'n Kennismaking met THAI L met deze prijzen móet je wel reizen.. Klassiek SICI TURKIJE KRAS St&f ZOMER 20054 NU BOEKBAAR li INCLUSIEF: 1 daverende hoogseizoen- 1 Fecial! Slechts 6 data .n 1 februari en maart'. :a BH Supervoordelige 15-aaagse rondreis én strandvakantie EN NOG EENS 5 REISKNALLERS... e. Met o.a. Taormina, Cefalü, Palermo, Agrigento en Syracuse RUIM AANB01 INCLUSIEF INFORMATIE, REISBESCHRIJVINGEN EN BOEKINf! 24 UUR PER DAG, 1, - 7 DGN PER WEEK WWW.KFSSjl i vliegreis Amsterdam-Bangkok v.v. transfers en rond reis per touringcar verblijf in 3/4-sterren hotels ver zorging o.b.v. 12 x logies en ontbijt welkomstdiner Nederlandse reisleiding uitgebreid excursieprogram ma en entrees r til Ontdek prachtig Thailand! KRAS Stervakanties is erin geslaagd een schitterende kennismakingsreis in te kopen in het daverende Thaise hoogseizoen! En... ook nog eens supervoordelig! Want u kunt deze zeer com plete 15-daagse rondreis al boeken vanaf slechts 698! We bezoeken o.a. Bangkok, River Kwai, Ayutthaya, Saraburi en we brengen de laatste dagen door aan één van de hagelwitte stranden aan de Golf van Siam*. Dit is uw kans om het jaar 2005 goed te begin nen en supervoordelig kennis te maken met de unieke cul tuur, interessante steden, prachtige stranden en vriendelijke bevolking van het 'Land van de Eeuwige Glimlach'! En... het prijsniveau in Thailand is voor onze begrippen zeer laag, dus ter plaatse-hoeft het u niet veel extra te kosten! Maar wees er snel bij, want we hebben slechts 6 vertrekdata, en VOL VOL! UW HOTELS Tijdens de rondreis verblijft u prima 3- tot 4-sterren hotels, die, op een uitzondering na, allen beschikken over een zwembad. In Pattaya verblijft u in het Thai Garden tempel. We gaan verder naar Lopburi, waar we een bezoek brengen aan de overblijfselen van het paleis van Koning Narai en de Apentempel. Vervolgens gaan we naar Saraburi, met de Wat Phra Phuttanabat, een tempel met een voetafdruk van Boeddha. In de middag rijden we naar Pattaya, een beachresort van interna tionale allure, waar we de laatste 6 nachten door brengen. Naast zon, zee en strand, kunt u prachtige excursies maken naar bij voorbeeld bamboe-eiland of zwemmen met dolfijnen! Tenslotte rijden we weer terug naar Bangkok voor de terug vlucht naar Nederland. Resort of in het Central Wong Amat Beach Resort (of vergelijkbaar). Beide hotels beschikken over o.a. een prachtig zwembad en een internationaal restaurant. Uw kamer is voorzien van vele luxe faciliteiten. (Het is niet mogelijk een voorkeur op te geven voor één van deze hotels.) REISPROGRAMMA IN HET KORT Via Amsterdam (met overstap in Amman) vliegen we naar de metropool Bangkok. Hier maken we o.a. een tocht per longtailboot (facultatief) over de machtige Chao Praya River en we bezoeken China Town. Verder bent u vrij om Bangkok op eigen gelegenheid te ontdekken. Ook kunt u deelnemen aan'Fietsen in Bangkok'of bijvoor beeld een bezoek brengen aan de drijvende markt! Via een boeiende treinrit gaan we naar Kanchanaburi.aan de River Kwai waar we uiteraard de beruchte brug'Bridge on The River Kwai'bezoeken. Ook wordt u een safaritocht per olifant aangeboden. Daarna gaan we naar Ayutthaya, de oude hoofdstad van het Koninkrijk Siam en door de UNESCO uitegroepen tot World of Heritage, met de 3 pagoden en de Wat Sri Samphet Vertrekdata HW 96.775 Februari 23 698 Maart 2-9-16-23-30 €698 Noot: tijdens deze reis komt u niet in de gebieden die getroffen zijn door de zee beving (zie kaartje). Toeslagen per persoon: 1-persoonskamer 99, luchthaven-/toeristenbelasting en reserveringskosten 69, brandstoftoeslag 25. Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Exclusief: vertrekbelasting, lucht- haven-/toeristenbelasting en reserveringskosten, brandstoftoeslag, fooien, reis- en annuleringsverzekering. Minimum aantal deelnemers: 10. Uiterste ann.term. bij onv. deeln.: 15 dgn voor vertrek. Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnummer HW 96.775 Friese Wouden 3-/4-/5-daagse autoreis Aankomstdata:vrijwel iedere vr.en ma. van 21/1 Ontdek ons eigen prachtige Noorden! INCLUSIEF: verblijf in Hotel Marathon-Drachten verblijf in 2-persoonskamer dagelijks ontbijtbuffet tips: fietstochten maken langs de meren en bossen. Fries Museum in Leeuwarden,een ki drinken op de Grote Markt in Groningen Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnr. HW 96 Shoppen in DUSSELDORF 3-/4-daagse autoreis Aankomstdata: vrijwel iedere vrijdag van 7/2 t/j Heerlijk luxe uitje naar de'mode-stad'van Duitsf INCLUSIEF: verblijf in Sorat Hotel Düsseldorf verblijf in 2-persoonskamer dagelijks ontbijtbuffet met champagne gebruik van fitness en sauna tips: Berliner Allee, Königsallee, de 'Altstadt! Goethemuseum, het Schlossturm, en de IV met het Rathaus Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnr. HW 9( TSJECHIE all inclusive 8-daagse autoreis Aankomstdata: vrijwel iedere zaterdag van 2 Fantastische reis naar de schitterende Bohem INCLUSIEF: verblijf in Hotel Central verblijf in 2-persoonskamer dagelijks ontbijtbuffet dagelijks lunch dagelijks 3-gangen diner drankjes tijdens het diner tips: Praag, Plzen, Beierse Woud, Zelezna Ri Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnr. HW 9f Vliegspecial BERLIJN 4-daagse vliegreis i Vertrekdata: 11-18-25/2,4-11-18-25/3 Supervoordelig naar één van Europa's mooiste i INBEGREPEN: vliegreis Rotterdam-Berlijn Schönefeld v.v Transavia Airlines verblijf in 4-sterren Park Inn Hotel of 3-ste J Quality Hotel Berlin dagelijks ontbijtbuffet tips: musea bezoeken, Berliner Dom, U Linden, Rijksdag, Kurfürstendamm, en win Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnummet 1 HW 96.743/96.744 Onvergetelijk VENETIE 4-daagse vliegreis Vertrekdata: vrijwel elke vr. van 1112 t/m 18/3 Ontdek de meest romantische stad ter wereld! 1 INCLUSIEF: vliegreis Amsterdam-Venetië v.v. verblijf in Holiday Inn**** verblijf in 2-persoonskamer tips: San Marcoplein, basiliek, Dogenpaleis- Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnr. HW 9 E Ontdek de verborgen schatten van Sicilië! Want op dit prach tige eiland onder de laars van Italië vindt u vele overblijfselen van oude beschavingen, unieke flora, de nog actieve vulkaan Etna en pittoreske vissersplaatsjes. En u heeft nu de mogelijkheid om dit zelf te ervaren! Want KRAS Stervakanties heeft een prachtige 8-daagse rondreis langs alle hoogtepunten van Sicilië samenge steld vanaf slechts 589! Onder leiding van deskundige Neder landse reisleiding bezoekt u onder andere de levendige stad Taormina, de vissersplaats Cefalü, prachtig Palermo, Agrigento met de Griekse tempelruines en het fascinerende Syracuse. Kort om: ga mee en laat u betoveren door uniek Sicilië! SICILIË Onder de laars van Italië ligt dit prachtige eiland, dat vele volkeren hebben beheerst. Hun sporen kom je overal tegen, zoals de Dorische tempels van Segesta en Agrigento, de schitterende Romeinse moza ïeken bij Piazza Armerina en de Dom van Cefal, een van de fraaiste bouwwerken uit het Noormannen-tijdperk. Op Sicilë staat de groot ste nog actieve vulkaan van Europa, de Etna. Door de zeer rijke, vul kanische grond rondom deze vulkaan is hier veel indrukwekkende en unieke flora te vinden. De Siciliaanse bevolking is zeer gastvrij en zorgt ervoor dat u zich meteen thuis voelt op haar eiland! Daarnaast heeft Sicilië een prachtige kust fascinerend natuurschoon met ruige bergen en een bijzondere keuken met oriëntaalse invloeden. Bovendien wordt het eiland nog niet overspoeld door massatoe risme. Kortom een bestemming om nu te ontdekken! REISPROGRAMMA IN HET KORT Met Transavia vliegen we van Amsterdam rechtstreeks naar Catania, met aansluitend transfer naar de gezellige kustplaats Taormina. Deze sfeervolle oude stad is uniek gelegen op een pla teau boven een prachtige baai. We schenken o.a. aandacht aan de Porto Marina, een oude vestingspoort, het Romeinse Odeüm en het Palazzo Corvaia uit 1460. Vervolgens brengen we een bezoek aan Tindari, bijzonder fraai op een rotspunt gelegen. In dit plaatsje trekt de kerk van de Zwarte Madonna jaarlijks vele bezoekers. Ook bevindt zich hier het