(uick Boys naar ampioensvorm SPORT 5 et ontbreekt Voorschoten '97 aan zelfvertrouwen en sjoege Katwijk krikt moreel op i [C terug op aarde FC Lisse knevelt met tien man de koploper ASWH wordt met 4-2 geklopt Slijnvogels weggecounterd HOC 985 maandag 17 januari 2005 ibert Minkhorst MjRG - Bewust zoekt trainer übben van Voorschoten '97 nwacht op. Zich verstoppen er) een verliesbeurt doet hij bben heeft wat op zijn lever •0 nederlaag tegen koploper ervogels en hij vertelt zijn net de borst vooruit, itrijd is zojuist afgelopen en iche publiek verlaat morrend J Itribune. De zon heeft de he- g gestraald, maar de Spaken- kijken of ze negentig minn- gemiezer hebben gekeken. ;ama", fulmineert de sup- n de thuisclub om die reden, twaart hij het notitieblok, hij toevoegt: „En elk woord meer over schrijft is er een te veel." IJsselmeervogels speelde inder daad niet goed, maar dat was - be houdens het eigen falen - ook een verdienste van Voorschoten. De carrousel met het vijftal meest aanvallende Spakenburgers kwam maar niet tot draaien, ondanks de zwieperds die de vaak inschuivende Tim van Breukelen eraan bleef geven. Centrumspits André Kemper - die in dienst speelt van topscorer en '10' Dennis Knüppe - legde het af tegen het duo Carl Roest en Frank Buizer. Rik van Vliet maakte zijn debuut bij Voorschoten en gaf de doorgaans le vensgevaarlijke linksbuiten Richard Corts nauwelijks ruimte. Corts wissel de eerst van flank en in de tweede helft met Christian Opschoor. De tweede vleugelaanvaller bij IJssel meervogels, Sükrü Mih$i, begon nog goed, maar liet zich ook uit de wed strijd spelen. Voorschoten kwam naar Spakenburg om te verdedigen en dat deed de ploeg zeer behoorlijk. De nummer laatst in de hoofdklasse B kreeg dan ook te weinig in het vissersdorp. Drie ongelukkige momenten deden Voor schoten de das om. De twee omstre den strafschoppen en de onbegrijpe lijke barmhartigheid voor Remko Pie- terse, die ten onrechte zijn tweede gele kaart ontliep, bleken cruciaal. Mih«;i tolde zichzelf in de eerste twin tig minuten twee keer in scoringspo- sitie, maar beide keren was doelman Matthijs Keemink op tijd in de korte hoek. Het dichtst bij een treffer in de eerste helft was Van Breukelen. Zijn even onverwachte als mooie af standsschot ketste af op de binnen kant van de kruising. Daarna keerde Keemink nog van dichtbij een half- volley van Corts. In de rebound maakte Kemper hands maar voor hij kon binnenschieten, floot arbiter Sa- nou af. Voorschoten stelde aanvallend wei nig voor. Alleen dankzij de geestdrift van Bernardo Bor en het inzicht van Tim Kluivers leek het spel voorin nog wat. Het was vooral het ongeduld - en misschien het gebrek aan vertrou wen - dat Voorschoten machteloos maakte. IJsselmeervogels speelde nonchalant en was achterin lui of slordig. Met wat meer lef hadden de bezoekers hun tegenstander nog aar dig op hun nummer kunnen zetten. In de tweede helft begon Voorscho ten minder schuw, maar juist op tijd stak Sanou de Spakenburgers de hel pende hand toe. Toen Bor dreigde door te breken, pakte Pieterse hem bij zijn shirt. De linksback ontsnapte aan zijn tweede gele kaart. Tien mi nuten later was de wedstrijd beslist. Eerst zocht Dennis van der Steen op zichtig het been van Kluivers op. Kluivers