'In de eredivisie moeten meer Nederlanders spelen' SPORT 'Quick Boys-trainer Gert Aandewiel in beeld bij Sparta' Neeskens aangeslagen na ontslag door NEC Nicky Hofs naar Feyenoord Bondscoach Van Basten pleit voor invoeren nieuwe regel Scheur in bolwerk AZ 'Je bent een bikkel of je bent het niet' Sprengers doet beroep op allochtone vrijwiligers De trainer van UVS xhoopt Charisteas ibdam-Ajax hoopt deze overeenstemming te be- n met Angelos Charisteas. "j jnvaller van de Duitse pioen Werder Bremen in Amsterdam Zlatan himovic opvolgen. Volgens litter John Jaakke onder- lelt de club een dezer da- J jver de transfer van de se spits, die weg wil bij ,3 nen omdat hij tot bankzit- ijkt veroordeeld. De preses at gisteren bij de Amster- j* ise tv-zender AT5. vtsjenko de ite van Europa r U5 - Andrej Sjevtsjenko is 1 ren uitgeroepen tot Euro- voetballer van het jaar. In irkiezing van het vakblad ce Football, waaraan jour- sten uit de 52 UEFA-landen S deden, kreeg de 28-jarige aïense spits van AC Milan lorkeur boven de Portu- Deco en de Braziliaan Ro- inho, beiden onder con- bij Barcelona. Sjevtsjenko de Tsjech Pavel Nedved, ui innaar van de gouden bal as )03, op. Het is de derde keer Idt ;en Oekraïener voetballer si het jaar is geworden in Eu- e i. Oleg Blochin (1975) en Belanov (1986) gingen tsjenko voor. si)n Cemerden nar Hilverheide 9 io' mond - Melle van Gemer- venuilt Dekker Tennis voor ni skampioen Hilverheide. De ie terdamse tennisser kwam ii jaar uit voor de Warmond- ub, die dit jaar uit de eredi- in degradeerde. Hilverheide Sc enteerde ook Michaëlla ini icek als nieuwe speelster, fili 5-jarige, kersverse natio- de master, stond vorig jaar al ïl ir contract vandeHilver- i se vereniging, maar speel- et. Het halfzusje van Ri ds dKrajicek betreedt nu wel olledige competitie het li) |*rk. e*1 EK-finale 1988 aks in museum ohi II iDWiiK - De bal waarmee tijt co van Basten in 1988 de 011 inale tegen de Sovjet-Unie iste, is straks te bewonde- m; in het nieuwe voetbalmuse- da n Middelburg. De bonds- h overhandigde de bal gis- 1 aan journalist Matty Ver- we man, één van de initiatief- ni lers van het museum. Ver- 0 imen verklapte dat inmid- ook voetbalschoenen van 0: er anderen Faas Wilkes en dvan Nistelrooij zijn te be- raa deren. Hetzelfde geldt voor te svan Pelé en Diego Mara is 3. uil al en Sociedad tien duel uit ;n id. rid - Real Madrid en Real jedad spelen hun zondag aakte duel uit. De clubs men gisteren overeen dat 5 januari de laatste vier ,1 uten afmaken. De scheids ter stuurde beide ploegen lagavond het veld af na een 1 C imelding. Stadion Bema- Lv ^vaar op dat moment 00 toeschouwers zaten, 1 vervolgens in zijn geheel uimd. De stand in de 87ste iiutwas 1-1. dieresse PSV jljor Amerikaan ea "?viN - PSV beschouwt de eve ïrikaanse jeugdinternatio- iddie Johnson als een mo- ke versterking voor de toe- I t 1st. De 20-jarige aanvaller £0lj Dallas Burn maakt een top- n -[ oen door in de Major Soc- 30r League, waarin hij met zaJ ilf doelpunten topscorer is. ison liep in september twee ujjl en stage bij Manchester ,an! ted. In Engeland komt hij na ens gebrek aan internatio- lte ervaring niet in aanmer kt voor een werkvergunning. S uithard blijft in rmule 1 rijden 3 - D vid Coulthard is ook nea end jaar actief in de For- In e 1. De Schot heeft zich ver- p irdvan een stoeltje in het va, Bullteam. Dietrich Mate- e^l tz, de baas van de renstal q s ontstaan uit de resten van jets laguar-team, heeft dat gis- ton n ^evestigd. Coulthard was ids! *>e wee^ testrijder ac- nta voor Red Buil nadat hij eer- jjjjj dit jaar ontslagen was bij aren-Mercedes. lata irnf ud voor s een dl ANceles - De Nederlandse oD UlenP'°eg heeft op de slot- ioud Van