Afak CD SS* I Cad tekenaar Ontwikkelaar PLC programmeur O JTjÜI Vacaturekrant Zorgt U graag voor onze klanten?... CVGPAPIER Techniek B.V. Gewijzigde Sluittijden Rijnlanc www.rijnland.net NVM-Makelaar Pedagogisch medewerker B m meer banen op vacaturekrant.nl Adverteren075-681 CROWN VAN GELDER Crown Van Gelder N.V., kortweg CVG, is een zelfstandige Nederlandse papierproducent, genoteerd aan de Euronext Amsterdam en gevestigd aan het Noordzeekanaal bij lfelsen. CVG is een middelgrote en moderne papierproducent, soepel inspelend op de behoeften van klanten en gericht op de belan gen van kapitaalverschaffers. Ook wil CVG zich onderscheiden door een goede, uitdagende en betrouwbare werkgever te zijn. Ruim driehonderd mensen werken hier aan een omzet van circa €150 miljoen per jaar en onze productiecapaciteit benadert 190.000 ton papier op rollen. In onze fabriek produceren we gra fisch papier en industriële specialiteiten in de sector houtvrij ongestreken papier. Wij hebben plaats vooreen Verkoper Binnendienstm/v fulltime, voor de Europese markt Functie-inhoud: In de toegewezen regio bent u mede verantwoordelijk voor het realiseren van omzet en winstdoelstellingen zoals vastgelegd in het verkoopplan. Daartoe onderhoudt u contacten met klanten, verkoopleiders en diverse interne afde lingen. U maakt offertes, onderhandelt over prijzen, behandelt klachten en zorgt voor de administratieve verwerking daarvan. U levert een substantiële bijdrage aan de totstandkoming van het verkoopplan. Daartoe volgt u inter ne en externe ontwikkelingen van papiertechnologie en de papiermarkt. Profiel van de kandidaat: Voor deze dynamische functie beschikt u over aantoonbare verkoop- en export ervaring. U heeft een afgeronde commerciële HBO-opleiding en een exportopleiding. U beheerst, naast het Nederlands en Engels ook een andere Europese taal in woord en geschrift. U bent nieuwsgierig en betrokken bij uw werk en toont initiatief en daad kracht. U heeft uitstekende administratieve vaardigheden en kunt goed prio riteiten stellen waardoor werken onder tijdsdruk geen probleem is. U kunt goed overweg met geautomatiseerde klanteninformatiesystemen en het Microsoft pakket. Wij bieden: Een afwisselende en verantwoordelijke functie binnen een groeiende onder neming met een open en informele bedrijfscultuur. Er zijn volop kansen voor doorgroei en persoonlijke ontwikkeling. Ons arbeidsvoorwaardenpakket is breed en marktconform, volgens de eigen CAO. Voor overige informatie kunt u terecht bij de heer T. Deen, tel 0251-262213. Een gemotiveerde sollicitatiebrief curriculum vitae kunt u richten aan de afdeling P&O t.a.v. van mevrouw A.MJ. Buitink (0251-262 311) of per e-mail a.buitink@cvg.nl Een assesmentkan deel uitmaken van de selectieprocedure. Voor meer informatie over onze organisatie kunt u terecht op www.cvg.nl acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld CVGPAPIER - Is gespecialiseerd in TVansport en Verpakkingslijnen aan boord van TYawlers, verder produceren wij o.a. pallet afhandeling systemen met stapelaars, ontstapelaars, machines voor verder verwerking en algemene machinebouw. Centraal daarbij staat het product vis hetzij vers, gevroren, ontdooid, gefileerd enz. Alles uit RVS vervaardigd met oog voor kwaliteit, logistiek en duurzaamheid. Deze installaties worden in huis zomogelijk getest en daarna geïnstalleerd aan boord van TVawlers of Plants. AFAK is een sterk internationaal georiënteerd bedrijf en verricht wekelijks installatie en service werkzaamheden op TVawlers en fabrieken binnen en buiten Europa. Mede door de behoefte aan verdergaande electro mechanisering en inventieve producten, hebben wij ruimte voor de volgende vacatures, 40 uur/week Functie omschrijving: -Werktuigbouwkundig ontwerpen en maken van werktek. -Bedenken van technische inventieve oplossingen. -Affiniteit met projectmanagement en inkoop. Functie eisen: -Opleiding HTS/MTS of ervaring in onze branche. -Ervaring met Auto Cad en Inventor teken softw. -Tbchnisch creatief en stressbestendig. 