Rekro renet Bex Bex Curagao arcEiassa Tecklenburg Tentsetters Rent-a-Tent Snoeyink Reizen Snaeyinh Libéma Rivièra Shilla Travel Eurosporvac ID Riva Tours Solmar Tours SCLMgüPrOUitS Grafschaft Rekro Reizen Djoser <Dj/oser> Roompot Vakanties (4 Easycamp EASXCAMP NS Travel Bex Reizen Dansk Feriehus W. ïi Bex Reizen Ameland ADE Pharos Reizen KIJK OOK OP: www.kijkthuiskiesthuis.n JA, stuur mij de volgende brochures KIJK THUIS een eiland om te ontdekken Ontdek een vriendelijke oase van rusten relaxen op paradijselijk Curasao. De ideale mix tussen exotisch en toch vertrouwd, tussen tropisch en toch heel 'eigen'! U vliegt rechtstreeks binnen 9 uurtjes naar het zonnigste stukje van ons Koninkrijk. Bestel de brochure tel: 010 - 4142639 of kijk op www.curacaoinfo.nl Noordelijkste Bergstadjes Teutoburger Wald Romantische Middeleeuwse Vak werkstadjes op de heuvelrij van het Teutoburger Wald met heer lijk uitzicht op het Münsterland parklandschap. Afwisselend natuurgebied met een veelvoud aan fiets- en wandelwegen, ook met lichte klimmetjes. Een bij zondere belevenis is een bezoek aan het openluchtthe ater ingebouwd in de mid deleeuwse muren van de Burg. Groot aanbod van vakantiewoningen, hotels en pensions evenals 3 campings. Speciale midweek- en weekendprogramma's! Tecklenburg Touristik GmbH Markt 7, D-49545 Tecklenburg Tel: 0049-5482.93890 Fax: 938919 info@tecklenburg-touristik.de www.tecklenburg-touristik.de De schitterende, rüjme, volledig, ingerichte tenten van Tehtsettérs staan op de sfeervolle kasteelcampings, rustige boerderijcampings en kleine gemoedelijk landelijk gelegen natuur- campings met een vriendelijke Franse sfeer! Bel voor onze brochure: 0547 - 380543 of via www.tentsetters. Vopr een vakantie zonder zorgen boèkt u natuurlijk een volledig ingerichte bungalowtent of mobilhome bij Rent-a-Tent. Eerste klas campings in Nederland, België, Luxemburg, Frankrijk, Oostenrijk, Italië of Spanje. Vraag direct onze nieuwe brochure aan via: 0547-364080 of via onze website www.rent-a-tent.nl Online te boeken. Bus- Auto Vliegvakanties zomer 2005 naar de zon Een programma met een zeer ruime keuze uit meer dan 200 uitstekeride accommodaties. Per vliegtuig of Luxe Royal Class touringcar naar de Spaanse Costa's, of met eigen auto naar Spanje, Oostenrijk, Kroatië en Hongarije tegen uiterst scherpe prijzen. Bel voor een gratis brochure: SNOEYINK REIZEN 0541 - 532 000 of e-maii: info@snoeyink.nl Reizen /kant klaar kampersh\ Vakantieparken Gratis naar 8 attractieparken! Beleef een unieke vakantie op één van de Libéma Vakantieparken (Beekse Bergen, Vinkeloord en De Bergen Wanroij). U geniet niet alleen van een heerlijk verblijf in een Brabants vakantiepark dat voorzien is van alle gemakken maar daarnaast kunt u genieten van vele extra's. Breng bijvoorbeeld een gratis bezoek aan 8 attractieparken! Meer weten over deze unieke extra's? Vraag onze brochure aan 0900-0200 0,20 p/m) of kijk op www.libema.nl Recreatie Centrum KAMPEREN AAN HET WATER Rivièra Recreatie Centrum ligt aan het Veluwemeer en biedt tal van activiteiten; wandelen, fietsen, zeilen, etc. en veel voorzieningen voor kinderen (ook indoor). Wij hebben ook nog prachtige ruime (voor-) seizoensplaatsen beschikbaar voor 2005, voorzien van CAI, water, 10 Amp. en afvoer. Boek nu snel voor de beste keus. Vul de bon in of bel 0321 - 33 13 44 www.riviera.nl RIVIÈRA RECREATIE CENTRUM De Korea-specialist Fietsen door rijstvelden, wandelen door goene theeplan tages en duikende vrouwen op het subtropische eiland Jeju. Zuid-Korea is een onvergetelijke vakantiebestemming! Nieuw in 2005: Unieke rondreis door Zuid- én Noord-Korea! Sleutelwoorden: kleine groepen, Nederlandstalige reisbegeleiding en individuele vrijheid. Vraag de gratis brochure aan Vul de bon in of bel: 030 - 2717692 