erichten n F A M I L IJ23 WAGEMAKER Advertentieservice hdcmedta Grafmonumenten Giro 37071 VKUPAfa jl UtltMBtK ZUUQ Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten^nhd.hdc.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via fax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2,1800 AA EdisonweglO, 1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editiefs), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Geboren Geboren op 30 december 2004 Fien Loetje dochter van Dino en Meta van Es-Ziegelaar zusje van Rijk en Marie Leiden Overleden Het leven is goed, waard om geleefd te worden. Met een gevoel van grote verslagenheid en heel ver drietig, moeten wij geheel onverwacht afscheid nemen van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Simon van Meygaarden Leiden, 13 december 1930 Voorhout, 30 december 2004 Voorhout: Til van Meygaarden-Marinus Etten-Leur: Simon en Stella Daphne Amber Kyra Rijnsburg: Tilly en Nico Lourens Mitchell 2215 CC Voorhout Willem Alexanderstraat 6 Simon is overgebracht naar het uitvaartcentrum 'Vliem', Jacoba van Beierenlaan 4, Sassenheim, alwaar gelegenheid is tot condoleren op maandag 3 januari 2005 van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dins dag 4 januari 2005 om 15.00 uur in het crematorium 'Rhijnhof', Laan te Rhijnhof-Haagseschouwweg te Leiden. Tevens is er gelegenheid tot condoleren na de cre matieplechtigheid in 'Het Haagsche Schouw'. "De Heere is mijn Herder. Psalm 23: 1 Dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons heeft betekend, maar ook diep bedroefd, geven wij kennis dat is overleden onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Dirkje Heemskerk-Ouwehand weduwe van Dirk Heemskerk, op de leeftijd van 81 jaar. Truus en Dirk Diana en Kees Martin Arjan Dirk Anja en Henk Miranda en John Bianca en Marco Dennis en Wendy Dirkjan Pieter Willem en Stella en achterkleinkinderen Oegstgeest, 29 december 2004 Verpleeghuis "van Wijckerslooth" Correspondentie-adres: A. Bosch-Heemskerk, Boog schutter 9, 2221 NM Katwijk. Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 3 janu ari 2005 van 19.00 - 20.00 uur in het rouwcentrum, Zuidstraat 103 te Katwijk aan Zee. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. dins dag 4 januari 2005 om 10.30 uur in Kerkelijk Cen trum "Het Anker", Voorstraat 74 te Katwijk aan Zee. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ca. 11.30 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. GEEN BLOEMEN Bedroefd delen wij u mede dat van ons is heengegaan Jacoba Freeke-Siera Co Zusters en broers Schoonzusters en zwagers Nichten en neven „Onze Mart is niet meer" Op 29 december is na een lang en oneerlijk gevecht tegen een onverslaanbare tegenstander veel te vroeg overleden onze schoonzoon, zwager en oom Martin Willems echtgenoot van Marie-Louise Willems-Beugelsdijk Hij werd slechts 47 jaar. De wijze waarop hij met zijn afnemende gezond heid omging, gaf ons kracht en vervult ons met diep respect. De kerkdienst is op dinsdag 4 januari 2005 in de Hervormde Kerk, Hoofdstaat 96 te Noordwijk. 's Middags wordt Martin in besloten kring gecremeerd. Frans Beugelsdijk en Ria Beugelsdijk-Lemmers Ronno Broekhof en Angeline Broekhof-Beugelsdijk Roger en Benji Gert-Jan van Liempt en Esther van Liempt-Beugelsdijk Ramón en Milan Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Met verdriet om zijn heengaan, maar ook met grote dankbaarheid voor de jaren die hij bij ons mocht zijn, hebben wij afscheid genomen van Anthonuis Franciscus Maria Roozen Ton op de leeftijd van 74 jaar. Cily Roozen-Noordermeer Anita Astrid en William Emiel Jimmy Marco en Astrid Tijn Lois Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging in de Wil bert te Katwijk. 29 december 2004 Oranje Nassaulaan 4 2215 EM Voorhout Ton is thuis, alwaar zondag en maandag van 14.00 uur tot 16.00 uur gelegenheid is voor bezoek. De gezongen Uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 4 januari om 10.30 uur in de St. Bartholo- meuskerk te Voorhout, waarna wij hem zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op het kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'Het Wapen van Voorhout', tegenover de kerk. 1st En toch -telkens weer- Zullen wij je tegenkomen. k Zeg dus nooit het is voorbij. z Slechts je lichaam werd ons ontnomen, Niet wie je was en ook niet wat je zei. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie momen ten die wij samen hebben gehad, geven wij u kennis dat, voorzien van het H. Sacrament der Zieken, van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en fantastische oma Theresia Maria Streefland-Bik Trees In de leeftijd van 73 jaar Jan Streefland Lucia en Willem Bas, Sam Hans en Maryon Anne Trea en Wido Linda, Inge, Mirjam Leiderdorp, 29 december 2004 Correspondentie-adres: J.J. Streefland Laan van Ouderzorg 287 2352 HS Leiderdorp Trees is overgebracht naar uitvaartcentrum 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden, alwaar geen bezoek. Er is gelegenheid om van Trees afscheid te nemen op zondag 2 januari van 19:00 uur tot 19:30 uur in haar parochiekerk 'De Menswording', hoek Gallaslaan Heelblaadjespad te Leiderdorp. De Eucharistieviering ten afscheid zal plaatshebben op maandag 3 januari om 10:30 uur in de bovenge noemde parochiekerk, waarna omstreeks 12:00 uur de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Be graafplaats, gelegen aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp. Na de begrafenis willen wij u graag ontmoeten in de Menswording, waar er gelegenheid is tot condoleren. In de kracht van zijn leven is plotseling, door een noodlottig ongeval, uit ons midden weggenomen mijn grote liefde, lieve zoon, broer, onze oom, zwager en schoonzoon Paul Johannes Diehl in de leeftijd van 36 jaar. Oegstgeest: Aneta Koceió Jazzy Ada de Jong Carsten en Monique Diehl Thomas, Jeroen Smederevska Palanka (Servië): Radmila en Bo^idar Koceió Beograd (Servië): Viborg Koceió en Tatjana Lalevió 29 december 2004 Geversstraat 57 2341 GB Oegstgeest Paul is overgebracht naar Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden, alwaar geen bezoek. Wij nemen afscheid van hem op dinsdag 4 januari om 12.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Aansluitend is er gelegenheid om samen te komen in de ontvangkamer van het crematorium. Oma heb je nog verdriet om de overledenheid van Paul Thomas Met onuitsprekelijk verdriet moet ik afscheid nemen van mijn oudste zoon Paul Johannes Diehl 10 december 1968 29 december 2004 Een noodlottig ongeval maakte een eind aan zijn leven, juist nu hij zo gelukkig was met zijn lieve Aneta, zijn DJ-inbreng in All Hands on Decks en het basketballen. Lieve Raul, je was een kanjer! Het troost mij dat je zo'n grote vriendenkring hebt van wie je zoveel waardering kreeg voor je vele talenten. Ik zal er altijd voor Aneta zijn. Ada M. de Jong Lijtweg 1105 2341 HE Oegstgeest Zonder jou zal het buurtweekend nooit meer het zelfde zijn Paul Diehl Carsten Diehl Mike Muiselaar Ed Muiselaar Leander Verhoog Ard v/d Heijden Remco Muijzert De Basketball Vereniging Oegstgeest - BVO rouwt om het overlijden van Paul Diehl gewaardeerd lid, webmaster, clubman en goede vriend. Bestuur en Leden van BVO Lieve Paul Groot is de leegte. Groot is het verdriet. Maar mooi zijn de herinneringen, die jij achterliet. Aneta, delimo tvoju tugu i znaj da te volimo. Liefs, Amber en René Ellie en Juan Lieve Paul Jij was onze trouwste fan!! We zullen jou enorm missen... Wij wensen Aneta en de familie heel veel sterkte toe. Dames 2, Basketbalvereniging Leiderdorp: Sabine, Simone, Birthe, Marcia, Edwige, Mirjam, Elise, Marianne, Hilda, Martine, Kika, Mariska, Renske, Sandra, Astrid Polcik moj Ljubavi moja, je was het gelukkigste deel van mijn leven. Je blijft altijd diep in mijn hart en ik zal altijd van jou houden. I'm always with you, milo moje. tvoja Aneta Dragi Paul Dolazimo po obecénju i po tvojoj zelji ali tebe nema Zasto? Zasto se to moralo dogoditi? Bio si sunce nasoj Aneti i uvek ces ostati deo nas i naseg srca. Voleli smo te kao clana nase porodice. To sto smo te izgubili nikada ne mofemo nadoknaditi. £uvaóemo uspomenu na tebe i ostaces veliki u svima nama. Neka te andeli óuvaju. Familija Koceic Vele fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart. Lieve Paul We zullen je missen. Gerrit Steures Francesca Boot Verdrietig, maar dankbaar voor het vele goede dat zij ons in het leven heeft meegegeven, nemen wij afscheid van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Maria Cornelia van den Berg-de Groot Miep weduwe van Arie van den Berg en Cor de Haas t 29 december 2004 14 april 1917 Nico en Corry Corrie en Frans Rita en Hans Thea en Peter Kleinkinderen en achterkleinkinderen Huize Agnes, kamer 11 Voorhout Correspondentieadres: F. J. van Dam Boekhorstlaan 18 2215 BD Voorhout Mama ligt in haar kamer, waar op zondag 2 