John Blok nieuwe trainer Quick Boys SPORT PSV zoekt grote geld in China Van Barneveld verkeert in 'kampioensvorm' I Gert Aandewiel naar Stormvogels Telstar of Haarlem rerlooy en loedt coaches tletiekbond Terry Walsh grote man in bond USA ntai nemburgo pakt erren Real aan irid - Wanderley Luxem- ;o, de nieuwe trainer van Madrid, is in het nieuwe zijn werkzaamheden be ien met het invoeren van strenger trainingsregiem, heeft zijn sterrenteam ver- ht voortaan dagelijks tussen elf 's ochtends en half acht >nds aanwezig te zijn. Tus- die tijdstippen zijn er twee igssessies, een lunch en ita. dinsdag 4januan 2005 k aan het er bij NEC «g en Cees Lok wordt van- g officieel gepresenteerd als nieuwe hoofdcoach van C. De voormalig assistent- ch zal een contract onderte- len dat hem voor de komen- i tweeënhalf seizoen aan de neegse club verbindt. Lok, sen 1988 en 1997 ook actief voetballer op De Goffert, T al weken de gedoodverfde 'olger van Johan Neeskens. coach kreeg vlak voor de iterstop ontslag vanwege de •urstellende resultaten. ark Veldmate lar Emmen men - Mark Veldmate stapt r van FC Groningen naar men. Hij tekende een con- :t tot medio 2007. De 20-jari- roetballer speelde al vanaf i seizoen 1997/98 bij Gronin- waar zijn vader Henk Veld- te technisch directeur is. egeman t roulatie LDOORN - AGOW-voetballer in Stegeman heeft tijdens 1 wintersportvakantie een ssure opgelopen. De spits 1 de Apeldoomse club botste I rolle vaart op een rotsblok - arbij hij in de linkerhand idenhandsbeentjes brak en le rechterarm de ellepijp. geman is naar verwachting cele weken uitgeschakeld. ionen op weg tar grand slam 1 sbruck - De Fin Janne Aho- 1 heeft ook de derde wed- jd van het 53ste Vierschan- itoernee gewonnen. Hij reef gisteren het schans- ingen in Innsbmck op zijn im. Eerder won hij in Gar- ich-Partenkirchen en erstdorf. Wint Ahonen ook iderdag in Bischofshofen, is hij na Sven Hannawald 2001-2002) de tweede lansspringer die de 'grand m' in het Vierschansentoer- op zijn naam brengt. e Rooy tweede Dakar Rally adir - Gerard de Rooy is gis- en met zijn vrachtwagen als lede geëindigd in de vierde ppe van de Dakar Rally. De ibantse chauffeur verloor tij- is de klassementsproef over kilometer tussen Rabat en idir iets meer dan anderhal- minuut op de Rus Vladimir agoeine. Tsjagoeine, die de elopen twee jaar de rally in 3 vrachtwagenklassement n, nam ook de leiding in het emeen klassement. Die nam over van de Nederlander Bekx, die als twaalfde ein- le en acht minuten verloor, le algemene rangschikking It Gerard de Rooy de tweede lts met de Rus Kabirov. haag/gpd - Honoré Hoedt Peter Verlooy zijn de ko- inde jaren hoofdcoach bij de 1AU, de Koninklijke Neder- adse Atletiek Unie. De 53-jari- Verlooy is verantwoordelijk lor de sprinters, hordenlo- jrs, springers, werpers en perkampers. Hoedt (45) ardt hoofdcoach voor de lo irs op de midden- en lange af- ind op de baan, de cross, de Sgatletiek en het snelwande- et tweetal wordt ondersteund lor Willem van de Worp. Die jsinds nieuwjaar belast met de