K L Vacaturekrant BDO MANPOWER Oh HOOFD FINANCIEN ADMINISTRATIE V ENTHOUSIASTE GROEPSLEERKRACHTEN(m/v) .r voor een glansrijke carrière? |n(othcek /Groep N v Senior medewerker/controller Kom langs op onze opendag! Gewijzigde Sluittijden T>e KgrtecVlietscljpol Gedragsdeskundige m/v Leerkrachten CS 5-fl meer banen op vacaturekrant.nl t wel ist. ieid, Jer icati fur Onze relatie, Chrysanthemum Breeders Association (CBA) te Rijsenhout, is actief in de veredeling van snijbloemen en potplanten. Door een breed pakket van succesvolle rassen chrysanten en asters, alsmede door een actieve marke ting, is CBA toonaangevend in de branche. De organisatie is wereldwijd actief en heeft 240 licentienemers in 40 landen. Binnen CBA werken 25 medewerkers, die de beschikking hebben over de modernste faciliteiten. Kenmerkend voor de organisatiecultuur zijn de informele omgangsvormen, de korte communicatielijnen en een professionele maar nuchtere instelling. Voor onze relatie zoeken wij een parttime: - enthousiaste en daadkrachtige teamspeler (0,8 fte) - Als Hoofd Financiën Administratie bent u lid van het MT en draagt u de verantwoordelijkheid voor het reilen en zeilen van het gehele financieel- administratieve proces. U geeft hiertoe op een motiverende en inspirerende manier leiding aan de drie administratieve medewerkers van CBA. Als financiële spil in de organisatie geeft u vorm en inhoud aan de signalerings functie richting de directie. Tot uw veelzijdige takenpakket behoren onder meer: het aanleveren van managementinformatie ten behoeve van beleidsbepaling; het opstellen van de begroting en conceptjaarstukken, inclusief liquiditeiten begroting; het beheer van grootboekrekeningen en het opstellen van financiële rappor tages; het verzorgen van de aangifte en betaling van loon-, vennootschaps- en omzetbelasting; het uitvoeren van maatwerkberekeningen ten behoeve van de royaltysplitsing; het aanvragen en administreren van subsidies; het beheren van de verzekeringsportefeuille en het controleren van verzekeri ngsfactu ren Voor het vervullen van deze functie is een financieel-administratieve achtergrond op HBO-niveau vereist (bij voorkeur SPD). U heeft ruim drie jaar werkervaring in een vergelijkbare functie opgedaan. Bekendheid met de glastuinbouwsector is daarbij een pré, geen vereiste. U beschikt over goed ontwikkelde analytische vaardigheden en kunt op alle niveaus communiceren. Uw beheersing van de Engelse taal is goed, zowel in woord als geschrift. Als persoon bent u enthousiast, flexibel en initiatiefrijk. U houdt de hoofdlijnen in de gaten, maar bent bereid om ook zelf de handen uit de mouwen te steken. CBA biedt u een zelfstandige en brede financieel-administratieve uitdaging binnen een innovatieve organisatie, waarin professionaliteit en kwaliteit hoog in het vaandel staan. Het parttime karakter van de functie maakt een combi natie van werk en zorg mogelijk. Uw sollicitatiebrief, voorzien van een op de functie toegesneden c.v., stuurt u aan BDO Consultants Personeel Organisatie, t.a.v. de heer drs. H.H.F. Nijssen, Postbus 17408, 2502 CK 's-Gravenhage. Voor verdere informatie kunt u met hem, of met de heer drs. D.S. Suesan, contact opnemen via (070) 338 08 29. Per e-mail reageren kan ook: valerie.van.velzen@bdo.nl Uw sollicitatie wordt vertrouwelijk behandeld. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. BDO Consultants Personeel Organisatie hling Katholiek [61 vijs Leiden verzorgt het ik primair en voortgezet y( ijs in Leiden en 'torbestuur Primair vijs beheert 10 holen en een speciale M voor basisonderwijs. De liggen in de volgende ien tien: uil <h rord 'ellischool master iel lorp: uwer ik akel voude: dusschool (Z/W-Rijndijk) weide (Z/W-dorp) >ud (Z/W-dorp) /pl in' scholen zijn ongeveer rsoneelsleden werkzaam, onderwijs verzorgen Dpt i'n 3200 leerlingen. In de et van elke school staan eid en een goed gisch klimaat centraal, espect en belangstelling n kaar. De betrokkenheid ouders bij de scholen is (w be ring voor de functie van leerkracht binnen het spdenvijs geschiedt in De Stichting Katholiek Onderwijs Leiden Sectorbestuur Primair Onderwijs zoekt voor de volgende scholen: St. Joseph, Oppenheimstraat 8, 2313 JE Leiden een parttime leerkracht voor groep 5, 6 en/of 7 voor 2,5 dag met ingang van 1 januari 2005 tot einde schooljaar. St. Bernardus, Kooikerspad 2,2382 EA Zoeterwoude een fulltime leerkracht voor groep 1 -2 met ingang van 10 januari 2005 tot einde schooljaar. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij: in het bezit zijn van de volledige bevoegdheid het vermogen hebben om een optimaal pedagogisch en didactisch klimaat te scheppen met aandacht voor differentiatie en instructie aan de individuele leerling de bereidheid hebben om zowel binnen- als buitenschoolse activiteiten te verrichten waarbij een flexibele werkhouding en bereidheid tot samenwerking in teamverband centraal staat over goede communicatieve vaardigheden beschikken de identiteit van de school onderschrijven. Inlichtingen: Voor nadere informatie over de vacatures kunt u zich wenden tot: St. Joseph de heer John van den Helder, directeur, tel. 071-5132263 Bernardus de heer Rob Zuiderwijk, directeur, tel. 071-5896646/06-33308633 of mevrouw Esther Fieback, tel. 071-5421600 Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie vergezeld van een uitgebreid curriculum vitae gaarne binnen 10 dagen richten aan het Sectorbestuur Primair Onderwijs, Stichting Katholiek Onderwijs Leiden, Rooseveltstraat 18, 2321 BM Leiden of per e-mail: l.van.aubel@skol.nl Kijk ook op onze website: www.skol.nl ek Groep N.V. is een snelgroeiende onderneming met 10 medewerkers actief op de automatiseringsmarkt. itbreiding hebben wij de volgende fantastische vacature op de afdeling logistiek: pimercieel Logistiek Medewerker letfctie bestaat o.a. uit: orderinvoer; begeleiding orderstroom en levertijdbewaking; inplannen jSfamheden voor ordervoorbereidende afdelingen; contacten met relaties (klanten, leveranciers, leurs....) Jij: fulltime beschikbaar, 20 a 30 jaar, opleiding MBO+/HBO niveau, kennis en affiniteit ïputers maar bovenal enthousiast, zelfstandig en accuraat. Kennis van transport is een pre. eze afdeling zijn we tevens op zoek naar personen die naast bovenstaande eigenschappen ook idinggevende capaciteiten beschikken. Reageer dan dus ook! ek biedt een afwisselende baan in een jong dynamisch team met een prettige collegiale werksfeer, t zeker van goede secundaire arbeidsvoorwaarden en volop opleidings- en doorgroeimogelijkheden, or jou? Stuur je brief met CV naar: Infotheek Groep N.V., dhr. Ü.H. Kuper, Postbus 527, M Leiden, ubbo.kuper@infotheek.nl of bel 071-8001464. Adverteren? 075-6813677 pag@hdc.nl Gemeente Hillegom Hillegom is een aantrekkelijke gemeente in de Bollenstreek, gunstig gelegen ten opzichte van steden als Haarlem, Amsterdam, Leiden en Den Haag. De omgeving is rijk aan natuurschoon. De gemeentelijke organisatie bestaat uit vier afdelingen: Gemeentewinkel, Middelen, Openbare Werken, Beleid Ontwikkeling. Daarnaast is er een Bestuur- en Managementsecretariaat. De afdeling Middelen bestaat uit de clusters Faciliteiten, ICT, P&O en Financiën. Ben jij de primus inter pares die ons cluster Financiën komt versterken? En samen met onze medewerkers de juiste kwaliteitsimpuls weet te geven? Solliciteer dan naar de functie van: 36 uur per week In deze functie ben je verantwoordelijk voor de functionele aansturing van de medewerkers van het cluster Financiën op de vier hoofdtaken: beheer, beleid, control en advies. Je zorgt voor het ontwikkelen en het uitvoeren van het gemeentelijke beleid op financieel gebied en draagt bouwstenen aan voor de verdere beleidsontwik keling en uitvoering. Daarnaast zorg je voor de inhoudelijke