I pegio Recruitment ruckland Andreas Collegt advisei JjTI) Vacaturekrant mixse I Wil jij jouw carrière een nieuwe vlucht geven? ->r randstad kimu Preventie Risicobeh XT71 Doktersassistente PRODUCTMANAGER jij weet waar je heen wilt wij weten waar je kunt beginnen Docent Engels(0,6 wtf) 2e graad, (VMBO basis, kader). Docent Duits (1,0 wtf) bij voorkeur 1e graad (onder- en bovenbouw VMBO-t/g, HAVO en l Aht meer banen op vacaturekrant, nl Adverteren? 075-i Welke gediplomeerde enthousiaste wil ons team komen versterken? Wij zoeken iemand voor 36 uur per week. Wij bieden een leuke afwisselende baan in een dynamische groepspraktijk. Je werkt samen met meerdere collega's. Er zijn zelfstandige spreekuren voor oren uit spuiten, uitstrijkjes maken en verdere lab werkzaamheden. We verwachten een klantvriendelijke en flexibele instelling. Uw schriftelijke reactie kunt u binnen twee weken richten aan: Gezondheidscentrum Florijn, t.a.v. F.B.J.M. Zuure, huisarts Florijn 10, 2353 TC Leiderdorp. Tel.: 071-5891000 Kinderspeelparadijs 'De Bubbeljungle1 zoekt enthousiaste parttime medewerkers Ben jij tussen de 15 en 20 jaar, vind je werken in de horeca leuk. weet je van aanpakken, draai je je hand niet om voor een schoon- maakklus en houd je van kinderen? Reageer dan snel want dan zijn wij op zoek naar jou! Tevens zijn wij op zoek naar een parttime horecamedewerker/kok m/v (werktijden in overleg) voor het bereiden van snacks en eenvoudige maaltijden. Ervaring is gewenst. Bel voor meer info mevr. M. Klinkenberg 06-22422060. Regio Recruitment zoekt voor haar opdrachtgever een: Auto Account Groep Voor de Auto Account Groep wordt een enthousiaste productmanager gezocht die de bestaande uitgaven van deze groep bij onze opdrachtgever, een multimediale regionale uitgeverij, onderhoudt en uitbouwt. Verder dient de productmanager nieuwe concepten te bedenken, deze op uitvoerbaarheid en rendement te onderzoeken, deze intern te presenteren en het gebruik ervan te promoten. Daarvoor zullen bijeenkomsten worden georganiseerd en mailings, advertenties en andere promotionele activiteiten worden ontwikkeld en uitgevoerd. De contacten zijn vooral intern gericht hoewel door de productmanager ook contacten worden onderhouden met andere uitgeverijen, brancheorganisaties, marktpartijen, groepen afnemers en bedrijven die zich bezig houden met nieuwe media. Ook de verdere uitbouw en de praktische begeleiding van de MediaMenu activiteiten, wat als een hulpmiddel voor de adverteerders in de markt is gezet voor het opmaken van print en internet advertenties van autobedrijven, behoort tot de kerntaken van de nieuwe productmanager. Gezocht wordt: Een gedreven en ambitieuze medewerker (m/v) met een HBO opleiding en/of werk- en denkniveau die kennis heeft van moderne marketingtechnieken en voldoende vaardig is om door (intern) onderhandelen zijn of haar gewenste doelen te bereiken. Deze medewerker dient eveneens voldoende kennis te hebben van nieuwe media als bijvoorbeeld internet. Kennis van en op zijn minst affiniteit met de autobranche is een voorwaarde voor goed functioneren. Daarnaast dient de nieuwe productmanager voldoende vaardig te zijn om de (toekomstige) productmanagement activiteiten mondeling en schriftelijk stevig te onderbouwen. Geboden wordt: Een afwisselende, creatieve baan met veel zelfstandigheid in een omgeving die volop in beweging is. Standplaats Zaandam en vanaf medio 2005 Alkmaar. Voor meer informatie betreffende de functie kunt u contact opnemen met Ted van der Vliet op 075 - 681 36 78. U kunt uw sollicitatie met CV, zowel schriftelijk als per e-mail, richten aan Regio Recruitment. POWERED BY HDC MEDIA 1500 EA Zaandam Regio Recruitment fungeert als tussenpersoon voor het werven, screenen en selecteren van geschikte kandidaten voor opdrachtgevers. Regio Recruitment specialiseert zich op de invulling van vacatures van operationeel tot leidinggevend niveau, zowel voor midden- en klein bedrijf als voor grootregionale opdrachtgevers T: 075 - 681 36 77 E wervingselectie@hdc.nl Truckland Noord-Holland B V. is een toonaangevend dealerbedrijf in de truck en bestelwagenbranche. Truckland heeft vestigingen in A'dam/Amstel. Adam/ ff; Westpoort, Beverwijk. Haarlem, Schiphol en Zaanstad Wi| vertegenwoordigen