kaapte de bal weg en Van der Steen viel. Invaller Mark Koelewijn schoot de toegekende penalty hard en hoog in. Koelewijn deed dat even later nogmaals, na een mislukte dansfiguur tussen Voorschotenaar Hugo Borsboom en Opschoor. Op- schoor trok eerst Borsboom onderuit, die vervolgens hetzelfde bij Opschoor deed. Wubben wond er in zijn verhaal na afloop geen doekjes om. „Ik denk dat de scheidsrechter twee cadeautjes heeft weggegeven. Even daarvoor loopt hij te marchanderen. En mijn collega is ook niet gek: die haalt die jongen gelijk naar de kant." Zijn ver vanger: Koelewijn. „Wij hebben naar omstandigheden goed gespeeld en kunnen met opge heven hoofd van het veld. Dit is een onterechte nederlaag", concludeerde Wubben. Dat klinkt onlogisch en de coach begreep dat. „Het is realistisch als we vandaag en volgende week te gen Quick Boys nul punten halen. Natuurlijk had IJsselmeervogels hier een veldoverwicht, maar als wij iets slimmer in ons aanvalsspel waren ge weest, hadden we gewonnen." Het tekort aan durf, aan sjoege bij zijn spelers weet de trainer aan een ge brek aan zelfvertrouwen. „Het is de druk die op de spelers zit. Er zit on rust in ons spel." on Diedrich U Je mag van Gert Aan- ^nerife niet de schuld 2® laatste twee seizoe- 2ide een Canarisch trai- 2fip de inleiding voor de [van de Katwijkse voet- Hf gebronsde lichamen •ft gisteren het seizoen •2-0 overwinning op ilirg. Dat was ook zonder •nog wel gelukt. De Kat- adden er alleen wat (gezien. J-Boysgelederen wordt yioofd in de derde =*setitel op rij, mede goede voorteken dat Ie laatste twee seizoe- 'eest. Aandewiel pro- 11 juichstemming over ftngskamp niet uit de laten lopen. „Het is zo dat we wel even worden, omdat we jeweest", zei hij na de zege op Spaken- irlopig staan we nog :de, een punt achter igels. En ook Capel- prog mee." Aandewiel is h aan zijn afscheids- )U tijdens 'Tenerife' kwam hij een contract met Haarlem overeen. Er is de trai ner veel aan gelegen om zijn af scheid met een titel luister bij te zetten. De eerste horde na de winter stop leek op papier een lastige. Spakenburg is een grote naam; met Yves Heskamp, Frank van Twillert en Roderüc de Harder beschikt de ploeg over een klin kende voorhoede. Maar Quick Boys bleef moeiteloos overeind. Sterker nog, je mag deze wed strijd niet eens een serieuze graadmeter noemen. Daarvoor liet Spakenburg te weinig zien. De achterste linie van de Kat- wijkers geeft de ploeg rust en zelfvertrouwen. Eef Schone- veld, die samen met Raymond Flaton het centrum vormt, is dit seizoen verrassend goed. Ook zaterdag onderschepte en blok keerde hij dat het een lieve lust was. Doordat de ploeg achterin de boel onder controle heeft, kan Quick Boys de tegenstan der onder druk zetten. Met de namen in de Katwijkse voor hoede is namelijk ook niets mis. En dan loopt daar op het mid denveld ook nog aanvoerder Brian Mussche, die zelden een duel verliest. 