jkVacaturekrant Rijnland O Je tijd vooruit Servicetechnicus Servicetechnicus werktuigbouw electrotechniek Een nieuwe uitdaging in 2001 Senior Accountmanager m/v 36 uur per week DZ3 Mensen voor mensen Met de helikopter naar je werk? fS^WÊKJ meerbanenopvacaturekrant.nl Adverteren? 075-6813677 pag@hdc.nl Voor het Bureau Commerciële Zaken zijn wij op zoek naar een: DZB is de gemeentelijke dienst voor arbeidsontwikkeling voor Leiden en de regio. Als uitvoeringsorganisatie voeren we de Wet Sociale Werkvoorziening uit. Daarnaast verrichten we taken ten behoeve van de Wet Werk en Bijstand. DZB biedt aangepast werk en de mogelijkheid tot arbeidsontwikkeling en reïntegratie aan verschillende groepen medewerkers met een afstand tot de arbeidsmarkt. Dit wordt mogelijk gemaakt door het inzetten van interne leerwerkplekken en externe stage- en detacheringsplaatsen. Le Pooleweg 11 2314 XT Leiden Postbus 387 2300 AJ Leiden Tel071-581 8585 Fax 071-541 10 58 In de slag die DZB momenteel maakt naar een meer resultaat- en extern gerichte organisatie, willen wij een impuls geven aan de commerciële activiteiten van DZB. Groei en vernieuwing in werkaanbod is zowel van belang voor onze huidige populatie medewerkers als voor de cliënten die in een reïntegratietraject slechts kort bij ons zullen werken en leren. DZB richt met dit doel een Bureau Commerciële Zaken op. Dit bureau zal bestaan uit een Senior Accountmanager, een Acquisiteur en een medewerker PR- en Communicatie. Het bureau valt rechtstreeks onder de directeur en zal functioneel worden aangestuurd door de drie sectormanagers van DZB Leiden. Voor dit bureau zoeken wij een: Senior Accountmanager m/v die met enthousiasme, veel eigen initiatief en doorzettingsvermogen onze organisatie komt versterken Takenpakket: - Opstellen van een jaarlijks acquisitie plan in samenwerking met de deel nemers aan het Commercieel Overleg. - Opbouwen en onderhouden van een relatienetwerk met relevante branche- en koepelorganisaties. - Bezoeken en zelf organiseren van klantbijeenkomsten, presentaties, e.d. ter promotie van DZB. - Acquireren van nieuwe werksoorten voor de interne productiesectoren - Signaleren van mogelijkheden voor de sector Arbeidsontwikkeling, die zich bezig houdt met het extern plaatsen van medewerkers. - Mede helpen opbouwen van een Bureau Commerciële Zaken. - Coördineren van de werkzaamheden van het nieuw op te richten Bureau Commerciële Zaken. - Uitvoeren van marktanalyses en n.a.v. hiervan opstellen van operationele doelen - Direct aansturen van een medewerker PR- en communicatie en een acquisi teur. - Nauw samenwerken met andere disciplines binnen DZB en rapporteren aan de directeur. Uw profiel: - Opleiding op minimaal Hbo-niveau. - Goede kennis van de regionale Leidse arbeidsmarkt. - Aantoonbare acquisitie-ervaring, bij voorkeur in een productiematige omgeving. - Goede leidinggevende capaciteiten. - Uitstekende commerciële en contactuele vaardigheden en een goed begrip van marketingconcepten. - Het vermogen om draagvlak te creëren en resultaatgericht te coördineren. - Goede representatie en het vermogen om u goed te kunnen presenteren - Geen 9 tot 5 mentaliteit. - Succesvol vanwege drive en in staat om kansen te signaleren en te creëren. - Kennis van de moderne presentatie technieken. Aanvullende informatie: Het gaat om een veelzijdige functie op basis van een 36-urige werkweek Salarisindicatie maximaal 3.518,- bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring. Uitstekende secundaire arbeids voorwaarden. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw J. Dekker (consulent P&O) tel. 071 5818557. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 2 weken na verschijning sturen aan mw. J. Dekker, Postbus 387, 2300 AJ Leiden, of e-mailen naar j.dekker@dzb.nl Acquisitie n.a.v. van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Teamleiders met ervaring in de reisbranche m/v Hoe klantvriendelijk ben jij eigenlijk? 'euke baan o s"ccesvol co"tactcentp Jansen Venneboer Customer Dialogue is een jong en dynamisch contactcenter, dat zich bezighoudt met het afhandelen van verschillende vormen van binnen komende en uitgaande communicatie voor bedrijven. Om de toenemende vraag van opdrachtgevers te kunnen facilitercn zijn wc op zoek naar nieuwe teamleiders. Meer weten? Kijk op ivui iancpnvpnnphnpr r Je houdt je op de klantenservice en reserverings afdeling van een Nederlandse luchtvaartmaatschappij bezig met de implementatie van het project en trainingen. Je geeft dagelijks de leiding aan 8 communicators, je onderhoudt contact met de opdrachtgever en je verzorgt of delegeen de zaken die hieruit voortvloeien. Je kunt knelpunten in een vroeg stadium signaleren, je maakt rapportages en je bewaakt het niveau van de communicators. Je hebt aantoonbare ervaring in de reisbranche, in ticketing en mrt cutrpmpn alc Amadpnc 1/» cnrwLr arvA Mwlprlanilc en Engels (Duits, Frans of Italiaans is een pre). Werk tijden variëren en zijn van maandag t/m vrijdag tussen 8.00 en 20.00 uur en afwisselend op zaterdag van 8.00 tot 16.00 uur. Ben je geïnteresseerd en heb je de juiste kwaliteiten? Stuur dan een kort bericht met cv naar Myrthc van de Kieft via vacature@jansenvenneboer.nl JüTlSenv e nn Stationsplein 114. 2011 LN Haarlem T>l^fnnn 07* - S11 71X10 gemeente Haarlemmermeer www.haarlemmermeer.r Bij ons is er altijd wel wat aan de hand. Ben je niet betrokken bij nieuwe ont wikkelingen rond Schiphol, dan gaat het wel over een nieuw stuk rijksweg. Maar ook de kwaliteit van de leef omgeving en de zorg voor jong en oud bieden spannende uitdagingen. De vraagstukken zijn vaak behoorlijk complex en ontwikkelingen kunnen van de ene op de andere dag in een stroomversnelling raken. Daarom zoeken wij mensen die hun tijd vooruit zijn. Die niet bang zijn hun tanden te zetten in een vooruitstrevend project, waarvan de lijnen nog niet com pleet zijn uitgestippeld. De complexe vraagstukken binnen onze gemeente, zowel vandaag als in de toekomst, vragen om moderne, integere mensen, die durf, doorzettingsvermogen en klant gerichtheid goed weten te combineren. Zorgvuldig heffen en innen van belastingen: leuker kun je het niet maken, maar wel overzichtelijk Je bent accuraat en doortastend en vindt het een uitdaging om de taxateurs te ondersteunen bij het waarderingsproces. Je zorgt dat de WOZ-administratie actueel blijft door het verzamelen, onderzoeken, verwerken en con troleren van object- en subject gegevens. In het kader van de wet WOZ verwerk je snel en nauwkeurig kadastrale en markt gegevens omtrent nieuwbouw, verbouw en sloop. Je kunt goed omgaan met spreadsheet MBO-/HBO-niveau, max. salaris 2.802,- bruto per maand. Vac.nr. DM/04-23. Als jij je tijd vooruit bent, ben je intussen misschien al met één hand onze site aan het opzoeken. Hier vind je meer informatie over de functies die wij op dit moment graag willen vervullen. Of neem contact op: jetijdvooruit 5 haarlemmermeer.nl Gemeente Haarlemmermeer, afdeling P&O, postbus 250, 2130 AG Hoofddorp Tel. 023 567 62 59. Lever je oude mobieltje in en geef een hersenpatiënt een betere toekomst. De Hersenstichting Nederland maakt zich sterk voor 3,5 miljoen mensen met een hersenaandoening U kunt daarbij helpen: haal bij de DA drogist een zakje en stuur uw oude mobiele telefoon op! wwwhersenstichting.nl 070-360 48 16 Stichting Alatus. zorggroep Zuid-Holland Noord is ontstaan uit een fusie tussen het Rijnland