Weg uit Alkmaar voor het te laat is SPORT Barney vernedei Van der Voort Ahonen springt r naast Grand Slan Tranen in Zesdaagse van Rotterdam Smalle strand baarl Egmond grote zorg Co Adriaanse wil niet uitgejouwd geworden Tuitert zet in leeg Thialf puntjes op de i Stevens vrijwel rond met Roda kerkrade - Huub Stevens wordt volgend seizoen vrijwel zeker de nieuwe trainer van Roda JC. De onderhandelingen met de huidige oefenmeester van FC Köln zijn nagenoeg afgerond. Stevens heeft in Keulen een af lopend contract, maar er is een optie waardoor de Duitse club de Limburger langer aan zich zou kunnen binden. De ver wachting is echter dat dit geen struikelblok vormt voor een overgang naar Roda JC. Nadat onlangs bekend was geworden dat Wiljan Vloet aan het einde van dit seizoen Roda JC zal ver laten, dook de naam Stevens meteen op als trainer voor de toekomst. Veel uitvallers in Dakar Rally tichit - De Dakar Rally begint zijn tol te eisen onder de Ne derlandse deelnemers. Na de opgave van motorrijder Rob Deckers zijn gisteren ook Peter Stijkel, Johannes Reuver en Cor Euser uitgevallen. Motorrijder Stijkel kreeg in de slopende rit, een 660 kilometer lange woes- tijnproef, mechanische tegen slag. Rallyrijder Euser is giste ren niet eens van start gegaan. Reuver ontbrak in Mauritanië eveneens op de startlijst. De enorme ontberingen tussen Zouerat en Tichit en het hoge aantal uitvallers noopten de or ganisatie tot ingrijpen. De rit van vandaag is ingekort en de rijders starten later. Philippoussis in onzekerheid perth - De deelname van Mark Philippoussis aan de Australian Open is uiterst onzeker. De Au stralische tennisser raakte woensdag tijdens de Hopman Cup in Perth geblesseerd (lies) in een wedstrijd tegen de Ne derlander Peter Wessels. VS verliest in Hopman Cup perth - Bekerhouder Verenigde Staten heeft de tweede groeps wedstrijd voor de Hopman Cup verloren van Slowakije. De be slissing viel al in de beide en kelspelen. Daniela Hantuchova versloeg Meghan Shaugnessy 6- 4 6-2 en Dominik Hrbaty zege vierde over James Blake 7-6 (2) 6-4. Het dubbelspel was daar door niet meer van belang. Heidfeld tekent bij BMW-Williams bahrein - BMW-Williams heeft voor het komend seizoen in de Formule 1 de Duitse coureur Nick Heidfeld gecontracteerd. Of hij straks bij de start van het circuit in Australië daadwerke lijk rijdt, is nog onzeker. Voor het tweede stoeltje strijdt Heid feld met de Braziliaan Antonio Pizzonia. Tyrone Loran tekent bij RBC roosendaaal - Tyrone Loran heeft een contract getekend bij RBC. De 23-jarige middenvel der is afkomstig van het Engelse Tranmere Rovers. Hij voetbalt tot en met het seizoen 2006- 2007 bij RBC. Amsterdammer Loran begon zijn loopbaan in 2000 bij FC Volendam. Reid weg bij Coventry City londen - Manager Peter Reid vertrekt met onmiddellijke in gang bij Coventry City. Ónder zijn leiding boekte de tweededi- visieclub slechts tien overwin ningen in 31 wedstrijden. Eerste zege waterpoloërs imperia - De Nederlandse wa terpoloërs hebben hun eerste zege binnen op het kwalificatie toernooi voor het wereldkampi oenschap. Het team van bonds coach Robin van Galen won in Imperia van Frankrijk met 8-4 (2-2 1-2 2-0 3-0). De winst bete kent dat de ploeg ondanks eer dere nederlagen tegen Italië en Slowakije uitzicht houdt op een ticket voor het WK. BASKETBAL Eredivisie: Giants - MPC Capita 63 - 94, Solskin/We - Astronau 57 - 66 DARTS Frimley Green (Eng). Lakeside. Mannen, kwartfinales: Van Barneveld (Ned) Van der Voort (Ned) 5-0, Fitton (Eng) - Thorn ton (Sch) 5-0. Halve finale: Van Barneveld - Fitton. PRIJSVRAGEN Uitslag Lucky Day 3598, 6 januari 1 4.7.12 19.23.31 36.43.47.50. 