'erwoerd ie»n den rijn - ARC ves- s' e winterstop de aan- zich door tijdens het amp op Tenerife al- amateurkampioen met 3-1 te kloppen. Ie van het oefenduel w duidelijk. Tegen :kandidaat Marken de Alphenaren niet 1 0-0. ;rs, die eerder dit sei- jet voormalige eiland ulJl-2 de winst aan de De(oesten laten, vierden Spel als een overwin- r% de thuisclub bete- eeD-0 een fikse tegenval- i Dennis van den IJs- )e? trainingskamp was ■fiagd en de winst op d ys was een mooie af keer niet. Eenmaal te mpen we in een draak Jriedstrijd 1-1 tegen JAC ü%e meteen weer terug ri8j We hoopten tegen ^jn volgende week te- 0I|drecht goede resulta- 5t„jte zetten. Maar ja, rijnu eenmaal een lastl ij We hebben er alles rin. Ook via de wissels. ^Tden zelfs lange tijd ^vijf aanvallers, maar 1 %echt mee." ISI begon het duel voor {varten veelbelovend. (0Jrste minuut belandde Sap van René van Me de vingertoppen van d oEelco Zeinstra tegen rg<alus Egberts verpruts- "riietkansen. ïspeelde mogelijkhe- ARC, zonder de ge- Edgar van Schie en [est, niet toe. De op- iep moeizaam. Frank Tegen Spakenburg was Quick Boys zeker in de eerste helft goed op dreef. Al na zeven mi nuten belandde een diagonaal schot van Maarten Bak op de paal, even later mikte de linker spits vanuit dezelfde positie tien centimeter beter. Spaken burg had het voornamelijk aan doelman Khalid Benlahsen te danken dat de achterstand niet opliep. Hij reageerde als een flits op een inzet van Bennie van Fruchten en tikte even later een schot van Derek van der Plas, dat iedereen al telde, de doelmond uit. De tweede helft was van een iets minder niveau. Doordat Quick Boys verzuimde om een tweede doelpunt te maken, bleef Spakenburg hopen op een kans. Tegen beter weten in. Van der Plas schoof twintig minuten voor het einde de bal in het doel en zette een stempel op de kansloosheid van de Spaken burgers. Toch is dit nog niet de kampi- oensvorm van Quick Boys. Te vaak verspeelde de ploeg de bal, zeker in de tweede helft, door slordigheid. Bak had hem niet aan zijn fluwelen linkervoet plakken, Van Beelen werkte Martin Bekx snelt langs zijn directe tegenstander van Spakenburg. Foto: Cees van Hoogdalem hard, maar kan beter en Martin Bekx werd aan de rechterkant te zelden in de diepte aange speeld. Spits Bennie van Fruch ten kwam weinig in het stuk voor. „We missen nog wed strijdritme", besefte Aandewiel. Quick Boys moet het nog een tijdje doen zonder Mamix van der Gun, Richard Hoek en Nino Furfaro. Remco Torken en Ar- don de Waard zijn al fit genoeg om in te vallen. Nu gele kaarten schorsingen gaan opleveren, is de terugkeer van de spits en de verdediger zeer welkom. Want er staan de ploeg nog lastiger opgaven te wachten dan de fut en ideeënloze middenmoter Spakenburg. de Jong, de vervanger van Van Schie, kon de bal vaak niet kwijt en verzond dan maar een lange bal naar voren. De spitsen Mi chel van Beest en Alex Redel deden daar weinig mee. Omdat de flankspelers Paulus Egberts en Roland Verlaan evenmin potten konden breken, koos het gezelschap van Van den IJssel allengs meer voor opportunis tisch voetbal. Het defensief ingestelde Mar ken (Van den IJssel: „Ze spelen anti-voetbal. Met zon spelop vatting verdien je het niet pun ten te pakken") maakte op sportpark Zegersloot een pove re indruk, maar brak wel een paar keer gevaarlijk uit. Voor rust miste Sylvan Martha een riante scoringsmogelijkheid en na de pauze had ARC-keeper Remco Tuinenburg bij een in zet van Markens beste speler Erik Homan assistentie op de doellijn nodig van Norbert van Lochem. De in de tweede helft voortdu rend aandringende gastheren waren via