aer Leede aan het elastiek de winterstop in FC Lisse blieft geen spek en bonen SPORT 5 jitwijk gaat ch versterken |)ordwijk neemt afstand Voorschoten loopt dubbele schade op HDC985 maandag 20 DECEMBER 2OO4 rtjan van Geen aan den rijn - Ter Leede pgaan het elastiek. De eimers maakten zater- er|lphen aan den Rijn te- illi geen fout (1-2), waar- kloof met koploper AS- id en de tien punten bleef. ,H sen echt scorende spits iaalrace kan beginnen. Gootjes had die goal- loeten zijn. De Noord- ee er kampte evenwel we inet een vormcrisis, die basisplaats kostte. Ter kv noest er anders door nl etballen en viel aanval- getuige de doelpuntlo- a 1 e spelen tegen Volen- olj Kozakken Boys. Tegen enjder dit seizoen in Sas- de sterkere (3-2), viel iets te vieren. Ook voor er le Gootjes persoonlijk. Hij maakte het tweede doelpunt uit een, vlak na rust makkelijk gegeven, strafschop. Patrick Kalkema was de laatste weken centrumspits. De rappe Sassenheimer scoort wel mak kelijk, maar voelt zich prettiger aan de zijkant. Ook trainer Arie Lagendijk heeft liever een bal vaste speler op die plaats. „We moeten een aanspeelpunt heb ben, Kalkema moet je de ruimte geven", aldus Lagendijk. „Gootjes heeft in twee jaar be taald voetbal weinig gespeeld en hij is juist iemand die ritme moet hebben. Hij heeft een tik- kie gekregen, maar heeft zijn basisplaats weer afgedwongen. Dat is positief." Voor een voetballer die gewend is op hoofdklasseniveau tussen de 25 en 30 doelpunten te ma ken, moet het frustrerend zijn aar is het overleven' jHbert Minkhorst ele - De conclusie van Ri- z' ootscholten, trainer bij na zijn tussenbalans is lig. Dit Katwijk komt te- gelijke spel (1-1) van tegen TOGR uit Rot- ïeeft dat bij de trainer is bevestigd. Katwijk 0ljh daarom versterken seizoen. Voetballen te- radatie past de club dt de club en hoven de kloof met rivaal oys (21 punten) wel jroot geworden. pirlincr #»ict ppi leiding eist een elftal inin meedraait. „Dat graag hier - dan zal er moeten gebeuren", otscholten. De trainer ambitie van de club. 1 is het overleven en I loeten we de stap gaan ui daar is ruimte voor. is daar ook van door- We gaan hard op zoek Vlite versterkingen. We n ieder geval scorend We moeten verder lebben die een wed en bepalen. Nu kijkt die in het veld staat te de bank als er wat ren." 'R slaagde Katwijk er het laatste uur in om ijd naar zijn hand te eindstand stond na ;n van Sander Mole- iguel Lopes Silva al irebord. In opdracht lers gooide de ploeg le trossen los. Zonder ;n vol vuur legde Kat- zijn wil op. dammers, met een q Kaapverdianen in de i juist kwetsbaar als ze uk staan. Grootschol- e die wankelheid niet Doelbewust posteer- s verdedigers rondom ive de Heiden. „TOGR i ploeg met veel snel- rin", legde de coach is zo dreigend, dat we n de middellijn aan erdedigen. Dan geven veel ruimte weg." ubbele slot op de deur luisploeg niet voorko- rOGR gevaarlijk werd. vroege openingsdoel- Molenaar brak een fa- larin de bezoekers de maakten. De Katwijk- Üging had toen een als de machine niet op gang komt. Gootjes staat na zaterdag op zes en de competitie is al over de helft. Aan zijn vertrou wen heeft het niet geknaagd. Hij achtte zich de eerst aange wezene om de strafschop te ne men, ook al had hij de laatste