SPORT 9 perste nederlaag BS Leiden na twee verlengingen TOP een helft de gelijke van Dalto Verwey neemt De Zijl-LGB/Vivax bij de hand Naar vermogen spelen niet genoeg voor Trigon pr medailles Schaik op kortebaan J Heemskerk (De Zijl- Iverd zaterdag vierde op meter vrije slag, twee achter een podium- Dat zette zij gisteren op het koningsnummer: kerk pakte brons op de ter. 'J Castellum dicht bij stunt Eindelijk winst voor LSG Oegstgeest terug in titelrace no in rlands team lo - Bondscoach Paul ft Iefke van Belkum, npuein en Biurakn Hakh- nvan ZVL opgenomen in apoloselectie voor het aUficatietoernooi van 8 met 13 maart in Madrid, gaand aan dit toernooi Iranje van 3 tot en met 8 ieen testserie af in Paler- ign olympisch kampioen !oor deze sessie heeft uk ZVL-keepster Yvette 1 opgeroepen. Idens tweede ugd-masters |-Marlot Meddens heeft nisjaar bij de junioren Jten met een tweede |üe 15-jarige Voorhoutse, d Leids Master categorie rtzich in de eindstrijd bij jnale jeugd-masters in ^in twee sets gewonnen n Anouk Tigu uit echt. Iwint van (Alberts rBAi - De zaalvoetbal- jn Bax hebben de wed- (gen Koos Alberts met 2- inen. In de tweede helft e Jan-Willem Baas 0-1. Er D daarop ook kansen Dos Alberts, maar Bax- lYorick Imthom had |het goede antwoord. Se in Meijer bepaalde de fid op 0-2. - Zwemster Lenneke c heeft vier medailles |nen bij het Nederlands •nschap korte baan. In i werd de Leidse met lieuwe ploeg, De Dolfijn jëterdam, eerste op de |er 100 meter en de vier 0 meter vrije slag. In de I estafette - de wisselslag pe de ploeg zilver, in haar ran Van Schaik de bron- idaille op de vijftig meter t Op de 100 rug en de I eindigde zij als vijfde, jerswoudenaar Bas van ten (De Zijl-LGB) zwom de medailles. Hij pakte p de 200 meter vrije slag s op de 100 meter. Op g-vrij tikte hij als vijfde Kick Driebergen van LZ jport bij de beste rug- Kers van Nederland. Hij Irde op de 50 meter rug- pakte op de 200 meter ifver in een nieuw per- li record. Een dag eerder op de 100-rug net bui- i podiumplaatsen gefi- rsten van De Columbi- Voorhout werd gisteren esde op de 200 meter Vrijdag en zaterdag Ij op de 100 rug de B-fi- jp 50 rug werd hij daarin Thijsse (De Zijl-LGB) op de 200 meter vlin- als achtste. Zijn clubge- laaike van den Brand ierde op de 50 vlinder en ipde 100 vlinder. Het es- van De Zijl, met Brand, Femke Heems- issa Brak en Lesley is, eindigde als zeven de viermaal 100 meter 19 (|?mmer Michael van der werd achtste op de 400 vrije slag, op de mara- •tand van 1500 meter hij als vijfde. Zijn note Esther Nijgh kwam 400, 200 en 100 meter ag in de B-finale. maandag 20 december 2004 ze door Michel van Cent Axel Bouwman over de arbitrage. Zijn ploeg kreeg in de hij te laat bij het verzamelen verscheen. Zijn pl laatste 23 minuten wel ruimte om uit te halen, doordat bouwde een 9-5 voorsDrong od. vooral door Maa door Michel van Cent sassenheim - TOP komt tegen de echte toppers in de hoofd klasse nog veel tekort. De Sas- senheimers incasseerden tegen Dalto, de nummer twee van de ranglijst, een kansloze 14-20 nederlaag. „Dit is geen ramp, want we wisten dat we opti maal rendement bij onze scho ten moesten halen om een kans te halen. Dat lukte ons alleen voor rust", stelde coach Harold Jellema zonder enige droefenis vast. Tijdens de eerste helft kon TOP inderdaad nog weerwerk leve ren aan Dalto. De Sassenhei- mers stonden in twee minuten op 2-0, maar raakten vervol gens 3-7 achter. Zij kregen in het laatste kwartier ineens weer de geest en maakten met goed spel hun kansen af. Daniël Harmzen had in de in haalrace een belangrijk aan deel. De eerstejaars basisspeler maakte eerst een doorloopbal knap af en forceerde met een zelfde