FAMI erichten EEN REIS OM DE WERELD IN 80 BOEKEN. Advertentieservice hdc media T Steeds weer plezier van karton en papierbl DONDERDAG 30 DECEMBER 2OO4 901 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten@nhd.hdc.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via fax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA Edisonweg 10, 1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editie(s), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden "De Heere is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Psalm 23: 1. Dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons heeft betekend, maar ook diep bedroefd, geven wij kennis dat toch nog onverwacht is overleden mijn innig geliefde vrouw en onze lieve zorgzame moe der en oma Annechiena Catharina Maria Plug-Siertsema op de leeftijd van 79 jaar. P. Plug Klem en Anneke Janneke Pieter Rolien en Arie Annemieke Willeke en Kees Petra Willem Pieter en Olga Mirjam Tim Johan en Lida 28 december 2004 Huize "Salem", Duindoornlaan 34, Kamer 1-24 2225 RT Katwijk. Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 31 december van 17.00 - 18.30 uur in de aula van Huize "Salem". De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. maan dag 3 januari 2005 om 13.30 uur in de Ichthuskerk, Nachtegaal laan 7 te Katwijk aan Zee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ca. 14.30 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Kat wijk aan Zee. GEEN BLOEMEN Weintje van Lingen-Ouwehand Weina 12 augustus 1928 27 december 2004 sinds 1 juli 1990 weduwe van Franciscus Johannes van Lingen. Frans en Anneke Weina en Ahmet Liesbeth en Jaap Marian en Rob Bert en Bea Sisca en Henk Anita en Wim John Caroline en Mark Klein- en achterkleinkinderen Bunschotenmeen 80 3844 HJ Harderwijk Onze moeder en oma is opgebaard in de Berken kamer van Het Uitvaarthuis, Walstein 101 te Harderwijk. De afscheidsdienst zal vrijdag 31 december om 12.00 uur plaatsvinden in de Nieuwe Hervormde Kerk, Stationslaan 112 te Harderwijk, aansluitend zal de begrafenis om 13.00 uur plaatshebben op begraafplaats Oostergaarde, Oosteinde 12 te Harderwijk. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begra fenis in de aula van de begraafplaats. Het is tijd om te gaan Mijn leven is mij gegeven uit liefde. Dierbaren wenen om mijn nog tastbare lichaam. Toe rouw om mij en laat mij een plekje krijgen in ieders hart. Mijn ziel licht op, ik ben klaar om te gaan Het licht, dat mij nog tot voor kort in leven liet, gaat doven. Sprankelende lichtstralen die niet op schrift zijn te vertalen verschijnen voor mij. Ik voel verlichting met een verheugend veel omvattend gevoel van intense liefde. Het gaat jullie goed vaarwel Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart. Geheel onverwacht is, na een toegewijd en liefdevol leven van ons heengegaan onze lieve Tante Angenieta Hendrica Pieianen in de leeftijd van 79 jaar. Lenie en Koos Marco en Carina Mariëlle en Toon Joep, Lotte, Luuk Agnes en Henk Egon Jeroen en Christy 25 december 2004 Zijloeverpad 40 te Leiden Correspondentieadres: J. J. Heijmans B. van Meertenstraat 4 2331 DM Leiden Overeenkomstig haar wens heeft de begrafenis, in familiekring, plaatsgehad op de R.K. begraafplaats Zijlpoort te Leiden. En als ik dood ben treur maar niet Ik ben niet echt dood moet je weten Het is maar een lichaam dat ik achterliet Dood ben ik pas als jij me bent vergeten Bedroefd, maar met bewondering voor de wijze waarop zij haar ziekte heeft ondergaan, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en mijn dochter Bernarda Beatrijs Nievaart- Verweij Bea Ze mocht maar 50 jaar worden. Jaap Marcel en Marinka Maxim, Thara Richard en Vanessa Rick G.H.L. Verweij en M.E. Tims En verdere familie 28 december 2004 Julianalaan 38 2159 LB Kaag De afscheidsplechtigheid vindt plaats op maandag 3 januari om 12.45 uur in de Dudokzaal van cremato rium Westerveld, Duin en Kruidbergerweg 2-6 te Driehuis. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. t Interesse in iedereen en zorgzaam voor ons allen Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven geven wij u kennis dat op 88-jarige leeftijd rustig en vredig is ingeslapen onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder Anna Catharina Clemens-Straathof weduwe van Johannes Petrus Clemens Lisserbroek, 10 december 1916 t Lisse, 28 december 2004 Julianadorp: Jan Clemens Aly Clemens-Meskers Waskemeer: Theo Clemens Tiny Clemens-Boot Julianadorp: Aad Clemens Truus Clemens-F^ardekooper Noordwijkerhout: Ineke Pennings-Clemens Ko Pennings Lisserbroek: Nellie Clemens t Lisse: Harry Clemens Riet Clemens-P&ardekoper Beinsdorp: Gerard Clemens Henny Clemens-Geluk Ellen Hoogerwerf Linschoten: Nel van Steijn-Clemens Theo van Steijn Lisserbroek: Wim Clemens Annemieke Clemens-van der Lans Lisse: Leny van Ruiten-Clemens Ad van Ruiten Kleinkinderen en achterkleinkinderen Eikenlaan 228 2161 EH Lisse Moeder ligt thuis opgebaard, alwaar gelegenheid tot bezoek donderdag van 15.00 tot 17.00 uur en van 19.30 uur tot 21.00 uur. De gezongen uitvaartmis zal opgedragen worden op vrijdag 31 december om 13.00 uur in de Mariakerk, Nassaustraat 45 te Lisse, waarna wij haar zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats in het familie graf op het kerkhof aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de Mariënhof naast de kerk. Met droefheid ging van ons heen Jacoba Freeke-Siere Co Zusters en broers Schoonzusters en zwagers Nichten en neven Onverwachts en te snel is van ons heengegaan, oud speler v.v. LFC en donateur van FC Boshuizen Henk de Bolster De altijd vriendelijke lach en uitgestoken hand zal in onze gedachten blijven. Namens voetbalvereniging FC Boshuizen Ray Vlasveld Voorzitter In Memoriam 30 december 1996 30 december 2004 In liefdevolle herinnering Nel Ros 4 oktober 2002 4 oktober 2004 Jaap Ros Het gemis blijft Moeder en Annie r-„ Vluchtelingen zijn blij met alles. Een tentzeil 5,40) 5 Een jerrycan om water mee te halen 1,25). Een deken (€3,60). Het geluk van vluchtelingen is gemakkelijk te gevenjr giro 999, Stichting Vluchteling, Den Haag. ft u www.vluchteling.or J 1070 3468946 Stadhouderslaan 21 2517 HZ Den Haag la Jiie Na een reis om de wereld in tachtig dagen ben je overal even geweest. Heb je overal even de geur kunnen opsnuiven, het eten kunnen proeven, de mensen kunnen gades laan. Maar na een reis om de wereld in tachtig boeken, heb je tachtig manieren van leven kunnen doorgronden, tachtig culturen kunnen beleven, tachtig keer weg kunnefe dromen in een ander land. Met een boek in jg! hand, kun je reizen in je hoofd. Waarheen ji°' wilt, hoe lang je wilt en met wie je wilt. Een goede reden om wat vaker naar de boekhandel te vliegen. en DIT IS EEN PUBLICATIE VAN INFORMATIECENTRUM PAPIER EN KARTON, (020) 654 30 43 WWW.PAPIERINFO.Nk' 'spi PP

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 6