www.shilla.nl Campingvakanties In Frankrijk, Nederland en Italië Zoékt u een cgmpingvakantie voor het hele gezin? Dan bent u bij Eurosporvac aah het juiste adres. Wij verhuren luxe bunga lowtenten, stacaravans, chalets en staanplaatsen op topcamp- ings in Frankrijk, Nederland en Italië. Allemaal zeer geschikt voor gezinnen met kinderen (zowel jonge kinderen als tieners). Nieuw: naast Texel, nti ook bungalowtenten in Zeeland! Gratis brochure? Vul de bon in of bel: {0513) 65 70 80 www.eurosporvac.nl Kroatië of Slovenië Al ruim 10 jaar is I.D. Riva Tours als geen ander thuis in het zonnige, gastvrije Kroatië en het groene Slovenië. In onze programma's vindt u een royaal aanbod aan hotels, appartementen, land huizen, stacaravans of bun galowtenten in Kroatië. Wilt u graag een actievere vakantie, of maakt u liever een cruise op een houten zeilschip langs de Kroatische kust? Ook een combi- natiereis waarin u zowel Kroatië als Slovenië ontdekt kunt u bij ons boeken. ID Riva is niet voor niets de specialist voor Kroatië en Slovënië! I.D.RIVA TOURS 010-4111128 www.idriva.nl Bus autovakanties naar de Spaanse zon. De grootste keuze uit circa 130 kwaliteitshotels. Bijzonder scherp geprijsd door verkoop zonder tussenpersonen. 21 jaar ervaring als Spanje-specialist. 1 Zon-vakanties in hotels of luxe tent en rondreizen met Nederlandse reisleiding. Ook populaire stedentrips per bus o.a. Praag, Wenen en Griekenland. Lees dit alles en nog meer in de gratis folder. Bel 0495 - 588740 www.solmar.nl RM Bentheim Groene weiden en wouden, de blauwe Vecht, gele zandstenen, bonte kunstwerken - met andere woorden: "Grafschaft Bentheim, eén kleurrijke belevenis". Stap op de fiets en beleef de cultuur in unieke oorden, laat u ver wennen bij uw buurman over de grens. Wij nodigen u uit voor een actieve vakantie of een dagtrip vol avontuur. Heeft u er zin in gekregen? Fremdenverkehrsverfoand Grafschaft Bentheim e.V. Tel: 0049-5921/961196 Fax: 0049-5921/9651196 tourismus@grafschaft.de www.grafschaft-bentheim-tourismus.de Met Rekro Reizen naar Spanje Grafschaft Bentheim De andere manier van reizen Cultuur, natuur en contact met de plaatselijke bevolking zijn bij Djoser belangrijke elementen in hét reisprogramma. Wij organiseren al twintig jaar actieve rondreizen naar vele bestemmingen in Azië, Afrika, Midden-Oosten, Latijns- en Noord Amerika en Australië. Vul de bon in of bel: 071 - 5126400 www.djoser.nl /s v Bus-, Vlieg- 8i Autovakanties zomer 2005 Een programma met een zeer ruime keuze uit meer dan 150 uitstekende accommo daties aan de Spaanse Costa's. Zowel buspendel-, vlieg- als eigen autoreizen. Kies voor kwaliteit en voor comfort en laat u verrassen door de scherpe prijzen.... Vraag nu de brochure aan en bel: 010 - 414 22 33 www.rekro.nl Comoro fionioton Samen genieten... Met het volledige aanbpd van Roompot Parken, Euroase Parken en Zilverberk Parken heeft Roompot Vakanties het grootste aanbod campings en bungalowparken in Nederland! Alle parken hebben een zeer uiteenlopend, eigen karakter. Altijd op top locaties, direct aan zee en strand of midden in de groene natuur. Vraag snel het gratis magazine aan met keus uit meer dan 50 parken! Vul de bon in of kijk op www.roompot.nl Verzorgde campingvakanties. voor een onbezorgde prijs! Compleet ingerichte stacaravans op meer dan 220 van de betere drie- en viersterren campings in Frankrijk, Spanje, Italië, Kroatië, Luxemburg, België en Neder land. Zorgvuldig geselecteerde staanplaatsen dichtbij strand of water. Prima faciliteiten. En een scherpe prijs: 2 weken met het hele gezin vanaf 280,- Bel voor de gratis brochure: 033 - 4220470 www.easycamp.nl Win twee vakantiedagen! Dé manier van een ontspannen reis: met eigen auto of motor op de trein stappen. JVIet autoslaap- t/ëin DB VkdtoZdJj brengen wij