kanisatie en coördinatie van it topsportprogramma binnen 1KNAU. Van de Worp werkte bij de bond, als coördinator entontwikkeling. Volgens di- pteur Rien van Haperen is lor de nieuwe organisatie de roeiende lijn van de topsport pnen de bond' gewaarborgd. >rig jaar kwam de functie van chnisch directeur bij de atle- |kunie te vervallen. Henk Kort best vertrekken, als gevolg in de bezuinigingen, ok de voormalige ex-mara- bnloper Gerard Nijboer blijft rokken bij de bond. Hij ordt drie dagen per week con stant, ten behoeve van de uit- j van het loopsportplan [eter in beweging'. Ook blijft p adviseur bij de verdere ont- 'ckeling van de wegatletiek. door Willem Spierdijk vervolg van voorpagina katwijk - John Blok wordt vol gend seizoen de trainer van Quick Boys. De 37-jarige Scheve- ninger volgt Gert Aandewiel op, die te kennen heeft gegeven zijn contract bij de Katwijkse hoofd klasser niet te willen verlengen. Blok heeft voor het vijfde achter eenvolgende seizoen w Scheve- ningen onder zijn hoede. Arjen van der Werf blijft als tweede trainer aan de Katwijkse club verbonden. Quick Boys wilde de succesvol le trainer Aandewiel graag voor een vijfde seizoen aan zich bin den. De laatste weken werd duidelijk dat dat onhaalbaar is. Steeds vaker dook de naam van de 35-jarige oefenmeester op in het geruchtencircuit in het be taald voetbal. Aandewiel, die de cursus 'Coach betaald voetbal' volgt, staat in de belangstelling van Haarlem en Stormvogels Telstar. Aandewiel verwacht zijn keuze binnen enkele dagen bekend te maken. Volgens Aandewiel is zijn stap een logische. ,,Ik denk dat de overgang naar een topclub in de eerste divisie of een eredivi sieclub nog te groot is. Bij een van deze clubs kan ik me verder ontwikkelen." Bij Haarlem, dat trainer Roy Wesseling kwijtraakt aan Cam- buur Leeuwarden, loopt een flink aantal contracten van spe lers af. Bij die vereniging zou Aandewiel voor een groot deel zelf zijn selectie kunnen sa menstellen. De trainer van Quick Boys wil in elk geval zijn middenvelder Hendrik van Beelen meenemen naar het be taald voetbal. „Dat is bij Quick Boys bekend en ook Hendrik heeft zelf aangegeven graag weer terug naar het profvoetbal te willen." De vervanger van Aandewiel is John Blok. Quick Boys had de trainer van Scheveningen al langer op het oog. Ook Ruud Bröring (de voormalige trainer van Noordwijk en FC Lisse) John Blok was enige jaren geleden een van de beste spelers van het zaterdagvoetbal. Nu is hij trainer van Scheveningen. Foto: Cees van Hoogdalem werd genoemd als kandidaat op Nieuw Zuid. De keuze viel uit eindelijk op Blok. „We wilden graag een jonge ambitieuze trainer", aldus Dirk van Duijn, lid van de technische commis sie van de Katwijkse club. „We hebben minder goede ervarin gen met trainers met een lange re staat van dienst. Blok is de enige kandidaat met wie wij hebben gesproken." De Scheveninger zelf had wei nig aarzelingen om op de aan bieding van Quick Boys in te gaan. „Het enige moeilijke punt was dat ik bij mijn eigen dup pie wegga. Ik heb