Charisteas bewijst zijn waarde SPORT Omstreden Duitse arbiter bekent schuld Fortuna-spelers gelaten onder salarisstop Federer blijkt toch ook maar een mens De tol voor een dwaze rechtse Flitsende entree Albers in hart van Amsterdam nanen naar isa Rostock )ck - Hansa Rostock heeft rier dagen voor het sluiten e transfermarkt versterkt Ie Finse international Jari men. De 33-jarige oud- 5: ld ondertekende bij de Duitse club, die in degra- ;evaar verkeert, een con- ot medio 2006. Litmanen, H t seizoen voetbalde bij FC -dient dat alleen uit als ntn ck in de eerste Bundesliga Litmanen hield de afgelo- /eken zijn conditie op peil MX* um trekt caTanio aan 3.01* - Frank Arnesen blijft ns Tottenham Hotspur op de transfer- Na oud-Ajacied Mido en ;ior-aanvaller Mounir el 0( 'a°u' hok hij donderdag, le langere termijn, ook e Finse international u Tainio aan. De 25-jarige jnvelder komt aan het ran het seizoen naar de Dan loopt zijn contract xerre af. Tainio speelt 1997 bij deze Franse club. ney-Taylor erkocht Er zijn geen kaarten 'schikbaar voor de [waarop Raymond van ;ld en Phil Taylor tegen litkomen bij de Masters 5. De twee wereldkampi- van de verschillende londen treffen elkaar voor rst sinds jaren op donder- I februari. Het nieuwe imooi wordt van 6 tot en I februari in Hengelo ge ld n en kent een uniek ka- voor het eerst komen van beide bonden tegen fin actie, eeil n ena Williams "djr finale itei lie]jURNE - Serena Williams on i de finale van de Austra- >en. De Amerikaanse i iter versloeg in Melbour- ga e halve finale de Russi- ;cj [aria Sjarapova in drie r 0 6 7-5 8-6. Williams nam voor haar nederlaag te- l0g uapova in de finale van gj edon vorig jaar, maar de vam allerminst eenvou- a k stand. De 17-jarige Sja- en als vierde geplaatst in ne( ndslamtoernooi in Mel- n kreeg liefst vier keer de de wedstrijd uit te spe- kens slaagde de 23-jari- rikaanse erin het B point' weg te werken. oei is treft morgen in de ijd Lindsay Davenport. "■Iktas ontslaat ^Bosque il - Besiktas heeft trainer m;j del Bosque ontslagen. Di cse club is ontevreden ins resultaten in de natio- Europese competitie, oefenmeester, in Tin eden aan het roer bij jadrid, is acht maanden ;t geweest. keU geld voor Jjrtet' Chelsea - Een viervoudige tri- atf Chelsea dit seizoen rer( Engelse bookmakers latting 5 miljoen pond ongeveer 7,5 miljoen "e idbrokes, een van de v' ïgevende wedkantoren, k s( kans steeds groter dat "3- lense club landskampi- dt, de League Cup en v° up binnenhaalt en blijft nai in de Champions Lea- we de zege op Manchester (2-1) in de halvë eind- s'3f n de Leaguebeker is de ïg bijgesteld van 28 te- CZ1118 tegen 1. .s tej e^de zege Jaspers est Dick Jaspers heeft gis- sPe het masterstoemooi in h® iet Nederlands kampi- UJp driebanden, met veel ing ook zijn tweede why in groep B gewonnen, ekd ander ontnam Ad ar een illusie: 3-0 (15- n 15.5-2). Jaspers schitterde li de tweede set. cU Zwitser wint eissensee ej orf - Daniëlle Bekke- ens Zwitser hebben ^bJhet eerste schaatscrite- en. de Weissensee gewon- van de voorberei- en op het open NK 100 eh rdag) en de altematie- e V lentocht (200 km) een !r. Bekkering bleef in hon over 20 kilometer a mbergen en Maria ceI ir. Ze reed de afstand :ett inten en 45 seconden. r Zwitser demarreerde etht van de finish uit een atp i van zeven. Martin lp en Joeri Lissenberg v1em niet meer te pak- vrijdag 28 januari 2005 berlijn/anp - Scheidsrechter Robert Hoyzer heeft toegegeven dat hij bewust Duitse voetbalwedstrijden heeft beïn vloed. De arbiter is naar eigen zeggen slechts een pion in het gehele schandaal en zal andere schuldigen tijdens het proces, dat ongetwijfeld volgt, als kroon getuigen oproepen. In het samenzijn