gemist. „Ik heb ze gemaakt als ik dramatisch speelde en ge mist als ik in topvorm was", zei Gootjes na afloop. De spits verklaarde zijn terugval anders. Hij moest wennen aan een arbeidzaam leven en wel 's avonds blijven trainen. „Ik twij felde aan mijn voeding. Ik heb voedingssupplementen gepro beerd. Daar zat ook een ont- slakkingskuur tussen. Ik voelde me zo slap als een dweil, maar legde het verband niet. Toen ik het vermoeden kreeg dat het aan die rotzooi lag, heb ik die supplementen weggeflikkerd. Vanaf dat moment ben ik goed gaan eten, heb ik de knop om gezet en ben ik weer lekker gaan trainen." Dat Kalkema in het begin mede dankzij zijn doelpunten een waardige vervanger was, deerde hem niet. „Ik moest geduld hebben. Ik kon wel gaan hopen dat hij het dramatisch zou doen, zodat ik weer in de basis kwam, maar dat had ook bete kend dat we een paar keer had den verloren. Daar zit ik ook niet op te wachten." Gootjes zag in de vijfde minuut een kopdoelpunt van hem afge keurd worden. Hij leunde op tegenstander Edgar van Schie. Gootjes:Als hij het bij mij doet op de middenlijn, wordt er niet gefloten". In de tweede helft keerde Remco Tuinenburg met een katachtige reflex een kop bal van Gootjes van dichtbij. En ARC'er Pieter Vermeulen kwam twaalf minuten voor tijd oog in oog met Thomas Waasdorp te staan, maar de keeper redde de drie Sassenheimse punten. Zo bleef het bij 1-2. Een laatste stuiptrekking van de thuisploeg na de rode kaart voor Carlo van Zeist - hij haalde de doorgebro ken Guillermo Graaven onge lukkig neer - mocht niet baten. De strafschop vlak na rust bleek het breekpunt in de wedstrijd. In de eerste helft was ARC ge lijkwaardig en bij Ter Leede wa ren er te veel onderlinge irrita ties te bespeuren. De samen werking tussen Anouar Hamdi en Rogier Koordes verliep niet naar behoren en beiden lieten dat in woord en gebaar aan el kaar weten. Lagendijk: „De sfeer was niet opperbest. Als ploeg moet je positief zijn naar elkaar en niet verwijtend coa chen. Daar win je geen wed strijd mee." ARC kwam na elf minuten op voorsprong via Michel van Beest na een gruwelijke Sassen heimse verdedigingsfout. Kal kema had toen al een bal in het zijnet geschoten, nadat hij Tui nenburg omspeeld had. Van Zeist bracht met een kopbal de ploegen op gelijke hoogte. Pau- lus Egberts verzuimde vervol gens de thuisploeg op voor sprong te zetten. Zijn inzet werd van de lijn gehaald. Een lichte overtreding van Roland Verlaan op Jurgen Faerber hielp Ter Leede in het zadel. ARC- trainer Dennis van den IJssel was woest op de scheidsrech ter. „Die man heeft de wed strijd vermoord. Zo'n situatie komt honderd keer per wed strijd voor. Er werd mannelijk gespeeld, hard maar fair en dan geeft hij voor zoiets een straf schop. Het hielp Ter Leede over een dood punt heen", aldus Van den IJssel, die afgelopen week voor een jaar bijtekende en daarmee zijn zesde seizoen op Zegersloot ingaat. Frank Bloemheuvel wordt hoofdtrainer Frank Bloemheuvel neemt volgend jaar zoals verwacht de taken over van Arie Lagen dijk als trainer/coach van Ter Leede. Lagendijk blijft op de achtergrond als technisch di recteur de eindverantwoorde lijke. Jeroen Desar, in het ver leden speler van Ter Leede, gaat Bloemheuvel assisteren. kwartier lang, en