ook als speler geholpen Scheveningen op te bouwen tot een hoofdklasser." Blok voetbalde in de jeugd bij ADO Den Haag, maar slaagde er niet in door te breken. Hij keerde terug naar Schevenin gen, dat toen in de derde klasse voetbalde. Hij maakte de op mars van de club mee, die uit eindelijk eindigde met een landskampioenschap in 1996 onder trainer Martin Jol. Blok werd toen als een van de beste spelers uit het zaterdagvoetbal beschouwd. Na een ernstige knieblessure legde hij zich toe op het trai nersvak en nam de ploeg waar voor hij jarenlang had gespeeld, onder zijn hoede. Hij is nu aan zijn vijfde seizoen als hoofdtrai ner bezig. Blok kijkt tevreden terug op die tijd. „Met beperkte middelen hebben we bijna elk jaar bij de top vijf gespeeld. Dat is maar één seizoen niet ge lukt." De leraar lichamelijke opvoe ding aan het Maerlant-lyceum in Den Haag beseft dat het niet de meest gunstige tijd is om bij Quick Boys aan de slag te gaan. De club werd de afgelopen twee seizoenen twee keer kampioen en maakt dit jaar kans op een derde titel op rij. „Het is een uitdaging om de club op dit topniveau te houden. Iedereen weet dat Quick Boys niet elk jaar kampioen wordt, maar de titel moet wel elk jaar de doel stelling zijn." den haag/gpd - Terry Walsh blijft toch behouden voor het internationale hockey. De Au straliër wordt technisch direc teur van USA Field Hockey, de Amerikaanse hockeybond. Walsh nam vorige maand af scheid als bondscoach van het Nederlandse mannenteam, na de tweede plaats op de Cham pions Trophy in Pakistan. De Amerikaanse hockeybond meldde de aanstelling van de 51-jarige Walsh gisteren op haar website. De Australiër moet er als technisch directeur 'High Performance' voor zor gen dat de Amerikaanse natio nale teams na een afwezigheid van twaalf jaar in 2008 present zijn op de Olympische Spelen in Peking. „Deze benoeming is het begin van een nieuw tijd perk in het Amerikaanse hoc key", meldt bondsdirecteur Sheila Walker trots. „We heb ben lang gezocht naar een 'goe roe' die onze coaches en spe lers op een hoger plan kan Hij gen." De stap van Walsh is opmerke lijk omdat hij na de Champions Trophy in Lahore aangaf eigen lijk niet meer terug te willen ke ren in het internationale hoc key. De voormalige bondscoach van Australië was toe aan rust in Perth, maar lang zal hij daar niet van kunnen genieten. Deze week nog neemt hij zijn intrek in een woning in Virginia Beach. Hij moet op korte ter mijn ook op zoek naar een nieuwe bondscoach voor het Amerikaanse vrouwenteam. Eén van de voornaamste kandi daten voor die functie is Her man Kruis, nu nog coach van het vrouwenteam van Den Bosch. Kruis liet eerder al we ten wel oren te hebben naar die baan. Walsh ziet het avontuur wel zit ten: „Deze uitdaging is gewel dig. Het aantal hockeyers in de Verenigde Staten geeft me een solide basis om prestaties neer te zetten op een zeer hoog ni veau. En voor het internationa le hockey is het belangrijk dat er sterke Amerikaanse teams meedoen om de prijzen." Raymond van Barneveld ontdeed