van zijn advocaat be tuigde de 25-jarige arbiter in tranen gro te spijt. „Ik heb het voetbal een hele slechte dienst bewezen", erkende hij. „Ik betreur dat heel erg. Ik verontschul dig me bij de Duitse voetbalbond, sup porters en andere scheidsrechters. Dit hebben zij niet verdiend." Hoyzer wordt er onder meer van ver dacht dat hij het bekerduel tussen Ham burger SV en de semi-profs van Pader- horn heeft beïnvloed. HSV verloor met 4-2. Hoyzer gaf Paderhom twee straf schoppen en stuurde bovendien om on duidelijke reden aanvaller Mpenza van Hamburger SV van het veld. Er loopt ook een onderzoek naar vier andere duels onder leiding van Hoyzer. Volgens de Duitse media hebben Kroati sche gokkers alleen al aan het duel tus sen Hamburger SV en Paderhorn maar liefst 1,2 miljoen euro verdiend. De Duitse voetbalbond heeft inmiddels maatregelen genomen. Sinds kort weten arbiters pas twee dagen voor een wed strijd welke teams ze fluiten zodat het lastiger wordt op het duel te gokken. Scheidsrechters in de Bundesliga en Oberliga kunnen pas profwedstrijden leiden nadat ze drie jaar lang in de top van de amateurs goed hebben gepres teerd. Griek zet Ajax tegen Heerenveen op het juiste spoor door André Hoogeboom Amsterdam - Angelos Charisteas heeft zijn waarde voor Ajax op nieuw bewezen. In een matte bekerwedstrijd tegen Heeren veen besliste de Griek met een knappe kopbal het duel in de slotfase en bracht Ajax daarmee in de kwartfinale van het beker toernooi. Ryan Babel liet ook weer van zich horen. Hij scoorde, net als tegen Utrecht, in de ne gentigste minuut: 2-0. Nadat Charisteas afgelopen zondag ook al in Utrecht een belissende rol had gespeeld met zijn passje op Sneijder, liet de Amsterdamse aanwinst gis teravond zien waarvoor hij óók was gehaald: scoren uit dode momenten, als de wedstrijd min of meer vastzit. Dat ge beurde in minuut 88, na een comer van Wesley Sneijder. De wedstrijd tegen Heerenveen werd vervolgens een kopie van het treffen tegen Utrecht. Het Ajax van gisteravond was een blauwdruk van het elftal dat zo overtuigend van FC Utrecht won. Koeman wil duidelijkheid en het liefst in een vaste forma tie spelen, hetgeen er in de eer ste helft van het seizoen nau welijks van is gekomen. Maar gisteravond lagen de kaarten beduidend anders dan in de Galgenwaard. Heerenveen was niet naar Amsterdam gekomen met grootse aanvallende inten ties. Met de nul de finish halen was voldoende en de Friezen speelden met veel meer men sen achter de bal dan Utrecht een paar dagen eerder. Dat stel de beduidend andere eisen aan de Ajacieden: snelheid in de kleine ruimte en een hoog bal tempo. Dat gegeven stelde de Amster- Angelos Charisteas loopt juichend weg na zijn 1-0 tegen Heerenveen. Foto: Hans van Weel. dammers lange tijd voor grote problemen. Het stelde ook ho ge eisen aan Charisteas, die gis teravond opnieuw vooral dienstbaar speelde, maar aan vankelijk niet bijster scherp was voor de goal. Zowel voor als na rust kreeg de Griek mogelijkhe den, maar hij kwam net een teen tekort, miste de juiste rich ting of stond net verkeerd. Ajax speelde verzorgd en vooral uiterst geduldig. Zowel van rechts als van links kwam vol doende dreiging. Zeker de eer ste twintig minuten van de wedstrijd hadden de Amster dammers al op voorsprong kunnen en moeten komen, maar verder dan een buitens pelgoal van Van der Vaart en een paar net-nietmomenten kwamen de Amsterdammers niet. Daarvoor lag het tempo in de voorste linie iets te laag. De momenten waarop Vandenbus- sche, de Heerenveense doel man, echt reddend moest op treden, waren zeldzaam. Na gisteravond zijn er weinig overtuigende bewijzen meer nodig om te kunnen stellen dat Ajax in de winterstop een