56 59 61 64 65.71 74.75.80 Onder voorbehoud van typefouten RALLY Dakar Rally, zevende etappe: Zouerat (Mau)- Tichit (Mau) 669 km (proef 660 km). Motoren: 1Frétigné (Fra) Yamaha 9.16.26, 2 vrijdag 7 januari 2005 'Jammer, erg jam bekende club die heel veel geld betaalt is ook welkom. Ik zit aan het einde van mijn loopbaan, dus ik kijk niet meer alleen naar het sportieve aspect", aldus de 57-jarige Adriaanse. Aanbiedingen heeft hij nog niet gehad. Hij heeft geen manager die voor hem de markt af struint, en een naam heeft hij ook al niet, noemt Adriaanse ter verklaring. „Ik heb wel zeven jaar in het eerste van FC Utrecht gespeeld, maar dat spreekt niet aan. Ik ben geen oud-international. Het kan dus best zijn dat ik uiteindelijk hele- 'Jammer, maar begrijp is de reactie van de m( AZ-spelers op het aansi de vertrek van Co Adria „Zijn uitleg snap ik wel onze huidige prestaties eens te verbeteren. Dat na onmogelijk", zegt Jo Mathijsen. Ook aanvoe Denny Landzaat begrijj beweegredenen van de ner. „Het is jammervol ons, maar het is zijn ke En ik begrijp het wel, vi hij heeft nooit veel lang dan drie jaar bij een cli zeten." Doelman Henk Timme uitgesprokener. Hij is h eens met de trainer 'da niet beter kan'. „Ik den we nog niet klaar zijn 11 hem. Daarom is het ecj jammer dat hij straks vi trekt", aldus Timmer. aanse is uniek in zijn s( Hij is straight, hij wil al aanvallen, hij heeft in p pe schijt aan alles en hi lef. Dat heeft hij op ons gebracht, en dat hadde nodig. Wie hem nu mo volgen? Ik zou het niet' Maar daar hebben we club toch een techniscl recteur voor?" maal geen aanbieding kj kan, ja, dan ben ik werkl frimley green/anp - Raymond van Barneveld heeft bij de La keside darts in Frimley Green eenvoudig de halve finales be reikt. De Hagenaar vernederde in de kwartfinale landgenoot Vincent van der Voort. Het werd afgetekend 5-0. 'Barney' is drievoudig winnaar van de La keside, het meest prestigieuze darttoernooi van de wereld. Van der Voort, die eerder in het toernooi verrassend titelverde diger Andy Fordham uitscha kelde, had geen schijn van kans tegen een ontketende Van Bar neveld. Slechts twee keer kwam Van der Voort 2-1 voor in een set, maar Van Barneveld werkte beide keren koelbloedig de ach terstand weg. Voor de rest was het Barney die de toon zette. Hij wierp de pijl tjes messcherp. „De triples gaan eigenlijk vanzelf dubbels lopen ook. Daa de afgelopen maander maar op getraind", vei hij. Van Barneveld had te d< Van der Voort: „Het is r om van een vriend te Dat doet gewoon pijn. nen beter een bataljon sen op mij afsturen." 