zich zonder veel moeite van Mike Veitch. Foto: ANP/Ad van Hasselt In volgende ronde tegen Vincent van der Voort door Frans van den Nieuwenhof eindhoven - De directie van PSV denkt de begroting binnen drie jaar met tien tot vijftien miljoen euro te kunnen verho gen. Een belangrijke nieuwe geldstroom moet uit China ko men. Daar wil PSV zich als commercieel merk gaan mani festeren. Eind december sloot de club daartoe een driejarig contract af met het mediabe drijf Sports CN, dat meedeelt in de exploitatie. Voorzitter Rob Westerhof maakte dat nieuws gisteren be kend tijdens de nieuwjaarsre ceptie van PSV. De club gaat zich vanaf medio februari, in de aanloop naar de Champions League-wedstrijd tegen AS Mo naco, via Sports CN presente ren op de Chinese markt. Sports CN is eigenaar van enke le websites, van pay tv-kanalen en voor de helft van de grootste sportkrant van het land, Sports Weekly. Het bedrijf gaat in eer ste instantie de internetsite van PSV exploiteren. De nieuwe partner garandeert voor de komende zes maanden een bedrag van zo'n 150.000 euro. PSV verwacht met adver tenties op sites en vooral door mobiele diensten een giganti sche toename van dat bedrag. Alleen al via internet denkt de club op termijn drie tot vier miljoen per jaar te kunnen in casseren. In het voetspoor van PSV kunnen zakenrelaties als Philips, Nike en Mercedes aan haken bij de club en zich dus snel en gemakkelijk profileren op de Chinese markt. De eco nomie in dat land is zeer ge zond. In 2004 groeide die met tien procent. Westerhof noemt het van groot belang dat PSV een voorloper is op dit gebied. „Wij zijn de eer ste club die zich daar gaat ma nifesteren op commercieel ge bied. Het land biedt grote mo gelijkheden." Westerhof was zelf lange tijd president-direc teur van Philips in Azië. Hij stelt vast dat PSV in het buitenland een grote naam heeft. „Vaak groter dan in Nederland." Het feit dat een soortgelijke over eenkomst met Zuid-Korea eer der mislukte, schrikt hem niet af. „Zuid-Korea is een gesloten land, dat heel erg op zichzelf is gericht. China staat veel meer open voor internationale be drijven." Hiddink mag in 2006 landenploeg coachen Voorzitter Rob Westerhof ver wacht dat Guus Hiddink ook na dit seizoen aanblijft als hoofdtrainer van PSV. Hid dink gaf eerder te kennen dat hij na elk seizoen een evalua tie maakt of hij zijn taak als technisch directeur wil com bineren met die van veldtrai- ner. „Ik ga er niet vanuit dat Guus al na dit seizoen van het veld Overigens sluit Westerhof niet uit, dat ook Ajax en Feyenoord worden betrokken in de deal. „Het zou een goede zaak zijn als wij met zijn drieën het Ne derlands topvoetbal als merk op de Chinese markt kunnen neerzetten". Het contract staat los van con tacten met de Chinese topclub Dalian FC, die graag zijn groot ste talenten wil laten meedraai en in de jeugdopleiding van PSV. Ook de Hongaarse topclub MTK Budapest wil op die ma- stapt", zei Westerhof gisteren op PSV*s nieuwjaarsreceptie. De voorzitter kan zich vereni gen met de