40 uur/week Voor een nieuw op te zetten afdeling Functie omschrijving: -Maken van PLC programma's. -Maken van elektrische en bekabclingschema' s -Het vervaardigen van elcktrakasten. Verder wordt gevraagd: Bereidheid om over te werken. Werken op buitenlandse locatie. Duidelijke keuze voor een langdurige betrekking. Goede contactuele eigenschappen en een gezonde werkmentaliteit. Geboden wordt Uitstekend 4 weken salaris, wat kan worden verhoogd met overurentoeslag. CAO volgens Kleinmetaal, spaarloon regeling, vakanticfonds. Prettige werksfeer in een Katwijks no nonsens bedrijf. Geïnteresseerden, die menen aan de gestelde functie-eisen te kunnen voldoen, nodigen wij uit om voor 15 Januari te solliciteren. U kunt uw brief met CV mailen aan Buis@afak.nl of per post, T.a.v. Dhr. B. van Velzcn, Steenbakkerstraat 12, 2222 AT Katwijk aan Zee. Functie eisen: -Opleiding HTS/MTS of ervaring in onze branche. -Programmeerervaring met Siemens S7 PLC. -Tbkenervaring met E-Plan en Protool. personeelsadvertenties week 53 Gezocht voor wetenschappelijk onderzoek: gezonde vrouwen ouder dan 18 jaar die mee willen werken aan een studie over het effect van 2 nieuwe voorbehoedsmiddelen (een anticonceptiepleister en een vaginale anticonceptiering) op de bloedstolling. Alle anticonceptiemiddelen worden vergoed, evenals de reiskosten. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met het secretariaat gynaecologie: 071 526 28 71. Per 1 januari 2005 ontstaat het nieuwe hoogheemraadschap van Rijnland uit een fusie van vier waterschappen. Wij zoeken enthousiaste medewerkers die met ons willen bouwen aan de nieuwe organisatie. Hoogheemraadschap v. Het hoogheemraadschap van Rijnland zoekt: Medewerker Planvorming, Peilbesluiten en Vergunningen m/v Je beoordeelt en toetst vergunningsaanvragen en meldingen en voert overleg met betrokkenen. Je stelt beschikkingen op binnen de kaders van de Keur, de Wvo en de Vaarwegenverordening en ziet toe op naleving. Je bent betrokken bij de schouw en levert een bijdrage aan de ontwikkeling van peilbesluiten en het toetsen van plannen van derden. MBO werk- en denkniveau. Rijbewijs B. Standplaats Hoofddorp. Salarisindicatie 2.781,- (schaal 8). Vaklieden Elektromechanisch Onderhoud m/v Je verricht onderhouds- en reparatiewerkzaamheden aan installaties (gemalen, zuiveringen en slibverwerkingen), materieel, gebouwen en machines. Je bedient installaties en kunstwerken. Je meet en test installaties en stelt daarover rapportages op. Je draait mee in de storingsdienst. MBO werk- en denkniveau in de elektrotechniek dan wel werktuigbouwkunde. Ervaring met elektromechanisch onderhoud. Rijbewijs B-E. Standplaats Heemstede, Haarlem of Zwanenburg. Salarisindicatie 2.230,- (schaal 6). ë&c?i K Opzichter/Werkvoorbereider m/v Je maakt tekeningen en stelt werkbeschrijvingen op voor bouwkundige of civieltechnische werk zaamheden. Je draagt zorg voor de aanvraag van de benodigde vergunningen, meldingen en andere procedures. Je ziet toe op de uitvoering van de werkzaamheden en stelt rapportages op. Je draagt bij aan het opstellen van begrotingen en kredietaanvragen. MBO werk- en denkniveau in de civiele dan wel cultuurtechniek. Ruime ervaring. Rijbewijs. B. Standplaats Hoofddorp. Salarisindicatie 2.781,- (schaal 8). Analist Chemisch Fysisch m/v (tijdelijk, 2 jaar) Je verricht met behulp van geautomatiseerde systemen chemische analyses en voorbewerkingen op water- en slibmonsters. Je werkt mee aan de uitvoering van (deel-)projecten voor de validatie van nieuwe systemen en de invoering van nieuwe analysetechnieken en rapporteert daarover. MBO werk- en denkniveau. Ervaring in een soortgelijke functie. Standplaats Leiden. Salarisindicatie 2.460,- (schaal 7). Monsternemer m/v (tijdelijk, 2 jaar) Je verricht veldmetingen, monsternames en conserveringen uit oppervlaktewater, waterbodem, grondwater en afvalwaterzuiveringsinstallaties. Je beheert en optimaliseert de toegewezen bemonsteringsmethodes en -apparatuur. Je verzorgt het dagelijks onderhoud aan rijdend en varend materieel en verleent in meer algemene zin technische ondersteuning binnen het labora torium. Je bent voor ons en onze opdrachtgevers de ogen en oren in het veld. LBO werk- en denkniveau. Rijbewijs B. Standplaats Leiden. Salarisindicatie 2.128,- (schaal 5). Wil je meer weten over bovenstaande vacatures en de bijbehorende verantwoordelijkheden, functie-eisen en arbeidsvoorwaarden? Kijk dan op www.rijnland.net/vacatures. Hier vind je ook het online sollicitatieformulier. Het hoogheemraadschap van Rijnland wil het aandeel van arbeidsgehandicapten, schoolverlaters en vrouwen in zijn personeelsbestand vergroten en nodigt hen nadrukkelijk uit te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het hoogheemraadschap van Rijnland is een waterschap. In het gebied tussen IJmuiden, Amsterdam-West, Gouda en Wassenaar, een gebied van ruim 1.100 km2, werken wij aan het waterbeheer. In dit gebied wonen, werken en recreëren ruim 1,3 miljoen mensen. Wij zorgen voor voldoende zoet water, we zuiveren afvalwater van huishoudens en bedrijven en we houden de zee buiten de deur Hoogheemraadschap van Rijnland Archimedesweg 1, Leiden Postbus 156. 