invaller Guillermo Graaven een paar keer dicht bij een treffer. Eenmaal knalde hij op de paal. In de slotfase had den Wesley Lancel, Bas Bakker en Redel nog de 1-0 op de schoen. Redel, tegen Quick Boys nog scorend, werd deson danks tot 'man of the match' gekozen. Redel: „Ach, volgens mij heb ben ze een lootje getrokken. Ik ben echt niet tevreden over mijn spel. Ik ben het seizoen begonnen met een hamstring blessure en pas vanaf de wed strijd tegen Heerjansdam draai ik weer mee. Ik heb veel wed strijden nodig om in mijn ritme te komen, maar het gaat steeds beter." f sse zaterdag - fc Rijnvogels ging met 2-0 onderuit bij eiefegeinse Geinoord. Na een gelijkwaardig begin kwam de ectï op voorsprong. Pas in de tweede helft begon de ploeg it Arie van Duyn kansen te creëren. Edwin Barnhoorn mooi vrij, maar schoot net naast. John van Otterloo mogelijkheden, maar ook hij had het vizier niet op 3) an. Jaco de Jong probeerde nog tevergeefs de gelijkma- stuiferen, maar hij stuitte op de sterk keepende doelman van JVijf minuten voor tijd profiteerden de Nieuwegeiners @vPoden ruimte en counterden naar de 2-0. Invalkeeper nij Duin, hij verving Rutger Reijersbergen, kon ondanks debuut, de nederlaag niet voorkomen. door Chris Hartman ouD-BEijERLAND - De voetballers van Katwijk pakten in hun eer ste competitiewedstrijd van 2005 drie uiterst welkome pun ten. Met de 3-1 winst op SHO bewees het elftal van trainer Ri chard Grootscholten dat een goede voorbereiding op de tweede seizoenhelft weinig te maken heeft met een verblijf in zuidelijk Europa. Op het mo ment dat SHO in de Algarve trainde, maakte Katwijk de spieren los in het onder de rook van Eindhoven gelegen Veldho ven. Tijdens het Brabantse trai ningskamp testte Katwijk de Braziliaanse spits Douglas Diaz, die in eigen land, Portugal en China betaald voetbal speelde. Hij bleek geen versterking. Geen tropische verrassing dus bij Katwijk, maar ook geen Mar tin van Leeuwen. De van Sparta overgekomen verdediger speel de dinsdag in de oefenwedstrijd tegen het beloftenteam van ADO Den Haag slechts vijf mi nuten mee. Toen kreeg hij op nieuw last van de hamstring blessure, die hem in de eerste vier maanden van de competi tie ook al aan de kant hield. On danks de malheur van Van Leeuwen was het zaterdagmid dag rond de klok van half vijf feest bij Katwijk. De spelers zongen uit volle borst in de kleedkamer en high- fiveden er flink op los. Vreemd was die euforie niet, want de laatste competitiezege van Kat wijk dateerde alweer van 23 ok tober. Toen klopte de ploeg op De Krom Voorschoten '97 met 2-1. Grootscholten: „Dit was de start waarop ik gehoopt had. Deze overwinning is zo goed voor het moreel. We hebben nu nog tien wedstrijden te gaan en dat zijn allemaal finales." Colle ga Richard Middelkoop meen de dat zijn team wel een punt verdiend had. „We waren aan elkaar gewaagd," zei de trainer van SHO. „Zowel SHO als Katwijk speelde één tegen één over het hele veld. Ik vind dat teams die met zo'n positieve instelling het speelveld betreden minimaal een punt verdienen", oordeelde Middelkoop verder. Op de start van Katwijk viel niets aan te merken. Halverwe ge de eerste helft leidde de ploeg al met 2-0. Chris de Bie maakte er in de zeventiende minuut op aangeven van Erwin