opgravingterrein van Tyndaris, absoluut de moeite waard! Vervolgens rijden we naar de oude vissersplaats Cefalü, met smalle, pittoreske straatjes en verschillende barokke kerken. In de hoofdstad Palermo bekijken we onder andere de San Giovanni degli Eremiti, het indrukwekkende Noormannenpaleis, het Palazzo Reale met de fantastisch mooie 12e-eeuwse mozaïeken in de Palatijnse kapel en de Dom. We rijden naar Segesta met zijn spectaculair gelegen, onvoltooide Dorische tempel uit de 4e eeuw v.Chr.en het Grieks theater. Vervolgens bezoeken we Agrigento. De 21 tempelruïnes van deze plaats, gelegen in het 'dal van de tempels', zijn volgens kenners minstens even mooi als die in Griekenland.Wij bezoeken de belangrijkste tempels, zoals de Tempel van Juno met zijn bijna ongeschonden zuilen, de enorme Tempel van de Olympische Zeus en de oudste tempel van de vallei, de Tempel van Heracles. Via Piazza Armerina, met de beroemde Romeinse keizer lijke villa, rijden we naar Syracuse, eens de belangrijkste Griekse nederzetting op Sicilië. Het is onder meer de geboorteplaats van de beroemde natuurkundige Archimedes. De oude stad bevindt zich op het eiland Ortygia, met onder andere de kathedraal van Maria del Piliero uit de 7e eeuw. We hebben nog een heerlijke vrije dag in Taormina. Voor de liefhebber wordt er een excursie georganiseerd naar de Etna, één van de grootste nog actieve vulkanen in Europa (niet inbegrepen). Tenslotte rijden we naar de luchthaven van Catania voor de terugvlucht naar Amsterdam. Vertrekdata HW 96.010/HZ 15.865 Maart April Mei Mei Juni 13-20-27 2-9-16-23 14-21-28 4-11-18-25 v.a. 589 v.a. 649 v.a. €679 v.a. €659 v.a. €649 Toeslagen: 1-persoonskamer 98, luchthavenbelastingen en reserveringskosten 39. Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Exclusief: en treegelden, eventuele verplichte plaatselijke gidsen, facultatie ve excursies, fooien, luchthavenbelastingen en reserverings kosten, reis- en annuleringsverzekering. Noot: maaltijden en drankjes tijdens de vlucht zijn niet inbegrepen. De reis kan in een andere volgorde worden uitgevoerd. Vraag uitgebreide reisbeschrijving reisnummer HW 96.010/HZ 15.865 ONZE OVERIGE SICILIË REIZEN 8/15 dgn fly-drive Sicilië v.a reisnummers PW/PZ 96.011-013 8 dgn wandelen op Sicilië v.a reisnummers PW/PZ 96.014 zonvakanties rondreizen fly-drives stedenreizen alleenstaand) Orange County Hotel""' - Kemer Vertrekdata: vrijwel dagelijks van 22/4 t/m 24/10 Dit schitterende 5-sterren-de-luxe hotel be hoort tot de absolute top van Turkije' Orange County ligt direct aan het strand en is ronduit uniek van opzet, want het gehele hotel is opge trokken in Amsterdamse stijl.U verblijft op basis van ultra all inclusive De nieuwe en zeer complete zomerbrochure Turkije 2005 is uit! En.de gids is uitgebreider dan ooit! Hadden we vorig jaar nog een 100 pagina's tellende gids, dit jaar pakken we uit met een maar liefst uitgebreide 164 pagina's tellende brochure boordevol reizen naar Turkije Natuurlijk allemaal met een uitstekende kwaliteit en voor een spectaculaire prijs. Aan de bekende zuidkust van Turkije bieden we een keur aan appartementen en hotels aan in de badplaatsen Antalya. Alanya. Side. Kemer en Belek. Speciale aandacht hebben we besteed aan het Lara-strand nabij Antalya. Aan dit zeer populaire strand worden deze winter diverse 5-sterren-de- luxe hotels gebouwd, waarbij service, stijl en comfort hoog in het vaandel staan. Een ander zeer in het oog springend hotel is het 5-sterren-de-luxe Orange County Resort in het centrum van Kemer. Dit hotel wordt helemaal in Amsterdamse stijl opgetrokken Het Damplein, Centraal Station en diverse Amsterdamse grach tenpanden, alles uit ons eigen Amsterdam is aanwezig! Op veler verzoek bieden we onze strandvakanties naar de zuidkust nu ook aan als 11- en 12-daagse reizen! Ook aan de steeds populairder wordende westkust, met de bekende badplaatsen Marmaris en Bodrum, hebben we veel appartementen en hotels ingekocht. En., we hebben dit jaar extra veel hotels ingekocht op basis van (ultra) all inclusive, wat