januari van 15.00 uur tot 16.00 uur gelegenheid is tot afscheid nemen. De gezongen Uitvaartdienst zal worden gehouden op maandag 3 januari om 10.30 uur in de St. Bartholomeuskerk te Voorhout, waarna wij haar zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats op het kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in restaurant "Boerhaave", Herenstraat 57 te Voorhout. Veel fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Voor altijd in ons hart Heel verdrietig, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat, na een leven vol zorg en toewijding voor allen die hem dierbaar waren, van ons is heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader en schoonvader, onze altijd vrolijke opa Hendrik Cornells Bijleveld in de leeftijd van 71 jaar. D. Bijleveld-Korbee Erik en Anita Nick, Mitchell Marjo en Evert Jeroen, Aron, Jesse 30 december 2004 Gerrit Kasteinstraat 35 2321 RT Leiden Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 4 januari van 20.15 tot 21.00 uur in uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden. De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdag 5 januari om 13.30 uur in de Bevrijdingskerk, A. Bruunstraat 1 te Leiden, waarna om 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Liever geen bezoek aan huis. Een bijzonder mens is plotseling bij ons weggehaald. Verdrietig over het overlijden van mijn lieve man, onze fijne vader en schoonvader, dankbaar voor zijn warmte, zijn toewijding en inspiratie die hij ons gaf nemen wij afscheid van Jan (Johannes) van de Loo echtgenoot van Paula van de Loo-Wiering Drager van de Eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau in Goud Hillegom, Leiden, 28 juli 1927 29 december 2004 Lisse: Paula Dilsen-Stokkem (B): Fred en Inge Lisse: Hans Irissenstraat 36 2161 XJ Lisse Jan ligt opgebaard in het "Uitvaartcentrum Lisse", Heereweg 271 te Lisse, alwaar geen bezoek. De gezongen Uitvaartmis zal opgedragen worden op dinsdag 4 januari om 12.00 uur in de St. Agathakerk, Heereweg 273 te Lisse, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in het crema torium "Haarlem", Vergierdeweg 271 te Haarlem. Gelegenheid tot condoleren maandag 3 januari van 19.00 uur tot 20.00 uur in het "Uitvaartcentrum Lisse" en na de crematieplechtigheid in de ont vangstkamer van het crematorium. bedrijf en toonzaal Kenauweg 31, Leiden, tel. 071 - 5760455 DE specialist van Leiden e.o. Met schrik en droefheid hebben we kennis genomen van het onverwachte overlijden op 29 december j|, van de heer 1 F. D. J. C. Egter van Wissekerke Sinds 1996 was Freek Egter van Wissekerke voor zitter van de cliëntenraad van Verpleeghuis Leythenrode in Leiderdorp. In het afgelopen jaar werkten wij, met de raden van Verpleeghuis Oudshoorn en het Rijnland Ziekenhuis, samen aan de oprichting van een centrale cliëntenraad voor Alatus. Met veel respect denken we terug aan de intelligente en bevlogen wijze waarop hij de belan gen van de bewoners behartigde. Leythenrode verliest een markant bewoner. Wij wensen zijn vrouw en verdere familie vee sterkte. Namens de raad van bestuur en de raad van toezicht van Alatus, zorggroep Zuid-Holland Noordf dr. E. A. van Royen, voorzitter raad van bestuur. Dankbetuiging Het was hartverwarmend voor de vele blijken van meeleven in welke vorm dan ook, die wij ontvingen na het overlijden van onze lieve moeder, oma e opoe Catrien de Boer-Berk De kinderen, klein- en achterkleinkinderei Zoeterwoude, december 2004 Frits Hofenk Bedankt lieve mensen, Wat een belangstelling, post en bloemen en hartver warmend medeleven hebben wij ontvangen, na het I overlijden van onze lieve man, vader, schoonvader en opa. Met zoveel belangstelling is het ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Al de uitingen van deelneming waren voor ons een grote steun. Als we nu niets doen, raakt de kluut zijn thuis kwijt De Westerschelde: leefgebied van de kluut en vele andere kustvogels. Scheepvaart en industrie bedreigen dit unieke gebied. Daarom hebben de vogels u hard nodig! Draag bij aan het behoud van een vogelrijke Westerschelde. GIRO 65 65 00. Vogelbescherming vogelbescherming nl NEDER Telefoon 030-693 77 77 GELOOFT U DAT HET WEL LOSLOOPT MET ZWERFJONGEREN? Het aantal dak- en thuislozen is in vijf jaar verdubbeld. Onder hen steeds meer vrouwen, kinderen en jongeren. Wij geloven dat dit anders moet. WIJ GELOVEN s.nl

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4