1 betreft kan de Ned( profdarter zijn borst nai want hij treft in de halvi de Engelsman Darryl Fil in zijn kwartfinale maakte van de Schot Tl (5-0). De darters in Frimley Gi melden ook geld in slachtofffers van de ze in Azië. Er was gisteravi bedrag van 20Q.000 eur haald. door Leon ten Voorde BiscHOFSHOFEN - Je zou het bij na vergeten, maar Janne Aho nen won gisteren in Bischofs- hofen op een sublieme manier de Vierschansentoemee. Hoe onterecht ook, die prestatie sneeuwde toch een beetje on der omdat de Finse alleenheer ser net naast 'de Grand Slam' greep. Toen Sven Hannawald in 2002 als eerste skispringer in de his torie alle vier wedstrijden van de Vierschansentoemee op zijn naam schreef, meldde hij dat zijn record 'waarschijnlijk nog wel vijftig jaar' zou blijven be staan. Niemand die hem tegen sprak, zo uniek was zijn presta tie destijds. Wat Hannawald niet bevroedde was dat er drie jaar later alweer iemand zou opstaan die kon vliegen: Janne Ahonen. De stoïcijnse Fin behoort al ja ren tot de elite, maar nog nooit was hij zo goed als dit Bij tien van de elf werel wedstrijden zweefde 1 winst tegemoet en die s superioriteit zette hij 01 ten voort tijdens de pr< ze Vierschansentoemeej Gisteren in de regen 1 van Bischofshofen wac inmiddels gestopte Hal onder aan de schans nen af of zijn legendarii cord bestand zou zijn t sprongkracht van Ahon het begin van de avq Hannawald opgelucht halen. Want uitgereken laatste wedstrijd van <j schansentoemee leed zijn eerste en enige 'na van de toemee. Janne Ahonen werd bloedstollende finale achter de Oostenrijk bliekslieveling Martin warth die zijn eerste 0 ning ooit in de Vierscj toemee pakte. egmond aan zee/gpd - Het smalle strand tussen Egmond aan Zee en Bakkum baart de or ganisatie van de halve mara thon van Egmond zorgen. Als de strook zand de komende da gen niet breder wordt, moeten de 12.000 deelnemende hardlo pers zondag op de wedstrijddag misschien door de duinen heen en weer. Volgens een woordvoerder van de organisatie is de afgelopen weken veel zand weggeslagen: „Bij felle noordwestenwind is het strand misschien te smal". De beslissing valt op zondag morgen. De organisatie meldde verder dat Luc Krotwaar zich heeft af gemeld. De Eindhovense atleet voelt zich nog niet voldoende hersteld van de marathon van Fukuoka in Japan, waar hij in december een teleurstellende 2.25 uur liep. De Kenya liam Kipsang en Rob( boror gaan van start als ten voor de eindzege. Erik Dekker is de gr bliekstrekker in de sti Egmond-Pier-Egmond, morgen wordt gehoudï race tussen Egmond Noordpier van IJmuidi Dekker onder meer c aanbinden met vijfvou naar Bart Brentjens die in goede vorm steekt vrouwen is het deelnei kwalitatief wat mager n haken van Leontien Van Moorsel. De twee meiden vormen nu naamste kanshebsters eindzege: Suzanne de 0 Roxane Knetemann. De race op het Noord-I se strand begint moi tend om 9.30 uur. door Theo Brinkman alkmaar Ruim twee jaar lang klommen AZ en Co Adriaanse hoger en hoger, met de huidige gedeelde koppositie in de eredi visie als hoogtepunt. De neer gang wil de trainer zichzelf be sparen. Om te voorkomen dat hij straks wordt uitgejouwd waar hij eerder werd toegejuicht, zet hij na dit seizoen, als zijn con tract afloopt, een punt achter zijn periode bij AZ. Die beslissing had de 57-jarige Adriaanse voor zichzelf allang genomen. „Eigenlijk al toen we ons vorig seizoen plaatsten voor Europees voetbal", zei hij gisteren, toen hij zijn besluit wereldkundig maakte. AZ plaatste zich in mei voor de Uefa Cup door vijfde te worden in de eredivisie. Het was voor het eerst sinds 22 jaar dat de Alkmaarse club Europa in mocht. De vader van het suc ces: Co Adriaanse. De trainer begon op 1 november 2002 in De Hout als opvolger van de aan de kant geschoven Henk van Stee. Hij leidde de club ver volgens omhoog, met het ticket voor Europees voetbal als