SECRETARESSE Vacaturekrant M S arbo BDO ReisCircuit.nl Accoimtantskantoor M S arbo KEURINGSARTS 0 Initial Hokatex BEDRIJFSARTS Personeels Managementadviseur Medewerker Personeels- en Salarisadministratie Conciërge ROC PROJECTONTWIKKELAAR SS' De Koning to onze kleinschalige en diëntgerkhte organisatie werken accountants, fiscalisten en adviseurs voor MKB ondernemingen in diverse branches Wij adviseren en begeleiden de te ondernemin gen en vaak ook haar eigenaren op het gebied van fiscale wetgeving, financiële advisering, bedrijfsvoering en planning Tevens stellen wij voor hen jaarrekeningen, fiscale aangiften en andere financiële verantwoordingen samen. Voor het (laten) verzorgen van administraties werken wij nauw samen met de administratie specialisten van Administratiekantoor Bakker te Roelof arendsveen en Administratiekantoor van der Voorn te Hoagniade. Onze werksfeer kenmerkt zich als collegiaal en informeel. Wij hebben op ons kantoor aan De Lasso-Zuid plaats voor een: Aangifte medewerker (m/v) De financiële wereld van het Midden en Kleinbedrijf en haar ondernemers hebben je brede belangstelling. Je hebt enige werkervaring en affiniteit met het opstellen en controleren van belastingaangiften voor o.a. de inkomstenbelasting. Daarnaast ben je niet onbekend met het accuraat verzamelen en verwerken van door cliënten aangeleverde, vaak vertrou welijke, gegevens en het bewaken van de uitstelregeling voor belastingconsulenten. In de functie zul je contacten onderhouden met onze cliënten en intensief samenwerken met de adviseurs van onze accountancy groep. Wij verwachten van jou minimaal een afgeronde middel bare administratieve vooropleiding (of diploma HAVO/VWO) en/of Praktijkdiploma belastingrecht. Voor de huidige functie is een dienstverband van maximaal 80 beschikbaar. Ook herintreders zijn uitgenodigd te solliciteren. Lijkt het je iets om hierover verder te pTaten, schrijf dan een brief naar onderstaand adres of stuur een e-mail naar dhr. Hennie Redel (h.Tedel@accountantskantoordekoning.nl). Voot eventuele vragen over de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met dhr. Marcel Tuinte (071-3319689 m.tuinte@accountantskantoordekoning.nl). De Lasso Zuid 8 Roelofarendsveen Telefoon 071 3319689 Fax 071 33.9451 WWW.ACCOUNTANTSKANTOORDEKONINC.nl MCS arbo is een regionale, gecertificeerde Arbo-dienst. Bij MCS arbo werken 19 medewerkers, die de bij ons aan gesloten bedrijven ondersteunen bij verzuimbegeleiding en arbozorg van hun medewerkers. De afdeling Onderzoek en Keuring maakt deel uit van onze Arbo-dienst. Wegens uitbreiding van activiteiten zijn wij per direct op zoek naar een Voor 4 dagen/32 uur per week Aard van de werkzaamheden: - Uitvoeren van diverse keuringsactiviteiten (projectmatig op locatie) - Ontwikkelen van protocollen - Deelname aan vaccinatieprojecten Vereisten: -Opleiding basisarts - Kennis van regelgeving en richtlijnen t.a.v. specifieke beroepsgroepen - Kennis van de gezondheidsrisico's in de arbeid - Opleiding en ervaring in ergometrisch onderzoek - Opleiding en ervaring in beoordelen van ECG's en spirometrie - Goede sociale en contactuele vaardigheden - Zelfstandig en accuraat kunnen werken - Ervaring in het werken met MS Office applicaties - In bezit van rijbewijs Wij bieden een plezierige, informele sfeer, een goed salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden Bent u geïnteresseerd in deze functie, dan verzoeken wij u vriendelijk binnen 14 dagen schriftelijk of per e-mail te reageren naar: MCS arbo, Postbus 43, 2360 AA te Warmond of s.verhoog@mcs-arbo.nl, ter attentie van Sander Verhoog (Personeelszaken). Wilt u nadere informatie dan kunt u telefonisch contact opnemen met mw. Y. Wildenberg (manager Onderzoek en Keuring) te bereiken onder telefoonnummer: 071-3012449. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Teylingereind is een gesloten jeugdinrichting voor 120 jongeren. De meesten van hen zijn in afwachting van hun straf en blijven vrij kort. Een aantal jongeren zit langer bij ons omdat ze een speciale strafmaatregel hebben gekregen. We zijn op dit moment op zoek naar een secretaresse die het aanspreekt om in zo'n omgeving te werken. Het gaat om 24 uur per week. Je gaat aan de slag op het Bureau Management Ondersteuning/Jongeren- administratie. Van daaruit geef je secretariële en organisatorische ondersteuning aan het management. Minimaal een dagdeel in de week assisteer je bij de Jongerenadministratie. Je hebt een relevante MBO-opleiding, ervaring met secretarieel werk en je bent handig met automatiseringspakketten. Je ver vangt het hoofd van de afdeling bij haar afwezigheid. De werkdagen bepalen we in nader overleg. Werken op donderdagochtenden en vrijdagen is wel een vereiste. Essentiële competenties voor deze functie zijn: mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid (een schrijfopdracht maakt deel uit van de sollicitatieprocedure), klantgerichtheid en flexibiliteit. Geïnteresseerd? Kijk dan op www.teylingereind.nl/jobs voor de functiebeschrijving. Neem voor informatie contact op met de afdeling P&O, tel. 071 - 305 55 19. Stuur je sollicitatie o.v.v. de functie, naar werving@teylingereind.nl of naar Forensisch Centrum Teylingereind, t.a.v. afdeling P&O. Antwoordnummer 708, 2170 VE Sassenheim. Acquisitie n.av. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Forensisch cenimm j Teylingereind Allereerst zijn we opvoeders De reissite van uw dagblad Evmmr meerbanenopvacaturekrant.nl Succesvol marktleider Initial Hokatex is in Nederland toonaangevend In full service verhuur van toiletgroepdiensten, bedrijfskleding, linnengoed en schoonloopmatten. Daarnaast verkopen wij disposables en accessoires. Onze organisatie kent in Nederland een grote spreiding. Naast de Centrale Unit in Voorburg zijn er 7 Sales Service Branches en 6 Processing Units. Dankzij de no-nonsense mentaliteit is er sprake van een prettige en informele werksfeer. Binnen onze resultaatgerichte organisatie bereiken wij optimale klant tevredenheid door team work waarbij resultaten en participatie op alle niveaus meetellen Initial Hokatex behoort tot Rentokil Initial plc.. wereld wijd marktleider in facilitaire dienstverlening aan bedrijven en instellingen. Meer informatie over werken bij Initial Hokatex? Kijk dan op onze website www.initialhokatex.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Verkoopadviseurs m/v - Branche Delft Bij Initial Hokatex ligt de lat hoog als het gaat om de jaarlijkse groei in omzet, marktaandeel en winstgevendheid Wij streven er voortdurend naar om meer van onze producten en diensten - bedrijfskleding, toiletgroepdiensten, linnen goed en schoonloopmatten - te verkopen. Om deze ambitieuze doelstellingen te realiseren, zoeken wij voor de regio's Rotterdam en Leiden verkoopadviseurs. Je werkdag: gevarieerd Om de omzet te verhogen bezoek je dagelijks zoveel mogelijk prospects en klanten. Dit vraagt een goede voorbereiding. Hiertoe verzamel je zoveel mogelijk relevante klant- en marktgegevens. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het vastleggen van de verkoopafspraken, de offertevoorbereiding en het voeren van een nauwkeurige (klanten)administratie. je rapporteert aan de Sales Manager. Onze verwachtingen: hooggespannen De nadruk in deze functie ligt op acquisitie. Jouw pioniersgeest zorgt voor baanbrekende resultaten. Uiteraard draag je ook bij aan de realisatie van onze verkoopdoelstellingen door cross selling. Hoewel commercieel talent minstens zo belangrijk is. vragen wij minimaal HAVO en/of een commerciële opleiding op MBO-niveau Om doeltreffend invulling te geven aan deze functie kun je zelfstandig werken en heb je tenminste 2 jaar ervaring in persoonlijke verkoop aan bedrijven. Jouw commerciële en resultaatgerichte instelling combineer je met overtuigingskracht en doorzettingsvermogen, terwijl jouw sociale vaardig heden en gevoel voor humor je maken tot een prettige en geloofwaardige gesprekspartner. Natuurlijk heb je een rijbewijs en woon je in de regio, of ben je bereid hier naar toe te verhuizen Je beloning: uitstekend Kun je aan onze hooggespannen verwachtingen voldoen? Dan krijg je bij Initial Hokatex een uitstekend salaris en een I3e maand. Dit vaste inkomen kan worden aangevuld met interessante bonussen en incentives. Uiteraard krijg je een auto van de zaak en een mobiele telefoon tot je beschikking. Je vragen: bei gerust Voor meer informatie kun je contact opnemen met Harvey Seinpaal (Sales Manager), telefoonnummer OI5-25717 00. Je reactie: liefst snel Je sollicitatie vergezeld van CV kun je. voor I januari 2005. richten aan: Initial Hokatex B.V.. t.a.v. René Uijthoven (HRS). Groothandelsweg 6. 