£3 Vacaturekrant www.lumc.nl RIJNLANDS REVALIDATIE CENTRUM 3 Management-assistenten m/v functie 1) t.b.v. sector A voor 32 uur per week functie 2) t.b.v. de kinderrevalidatie voor 28 uur per week functie 3) t.b.v. de kinderrevalidatie 12 uur per week Cu <—+- Voorschoten inspireert y RIJNLANDS REVALIDATIE CENTRUM Secretaresse m/v voor 36 uur per week Assistent keukenassistent (m/v) Koeltechnisch monteur putman ,1U jbmSiJ meerbanenopvacaturekrant.nl Adverteren? 075-6813677 pag@hdc.nl Doktersassistenten m/v Gynaecologie In het Leids Universitair Medisch Centrum werken we continu aan de verbetering van de gezondheidszorg. We streven naar de hoogste kwaliteit. Of het nu gaat om patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs, opleiding of bij en nascholing. Voor de ondersteuning op de afdeling Gynaecologie zoeken wij betrokken collega's met hart voor patiënten én het specialisme. H De afdeling Gynaecologie is een complexe afdeling. Niet alleen is er een brede staf werkzaam, bestaande uit onder meer artsen, psychologen, psychotherapeuten en seksuologen, maar ook de klachten van de patiënten zijn van uiteenlopende aard. De opvang en begeleiding van de patiënten vraagt dan ook om inlevingsvermogen, klantgerichtheid en tact. H Voor onze afdeling Gynaecologie zoeken wij twee zelfstandige doktersassistenten: één op de polikliniek en één op het laboratorium van de polikliniek. In het laboratorium neemt u bloed af bij patiënten door middel van venapunctie en vingerprikken. Ook assisteert u bij neurologische handelingen en verricht u laboratoriumbepalingen. Als dokterassistent in de polikliniek zorgt u voor de begeleiding en voorlichting van patiënten. Ook assisteert u de specialist tijdens spreekuren en bij poliklinische verrichtingen en verzorgt en onderhoudt u de behandel- en spreekkamers, inclusief de bijbehorende apparatuur en instrumenten. I U werkt in een dienstverband van 24 uur per week (dokterassistent op polikliniek) of 20 uur per week (doktersassistent op laboratorium) In eerste instantie krijgt u een aanstelling voor een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Het salaris bedraagt maximaal 2.157,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 5, CAO AZ). I Verder zoeken we een medisch assisterend medewerker voor de afdeling Gynaecologie. In deze functie houdt u zich ook bezig met de begeleiding en voorlichting van patiënten en het assisteren van de specialist tijdens spreekuren en bij poliklinische verrichtingen. Daarnaast heeft u binnen het team enkele coördinerende en administratieve taken, waaronder het wachtlijstbeheer. 1 I U werkt in een dienstverband van 36 uur per week. In eerste instantie krijgt u een aanstelling voor een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Het salaris bedraagt maximaal 2.261,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek (schaal 6, CAO AZ). H Om voor een van deze functies in aanmerking te komen, moet u in ieder geval over een MBO werk- en denkniveau beschikken en een opleiding tot doktersassistent hebben afgerond. Ook vragen wij van u relevante ervaring. Hetzij met het verrichten van venapuncties, hetzij met het werken in een polikliniek in een soortgelijke functie. Een uitgebreide beschrijving van deze vacatures vindt u op onze vacaturesite. Medisch assisterend medewerker m/v Gynaecologie Ga naar www.lumc.nl en kies 'vacatures'. Daar kunt u bovendien lezen wat het LUMC als werkgever te bieden heeft. U kunt ook telefonisch contact met ons opnemen. Voor vragen over de functies