hoogtepunt. Dat het nog mooi er kon, bleek in de eerste maan den van het huidige seizoen. AZ staat halverwege de competitie samen met PSV bovenaan in de eredivisie en maakte ook in Eu ropa indruk met bij vlagen im ponerend voetbal. Met vijf overwinningen en één neder laag plaatste de club zich bij de laatste 32. Een nauwelijks te evenaren, laat staan te overtreffen, reeks. Dat maakte voor Adriaanse de beslissing vrij eenvoudig. „Vol gend seizoen kan het alleen maar slechter gaan en dan krijgt de trainer de schuld. Dat moment wil ik voor zijn." Senti menten of emoties had hij niet bij het nemen van zijn beslis sing. „Ik ben als trainer gehaald om de club te laten presteren. Lukt dat niet, dan word je eruit geschopt. Lukt het wel, dan kun je met een schouderklopje de deur uit. Ik hoop op dat laatste. Ik wilde voorkomen dat ik te lang blijf. In het verleden ben ik bij FC Den Haag en PEC Zwolle wel te lang gebleven. Dat wilde ik niet nog eens. Het is heel pijnlijk om weggestuurd te wor den." Zelfs al zou hij volgend seizoen met AZ het huidige succes eve naren, dan zou dat voor Adri aanse niet genoeg zijn. Stilstand is achteruitgang. „Ik wil om hoog, ik wil meer. Bij AZ kan dat niet. Nee, ook niet met aan kopen. Er lopen her en der na tuurlijk wel betere spelers rond, maar dat zijn jongens die niet naar AZ willen komen of die voor AZ niet te betalen zijn. De Champions League een uitda ging? Niet genoeg. Dat is uitein delijk ook 'gewoon' Europees voetbal. Het enige verschil is dat het stadion versierd wordt en dat de hymne van de Cham pions League wordt gespeeld." Adriaanse maakte zijn besluit dinsdagavond kenbaar aan de club, in een gesprek dat al we ken geleden gepland was. Di rect nadat voorzitter Dirk Sche- ringa uit de doeken had gedaan dat AZ het contract met de trai ner wilde verlengen, liet Adri aanse weten ermee te zullen stoppen. Tot onderhandelingen kwam het dus niet eens. „Ik ge loof dat de voorzitter wel een beetje verrast was. Hij zat al met zijn blocnote op schoot, maar het leek me niet netjes om hem een financiële aanbieding te laten doen. Ik had mijn be sluit immers al genomen." Wat hij volgend seizoen gaat doen, weet Adriaanse nog niet. „Maar ik ga hoe dan ook niet in Nederland aan de slag als trai ner. Hier kennen ze me nu wel en weten ze wie ik ben. Andere functies in Nederland sluit ik overigens niet uit, maar het liefst ga ik als trainer naar het buitenland. Bijvoorbeeld naar een grote club waar ik mijn am bities kwijt kan, maar een on- door Edward Swier Rotterdam - De lichten gingen, even, uit. Maar de fonkeling in de ogen bleef. Op de eerste avond van de Zesdaagse van Rotterdam had een fiks aantal bezoekers het haast te kwaad tijdens de openingsceremonie. Na een afwezigheid van 17 jaar keerde de wielersport terug in Ahoy'. Hagenees Cor van der Heijden, als mecanicien al goed voor een dertigtal zesdaagsen: „Toen het hier eind jaren tach tig stopte, heb ik een traan gela ten. En nu weer. Dit spektakel, dit circus, dat is mijn leven." Organisator Frank Boelé heeft goede er financieel uit te sprin gen. „Misschien dat ik, als we straks de tribunes helemaal vol hebben, wel een traantje weg pink. Vergeet niet dat we ons aanvankelijk tevreden stelden met elke avond een volle eerste ring. Dat nu zal iedere dag het geval zijn. De eerste twee dagen 4500 man, zaterdag een volle bak en