jQ Vacaturekrant innovatie! Productiemedewerker Triple M nu Bouwkundigen en civieltechnici opgelet! Agogisch medewerker Lid rekenkamercommissies Hillegom en Lisse (jurist) beleggingen bv Adviseur Onroerend Goed Continu OOSTINGH STAALBOUW B Awf meer banen op vacaturekrant.nl Adverteren? 075-68T, engineering DÉ INTERMEDIAIR OP DE BOUWKUNDIGE EN CIVIELTECHNISCHE ARBEIDSMARKT Continu Engineering bemiddelt landelijk jaarlijks honderden bouwkundigen en civiel technici bij het vinden van een nieuwe baan. Het matchen van vraag en aanbod op de bouwkundige en civieltechnische arbeidsmarkt is de kernactiviteit. Momenteel zijn wij o.a. op zoek naar een: Werkvoorbereider nieuwbouw Onze opdrachtgever is een toonaangevend bouwbedrijf in de regio Leiden. Voor de afdeling woning- en U-bouw zijn wij op zoek naar een ervaren werkvoorbereider. U maakt en bewaakt planningen, bewaakt de voortgang van de projecten en signaleert knelpunten, vraagt offertes aan en u voert overleg met projectleiding en uitvoering. Heeft u MTS- of HTS-bouwkunde en de juiste ervaring dan nodigen we u gaarne uit zo spoedig mogelijk te reageren. Geboden wordt een uitdagende functie met goede doorgroeimogelijkheden. Inlichtingen: Jeroen de Bruijn Bouwkundig Arkey tekenaar Onze opdrachtgever is een ambitieus en professioneel architectenbureau in de regio Den Haag. Vanwege de groei binnen het bureau zoeken wij een ervaren bouwkundige op MTS-niveau met enige jaren ervaring binnen een soortgelijke functie. U zal zich bezig gaan houden met o.a. het uitwerken van schetsontwerp naar bouwaanvraag- en werktekeningen voor diverse woningbouw- en utiliteitsbouwprojecten m.b.v. Arkey. Doorgroeimogelijkheden binnen het bureau zijn absoluut bespreekbaar. Inlichtingen: Kim van der Kooij Ervaren werkvoorbereider/aankomend projectleider Onze opdrachtgever is een regionaal bouwbedrijf in de regio Haarlem. Zij zijn actief in de woning- en utiliteitsbouw en beschikken over een aparte afdeling renovatie en onderhoud. In deze veelzijdige functie ben je vanuit de werkbegroting o.a. bezig met: maken van planningen, tekenwerk en controle, meer- en minderwerk, inkoop, overleg met opdracht gevers, architecten en onderaannemers en de totale projectbegeleiding. Je hebt een MTS- en/of HTS-opleiding. Geboden worden uitstekende arbeidsvoorwaarden met goede doorgroeimogelijkheden. Inlichtingen: Edwin Hogenelst Klachten en mutatie opzichter Bij een grote woningcorporatie in de regio Haarlemmermeer. U bent o.a. verantwoordelijk voor kwaliteit van woningen in uw eigen rayon. U bent aanspreekpunt voor bewoners m.b.t. klachten, onderhoud en mutatiewerk. U verzorgt de opdrachtenverstrekking en maakt en bewaakt planningen en budgetten. Tevens houdt u zich bezig met woning inspecties. Wij zoeken een flexibele opzichter met enkele jaren ervaring, goede communicatieve vaardigheden en brede technische kennis. Inlichtingen: Björn Groen Voor meer informatie belt u 010 - 288 50 00 of 020 - 311 80 90 of kijk op www.continu.nl en voer het betreffende vacaturenummer in voor een uitgebreide functieomschrijving. Wij zijn vandaag te bereiken van 09.00 tot 12.00 uur en ma. t/m vrij. tot 19.00 uur. Reacties worden zorgvuldig en zeer discreet behandeld. Schrijven of e-mailen kan ook: Rivium Promenade 138,2909 LM Capelle a/d IJssel, e-mail: rotterdam@continu.nl Burg. Stramanweg 102c, 1101 AA Amsterdam, e-mail: amsterdam@continu.nl Acquisitie n.a.V. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.Continu Engineering Is IS09001:2000 gecertificeerd Vacatures in bouw en civiel! www.continu.nl Kappe Prefab Beton BV produceert prefab-betonelementen voor de zakelijke markt Tot onze clienten rekenen wij o.m. bedrijven in de sectoren wegenbouw, burger- en utiliteitssbouw, agrarisch, transport en straatmakerij. Wij leveren o.m. betonplaten, keerwanden, megablokken, goten en alle soorten betonnen straatklinkers. Ook prodcueren wij maatwerk producten. Voor onze productieafdeling zoeken wij op korte termijn een: (voor 40 uur per week) voor alle voorkomende werkzaamheden Het hebben van enige opleiding is niet vereist; het zich verstaanbaar kunnen maken in de Nederlandse taal is dat wel. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Kappe Prefab Beton BV Pletterij 34 221 I JT Noordwijkerhout tav. dhr. M. Kappe Voor inlichtingen kunt u bellen met de heer M. Kappe, tel. 0252-2I2322 l(ShEMNG Stichting Dienstverlening Leiden voor ouderen en mensen met een handicap Hooglandse Kerkgracht 32, 2312 HV Leiden tel.:071-5123744 e-mail: a.snelder@sdlleiden.nl De Stichting Dienstverlening Leiden heeft tot taak te bevorderen dat zowel ouderen als mensen met een functiebeperking een zelfstandige leefwijze kunnen voeren en maatschappelijk kunnen participe ren. Wij zijn op zoek naar een enthousiast voor 20 tot 24 uur per week, verdeeld over de week De functie: De agogisch medewerker organiseert en coördineert dienstverleningsactiviteiten ten behoeve van thuiswonende ouderen en mensen met een lichamelijke functiebeperking en draagt tevens zorg voor de dagelijkse uitvoering hiervan (zoals eettafels, visitekringen, thuisadministratie, ontmoeting -en con tactmogelijkheden etc.). De activiteiten dienen gericht te zijn op het vergroten en verbeteren van de zelfredzaamheid en het leefklimaat van mensen die tot de doelgroep behoren. Het begeleiden en ondersteunen van medewerkers en vrijwilligers, zowel individueel als in groepsver band, maakt deel uit van het werk. Verder is het onderhouden van contacten met direct uit de functie voortvloeiende personen en instanties een belangrijk aspect van het werk. Voor deze functie zoeken wij iemand die: beschikt over een op de functie gerichte MBO opleiding (MBO-SD of andere relevante opleiding). affiniteit heeft met de doelgroep. V het een uitdaging vindt om gezamenlijk met vrijwilligers en medewerkers activiteiten en diensten voor ouderen te organiseren. beschikt over een klantgerichte en klantvriendelijke houding. goed kan samenwerken met deelnemers, cliënten, mantelzorgers, vrijwilligers en professionals >- zelfstandig en projectmatig kan werken. beschikt over organisatorische kwaliteiten. Wij bieden: Een uitdagende functie in een enthousiast team met veel mogelijkheden voor eigen inbreng. De aanstelling geschiedt vooralsnog voor de periode van een jaar. De salariëring, schaal 6 (minimaal 1733,- en maximaal 2438,-) en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Welzijnswerk. Solliciteren: Voor informatie kunt u zich wenden tot mevrouw E.M. Goddijn-Glashouwer (teamleider Zuid), tel.: 071- 5143503 of mevrouw J.D. Brouwer-Vrugt (cliënt-/ouderenadviseur). tel.: 071-5315251. Sollicitaties kunt u voor 13 december aanstaande richten aan de sollicitatiecommissie agogisch medewerker op boven genoemd adres. Gemeente Hillegom Gemeente Lisse Algemeen De lokale rekenkamercommissie is sinds de invoering van de duale wetgeving in 2003 één van de nieuwe instrumenten van de gemeenteraad ter versterking van zijn controlerende rol. De gemeente raden van de gemeenten Hillegom en Lisse hebben ieder besloten een lokale rekenkamercommissie in te stellen bestaande uit 3 externe leden - waaronder de voorzitter - en twee raadsleden. Uit oog punt van efficiëntie is besloten dezelfde externe leden te benoemen in de rekenkamercommissie Hillegom als in de rekenkamercommissie Lisse. Eén van de plaatsen voor externe leden is nog vacant. De functie De lokale rekenkamercommissie heeft tot taak vanuit een onafhankelijke positie de raad te rappor teren over de rechtmatigheid, de doelmatigheid en de doeltreffendheid van het door de gemeente