actie een strafworp, die Stanley Lardé verzilverde (7-7). Judith Kok maakte nogmaals gelijk (8-8), maar via de laatste vrije bal van de speelhelft pakte Dalto toch nog een 8-9 voor sprong. Meteen na de pauze maakte Dalto duidelijk waarom het zichzelf rekent tot de kansheb bers op de kruisfinales. De ploeg uit Driebergen liep in mum van tijd uit naar 9-16, waarbij international Bob de Jong met vier doelpunten een belangrijk aandeel had. Met de ze tussenspurt was de strijd be slecht. Coach Harold Jellema bleef monter. „Wij zijn in de eerste helft op karakter teruggeko men. Dat is veerkracht." TOP - Dalto 14-20 (8-9). Doelpunten van Stanley Lardé (4), Marijke van den Berg (3), Judith Kok (2), Marion Broek huizen, Mascha Nieuwenhuijsen, Da niël Harmzen, Ewoud van der Kooij en Felix van der Sommen. korfbal - Sporting Trigon speelde naar vermogen bij Futura, maar dat was onvoldoende om een 22-18 ne derlaag te ontlopen. De Leidse overgangsklasser raakte na een sterke opening (2-5) op achterstand, doordat de tegenstander gemakkelijker de kansen afrondde (11-7 rust). Maarten van Vliet, goed voor acht doelpunten, Misja IJzerman (2) en René Bekker brachten hun club nog eenmaal op gelijke hoogte (13-13), maar daarna werd het 18-14. Dat was voornamelijk te wijten aan een stokkende tweede aanval, die ook met routinier Wendy van Hooven in het slotkwartier niet verder kwam dan een late goal van Bekker. EERSTE KLASSE Halverwege de tweede helft leek Pemix de overwin ning op KOAG veiliggesteld te hebben toen Sjoerd van der Kooij (2) en Irene van der Burg de voorsprong van 8-12 (rust) tot 9-15 vergrootten. De Leidenaars gingen echter onnauwkeurig aanvallen, terwijl zij verdedigend te gemakkelijk ruimte en strafworpen weggaven. Dat bracht de spanning terug in de wedstrijd (15-16), maar goals van Manon la Lau en Christian Lindhout hielden de winstmarge intact: 15-17. TWEEDE KLASSE Lange tijd had Tempo alle moeite met het achterverde- digen van DKV (IJ) en de strenge scheidsrechter. „Wij kregen zo veel vrije ballen en strafworpen tegen, dat niemand meer durfde te verdedigen", oordeelde coach Axel Bouwman over de arbitrage. Zijn ploeg kreeg in de laatste 23 minuten wel ruimte om uit te halen, doordat de tegenstander conditioneel leeg raakte. Wouter Kei zer (3), Martijn Hooijer (2), Jet van Duin, Barbara van Rijswijk, Jelle van Doom en Erik Holthausen maakten na 9-10 het krachtsverschil alsnog duidelijk met 18-12 winst. De tweede aanval van Fiks kwam in acht beurten voor de paal van Swift (M) niet verder dan vijf doelpunten van Saskia van der Does (3) en Jelle Hooimeijer (2). Dat had veel te maken met de afwezigheid van de grieperi ge schutter Arjan Wildschut. Vervanger Sander van der Nat droeg enkel met één geforceerde strafworp iets bij. De Oegstgeestenaren bleven desondanks tot 12-13 in het spoor, maar haakten met 12-17 definitief af: 14-17 eindstand. Dominique Roest en Fenno van den Berg waren in het andere vak goed voor elk drie doelpunten. DERDE KLASSE De Danaïden had zeven punten meer verzameld dan Dubbel Zes, maar dat kwam in de wedstrijd nauwelijks tot uitdrukking. De lijstaanvoerder van 3D kon amper afstand nemen, mede doordat er slordig met de kan sen werd omsprongen: 8-7 rust. Coach Hans van Huis maande zijn ploeg de aanvallen langer en zorgvuldiger uit te spelen. Dat lukte in de laatste twintig minuten beter, zodat topscorer Martijn van der Meer (5x), Deni- se Comelisse, Kim van Nood, Mark Rietbergen en Aart Tholens het verschil naar 14-8 konden opvoeren. KZ Leiden blijft in dezelfde klasse in de titelrace door Waterland met 13-10 terug te wijzen. Coach Erik van Lunteren liet Rik Noordervliet buiten de basis, omdat