famiueJG erichten De dooddat is geen kist, geen speech, geen graf, geen magere Hein, geen vonnis en geen straf. De dood zijn engelen, die met zachte hand mij dragen naar een ver en lieflijk land en jou en mij breekt hij niet uit elkaar, dat nooit, mijn lief, 'k zal dichter bij je zijn dan ooit. Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde, moed en kracht die zij ons heeft laten zien en voorzien van het H. Sacrament der Zieken, is rustig van ons heen gegaan mijn lieve dierbare vrouw, onze lieve zorg zame moeder en schoonmoeder Wilhelmina Maria van der Horst-de Koning Wilma echtgenote van Theo van der Horst in de leeftijd van 51 jaar Th. A.M. van der Horst Ronald - Angelique Karin 23 december 2004 Wilma is opgebaard in de rouwkamer naast de H. Laurentiuskerk aan de Dr. Van Noortstraat 88 te Stompwijk. De Avondwake voor Wilma zal gehouden worden op maandag 27 december om 19.00 uur in de H. laurentiuskerk, Dr. Van Noortstraat 88 te Stompwijk, waarna gelegenheid is tot condoleren. De Eucharistieviering voor haar wordt opgedragen op dinsdag 28 december om 10.30 uur in bovenge noemde kerk, waarna uitsluitend de crematieplech tigheid zal plaatsvinden om 13.00 uur in crematori um "Rhijnhof", Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de condoléanceruimte van het crematorium. Ceen bezoek aan huis. 'Confido' Intens verdrietig geven wij u kennis van het overlij den van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonva der en grootvader Dr. Herman Matte Amsterdam, t Leiden, 4 mei 1933 23 december 2004 Leiden: Lucie M. J. Mattie-de Boer Amsterdam: Christiaan Mattie Marianne Abrahamse Amsterdam: Erik Mattie Leiden: Roelof Mattie Jacqueline Groen Iris, Pepijn, Linde Nijkerk: Herbert Mattie Anne-Eva Westerman Elin, Linda Herman is thuis, alwaar geen bezoek. De uitvaartdienst zal gehouden worden op donder dag 30 december om 11.30 uur in de Hooglandse kerk, Nieuwstraat/Middelweg te Leiden. Van 11.00 uur tot 11.30 uur is aldaar gelegenheid om afscheid te nemen en schriftelijk te condoleren. Na de plechtigheid zal de begrafenis in besloten kring van het gezin plaatshebben. Geen bloemen. Nog volop genietend van het leven is plotseling van ons heengegaan onze lieve broer en zwager Henk de Bolster in de leeftijd van bijna 70 jaar Piet de Bolster Bep de Bolster-de Wit Co Heijmans-de Bolster Hen Heijmans Daan de Bolster Marion de Bolster van Strater 23 december 2004 Correspondentieadres: Dobbedreef 234 2331 ML Leiden. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 28 december om 18.30 tot 19.00 uur in Uitvaartcen trum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden. De plechtigheid voorafgaand aan de begrafenis vindt plaats op woensdag 29 december om 11.00 uur in de aula van begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Dag lieve Henkie Elke dag begon met een lach. Voor ons eindigde de dag met een traan, nu jij bij ons bent weggegaan. Henk de Bolster Neven en nichten: Cenny en Jenny Ellen en Ap Alie en Renée Vincent en Tamara Jolanda Achterneven en achternichten: Piet en Lizzy janice Cenny Wim Coby Christa, Lizette Ricardo, Stefano en een poot van Dani Als het leven pijn doet en niet meer leefbaar is dan is de dood je allerbeste vriend. Heden is overleden onze Griet Beurse-Smit - Greet - sinds 11 maart 1998 weduwe van Gé Beurse Leiden, 6 augustus 1917 Leiderdorp, 21 december 2004 Tineke van Duffelen-Beurse Jan van Duffelen Ellen Harkes-Beurse Aat Harkes Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: E. M. Harkes-Beurse Van Poelgeestlaan 86 2396 BG Koudekerk aan den Rijn De crematie heeft op vrijdag 24 december in familiekring plaatsgevonden in crematorium Alphen aan den Rijn. Maar vroeg of laat verschijnt het land dat elk verstand te boven gaat. Waar ik volmaakt opnieuw ontmoet wie ik voorgoed was kwijtgeraakt. Rustig en vredig is tot ons grote verdriet op 81-jarige leeftijd van ons heengegaan onze allerliefste moeder en oma Antoinette Lensen-van den Wijngaard - Netty - weduwe van Lou Lensen Leerdam, 15 november 1923 Leiden, 24 december 2004 Adri Cohen-Lensen Bernard Cohen Sharon Cohen Marian Lensen Ineke Lensen Caroline Schmutzer Correspondentieadres: Marian Lensen Spieghelstraat 8 2332 BD Leiden Mama is thuis, alwaar geen bezoek. De afscheidsplechtigheid vindt plaats op woensdag 29 december a.s om 14.00 uur in de aula van crema torium Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. leder die geen rouwkaart heeft ontvangen verzoeken wij deze advertentie als uitnodiging te beschouwen. Mocht je van mijn heengaan horen, denk dan: 'een mens is niet geboren om te sterven'. P.S. van Leeuwen Na een lang en rijk leven is onze lieve Pa en Opa Pieter Simon van Leeuwen echtgenoot van Cornelia Adriana van der Slot t 19 november 1988 - Pater Familias - overgegaan naar het Licht. 