2645 EH. Delfgauw. Per e-mail reageren is ook mogelijk: ruijthoven@initialhokatex.nl. Het gaat om 16 uur per week. Als communi medewerker weet je al het nodige van comi beleid in het algemeen, de rol van communi organisaties, communicatiestrategieën en c< catiemiddelen. Dat vul je aan met minstens jaar ervaring op dit gebied. Bovendien is heti belang dat je schrijfvaardig bent, zowel t< als technisch en dat je je ook mondeling g< uitdrukken. Aantoonbare ervaring met het we Powerpoint, Publisher en Excel is een must. Essentiële competenties zijn klantgerichtheid, Textile Services Totaal helder MCS arbo is een regionale, gecertificeerde Arbo-dienst. Bij MCS arbo werken 19 medewerkers, die de bij ons aangesloten bedrijven ondersteunen bij verzuimbegeleiding en arbozorg van hun medewerkers. Conti nuïteit en persoonlijke benadering zijn daarbij van groot belang. Wegens groei en uitbreiding van deze acti viteiten zijn wij per direct op zoek naar een Voor 40 uur per week 5 dagen per week. De bedrijfsarts is als medisch specialist verantwoordelijk voor alle medisch inhoudelijke zaken op arbo- en verzuimgebied. Aard van de werkzaamheden: bedrijfsgeneeskundige taken (verzuimbegeleiding, arbozorg, deelname SMT, etc.) klantenbeheer deelname intern overleg (artsenoverleg, teamoverleg, ICT-overleg) Vereisten: bij voorkeur geregistreerd bedrijfsarts aantoonbare ervaring op het gebied van de bedrijfsgezondheidszorg goede sociale en contactuele vaardigheden zelfstandig en accuraat kunnen werken ervaring in het werken met MS Office applicaties (Word/Excel/Access) en Windows Wat wij bieden: een plezierige, informele sfeer gemotiveerde collega's een goed salaris goede secundaire arbeidsvoorwaarden Bent u geïnteresseerd in deze functie, dan verzoeken wij u vriendelijk binnen 14 dagen na het verschijnen van deze krant schriftelijk of per e-mail te reageren naar: MCS arbo, Postbus 43, 2360 AA te Warmond of s.verhoog@mcs-arbo.nl, ter attentie van Sander Verhoog. Wilt u nadere informatie dan kunt u telefonisch contact opnemen met dhr. C. Schrader (bedrijfsarts), te bereiken onder telefoonnummer: 071 - 3012449. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ROC Leiden zoekt: Leiden Interesse! Kijk op www.rocleiden.nl en organiseren, flexibiliteit en creativiteit. Je opleidingsniveau is MBO-PR en communicati vergelijkbare opleiding). Een schrijfopdracht deel uit van de sollicitatieprocedure. Deze fun heeft vooralsnog een tijdelijk karakter. Na bekijken we of de functie ook een structurele in de organisatie krijgt. Geïnteresseerd? Kijk dan op www.teylingerein voor de functiebeschrijving. Neem voor inform contact op met de afdeling P&O, tel. 071 - 30! Stuur je sollicitatie o.v.v. de functie, naar werving@teylingereind.nl of naar Forensisch Cf^ Teylingereind, t.a.v. afdeling P&O. Antwoordnu 708, 2170 VE Sassenheim. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs Forensisch centrum j Teylingeijrij Allereerst zijn we opvoedW Onze relatie, een middelgrote projectontwikkelings- en bouwondernen jt de regio Leiden, realiseert nieuwbouw-, renovatie- en onderhoudsproje de woningbouw en utiliteitsbouw. Het bedrijf heeft in de afgelopen jar prima ontwikkeling doorgemaakt en beschikt over een solide portefeuil de nabije toekomst. Kenmerkend voor de organisatie zijn de no-no P cultuur, vakmanschap en de hoge kwaliteit. Namens onze relatie zijn wij op zoek naar een: commerciële en resultaatgerichte relatiebouwer - Als projectontwikkelaar houdt u zich bezig met het verwerven van pot ontwikkelingslocaties en het tot ontwikkeling brengen van bouwpl U beschikt over een uitstekend netwerk, volgt de marktontwikkelin| sc traceert potentiële projecten. U verricht onderzoek naar de haalbaarhe -s projecten, biedt ondersteuning bij de voorbereiding en adviseert de d o hierover. In deze unieke functie onderhandelt u met overheden, opt"» gevers en adviseurs. U bent de spil in het ontwikkelingsproces en weet in de markt te verzilveren. Om van deze uitdagende en interessante functie een succes te kunnen r beschikt u over een afgeronde opleiding op HBO-niveau, bij voorkeur bouwkundige richting. U beschikt over relevante kennis van de ma minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring in de projectontwikkeling (w en utiliteitsbouw) op technisch, juridisch en financieel gebied. U be. resultaatgerichte en daadkrachtige netwerker met goede communicati commerciële vaardigheden. U bent in staat om, met behoud van zelfst n heid, in teamverband te opereren. Geboden wordt een afwisselende en zelfstandige functie in een dyi werkveld. Uw successen vertalen zich direct in bedrijfsactiviteit arbeidsvoorwaardenpakket is uiteraard in overeenstemming met het van de functie. Indien uw interesse is gewekt, kunt u uw sollicitatie, voorzien van een functie toegesneden CV, sturen aan mevrouw drs. A. Kamminga, 17408, 2502 CK 's-Gravenhage. Voor nadere inlichtingen kunt u tele! i contact met haar, of met de heer drs. D.S. Suesan, opnemen via (070) 338 a Uw sollicitatie wordt uiteraard vertrouwelijk behandeld. Een psychol onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. BDO Consultants Personeel Organisatie

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 28