Ziekenhuis met locaties in Leiderdorp en Alphen aan den Ri/n en de verpleeghuizen Leythenrode in Leiderdorp en Oudshoorn/Noorderbrink in Alphen aan den Rijn. Binnen Alatus zi/n ongeveer 2700 mensen werkzaam. De renovatie en nieuwbouw van beide ziekenhuislocaties monden straks uit in een geheel gemoderniseerd ziekenhuis dat voldoet aan de eisen van deze tijd. Wij hechten aan een goede werksfeer waarbinnen we met plezier ons werk doen. Hierbij staan de patiënt en bewoner centraal. Veel aandacht gaat uit naar de voortdurende verbetering van onze dienstverlening De civiel technische afdeling (CTA) is onder andere verantwoordelijk voor hel onderhoud aan de gebouwen en de gebouwgebonden technieken. Voor het team dat belast is met de onderhoudswerkzaamheden en voor het werktuigbouwkundige team zijn wij op zoek naar een gemotiveerde en enthousiaste: 36 uur per week (100%) vacaturenummer RL068 36 uur per week (100%) vacaturenummer RL069 Het betreft hier vacatures voor bepaalde tijd (1 jaar), met mogelijkheid tot verlenging. Uw werkzaamheden als servicetechnicus werktuigbouw: - het verrichten van correctieve en preventieve onderhouds werkzaamheden aan werktuigkundige installaties en apparatuur; - het zelfstandig afhandelen van storingen. - volgens rooster vervullen van bereikbaarheidsdienst. Wij vragen: - diploma MTS-werktuigbouw (of gelijkwaardig niveau) aangevuld met ervaring in de uitvoering van onderhoud; - aanvullende cursussen op het terrein van elektrotechniek, medische gassen techniek of bereidheid tot het volgen van cursussen; - bereidheid tot het verrichten van werk buiten reguliere arbeidstijden; - affiniteit met computers; - rijbewijs B; - service gerichte instelling. - u dient het ziekenhuis binnen 30 minuten te kunnen bereiken Nadere informatie over de functie wordt verstrekt door S. de Jong. manager civiel technische afdeling, telefoon nummer 071 - 58 28 174. Je sollicitatiebrief kun ie richten aan Alatus. t a v H. Smeele-Petit. afdeling personeel en organisatie, postbus 4220. 2350 CC Leiderdorp onder vermelding van vacaturenummer RL068 of RL069 Uw werkzaamheden als servicetechnicus electrotechniek: - het uitvoeren van correctieve en preventieve electrotech- nische onderhoudswerkzaamheden van algemene aard; - een aantal specialistische aandachtgebieden zoals Nen 3140 keuringen, meet- en regeltechniek, communicatie en verlichting. Wij vragen: - een enthousiaste servicetechnicus electrotechniek met een diploma MTS-energietechniek. TSI. of gelijkwaardig. - in verband met het takenpakket is het wenselijk dat u 36 uur per week beschikbaar bent en de bereidheid hebt om volgens rooster bereikbaarheids- en storingsdiensten te draaien. Wij bieden voor beide functies: - een maximaal salaris van 2.507.- bruto per maand (FWG 45) bij een 36-urige werkweek. De CAO Ziekenhuizen is van toepassing. ziekenhuis We hopen u te kunnen verwelkomen in onze organisatie die volop in beweging is! Nu is dit wel een klein beetje overdreven, maar onze Service Monteurs zien veel van de wereld. Zij hebben zeer afwisselend werk en voeren deze, eventueel met ondersteuning van een project engineer, zelfstandig uit. Na een ruime inwerkperiode waarbij je technische kennis van onze systemen opdoet, reis je per vliegtuig of helikopter, maar soms ook gewoon met de service bus, naar de verschillende locaties om je werk uit te voeren. Je werk bestaat o.a. uit het opstarten en onderhouden van technische hoogwaardige pneumatische en hydraulische besturingssystemen voor de olie- en gasindustrie, maar ook voor het oplossen van storingen draai jij natuurlijk je hand niet om. Wij stellen hoge eisen aan onze mensen, maar wij stellen daar uitdagende en verantwoordelijke banen