20 maart 1911 t 24 december 2004 Wij hebben in liefde en dankbaarheid afscheid van hem genomen. Hij laat ons de herinnering aan zijn grote zorg voor ons allen en de hartelijkheid naar ieder die hem mocht ontmoeten. Bennebroek: Marie-Sophie en Jaap julia, Jan, Reinier, Mees Sassenheim: Ad en Anne Karine Kevin, Tara, Hope, joan Uithoorn: Hein en Herwi Karei, emma, Sophie Verzorgingshuis 'Munnekeweij' Kamer 11, Schippersvaartweg 39, Noordwijkerhout Correspondentieadres: M.S.H. van Leeuwen Rijksstraatweg 43 2121 AB Bennebroek Ra ligt op zijn kamer, alwaar dinsdag 28 december van 15.00 uur tot 17.00 uur gelegenheid is om afscheid van hem te nemen. De Avondwake voor hem wordt gehouden op woensdag 29 december om 19.00 uur in de St. Jozefkerk, Herenweg 15 te Noordwijkerhout, waarna er gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen. De Uitvaartdienst zal worden gehouden op donder dag 30 december om 10.00 uur in voornoemde kerk, waarna wij hem zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats in het familiegraf op het parochiekerkhof aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid om samen te zijn in N.H. Leeuwenhorst, Langelaan 3 te Noordwijkerhout. Geschokt vernamen wij op 22 december het over lijden van Ans Luiten Lieve Ans, Deze (wed)strijd kon jij niet winnen! Je tomeloze inzet en energie hebben een onuitwisbaar spoor in onze vereniging achtergelaten. bestuur afd. handbal StomDwiik'92 Zo veel bewondering voor de manier waarop je met je ziekte omging. Zo geknokt. Zelfs toen het slecht ging, vond je dat iedere dag wel iets moois voor je in petto had. Rust zacht lieve Ans Dames Rekreanten Stompwijk '92 - Handbal Ons bereikte het droeve bericht dat onze lieve colle- ga Tineke Advocaat-Mouthaan op 23 december 2004 is overleden. Zij was pas 54 jaar. Tineke was sinds 1984 bij de gemeente Leiden werk zaam. Wij waardeerden haar zeer om haar betrok kenheid, haar daadkracht en haar vrolijkheid. Zo zullen wij aan haar blijven denken. Wij wensen haar man en haar dochter en allen die Tineke dierbaar zijn heel veel sterkte toe om dit grote verlies te kunnen verwerken. Namens het Gemeentebestuur van Leiden en de medewerkers van de dienst Cultuur en Educatie L. F. Schepman-de Puij Ik heb het geprobeerd en er alles aan gedaan. Ik wilde het graag anders maar zo is het niet gegaan. Tot onze ontsteltenis is geheel onverwacht overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en Top oma Johanna Maria Vink-Zuidema Jo weduwe van Wim Vink Leiden, 8 juni 1934 t Zoeterwoude, 24 december 2004 Henny en Anneke Lisa, Ricky, Eline Willem en Margo Mike, Nadia Correspondentieadres: H. A. W.Vink Zwanebloemlaan 12 2381 JW Zoeterwoude Ma is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta Soek, Van Geerstraat 2A te Leiderdorp, alwaar geen bezoek. Er is gelegenheid om afscheid te nemen en te condo leren op dinsdag 28 december van 19.00 tot 19.30 uur in de Dorpskerk, Dorpsstraat 17 te Zoeterwoude- Dorp. De Uitvaartplechtigheid zal plaatshebben op woens dag 29 december om 11.00 uur in bovengenoemde kerk, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvin den. Na de begrafenis is er in Ons Huis, Kosterspad 1 te Zoeterwoude-Dorp gelegenheid tot condoleren. Geschokt en verdrietig zijn wij, 'omdat geheel onver wacht is overleden onze zuster, schoonzuster en tante Jo Vink-Zuidema in de leeftijd van 70 jaar. Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Fiet van Kouwenhove-Zuidema Klaas en Jane Zuidema-van Boxel Gina en Henk Hebly-Zuidema Harm Zuidema Theo Zuidema Neven en nichten Zoeterwoude, 24 december 2004 Doorgrond me en ken mijn hart, o Heer. Psalm 139:14 Op eerste kerstdag is overleden onze lieve tante Cor Cornelia Henriëtte Teeuwen-Karstens weduwe van J. Teeuwen in de leeftijd van 97 jaar. Familie Teeuwen Familie Karstens Familie Vreeken' Leiden, 25 december 2004 Zorgcentrum Groenhoven Witte Rozenstraat 21 kamer 206 Correspondentieadres: Marieke Vreeken Aafje Heynislaan 6 2343 PH Oegstgeest Tante is op haar eigen kamer. De afscheidsplechtigheid vindt plaats op donderdag 30 december om 13.00 uur in de aula van begraaf plaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Daarna begeleiden we haar naar haar laatste rust plaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van zorgcentrum Groenhoven voor de liefdevolle verzorging van onze tante. Nu moeten wij verder zonder jou, je stem zullen wij nooit meer horen. Nooit meer je armen om ons heen, wij Voelen ons hopeloos alleen. De mooiste herinnering zal zijn, ons leven met jou, dat was fijn. Na twee weken weer samen. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons was hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder J.A. van Seggelen-van Rooyen weduwe van G.P. van Seggelen 1 Oudewater 06-12-1917 t Oude Wetering, 24-12-2004 Ria - Cor Gijs - An Sjaan - Rien Jan - Henny Frieda - Joop Gerard - Jaennet Sjaak Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Fam. Brand-van Seggelen Drechtlaan 29 2451 CJ Leimuiden Ma is thuis, Saskia van Uylenburchlaan 19, Oude Wetering, alwaar bezoek zondag 26 december van 14.00 tot 16.00 uur en maandag 27 december van 14.00 tot 16.00 uur. De avondwake wordt gehouden op maandag 27 december om 19.00 uur in de kerk van Maria Presentatie, Pastoor Onelplein te Roelofarendsveen. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op dinsdag 28 december om 10.30 uur in bovengenoemde kerk. Waarna wij haar begeleiden naar haar laatste rustplaats op het kerkhof aldaar. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Jacobus voor hun liefdevolle zorg. Heer, waar dan heenTot U alleen! Gij zult ons niet verstoten Uw eigen Zoo, heeft tot Uw troon de weg ons weer ontslo, Diepbedroefd, maar dankbaar voor haar liel zorg, waarmee zij ons gedurende haar leven omringd, geven wij u kennis dat na een kortste ziekte van ons is heengegaan onze lieve zorj moeder, schoonmoeder en oma Anna Maria Ravensbergen-Brussee Sinds 7 februari 2003 weduwe van Pieter Ravensbergen 12 november 1922 24 decembï Katwijk: Jan en Hannie Noordwijk: Sjaak en Marina 's Gravenzande: Piet en Ditje Rijnsburg: Mieke en Geerlof Valkenburg: Henry en Miranda klein- en achterkleinkim 2231 KB Rijnsburg, Kanaalstraat 33 Geen bezoek aan huis. j Gelegenheid tot condoleren woensdag 27 dec| in 'De Voorhof' aan de Vliet N.Z. 36 te Rijn van 19.30 tot 21.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehoudel den donderdag 28 december om 14.00 uurf Maranathakerk aan Burg. Hermansstraj Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaatsvini de begraafplaats aan de Sandtlaan te Rijnsbur Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoli 'De Voorhof'. Er zijn geen woorden voor een zieke, van wie je weet, zij redt het niet. J je streelt haar wang, je ziet haar ogen, je bent bevangen door verdriet. Maar wij hebben onze oma niet verlof daarvoor gaf zij ons te veel, wat zij ons zei, blijven wij horen van wat wij zijn, is zij een deel. I: Lieve oma We zullen u heel erg missen. Marian en Karei Hans, Leonie, Janique, Janj André en Wendy Demi Peter en Jeanette Patrick en Nicolette Jacquelien en Jochem Britt Anne-Maria Jannita en Arwin Mariëlle en Robbert Monique Paula Amanda UT Fergie De klein- en achterkleinkind! Rijnsburg, 24 december 2004 Zo eenzaam, zo alleen je hebt het opgegeven Voor jouw was dit geen leven. Voor altijd in ons hart Cora i Diep bedroefd hebben wij kennis genomen plotselinge overlijden van onze lieve dochtt schoonzus en tante. j C. van Aalst-van, Mieke Mona en Nees E Brian en Laura r Rutger i Eva Dia en Willem 11 Michiel en Bob Jaap en Margriel Nina en Max Lenne en Tony Rachid i Ariëtte en Rob »i Raoul en Zoë t Arie f Leon en Inggrid5 In vrede is heengegaan onze moeder, grootmoeder en kleine omaatje Maria Petronella van Ruiten-van Berkel weduwe van Hendrikus Petrus van Ruiten *7 juni 1910 24 decembi Roelofarendsveen: Nico en Corrie John en Angelique Son ja Rob en Nanda Arjan en Marijke Don, Xenna Nieuwe Wetering: Jopie en Koos Patrick en Krista Brent Sharon en Vincent Larissa, Masha, Riley Zorgcentrum Jacobus Correspondentieadres: Fam. J. Schoo Voorweg 145 2376 BD Nieuwe Wetering De afscheidsdienst zal worden gehouden op dinsdag 28 december a.s. orrf' uur in de H. Petrus Banden in Roelofarendsveen, waarna de teraardebestell plaatsvinden op de begraafplaats achter de kerk. Hierna is er gelegenheid ti doleren in de kerk. Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op maandag 27 december1 dags van 14.00 tot 16.00 uur op haar kamer nr. 110 in Zorgcentrum Jac| Oude Wetering. r Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum Jacobus voor dej| verzorging. r

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4