Reuma heb je nooit alleen I «nri MILAAN VERO FA Ml L erichten FAMILIE 13 erichten WAGEMAKER Lever je oude mobieltje in en geef ee hersenpatiënt een betere toekomst. EEN REIS OM DE WERELD IN 80 BOEKEN. Advertentieservice hdcmedTa iReumalijn KRAS Steeds weer plezier van karton en papiei MAANDAG 2Q DECEMBER 2QC>4 901 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten èventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten^ nhd.hdc.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via fax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA Edisonweg 10,1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editie(s), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Sub Finem En nu nog maar alleen het lichaam los te laten de liefste en de kinderen te laten gaan alleen nog maar het sterke licht het rode, zuivere van de late zon te zien, te volgen - en de eigen weg te gaan. Het werd, het was, het is gedaan. M. Vasalis Diep bedroefd om het gemis, maar dankbaar voor de vele mooie jaren die wij samen zijn geweest, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn vrouw, mijn dochter, onze moeder en oma Maria Agatha Jacomina Dernee-van Berkel - Ria - 30 januari 1947 17 december 2004 Arnoud H. Dernee M. van Berkel-Strijk Arnoud en Jantje Raoul Sabine en Martin ÜP De afscheidsplechtigheid vindt plaats op dinsdag 21 december om 12.00 uur in de aula van cremato rium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in restaurant Engelbertha Hoeve, Hoge Morsweg 140 te Leiden. Geen bloemen. Heel verdrietig, maar vol bewondering voor haar grote wilskracht, moeten wij afscheid nemen van ons nichtje Ria Dernee We koesteren de vele warme herinneringen. Remy Roosmarijn Dick en Karin Melody Claire Sam Thony Takoda Tante Lia Jacomien en Henk Daan Ruben en Gerdi Vincent en Cora Robert Frans en Janneke Jenny en Piet Meer dan een tante ben je altijd geweest. Dank dat jouw hart groot genoeg was voor ons erbij. We zullen je missen maar nooit vergeten tante Ria Leiden: Coen van der Zalm Simone van der Zalm-Dernee Cato en Abel Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor mij en mijn kinderen heeft betekend, is veel te vroeg van ons heengegaan onze schoonzuster: Ria Dernee-van Berkel Alphen aan den .Rijn: Jan Dernee Lucica Dernee-Milosescu In plaats van kaarten. Na een langdurige slopende ziekte, die zij dapper gedragen heeft, is van ons heengegaan mijn lieve vrouw onze lieve zorgzame moeder en schoon moeder Door Louwrier-de Boer 24 april 1959 17 december 2004 Onze speciale dank gaat uit naar de Thuiszorg Groot Rijnland, in het bijzonder Thea van der Zwet en Joke Sutterland, voor hun bijzondere inzet. R. Louwrier Patrick en Wendy Angelique en Ynze Rocky Van Toornvlietstraat 6 2315 MN Leiden Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 21 december van 19.30 tot 20.15 uur in Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden. De crematieplechtigheid wordt gehouden op woensdag 22 december om 11.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Dag lieve Door Niet meer hier. Toch zal je altijd bij ons blijven. Piet en Lien Frans en Sonja Richard en Petra dikke kus van Ricky Leiden, 17 december 2004 Een fantastische vrouw is heengegaan. Met dankbaarheid voor wie zij was, met droefheid over wie wij missen, delen wij u mede dat in alle rust is overleden onze lieve moeder en oma Jacoba Bronsgeest-Lolkes de Beer Co weduwe van Andries Petrus Bronsgeest Leiden, 17 maart 1923 t Warmond, 17 december 2004 Olga den Heijer-Bronsgeest Wim den Heijer José Bronsgeest Adri van den Kieboom Sjoerd Bronsgeest Marlon de Bruijn Lie-zou Datema-Chang Folkert Datema Klein- en achterkleinkinderen Correspondentie-adres: S. Bronsgeest Johan de Wittstraat 4 2334 AP Leiden Moeder is overgebracht naar het mortuarium van Mariëngaerde, Mrg. Aengenentlaan 3 te Warmond, alwaar geen bezoek. Er is gelegenheid om van haar afscheid te nemen op woensdag 22 december vanaf 13.30 uur in de kapel van Mariëngaerde, waarna aansluitend de dienst van dankbaarheid zal plaatshebben. Deze dienst zal worden afgesloten om 15.