adverteren? 075-6811 Wij zoeken een gedreven Assistent-Accountant met enige jaren werkervaring, die graag de touwtjes in handen neemt. Organiseren is jé tweede natuur. Je weet als geen ander prioriteiten te stellen en snel en efficiënt te reageren op vragen van cliënten. Kunnen wij jou over de streep trekken ons team te komen versterken? Wij bieden je een boeiende doorgroeifunctie met een goed salaris en uitstekende secundaire voorwaarden. Binnen een enthousiast team relatiebeheerders en assistenten krijg je de vrijheid veel taken zelfstandig uit te voeren en assistenten te begeleiden. —w— SRA Opleidingseisen Een economische of administratieve opleiding op HEAO niveau en studerend voor accountant. Geïnteresseerd? Kijk voor een uitgebreide functieomschrijving op www.lansigt.nl of stuur of e-mail je CV met een korte sollicitatiebrief- ter attentie van P. (Pieter) van der Kwaak - naar: info@lansigt.nl of: LANSIGT, Postbus 2150,2400 CD Alphen a/d Rijn T 0172-44 24 25, F 0172-44 20 30 ACCOUNTANTS EN BELASTINGADVISEURS Met een team van 65 enthousiaste mede werkers, verdeeld over vier vestigingen in Alphen a/d Rijn, Boskoop, Gouda en Nieuw Vennep werken wij iedere dag met veel plezier voor onze ondernemen de opdrachtgevers uit het MKB. Toekomstgericht werken wij met hen aan optimaal rendement in financieel en ook menselijk opzicht. Koop Tjuchem Koop Tjuchem blijft aan de weg timmeren! De in de afgelopen tijd noodzakelijk gebleken wijzigingen van de omgangsvormen in de bouw zijn bij onze onderneming succesvol doorgevoerd. Als gevolg van de groei van onze onderneming zijn wij op zoek naar nieuw personeel. Voor de uitvoering van diverse projecten in de grond-, weg- en waterbouw zoekt Koop Tjuchem dan ook ervaren en kundige kandidaten voor de volgende functies: Koop Tjuchem, werkmaatschappij van de Koop Groep, is een wegenbouwmaatschappij met vestigingen in Nieuw-Vennep, Amsterdam en Groningen. De onderneming verricht beton-, grond-, weg- en waterbouwkundige werken door heel Nederland en in het buitenland. voor ons rayon West Nederland De functie: In deze functie voer je, onder verantwoordelijkheid van de hoofduitvoerder, verschillende projecten uit in de beton-, grond-, weg- en waterbouw. Je hebt de dagelijkse leiding overéén of meerdere projecten in het werkgebied Zuid-Holland tot aan het Noordzeekanaal in Noord-Holland. Wij vragen: bij voorkeur een opleiding op MBO/HBO-niveau (Civiele Techniek); ruime ervaring in een soortgelijke functie; eigen initiatief en accuratesse; een zelfstandige en flexibele werkhouding; stressbestendigheid. voor ons rayon West Nederland De functie: In deze functie heb je de dagelijkse leiding over één van onze asfaltploegen. Je regelt de inzet van personeel, materiaal en materieel en houdt hiervan de administratie bij. Wij vragen: bij voorkeur een opleiding op MBO/HBO-niveau (Civiele Techniek); ruime ervaring in een soortgelijke functie; bereidheid om in het weekend en in de nacht te werken; eigen initiatief en accuratesse; een zelfstandige en flexibele werkhouding; stressbestendigheid. (Aankomend) Balkman m/v voor ons rayon West Nederland, bij voorkeur woonachtig in de omgeving van Haarlemmermeer/ Bollenstreek De functie: Binnen één van onze asfaltploegen bedien je de balk op de asfaltafwerkmachine. Wij vragen: ervaring in een soortgelijke functie of de bereidheid om hierin opgeleid te worden; bereidheid om in het weekend en in de nacht te werken; een flexibele werkhouding. Voor deze functies bieden wij: een fulltime dienstverband; voldoende ontplooiingsmogelijkheden; goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Interesse? Indien je geïnteresseerd bent in bovenstaande functies, zien we graag jouw reactie zo spoedig mogelijk tegemoet. Ook mensen die interesse hebben in werken in het buitenland willen wij verzoeken te solliciteren. Jouw schriftelijke sollicitatie, voorzien van een curriculum vitae, dien je te richten aan: Koop Tjuchem, t.a.v. Arno van Wittmarschen, Postbus 185, 2150 AD Nieuw-Vennep of per e-mail naar personeelszaken@gww.koop.nl. Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Ad de Boer (Regiodirecteur), telefoon 0252 628628. Je vindt ons ook op internet: www.kooptjuchem.