ambitie van Hid dink om in 2006 nogmaals een land te begeleiden tijdens een WK voetbal. Hiddink heeft die ambitie nooit onder stoelen of banken gestoken. Eerder was hij bondscoach tijdens de WK's van 1998 (Nederland) en 2002 (Zuid-Korea). nier gaan samenwerken met PSV. Verder denkt de club een bedrag van minstens vijf mil joen euro over te houden aan de verkoop van een parkeerter rein bij het stadion. Westerhof maakte ook bekend dat PSV er naar streeft om in de toekomst jaarlijks een eigen voetbaltoernooi te organiseren. Volgens Westerhof kan zo'n evenement, in samenwerking met Philips en/of Nike, op di verse plaatsen in de wereld ge houden worden. door Dennis Jansen frimley green - Met groot machtsvertoon heeft Raymond van Barneveld zich kandidaat gesteld voor een vierde wereldtitel op de Lakeside, het officieuze WK darts in Frimley Green. De 37-jari- ge Hagenaar ontdeed zich zonder al te veel in spanningen van tegenstander Mike Veitch met 3- 0. De 'Cat' uit Schotland spartelde amper tegen en viel de drievoudig kampioen na afloop in de armen met de woorden 'je was briljant.' Van Barneveld ontmoet in de volgende ronde landgenoot Vincent van der Voort die gisteren Tony Eccles klopte (3-2). Van der Voort won eer der van wereldkampioen Andy Fordham. Raymond van Barneveld is weer vol vertrouwen: „Ik ben in kampioensvorm. Alles klopt weer. Vo rig jaar heb ik mijn team er flink van langs gege ven, nadat ik was uitgeschakeld in de halve fina le. Nu gaan ze goed. Mijn teamcoach Iwe reken de bij het ingooien uit hoeveel tellen Mike deed tussen het gooien van de pijlen en het weer te rugkeren, 33 seconden. Daar heb ik me op kun nen instellen. Ik wil niets aan het toeval over la ten. Er zijn ook minder irritaties dan vorig jaar. Er zijn meer banen, de playerslounge is verbeterd. Alles klopt. Ik voel me goed. Met minder dan een finale neem ik ook geen genoegen", aldus Bar ney, die het hoogste gemiddelde (33.64) tot nu gooide en donderdag in de kwartfinale staat. Co Stompé is voor de vierde keer op rij uitge schakeld in de eerste ronde. De darter leek op de weg terug met een halve finale op de Doeland Grandmasters enkele weken geleden, maar gis teravond wierp landgenoot André Brantjes de voormalige trambestuurder weer een paar stap pen terug op het mondiale dartspodium: 3-2. In een thriller van jewelste liet de 'Quiet Man', zoals mastercaller Martin Fitzmaurice Brantjes aan kondigde, de pijlen spreken. „Een ongelooflijke domper", treurde Stompé na afloop, „met alle respect voor André, maar ik had toch verwacht te winnen. Ik was zo goed bezig, maar dit geeft me wel weer een knauw." André Brantjes keek met tranen in de ogen terug op zijn glorieuze debuut. De 46-jarige Helmon der liet zich in de jaren negentig driemaal tot we reldkampioen soft-tip darts (darten op een elek tronisch bord) kronen. „Maar dit is zo veel mooi er. Hier draait het allemaal om. Dit is het Mekka van het darts. Ik ben twee jaar bezig geweest hier te komen. Als je er dan staat en je wint ook nog eens, dan is dat