hrama t WINTEROPRUIMING 2 Executie verkoop Groot is de leegte en het verdriet. Mooi zijn de herinneringen die hij achterliet. Bedroefd maar dankbaar dat een langer lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoonvader Nico Mooijekind 24 juni 1940 16 januari 2005 Riet Mooijekind - van Zoen Wim t Hennie en Sabrine Nico en Annelies Castellumweg 55 2314 VC Leiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 19 januari en donderdag 20 januari van 19.00 tot 19.45 uur in de R.K. Meerburgkerk, Hoge Rijndijk 18 te Zoeterwoude-Rijndijk. De uitvaartmis wordt opgedragen in eerder genoemde kerk op vrijdag 21 januari om 14.00 uur. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaats vinden om 16.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na afloop is er tevens gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Nico Mooijekind sr. Wij wensen de familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. R.K.V.V. Meerburg telt een geweldige supporter minder. Het bestuur en leden van R.K.V.V. Meerburg Vergeet de mooie dagen niet, want als je ze vergeet komen ze nooit meer terug. Na een korte en ongelijke strijd, moeten wij intens verdrietig, maar dankbaar voor zijn goede zorgen, afscheid nemen van onze lieve man, vader, opa en zoon Cornelis Guijt Kees Leiden, 27 februari 1939 Amsterdam, 15 januari 2005 Lisse: Tina Guijt-Doets Lisse: Taco Guijt en Kirsten Rietman Dimitri Elselien Guijt Nijverdal: Karin Guijt en Eric Schroder Katwijk: Neeltje Guijt-van der Plas Vincent van Goghstraat 32 2162 CJ Lisse Kees ligt thuis opgebaard. De rouwplechtigheid zal worden gehouden op don derdag 20 januari om 14.30 uur in Crematorium 'Westerveld' te Driehuis-Westerveld, gemeente Velsen. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in één van de ontvangstkamers van het crematorium. Verdrietig zijn wij omdat wij veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen van onze zwager en oom Kees Guijt echtgenoot van onze zus, schoonzus en tante Tina Guijt-Doets Huug en Greet Gerrit en Cobie Nel en Dirk Cor en Jannie Neven en nichten Katwijk, 15 januari 2005 'Veilig in jezus' armen' Bedroefd om het afscheid, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, geven wij ken nis dat, toch nog onverwacht, van ons is heengegaan Cornelia Wassenburg-Rietkerk sinds 5 augustus 1975 weduwe van J. J. Wassenburg Leiden, 15 april 1911 t Leiden, 16 januari 2005 Wij danken de medewerkers van 't Huis op de Waard voor de verzorging en verpleging gedurende bijna 30 jaar. Uit aller naam: A. T. Wassenburg 't Huis op de Waard Kaarsenmakersstraat 2 kamer 213 Leiden Correspondentieadres: A. T. Wassenburg Centuriedreef 12 2235 BS Valkenburg (Z.-H.) Mijn moeder is opgebaard in het Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden. Overeenkomstig haar wens aldaar geen bezoek. De crematieplechtigheid wordt gehouden op donderdag 20 januari 2005 om 12.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. 'Tot het laatste toe wilde ik leven, door een sterke wil hiertoe gedreven. Zolang als 't maar kan bij jullie zijn, ondanks zo veel verdriet en pijn. Mijn geest nog op volle kracht, maar over mijn lichaam had ik geen macht. Blijven jullie in harmonie leven, door elkander liefde te geven. Dankbaar voor alles wat hij in zijn leven voor ons heeft betekend, maar ook diepbedroefd, geven wij kennis dat, na een niet te overwinnen ziekte, van ons is heengegaan mijn innig geliefde man, onze super vader Gerrit Verdoes Giek a Katwijk O Katwijk 2 juli 1931 15 januari 2005 Paulien Verdoes-van Paridon Gerrit - Paul Berend - Bastiaan Peter en Rigtje Correspondentieadres: Doggersbank 6 2221 WH Katwijk We herdenken Giek op donderdag 20 januari, om 13.30 uur in de RK Kerk H. Joannes de Doper, Kerkstraat 70 in Katwijk aan de Rijn. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in het Parochiehuis de kleine Jannes, naast de kerk. Daarna wordt hij in besloten kring naar zijn laatste rustplaats gebracht. Deze wedstrijd moest je wel verliezen Giek Verdoes echtgenoot van Pauline van Paridon Wij wensen Pauline en de kinderen veel sterkte toe. In liefdevolle herinnering Mama van Paridon Leo en Martha Erich en Marianne Piet en Mariene Carola Neven en nichten Een moeder sterft altijd te vroeg, - al wordt zij nog zo oud. je hoopt steeds dat ze nog een poosje blijft, omdat je van haar houdt. Maar als de jaren tellen gaan, zij ziek wordt, moe en oud, dan denk je, ach sliep ze maar in, omdat je van haar houdt. Bedroefd om haar heengaan, maar met dankbare herinnering aan de liefde die zij ons heeft geschon ken, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder en oma Johanna Cornelia Dobbe-Meijer weduwe van Jacobus Johannes Dobbe 21 april 1913 15 januari 2005 Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Aar en Amstel voor de liefdevolle verzorging. Nico en Annie Corrie en Bertus Ploon en Kees Cees en Corry Joke en Frans Frans en Dela Ria en Aad Thea Coby t Lida en Wim Klein- en achterkleinkinderen Nieuwkoop, Aar en Amstel Correspondentieadres: Joke Verhage-Dobbe Stortenbekerstraat 18 2421 EV Nieuwkoop Avondwake woensdagavond om 19.30 uur in de parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus te Aarlanderveen, waarna gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in de kerk. De Uitvaartdienst zal gehouden worden op donder dag 20 januari om 10.30 uur in bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis op het parochiekerkhof aldaar zal plaatsvinden. Moeder houdt van bloemen. Vol verdriet zijn wij van het toch nog plotselinge overlijden van mijn innig geliefde man, onze broer en zwager Nicolaas Pieter Dool Leiden, 3 juni 1930 t Arnhem, 14 januari 2005 Arnhem: L. Dool-Gelderblom Hilversum: Janine Dool Leiden: W. P. Dool Chr. Dool-Otto Susteren: H. Gelderblom J. Gelderblom-Schouten Belle v. Zuylenstraat 45 6836 PX Arnhem Donderdag 20 januari is er gelegenheid om afscheid te nemen van 13.00 tot 13.15 uur in de aula van begraafplaats 'Rhijnhof', Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats aldaar. Nadien is er gelegenheid tot condoleren in de kof fiekamer van 'Rhijnhof'. Geen bezoek aan huis. Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden je hebt het als een moedig man gedaan. Wie kan begrijpen wat je hebt geleden. En wie kan voelen wat je hebt doorstaan We zijn trots op hem. Diepbedroefd, maar met een blijde herinnering aan de goede jaren die wij met elkaar gehad hebben, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa Theodorus Johannes van Lierop Theo *6 oktober 1928 +15 januari 2005 Rie van Lierop - van Leeuwen Co en Corrie Frans en Lia Nick, Dave Robt Montbretiastraat 43 2161 WH Lisse Theo ligt opgebaard in het "Uitvaartcentrum Lisse", Heereweg 271 te Lisse, alwaar geen bezoek. De gezongen Uitvaartdienst zal gehouden worden op woensdag 19 januari om 10.30 uur in de Maria- kerk, Nassaustraat 45 te Lisse, waarna wij hem zul len begeleiden naar zijn laatste rustplaats op het kerkhof aldaar. Gelegenheid tot condoleren dinsdag van 19.00 uur tot 20.00 uur in het "Uitvaartcentrum Lisse" en na de begrafenis in de "Mariënhof" naast de kerk. Veel gelukkige jaren waren we samen. Samen waren we één. Maar nu jij er niet meer bent, moet ik zonder jou verder dus alleen. Dankbaar voor alles wat zij in haar liefdevolle en toegewijde leven voor ons betekende, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Sieval-de Mooy Cor in de leeftijd van 81 jaar. Sjaak Sieval Wim en Toos Alex en Sandra Paul en Kat Fred en Tineke Linda Sylvia en Alexander Leiden, 15 januari 2005 Scheepswerf 27 2315 MR Leiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op dinsdag 18 januari van 18.30 tot 19.00 uur in uit vaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden. De samenkomst voorafgaand aan de begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 19 januari om 11.00 uur in de aula van begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Met verslagenheid heeft het gemeentebestuur van Alphen aan den Rijn kennisgenomen van het overlij den van ons gemeenteraadslid de heer drs. H. A. A. Molleman De heer Molleman was bijna drie jaar raadslid voor de Partij van de Arbeid in onze gemeente. Hij heeft diverse functies in het openbaar bestuur bekleed, zowel in Nederland als in Europa en zich gedurende zijn hele carrière actief ingezet voor het minderhe denbeleid. Daarnaast is de heer Molleman actief geweest op vele andere terreinen. Wij zijn hem zeer erkentelijk voor zijn inzet en gedenken hem met respect. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Gemeente Alphen aan den Rijn de gemeenteraad en het college van burgemeester en wethouders Overleden is onze lieve vriend Arjen Wouda Nooit meer samen, dat is een groot gemis. Wij wensen Marijke, Ike, Martin, Anne en Frauke veel sterkte toe. Cora en Gerard Corrie en Jack Gerke en Ben Liesbeth en Henny Rieske en Bert Thea en Rob Wilma en Gerjan BEGRAAFPLAATS DE OUDE TOREN TE WARMOND Langs deze weg deelt de beheerder van bovengenoemde begraafplaats mee dat aan het einde van het jaar 2005 de volgende zandgraven vrij zullen vallen en geruimd zullen worden grafnummers 085 159 162 202 229 230 Belanghebbenden kunnen zich wenden tot de beheerder Mevr. I.Veenbaas tel. 071 30 10 994 Ik kan gaan slapen zonder zorgen, Want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis. Psalm 4 Bedroefd maar dankbaar voor wat zij in haar leven voor ons heeft betekend geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en onvergetelijke oma Anna Maria Lekkerkerker Annie echtgenote van Jan Floren de Gier Polsbroek: 2 juni 1944 Katwijk: 16 januari 2005 Jan de Gier Tineke en Arris Maike Leonie Bas Bert en Mieke Thom Mieke 2223 TL Katwijk Saliënbos 8 Annie is overgebracht naar het rouwcentrum Zuids traat 103 te Katwijk aan Zee, alwaar gelegenheid zal zijn tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 19 januari 's avonds vanaf 20.00 tot 21.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden op vrijdag 21 januari om 11.00 uur in de Dorpskerk aan de Kerk- laan te Katwijk aan den Rijn. U wordt verzocht ruim voor de aanvang van de roüwdienst in de kerk aan wezig te zijn. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de be graafplaats achter de Dorpskerk. Na de begrafenis is er voor degene die niet eerder in de gelegenheid zijn geweest gelegenheid tot condo leren in de Dorpskerk. Geen bloemen - geen bezoek aan huis Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Bedroefd, maar dankbaar dat een langer lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en trotse opa Ton Gottenbos in de leeftijd van 64 jaar. Ans Gottenbos-van Delft Tjerk en Elly Jelle Remco en Daniëlle Emiel Karlijn Saskia en Abdi Jamaal llyaas Yusraa Leiden, 16 januari 2005 Druivenstraat 13 2321 HL Leiden Ton is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 20 januari om 11.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Waar denkt u waar denkt\ als u z en ons onbewust /?jj denkt u aan vu aan een tijd zonder vei Waar denkt i als u opstandig of juist heel on( denkt i wie zijn die nu en verlangt u naai Waar denkt u a u niet en u niet weet wie o denkt dat wij niets i omdat u ons niet meer he gelukkig hebben wij de herin aan hoe u was in uw nog goede en hebben we die nu voor eeuwig in harten opgei Dankbaar voor alles wat zij in haar liefdevo toegewijde leven voor ons betekende, geven kennis van het overlijden van onze lieve m schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Susanna van Tongeren-Koe weduwe van Wijnand van Tongeren in de leeftijd van 89 jaar. Fie Hendriks-van Tongeren Henk Hendriks Plony Haverkort-van Tong Jan Haverkort Anneke van Tongeren Arie-Willem van Es Wijnand van Tongeren Yvonne van Tongeren-van Kleinkinderen achterkleinkinderen en achterachterkleinkinderen Overrhyn Leiden, 15 januari 2005 Correspondentieadres: W. van Tongeren Schubertlaan 247 2324 CW Leiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen en cond op woensdag 