MANPOWER MANPOWER K A T W IJ K ALKEMADE WeriTN \^khng www.werkkring.nl •TT Metselaars en lijmers Fransen Administratiekant Consultancy B.V. Adverteren? 075-68 pagtff Katwijk is zee en strandvisserij en kerken en in Nederland lopen we allemaal op klompen. Zo zie je maar hoe beeldvorming de werkelijkheid kan vertekenen. Maar we timmeren vandaag de dag stevig aan de weg. De Gemeenten Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg zullen uiterlijk op 1 januari 2006 tot een nieuwe gemeente fuseren. Ontdek een eigentijdse gemeente met een herkenbare historie en een sterke regiofunctie. Benut het gezonde spanningsveld tussen traditie en vernieuwing. Tuinman/hovenier (herhaalde oproep) voor 36 uur per week (vacaturenummer 18B/04/LHD) •i Je werkzaamheden bestaan uit het aanleggen en onderhouden van openbaar groen, het bedienen van diverse machines, het dagelijks onderhoud vanthet materieel en het te woord staan van burgers en rj zo mogelijk doorverwijzen. Je hebt een afgeronde VMBO opleiding -u aangevuld met de vakopleiding Groot Groen of een vergelijkbare 1 opleiding. Je bent in het bezit van een rijbewijs BE, hebt goede contactuele vaardigheden, een dienstverlenende houding en affiniteit met ecologisch groenbeheer. Je salaris bedraagt maximaal 2038,- i bruto per maand en een vuilwerktoelage van 91,- bruto per maand. Voor informatie bel je met Hans Oudhoorn, telefoon 071 - 40 62 260, hoofd afdeling Groenvoorziening of met Willem van Duijn, telefoon 071 - 40 62 271, hoofd bureau Groen. Meer weten? Kijk voor uitgebreide informatie en meer vacatures op www.katwijk.nl/vacatures. Stuur je sollicitatie vóór 6 februari a.s. naar de gemeente Katwijk, afdeling CPOI, Postbus 589, 2220 AN Katwijk, onder vermelding van het vacaturenummer of mail naar: vacatures(S)katwiik.nl. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. GEMEENTE daar ga je mee in zee! Woningbouwvereniging ervaren medewerker beleid en strategie (m/v) voor 32 uur per week. Woningbouwvereniging Alkemade is een eigentijdse, slagvaardige en mensgerichte onderneming. Wij exploiteren ongeveer 1900 verhuureenheden en doen dit met zo'n 20 enthousiaste medewerkers. Onze missie Door middel van een persoonlijke benadering voorzien wij binnen de gemeente Alkemade in prettig wonen voor een brede doelgroep. Dat doen wij door ontwikkelingen op het gebied van wonen op een klantgerichte manier door te voeren. De kleinschalig heid van onze corporatie is daarbij onze kracht. Speciale aandacht hebben we voor degene die minder gemakkelijk zelfstandig kan voorzien in zijn/haar woningbehoefte. De baan lh deze veelzijdige functie bent u verantwoordelijk voor de uitwerking van verschillende beleidsvraagstukken die zich zowel afdelingsoverstijgend als op afdelingsniveau voor doen. U realiseert mede de strategische doelen van de directie en levert een bijdrage aan o.a. de volgende hoofdverantwoordingsgebieden: strategisch beleid, ondernemingsplan en het vertalen van sectorale ontwikkelingen in beleid. Daarnaast ondersteunt u de verschil lende afdelingshoofden op het vlak van onderzoek, ontwikkeling en implementatie ten behoeve van verschillende producten en diensten. U bent werkzaam op de afdeling directie. U werkt daar onder aansturing van de directeur én in overleg met de afdelingshoofden. Wij zoeken iemand die bij voorkeur ervaring heeft in de volkshuisvesting met een afgeronde opleiding op mini maal HBO-niveau en aanvullend een NIMA-B marketing opleiding heeft afgerond; kennis en ervaring heeft met onderzoekstechnieken; beschikt over een goede schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; ervaring heeft met het op een projectmatige wijze aanpakken van vraagstukken. Enkele persoonskenmerken die wij van belang achten voor deze functie: pragmatisch, oplossings- en resultaatgericht, overtuigingskracht, analytisch, sociaal vaardig en onder nemend. Wij bieden een prettige en collegiale werksfeer en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en opleidingsmogelijkheden op basis van de CAO Woondiensten. Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal {euro} 4.315,— per maand conform de CAO Woondiensten. Belangstelling Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer Rob Hensen, directeur-bestuurder, telefoon 071-33 15 000. Sfbreekt deze uitdagende functie u aan, dan kunt u uw sollicitatiebrief met curriculum vitae vóór 22 januari 2005 richten aan Woningbouwvereniging Alkemade, t.a.v. de heer F}. Hensen, Postbus 150, 2370 AD Roelofarendsveen onder vermelding van sollicitatie medewerker beleid en strategie, of mailen naar sollicitatie@wbv-alkemade.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature stellen wij niet op prijs. Commercieel medewerker binnendienst M/V Voor een bedrijf dat zich bezig houdt met de ontwikke ling, verkoop en distributie van relatiegeschenken zoeken wij een commercieel medewerker binnendienst. In deze functie ben je een echte relatiebeheerder. Je verwerkt en begeleidt alle inkomende orders en geeft commerciële en administratieve ondersteuning aan de diverse salesmana gers binnen de afdeling. Wat vraagt Manpower? Je hebt MBO-diploma en minimaal 2 jaar soortgelijke werk ervaring, goede telefonische vaardigheden, commercieel inzicht en je vindt het leuk om relaties uit te bouwen. Wat biedt Manpower? Een afwisselende baan binnen een informele werksfeer in een dynamisch bedrijf met gemotiveerde collega's. Administratief medewerker sales M/V In deze functie ben je verantwoordelijk voor het uitzoeken van retourzendingen, klachten, prijscorrecties en defecten. Je onderhoudt interne contacten en draagt zorg voor een perfecte administratie. Wat vraagt Manpower? Je hebt MEAO en minimaal 2 jaar administratieve werker varing. Kennis van financiële administratie is een pré en je vindt het leuk om zaken volledig uit te zoeken. Wat biedt Manpower? Een interessante baan met veel afwisseling binnen een gemotiveerd team. In beide functies heb je kans op vast dienstverband. Interesse? Neem dan contact op met Manpower, Prinsessekade 3-4, Leiden, tel: (071) 512 80 17. e-mail: leiden.554@manpower.nl. Kijk ook op www.manpower.nl your work, our job. Van werkkring veranderen? Zin in een baan die er wél toe doet? Een werkkring in het confessioneel voortgezet onderwijs. Dat maakt verschil! Werkkring is een verband van 18 scholengemeenschappen in Noord-Holland die samenwerken op het gebied van en integraal personeelsbeleid. is voor versterking van haar team op zoek naar een: ALLROUND ADMINISTRATIEF MEDEWER] Omschrijving van de functie: Het uitvoeren van boekhoudkundige werkzaamheden en/of controlewerkzaan in het kader van het opstellen van jaarrekeningen ten behoeve van meerdere Functie-taken: - Verwerken van administratieve bescheiden van cliënten. - Vervaardigen van minder complexe jaarrekeningen. - Bereidt werkzaamheden voor m.b.t. de aangiften IB en VPB. .- Ondersteuning cliënten en haar medewerkers. Functie-eisen: In het bezit van diploma PDB/HAVO/MEAO/VWO. - Studerend voor MBA/SPD of vergelijkbaar niveau. - Collegiaal met een flexibele werkhouding. Zelfstandig en nauwkeurig. - Sterk verantwoordelijkheidsgevoel. - Goede contactuele eigenschappen. Uw reacties kunt u sturen naar: Fransen Admininstratiekantoor Consultancy B.V T.n.v. de heer E. Fransen Rijndijk 306-a 2394 CH Hazerswoude-Rijndijk Tel.: 071-341 62 19 of mail: info@fransenadministratie.nl AANKOMEND UITVOERDER, HOOFD UITVOERDER EN CALCULATOR Heijmans is een internationale beursgenoteerde onderneming, in Nederland behor© tot de top 3 van bouwconcerns. Met zo'n 10.000 medewerkers realiseren we een omzel ruim 2,6 miljard euro, verspreid over meer dan 80 vestigingen in Nederland, Be Duitsland en het Verenigd Koninkrijk. We zijn actief in alle