daarna bij vla gen, veel te stellen met de be weeglijkheid, behendigheid en onvoorspelbaarheid van de Rotterdamse aanvallers. Doelman De Heiden en rechts back Jeroen Buijs blonken uit bij Katwijk, hoewel een slipper tje van de keeper de ploeg bijna fataal werd. De Heiden het de bal los, waarna Antonio Garcia Mendes binnentikte. Scheids rechter Wijma zag een overtre ding in het doorlopen van Gar cia Mendes en schoot de doel man te hulp. Daar stond tegen over dat De Heiden bij een uit gekookte counter tot twee keer toe een doelpunt voorkwam. Zijn redding op een volley van Lopes Silva was zelfs fantas tisch. Buijs maakte het niet uit wie van de spitsen hij tegenover zich kreeg: vrijwel nooit kwa men ze hem voorbij. Daarbij schoot hij op cruciale momen ten anderen, die niet overeind bleven, te hulp. Martin van Leeuwen maakte bij Katwijk een vervroegde rentree. De middenvelder was net her steld van een zware blessure. Hij kon zijn onwennige spel - hij hield het een uur vol - doen vergeten met een doelpunt. De goede aanval via Molenaar en Chris de Bie bezorgde Van Leeuwen een vrije doortocht, maar hij werd vanwege buiten spel teruggefloten en dat was het niet. „Ik kon vandaag nog niets van hem verwachten", zei Groot- scholten na afloop. „Ik vond het al knap dat hij het zo lang volhield. Het was een zware gok, maar ik kon niet anders dan hem opstellen." De vaste middenlinie zat om uiteenlo pende redenen op de tribune. En Katwijk heeft niet de selectie die dat op kan vangen. Groot- scholten: „De jongens weten dat zelf ook. Met wat we nu in het veld hebben staan, komen we gewoon tekort." Handhaving is voor de trainer haalbaar, en bovendien een vereiste. „We hebben een ploeg die niet hoeft te degraderen. Deze groep zal nog groeien. Als Van Leeuwen g(?ed is, gaat hij wat toevoegen aan het elftal. Marcel Vondeling wordt een topper en Ronald Pronk maakt wat los in een wedstrijd. Het is een jonge en gretige ploeg die nog veel kan leren. De toe komst is er dus wel." FC Lisse-verdediger Rob Dekker komt ten val. Ploeggenoot Kee Hoei Tan ziet toe. Foto: Hielco Kuipers door Chris Hartman lisse - FC Lisse sloot het eerste deel van de competitie op onbevredigende wijze af. De voetballers van de bijna 25 jaar oude fusieclub deden op Ter Specke niet onder voor Hoek, maar verloren wel met 1-2. „De gelukkigste van de twee heeft gewonnen," stelde FC Lisse-trainer Said Ouaali na afloop vast. Collega Eric Tetaert, onder wiens leiding Hoek in acht wedstrijden twaalf punten verzamelde, was het met Ouaali eens. „De ene keer krijg je iets te veel en de andere keer iets te weinig," meende de Belg, die tegen FC Lisse zeven landgeno ten opstelde. „Dat is voetbal. Vorige week verloren we ten onrechte bij ARC, ditmaal had FC Lisse wel een punt ver diend. Bij ons is het dit seizoen alles of niets. Of we winnen of we verliezen. We hebben nog geen enkele keer gelijkge speeld." FC Lisse zakte door de nederlaag naar de zevende plaats en dreigt daardoor na de winterstop voor spek en bonen mee te doen. Verdediger Ervin Lee: „Het kampioenschap kunnen we wel verge ten, maar er blijft nog voldoende over om voor te strijden. Een periodetitel bij voorbeeld of een plaats bij de eerste vijf. We gaan er gewoon het beste van ma ken." Ouaali: „Een plek bij de eerste vijf is nog steeds onze doelstelling. De num mers een en twee kunnen we normaal gesproken niet meer inhalen, maar de rest is nog binnen bereik." FC Lisse en Hoek speelden zaterdag niet goed en niet slecht. De Zeeuwen acteer den met een diepe spits en vier beweeg lijke middenvelders daarachter. FC Lisse posteerde een man meer in de frontli nie, die aanvankelijk weinig kon uitrich ten tegen de defensie van Hoek. Dat kwam enerzijds doordat Kwong Wah Steinraht en Jeffrey Winter weinig be speelbare ballen kregen van hun ploeg genoten en anderzijds omdat de twee hun directe tegenstanders niet konden uitspelen. FC Lisse kreeg in de eerste helft twee kansen. Michael van der Laan verprutste de eerste Hij verzuimde tijdig de bal te controleren. De tweede keer had de thuisploeg wel succes. Via de broertjes Winter kwam de bal bij Steinraht, die simpel intikte. De spits werkte met zijn doelpunt een 0- 1 achterstand weg, die in de negentien de minuut was ontstaan. Steven de Croock bereikte met een voorzet Pieter de Munnik, die ongehinderd mocht in- kopppen van de Lisse-defensie. Na rust zat het FC Lisse niet mee. Een doelpunt van Steinraht werd afgekeurd wegens buitenspel en een schot van Ke- ''Hn Diedrich )k fc - Je hebt soms van eekrijden die geen win- mojdienen. Volendam - g v c had alle schijn zo n e i te worden. Eenderde ietbegestroomde publiek m i de duffe vertoning in Ik helft dat het wel erg en op de tribune, dat het de erg sfeerloos was met ind nan die in Volendam laktnateurs komen kijken cvie wedstrijd te weinig ijnbd om die twee facto- rii< ven trotseren. Ze mis- dekveede helft die in elk ■ch er was, op zijn minst ïes twee doelpunten, n twon. Verdiend, gist uit Noordwijk, vorig veilig na een beslis- optrijd tegen Excelsior kvi, gaat als gedeeld vijf- e k terstop in. De achter- n ne koploper is dertien uit recies evenveel als de pa g op Volendam. Die oie t derde van onderen, ek die aan het einde ïizoen een promotie degradatieduel oplevert Alles lijkt dus goed te gaan bij Noordwijk, dat niet nog eens zo'n jaar als het vorige wilde meemaken. Maar het is moei zaam. Noordwijk mist de laat ste weken Bram Meurs, de cre atieve man op het middenveld. Dat is een positie die nieuwko mer Stefan Schaafsma, ondanks zijn fraaie trap, niet kan invul len. Trainers Andries Wendt en Geert-Jan Bakker hebben maar weer gekozen voor Patrick van Dam als controlerende mid denvelder. De spits vervult die taak uitstekend, hij is een balaf- pakker die weet waar hij moet staan. Maar hij staat daar ook omdat hij een spits was die geen doelpunten maakte. Daar lag ook zaterdag een pro bleem voor de Noordwijkers. Ze hadden het meeste balbezit en waren duidelijk de betere ploeg, maar voorin bakten ze er wei nig van. Linksbuiten Rocky Pitti had in het geheel zijn dag niet, Jeroen van Wetten kwam te zel den van rechts naar binnen en Joost Leonard raakte vooral in het begin van de wedstrijd wei nig ballen goed. Noordwijk was beter, Volendam gevaarlijker. Het was tekenend dat centrale verdediger Jelle Korbee de ope ningstreffer maakte. Vijfenze ventig minuten lang had het duel die typische nul-nul-uit- straling, met wat kleine kansjes over en weer. Schaafsma nam een vrije trap, Korbee dook bij de