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Parttime Secretaresse (20-40 uur per week) Heb jij -binnenkort- een opleiding Schoevers of een opleiding van gelijk niveau afgerond en ben je op zoek naar een prettige werkplek binnen de ont spannen en informele sfeer van een kleine organisatie? Spreken zelfstandig heid en collegialiteit je aan en zoek je afwisselend werk? Dan heeft Cannoo en Partners de perfecte baan voor jou! Kijk op onze website www.cannoo.nl. Cannoo Partners BV Belastingadviseurs Hoge Rijndijk 265 2314 AG Leiden T 071 589 17 64 F 071 541 03 29 E-mail: info@cannoo.nl www.cannoo.nl Bel direct voor een afspraak (071) 589 17 64 of 589 70 96 Accountmanager Comply m/v. Resultaatgericht? Commercieel gedreven? Zin om ons team te komen versterken Comply kent diverse activiteiten variërend van uitzenden/detacheren/werving selectie, Interimmanagement en Executive Search tot Organisatie-advisering (zie voor meer informatie ook onze website). Voor de eerstgenoemde activiteit is Comply op zoek naar een accountmanager (intercedent). Het huidige team bestaat uit een hechte club enthousiaste mensen. De cultuur binnen Comply kan worden gekenschetst als kwaliteits- en resultaatgericht met een open communicatie. Omzet is belangrijk maar er is ook plaats voor de persoonlijke touch! Functie Als accountmanager houd je je voornamelijk bezig met het acquireren van nieuwe klanten en het vervullen van werving- en selectie opdrachten op operationeel/tactisch niveau. Dat kan zijn voor een contract op uitzend- of detacheringsbasis of voor een vast dienstverband. Met name binnen de zakelijke markt, en bij een groeiend aantal klanten binnen de publieke sector (overheid, onderwijs, gezondheidszorg). Onze kandidaten recruteren wij actief in de markt, via Internet en ons eigen netwerk. Vanzelfsprekend hebben wij ook een eigen kandidatenbestand, dat kritisch en goed onderhouden wordt. Vanwege de diversiteit aan activiteiten binnen ons bureau is op termijn ook de mogelijkheid voor doorgroei bespreekbaar. Profiel De accountmanager die wij zoeken moet wat meer senioriteit meebrengen, in de zin van werkervaring, commercieel inzicht en persoonlijk netwerk (bij voorkeur binnen de zakelijke dienstverlening, maar mag ook op ander vlak). Hierbij puntsgewijs wat items die voor ons belangrijk zijn: netwerk in zakelijke markt gezien de samenstelling van het team hebben we een lichte voorkeur voor een vrouw twee drie jaar relevante branche-ervaring bedreven in acquisitie zelfstandig werkend commerciële gedrevenheid (scoringsdrang) met targets kunnen werken. Voor meer informatie over deze functie nodigen we je uit om contact te zoeken met Michel Boskamp (071 - 528 07 30). Je kunt ook direct je motivatiebrief met curriculum vitae mailen aan accountmanager@comply.nl www.comply.nl HEXAL HEXALB.V. Hexal B.V. is een dochter van een snel groeiende Duitse onderneming, die op mon diaal niveau actief is op het gebied van ontwikkeling, productie en verkoop van generieke geneesmiddelen. In verband met de sterke groei van ons kantoor in Hillegom zoeken wij: Apothekersassistent(e) (m/v) die opgeleid wil worden tot Fulltime De werkzaamheden zullen o.a. bestaan uit: het in samenwerking met onze QA manager vrijgeven van geneesmiddelen voor de markt het in samenwerking met onze registratiemanagers verzorgen van indieningen van geneesmiddelen bij het Nederlands College ter Beoordeling van Geneesmiddelen updaten van dossiers en wijzigingen verwerken samenstellen van bijsluiterteksten, verpakkingsteksten etc. algemene secretariële en administratieve ondersteuning Wij denken hierbij aan een enthousiaste persoonlijkheid die op zoek is naar een nieuwe uitdaging en zich in het volgende profiel herkent: diploma apothekersassistent(e) of gelijksoortige opleiding/achtergrond, MBO met MAVO/HAVO als vooropleiding kennis van Word en Excel perfecte kennis van de Nederlandse taal in woord en geschrift goede kennis van de Engelse taal nauwkeurig, flexibel, representatief en collegiaal enkele jaren werkervaring is een pré Indien u geen apothekersassistenten-opleiding heeft genoten maar zich wel in bovenstaand profiel herkent, zien wij uw reactie graag tegemoet. Wij bieden u: goede salariëring prettig werkklimaat in een enthousiast jong team Uw sollicitatie voorzien van uw C.V. kunt u binnen 5 dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan: Hexal B.V., t.a.v. Mevr. E. Michiels, Postbus 251, 2180 AG Hillegom. Voor nadere inlichtingen: telefoon: 0252-532439 E-mail: elke@hexal.