begeleiding van de mede werkers Financiën bij de uitvoering van de werkzaamheden, zorg je voor de werk verdeling en maak je de planning voor het cluster. In dit verband ben je belast met de kwaliteits- en kwantiteitstoets ten aanzien van de geleverde producten. Je beschikt over de juiste vaardigheden en kennis om de complexe wereld van gemeentefinanciën op begrijpelijke wijze te vertalen, zowel richting budgethouders en medewerkers, als richting management en bestuur. Wij verwachten dat je beschikt over minimaal HBO werk- en denkniveau en je hebt kennis en ervaring op het vakgebied gemeentefinanciën. Als senior mede werker/controller ben je toegankelijk, enthousiast en beschik je over goede commu nicatieve vaardigheden. Naast de 3 generieke competenties (kwaliteitsbewust, klantgericht, communicatie) herken je jezelf in de functiespecifieke competenties, o.a. plannen en organiseren, probleem analyse, coachen, overtuigingskracht en flexibiliteit. Wij bieden je, afhankelijk van opleiding en ervaring, een maximum salaris van 4.053,00 bruto per maand (indicatief functieschaal 11) bij een 36-urige werkweek. Daarnaast kent de gemeente Hillegom een groot aantal goede secundaire arbeids voorwaarden, zoals flexibele werktijden, bedrijfsfitness en een kinderopvangregeling. Inlichtingen en sollicitaties: Voor nadere informatie kun je je richten tot het hoofd van de afdeling Middelen, Hans Deul, telefonisch te bereiken op (0252) 53 72 50. Bij de selectie wordt een vertegenwoordiging van de medewerkers betrokken. Een assessment kan deel uit maken van de selectieprocedure. De gemeente Hillegom hanteert screening als onderdeel van haar werving- en selectieprocedure. Meer informatie hierover kun je vinden op onze website www.hillegom.nl Sollicitaties voorzien van een recent curriculum vitae kun je tot uiterlijk 8 januari 2005 sturen aan: het college van burgemeester en wethouders van Hillegom, ter attentie van het afdelingshoofd Middelen, Hans Deul, Postbus 32,2180 AA HILLEGOM, of per e-mail info@hillegom.nl Acquisitie stellen wij niet op prijs. Magazijnmedewerker M/V Mexx is een snel groeiend bedrijf met een groot maga zijn in Voorschoten. Voor dit magazijn zoeken we mensen voor langere tijd. De werkzaamheden bestaan uit het verzamelen van orders, controleren van goederen, laden en lossen van vrachtwagens en andere voorkomende werkzaamheden. Het werk is geschikt voor zowel mannen als vrouwen. Wat vraagt Manpower? Je beheerst de Nederlandse taal goed en je bent fulltime beschikbaar, vanaf 3 januari 2005, zowel in de ochtenden als in de avonden. Je vindt het geen probleem om in ploegen diensten te werken van 7.00 uur tot 14.45 uur en van 14.45 uur tot 22.30 uur. Wat biedt Manpower? Een goed salaris, gezellige sfeer en afwisselend werk. Kom langs op onze openmiddag dinsdag 21 december 2004 van 13.00 uur tot 17.00 uur Industrieweg 15 in Voorschoten Vragen? Neem dan contact op met Manpower inhouse bij MEXX, vraag naar Cynthia Bosman, tel.: (071) 710 76 32, e-mail: cynthia.bosman@manpower.nl. Kijk ook op www.manpower.nl your work, our job. personeelsadvertenties week 52 53 Onze vacaturekrant zal in week 52 en 53 op de volgende data verschijnen: - vrijdag 24 december - vrijdag 31 december De gewijzigde sluittijden hiervoor zijn: - woensdag 22 december, 16.00 uur - woensdag 29 december, 16.00 uur Voor vragen kunt u contact opnemen met de Personeel Accountgroep: 075 - 681 36 77. samenwerkingsschool voor zeer moeilijk lerende kinderen Het bestuur van de stichting Korte Vlietschool te Leiden roept sollicitanten op voor de volgende functie: voor 2 Zi dag per week (0,5 wtf) De gedragsdeskundige is samen met een collega verantwoordelijk voor de algehele coördinatie leerlingenzorg Taken o.a.: Ondersteuning leerkrachten bij pedagogische vragen Diagnostiek t.b.v. begeleiding en (her)indicatie Onderwijsontwikkeling