gerenommeerde merken als DAF, GINAF en FIAT en doen dit met ca. 200 ent- housiaste medewerkfstlers binnen onze organisatie. en zou jij: - graag willen werken in de dynamische wereld van Schiphol? - actief willen zijn in een high-tech bedrijfsomgeving met moderne equipement? - de verantwoordelijkheid aandurven om zelfstandig aan technisch hoogwaardige en specialistische voertuigen te willen werken? Dan maak jij wellicht binnenkort deel uit van het Truckland Schiphol team. □e functie: Je bent verantwoordelijk voor alle voorkomende reparatie- en onderhoudswerkzaamheden aan be drijfsvoertuigen en opbouwsystemen. Werkzaamheden welke liggen op het gebied van regulier repara tie en onderhoud, elektronika. hydrauliek en las- en constructiewerk. In verband met onze hoge ser viceverlening (7.00 tot 23.00) dienen de kandidaten bereid te zijn om werkzaamheden in 'roosters' te verrichten. Hat profiel: Wij zoeken kandidaten met een opleiding EBAT (of bewezen ervaring), met bij voorkeur APK bevoegd heid en vooral de juiste motivatie. Beoogde kandidaten zijn minimaal in het bezit van de rijbewijzen BE en tevens bereid cursussen en/of trainingen te volgen. □na aanbod: Wij bieden je een leuke functie binnen een dynamische en informele organisatie, waar het niet alleen draait om techniek. Voor bovengenoemde functie gelden uitstekende primaire en secundaire arbeids voorwaarden. Jouw reactie: Als je geïnteresseerd bent in deze functie dan kunt je je sollicitatiebrief (inclusief CV) sturen naar onderstaand adres. Voor meer informatie kan je contact opnemen met de heerT. de Vos, telefoon 06 - 53644178. Truckland Noord-Holland B.V. T.a.v. de heer T. de Vos Postbus 8245 - 1005 AE Amsterdam. E-mail: t.d.vos@truckland.nl hoogst persoonlijk horeca Jacqueline Snellen 071 524 95 31 Schuttersveld 9 Leiden cateringmedewerker m/v Voor diverse locaties in Leiden en omgeving, zoeken wij ervaren cateringmedewerkers. Heb jij ervaring in de catering en kun je zelfstandig en volgens vastgestelde hygiënenormen werken? Beschik je daarnaast over zwart/wit kleding en ben je minimaal 16 uur beschikbaar per week? Reageer dan snel. kijk voor meer banen op www.randstad.nl VERWARMING LUCHTBEHANDELING AIRCONDITIONING SERVICE EN ONDERHOUD SANITAIRE INSTALLATIES Installatiebedrijf P.Th. Vink Zonen B.V. en Vink Service Onderhoud B.V. te Roelofarendsveen Installatiebedrijf Vink-Kalis B.V. te Woerden Wij zijn op zoek naar een ervaren: - Projectleider - Techniker werkvoorbereider - Tekenaar Loodgieter Hulp monteur cv hulp loodgieter Info: www.vinkinstallaties.nl of bel: 071 3320110 WWIAI.PNEUTEC.NL Wil jij werken in een eigentijdse groeiende organisatie waar je dagelijks in contact komt met hoogwaardige technische producten en systemen? Waar je de beschikking krijgt over alle moderne automatiserings- en communicatie-middelen? Waar je dagelijks mee werkt aan de relaties mpt klanten en leveranciers? Benader ons dan voor de functie van: Jouw werkzaamheden: Onderhouden en uitbouwen van ons relatienetwerk in West Nederland Het zelfstandig in kaart brengen van de behoeften en wensen van (potentiële) afnemers Het maken van offertes waarbij je kan rekenen op een gedegen technische ondersteuning van onze product specialisten Het afsluiten van orders op basis van jouw kwalitatief hoogstaand advies Een goede communicatie met de collega's van de technische- en logistieke afdeling en de verkoop binnendienst Wij vragen: HBO - werk- en denkniveau Aantoonbare buitendienstervaring in een technische B-to-B markt Goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de Nederlandse en Engelse taal Een doortastende, flexibele persoonlijkheid met oog voor verschillende belangen, die kan communiceren op elk niveau Een resultaatgerichte onderhandelaar met de Drive om te scoren en het vermogen new-business te genereren Dat je woonachtig bent binnen de driehoek Amsterdam, Utrecht en Rotterdam Wij bieden: Een goed salaris dat aangevuld wordt met prima secundaire arbeidsvoorwaarden (waaronder een Kinderopvangregeling) Zeer lucratieve bonusregeling Representatieve auto Een moderne, groeiende en platte organisatie met een jong en hecht team van medewerkers waar zeer veel ruimte is voor eigen initiatief PNEU/TEC, productie- e maatschappij op het