wereldbekerwed- jo0 den baan wielrennen in Los ee e'es 8oud gewonnen op de j{en nsprint. Het trio Theo Bos, ov0 n Mulder en Tim Veldt me fde in de finale olympisch ^gn( 'pioen Duitsland af. De lende tijd was 45,163 se- den. dinsdag 14 december 2004 rintploeg Rotterdam - Gert Aandewiel wordt genoemd als mogelijke trainer van Sparta. De naam van de trainer van Quick Boys, circuleert in het geruchtencircuit rond de Rotterdamse club. Op supporterssites van Sparta op internet werd gisteren al druk gespeculeerd over de komst van Aandewiel. Volgens Aandewiel gaat het om een gerucht. „Ik hoor dit al een paar weken, maar er is geen sprake van." De verwachting is dat de huidige trainer van Sparta, Mike Snoei, aan het einde van dit sei zoen het veld moet ruimen in Rotterdam. Met zijn Leiderdorpse assistent Alfons Groenen dijk verricht Snoei overigens goed werk bij Sparta. De club staat met beperkte middelen bovenaan in de eerste divisie. Aandewiel is aan zijn vierde seizoen bezig als trainer van Quick Boys. Onder zijn leiding werd de Katwijkse club twee keer kampioen in de hoofdklasse en één keer landskampioen bij de amateurs. Hij volgtde opleiding 'coach betaald voetbal'. Aandewiel speelde zelf be taald voetbal bij Sparta. De Katwijker denkt in de winterstop met Quick Boys om tafel te gaan zitten om te pra ten over contractverlenging. Een beslissing over een langer verblijf bij de Katwijkse club heeft hij nog niet genomen. „Maar het kan natuurlijk altijd dat er iets anders op mijn pad komt." Probleem voor Aandewiel kan zijn dat in de amateurwereld op een veel vroeger tijdstip besluiten worden genomen over contractver lenging van trainers dan bij de profs. Een ge- interesseerde profclub zou mogelijk pas aan het einde van het seizoen bij hem aanklop pen. Aandewiel: „Dat zou een punt kunnen zijn." Hans van der Plas, lid van het technisch ma nagement van Quick Boys, verwacht dat zijn club Aandewiel contractverlenging aanbiedt. Hij ziet ook wel dat Quick Boys met een con tractverlenging het risico neemt straks toch op zoek te moeten naar een nieuwe trainer. „Maar als je nooit risico's neemt, gebeurt er nooit wat. We hebben vier jaar geleden ook een risico genomen door Gert aan te stellen. Nou dat heeft wel aardig uitgepakt." Van der Plas blijft er nuchter onder. „Als Gert weggaat dan missen we een goede trainer. Maar dat is ook wel weer op te lossen. Weet je wat een probleem zou zijn voor Quick Boys? Als de spelers Bak en Van Beelen zouden weggaan. Het gebeurt nog altijd binnen die witte lijnen." arnhem/gpd - Nicky Hofs voet balt volgend seizoen bij Feyen oord. De 21-jarige middenvel der van Vitesse is gisteren een driejarig contract overeengeko men met de club uit Rotter dam. Vandaag moeten de laat ste plooien van de overgang worden gladgestreken. Zo is Hofs nog niet medisch gekeurd in Rotterdam. De speler van Jong Oranje is aan zijn laatste contractjaar be zig bij Vitesse en stapt in de zo mer transfervrij over naar Fey enoord. Voor Vitesse zou een transfer in de komende winter periode welkom zijn, aangezien de Arnhemse club dan nog een vergoeding zou ontvangen voor Hofe. Maar van een tussentijds ver trek is geen sprake, stelt Vites- ses technisch manager Jan Streuer. „Feyenoord heeft niet onderhandeld met Vitesse en dat zou bij een transfer van Hofs in de winterstop wel moe ten gebeuren", aldus Streuer. „Ik ga er dus van uit dat Hofs niet in de winterstop zal ver trekken." Hofs stond ook in de belang stelling van onder meer PSV, Aston Villa en Perugia, maar heeft gekozen voor Feyenoord dat het snelst concreet is ge worden. Eerder dit jaar zag Vi tesse ervan af een optie in het aflopende contract van Hofs te lichten. De Arnhemse club had destijds