tweede paal op om de bal erin te glijden. Tien minuten la ter kopte Leonard, opnieuw uit een vrije trap van Schaafsma, de 2-0 in de touwen. Zo leek het op papier een solide overwin ning, al had keeper Robert Spaan twee keer een enorme kans van Volendams gevaarlijk ste aanvaller Ben Zwarthoed onschadelijk gemaakt. Andries Wendt was best een te vreden man. „Dit is een leuke opsteker, vooral omdat we af stand nemen van Volendam." De doelstelling was 25 punten voor de winterstop, het zijn er 24 geworden. Dat aantal kan er na vorig jaar alleszins mee door. Maar het sprankelende voetbal ontbrak zaterdag op nieuw bij Noordwijk. door Nick Verwoerd maassluis - In verband met de vroeg invallende duisternis be gon de ontmoeting tussen Ex celsior Maassluis en Voorscho ten '97 een halfuur eerder dan gebruikelijk. Desondanks be leefden de bezoekers op sport park Dijkpolder donkere tij den. Het gezelschap van coach Peter Wubben kreeg niet alleen met 3-1 klop, maar incasseerde ook nog eens twee rode kaar ten. De uitsluitingen vonden plaats in de slotfase van de wedstrijd. In de 74ste minuut zag de tot de Nederlandse amateurselec tie doorgedrongen Edvin Pejci- novic rood. De centrale verde diger trapte naar zijn directe tegenstander Kevin Vink, ter wijl de bal elders was. Op ad vies van de assistent-scheids- rechter stuurde arbiter Prooi de verdediger weg. Pejcinovic: „De hele wedstrijd door waren er tussen die spits en mij veel fysieke duels met vastpakken en sjorren. Op een gegeven moment vielen zij aan over de vleugel en toen kwam hij voor mij lopen en pakte me in het kruis. Daarvan ben ik niet ge diend en ik reageerde met die trap. Ik ga mijn reactie nog eens uiüeggen aan de scheids rechter, want de grensrechter kan vanaf de zijkant die hand natuurlijk nooit hebben ge zien." Excelsior-spits Vink had een iets andere versie: „Ik moet het van mijn fysieke kracht hebben en mijn tegenstander was daarin ook sterk. Bij deze situ atie kneep ik hem in zijn zij en toen gaf-ie me die schop. Hij verloor gewoon zijn zelfbe heersing." Trainer Wubben toonde wei nig begrip voor Pejcinovics vergrijp: „Edvin ontwikkelt zich dit seizoen uitstekend en het zit ook goed tussen z'n oren. Dit had ik dan ook niet van hem verwacht. Hij heeft zich uit de tent laten lokken door een spits die daar de hele wedstrijd mee bezig was. Zulke aanvallers kom je nu eenmaal in de hoofdklasse tegen. Toen ik zelf nog voetbalde deed ik dat trouwens ook. Door zijn re actie benadeelde Edvin na tuurlijk wel zijn ploeg." De tweede rode kaart viel in de 90ste minuut. Na een sprint vanaf de eigen helft omspeelde de doorgebroken Vink doel man Matthijs Keemink, waar na hij met een leeg doel voor zich bij Thomas Borsboom voorlangs kruiste en viel. Vink: „Het was wel aan het eind van de wedstrijd en ik was best moe, maar ik werd toch echt licht aangetikt." Prooi kende geen genade en liet de ongelukkige Borsboom vertrekken. Uit de toegekende strafschop bepaalde Harold Loeve de eindstand op 3-1. Zo werd de thuisclub rijkelijk be loond voor een van twee kan ten zwakke vertoning. Dat Voorschoten matig acteerde, vond Wubben na de afstraffing (7-0) tegen Rijnsburgse Boys niet zo vreemd. „Dat resultaat werkte nog door: we waren heel onzeker aan de bal." Datzelfde