tegenover. De beloning is uiteraard navenant. Wanneer je het zat bent om met een service bus in de file te staan, een uitdagende baan zoekt en een afgeronde opleiding op MTS-niveau hebt, bij voorkeur kennis van hydraulica, richt dan uiterlijk 7 januari 2005 je sollicitatiebrief aan: energy systems Onze organisatie, de Frames bestaat uit twee dynamische zelfstandige ondernemingen: Frames Energy Systems en Frames Process Systems, beide actief in de internationalei en gas industrie. Frames Energy Systems is gespecialiseerd in het ontwerpei bouwen en installeren van insl en besturingssystemen. Frames Energy Systems BV, Energieweg 28, T.a.v.MariëtteHouwer (P&OManager) e-mail: m.houwer@frames-group.com 2382 NK Zoeterwoude 071 -5811800 www.frames-group.com Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Op dit moment zijn er 95 mense onze organisatie werkzaam. Naast veiligheid, gezondheid, k\ technologische kennis hechten belang aan een goede werksfee bedrijfscultuur is informeel. Van onze mensen verwachten pragmatische aanpak en een hi van zelfwerkzaamheid, passent hoge gemiddelde opleidingsnivt binnen de organisatie. ASSURANTIEHUIS ADVIESGROEP De Assurantiehuis Adviesgroep BV, momenteel 17 medewerkers, is een onafhankelijke adviseur op het gebied van verzekeringen, pensioenen en hypotheken Onze relaties kunnen zeker zijn van een deskundige en persoonlijke begeleiding bij schade en de keuze van verzekering, pensioen en/of hypotheek Het lidmaatschap van de NVA zorgt onder meer voor een kwaliteitswaarborg van onze advisering aan ruim 6000 relaties die zich hoofdzakelijk in de Randstad bevinden. De Assurantiehuis Adviesgroep heeft de afgelopen jaren een sterke groei doorgemaakt. Assurantiehuis Adviesgroep BV Stadhouderslaan 12 2517 HW Den Haag 070-3924611 www.assurantiehuis.nl Commercieel allround adviseur (binnendienst) p Je hebt inmiddels meer dan 5 jaar werkervaring bij een assurantiekantooi diverse fronten en hebt dus behoorlijk wat kennis op het gebied van scha bedrijfsverzekeringen. Ook heb je ervaring met pensioenen, lijfrente- en I verzekeringen. Het is in deze functie noodzakelijk dat je minimaal op "A-n kunt presteren. Uiteraard ben je bereid verder te studeren om in ieder ge\ kennis op peil te houden. Binnen ons team beheer je een grote groep totaalrelaties (particulier en MKB). Administratief medewerker verzekeringen j In deze functie is het belangrijk dat je enige jaren allround werkervaring opgedaan hebt bij een assurantiekantoor en dus behoorlijk wat kennis en ervaring hebt op het gebied van particuliere verzekeringen en (bij voorkei MKB-schadeverzekeringen. Het is voor deze functie noodzakelijk datje n op "B-niveau" kunt presteren. Uiteraard ben je bereid verder te studeren, ons team beheer je een grote groep particuliere relaties. Het aanbod.. We bieden een interessante mogelijkheid aan initiatiefrijke mensen die op zijn naar een nieuwe uitdaging. Je hebt binnen onze groep de mogelijkhe verder te ontwikkelen. Je werkt geheel zelfstandig en samen met collega' verantwoordelijk voor het onderhoud en de advisering van onze relaties e ondersteuning van de buitendienst. Het salaris is in overeenstemming m« zwaarte van de functie en de Assurantiehuis Adviesgroep heeft een uitge pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? nv Wanneer je je kunt vinden in een bovenstaand profiel, stuur dan je sollicitatie binnen 14 dagen, voorzien vi curriculum vitae, aan Assurantiehuis Adviesgroep BV t.a.v. Berend Tooms, Postbus 82015, 2508 EA DEN Voor meer informatie kun je met hem contact opnemen op 070-3924611 Bij de Assurantiehuis Adviesgroep werken creatieve mensen met init Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 26