niet de financiële mid delen om een nieuwe verbinte nis aan te gaan. Onlangs deed Vitesse Hofs alsnog een nieuwe aanbieding, maar daarop ging de jeugdintemational niet in. De voetballer, diens zaakwaar nemer Louis Laros en de club leiding van Feyenoord waren gisteren niet bereikbaar voor commentaar. nijmegen/gpd - NEC heeft Jo- han Neeskens per direct op non-actief gezet. De hoofd coach wordt verantwoordelijk gehouden voor het dramatische seizoen dat de Nijmeegse club momenteel draait. Assistent trainer Cees Lok, de beoogde opvolger van Neeskens, neemt zondag tijdens het thuisduel met Heerenveen voor het eerst de honneurs waar. Neeskens verliet gistermiddag om tien voor zes zichtbaar aan geslagen voor de laatste maal het Goffertstadion, waar hij vierenhalf seizoen werkzaam was. „Geen commentaar", was het enige dat de oud-interna tional kwijt wilde voordat hij, achtervolgd door cameraploe gen, in zijn auto stapte en plankgas gaf. Neeskens was emotioneel geweest toen hij de spelers op de hoogte bracht van zijn ontslag. De spelers waren stil. Neeskens zei dat hij het af scheid nog niet nodig vond. Hij bedankte de spelers en wenste ze succes. Iedereen kreeg een hand. Het vertrek van Neeskens komt niet onverwacht. De clublei ding, sponsors en supporters van NEC waren al langer ont stemd over de zeer teleurstel lende prestaties van de club, die tien duels op rij niet won. Zondag werd het ultieme diep tepunt genoteerd: 3-2-verlies bij het tot dan zonder zege ge bleven De Graafschap. Na dat duel poogden woedende fans de kleedkamer te bestormen. Na afloop van die blamage be weerde Neeskens nog stellig „absoluut niet van plan te zijn om de handdoek te gooien." Gistermiddag nam de clublei ding van NEC die beslissing vóór hem. Voorzitter Hans van Delft sprak over zijn „moeilijkste beslissing in acht jaar voorzitterschap. Be stuur en directie zijn van me ning dat Johan Neeskens deze ^spelersgroep niet meer aan de praat krijgt", aldus de preses. „Dit is ook voor mij persoonlijk heel zwaar, maar dit besluit was onvermijdelijk geworden gezien de fase waarin de ploeg zich nu bevindt. Ik ben verantwoorde lijk voor deze club en het was duidelijk dat er actie moest worden ondernomen. Hoe Neeskens reageerde? Hij was het er niet mee eens en zeer te leurgesteld. Maar dat lijkt me logisch." Neeskens was tot gisteren de langst zittende oefenmeester in het Nederlandse betaalde voet bal. Hij is dit seizoen de eerste hoofdcoach die sneuvelt. NEC verbaasde in de zomer van 2000 vriend en vijand door Neeskens - destijds nog assis tent- bondscoach van Oranje - te contracteren. In zijn derde seizoen leidde hij NEC naar het ultieme hoogtepunt uit de club- historie door Europees voetbal af te dwingen. Daarna werd het spelersmateriaal alsmaar beter, maar werden de prestaties steeds beroerder. Foppe de Haan voert het woord. Henk Kesler, Marco van Basten en Henk Spaan (rechts op de voorgrond) luisteren. Foto: Hans van Weel noordwijk/gpd - Bondscoach Marco van Basten is er een voor stander van als clubs in de Ne derlandse competitie standaard met vijf of zes Nederlanders in het basiselftal beginnen. Vol gens hem zou zo'n afspraak ten goede komen aan de ontwikke ling van het hele Nederlandse voetbal. Van Basten zal verder geen ac tieve rol spelen bij het invoeren van zo'n regel, dat laat hij graag aan de KNVB over. Maar een bron van zorg is het wel voor de jeugdige bondscoach. „Het viel zowel Foppe de Haan als coach van Jong Oranje als mij op, dat het moeilijk is om verdedigers te selecteren, achterin spelen vaak buitenlanders. En als je dan kijkt welk niveau die jon gens hebben, dat is nauwelijks een meerwaarde. Zo is de dis cussie begonnen." Het doorvoeren