Verkuijlen 0-1 van. Negen mi nuten later was Marcel Vonde ling na een slalom door het centrum van de vijandelijke de fensie verantwoordelijk voor de tweede treffer. Op slag van rust bracht SHO de achterstand te rug tot 1-2. Gene Overkleeft schoot van even buiten het strafschopgebied raak. Kort voor de tegengoal raakte Roel van Rixoort buiten bereik van doelman Dave de Heiden de paal. Na de doelwisseling volgde de verwachte stormloop van SHO. Soms was er sprake van paniek in de Katwijkse de fensie, maar op het laatste mo ment was er altijd wel een been of een ander lichaamsdeel dat succes voor SHO in de weg stond. Door het aandringen van het team uit Oud-Beijerland kreeg Katwijk voorin zeeën van ruimte. Het maakte daar geen gebruik van. Grootscholten: „Dat is het enige verwijt dat ik mijn spelers kan maken. We hadden veel meer rendement uit onze counters moeten ha len." Dat laatste mocht name De Bie zich aanrekenen. In perspec tiefrijke situaties koos de kleine spits telkens de verkeerde op lossing. Kort voor tijd maakte Katwijk met de hulp van scheidsrechter Sinke aan alle onzekerheid een einde. Invaller Karim Hajji schoot de bal in een ongevaarlijke situatie tegen de hand van verdediger Ray mond Ernst. Negen van de tien arbiters zouden niet gereageerd hebben. Zo niet Sinke. Hij legde de bal op de stip. Sander Mole naar zette het buitenkansje om in de 1-3 eindstand. Doelman Paul Verboom toucheerde de bal nog wel, maar kon hem niet keren. door Ron Hoogendam lisse - FC Lisse beleefde een zeldzame voetbalmiddag. Niet zozeer omdat de Lissese mid denmoter verrassend koploper ASWH met 4-2 versloeg, maar meer de manier waarop de zege tot stand kwam, op het eigen Ter Speckè. De titelkandidaat uit Hendrik-Ido-Ambacht, die heerlijk vijf dagen had overwin terd in de Algarve, had bijna driekwart van het duel het bal bezit en combineerde er ook lustig op los. Maar wat er ook eenmaal gebeurde in het do mein van de geelhemden, de FC bleef ditmaal fier overeind. Dat was bijzonder knap, want het toch al gehandicapte FC Lisse (zonder geblesseerde Or son Naarendorp, Meivin Nijlhof en de geschorste Ervin Lee) speelde 68 minuten met tien man. Halverwege de eerste helft mocht centtale verdediger Rob Dekker inrukken nadat hij zijn tweede gele kaart had ontvan gen. Beide keren waren de sancties terecht. FC Lisse was al na rijf minuten verrassend aan de leiding geko men door Michael van der Laan, die een breed gelegde vrije trap snoeihard langs Je roen van der Stelt peerde. Een heerlijke opsteker dacht iedere Lisse-fan. Dat moet ook top schutter Kwong Wah Steinraht hebben gedacht, helemaal toen hij zijn gedecimeerde team in de 34ste en 38ste minuut op 2-0 en 3-0 had gezet. Dat was in een fase dat er maar één ploeg voetbalde en dat was ASWH, zij het met weinig vernuft. In het voetbal draait het nog al tijd om de doelpunten. Dat be wees Steinraht, die na een bui teling van collega Jeffrey Winter van de arbiter mocht doorgaan. Terwijl Winter aan een vrije trap dacht, had Steinraht al de 2-0 binnengeschoten. Even la ter lag René van Wieringen na een tackle en een mooie snoek- duik op de grond en ook dit buitenkansje vanaf elf meter was een gewillige prooi voor de gekortwiekte spits, die zijn doelpuntentotaal op zestien bracht. 