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden, waarna er tevens gelegenheid is tot condoleren. PAX ET BONUM Met grote dankbaarheid voor al hetgeen hij in vele functies gedurende tal van jaren, laatstelijk als vice- voorzitter van het kerkbestuur, voor onze parochie gemeenschap heeft gedaan, diep geraakt door zijn enthousiasme, inzet, warme belangstelling en betrokkenheid bij de Sint Petrusparochie tot het laat ste toe, geven wij kennis van het overlijden van Hans van Cleef Wij zullen Hans zijn inspiratie en humor missen. Wij bidden om kracht en steun voor zijn vrouw, kinderen en overige familieleden. Leiden, 17 december 2004 Kerkbestuur en werkgroepen, Sint Petrusparochie, Leiden Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belang stelling en medeleven te hebben ontvangen na het ®8I overlijden van Thérèse Eugènie Marie Mathurine Pérono Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank. Mede namens verdere familie: E. Ellenbroek Leiden, december 2004 Grafmonumenten bedrijf en toonzaal Kenauweg 31, Leiden, tel. 071 - 5760455 DE specialist van Leiden e.o. Reuma heb je nooit alleen. Ook je omgeving heeft een beetje reuma. Er zijn nog duizenden die in hetzelfde schuitje zitten als jij. Heb je reuma, of heeft iemand reuma die jou dierbaar is, en wil je er wel eens over praten met iemand die precies Voor al uw vragen over reuma maandag t/m vrijdag ïo -16 uur o,io pm) weet hoe dat voelt, bel dan gerust met de Reumalijn. Je kunt er met al je vragen terecht. Maar je kunt er ook gewoon opkikkeren dooreen prettig gesprek. Kijken op www.reumalijn.nl kan ook. nonn on onn 0900 2030300 Topvoordeel! Extra '"Sekuclil tegen krasse" prinen, d.wx kortingen totweM5-«Ii-- Spotgoedkope 4-daagse stedenspecials naar Italië Supervoordelig prachtige Italiaanse steden ontdekken! Dat kan alleen bij KRAS Stervakanties! Wij hebben namelijk twee heerlijke stedenspecials voor u samengesteld naar de ste den Milaan en Verona. Beide steden hebben hun eigen char me. de keuze is aan u' In modestad Milaan kunt u volop shop pen. de witmarmeren Dom en het wereldbefaamde La Scala bezichtigen. In histonerijk Verona treft u vele bezienswaardig heden, zoals de 12e-eeuwse Dom.de Romeinse Arena en het balkonnetje van Romeo en Julia U boekt al een 4-daagse vliegreis, inclusief hotel én dagelijks ontbijt vanaf slechts 249! Maar wees er snel bij, want voor deze voordeelaanbie ding verwachten we een enorme belangstelling! MILAAN - Hotel Nikken*"* stadspoort Porta dei Borsari en de Romeinse Ara zeker gezien moet hebben. En natuurlijk mag een de 12e-eeuwse Dom Santa Matricolare en het h van Romeo en Julia niet ontbreken. U verbijl Mastino (jan en febgelegen in het centrum van Hotel Maxim (in maart), gelegen in de levendige1 Uw comfortabele kamer is voorzien van bad of dg tv, telefoon, minibar en kluisje. Reisnummer HW 9( Begin uw bezoek aan Milaan op het Piazza del Duomo, met de fenomenale Dom, één van de grootste kathedralen ter wereld! Ook kunt u de kerk Santa Maria Delle Grazie met het laatste avondmaal van Da Vinei bezichtigen De kunst liefhebber raden wij aan een bezoek te brengen aan de Pinacoteca di Brera Daarnaast is Milaan modestad bij uit stek, dus u kunt hier ook nog fantastisch winkelen! U verblijft in het 4-sterren Hotel Nikken, vlakbij de Milanese wijk Navigli, op ca 15 min. lopen van de Dom. Uw comfortabele kamer beschikt over badkamer met bad en toilet, tv, tele foon, minibar en kluisje. Reisnummer HW 96.725 VERONA - Hotel Maxim*" Hotel Mastino"» Van oudsher was Verona al een Romeinse stad. Dat blijkt nu nog uit de vele bezienswaardigheden, zoals het amfitheater.de Vertrekdata HW 96.725/96.; HW 9 HW 96.725 Hotel Nikken Jan. 14*-21-28 €249 Feb. 4-11 *-18-25 €249 Mrt.4-11-18-25 €249 'Noot: op deze data is Hotel Nikken nl< Toeslagen per persoon: luchthal veringskosten 491 -persoonskamer Hotel Nï Hotel Maxim 54 en Hotel Mastino 66. Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Exd: transfers, excursies, luchthavenbel. en res.koi verzekeringen. Min. aantal deeln 10 Uiterste ann bij onvoldoende deeln.. 15 dgn voor vertrek.Vra* breide reisbeschrijving reisnr. HW 96.725/96 726/ 1 KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 22J Baarn Brinkstraat 17 Haarlem Schagchelstraat 1a Hoorn Veemarkt 45-47 5B£ De Hersenstichting Nederland maakt zich sterk voor 3,5 miljoen mensen met een hersenaandoening. U kunt daarbij helpen; haal bij de DA drogist een zakje en stuur uw oude mobiele telefoon op! www.hersenstichting.nl 070-360 48 16 Giro 860 m^smm Na een reis om de wereld in tachtig dagen ben je overal even geweest. Heb je overal even de geur kunnen opsnuiven, het eten kunnen proeven, de mensen kunnen gades laan. Maar na een reis om de wereld in tachtig boeken, heb je tachtig manieren van leven kunnen doorgronden, tachtig culturen kunnen beleven, tachtig keer weg kunnei dromen in een ander land. Met een boek inj hand, kun je reizen in je hoofd. Waarheen ji wilt, hoe lang je wilt en met wie je -S wilt. Een goede reden om wat vaker naar de boekhandel te vliegen. DIT IS EEN PUBLICATIE VAN INFORMATIECENTRUM PAPIER EN KARTON, (020) 654 30 43 WWW.PAPIERINFO.NI

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4