de laatste drie dagen so wieso de eerste ring vol." Op de openingsavond waren er nog wel behoorlijk lege plek ken. De inzamelingsactie voor de slachtoffers van de zeebe ving in Azië, die gepaard ging met een grootse televisieshow, was daar mogelijk debet aan. Rotterdam stond vanzelfspre kend ook stil bij de gevolgen van de zeebeving in zuid-oost Azië. De organisatie gaf de aan zet voor een inzameling door 10.000 euro te storten, sponsor Farm Frites besloot mee te doen voor hetzelfde bedrag. Ook ging de pet rond bij de VIP-loges. De horeca-ondeme- mers, en 'kermis-exploitanten' in het complex, stonden ook een deel van hun omzet af. Hal verwege de avond ontving Jo- han-Olav Koss de eerste dui zenden euro's voor giro 555. De Noorse ex-schaatser is als am bassadeur van de stichting Right to Play via Unicef ge vraagd om projecten voor kin deren in het getroffen India op te zetten. U ITSLAG E N Coma (Spa) KTM op 4 31. 3 Després (Fra) KTM 5.22. 4. Cox (ZAf) KTM 7.25, 5. Cald- ecott (Aus) KTM 7.35. 6. Sala (Ita) KTM 8.10. 24. Verhoeven/Yamaha 1.47.01, 31. Brouwe r/Yamaha 2 38.21. 34. Verhoef/KTM 2.56.25 Stand: 1. Coma 18.18.21, 2. Després 0.16. 3 Caldecott 5.40, 4 Cox 5.40, 5. Meoni (Ita) KTM 7.32, 6. Frétigné 8.09, 25. Verhoeven 3.43.19. 29, Verhoef 4 43.41, 38. Brouwer 5.51.02 Auto's: 1Peterhansel (Fra) Mitsubishu 8.21.57, 2. Al Attiyah (Qat) BMW 25.40, 3. Kleinschmidt (Dui) Volkswagen 26 07, 4. Al phand (Fra) Mitsubishi 28.11, 5 Masuoka (Jap) Mitsubishi 42.30, 6. Sousa (Por) Nissan 1.41.36. Stand: 1. Peterhansel 17.51.47, 2. Alphand 21 32,3. Kleinschmidt 22.44. SCHAATSEN EK allround, loting eerste dag. Mannen, 500 meter: le rit: Grozea (Roe) - Vti- pil (Tsj), 2e rit: Niedzwiedzki (Pol) - Bosker (Zwi), 3e rit: Ten Kortenaar (Oos) - Vreugdenhil (Bel), 4e rit: Vesa Rosendahl (Fin) - Falk (Zwe), 5e rit: Veldkamp (Bel) - Makovetski (WRu), 6e rit: Pedos (Oek) - Röjler (Zwe), 7e rit: Krashe- ninin (Rus) - Zygmunt (Pol), 8e rit Grodum (Noo) - Weber (Dui), 9e rit: Anesi (Ita) - Fabris (Ita). 10e rit: Verheden (Ned) - Bokko (Noo), 11e rit: Valtonen (Fin) - Ervik (Noo), 12e rit: Donagrandi (Ita) - Heythausen (Dui), 13e rit: Lalenkov (Rus) - Skobrev (Rus). 14e rit: Uytde- haage (Ned) - Friesinger (Dui), 15e rit: Tuitert (Ned) - Boerljajev (Rus), 16e rit: Kramer (Ned) - Falger (Oos). 5000 meter: le rit Vtipil - Skobrev, 2e rit: Friesinger - Makovetski, 3e rit: Vreugdenhil - Ten Kortenaar, 4e rit: Pedos - Lalenkov, 5e rit: Bosker - Heythausen, 6e rit- Rosendahl - Gro zea, 7e rit: Falger - Donagrandi, 8e rit: Valto nen - Niedzwiedzki, 9e rit. Zygmunt - Boerl|a- jev, 10e rit: Veldkamp - Krasheninin, 11e rit Bokko - Uytdehaage, 12e rit. Tuitert - Weber, 13e rit. Fabris - Kramer, 14e rit: Ervik - Röjler, 15e rit. Verheijen - Anesi, 16e rit: Grodum - Falk. Vrouwen, 500 meter le rit: Oltean (Roe) al- ~-Jeen, 2e rit: M3ki-Laine (Fin) - Pechstein (Dui), 3e rit: Marra (Ita) - Jasenok (WRu), 4e rit: Woj- cicka (Pol) - Mjagkikh (Oek), 5e rit: Albertsson (Zwe) - Dumitru (Roe), 6e rit: Likhasjova (Rus) - Anghel (Roe), 7e rit: Kalex (Oui) - Visokova (Rus), 8e rit: Mayr (Ita) - Haugli (Noo). 9e rit: Anschutz (Dui) - Rokita (Oos). 