gold voor de gasthe ren, die na de 2-1 winst op Huizen toch in de winning mood waren. Pas na ruim een halfuur slaagde er eens een aanval. Het was er eentje van Voorschoten. Geert-Jan Jonk scoorde na voorbereidend werk van Frank Buizer en Ro nald van Delft. De rood-wit- blauwen waren daardoor di rect wakker geschud en ant woordden binnen vier minu ten met twee doelpunten. De lange Vink (Wubben: „Carl Roest moest hem bij dode spelmomenten dekken") kopte omgehinderd een vrije trap van Oscar La gun a Burgos bin nen en Loeve knikte raak na een voorzet van Tom Visser. Daarmee was de koek weer op. Na de pauze drongen de Voor schotenaren wel aan, maar zij creëerden geen kansen. Tot overmaat van ramp viel Mar lon Kruis nog met een knie blessure uit. „Verliezen en drie verdedigers kwijt. Dat is dub bele schade", concludeerde Wubben. HOOFDKLASSE A ARC - Ter Leede 1-2 (1-1). 11. Van Beest 1-0. 18. Van Zeist 1-1, 48. Gootjes 1-2 (strafschop). Rode kaart: 80 Van Zeist (Ter Leede). Scheids rechter: Den Haan Toeschouwers: 600. ARC: Tuinenburg 6 Verlaan 6 Roest 7 Van Meggelen 6 46. Van Dorp 5 Egberts 6 Van Schie 7 77. Lancel Van Lochem 7 Van Beest Voskuilen 6 Redel 6 Vermeulen 6 67. Graaven 6 Ter Leede: Waasdorp Van Zeist Hoogkamer Lagendijk 80. Ramkisoen Jansen 7 Kalkema 8 77. Gotschin 7 Koordes 7 Gootjes 7 83. Bloemheuvel - Rbii 6 Hamdi FC Lisse-Hoek 1-2 (1-1). 19 De Munnik 0-1. 31. K. W Steinrath 1-1. 73. De Meyer 1-2. Ro de kaart: 89. Lee (FC Lisse) Scheidsrechter: Van Aken Toeschouwers: 600 Van der Meulen 7 Naarendorp Dekker 7 K. Winter Nijlhof 7 Van der Laan 5 Lee 6 76. Bakker De Goede 6 K. W. Steinraht 7 Tan 5 J. Winter 6 83. K. N. Steinraht - 65. Van Wienngen 5 Volendam - Noordwijk 0-2 (0-0). 75 Korbee 0- 1, 84 Leonard 0-2 Scheidsrechter: Kamphorst. Toeschouwers: 120. Spaan 7 Van Dam 8 Bos 6 Schaafsma Korbee 8 Van Wetten 6 Janssen 6 58. De Vries 7 Reumer 7 Leonard Van der Kolk 6 Pitti 5 ASWH - Barendrecht 6-0 (3-0). 5. Boogers 1-0, 41. Human 2-0, 43. Van der Waal 3-0. 46. Van der Waal 4-0. 63. De Jong 5-0 (strafschop). 78. Van der Waal 6-0. Scheidsrechter: Oussoren Toeschouwers: 850 Kozakken Boys - Heerjansdam 4-0 (2-0). 19. Becht 1-0. 44 Becht 2-0. 73. Becht 3-0. 89 Santegoeds 4-0 Rode kaart: 44. Stolk (2x geel, Heerjansdam). Scheidsrechter: Sanou. Toe schouwers: 650. DOVO - Bennekom 2-0 (1-0). 37. Salzgeber 1-0. 66. Wierenga 2-0 Scheidsrechten Van der Werft Toeschouwers: 1000. Ajax - Marken 2-3 (0-0). 46. Abercrombie (straf schop) 0-1. 52. Vinkenoog 1-1. 54. Abercrom bie 1-2. 76 Altena 1-3, 82. De Groot 2-3. Scheidsrechten Stange. Toeschouwers: 250. vin Winter eindigde op de paal. In de 73ste minuut hadden de Lissenaren op nieuw pech. Zij slaagden er niet in de bal na een hoekschop weg te werken. Bij de tweede voorzet caramboleerde hij ge lukkig via het been van Gunther de Mey er in het doel van Andy van der Meulen. Het slotoffensief van FC Lisse bleef zon der gevolgen. Vlak voor tijd kreeg Lee voor de tweede keer geel van de goed leidende Van Aken. Ouaali: „Ik kan mijn elftal weinig verwij ten. De spelers hebben hard gewerkt. Natuurlijk had ik het eerste deel van de competitie liever op een andere manier afgesloten, maar het is niet anders. De spelers krijgen twee weken vrij met de