kunt u bellen met mevrouw L.M.C. Verhoog- Rodenburg, hoofd organisatie polikliek en stafsecretariaat Gynaecologie, telefoon 071 526 33 12 of 071 526 91 11, pieper 9307. H Wilt u solliciteren, stuur dan vóór 12 februari 2005 uw sollicitatiebrief met motivatie en CV naar: LUMC, t.a.v. de heer J. Koenhein, P&O-adviseur, Bureau Bedrijfsvoering divisie 3 (J0-P), Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Vermeld zowel op de envelop als op de brief duidelijk het vacaturenummer van de functie. Voor de functie van doktersassistent in het laboratorium is dat C.04.JK.21/LD04, voor de functie van dokterassistent op de polikliniek is dat C.04.JK.22/LD04 en voor de functie van medisch assisterend medewerker is dat C.04.JK.23/LD04. U kunt ook direct solliciteren via www.lumc.nl, kies 'vacatures'. LUMC Postbus 9600, 2300 RC Leiden Telefoon 071 526 91 11 Het Rijnlands Revalidatie Centrum zoekt ter ondersteuning van d sectormanagers per zo spoedig mogelijk Het Rijnlands Revalidatie Centrum (RRC) is een centrum voor algemene revalidatie en hart- en longrevalidatie. Het verzorgingsgebied van het RRC is de regio Zuid-Holland Noord, die in totaal 550.000 inwoners omvat, de afdeling hart en longrevalidatie speelt bovenregionaal een belangrijke rol. Het RRC is gevestigd in een nieuw modern pand in Leiden, waarin zich naast behandelruimtes, kantoren en een kliniek ook een sporthal en een therapiebad bevinden. Het RRC heeft een poliklinische dependance in het'Rijnland Ziekenhuis in Alphen aan den Rijn. Er vindt intensieve samenwerking plaats met het nabij gelegen LUMC, in het bijzonder met de afdeling revalidatiegeneeskunde, in de vorm van patiëntenzorg, wetenschap en onderwijs. Met ingang van januari 2005 wordt er binnen het revalidatiecentrum gewerkt in diagnosegerichte sectoren. Deze richten zich op 4 aandachtsgebieden, te weten: aandoeningen van (centraal) neurologische aard (sector A), aandoeningen van chirurgische/orthopedische aard (sector B), kinderrevalidatie en inspanningsfysiologie. Uw werkzaamheden: Ondersteunen van de sectormanager bij de dagelijkse gang van zaken binnen de sector (personeelsbezetting, taakverdeling, signaleren en (mede)oplossen van knelpunten, afstemming met ondersteunende diensten, informatievoorziening etc.). Ondersteunen van de sector op het gebied van organisatorische en administratieve werkzaamheden, inclusief toepassing van bestaande regelgeving en protocollen. Wij vragen: Afgeronde relevante opleiding op MBO-niveau. Inzicht in het werkveld van de revalidatie en/of gezondheidszorg. Flexibiliteit. Enthousiasmerend, probleemoplossend en organisatorisch vermogen. Goede mondelinge, schriftelijke en communicatieve vaardigheden. Ervaring met Word en Excel. Wij bieden: Een aanstelling voor de duur van een jaar. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO- Ziejcenhuizen. Voor de management-assistent (functie 3) met een dienstverband van 12 uur, worden de werkzaamheden verdeeld over 3 dagen per week. Uitbreiding voor deze functie behoort tot de mogelijkheden. Inlichtingen en sollicitaties: Inlichtingen over deze functies kunt u inwinnen bij mevrouw J. Mol (adviseur P&O), telefoon: 071 - 5195381 (maandag t/m donderdag). Vbot deze vacatures wordt gelijktijdig intern en extern geworven; bij gelijke geschiktheid genieten interne' kandidaten de voorkeur. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u, onder vermelding van vacaturenummer 200502 (functie 1), 200504 (functie 2) en 200505 (functie 3), voor 10 februari 2005 richten aan: Rijnlands Revalidatie Centrum, t.a.v. afdeling P&O Postbus 176, 2300 AD Leiden personeel@rrc.nl wnvw.rrc.nl Midden in de Randstad, tussen Den Haag en Leiden, ligt Voorschoten. Een dorp aan de Vliet waar bijna 23.000 mensen wonen. Mensen die actief en betrokken zijn. Mensen die het waard zijn om voor te werken. We zijn trots op de voorzieningen die we onze inwoners, jong en oud, bieden. Trots op het groen en de ruimte van onze gemeente. Op ons historische centrum. Maar ook op de nieuwe wijken die we bouwen. En op de nieuwe initiatieven die we nemen, op elk denkbaar gebied. Samen met onze inwoners blijven we ervoor zorgen dat Voorschoten een aangename plaats blijft om in te wonen, te werken en te recreëren. Werken bij de gemeente Voorschoten betekent inspireren en je laten inspireren. Dat laatste is niet zo moeilijk. Goede ideeën liggen immers - letterlijk - op straat. En als het even kan, brengen wij ze in praktijk. Liever vandaag nog dan morgen. Dus inspireer ons met jouw verhelderende visie. Draag een vernieuwend voorstel aan. Verras ons met jouw oplossing. Wij staan overal voor open. Zolang jij maar open staat voor samenwerking. Oog en oor hebt voor de wensen van de klant. En beseft dat het uiteindelijk maar om één ding draait. Resultaat. Medewerker Bedrijfsbureau Uitvoerend Bedrijf m/v Ervaren, flexibele mbo'er (MEAO bedrijfsadministratie of MBA) die de financiële administratie voert binnen het uitvoerend bedrijf, waar grocn- beheer, reiniging en civiele werkzaamheden worden verzorgd. Klantgerichtheid, hoge kwaliteit en marktconformiteit spelen een grote rol. Hands-on en teamgericht. Je voert de bedrijfsadministratie, factureert, verstrekt gevraagd en ongevraagd relevante informatie aan het management, adviseert vanuit financieel-administraticve hoek het management, levert bijdragen aan de planning en controlcyclus, verricht telefoondiensten, registreert meldingen via het Servicepunt, voert applicatiebeheer van geautomatiseerde systemen en vervangt het Hoofd Bedrijfsbureau bij diens afwezigheid. Salaris: max. 2.802,-- bruto per maand (schaal 8). Inlichtingen: de heer Soerin Kanhai, Hoofd Bedrijfsbureau, tel (071) 560 06 83. Geïnspireerd? Mail je brief met cv voor 13 februari 2005 naar dc gemeente Voorschoten: vacature@voorschoten.nl. Je kunt je sollicitatie eventueel ook per post sturen naar onze gemeente, t.a.v. Ingrid Bruin, adviseur P&O, Postbus 393, 2250 AJ Voorschoten. Meer informatie vind je op www.voorschoten.nl Het Rijnlands Revalidatie Centrum (RRC) is een centrum voor algemene revalidatie en hart- en longrevalidatie. Het verzorgingsgebied van het RRC is regio Zuid-Holland Noord, die in totaal 550.000 inwoners omvat. De afdeling en longrevalidatie speelt boven regionaal een belangrijke rol en is gespecialisi», in meervoudige en complexe problematiek. Het RRC is gevestigd in een nieuv modern pand in Leiden, waarin zich naast behandelruimtes, kantoren en een - kliniek ook een sporthal en een therapiebad bevinden. Het RRC heeft een poliklinische dependance in het Rijnland Ziekenhuis in Alphen aan den Rijn. Het Rijnlands Revalidatie Centrum zoekt ter ondersteuning van het medisch secretariaat een Uw werkzaamheden: Het ondersteunen en in voorkomende gevallen vervangen van de medisch secretaresses, waarbij de werkzaamheden onder andere bestaan uit: Het zelfstandig afhandelen van zowel in- als uitgaande correspon dentie van revalidatie-artsen en paramedici Het voeren van de medische patiënten-administratie Het goed laten verlopen van de