19 januari van 19.00 tot 19.30 zorgcentrum Overrhyn, Willem de Zwijgerlaa Leiden. De plechtigheid voorafgaand aan de beg wordt gehouden op donderdag 20 januari om uur in de aula van begraafplaats Rhijnhof, l Rhijnhof 4 te Leiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoli de ontvangkamer van de begraafplaats. KLAASSENS CONFECTIE ET WINTERJACKS PRINGLE JUMPERS €118,- NU€49,-e LADY BRAX PANTALONS 128,- NU MANTELPAKJES €228,- NU G0R-RAY ROKKEN restanten €158,- NU KLAASSENS BREESTRAAT 114ab LEIDEN Aankondiging ingevolge art. 54 RV Bij exploot van 13 (der tien) januari 2005 heb ik Goedele Elisabeth Maria Wortelboer, belastingdeur waarder, kantoorhoudende te Leiden, Stationsplein 7, op verzoek van de ontvan ger van de Belastingdienst Holland-Midden, kantoor Leiden, t.l.v. V. Postoupals- ki, geb. 17-01-1960, thans zonder bekende woon- of verblijfplaats zowel binnen als buiten het Koninkrijk, betekend twee dwangbe velen aan het parket van dhr/vrouwe officier van jus titie te Den Haag. Afschriften hiervan zijn te verkrijgen bij mij belas tingdeurwaarder. De belastingdeurwaar der, G. E. M. Wortelboer Belastingdienst Op woensdag 19 janu ari 2005 om 11.00 uur vindt een openbare ver koop plaats voor rekening van: R. A. Smith Lage Rijndijk 55 2315 JN Leiden De verkoop geschiedt in opdracht van de Belas tingdienst Holland-Midden kantoor Leiden, Stations plein 7 te Leiden. Te koop worden aan geboden: Meubilaire za ken De verkoop vindt plaats op het adres Lage Rijndijk 55 te Leiden, al waar de zaken 1/2 uur voor de verkoop te be zichtigen zijn. De belasting deurwaarder R. E. Kreugel (verkoop bij opbod, contante betaling, inclusief BTW, geen opgeld) Belastingdienst EXECUTORIALE VERKOOP EX ARTIKEL 268 BOEK 3 B.W. Op donderdag 17 en donderdag 24 februari 2005 's morgens orr uur zal in partycentre "De Oude Tol", Hoofdstraat 147, 2171 BAi senheim ten overstaan van Mr G.J. Schrama, notaris te Sassenh respectievelijk bij inzet en afslag, krachtens artikel 268 Boek 3 vi Burgerlijk Wetboek in het openbaar worden verkocht: Het woonhuis met erf, grond en verder aanbehoren te RR Voorhout aan de Teylingerlaan 14, kadastraal bekei meente Voorhout, sectie B, nummer 4111, groot 1,15 a Inlichtingen: deze worden verstrekt door notariskantoor Schram Hoofdstraat 345 te Sassenheim, tel.0252-433944. Bezichtiging: in overleg met genoemd notariskantoor. Garantie/Identificatie: Gegadigden op de veiling dienen een ver van hun bankrelatie te kunnen overleggen betreffende hun finani gegoedheid. Gegadigden op de veiling dienen een geldig paspa rijbewijs bij zich te hebben om zich te kunnen legitimeren. Zakelijke lasten De zakelijke lasten over 2005 bedragen 145,00. Betaling: De koper dient te betalen: A. uiterlijk de achtste dag na de gunning: het notarishonorarium, dastrale rechten, de royementskosten, de overdrachtsbelastin eventueel de kosten van de akte de command; B. uiterlijk zes weken na de gunning: de koopsom en het overige door hem verschuldigde. Voorwaarden: De veiling zal worden gehouden onder de Algemene Veilingvoon den voor Executieveilingen 1993, behoudens afwijkingen. De veilingvoorwaarden kunnen opgevraagd worden bij genoemd taris. Risico Vanaf de gunning is het gekochte voor risico van de koper. Gebruik Bij beschikking d.d. 2 en 17 december 2004 van de Voorziening! ter te Den Haag is verlof verleend aan de hypotheekhouder het I ding in te roepen. Bij exploit d.d. 23 december 2004 is de huurd bruiker bevel gedaan het te veilen registergoed uiterlijk 23 janus te ontruimen en ter beschikking van hypotheekhouder te stellen. Zekerheid De koper moet tijdig voor het moment van gunning aan de nota hand stellen een bankgarantie ten bedrage van 10% van de koe dan wel aan de notaris een waarborgsom betalen ten bedrage v 10% van de koopsom. Onderhandse biedingen Uiterlijk t/m 2 februari 2005 kan er bij de notaris schriftelijk een voorwaardelijk bod worden uitgebracht.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 4