van het idee zal moeilijk genoeg zijn. De Euro pese wetgeving biedt alle werk nemers van de EU het recht op werk in alle lidstaten. Het is daardoor formeel onmogelijk om het aantal buitenlandse spelers per club te limiteren. Volgens KNVB-directeur Henk Kesler is ook de voetbalbond voorstander van zo'n regel, maar ligt de zaak momenteel bij de UEFA. „Een aantal lan den kan zo'n regel niet invoe ren en wij zijn er één van", meldde Kesler. „De UEFA is momenteel bezig om te kijken wat de mogelijkheden zijn. Het wordt bemoeilijkt omdat clubs als AC Milan, Arsenal en, in Ne derland, PSV daar helemaal geen voorstander van zijn. Ik denk dat het nog lang zal duren voor zoiets geregeld is, in elk geval niet binnen een jaar." Van Basten en Kesler deden hun uitspraken op een infor mele bijeenkomst die de KNVB gisteren in 'thuishotel' Huis ter Duin in Noordwijk hield. De bondscoach brak niet alleen een lans voor meer Nederlan ders in de nationale competitie, hij pleitte ook voor het stimule ren van de Nederlandse speel stijl: aanvallend, dominant en met drie aanvallers. „Het is belangrijk dat we die speelstijl blijven koesteren", zei Van Basten. „Doen wat we van af de jeugd gewend zijn. We zijn technisch goed onderlegd, kunnen het speelveld klein houden. Sommigen noemen dat naïef. Maar als je Barcelona ziet spelen of in Nederland AZ, dan zie je dat het een kwestie is van goed trainen en afspraken maken. En als je bijvoorbeeld het doelsaldo van AZ ziet: die hebben veel gescoord en weinig tegengoals. Zo naïef is het dus allemaal niet." Foppe de Haan, trainer van Jong Oranje, luidde in Huis ter Duin min of meer de noodklok over het niveau van de verdedi gers in Nederland. Volgens de Fries worden in de eredivisie veel te veel goals gemaakt, waarbij de verdedigers apa thisch toekijken. „Er wordt al leen maar naai' de bal geke ken", legde De Haan uit. „Dót doet ons altijd de das om tegen clubs als Bayern München. En dan zeggen ze: dat is typisch Duits. Maar dat is niet waar, het is typisch Nederlands." alkmaar/anp - Coach Co Adti- aanse heeft gisteren verdediger José Fortes Rodriguez uit de se lectie gezet na een vertrou wensbreuk. De aanvoerder wei gerde zaterdag voor de compe titiewedstrijd tegen FC Twente op de tribune plaats te nemen, omdat hij als 19e man was aan gewezen. AZ legde de 32-jarige speler daarvoor een boete op. In het gesprek dat Adriaanse zondag met hem had, bleken er nog meer zaken te spelen. „José heeft mijn vertrouwen ge schonden", zei Adriaanse giste ren aan de vooravond van het UEFA-bekerduel van de Alk- maarse club met het Oosten rijkse Grazer. Hij wenste niet op de details in te gaan. „Het is een vervelende kwestie die een negatief effect op de spelers groep kan hebben", aldus Adri aanse. Fortes Rodriguez was vorig sei zoen een van de belangrijkste spelers van AZ, dat zich voor het eerst in 22 jaar kwalificeer de voor Europees voetbal. Hij was toen aanvoerder. Voor dit seizoen verbreedde dc Alkmaarse club de selectie met nieuwe spelers, onder wie de verdedigers Joris Mathijsen en Kew Jaliens van Willem II. Ma thijsen speelde op Fortes' plaats zo goed dat hij het Ne derlands elftal haalde. Fortes zat alle wedstrijden op de bank. Omdat het alsmaar winnende AZ nauwelijks te maken kreeg met blessures en of schorsin gen kwam de uitblinker van vo rig seizoen nog geen minuut in de competitie in actie. Alleen in de UEFA-bekerwed- strijd tegen Auxerre kwam hij de slotminuten binnen de lij nen. Pal voor de winterstop was het geduld van Fortes Rodri guez ten einde. Toen Adriaanse hem als 19de man aanwees, omdat achttien spelers het maximum is voor een wed strijd. Eerder dit seizoen zaten Elkhat- tabi, Sektioui en Ramzi tussen het