FAMI LI erichten O Laat kinderen spelen JantjeüBeto Lever je oude mobieltj in en geef een hersenpatiënt een betere toekomst. ReisCjrcuit.nl 0 Advertentieservice hdcmedTa Help een kind Qe6r. van der St Hersenstichting Nederland DINSDAG 14 DECEMBER 2OO4 901 Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten@nhd.hdc.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via fax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA EdisonweglO, 1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement, Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editiefs), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Overleden Zoals er mensen zijn die zingen, niet omdat zij willen, maar omdat er een stem in hen oprijst, zo zijn er ook mensen die geloven, niet uit angst, niet uit hoop op beloning, maar omdat zij krachtens hun wezen niet anders kunnen. Intens bedroefd stellen wij u in kennis van het over lijden van mevrouw E. Audiffred-Minderhoud echtgenote van P. L. Audiffred t 1992 Geliefde levenspartner van J. Schalk 's Gravenhage 03 mei 1943 t Hoogmade 12 december 2004 Machteloos hebben wij moeten toezien hoe zij haar dappere, maar ongelijke strijd heeft verloren. J. Schalk Emile Audiffred Vincent Audiffred - Fleur Groos Moeder T. Minderhoud-Brouwer Fam. Heemskerk-Minderhoud Chr. Minderhoud J. Schalk jr. Fam. Jansze-Schalk Fam. Schalk Correspondentieadres: Kerkstraat 18 2355 AE Hoogmade Gelegenheid tot condoleren is op woensdagavond 15 december 2004 van 19.00 uur tot 20.30 uur in de R.K. kerk, Kerkstraat te Hoogmade. De afscheidsdienst van Ellerien wordt gehouden op donderdag 16 december 2004 om 14.00 uur in de Ned. Herv. Kerk, Vissersweg 1 a, Hoogmade. De begrafenis is aansluitend op de begraafplaats van de R.K. kerk. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren en het nuttigen van een kopje koffie in 'De Kromme Does'. Heden overleed toch nog onverwacht tot ons grote verdriet onze geliefde vader, schoonvader en opa Johan Herman Pleiter Voormalig huisarts te Leiden Weduwnaar van E. J. Landaal Rotterdam, 11 maart 1922 Leiden, 10 december 2004 Amsterdam: Annelies Verheugt-Pleiter Toon Verheugt Nikie Paul Bas Daan Hilversum: Hans Pleiter Rolien Pleiter-Jimmink Bruno Pamela Boris Monnickendam: Dickjan Pleiter Madeleine van Rossum Maartje Bart Amsterdam: Dolf Pleiter Maria Post Nadja Rex Correspondentieadres: J. E. Verheugt-Pleiter Weldam 9 1081 HN Amsterdam Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 15 december van 19.30 tot 20.15 uur in het Uitvaartcentrum Monuta Van der Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden. De samenkomst zal plaatsvinden op vrijdag 17 december om 14.00 uur in de aula van begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden, waarna de begrafenis zal volgen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Zoals hij was zo rustig zo acht zo is hij gegaan een man om van te houden Na een moedige strijd tegen de ziekte die meer van hem vroeg dan hij liet merken, is rustig ingeslapen mijn lieve man, zorgzame (schoon)vader en trotse opa. johannis Gerardus van der Zwet Joop 6 maart 1938 13 december 2004 Ineke van der Zwet - Hoogeveen Ingrid, Cees Marinka, Jarno Marco 13 december 2004 van Harteveldstraat 20 2371 VL Roelofarendsveen Joop is thuis De avondwake wordt gehouden op donderdag 16 december om 19.00 uur in Parochiekerk Jacobus de Meerdere, Meerkreuk 3, Oude- Wetering, waarna er gelegenheid is tot condoleren. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 17 december om 11.00 uur in bovengenoemde kerk, waarna wij hem zullen begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats van de Paro chiekerk St. Petrus Banden te Roelofarendsveen. Na een lange tijd van vrees en hoop is, toch nog onverwacht, van ons heengegaan jacobus Ranselaar in de leeftijd van 84 jaar. K. M. Ranselaar-van Dijk Silvio Ranselaar Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen die hem tot het laatst dierbaar zijn geweest. 'Wij danken Silvio voor de goeie zorg en toewijding.' Correspondentieadres: Witte Rozenstraat 21, kamer 224 2311 XS Leiden Geen bloemen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen in Uitvaart Zorgcentrum Leiden, Lange Mare 69, Leiden, dins dag 14 december tussen 20.15 en 21.00 uur. De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal plaatshebben in de aula van crematorium 'Rhijnhof', Laan te Rhijnhof 4 (ingang Haagse Schouwweg), Leiden, donderdag 16 december om 12.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. 'n Beetje. Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje En alle beetjes die je stierf 't is vreemd maar die vergeet je Het is je dikwijls zelf ontgaan je zegt ik ben wat moe maar op 'n keer dan ben je aan je laatste beetje toe hiermede geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man,onze vader,groot-en overgrootvader Arie Vermeer Echtgenoot van M.van der Louw Op de leeftijd van 87 jaar. Katwijk M.Vermeer-van der Louw Delft Willy en Ton Eersel Aart en Thea Woubrugge Gretha en Han Leiden Ria en Kees Klein-en achterkleinkinderen Troelstrastraat 21 2221 RH Katwijk, 11 december 2004 Op donderdag 16 december is er 's morgens vanaf 11.30 gelegenheid tot afscheid nemen en condole ren in de aula van de algemene begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee,vervolgens zal de uitvaartplechtigheid gehou den worden,waarna de teraardebestelling,omstreeks 13.00 aldaar zal plaatsvinden Hiermede vervullen wij onze droeve plicht u kennis te geven van het overlijden van Leonardus Jacobus Petrus van der Geest •Leiden, 2 januari 1947 Gitstraat 1 2332 RB Leiden 071-5730830 Leiden, 12 december 2004 Monuta-' t Leidse Huys De begrafenis zal plaatshebben op vrijdag 17 december om 11.10 uur op de begraafplaats 'Rosenburgh' Rosenburgherlaan 5 te Voorschoten. Van 11.00 uur tot 11.05 uur is er gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van de begraafplaats. Dennis van Zuijlen Dennis Bernard Paul Steeds zullen we je tegenkomen Zeg nooit: 't is voorbij" Alleen je lichaam werd weggenomen Niet wat je was of wat je zei Gestreden tot het laatste moment hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze meester en collega. Wij zullen hem missen, maar strijden om hem de warmte te laten voelen die hij ook altijd voor ons had. Zijn motto was: "Doorgaan totdat je niet meer kunt" Dennis kan niet meer. Wij nog wel! Het team van 't Klankbord, de medezeggenschaps raad, de ouderraad en de Stichting Overblijven wen sen zijn ouders, familieleden en vrienden de kracht toe om met dit grote verlies verder te kunnen gaan. Leiden, 14 december 2004 Some say love, it is a river, that drowns the tender reed. Some say love, it is a razor that leaves your soul to bleed. Some say love, it is a hunger, an endless aching need. I say love, it is a flower, and you it's only seed. Bedroefd, maar met bewondering voor de wijze waarop hij zijn langdurige ziekte heeft gedragen en dankbaar voor alles wat hij voor ons betekend heeft, hebben wij kennis genomen van het overlijden van Dennis van Zuijlen Dennis mocht slechts 34 jaar worden. Dennis was sinds 2001 een zeer gewaardeerd lid van onze vereniging. Helaas heeft hij door zijn ziekte niet lang kunnen genieten van het zingen wat hij zo graag deed. Wij wensen zijn familie heel veel sterkte en warmte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden Popcore All Sounds Ik ben de opstanding en het leven, wie in mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven. Heden heeft mijn moeder haar laatste reis aange vangen. Petronella johanna de Water 7 juli 1922 1 13 december 2004 Leiden: Piet Bleiji Correspondentieadres- Hof van Roomburgh 46 2315 ZC Leiden Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op woensdag 15 december om 19.00 uur in Huize Roomburgh. Hof van Roomburgh 46 te Leiden. De uitvaart zal worden opgedragen in de kapel van Huize Roomburgh op donderdag 16 december om 13.15 uur. De bijzetting in het familiegraf zal aansluitend om circa 14.45 uur plaatsvinden op R.K. Begraafplaats Zijlpoort, Haven 64 te Leiden. Wij danken de medewerkers van Huize Roomburgh voor de liefdevolle verzorging. Ons bereikte het droeve bericht dat op 7 december 2004 plotseling is overleden onze oud-medewerker de heer H. F. Kuipers De heer Kuipers was van 1969 tot 1994 als hoofd civiele dienst in dienst van ons ziekenhuis. Ons medeleven gaat uit naar zijn familie. Directie en medewerkers Diaconessenhuis Leiden Enige en algemene kennisgeving. Na een moeizaam leven is plotseling overleden Johanna Catharina Krol 12 mei 1926 Leiden 12 december 2004 Laatst wonende, Woon- en zorgcentrum Haagwijk Beethovenlaan 2 2324 EL Leiden. Giel Horikx Correspondentieadres: M. J. Horikx De Laak 3 5662 JD Geldrop Mijn schoonzus is overgebracht naar Uitvaart centrum Monuta van Luit, Willem de Zwijgerlaan 179 te Leiden, bezoek na een telefonische afspraak 071-5213231. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 17 december om 16.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ont vangkamer van het crematorium. I kalender agenda 2005 óók kerst- wenskaarten! Bij exploot van ondergete kende d.d. 10/12/2004 is op verzoek van de Officier van Justitie te Leeuwarden aan K. E. Ellerby, thans zonder vaste woon- en of verblijf plaats, betekend; een dwang bevel d.d. 1/12/2004 van de Officier van Justitie te Leeuwarden met bevel om te betalen 218,89. Een afschrift van dit exploot is af te halen door betrokkene op onderstaand adres. C.C.A. de Winter t.k.-deurwaarder Deurwaarderskantoor Buik Van der Horst Boommarkt 3A, Leiden Tel. 071-5161025 De reissite van uw dagblad "Bont Lammy mode UW VEROUD BONTMANT] NIEUWE STI U kunt uw veroudei niet meer passendel mantel laten aanpas omwerken bij Gebr. van der Bontkenners bij uit Bijv. in bodywarme 3/4 mantel met evt. toevoeging van andi oorten, leder of suèj Natuurlijk kunt u ook bij ons terecht voort nieuwe bontmantel, lammy. bonthoeden oj reparatie van uw mantel. Wagenweg 11, Haarlem (bij Houtplein) Telefoon 023-5312086 Hertenlaan 8, Bergen. Telefoon 072-58955 (Telefonische afspraak gewenst) A1s kinderen samen spelen leren ze samenleven. Denk samen met uw kinderen na over waar en hoe zij kunnen spelen. Vraag het gratis SpelenSpel aan bij Jantje Beton! NATIONAAL JEUGD FONDS Postbus 85233, 3508 AE Utrecht, info@jeugdfonds.nl De Hersenstichting Nederland maakt zich sterk voor 3,5 miljoen mensen met een hersenaandoening. U kunt daarbij helpen: haal bij de DA drogist een zakje en stuur uw oude mobiele telefoon op! www.hersenstichting.nl 070-360 48 16 Giro 860

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4