hij te laat bij het verzamelen verscheen. Zijn ploeg bouwde een 9-5 voorsprong op, vooral door Maartje van Berkum (4) en Bianca Witteveen (3). Na de pauze was de schotvaardigheid beduidend minder, ook nadat Noordervliet was ingevallen. Alleen Leon Bekken (3) en Sandra Langezaal zouden nog scoren. „Wij speelden heel degelijk, pakten rustig de kansen in de aanval en verdedigden goed scherp", prees coach Theo van der Leek het spel van Fluks tegen VZOD. De Noordwijkers domineerden het duel op een korte in zinking na halverwege de tweede helft (10-6, 10-10). Esther Hoek, Frank van Meijgaarden (2), Laurien Dis seldorp en Arno van Haarlem zetten hun club terug in het goede spoor naar 16-11 winst. Manon Oosting viel op door in de eerste helft vier doelpunten te maken. De verdediging van Madjoe bleef volharden in het ma ken van overtredingen in de paalzone tegen Luno. Dat bleek een dure fout, want deze spelwijze leverde liefst negen tegentreffers op uit strafworpen of vrije worpen. De Rijnsburgers waren qua veldspel wel beter, maar verspeelden hun 5-3 voorsprong (5-8) en bleven na dien op achterstand: 9-13. Bas Heemskerk (4) en Jan Pieter Sip (2) waren topscorers. Crescendo kwam letterlijk en figuurlijk schutters tekort om een 13-10 nederlaag bij Olympiek te ontlopen. Gertjan Hensing. altijd goed voor flink wat goals, was grieperig en kwam niet verder dan één benutte straf worp. Jasper de Jong maakte twee goals, voordat hij in de twintigste minuut uitviel vanwege zijn oude knie blessure. Desondanks bleef de ploeg tot 9-8 kansrijk voor een goed resultaat, maar met 12-8 was het ge daan. Michel Wijnen (3), Edwin van der Kraan (2), Syl via Baak en Loes Driessen maakten de overige goals. Kimmo Thomas scoorde vijf keer voor AZC in het gewonnen duel tegen De Robben. Foto: Mark Lamers door Wim Siera waterpolo - De balans kan na tien wed strijden worden opgemaakt in de hoofd klasse. De revelatie van het seizoen is De Zijl-LGB/Vivax. De Leidenaars nestel den zich met het grootste gemak tussen de topploegen van Nederland en heb ben met vier verliespunten de gedeelde tweede plaats in handen. Zaterdag herstelde De Zijl zich van de nederlagen tegen Polar Bears en het nog ongeslagen ITZ/Zian door het uit lastig te bespelen PSV te verslaan: 9-6. De Zijl baalde nog van de nederlaag te gen HZ/Zian en was in het ruim beme ten zwembad duidelijk op zoek naar eerherstel. Vooral aanwinst Paul Verwey had zijn zinnen gezet op revanche. Na zijn teleurstellende optreden tegen de Haagse koploper was de neo-intematio- nal voor de oudemannenploeg van PSV niet af te stoppen. Verwey was zaterdag van alle markten thuis en scoorde vijf keer. Andere doelpunten kwamen van Joachim de Ruysscher (3) en Mike van Beukering. De Leidenaars delen de tweede plaats met AZC. De landskampioen verloor ook al twee keer maar is zeker nog niet afgeschreven. AZC is als geen andere ploeg in staat om op het juiste moment tot het beste spel te komen. Zaterdag kreeg het dit jaar pover preste rende De Robben (negende) met 16-10 klop. De confrontatie in zwembad De Thermen had een bizar scoreverloop. Met een duwtje van het arbitrale duo stond er zomaar een 5-2 voorsprong voor de gasten op het scorebord. In het tweede bedrijf waren de rollen omge draaid. AZC had nu de wind in de zeilen en scoorde vier doelpunten op rij (6-5). Nog even sputterden de Hilversummers tegen (9-9) maar in de laatste zeven mi nuten bleef de Robben nog maar weinig bespaard. Voor AZC scoorden Kimmo Thomas (5), Chris Boot (4), Niels Zuid- weg (3), Kjell Boom, Pieter Boot, Björn Boom en Michiel Vork. De grote verlie zer is dit seizoen LZ 1886. De Leidse hoofdklasser is er niet in geslaagd het