raad gevoerde beleid. De commissie beslist zelf welke zaken onderzocht gaan worden. Waarschijnlijk worden er gemiddeld twee onderzoeken per jaar uitgevoerd. De rapporten van de rekenkamercommissie zijn openbaar. Externe leden worden zowel door de gemeente Hillegom als de gemeente Lisse benoemd voor een periode van 4 jaar. De rekenkamercommissies beschikken ieder over een eigen ambtelijk secretaris en hebben een eigen budget om onderzoek te laten uitvoeren. Profiel externe leden U heeft een academisch werk- en denkniveau, een opleiding en ervaring op juridisch terrein en beschikt over goede communicatieve en schriftelijke vaardigheden. U heeft gevoel voor maatschap pelijke ontwikkelingen en bent in staat bestuurlijke en politiek relevante thema's te onderkennen. Voorts beschikt u over de volgende eigenschappen: Onafhankelijke instelling Kennis van en gevoel voor bestuurlijke processen Kennis en ervaring met het analyseren, beoordelen en interpreteren van informatie Kennis en ervaring met het verrichten van onderzoek of het begeleiden daarvan Kennis van één of meer beleidsterreinen van de lokale overheid. Benoembaar zijn voorts degenen, van wie de raden van oordeel zijn dat hun kennis en ervaring dien overeenkomstig zijn. De vergoeding Voor het voorbereiden en bijwonen van de vergaderingen van de lokale rekenkamercommissie ont vangen de externe leden een vergoeding conform het Rechtspositiebesluit Raads- en commissiele den. Geïnteresseerd? Neem voor meer informatie contact op met mevrouw drs. P.M. Hulspas-Jordaan (griffier gemeente Hillegom, telefoon (0252) 53 72 04) of de heer B. Blonk (griffier gemeente Lisse, telefoon (0252) 43 3128). Meer informatie over de gemeenten vindt u op www.hillegom.nl en www.lisse.nl Om te reageren, stuurt u vóór 12 februari 2005 een korte brief met CV naar de Gemeenteraden van Hillegom en Lisse, t.a.v. mevrouw drs. P.M. Hulspas-Jordaan, Postbus 32, 2180 AA HILLEGOM. De gemeenten Hillegom en Lisse hanteren screening als methode om de integriteit van de organisa tie en de medewerkers te waarborgen, meer informatie over screening vindt u op www.hillegom.nl Acquisitie stellen wij niet op prijs. Triple M Engineering Contracting is het multidisciplinaire engineeringbureau van Triple M Holding B.V. Als één van de middelgrote dienst verleners in de branche treedt Triple M veelvul dig op als probleemoplosser, die verder gaat don ontwerpen alleen Hierbij valt te denken aan advies consultancy en het verrichten van haalbaarheidsonderzoeken. Triple M is partner bij zowel gedeeltelijke als integrale uitbesteding van projecten, waarbij de algehele zorg voor de projectrealisatie bij één partij wordt ondergebracht. ENGINEERING CONTRACTING Een nieuwe uitdaging met ruimte voor Triple M Engineering Contracting is gespecialiseerd in de disciplines Werktuigbouwkunde, Piping Apparatenbouw, HVAC, Elektrotechniek Instrumentatie, Industriële Automatisering, Civiele Techniek en Pharmacie. De brede kennis en ervaring worden al jaren ingezet voor vele opdrachtgevers in uiteenlopende (industriële) markten in Nederland. De activiteiten omvatten zowel traditionele basic- en detail-engineering als complexe turnkeyprojecten. Triple M groeit, dus zijn wij op zoek naar: ^Éi- Projectleider HVAC )e bent verantwoordelijk voor de planning, kwaliteit en alle kostenaspecten behorende bij onze HVAC-projecten, welke zich afspelen binnen de industrie en utiliteit, je hebt ruime ervaring met berekeningen en diverse toepasbare normen in je vakgebied. Tevens werf je zelfstandig nieuwe opdrachten bij bestaande en potentiële opdrachtgevers, je bent goed in het bouwen en onder houden van een netwerk van relaties. jouw profiel, je hebt een afgeronde werktuigbouwkundige opleiding op HBO-niveau, waarbij een opleiding Luchtbehandelingstechniek