ge Pneumatiek Vacuiimtechniek Procestechniek Dempings- en triltechniek handels lied van: Geïnteresseerd? Dan zien wij jouw C.V. met een korte sollicitatiebrief tegemoet Je kunt je brief richten aan PNEU/TEC B.V., t.a.v. Kitty Tienstra, Postbus 416,2130 AK Hoofddorp. E-mail: kitty.tienstra@pneutec.nl Telefonische informatie (Koos de Vink): 023-5699090 VAN ROON INTERIORS TE HILLEGOM Van Roon Interiors is een groothandel in meubelen en woningdecoratie metL uitgebreide nationale en internationale klantenkring. Zeker kunt u zijn van een informele sfeer en een hoop bedrijvigheid, deze wo veroorzaakt door de vele klanten die onze cash and carry showroom bezoeken! Tevens nemen wij deel aan verschillende buitenlandse beurzen. Ter versterking van ons jonge en dynamische team zijn wij per direct op zoek naar een RKl| FULLTIME ERVAREN MAGAZIJNMEDEWE: De persoon die wij zoeken is ca. 25 jaar, heeft een flexibele instelling, C een ondernemende, sterke persoonlijkheid met goede contactuele vaardigheden kan zowel zelfstandig als in teamverband werken, heeft affiniteit met de meubelf ervaring met computers en organiserend vermogen. Is dit de baan die u zoekt, reageer dan zo snel mogelijk schriftelijk: P. VAN ROON B.V. Afd. Personeelsadministratie, Weerlaan 1, 2181 HG Hillegom v Voor informatie over ons bedrijf kunt u onze website bezoeken: Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs geslè CHR. SCHOLENGEMEENSCHAP VMBO HAVO VW Het Andreas College is een protestants christelijke scholengemeenschap. Het christelijk karakter maal school herkenbaar in dagopeningen, vieringen en de dagelijkse zorg voor elkaar. De leerlingen zijn vei over twee locaties. De locatie Rijnmond(RMD) verzorgt de beroepsgerichte leerwegen, de locatie Piet Groen(PG) leidt op voor de theoretische- en gemengde leerweg, het havo- en vwo-diploma. De set» sterk in leerlingbegeleiding en hecht aan buitenlesactiviteiten. Wij zijn aangesloten bij de Stichting Perspectief. Binnen deze stichting werken acht scholengemeensi voor Christelijk Voortgezet Onderwijs in Zuid-Holland samen op het gebied van personeelszorg en mi Wij hebben met onmiddellijke ingang voor een periode van 3 maanden een docent Engeis voor de lo Rijnmond nodig. Het gaat om een vervanging wegens ziekte. Er is een vacature ontstaan binnen de sectie Duits van de locatie Pieter Groen. Het gaat om een volle functie, die structureel ingevuld moet worden. Wij zoeken een ervaren docent die na de kerstvakanti spoedig mogelijk daarna kan gaan lesgeven. De salariëring vindt plaats in schaal LB CA0-V0 2003-2005. Als u wat meer wilt weten over de functie van docent Engels kunt u contact opnemen met de heer VII Leendertse, locatiedirecteur locatie Rijnmond, tel. 071-4013128. Voor nadere informatie over de funi docent Duits kunt u contact opnemen met de heer A. Kwakernaak, locatiedirecteur van de locatie Piel Groen, tel. 071-4024201. Is uw interesse gewekt? LI kunt uw belangstelling tot 16 december 2004 schriftelijk kenbaar maken sollicitatiebrief te richten aan het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Voortgezet Ond Katwijk e.o., ter attentie van de heer L.P. van der Hooft, Postbus 48, 2220 AA Katwijk. TVM verzekeringen is een internationaal opererende, zelfstandige direct writing verzekering maatschappij, gespecialiseerd in verzekeringen voor het beroepsgoederenvervoer over de wt Het hoofdkantoor is gevestigd in Hoogeveen. TVM verzekeringen is een gezonde, groeiende ondememi die door de inzet van een enthousiast team van professionals kan bogen op een uitstekende reputatie de markt. Bij TVM verzekeringen werken momenteel 275 mensen. JE SOLLICITATIE Informatie over deze vacature vind je op www.tvm.nl of kun je inwinnen bij de heer D. Dink telefoon (0528) 29 2219. Ben je geïnteresseerd, stuur dan een brief naar TVM verzekeringen, t.a.v. de hï D. Dinkla. hoofd P&O. postbus 130, 7900 AC Hoogeveen. Je kunt ook een e-mail sturen naar p&o@tvm Je reactie ontvangen wij graag uiterlijk vrijdag 24 december 2004. TVM verzekeringen I Van Limburg Stirumstraat 250 I postbus 130 I 7900 AC Hoogeveen tel.: (0528) 29 29 99 I fax: (0528) 29 22 81 I inlo@tvm.nl I www.tvm.nl Zelfverzekerd op weg VERZEKERIN<

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 28