'We zijn er nog niet hoor', rie pen veel Lisse-supporters in koor. 'Wacht maar. Als die aan sluitingstreffer na rust snel valt, dan lopen ze zo over ons heen'. Dat was ook te verwachten op de knollentuin van Lisse. Ook trainer Said Ouaali was daar bang voor: „Ik heb ze in de rust verteld dat het een heel zware tweede helft zou worden en ze gewaarschuwd dat ze ervoor moeten zorgen om in de eerste twintig minuten geen goal te gen te krijgen." Nog meer dan in de eerste rondgang werd Lisse op eigen helft vastgezet. Even schrikken was het voor de thuisclub toen de verder uitstekende doelman Andy van der Meulen binnen het door Ouaali gevreesde sce nario de gang naar het net rhoest maken. Jordi Boogers maakte 3-1. Maar hoe ASWH ook aanviel, druk zette en een tiental corners creëerde, het kreeg in het overvolle straf schopgebied geen poot aan de grond meer. Dat was zeker de verdienste van de Lissese de fensie. De hele ploeg speelde met grote inzet, niet mooi maar wel effectief, voor het resultaat. Absolute uitblinkers waren evenwel de ijverige verdediger Roel de Goede en de gedreven spits Jeffrey de Winter. Uit één van de gevaarlijke counters snelde hij langs Richard Lodder en haalde met links onbedaar lijk uit: 4-1 De late 4-2 (een frommelgoal van invaller Walter van Omme ren) was typerend voor de on macht van de koploper. ASWH- spits Arjan Human: „We had den vandaag niet het geluk, het balletje viel niet lekker. De voorzet en eindpass was ook niet geweldig." ASWH-coach Jack van den Berg: „Ik weet niet wat ik mijn ploeg moet verwij ten. We hadden het beste van het spel, maar stonden gewoon bij rust met 3-0 achter. Ik wil de prestatie van Lisse niet tekort doen, maar ik vind dat er bij ons vandaag flink wat tegen heeft gezeten." HOOFDKLASSE A Noordwijk: Spaan 7 Schaafsma Reumer 7 Van Dam Bos 7 Schoonen Korbee 8 82. DeVr.es Van Rijn 7 Leonard Braun 7 88 Van "t Wout 83. Van der Kolk - Pitt. 7 69. Kalkema 7 Koordes 6 27. Bloemheuvel 7 Gootjes 6 Rbii 7 Hamdi TerLeede: Waasdorp Hoogkamer Lensink Gotschin Rahou FC Lisse - ASWH 4-2 (3-0). 5. Van der Laan 1-0, 34. K W. Steinrath 2-0, 38. K.W. Steinrath 3-0, - 64. Boogers 3-1, 73. J. Winter 4-1, 87. Van Ommeren 4-2 Scheidsrechter: Van der Werff Toeschouwers: 650. Rode kaart: 22. Dekker (FC Lisse). Van der Meulen 8 K Winter Vermolen 7 Tan Dekker 6 Van der Laan 8 De Goede 8 K.W. Steinrath 7 Honsbeek 7 J Winter 8 Van Wieringen 7 86 Bakker Tuinenburg 7 46. Graaven 7 Van Lochem 6 Van Meggelen 6 De Jong 6 78 Bakker Balkhoven 6 Vermeulen 6 73 Lancel - Verlaan 6 Voskuilen 6 Van Beest 6 Egberts 5 Redel 6 Kozakken Boys - Bennekom 2-2 (1-1). 9. Van Meegdenburg 0-1. 26 Henar 1-1, 50. Kerkhof 2-1, 55. Overbeek Bloem 2-2 Scheidsrechter: Stange. Toeschouwers: 1000 Rode kaart: 85. Kurjakovic (2x geel, Bennekom). Volendam - Hoek 0-3 (0-2). 20. Destorme 0-1, 43. Ysebaert 0-2, 85 Melki 0-3. Scheidsrech ter: De Meijer Toeschouwers: 200. DOVO - Barendrecht 1-0 (1-0). 7. Beekink 1-0. Scheidsrechter: Pijlman. Toeschouwers: 500. Heerjansdam - Ajax 2-0 (1-0). 