grote sittard/gpd - Spelers en perso neel van Fortuna Sittard kregen gisteren officieel te horen dat ze vanwege de miljoenenschuld en het dreigende faillissement geen salaris uitbetaald krijgen over de maand januari. De ge troffenen reageerden gelaten op de onheilstijding. Dat viel te verwachten, want de boodschap van commissaris Jos Nuijen is gedateerd. De pre caire financiële situatie waarin de club verkeert, is immers al om bekend, Fortuna Sittard schommelt op het randje van de afgrond. Aan het slot van Nuijens betoog klinkt er zelfs applaus, omdat de commissaris de ploeg een etentje op zijn kosten in het vooruitzicht stelt. „Iedereen heeft begrip voor de situatie", zegt Nuijen bij het verlaten van het spelershome. „De centen zijn op." De com missaris wenst zich echter niet neer te leggen bij de op het eer ste oog uitzichtloze situatie. „We zijn afhankelijk van der den, zoals schuldeisers, spon sors en vooral de gemeente, maar ik blijf geloven in een goe de afloop." Nuijen beaamt dat het kort dag is. De levensduur van Fortuna is niet onbegrensd. „Het is jam mer dat het zo lang duurt. Er zijn gemeentes die sneller over de brug komen met een oplos sing, terwijl een goede invulling van het bestemmingsplan rond het stadion zomaar drie- tot vierhonderd banen kan opleve ren. We chanteren niet, maar als er geen snelle oplossing komt, dreigt er op korte termijn een faillissement. En dat terwijl Fortuna in onze ogen over an derhalf jaar schuldenvrij kan zijn als we er samen met de ge meente uitkomen en het stadi on verkocht wordt." De voetballers blijven kalm. Geen gevloek, geen boze ge zichten, geen paniek. „De bal ligt bij de gemeente, we kunnen niets anders doen dan afwach ten", geeft Dirk Jan Derksen aan. „Bij Emmen heb ik hetzelf de meegemaakt. Ik houd er ab soluut geen rekening mee dat Fortuna morgen (vandaag, red.) zijn laatste wedstrijd speelt. Het komt wel goed." Na de bijeenkomst verzamelt trainer Chris Dekker zijn man schappen voor de training. De spelers betreden rustig keuve lend de besneeuwde grasmat. Woordvoerder Edwin Hermans verklaart nogmaals dat iedereen vertrouwen heeft in een goede afloop. De spelersvakbond WCS is op de hoogte van de problemen maar wordt nog niet opgetrommeld, laat Her mans weten. Vanmiddag vertrekken ze naar Apeldoorn voor het duel tegen AGOW. Er is geld opgehaald om de bus te laten rijden. Kos ten: 800 euro. door Mare Molenaars Melbourne - Eerst dan maar het goede nieuws: Roger Fede rer is niet onfeilbaar. In de hal ve finale van de Australian Open toonde de fenomenale Zwitser zelfs menselijke trekjes. Hij verloor zowaar een set aan Marat Safin, zijn eerste in het toernooi, verkwanselde zijn enige matchpoint en tuimelde vervolgens, tot ieders verras sing, keihard van zijn voetstuk- Een nederlaag van Federer, dat was niet iets waar in Melbourne serieus rekening werd gehou den. Zijn laatste slippertje da teerde al weer van de Olympi sche Spelen in Athene, tegen de onbeduidende Berdych. Sinds dien had het Zwitserse superta lent het professionele mannen- tennis in een ijzeren greep. Schijnbaar moeiteloos degra deerde hij al zijn tegenstanders tot goedwillende kruimeldie ven. Tot gisteravond. Safin leek aan het einde van de vierde set weliswaar dood en begraven, maar stapte even vrolijk weer uit zijn eigen kist. Met een lan ge neus naar alle hogere mach ten dwong hij de tennisgod uit Oberwil (letterlijk) op de knie- en: 5-7 6-4 5-7 7-6 9-7. De wedstrijd tegen Safin, de on berekenbare Rus serveerde de voorbije jaren bij voorkeur van af een dienblad, maakte nog eens duidelijk dat er eigenlijk maar een tennisser is die Fede rer kan verslaan en dat is Fede rer zelf. Zonder afbreuk te doen