10e rit: Barisje- va (Rus) - Ankoné (Ned), lie rit Groenewold (Ned) - Tarasova (Rus), 12e rit: Annette Bjel- kevik (Noo) - Friesinger (Dui), 13e rit. Wüst (Ned) - Kleinsman (Ned). SKI Santa Catarina. Wereldbeker Afdaling vrouwen: 1. Dorfmeister (Oos) 1.41,66, 2. Kildow (VSt) 1.42,06, 3. Gerg (Dui) 1.42,19, 4. Goetschl (Oos) 1.42,32, 5. Montillet-Carles (Fra) 1.42,42, 6. Berthod (Zwi) 1.42,44 Stand WB: 1 Kildow 225, 2. Gerg 220, 3. Montillet-Carles 185. Bischofshofen. Vierschansentoemee. Laatste wedstrijd: 1 Höllwarth (Oos) 277,0 punten (135,0+137,5 m). 2. Ahonen (Fin) 271,0 (132,0+-140,5), 3. Daiki (Jap) 269,5 (127,0+143,0), 4. Janda (Tsj) 265,2 (132,0 134,5), 5. Morgenstern (Oos) 263,9 (130,5 135,0). 6 Ljökelsöy (Noo) 262,7 (130,0 136,5). Eindstand: 1 Ahonen 1043,3, 2. Höllwarth 994,2, 3. Morgenstern 985,5. Stand wereldbeker: 1 Ahonen 1160, 2 Höll warth 637, 3. Janda 627. TENNIS Perth. Hopman Cup. Groep A: Argentinië - Duitsland 2-1. Dulko - Groenefeld 6-2 2-6 1-6, Coria - Haas 5-7 3-2 opgave Haas. Dubbel: Dulko/Coria - Groene- feld/Haas walk over, blessure Haas. Argentinië naar finale. Groep B: Slowakije - Verenigde Staten 2-1. Hantuchova - Shaughnessy 6-4 6-2, Hrbaty - Blake 7-6 (2) 6-4. Dubbelspel: Hrbaty/Hantu- chova - Blake/Shaughnessy 0-6 7-6 (13) 7-10 (match tiebreak). Doha. Mannen. Kwartfinales: Federer (Zwi/1) - Lopez (Spa/7) 6-1 6-2, Davidenko (Rus/8) - Grosjean (Fra/3) 2-6 6-3 6-2, Ljubicic (Kro) - Nadal (Spa) 6-2 6-7 (3) 6-3, Costa (Spa) - Santoro (Fra) 6-2 3- 0 opgave. VOETBAL Italië: Atalanta - Fiorentina 1-0, Brescia - Bologna 1-1, Cagliari - Messina 2 -1, Chievo - Siena 1 - 3, Livorno - Inter 0 - 2, AC Milan - Lecce5-2, Parma - Juventus 1-1, Reggina- Palermo 1-0, Sampdoria - Udinese 2-0, La- zio - Roma 3—1 Stand aan kop: Juventus 17 - 40, AC Milan 17 - 38. Udinese 17 - 31, In- ter 17 - 27, Sampdoria 17 - 27, Cagliaril7 - WIELRENNEN Rotterdam. Zesdaagse. Stand na 4 onderdelen: 1. Slippens/Stam (Ned) 39 punten, 2. Risi/Betschart (Zwi) 31, 3. Gilmore/McGrory (Bel/Aus) 30, 4. Madsen- /Piil (Den) 29, 5. Curuchet/Perez (Arg) 18. op 1 ronde: 6. Keisse/Marvullt (Bel/Zwi) 27, 8 Schep/Mouris 8, 9. Pronk/Pronk 4, 11. Beikir- ch/Knaven (Dui/Ned), 12. Vierhouten/Stocher (Ned/Oos), op 2 ronden: 13 Van Dijk/Zuijder- wijk 1. heerenveen - In een leeg Thialf werkt Mark Tuitert de laatste training af voor het Europees Kampioenschap schaatsen, dat vanmiddag begint in Heerenveen. Tuitert is de derde Nederlander die op de 500 meter in actie komt. Carl Verheijen verschijnt als eerste Oranje-schaat ser op het ijs. De TVM-rijder zal het vandaag, in de tien de rit van de 500 meter, opnemen tegen het Noorse ta lent Havard Bokko. Jochem Uytdehaage begint in de 14de rit samen met de Duitser Jan Friesinger. Vervolgens komen ook Mark Tuitert (tegen de Rus Boerljajev) en de butant Sven Kramer (tegen de Oostenrijker Falger) in ac tie. Op de 5000 meter zullen de schaatsfans vooral uit kijken naar het directe duel tussen Kramer en de Italiaan Enrico Fabris. Laatstgenoemde wordt door het Oranje kamp gezien als gevaarlijkste buitenlandse concurrent. Op diezelfde afstand stuit Uytdehaage in de elfde rit op .de Noor Bokko en gaat Tuitert de strijd aan met de Duit ser Weber. Carl Verheijen werd tijdens de loting gekop peld aan de Italiaan Anesi. Op de openingsdag van het EK rijden de vrouwen alleen de 500 meter. Foto: ANP/Vincent Jannink Nadat hij zijn vertrek heeft aangekondigd, leidt een lachende Co Adriaanse de training bij AZ. Foto: ANP/Martin Mooij

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 22