inhoudt dat zo'n beetje alles is inbegrepen! Naast strandvakanties bieden we u tal van andere vakantiemogelijkheden. Wat dacht u van 8-/15- en zelfs 22-daagse rondreizen langs alle bekende highlights van Turkije, een wandelva kantie of een bridgereis' Ook bieden we u een ruime keuze aan stedenreizen naar de stad van 'duizend-en- één-nacht' Istanbul. En voor de mensen die Turkije liever op eigen houtje willen ontdekken, bieden we 5 verschillende fly-drives aan! U ziet het er is voor ieder wat wils! Sunrise Resort Hotel""-Side IC Hotel Santai"*"-Belek Cesars Temple Resort*****-Belek Bel Conti Resort**"*-Belek Sherwood Breezes Hotel' Vertrekdata: vrijwel dagelijks in 1/4 t/m 24/10 Dit ruim opgezette 5-sterren ultra all inclusive resort is volledig gericht op familievakanties Voor de kinderen zijn er diverse zwembaden,een aquapark. mimclub en kinderspeelplaatsen. Tevens is er een bioscoop, 5 la carte restaurants en animatieteam Vertrekdata: vrijwel dagelijks van 1/4 t/m 24/10 Dit 5-sterren ultra all inclusive hoteJ behoort tot de absolute toppers en is een echte aanrader, zeker voor golfliefhebbers, want de golfbanen liggen 'om de hoek'. Bijzonder in het hotel is nog de 'winkelstraat in Istabul', met diverse winkel- Vertrekdata: vrijwel dagelijks van 1/5 t/m 24/10 Natuuriiefhebbers opgelet' Deze winter wordt er volop gebouwd aan het nieuwe all inclusive Cesars Temple Resort. Dit resort bestaat uit een hoofdgebouw en diverse bungalowachtige gebouwen. Enhet hotel ligt direct aan het schit terende zandstrand van Belek. Vertrekdata: vrijwel dagelijks van 1/4 t/m 24/10 Ontspanning, luxe en service... dat zijn enkele kenmerken van dit fantastische 5-sterTen ultra all inclusive resort Het ligt op een werkelijk schitterende locatie, tussen het groen van de pijnbomen en het blauw van de Middellandse Kaya Hotel Select""*~Belek Concorde Resort Spa*****-Antalya Hotel The Madison***Mstanbul Rondreis 'Uniek Cappadocië' Vertrekdata: vrijwel dagelijks van 5/4 t/m 24/10 Dit schitterende ultra all inclusive familieho tel, dat in de winter geheel wordt gerenoveerd, is gelegen temidden van de pijnbomen en de eucalyptusbomen. Hier kunt u lekker relaxen aan het zwembad of kiezen voor een actieve vakantie. Vertrekdata: vrijwel dagelijks van 23/4 t/m 24/10 Een uniek en gloednieuw 5-sterren ultra all inclusive hotel aan de nieuwe 'goudkust7 van Turkije. Hotel hotel is een knap staaltje van moderne architectuur en doet een beetje den ken aan een cruisschip en beschikt over vele faci- Vertrekdata: vrijwel iedere di. en vr. van 1/4 t/m 24/6 2/9 t/m 25/10 De unieke ligging in zowel de Europese als de Aziatische wereld geeft Istanbul zowel een wester se, als oosterse sfeer. Tempels, kerken, moskeeën, paleizen, bazaars, te veel om op te noemen! U ver blijft in het 4-sterren Hotel The Madison Vertrekdata: vnjwel iedere wo. van 13/4 t/m26/10 Maak nu kennis met de vele wonderbaarlijke gezichten van Cappadocië! Deze 8-daagse reis voert u door een landschap van vulkanische rots formaties in allerlei zachte kleurschakeringen Enu verblijft ook enkele dagen aan het strand van de Turkse Rivièra Vertrekdata: vrijwel dagelijks 24/10 Prachtig en goednieuw 5-ster inclusive hotel, gelegen aan A kust'van Turkije. Dit hotel kennv moderne architectuur en de mei den, die in fantasierijke vormen vliegreis Nederland-Ti transfer luchthaven-hc verblijf in gekozen aco verzorging zoals besch Nederlandssprekende Toeslagen per persoon: visumkosten (op de lucht te betalen) ca. 10, b 12,luchthaven-/toer.bel veringskosten 49. Exclusie ve excursies en entreege! kosten, brandstoftoeslag, w vakantietoeslagen, luchtha tenbelasting en reservering en annuleringsverzekering KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u o.a. in: Alkmaar Kanaalkade 28 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 Baarn Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat 1a Hoorn Veemarkt 45-47 ma t/m vr: 08.30-20.30 uur za: 09.30-15.30 uur QyX J 999 9' zo: 11.00-15.00 uur

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 20