Roger Federer schreeuwt het uit van frustratie na een gemist punt. Foto: Reuters/Tim Wimborne aan de prestatie van de onver- zijn element. Federer presteer- zettelijke Safin: de 23-jarige de ondermaats, maakte meer meester was duidelijk niet in onnodige fouten dan hem lief is en er was ook geen blonde La brador voor nodig om te zien dat hij ook fysiek niet lekker in zijn vel stak. Meer dan eens moest hij zich, tijdens het vierenhalfuur du rende gevecht, laten behande len door de toemooiarts. „Ik had last van een beknelde ze nuw in mijn arm, maar meer nog van een blaar onder mijn voet. Die speelde me behoorlijk parten, zeker in de laatste set." Federer zag niet meteen een geldig excuus in het lichamelijk ongemak, maar frustrerend was het natuurlijk wel. De Zwitser, het verliezen verleerd, smeet zelfs een keer met zijn racket en ook dat is maar zelden ver toond. Zijn moeder verbiedt hem dat. „Het komt normaal gesproken ook niet in me op", verontschuldigde hij zich. „Liefst laat ik niet merken wat er in me omgaat en probeer ik me zo goed mogelijk te concen treren op het volgende punt." De moeder van Marat Safin denkt er misschien hetzelfde over als Lynette Federer maar zij heeft haar licht ontvlambare zoon blijkbaar niet kunnen overtuigen. De Rus, die op de avond van de wedstrijd zijn 25ste verjaardag vierde, verslijt rackets als toiletpapier: voor eenmalig gebruik. Ook in de partij tegen Federer sneuvelde er een aantal. Terloops sloeg hij ook nog een paar ballen het stadion uit. „Het is mentaal ook een hele opgave, zo'n wedstrijd. Je staat niet tegenover de eerste Barry van Galen: 'Ik kom altijd terug' door Ruud Ramler alkmaar - Voor het eerst in tweeënhalf jaar ging hij weer eens over de rooie op het voet balveld. De tol die Barry van Galen voor zijn rechtse directe in het gezicht van Feyenoord Alexander östlund moet beta len, is hoog. Zijn werkgever heeft hem een fikse geldboete in het vooruitzicht gesteld. AZ accepteert bovendien de vier wedstrijden schorsing die de KNVB gisteren als schikking voorstelde. De onverbeterlijke leek weer in het gareel te lopen. Althans, op het voetbalveld. Maar zelfs Co Adriaanse, de verantwoordelij ke trainer, had woensdagavond langs de lijn geen vat op zijn onberekenbare vedette. Het he le seizoen al zoekend naar zijn grote vorm en de juiste richting voor zijn geniale passes. Wat bondscoach Marco van Basten er niet van weerhield om Van Galen op 34-jarige leeftijd nog te laten debuteren als interna tional. De kans op een herha ling lijkt na de dwaze actie te gen Feyenoord uitgesloten. „Jammer", zegt Van Galen. „Maar het is niet anders. Ik kan het niet meer terugdraaien." En als hij dat al zou willen, dan was het alleen vanwege het on recht dat hij zijn ploeggenoten heeft aangedaan. „Ik heb die nederlaag op mijn geweten. De uitschakeling voor de beker is mijn schuld." Toch sprak geen van zijn collega's hem er gister ochtend op aan. In de kleedka mer voerde de trainer slechts het woord. Van Galen voelde ook niet de behoefte om hem tegen te spreken. „Want het was onprofessioneel wat ik deed." Dat Adriaanse eerder ook de kwalificatie 'asociaal' in de mond had genomen, vond hij wel tamelijk ver gaan. „Dat ben ik zeker niet." Een persoonlijk gesprek tussen trainer en voetballer is er nog niet geweest. Adriaanse zal wil len horen hoe het weer mis heeft kunnen gaan. Terwijl Van Galen zijn status van notoire kaartenpakker toch afgeworpen leek te hebben. „Vorig seizoen vier keer geel, één schorsing. En deze competitie had ik er ook pas vier." Tot hij woensdagavond weer eens rood aanliep. „Omdat die östlund maar bleef zuigen, trekken en schoppen. Ik weet dat Luinge het allemaal heeft gezien. En