verlies van een aantal routiniers op te vangen. De ploeg speelt vaak met hart verwarmende inzet, maar met nul pun ten uit tien wedstrijden ziet de toekomst in de hoofdklasse er somber uit. Timo Bongers is een speler die zich bij de aan staande degradatie nog niet heeft neer gelegd. Hij kon echter niet voorkomen dat LZ 1886 in het sportfondsenbad van Amersfoort een zwakke wedstrijd af werkte en met 15-7 verloor. Voor LZ 1886 scoorden Joeri Klein (4), Mathieu Spros (2) en Koen Schrama. De vrouwen van ZVL voldoen niet hele maal aan de verwachtingen. De startge meenschap kwam viermaal tot winst en bezet de zevende plaats. Trainer André Zandvliet gaat nog steeds uit van een plaats in het linkerrijtje maar dat zal in de tweede helft van de competitie nog een hele opgave worden. Iefke van Bel kum gaat een tijdje waterpoloen in Ha- wai en keert pas vlak voor de nacompe- titie terug. In haar voorlopig laatste wed strijd was er wel winst. De Ham werd met 18-7 verslagen. Ondanks de over winning was het spel van ZVL niet bui tengewoon te noemen. Het verweer van De Ham was te mager om de Leidsen in problemen te brengen. Voor ZVL maak ten Noeki Klein (5) en Aukje van Belkum (3) de meeste treffers. 'rikkelde' LeCuyer leidt vrouwen BV Leiderdorp langs landskampioen Den Helder inno Schraven iL - Geheel onverwacht leed 4en de eerste competitieneder- het seizoen. Akrides heette na srlengingen de eerste bedwinger koploper in de eerste divisie BS Leiden had te weinig die goed in de wedstrijd za gende Jerome Hoste met twintig een productieve eerste helft, am had mede daardoor bij rust 46 voorsprong. senstand camoufleerde de min- 'rm van Leiden. Akrides rook is en kwam binnen drie minu- gelijke hoogte. Niettemin leek op 71-75, met nog een minuut de buit binnen te halen, et gaf twee scores onnodig weg, 'en verlenging noodzakelijk Ook daarin begon Leiden 0 kwam de ploeg op een 80-86 rong. Leiden miste in die eind fase vier van de zes vrije worpen, waardoor Akrides op 88-88 opnieuw op gelijke hoogte kwam. In de tweede verlenging ontbeerde Leiden de kracht en het geloof om alsnog te winnen. Akrides kreeg daarentegen vleugels en kwam op 96-88. Die klap kwam Leiden niet meer te boven. Scores BS Leiden: Hoste 23, Van Dorp 21, Zondervan 18, Dekker 11. MSV herstelde zich in de promotiedi visie tegen Punch van een matig begin en won op basis van een goede tweede helft met 63-73. Het Defftse universi teitsteam begon agressief en maakte in het eerste kwart meteen 27 punten. Dankzij een goed slot van het tweede kwart, met een belangrijke rol voor Bas Snijders, kwam MSV in amper twee minuten van 39-32 op 39-40. Na rust hield MSV de controle over het duel. Rikkert Westerlaken bemoeide zich in de derde periode nadrukkelijk met scoren, waardoor de Noordwijkers de voorsprong van een punt vasthielden (59-60). Het laatste kwart scoorde Punch nog maar vier punten, waar door MSV het nieuwe jaar als gedeeld koploper met Omniworld 2 ingaat. Scores MSV: Engelhart 19 (8 re bounds), Westerlaken 12, Snijders 12, Chaoui 11. De vrouwen van BV Leiderdorp lever den tegen Den Helder een knappe prestatie door de regerend landskam pioen met 79-75 te verslaan. Afgezien van het eerste kwart (20-26) was Lei derdorp in elk van de drie resterende periodes de betere ploeg. Met Claudia Leitner en Corine Manuputty als snelle guards in de basis omzeilde Leider dorp vrijwel probleemloos de Helderse press. Vooral Theresa LeCuyer vormde een plaag voor de bezoekers en was met in totaal 38 punten niet te stuiten. „Ik had haar van tevoren nog extra ge prikkeld door te zeggen dat we sinds haar aanwezigheid in Leiderdorp nog nooit van Den Helder hadden gewon nen. Dat leek wel