publiek. Fortes vond het maar niets. Hij ging naar huis en moest een dag later aantre den bij Adriaanse. De trainer- coach: „De boete leek hij wel te accepteren, maar uit het ge sprek dat wij hadden, leidde ik af dat hij geen vertrouwen meer heeft in mij. Daarop heb ik be sloten hem voor onbepaalde tijd uit de selectie te zetten." Adriaanse zal geen moeite meer doen Fortes terug te halen. „Hij is weer welkom als hij het ver trouwen uitspreekt. Niet met jij, maar met u. Dit is ernstig. Ik ben de baas. Ik kan niet werken met spelers die geen vertrou wen in mij hebben." Marlous Nieuwveen gehavend in actie voor Caja Canarias door Gertjan van Geen las palm as/leiden - De klap was hard. Basketbalster Mar lous Nieuwveen pakte een re bound, wist dat ze ging vallen, maar had er even geen rekening mee gehouden dat een tegen stander boven op haar zou lan den. Resultaat voor de speelster van het Spaanse Caja Canarias: twee afgebroken kiezen, en veertien hechtingen onder haar kin. Afgelopen weekeinde speelde de 24-jarige Leider- dorpse gewoon weer mee met haar team in de hoogste Spaan se divisie. „Je bent een bikkel of je bent het niet", zegt Nieuw veen. „Het bloed gutste eruit en ik schrok dat die kiezen waren afgebroken. Verder was het niet zo ernstig." Caja Canarias is alweer haar zesde club sinds Nieuwveen tweeënhalf jaar geleden na haar studie aan de universiteit van Valparaiso in Indiana terug keerde uit de Verenigde Staten. Ze begon in Zuid-Korea, speel de voor twee teams in Honga rije en was in Italië en Frankrijk te bewonderen. De 1.95 meter lange Leiderdorpse kan het glo- betrotten voorlopig niet laten, al valt spelen op de Canarische Eilanden haar een beetje tegen. „De competitie is minder sterk dan in Frankrijk. Maar het sei zoen is best zwaar. Op een ge geven moment ben je daar UITSLAGEN GOLF Thousand Oaks (VSt). World Challenge. 1. Woods (VSt) 268 slagen (-16), 2. Harring ton (Ier) 270, 3. Haas (VSt), Montgomerie (GBr) 271, 5. Jimenez (Spa) 273, 6. Furyk (VSt) 276. PRIJSVRAGEN Lucky Day 3579, 13 december. 3, 9, 11, 12. 17. 19, 20. 35, 40. 43, 48. 51, 52. 53. 60. 62, 64, 65. 76, 80. 50A. 3,2,2,3,3.3. 1,2,3,3,2,2,3. (onder voorbehoud van typefouten) SKI Sestrière (Ita). Wereldbeker alpine, mannen. Slalom: 1 Miller (VSt) 1.39,03(50,51/48,52) 2. Zurbriggen (Zwi) 1.40,30 (52,00/48,30), 3. Palander (Fin) 1.40,44 (51,21/49,23), 4. Raich (Oos) 1.41,34 (51,51/49,83), 5. Sasaki (Jap) 1 41,35 (52,72/48,63), 6. Rothrock (VSt) 1.41,53(52,08/49,45). WB-stand slalom na 2 van 10 races: 1Raich 150 punten, 2. Palander 110, 3. Miller 100. WB-stand algemeen na 10 van 38 races: 1. Miller 730, 2. Maier (Oos) 339, 3. Raich 316. VOETBAL Engeland. Premier League. Fulham - Manchester United 1-1 (0-1). 33. Smith 0-1, 87. Bouba Diop 1-1. WIELRENNEN Baanwielrennen. Los Angeles. Wereldbeker. Mannen, teamsprint: 1. Nederland (Bos. Mul der Veldt) 45,163, 2. Duitsland 45,417, 3. Frankrijk 46,401 Koppelkoers: 1Bartko/Lampater (Dui), 2. Bla- ha/Lazar (Tsj), 3 Ignatiev/Troussov (Rus), 8. Stroetinga/Terpstra. Vrouwen, keirin: 1. Pendleton (GBr), 2 Meares (Aus), 3. Tsilinskaja (WRu), 8. Hijgenaar, 9. Kanis. Scratch: 1. Aroestamova (Rus), 2. Soldo (Ita), 3. Davies(GBr), 18. Viser. Marlous Nieuwveen: „Het bloed gutste eruit en ik schrok dat die kie zen waren afgebroken. Verder was het niet zo ernstig." Archieffoto: Hielco Kuipers klaar mee." Voor alle uitwed strijden moeten de eilandbewo ners het vliegtuig in. „Dat heb ik onderschat. Het dichtst bij is tweeënhalf uur vliegen. Dat be- invloedt mijn prestaties. Ik ben er af en toe erg moe van", aldus Nieuwveen. „Maar het weer is hier goed. Zo'n twintig graden of warmer. Dat is prettig. Op de centerpositie speelt