disciplines van bouwnijvei en aanverwante industrieën. Daarnaast spelen we een toonaangevende rol in vastg ontwikkeling. De divisie Heijmans IBC Bouw is actief in de totale bouwm Met een omzet van ca. 1 miljard euro is Heijmans IBC Bouw een topspeler in utiliteitsb woningbouw en servicebouw; een bouwer met een innovatieve kijk op woon- en vestingswensen. De vestiging van Heijmans IBC Bouw in Leiderdorp is betrokken bij dn projecten in Zuid Holland, bijvoorbeeld La Fenetre in Den Haag (woontoren), woningb projecten in Pijnacker en de Zuidkade in Rotterdam. DE FUNCTIES zijn een uitdaging voor teamspelers met een hoge betrokkenhc veel inzet. Een van deze functies kan een start zijn voor een mooie carrière bi Heijmans IBC Bouw. Een ambitieuze en groeiende onderneming met mogelijkhede WE ZOEKEN mensen met minimaal MBO werk- en denkniveau (bouw) die besch over enkele jaren relevante werkervaring in de bouw. Je bent in het bezit van ve vakdiploma's en een VCA diploma strekt tot de aanbeveling. WE BIEDEN een plezierige inspirerende werkomgeving met uitdagende proj en ruimte voor persoonlijke inbreng. De arbeidsvoorwaarden zijn van een hoog rj en er bestaan goede opleidings- en ontwikkelingsmogelijkheden. MEER INFORMATIE Voor nadere informatie over de functies kun je ci opnemen met de heer Arjan Hamberg, personeelsmanager, telefoon (071) 581 61 00 meer informatie over Heijmans en bovenstaande functies ga je naar www.heijmans, SOLLICITEREN Je schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae kun je binnen 141 richten aan Heijmans IBC Bouw, t.a.v. Arjan Hamberg, personeelsmanager, Postbu 2350 AD Leiderdorp. Je kunt ook reageren per mail: hibpo@heijmans.nl Acquisitie naar aanleiding van deZe advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor een aantal projecten in de regio Noord- en Zuid Holland zoeken wij termijn: Kwaliteit leveren is voor ons een must waardoor wij een uitstekende rel; onze opdrachtgevers onderhouden. Wij zijn gespecialiseerd in metsel werken voor hoofdzakelijk seriematige woning- en utiliteitsbouw. JE BENT: >- Een gediplomeerd vakman, een doener met aandacht voor kwa >- Betrokken, flexibele en gemotiveerde instelling Geen solist, collegialiteit en jouw persoonlijke bijdrage aan een en gezonde werksfeer is een voorwaarde. Arbeidsvoorwaarden Wij bieden voor bovengenoemde functies >- Een salaris volgens de CAO voor het Bouwbedrijf Evt. reistijden worden vergoed >- Ruim voldoende werkvoorraad op diverse langlopende projects Aanvullende informatie Interesse? Denk je dat je past in ons team? Neem dan contact op met de heer Jan Haakman tel. 0227-547078 (na 18.00 uur 06-51533223) 1 Romaca Metselwerken bv Almereweg 36 Postbus 60 1670 AB Me your work, our job. Wat vraagt Manpower? Je hebt relevante werkervaring als Callcenter agent en goede kennis van Word en Excel. Tevens beschik je over een MBO diploma en ben je flexibel ingesteld. Wat biedt Manpower? Een leuke afwisselende functie met werktijden tussen 8.00 - 21.00 uur. Je krijgt een opleiding van ongeveer 2 weken. Na de training ben je bij voorkeur minimaal 24 uur beschikbaar. Het bedrijf is uitstekend bereik baar met openbaar vervoer en auto. Het betreft een functie voor langere tijd met uitzicht op vast dienst verband. Interesse? Neem dan contact op met Manpower, Prinsessekade 3-4, Leiden, tel: (071) 512 04 34, e-mail: leiden. 153@manpower.ni. Kijk ook op www.manpower.nl Callcenter Agents M/V Voor een bekend energiebedrijf in Alphen aan den Rijn zoeken wij enthousiaste Callcenter Agents. De functie bestaat uit het verzorgen van adequate dienstverlening en commerciële benadering van klan ten bij telefonische en schriftelijke klantencontacten. Je realiseert een hoge mate van klanttevredenheid en daarmee het behoud van klanten en de verkoop van producten en diensten.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 24