als scheidsrechter had hij best één keer mogen fluiten. Maar hij deed het niet. Van Galen beseft dat hij met die slappe verdediging zijn reactie geenszins goedpraat. „Ik had mezelf beter in bedwang moe ten houden. Een paar keer adem moeten halen, flink slik ken, me omdraaien en weg moeten lopen. Maar voor ik zo ver was, lag östlund al op de grond en had ik de wedstrijd verziekt." Hij kent de gevolgen. „Alle inci denten van de laatste jaren zul len weer naar boven worden gehaald. Rottigheid doet het nu eenmaal goed. En helemaal als het om Van Galen gaat." De sportieve consequenties zullen wat hem betreft niet gro ter zijn dan dat hij tegen Den Bosch, Heerenveen, PSV en Ro- da JC toe moet kijken vanaf de tribune. Adriaanse zei woens dagavond al dat het incident geen reden mag zijn voor AZ om de contractverlenging voor Van Galen in te trekken. Zelf wuift hij een voortijdig einde van een grillige carrière meteen weg. Dat zijn positie in het elftal ter discussie staat, daar wil Van Galen niet aan. Ach, ik heb er vaker naast ge staan. Dit seizoen nog, de eer ste drie wedstrijden. Maar ik kom altijd terug." stap voorwaarts heeft gemaakt. Met Charisteas in de spits en Rosales op de rechtervleugel begint ook het aankoopbeleid van de club een andere dimen sie te krijgen. Beide spelers hebben het Amsterdamse elftal sterker gemaakt en maakten gisteravond in de Arena het ver schil voor de ploeg van Ronald Koeman. de beste, maar tegenover de onbetwiste nummer een van de wereld. Het is moeilijk om te blijven vechten als je zoveel kansen laat liggen. Dan kun je af en toe wel een oppeppertje gebruiken", vergoelijkte hij zijn turbulente gedrag. Safin, luid toegezongen door een volgepakt stadion, trakteer de zichzelf op champagne en het mooist denkbare cadeau: een finale tegen Roddick of He witt. Toch wilde hij niet ont kennen dat hij door het oog van de naald was gekropen. Aan het slot van de vierde set was Fede rer ('Helaas bestaat er in tennis niet zoiets als een gelijkspel') slechts één klap verwijderd van de overwinning. „Ik heb geluk gehad", gaf hij ruiterlijk toe. Toch was de overwinning van Safin niet onverdiend. De wis pelturige Rus weigerde te capi tuleren en had in de beslissen de vijfde set voortdurend de beste papieren. „Ik wist wat me te doen stond", verklapte de tennisser na af loop. Kunst. De Rus laat zich sinds kort begeleiden door Pe ter Lundgren, de Zweedse coach die eerder ook Federer (nu met Tony Roche) richting de top dirigeerde. „Ik wist daardoor precies hoe ik het Roger lastig zou kunnen maken. Ik weet wat hij liever niet heeft. Nu wil natuurlijk ie dereen weten wat dat dan wel is, maar daar geef ik geen ant woord op. Dat hou ik nu eens lekker voor mezelf." amsterdam/anp - Hij was een uur en veertig minuten te laat, maar hij maakte wel een flitsen de entree. Christijan Albers scheurde gisteren de eerste offi ciële kilometer in de formule-1- bolide van Minardi in de bin nenstad van Amsterdam. Van het Rembrandtplein naar de Regulierbreestraat. Even vol gas en onmiddellijk gierend in de remmen. De politie was pa raat, hield de driehonderd ge duldige toeschouwers achter de hekken en leidde het normale verkeer om. Albers zei na het uitstappen: „Harder dan 80 km/u heb ik niet gereden, mij te gevaarlijk met al die mensen langs de kant. Sorry dat ik laat was, maar de motor van de formule-1-au to heeft een tijdje nodig om op te warmen. Wel gaaf om in een formule-1 door hartje Amster dam te rijden." Nederland heeft, na Jos Ver stappen in 2003, weer een cou reur in de Formule 1. Christijan Albers uit Laren, kon als 25-jari- ge niet langer wachten en hapte toe op het voorstel van team baas Paul Stoddart van Minar di. De