prachtig." Brantjes zette de koffers voor Stompé al klaar in de eerste twee sets (2-0), gooide 104 uit, 141 uit en zelfs 170, de hoogste check-out, goed voor 2.000 pond. Maar de gelouterde Stompé, voor de negende maal aanwezig in Frimley Green, knokte zich terug tot 2-2. „Toch raakte ik niet in pa niek", beweerde Brantjes, die alsnog de vijfde set naar zich toetrok en morgen uitkomt tegen de als derde geplaatste Mervyn King. Francis Hoenselaar bereikte voor de derde keer de finale van de Lakeside. De Rotterdamse ver sloeg Jan Robbins uit Wales met 2-0 en staat van avond (21.40 uur) in de eindstrijd tegen aartsri vaal Trina Gulliver, die sinds de oprichting van het damestoernooi alle keren zegevierde (vier maal). „Het mag duidelijk zijn: zij is de favoriet. Ik verkeer niet in supervorm, maar dat zegt niets. In één partij kan alles gebeuren", aldus Hoense laar. UITSLAGEN AUTOSPORT Dakar Rally. Vierde etappe: Rabat - Agadcr (Mar). 123 km. Auto's: 1. Gordon (VSt) Volkswagen 1.14.01. 2. Peterhansel (Fra) Mitsubishi 0.53, 3. Saby (Fra) Volkswagen 1.08. 4. Alphand (Fra) Mit subishi 1.24, 5. Kleinschmidt (Dui) Volkswa gen 2.10. 6. Kankkunen (Fin) Volkswagen 2.40, 37. Marcel van Vliet (Ned) Land-Rover 15.23. 39. Euser/Honda 16.32. 52. Van Deij- ne/Misubishi 18.52. 56. Kroon/Bowler 19.51, 68. Ten Harkel/KIA 21.11, 72. Leyds/Bowler 22.14, 75. Paul van Vliet/Bowler 22.55. Klassement: 1 Gordon 1.26.24, 2. Peterhan sel 0.59. 3. Saby 1.14, 4. Alphand 1.32, 5. Kleinschmidt 2.32, 6. De Villiers (ZAf) Nissan 2.59, 35. Marcel van Vliet 18.00, 44. Euser 21.17, 47, Van Deijne 21.57, 59. Ten Harkei 24.30, 67, Leyds 25.35, 68. Paul van Vliet 26.07. Vrachtwagens: 1. Tsjagoeine (Rus) Kamaz 1.28.38, 2 Gerard de Rooy (Ned) DAF 1.34, 3. Kabirov (Rus) Kamaz 1.57, 4. Mardejev (Rus) Kamaz 4.01, 5. Tomecek (Tsj) Tatra 4.17, 6. Stacey (Ned) MAN 5.13, 9. Van Gin- kel (Ned) Ginaf 6.52, 11. Jan de Rooy (Ned) DAF 7.07, 12. Bekx (Ned) DAF 8.00, 50. Blom (ned) Renault 43.50 Klassement: 1 Tsjagoeine 1.45.05, 2. Gerard de Rooy. Kabirov 1.10, 4 Mardejev 3.54, 5. Tomecek 4.40, 6. Stacey 5.07, 8 Jan de Rooy 6.36, 10. Bekx 6 49. 12. Van Ginkel 8.04, 50. Blom 48.49. Motoren: etappe afgelast wegens mist. BASKETBAL New York. N8A. Washington Wizards - Atlanta Hawks 104-101, LA Clippers - Philadelphia 76-ers 89-83, De troit Pistons - Boston Celtics 100-88. Phoenix Suns - Portland Trailblazers 117-98. Dallas Mavericks - Milwaukee Bucks 123-104, Hous ton Rockets - Utah Jazz 99-80, Sacramento Kings - San Antonio Spurs 86-81, LA Lakers - Denver Nuggets 99-91. DARTS Frimley Green. Lakeside 2005. Mannen, eerste ronde: Brantjes (Ned) - Stom pé (Ned) 3-2. Tweede ronde: Van Barneveld (Ned) - Veitch (Sch) 3-0, Van der Voort (Ned) - Eccles (Eng) 3-1. Vrouwen, halve finales: Hoenselaar (Ned) - Robbins (Wal) 2-0, Gulliver (Eng) - Manley (Eng) 2-0. PRIJSVRAGEN Lucky Day 3595, 3 januari. 2, 7, 11, 12, 15, 25. 28, 33,34,48, 49. 58. 59, 60,61,67,68, 70. 74,75. (Onder voorbehoud van typefouten) SKI Schansspringen. Innsbruck. Vierschansentoemee: 1. Ahonen (Fin) 243.8 punten (128,5+120 meter). 