feestdagen. Op 3 januari worden ze weer op de training verwacht. Nee, wij gaan niet voor een trainingskamp naar Tene- rife of Gran Canaria. We blijven gewoon in Lisse." Tweede periode ASWH 5-15 Ter Leede 5-11 Kozakken B 5-11 Hoek 5- 9 Topscorers: Steinraht (FC Lisse) 14, Destorme (Hoek) 10. J. Winter (FC Lisse) 9. Dewispelae- re (Hoek) 8, Van Meegdenburg (Bennekom) 7, Koremans (Heerjansdam) 7, Van Wetten (Noordwijk) 7, Leonard (Noordwijk) 6, Gootjes (Ter Leede) 6, Overbeek Bloem (Bennekom) 6, Ysebaert (Hoek) 6. o.a. Van Zeist (Ter Leede) 5, Meurs (Noordwijk) 5, Rbii (Ter Leede) 5, Kalkema (Ter Leede) 5 HOOFDKLASSE B Rijnsburgse Boys - Quick Boys 0-1 (0-1). 35. van Beelen 0-1 Scheidsrechter: Zwaard. Toe schouwers: 3200. Rijnsburgse Boys: Van Duijn 7 De Munck Stuy 7 69. Aboikoni 6 Groot 7 Schnater 7 Vermolen 6 Kolder 43. Zandbergen 8 Zinhagel 7 Simons 7 Kuhlman 7 79. Freke 7 Charité 6 Quick Boys: Kromhout 7 Flaton Van Dam 7 Timmermans 6 Schoneveld 8 84. Bekx Mussche 8 Van Fruchten 7 Guyt 6 81. Torken Van der Plas 7 Bak 7 Van Beelen 7 Katwijk - TOGR 1-1 (1-1). 9 Molenaar 1-0, 43 Lojjes Silva 1-1. Scheidsrechter: Wijma. Toe schouwers: 400 De Heiden 7 78. Verkuijlen Van Wonderen 5 Verkade 6 l'Ami 6 VanZwan 6 46. De Vreugd 6 Van Leeuwen 6 Ederveen 6 62. Jonker 6 Buijs 8 Molenaar 6 Groen 6 De Bie 7 Excelsior Maassluis - Voorschoten '97 3-1 (2-1). 34. Jonk 0-1, 36.Vink 1-1. 38 Loeve 2-1. 90 +2. Loeve 3-1 (strafschop) Scheidsrechter: Prooi Rode kaarten: 74 Pejcinovic (Voorscho ten '97) en 90. Thomas Borsboom (Voorschoten '97) Toeschouwers: 450. Keemink 6 Jonk 5 T Borsboom 5 Roest 6 Pejcinovic 7 Van Delft 6 Kruis 6 Kluivers 5 80. H. Borsboom - 66. Bor 6 Van Heiningen 6 Buizer 5 83. Van Dijken - Van der Errelen 7 SHO - Huizen 1-1 (1-0). 26. Bakker 1-0 79. Yilmaz 1-1 Scheidsrechter: Harskamp. Toe schouwers: 250. Capelle - IJsselmeervogels 4-0 (1-0). 13. Roe land 1-0. 48. Roeland 2-0. 55 Roeland 3-0. 82. Van Gelder 4-0 Scheidsrechter: Geuze Toeschouwers: 800 Deltasport - Scheveningen 1-2 (0-2). 19. Seil- berger 0-1, 22. Scholten 0-2,62 Letwory 1-2. Scheidsrechter: Huis in't Veld. Toeschouwers: Spakenburg - Sparta Nijkerk 1-2 (0-2). 22. Van Dijkhuizen 0-1, 36. Van Nijhuis 0-2, 90+3. De Harder 1-2 Scheidsrechter Pijpers Toeschou wers: 1400 IJsselm.v. Quick Boys Capelle Rijnsb. B. Spakenburg Sparta N. SHO Excelsior M. TOGR Schevening. DeltaSport Huizen Katwijk Voorschot. 15 10 3 15 lf 6 6 2 33 25-16 1 32 40-24 4 29 25-17 3 24 38-23 5 24 35-27 5 24 18-18 4 21 23-21 7 18 25-28 5 18 23-30 5 16 21-23 6 13 17-20 8 11 20-31 8 11 15-28 9 8 14-33 Tweede periode Quick Boys 5-13 Sparta Nijkerk 5-10 Capelle 5-12 Excelsior M 5-10 Topscorers: Van Beelen (Quick Boys) 14. De Harder (Spakenburg) 11, Loeve (Excelsior M.) 9. Roeland (Capelle) 8. Zinhagel (Rijnsb. Boys) 8, Schnater (Ri|nsb Boys) 8. Langerak (Deltasport) 7, Bak (Quick Boys) 7. Heskamp (Spakenburg) 7. Knüppe (IJsselmeerv 7, Van Gelder (Capelle) 6, Yilmaz (Huizen) 6, Bakker (SHO) 6, Doeland (Capelle) 6. Van Fruchten (Quick Boys) 6. End (SHO) 6. Garcia Mendes (TOGR) 6, Corts (IJsselmeerv 6. Molenaar (Katwi|k) 5, Lopes Silva (TOGR) 5, Van Engel (Excelsior M 5, Kenepa (Scheveningen) 5. Van Rixoort (SHO) 5.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 21