stunt in de hoofdstad was bedoeld om zijn talloze sponsors te promoten. Dit bleek een hele rij te zijn, waar bij niet zijn mecenas uit Dor drecht, Trust. De naam van Trust bleek toch op de race-overall en pet van Albers te staan. Hij motiveerde dit met: „Het is een gebaar naar die sponsor, steun in 2004. Er zijn redenen waarom Trust niet in de Formule 1 zit dit jaar." Die redenen lieten zich raden. Trust heeft nog een juridisch geschil af te werken met Jos Verstappen. Albers zei zich daarover niet te willen uitlaten. Net zo min als hij zich wilde uitspreken over de tweede rij der in de Minardi-renstal. „Ik ben alleen met mijzelf bezig. El ke dag van vroeg tot laat in de sportschool. Teambaas Paul Stoddart bepaalt wie er nog bij komt." Christijan Albers zei geen angst te hebben voor het nieuwe sei zoen en de kwalijke reputatie van Minardi, dat de laatste ja ren elke race de laatste plaats innam en zelden of nooit een punt voor het WK (8e plaats is 1 punt) boekte. „De eerste races, met de oude bolide, zullen zeer moeilijk zijn. Maar ik ben opti mistisch voor de races die in Europa en daarna zullen plaats vinden." UITSLAGEN BASKETBAL Mannen, eredivisie: EiffelT. - Almere 91 - 76. Rotterdam - Cape Holla 82 - 63. New York. Amerikaanse profcompetitie NBA. Boston Celtics - Indiana Pacers 100-86. Cle veland Cavaliers - Memphis Grizzlies 114-111. Washington Wizards - Philadelphia 76ers 117- 107, Miami Heat - Toronto Raptors 111-96. Detroit Pistons - Denver Nuggets 87-70, Hous ton Rockets - New Orleans Hornets 82-77, Phoenix Suns - Milwaukee Bucks 121-115, Minnesota Timberwolves - Atlanta Hawks 104- 87, Utah Jazz - Seattle Supersonics 109-100, Dallas Mavericks - Portland Trailblazers 95- 88, New Jersey Nets - Golden State Warriors 113-99, LA Clippers - LA Lakers 105-89. Uitslag Lucky Day 3616. d.d. 27.01.2005 5.7.15.17.27.33.34.37.45.48. 57.61.65.67.70.71.73.76.77.78 Onder voorbehoud rai4fc>efouten SCHAATSEN Techendorf. Criterium Weissensee. Mannen. 43,75 km: 1 Zwitser 1.05.36. 2 Kromkamp, 3. Lissenberg, 4. Mombarg. 5. Ro- zendaal. Vrouwen, 20 km: 1 Bekkering 36.45, 2. Grim bergen, 3. Sterk. TENNIS GOLF Singapore. Europese Tour, Singapore Masters. Stand na eerste ronde: 1 Montgomerie (Sch) 65 slagen (-7), 2. Chia (Mai), Dougherty (Engl, Foster (Eng) 68. 5. Lateber (Ned). Groom (Aus), Kjeldsen (Den). Hansen (Den), Lucquin (Fra), Rumford (Aus) 69.122. Muntz (Ned) 77 (+5). PRIJSVRAGEN Melbourne. Australian Open. Vrouwen, halve finale: Serena Williams (VSt/7) - Sjarapova (Rus/4) 2-6 7-5 8-6, Davenport (VSt/1) - Dechy (Fra/19) 2-6 7-6 (5) 6-4 Mannen, halve finale: Safin (Rus/4) - Federer (Zwi/1) 5-7 6-4 5-7 7-6 (6)9-7 Mannen, dubbelspel, halve finales: Bob Bryan- /Mike Bryan (VSt/2) - 8|0rkman/Mirni (ZweW- Ru/4) 6-1 6-3, Black/Ullyett (Zim/5) - Melzer- /Waske (Oos/Dui) 6-3 6-4. VOETBAL Prijswinnaars Toto-13 week 4A/2005 le prijs (13 wedstrijden goed voorspeld): geen winnaars. 2e prijs (12 wedstrijden goed voor speld): geen winnaars, 3e prijs (11 wedstrijden goed voorspeld): 4 winnaars, e 1 958.90 bru to p p Jackpot week 4/2005, e. 95.000, onder voorbehoud van typefouten Prijswinnaars Lucky Day 3616, d.d. 27.01.2005, aantal prijswinnaars: 3 845. to taal prijzenbedrag: e. 21 744,00. totaal gratis deelnames: 17.899 Amstel Cup. Achtste finales: Ajax-Heerenveen 2-0. Toeschouwers: 35000 Scheidsrechter: Ben Haverkort. 88 Charisteas 1-0. 90. Babel 2-0 Gele kaarten: Rsaza. Huntelaar (Heeren veen). Heitmga (AjaO Kwartfinales: Willem II- Den Bosch, Feyenoord-NAC, ADO Oen Haag- A|3x. PSV-TOP Oss Wedstri|den op 1, 2 en 3 maart. VOLLEYBAL Eredivisie vrouwen: Pollux - Longa '59 3 - 1

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 17