een pré is. je kunt zelfstandig werken, je weet je col lega's te motiveren en bent toch bovenal een teamspeler. Tijdens je sollicitatie kun je ons jouw geboekte resultaten ten aanzien van de functie gemakkelijk aantonen. Naast Projectleiders zijn wij ook op zoek naar HVAC-Engineers. Engineer Drafting met een commerciële drive je bent verantwoordelijk voor het werven van tekenwerk voor Triple M en draagt zorg voor voldoende werk voor onze tekenaars, je kent je vakgebied door en door en je kunt nieuwe opdrachtgevers interesseren voor Triple M. je bent goed in het onderhouden van de contacten met bestaande opdrachtgevers. Klanttevredenheid staat hoog in je agenda. Je produceert tech nische tekeningen en schema's; je hebt dan ook ruime ervaring met CAD-applicaties en weet exact welke toepassingen mogelijk zijn. Tevens ben je verantwoordelijk voor het uitvoeren van tekenwerk en stuur je collega's op jouw vakgebied aan. je bent een teamspeler en samen met je collega's sta je voor een kwalitatief hoogwaardig product. Jouw profiel, je beschikt over een afgeronde technische opleiding op MBO-niveau en hebt aantoonbare kennis en ervaring van en met CAD-systemen. je kunt zelfstandig werken, hebt oog voor het kostenaspect in projecten en bent relatie- en klantgericht, je herkent wensen en behoeftes van onze opdrachtgevers snel en stemt je acties hierop af. Je weet je collega's te motiveren voor de aan hen opgedragen projectwerkzaamheden en kunt goed samenwerken. Wij bieden jou Een verantwoordelijke functie binnen een organisatie met een open cultuur. Er is veel ruimte voor eigen initiatief en je werkt samen met enthousiaste collega's die net als jij graag inno verend en vernieuwend bezig zijn binnen hun technische specialisme. Reacties Triple M Engineering Contracting, t.a.v. Christa Konijn, hoofd Personeel Organisatie, Nijverheidsweg 27, 2031 CN Haarlem. Telefoon: (023) 516 78 00. je kunt ons ook e-mailen: info@triplem.nl. je sollicitatie verwachten wij vóór 11 februari 2005. Verzoeken tot doorplaatsing ol acquisitie naar aanleiding van deze advertentie worden absoluut niet op pnjs gesteld. Stienstra. Al meer dan 40 jaar is STIENSTRA een begrip in de complexe ma onroerend goed in Nederland. Het bedrijf telt ruim 100 medewerkers. Het hoofdl is gevestigd in Heerlen. De werkmaatschappij Stienstra beleggingen B.V. be omvangrijke landelijke onroerend goed portefeuille. Beleggingen koopt bes woning- en appartementencomplexen in de verhuursector aan en privatiseert J verkoop aan de bewoners of middels leegverkoop. Zij beschikt over een verka dat in verschillende regio's nauw samenwerkt met lokale makelaars. Wegens ding van het verkoopteam zijn wij namens onze opdrachtgevers op zoek naa daten (m/v) voor de volgende functie: Regio Amsterdam, Amersfoort, Utrecht, Leiden Zéér zelfstandig en resultaatverantwoordelijk De functie: U wordt intensief ingewerkt en raakt snel vertrouwd met de organisatie en de werki van Stienstra. U krijgt de verantwoordelijkheid voor de onroerend goed portefeuille verhuursector in uw gebied. U richt uw activiteiten op de verkoop van dit onroererv veelal middels persoonlijke contacten met potentiële kopers. De regio benadert ut uw kantoor aan huis. U biedt uw klapten een totaalpakket, dat ook hypotheken en verzekeringen omvat. De regionale verkoopstrategie wordt door u vastgesteld in o met de Adjunct-directeur Verkoop, aan wie u ook rapporteert. U onderhoudt goed! contacten met makelaars in de regio. Gevraagd: MBO/HBO werk- en denkniveau met aantoonbare, succesvolle verkoopervaring o; gebied van onroerend goed, een studie voor "makelaar O.G." strekt tot aanbevelin U heeft kennis op het gebied van hypotheken en verzekeringen of u bent in staat snel te verwerven. U bent gedreven en resultaatgericht. U