Deskundigheidsbevordering teamleden Functie-eisen: Academische opleiding (ontwikkelings)psychologie of (ortho)pedagogiek Bij voorkeur in het bezit van GZ-registratie of erkenning van de diagnostische bekwaamheid door de beroepsvereniging De Korte Vlietschool stelt zich ten doel de zelfredzaamheid, de sociale vaardigheden en cognitieve ontwikkeling van de leerlingen te bevorderen in de ruimste zin van het woord. Een individuele benadering, met oog voor de specifieke mogelijkheden en beperkingen van iedere leerling afzonderlijk, vormen het uitgangspunt van de dagelijkse activiteiten binnen de eigen groep en daarbuiten. Enkele gegevens: De Korte Vlietschool heeft 119 leerlingen op de afdeling Speciaal Onderwijs en 55 leerlingen op de afdeling Voortgezet Speciaal Onderwijs De functie is vacant vanaf 1 april 2005. Voor nadere inlichtingen kunt u contact opnemen met de directeur, de heer J.A.M. Ouwerkerk of de orthopedagogen, mevrouw A.M.M. van Leeuwen en mevrouw M.J. Bos, tel.: 071 -5767532. De uitnodigingen voor gesprekken zullen na de kerstvakantie gestuurd worden. Sollicitaties dienen binnen twee weken gestuurd te worden naar de secretaris van het bestuur. Mevr. C. Kramp-Heitink p/a Schubertlaan 131 2324 CR Leiden N.B. Acquisitie n.a.v. de advertentie wordt niet prijs gesteld. Protestants-Christelijke Schoolvereniging Leiden Het bestuur van de PCS te Leiden vraagt zo spoedig mogelijk voor haar P.C. speciale school voor basisonderwijs 'De Marke' en reguliere P.C. basisschool 'Zijlwijk' m/w 'De Marke' Wij zoeken een leerkracht voor een nieuw op te starten middenbouwgroep, 9 en10 jarigen (nu nog) met ongeveer 8 leerlingen, ingangsdatum 1 februari 2005. In principe is het een tijdelijk dienstverband tot de zomervakantie. Het betreft een fulltime functie. Ervaring met leer- en sociaal emotionele problematiek is gewenst. U kiest bewust voor het PC onderwijs en beschikt over een volledige lesbevoegdheid. 'Zijlwijk' Wij zoeken een leerkracht voor de bovenbouw met ingang van 10 januari 2005, voorlopig in tijdelijk dienstverband tot de zomervakantie met wellicht de mogelijkheid op verlenging. Het betreft een parttime functie. U kiest bewust voor het PC onderwijs en beschikt over een volledige lesbevoegdheid. Inlichtingen over pc sbao 'de Marke' kunnen worden ingewonnen bij de directeur van de school: Mevr. D. van der Hofstede tel. 071-5724650 (school) of 06-55995780 (privé). Inlichtingen over pcb 'Zijlwijk' kunnen worden ingewonnen bij de directeur van de school, dhr. T. Wiegersma tel. 071-5233424 of 071-5425220 (privé). Meer informatie over beide scholen is beschikbaar via www.pcsl.nl Uw sollicitatiebrief/mail kunt u, binnen 10 werkdagen, richten aan: Het Bestuur van de Prot. Chr. Schoolvereniging Burggravenlaan 11 - 2313 HM Leiden - t.a.v. W. Boer mailadres: w.boer@pcsl.nl PBV architecten is een 18 medewerkers tellend architectenbureau dat streeft naar het ideale ontwerp per locatie, opdrachtgever en budget. Zo kan de verschijningsvorm verschillen, maar is de kwaliteit van detail en schaal altijd herkenbaar. Diversiteit in vorm en discipline: gezondheidszorg, kantoren, woningbouw, villa's en hotels. Kenmerkend voor ons architectenbureau zijn de platte organiaüe, de no-nonsense mentaliteit en de informele, collegiale sfeer. Ter versterking daarvan zoeken wij: BOUWKUNDIG TEKENAAR (m/v) Cj Functie profiel: In deze functie controleer en verwerk je de op gevraagde of aangeleverde gegevens in of tot een bouwkundige (CAD-)tekening, vanaf VO tot en met Bouwuitvoering. Opleiding MTS/HTS Bouwkunde. Voor meer informatie kun je per telefoon of per E-mail contact op nemen met Marco de Kievit (bureaucoördinator) of kijken op onze website. PBV architecten Rijksstraatweg 352 2242 AC Wassenaar Tel .070-5119260 Fax 070-5117734 Website www.pbv.nl E-mail vacature@pbv.nl PQ

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 29