spreekuren van de revalidatie-artsen Het notuleren van vergaderingen en besprekingen Alle verdere voorkomende secretariaatswerkzaamheden. Wij vragen: Opleiding tot (medisch) secretaresse of gelijkwaardig. Organisatorisch vermogen, accuratesse, goede contactuele eigen schappen, stress-bestendigheid en een flexibele instelling. Bekendheid met medische terminologie. Ervaring met Word. Ervaring met Prodis (Ecaris) strekt tot aanbeveling. Wij bieden: Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO- Ziekenhuizcn. Vooralsnog een tijdelijke aanstelling voor de duur van een jaar, waarna verlenging voor onbepaalde tijd tot de mogelijkheden behoort. Inlichtingen en sollicitaties: Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot mevrouw T. Deckers, sec tormanager, telefoon 071 - 5 195 328. De sollicitatiegesprekken vinden plaats in de week van 21 februari 2005. Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u voor 14 februari 2005, onder vermelding van vacaturenummer 200503, richten aan: 1 Rijnlands Revalidatie Centrum, Postbus 176,2300 AD Leiden personeel@rrc.nl www.rrc.nl .a.v. afdeling P&O Stichting Groenhoven, Zorgcentrum voor Ouderen met Protestants-Christelijke grondslag. Groenhoven beheert het verzorgingshuis met 105 verzorgingsplaatsen, gelegen nabij het centrum van Leiden (in de wijk Vreewijk). Groenhoven biedt verzorgingshuiszorg, groepsver- zorging voor psychogeriatrische bewoners en dag verzorging Q Groenhoven zorgcentrum voor Ouderen vraagt per 14 februari 2005 een (tijdelijk dienstverband) die voor 15 uur, 3 dagen per week, van 7.30 tot 12.30 uur in wisselend dienstver band ons team wil versterken. Dagelijks worden er in de keuken ±165 maaltijden bereid voor de bewoners, deel nemers van het restaurant en voor de aanleunwoningen Nieuw Groenhoven. Tot de werkzaamheden behoren o.a: Het portioneren van de warme maaltijd Het verzorgen van de broodmaaltijden Het reinigen van apparatuur, afwas en de diverse ruimtes Functie-eisen: Goede kennis van de Nederlandse taal Leeftijd vanaf 16 jaar Contactuele vaardigheden Dienstverband/salariëring: Aanstelling vindt plaats in tijdelijke dienst voor de duur van 1 januari tot 1 septem ber 2005. Rechtspositie en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-verzorgings- huizen. Sollicitaties binnen twee weken na het verschijnen van deze krant zenden aan Stichting Groenhoven, Zorgcentrum voor Ouderen Witte Rozenstraat 21 2311 XS Leiden Telefonische inlichtingen: vragen naar de heer J. Hessel, Hoofd Voeding, tel. 071-5120745. Installeer jezelf bij ons! Putman is een middelgroot installatiebedrijf actief op het gebied van klimaat-, sanitaire-, koi1 industriële installaties in de Rands Bollenstreek. Wij zijn per diret op zoek naar: Als koeltechnisch monteur bent u betrokken monteren van diverse koeltechnische systemer analyseren van storingen en het uitvoeren onderhoudswerkzaamheden. Wij bieden: Functie-eisen: Een goede werksfeer LTS of MTS opleii Goed salaris STEK diploma Uitstekende secundaire Rijbewijs B arbeidsvoorwaarden Positieve werk- Bedrijfsauto mentaliteit Geïnteresseerd? Schrijf een brief t.a.v. dhr. K leeuwen of bel 071-3619210 en vraag naar dl van Leeuwen of mw. A. E. Duivenvoorde-van S Putman Installaties BV Putman Onderhoudsdiensten Keyserswey 52 2201 CX Noordwijk Postbus 148 2200 AC Noordwijk Telefoon: 071-361 92 10 Fax: 071-3610316 www@putman-installaties.r INSTALLATIES BV kl www.adoptagranny omdat het ouders kon!.. Dorcasl^J

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 24