ze gemiddeld 25 minuten. Haar moyenne ligt op elf punten en zeven rebounds. Ze heeft een contract tot begin april, het ein de van de reguliere competitie. Afhankelijk van of haar team zich plaatst voor de play-offs, wordt de overeenkomst per dag verlengd. Caja Canarias plaatste zich al voor de bekercompetitie, waar de beste acht teams van de eerste competitiehelft aan deelnemen. Nieuwveen: „We hebben onze beide doelstellin gen bereikt. De andere was om de tweede ronde van de Europa Cup te halen." Komend weekeinde speelt ze de laatste wedstrijd voor de winterstop. Ze is er hard aan toe. „Ik ga hier zeker het sei zoen afmaken. Maar eerst kom ik naar huis om Kerst te vieren. Ik heb het een beetje gehad. Ik moet even twee weken de bat terij opladen." zeist/anp - Jeu Sprengers maakt zich zorgen over de toekomst van veel clubs in het amateur voetbal. De voorzitter van de KNVB zei gisteravond in zijn openingsrede van de Bonds raadsvergadering in Zeist dat de toename van het aantal alloch tone leden bestuurlijke proble men veroorzaakt. Hij riep deze nieuwe spelers en hun ouders op zich als vrijwilli ger te melden om een noodza kelijk steentje bij te dragen. Vol gens Sprengers tellen de leden lijsten van de voetbalclubs in Rotterdam en Amsterdam ge middeld al bijna 50 procent „vreemde" namen. Landelijk is dat percentage 15. Het beschikbare kader houdt, door onwetendheid of gebrek aan betrokkenheid, absoluut geen gelijke tred. „Het is geen schande eens achter de bar te staan. En twee keer naar een uitwedstrijd rijden per seizoen is doodnormaal. Alleen op die manier kunnen verenigingen overleven", benadrukte Spren gers. Dat UVS zo weinig punten heeft, ligt niet aan trainer Hans van Leeuwen. Alleen Jo han Cruijff, Co Adriaanse, José Mourinho en Louis van Gaal zouden met dit UVS meer punten hebben dan de scha mele vijf die het elftal tot nu toe vergaarde in de hoofdklas se van het zondagvoetbal. Guus Hiddink, Ruud Gullit en Ruud Bröring zouden net als Van Leeuwen een overwinning en twee gelijke spelen hebben geboekt. En met Ronald Koe man als trainer zou UVS nu uit de competitie zijn genomen omdat de ploeg wegens onder linge conflicten een paar keer niet zou zijn opgekomen. Toen UVS drie jaar geleden de zoon van voorzitter Bart van Leeuwen als trainer aanstelde, was er wat kritiek te horen. Het zou toch nooit gebeuren dat de vader de zoon zou ont slaan als de resultaten tegen vielen, het was maar een on handige situatie. Op deze plek, rechtsonder de sportpagina, namen wij het toen voor Hans van Leeuwen op. De club moest er juist trots op zijn een hoofdtrainer uit de eigen gelederen te rekruteren. De linkerspits, die in 16 seizoe nen 412 wedstrijden voetbalde in UVS 1, moest ook als trainer maar 16 jaar blijven, stond hier toen. Intussen bezet UVS dus de laatste plaats. Dat komt om dat de selectie veel te smal is om in de hoofdklasse goed mee te draaien. Soms wordt de naam van de 'pupil van de week' op het wedstrijdformu lier gezet om op zondag het team te completeren. In de ogen van sommigen heeft de trainer het gedaaii maar die groepering varmnen minder heid bij UVS. De twee 'UVS-watchers' van onze sportredactie denken het zeker te weten. Van Leeuwen gaat weg op zoek naar een club met meer mogelijkheden. Het scenario 'UVS-trainer naar \A/SB, WSB-trainer naar Rijnsburgse Boys' passeerde al de revue. Maar zover is het nog niet. Hans van Leeuwen wil met UVS en de jonge talentvolle ge neratie die in de Kikkerpolder klaar staat, laten zien dat hij met een complete selectie wel resultaten kan halen. Hij ver lengt daarom zijn contract met UVS. Nog 13 jaar te gaan, Hans. Willem Spierdijk

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 17