wat te helpen", oor deelde coach Joris Zandbergen. Op 57- 56 greep de thuisploeg voor het eerst de leiding om die vervolgens niet meer af te staan. Den Helder werd in het derde kwart door scherp verdedigen op slechts dertien punten gehouden. Op 74-72 werd het nog even span nend. Claudia Leitner en Theresa Le Cuyer beslisten de wedstrijd uiteinde lijk vanaf de vrijeworplijn (met respec tievelijk 11 uit 12 en 11 uit 13) in Lei derdorps voordeel. Enige minpunt aan de wedstrijd was het uitvallen van Ma rijke Goudberg, die vermoedelijk een kaakfractuur heeft opgelopen. Scores BV Leiderdorp: LeCuyer 38, Leitner 15, Schuit 9. Grasshoppers speelde zaterdag tegen Jolly Jumpers zijn derde wedstrijd in acht dagen. Na de knappe bekerwinst van afgelopen donderdag op MPC Ce- leritudo (85-75) klonk er opnieuw ge juich in Katwijk. De Tubbergsen wer den met een 76-71 nederlaag naar huis gestuurd. Grasshoppers begon sterk en bereikte een 11-3 en even later een 26-16 voorsprong. Jolly Jumpers, spe lend met een kwartet aan buitenlandse speelsters, stond halverwege met 39- 30 nog enigszins in de buurt. Na een driepunter voor de bezoekers en een technische fout voor Grasshoppers- coach René Mulder, werd het 39-35. Grasshoppers behield echter de lei ding en had in de Amerikaanse guard Alie Rousseau een grote inspirator. Waar ze in de eerste helft nog wat moeite had het juiste schot te vinden, reeg ze na rust vijf driepunters aaneen. Scores Grasshoppers: Rousseau 28 (7 driepunters), De Zwart 18, De Jong 12, Kemp 11 (10 rebounds). volleybal - Castellum voelde zich de morele overwinnaar tegen Agon. De koploper in de derde divisie ging echter met drie van de vijf punten naar huis. Castellum verloor de vijfde set met 10-15 te- nonder. De Alphense volleyballers kwamen in eigen huis met 2-0 achter. Beide sets verliepen min of meer hetzelfde. In de slotfase gaf de opslag van Agon-speler Erik Molenaar de doorslag. Castellum her stelde zich. Coach Hans Schimmel bracht in de derde set André Lamain op de middenpositie binnen de lijnen en daarna ging het lopen. Na de gewonnen derde set gaf Castellum de tegenstander er in de vierde set ongenadig van langs: 25-14. „Dan moet je in de vijfde set doordrukken. Maar mede door pech kwamen we al snel met drie punten achter te staan", weet Schimmel. De coach was toch tevreden. „Van tevoren ben je toch bang dat je met 4-0 ge veegd gaat worden. Leython had tegen Sovicos 2 moeite het spel te maken. „Tegen be tere tegenstanders kunnen we vrijuit spelen, tegen gelijkwaardige ploegen lijkt het alsof er angst in de ploeg sluipt", denkt trainer- /coach Hans Broere. Toch was Leython dicht bij winst, maar de vijfde set werd op het nippertje verloren. De vrouwen van Gemini boekten in de derde divisie een prima overwinning uit bij VC Utrecht. De beslissing viel in de eerste twee sets. Beide speldelen werden door de Voorschotense ploeg op het nippertje gewonnen. Daarna liep Gemini door naar 0-3 met een zeer overtuigende set: 15-11. „We speelden voor ons doen het per fecte volleybal, het was een van onze beste sets", zei coach Daan Meijs. Gemini kon dat in de vierde set niet volhouden, zodat er een 1-3 op het scorebord verscheen. door Jan Bey schaken - Het Leidsch Schaak genootschap (LSG) heeft zijn eerste zege van het seizoen ge boekt. Het won met 6,5-3,5 van hekkensluiter Utrecht, dat en kele voormalige Leidse jeugdta- lenten in de ploeg heeft. Geen van beide teams was tot dusver tot winst gekomen en de win naar zou aansluiting vinden bij het groepje dat voor lijfsbehoud strijd in de nationale meester klasse. De wedstrijd begon rustig met een remise van Edwin van Haastert en eentje van de veel stukkenruilende