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs BI Ik EN VAN DER HORST Buik en Van der Horst is een régionaal georiën teerd middelgroot gerechtsdeurwaarderskantoor in het hart van de randstad. Ons goed geoutilleer de kantoor is gevestigd in het historische centrum van Leiden. Kwaliteit staat bij ons hoog in het vaandel. Daarnaast hechten we aan een ontspan nen werksfeer. Buik en Van der Horst mag het Centraal Justitieel Incasso Bureau en de Informatie Beheer Groep tot haar klanten rekenen. Voor de afdeling waar deze zaken worden behandeld zoeken wij een We denken daarbij aan iemand met enkele jaren ervaring op een gerechtsdeur waarderskantoor, die het aankan om leiding te geven aan een team van vier dos sierbehandelaars. Schriftelijke reacties kunt u binnen 14 dagen richten aan Buik en Van der Horst, t.a.v. Bram Buik, Postbus 11122, 2301 EC Leiden. Voor informatie kunt u contact opnemen met Bram Buik, telefoonnummer 071 5161018. e-mail buik@buik-vanderhorst.nl. TECHNIEK LTS'ERS, MTS'ERS HTS'ERS... ...voor diverse technische bedrijven in de regio L Je functie kan bestaan uit verschillende technisch werkzaamheden. Op dit moment hebben wij meerd vacatures beschikbaar bij allerlei technische bedrij in de regio Leiden. Afwisselende banen voor LTS'ers, MTS'ers en HTS met een afgeronde opleiding. Het hebben van mini 1 jaar relevante werkervaring is een pre. Info: Arnold Borghart, tel. (071) 521 11 15, Breestraat 51. Leiden. SERVICETECHNICUS... ...voor een vakinhoudelijke baan bij verschillende bedrijven in de regio Leiden. Je functie bestaat uit onder andere het onderhou( en oplossen van bijvoorbeeld storingen. Verder vei je installaties en geef je instructies over de geleve apparatuur op locatie. Uitdagende baan voor een gemotiveerde MTS'er, voorkeur Elektronica/Elektrotechniek, die voor lanj tijd aan de slag wil. Je hebt ten minste 1 jaar erv. als Servicetechnicus. Info: Arnold Borghart, tel. (071) 521 11 15, Breestraat 51. Leiden. ELEKTROMONTEURS... ...voor een interessante baan bij verschillende bedrijven in de regio Leiden. Je functie bestaat uit het uitvoeren van verschilled installatie werkzaamheden op locatie. Leuke baan voor een gemotiveerde kandidaat metl minste een afgeronde LTS- of MTS-opleiding en enf ervaring in een vergelijkbare functie. Je beschikt 0 een rijbewijs en een goede werkmentaliteit. Teven J je een gezonde dosis doorzettingsvermogen. Info: Arnold Borghart. tel. (071) 521 1115. Breestraat 51, Leiden. LABORATORIUMMEDEWERKER voor een vakinhoudelijke baan in een deskundigI bij een bedrijf in Sassenheim. Je functie bestaat uit het uitvoeren van verschillej keuringen. Interessante baan voor een ervaren laboratorium medewerker op MLO-niveau. Bij voorkeur heb je erj met het werken met verf. Info: Arnold Borghart. tel. (071) 521 11 15, Breestraat 51. Leiden. FREZER... voor een leuke baan bij meerdere technische bedrijven in en om Leiden. Je functie bestaat uit het programmeren en het iii omstellen van machines aan de hand van tekeninT deze werkzaamheden voer je geheel zelfstandig ui| Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het produt van producten met een hoge moeilijkheidsgraad. Leerzame baan voor een ervaren kandidaat met minimaal een LTS-B Metaal diploma. Je hebt min<| 2 jaar ervaring als frezer. Info: Arnold Borghart. tel. (071) 521 11 15, Breestraat 51, Leiden. MET START KRIJG JE HET ALTIJD VOOR ELK La Gro Advocaten zoekt voor het kantoor in Alphen aan den Rijn een administratief medewerk(st)er Onze collega gaat naar het warme en zonnige Ci wij zoeken nu zonnige versterking voor de fin< administratie. Je verricht op fulltime basis alle voorkomenc ministratieve werkzaamheden in een klein, enthous gedreven team. Onze organisatie groeit. Groei mee Boekhoudkundige kennis op MBO-niveau Enige werkervaring in een soortgelijke functie is Bezit goede communicatieve vaardigheden Kunt goed zelfstandig maar ook in teamverband w< Hebt een sterk verantwoordelijkheidsgevoel en ben accuraat Enthousiast, flexibel en collegiaal Wij Een open informele bedrijfscultuur Modern en professioneel Allround en middelgroot Persoonlijk betrokken Een team van 85 medewerkers, waarvan 35 advoc Werkend vanuit drie kantoren in het Groene Hart Samen verder groeien? Sollicitatie en informatie: La Gro Advocaten T.a.v. mevrouw B.D. van der Heijden Postbus 155 2400 AD Alphen aan den Rijn Telefoon 0172 503250 E-mail bvanderheijden@lagrolaw.nl www.lagn) La Gro Advocaten is gevestigd in Alphen aan den Rijn, Gouda en

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 30