2300 AD Leiden Tel. (071)306 30 63 Meer weten over het hoogheemraadschap van Rijnland? Kijk op HDC Media bv is als tussenpersoon voor een van haar relaties - een gerenommeerd makelaarskantoor in de Duin- en Bollenstreek - op zoek naar een ervaren Functieprofiel U adviseert en begeleidt onze opdrachtgevers zelfstandig en voert alle daaruit voortvloeiende makelaars werkzaamheden uit in teamverband. Tevens bent u medeverantwoordelijk voor de verdere uitbouw van onze organisatie. Functie-eisen In het bezit van alle relevante makelaarsdiploma's inclusief certificering en NVM-lidmaatschap. Ondernemende persoonlijkheid met een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Bekendheid met de woningmarkt in de Duin- en Bollenstreek. Bij voorkeur minimaal drie jaar werkervaring in de won i ngmakelaard ij Zowel binnen teamverband als zelfstandig kunnen functioneren. Flexibele instelling. Het gaat om een uitdagende functie in de makelaardij bij een ambitieuze organisatie binnen een jong team. Passende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. U kunt uw schriftelijke reactie inclusief CV voor 28 januari 2005 sturen naar: HDC Media bv T.a.v. de Personeel Accountgroep O.v.v. vacaturenummer 6125071 Postbus 23 1500 EA Zaandam OCK het Spalier Is een multifunctionele organisatie voor kinder- en jeugdzorg in Kennemerland. Het brede aanbod omvat: dagbehandeling, residentiële en intensieve ambulante hulp. De hulp wordt geboden vanuit de visie van contextueel werken. OCK het Spalier voert een diversiteitsbeleid en nodigt daarom graag allochtone kandidaten uit te solliciteren. OCK het Spalier Postbus 581 2070 AN Santpoort-Noord T 023 520 25 00 p8ioGockhetspalier.nl www.ockhetspalier.nl Voor de intensieve orthopedagogische behandelgroep Middenduin zien wij uit naar een enthousi voor 32 uur per week, vac. nr. 04-36 DAARNAAST ZIJN WIJ OOK OP ZOEK NAAR INVALKRACHTENI OCK HET SPALIER Jeugdzorg in Kennemerland Residentieel Kindercentrum Zandvoort Het Residentieel Kindercentrum Zandvoort (RKZ) richt zich op de behandeling, verzorging en observatie van kinderen in de leeftijd van 0 tot 12 jaar die in hun (medische) ontwikke ling vastlopen of dreigen vast te lopen. In samenwerking met de behandelcoördinator, ouders en plaatser wordt voor elk kind een individueel behandelplan opgesteld. Belangrijkste taken Het geven van individuele en groepsgerichte behandeling aan een groep van 6 kinderen vormt de kern van de functie. Samen met collega's ben je verantwoordelijk voor de dagelijkse organisatie van de groep. Je bent mentor van een of meerdere kinderen/ jongeren en onderhoudt de daarbij behorende contacten met ouders, scholen en plaatsende instanties. Je levert een belangrijke bijdrage aan het hulpverleningsplan. Als pedagogisch medewerker neem je deel aan verschillende vormen van overleg. Je kwaliteiten Een stevige en flexibele persoonlijkheid met een HBO-opleiding (bijv. SPH of SPV) en bij voorkeur werkervaring. Naast een collegiale instelling kun je goed zelfstandig functioneren. Bekendheid met het competentiemodel tot aanbeveling. Daarnaast kun je werke Word for Windows en heb je een goede uitdrukkingsvaardigheid. Ons aanbod Wij bieden in eerste instantie een aanste voor bepaalde tijd. Arbeidsvoorwaarden conform CAO Jeugdhulpverlening schaal minimaal 1.749,- en maximaal 2.499, bruto per maand op fulltime basis. Verdek bieden wij je een boeiende baan, een zelfstandige werkplek, deskundige colleg en goede begeleiding. Informatie Voor meer informatie kun je contact oprt met Loet van Elmpt, teamcoördinator, te (023) 571 20 95. Je reactie Je schriftelijke sollicitatie onder vermeldi het vacaturenummer kun je voor 7 januaP richten aan OCK het Spalier, t.a.v. Esther personeelsfunctionaris. Reageren per e-ri^ kan ook: emast@ockhetspalier.nl. ie Acquisitie naar aanleiding van deze advel wordt niet op prijs gesteld. Onze vacaturekrant verschijnt in week 53 op - vrijdag 31 december De gewijzigde sluittijd hiervoor is: - woensdag 29 december, 16.00 uur Voor vragen kunt u contact opnemen met de Personeel Accountgroep: 075 - 681 36 77.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 34