u en uw auto veilig en comforta bel naar diverse zuidelijke bestemmingen. En omdat wij 's nachts rijden, wint u dus twee vakantiedagen. Tijdens de reis verblijft u in comfortabele coupés met zit- of slaapmogelijkheden. Prettige vakantie! Meer informatie? www.nstravel.nl ANVR-reisbureaus Zonvakanties en stedentrips zomer 2005 Bex Reizen biedt aantrekkelijke zonvakanties aan haar populaire strandbestemmingen. U verblijft in gerenommeerde en scherp geprijsde accommodaties. U kunt kiezen uit een aantal fantastische bestemmingen in Turkije, Griekenland, Spanje, Portugal, Malta en Egypte. Ook hebben we stedentrips naar Istanbul. Wilt u Turkije of Egypte liever op een andere manier verkennen, dan kunt u ook nog kiezen uit een fly-drive, cruise of een busrondreis. www.bex.nl 026 - 356 66 66 Bookingburo Onbetwist de Oenemarken Specialist... zendt u GRATIS de Nederlands talige Dansommef.gids! Deze overzichtelijke gids biedt meer dan 4.000 vakantiewoningen van uitstekende kwaliteit in heel Denemarken. U kunt kiezen uit alle prijsklassen van eenvoudig tot zeer luxe. Kom snel naar dfb.nl voor meer informatie! Ook voor vakantiewoningen in Noorwegen en Zweden! Postbus 5 9680 AA MIDWOLDA Dansk Feriehus Bookingburo Bus-, vlieg- en autoreizen zomer 2005 Bex Reizen biedt bus-, vlieg- en autobestèmmingen aan in de hele wereld. Het aanbod varieert van een stedenreis naar Rome tot een Nordic Walking vakantie naar Tirol en van een avontuurlijke rondreis door Afrika tot een alleengaanden- reis naar Thüringen. Voor de actieve consument biedt Bex fiets- en wandelclubs aan. Gaat u liever met de auto, dan heeft u de keuze uit meer dan 35 accommodaties. www.bex.nl 026 356 66 66 Ons mooiste stukje buitenland! Stap aan boord en u bent eruit! Ervaar de rust van het weidse wgd. Fiets door de glooiende duinen én langs strakke dijken. Wandel lahgs het strand, of proef de rijke historie van de rustieke dorpjes. Lig lekker lui op het warme strand of zoek verkwikking op een knus terras. Dan ontdekt u mooi Ameland! 4 fraaie dorpen, 3500 inwoners, 25x4 km groot. Dat is Ameland, ons mooiste stukje buitenland! Bel WV Ameland (0519) 546 546 www.wvameland.nl e-mail: info@wvameland.nl Week, midweek of weekend, grote of kleine vakantieparken, stadsarrangementen, hotels en pensions, ADE biedt voor elk seizoen - voor elk wat wils. Bel ons nu, of kijk op onze internetsite voor gratis brochure 2005. www.vakantiehuisjesduitsland.nl www.ade.nl Tel: 0547-380945 In de 260 pagina's dikke brochure van Pharos Reizen van ANWB vindt u familievakanties in heel Europa. Bruisende vakantieparken met eindeloze glijbanen, gemoedelijke parken (in de bossen!) en vakantiehuizen met omheinde tuin. Plus unieke autorondreizen, karakter istieke hotels en stedentrips. Op pharosreizen.nl kunt u: uitgebreid zoeken op basis van Uw vakantiewensen, op een unieke wijze uw stedentrip samenstellen, inspirerende reisverhalen lezen, en meer... 'f PHAROS Naam: Voort: Adres: Nr: Postcode: Plaats: email: Zend deze bon in een voldoende gefrankeerde envelop naar: RDP Vakantie Rekreatie, Postbus 785,2400 AG Alphen aan de Rijn O 901 Curasao Toeristenbureau Europa fel O 902 Rent-a-Tent O 903 Rivièra Recreatie Centrum O 904.1 ID Riva Tours Kroatiè O 904.2 ID Riva Tours Slovenië O 905 Solmar Tours O 906 Tecklenburg Touristik 0907,1 Snoeyink Reizen autoreizen O 907.2 Snoeyink Reizen bus- vliegreizen O 908 Shilla Travel O 909 Grafschaft Bentheim O 910 Rekro Reizen 0911 Tentsetter 0912 Libéma Vakantieparken 0913 Eurosporvac O 914 Djoser 0915 Roompot Vakanties 0916 Easycamp 0917 Bex Reizen zonvakanties stedert 0918 Bex Reizen bus-, vlieg- autoreizi j( 0919 ADE O 920 Pharos Reizen 0921 NS Travel O 922 Dansk Feriehus Bookingburo 0923 WV Ameland ■- 1 1<

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 8