Jeroen Blok huis. Met een zege van Martin Roobol op (Leidenaar) Jeroen Willemze sloeg de vlam in de pan. Roobol mocht na lange tijd weer eens de zoete smaak van een winstpartij proeven dankzij zijn pionnen weggeven de tegenstander. Met deze 2-1 voorsprong kwamen de Leide naars ongeschonden door een hectische tijdnoodfase. Aan de zeven resterende borden werd een hevige strijd uitgevochten. Utrecht kwam langszij omdat op het topbord de Leidse routi nier Leon Konings in een eind spelfase alsnog onderuit ging. Niet lang daarna kwam LSG op nieuw op voorsprong dankzij de dadendrang van topscorer Tom Middelburg die dwars door de verdediging van de Utrechtse meester Jelmer Jens sneed. Middelburg komt hier mee op een fraaie score van vier punten uit vijf partijen en stevent af op een grootmeester norm. LSG liep verder uit door een ze ge van invaller Ralf Gommers. De LSG'er verblijft normaal ge sproken in het buitenland. In een spectaculaire partij met veel offers in open koningsstel lingen kwam Gommers uitein delijk als winnaar tevoorschijn. Rudy van Wessel bracht het vijfde bordpunt binnen door het oud-LSG-jeugdtalent Mare Erwich een remiseachtig eind spel af te snoepen. De matchze ge werd veiliggesteld door Raoul van Ketel die een eind spel van enkele stukken tegen een dame zeer creatief behan delde en daarmee de Utrechtse Leidenaar Thomas Willemze een halfje afsnoepte. Ten slotte werden na 6,5 uur speeltijd aan de borden van Mark van der Werf en LSG-cap- tain Stefan van Blitterswijk re mises genoteerd, hoewel laatst genoemde daarmee te weinig kreeg. door Jan Bey schaken - Oegstgeest '80 heeft zijn titelaspiraties in de lande lijke tweede klasse in stand ge houden door met 5,5-2,5 van Overschie te winnen. De zieke kopman Nebojsa Nikolic toon de karakter door een snelle re mise te noteren. Zijn teamge noten raakten daardoor geïn spireerd en boekten winst in of ferende aanvalspartijen. Naast enkele puntdelingen wonnen Eric van 't Hof, Sjaak Kamps, Fred Slingerland en Evert Leeu- wenburgh gedecideerd hun partij, waardoor Oegstgeest '80 zich op de tweede plaats meld de. Het door invallers gehandicap te LSG 2 ging tegen het Utrechtse Paul Keres nipt on deruit (5,5-4,5). De Leidse ploeg miste drie sterke spelers, maar kreeg feitelijk wel kansen op een zege of een gelijkspel. Ma- chiel de Heer moest in remise berusten en Ik Oei ging door de vlag. Het Arnhemse ASV greep tegen LSG 3 twee belangrijke matchpunten voor lijfsbehoud (6-2). De LSG-ploeg verloor voor de tweede keer op rij en staat nog in de middenmoot. In de derde klasse C won Voor schoten met 5,5-2,5 van Paul Keres 3. Winstpartijen van Mar cus Driessen, Peter Wilschut en de invallers Charles van der Ven en Symon Algera zorgden voor een riante stand. Drie remises deden de strijd op slot. In klas se 3D deed de Alphense Schaakclub (ASC) goede zaken door in de strijd tegen degrada tie twee matchpunten te pak ken op HWP Haarlem (5.5-2.5). Van de 'Leidse' plegen in de derde klasse E deed Leithen flink van zich spreken door de gedoodverfde titelkandidaat AAS (Kudelstaart) op 4-4 te houden. Prima winstpartijen van topscorer André Mes en Jerry Bey junior zetten Leithen op voorsprong (2,5-1,5). Na de nederlaag van Joop Bakker gin gen de spelers op de drie reste rende borden grote risico's uit de weg. In dezelfde klasse kwam het op papier sterkere Philidor Leiden tegen degradatiekandidaat Bloemendaal 2 niet verder dan 4-4. Oegstgeest '80 2 moest spelers afstaan aan het eerste team en was geen partij voor ti telkandidaat Charlois Euro poort (6-2). In 3F boekte LSG 4 in het Zeeuwse Souburg een nuttig gelijkspel.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 27