30. Christiaan Koremans 1-0 90. Remco Koremans 2-0. Scheidsrechter: Stofkooper Toeschouwers: 675 Tweede periode: ASWH 6-15 Hoek 6-12 Kozakken B 6-12 TerLeede 6-11 Topscorers: Steinrath (FC Lisse) 16. Destorme (Hoek) 11, Jeffrey Winter (FC Lisse) 10, Van Meegdenburg (Bennekom) 8, Remco Koremans (Heerjansdam) 8. Dewispelaere (Hoek) 8, Over beek Bloem (Bennekom) 7, Ysebaert (Hoek) 7, Van Wetten (Noordwijk) 7, Henar (Kozakken Boys) 6, Leonard (Noordwijk) 6, Gootjes (Ter Leede) 6. Programma volgende week: Aja« - FC Lisse, AS WH - DOVO, Barendrecht - ARC, Marken - Volen dam, Hoek - Kozakken B, Ter Leede - Heerjans dam, Bennekom - Noordwijk HOOFDKLASSE B SHO-Katwijk 1-3 (1-2). 17 De Bie 0-1, 26. Vondeling 0-2, 45. Overkleeft 1-2. 87. Mole naar 1-3 (strafschop) Scheidsrechter. Sinke Toeschouwers: 500 De Heiden 7 78. Jonker Buijs 7 Hensen 8 l'Ami 7 Verkuijlen 7 De Groot 6 74. Hajji Ederveen 6 Molenaar 7 Pronk 7 90. Verkade Vondeling 7 De Bie 6 Quick Boys - Spakenburg 2-0 (1-0). 10. Bak 1- 0, 68. Van der Plas 2-0 Scheidsrechter: Van Aken. Toeschouwers: 3500 Rode kaart: 81 Kamphuis (Spakenburg, 2x geel) Kromhout 7 Van der Plas 7 Van Dam 7 Mussche 8 80. Timmermans - Van Beelen 7 Schoneveld 9 Bekx Flaton 7 Bak Kenselaar 7 Van Fruchten 6 86 De Waard - 73. Torken Rijnsburgse Boys - Scheveningen 1-1 (0-1). 18 Sol 0-1 (strafschop), 74 Kuhlmann 1-1 Scheidsrechter. Van de Ketterij Toeschou wers: 600. Van Duijn 7 Schnater 6 Vermolen 6 84 DeMunck Groot 7 Kolder Onderwaater 7 Zinhagel 8 Simons 8 Kuhlmann 7 Freke 6 Aboikoni 6 76. Ajar - 46. Charité 6 IJsselmeervogels - Voorschoten '97 2-0 (0-0). 74. Koelewijn 1-0 (strafschop). 81 Koelewijn 2-0 (strafschop) Scheidsrechter G Sanou Toeschouwers: 1500. 8 Luykx 7 Van Delft 7 Kluivers 7 Van der Errelen 7 Bor Keemink Van Vliet Roest Buizer Borsboom Jonk Capelle - Huizen 5-2 (2-1). 8 Roeland 1-0, 25 Van Gelder 2-0, 28. Yilmaz 2-1, 45. Roe land 3-1, 64. Lamptey 3-2, 64 Van Gelder 4-2, 87. Van Gelder 5-2 Scheidsrechter Smit. Toe schouwers: 700 Excelsior m. - Sparta Nijkerfc 0-0. Scheidsrech ter: Van der Perk Toeschouwers: 250. Rode kaart: 63 Rademaker (Sparta Nijherk) Delta sport - TOGR 3-0 (2-0). 11 Grant 1-0. 33 Latuheru 2-0.76 Letwory 3 0 Scheidsrechter: Klerks. Toeschouwers: 200. 16 11 3 2 36 27-16 16 10 5 1 35 42-24 16 10 2 4 32 30-19 16 6 7 3 25 39-24 16 7 4 5 25 18-18 16 7 3 6 24 35-29 16 5 6 5 21 24-24 16 5 4 7 19 25-28 16 4 6 6 18 23-33 16 3 8 5 17 22-24 16 3 7 6 16 20-20 16 3 5 8 14 18-29 16 2 5 9 11 22-36 16 1 5 10 8 14-35 Tweede p« •riod Ie: IJsselmeerv. Quick Boys Capelle Rijnsb. Boys Sparta Nijk. Spakenburg SHO Excelsior M. TOGR Schevening. DeltaSport Katwijk Huizen Voorschoten Quick Boys Capelle Topscorers. Van Beelen (Quick Boys) 14, De Harder (Spakenburg) 11, Roeland (Capelle) 10, Van Gelder (Capelle) 9. Loeve (Excelsior M 9, Bak (Quick Boys) 8. Zinhagel (Rijnsb. Boys) 8, Schnater (Rijnsb. Boys) 8. Yilmaz (Huizen) 7, Langerak (Deltasport) 7, Heskamp (Spakenburg) 7. Knüppe (IJsselmeerv 7. Molenaar (Katwijk) 6. Doeland (Capelle) 6. Van Fruchten (Quick Boys) 6. Bakker (SHO) 6. End (SHO) 6. Garcia Mend es (TOGR) 6. Corts (IJsselmeerv 6. Programma volgende week: Katwi|k Deltasport. TOGR - Excelsior M Huizen Rijnsburgse Boys. Scheveningen - IJsselmeervogels, Spakenburg - SHO. Sjwrta Nijkerk - Capelle. Voorschoten'97 Quick Boys. t Chris de Bie scoorde openingstreffer voor Katwijk. Archieffoto: Dick Hogewoning

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 17