organiseert uw werk gel zelfstandig en combineert hierbij flexibiliteit met kwaliteit en accuratesse. U bent ta het contact met klanten. U woont in de betreffende regio bent tevens flexibel inzet Leeftijdsindicatie: circa 25-30 jaar. Geboden: U maakt deel uit van een daadkrachtige, financieel gezonde organisatie. Er is veel voor eigen initiatief, waarbij een professionele organisatie ondersteuning biedt. Ee uitstek zelfstandige baan met de beschikking over uitgebreide kantoorfaciliteiten tl Naast een vast basissalaris, zijn er aantrekkelijke bonusmogelijkheden. Zeer goed secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een auto van de zaak. Op basis van i )kennis en ervaring zal functie-indeling plaatsvinden. Voor nadere informatie, of een geheel vrijblijvend en vertrouwelijk gesprek, kunt u met de heer F. van Mierlo: telefoon (043) 352 36 08 of via e-mail: f.v.mierlo@contin Reacties worden zorgvuldig en vertrouwelijk behandeld. Bent u degene die wij zoeken? Stuur dan binnen 10 dagen een brief met c.v. naar: Continu Engineering, Avenue Céramique 221 6221 KX Maastricht t.a.v. dhr. Frank van Mierlo engineeiirig DÉ INTERMEDIAIR OP DE BOUWKUNDIGE EN CIVIELTECHNISCHE ARBEIDSMARKT Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Continu Engineering is IS09001:2000 gJ Vacatures in bouw en civiel! www.contina Projectcoördinator staalbouw Wij zoeken op korte termijn een projectcoördinator staalbouw, die in staat i onze projecten multidisciplinair te realiseren en te coördineren. Wij bieden u een uitdagende en veelzijdige baan, hierbij is een commerciël als technische kennis op HBO-nivo vereist. Wij zoeken iemand, met ervaring en gedegen kennis in de staalbouwsector en of utiliteitsbouw met ervaring en inzicht in de engineering van staalconstructies met commerciële vaardigheden die in staat is om een team van collega's aan te sturen en te motiveren met financieel/administratief inzicht in projectrapportages met gedegen kennis van Engelse taal met affiniteit van automatisering Persoonlijk kenmerken, Initiatiefrijk Assertief Analytisch Gestructureerd werkend F Voldoet u aan de bovenstaande omschrijving en bent u toe aan een uitdagt ït de baan reageer dan met een kernachtige motivatie en cv schriftelijk naar Oostingh Staalbouw b.v. t.a.v. dhr. M. Ketting, postbus 3020,2220 CA a' Katwijk, of naar e-mail adres m.ketting@oostingh.nl Oostingh Staalbouw B.V. Lageweg 36 Postbus 3020 2220 CA Katwijk >F Telefoon (071) 409 70 00-Fax (071) 403 25 57* www.oostingh.nl Acquisitie wordt niet op pifcs lil ZWARE- EN MIDDELZWARE STAALCONSTRUCTIl score is een zeer succesvolle en snel groeiende retail- 0rganisatie in het jeanssegment. score richt zich op mannen van 15 tot 40 jaar en voert merken als g-star, chasin', nudie jeans en replay. momenteel heeft score 40 winkels op t0pl0ka- ties in de grote steden van nederland. naast de score winkels exploiteert score 00k de succesvolle online jeanswinkel www.score.nl Voor ons filiaal in Leiden zijn wij op zoek naar: FIL1AALMAI\IAGER EIM Ass. FILIAALMAlUAGEf, Je In de leeftijd van 22 t/m 28 jaar. Noodzakelijk voor deit funkties zijn leidinggevende capaciteiten, een grondig^ van de jeans- en vrijetijdsbranche en ruime ervaring. Een Detex en/of MBO opleiding is duidelijk een pré. een prima salaris en goede secundaire arbeidsvoorw^ Ben je geïnteresseerd in een van deze funkties of hebt interesse in een baan in een van onze andere filialen ij direct telefonisch contact op met ons centraal kantoor nummer 026-3193450, e-mail ons op info@score.nl fj of stuur je korte brief naar: Score Retail Nederland b.v. ta.v. Wouter Spaan Marketing 31, 6921 RE Duiven Aquisitïe n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. JEANS at WWW.SCORE.NL

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 26