2. Malysz (Pol) 236,8 (123,5+120). 3. Janda (Tsj) 232,5 (122+118), 4. Morgen stern (Oos) 229.0 (112.5+127,5). 5. Höll- warth (Oos) 228,5 (118,5+121,5). 6. Wid- hólzl (Oos) 227.3(115.0+123,5). Stand Vierschansentoemee na drie wedstrij den: 1 Ahonen (Fin) 772,3 punten. 2. Malysz (Pol) 723.2. 3 Morgenstern (Oos) 721.6 Stand wereldbeker: 1 Ahonen (Fin) 1080 punten, 2. Janda (Tsj) 577, 3. Höllwarth (Oos) TENNIS Perth. Hopman Cup. Groep A: Rusland - Duitsland 1-2 Myskina Grönefeld 6-3 6-3, Safin - Haas 3-6 6-3 1-6, Myskina/Safin - Grónefeld/Haas 5-7 6-1 6-10 (match tiebreak). Groep B: Australië - Slowakije 2-1. Molik - Hantuchova 6-3 6-3, Philippoussis - Hrbaty 5- 7 2-6, Philippoussis/Molik - Hrbaty/Hantucho- va 6-7 6-3 11-9 (match tiebreak). Adelaide. Mannen. Eerste ronde: Kiefer (Dui/3) - Schalken (Ned) 6-2 4-6 6-3, Enqvist (Zwe) - Sluiter (Ned) 6-3 6-1, Melzer (Oos/8) - Berdych (Tsj) 6-4 4-6 6- 3, Saulnier (Fra) - Baccanello (Aus) 6-2 7-6 (3). Mayer (Dui) - Arthurs (Aus) 6-4 3-6 7-5, Olivier Rochus (Bel) - Dupuis (Fra) 3-6 6-3 6- 1. Chennai. Mannen. Eerste ronde: Garcia-Lopez (Spa) - Van Schep pingen (Ned) 3-6 6-3 6-2, Lu (Tai) - Paes (Ina) 6-2 7-6, Vliegen (Bel) - Ventura (Spa) 7-6 5-7 6-4, Garcia (Chi) - Carraz (Fra/7) 6-4 6-3, Pati ence (Fra) - Schüttler (Dui/3) 6-2 6-2, Gimel- stob (VSt) - Gambill (VSt/8) 6-3 6-3, Mathieu (Fra) - Tipsarevic (SMo) 6-3 6-4, Tabara (Tsj) - Vanek (Tsj) 6-2 4-6 7-6, Heuberger (Zwi) - Am- ntraj (Ina) 6-4 6-4. Doha. Mannen. Eerste ronde: Federer (Zwi'l) - Ferrer (Spa) 6- 1 6-1. Lee (ZKo) - Stachovski (Oek) 6-0 6-2, Feliciano Lopez (Spa/7) - Volandri (Ita) 7-5 6- 3. Ljubicic (Kro) - Wawrinka (Zwi) 6-3 6-4, Marc Lopez (Spa) - Ulihrach (tsj) 7-5 7-6, Rusedski (GBr) - Hernych (Tsj) 6-3 7-5, Vici (Ita) - Mahut (Fra) 4-6 6-3 6-4 Auckland. Vrouwen. Eerste ronde: Frazier (VSt/1) - Granville (VSt) 6-3 6-3, Panova (Rus) - Lee-Waters (VSt) 6-3 7-5. Perry (VSt) - Domachowska (Pol) 7-5 3-6 6-3, Bartoli (Fra/5) - Spears (VSt) 6-0 6-1. Sucha (Slw) - Vento-Kabchi (Ven/7) 6-4 6-4, Krasnoroetskaja (Rus) - Kaoros (Hon) 7-6 (5) 6-1 Gold Coast. Vrouwen. Eerste ronde: Golovin (Fra) - Yan Zi (Chn) 6-1 6-4, Pin (Fra) - Barna (Dui) 6-2 6-4, Karatan- cheva (Bui) - Camerin (Ita) 6-2 6-4, Stosur (Aus) - Sprem (Kro/4) 6-4 6-2, Koukalova (Tsj) -Hewitt (Aus) 6-4 1-6 6-2. VOETBAL Engeland, Premier League. Norwich City - Liverpool 1-2 (0-0). 58. Garcia 0-1, 63. RiiseO-2, 88. Jarvis 1-2. Blackburn Rovers - Charlton Athletic 1-0(1-0) .41. Emerton 1-0. Crystal Palace - Aston Villa 2-0 (1-0). 33. Johnson 1-0, 66. Johnson 2-0 (strafschop) West Bromwich Albion - Newcastle United 0- 0. Schotland. Inverness - Kilmarnock 0-2, Motherwell - Aberdeen 0-0. WIELRENNEN Sint-Niklaas. Veldrijden. GP De Ster Sint- Niklaas. 1 Vannoppen (Bel) 1.00.01. 2 Groenendaal (Ned), 3. Frischknecht (Zwi) 0.08, 4 Com meyne (Bel) 0.20, 5. Van Nuffel (Bel) 0.29. 6 Willemsens (Bel) 1.22,18. Dijckxhoorn 5.37.

Leidsch Dagblad | 2005 | | pagina 17