erichten FAMI Anton Kersjes I DONDERDAG 9 DECEMBER 2OO4 God is Liefde, Liefde is Goddelijk en voor Eeuwig Intens verdrietig geven wij u kennis van het over lijden van onze lieve moeder en oma Anna Maria Kasteleyn-Talen 12 december 1934 7 december 2004 Wij zijn bijzonder trots op haar Rijsaterwoude: Ineke Kasteleyn Rob Rook Martijn, Thomas Oegstgeest: Marleis Merkestein-Kasteleyn Jan Merkestein Daan, Wouter, Lisanne Oegstgeest: Laura Slijper-Kasteleyn Jan-Willem Slijper Nina, Jeske Hoofddorp: Peter Kasteleyn Maaike Lycklama a Nijeholt Emma, Siebren Correspondentieadres: Clausholm 2 2133 BZ Hoofddorp De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 11 december om 11.00 uur in het Groene Kerkje aan de Haarlemmerstraatweg te Oegstgeest, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Willibrords Erf, gelegen naast de kerk. "Die in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten die zal vernachten in de schaduw des Almachtigen." Psalm 91: 1. Het verlies was er al voor het einde, de rouw voordat het afscheid kwam.Verdrietig zijn wij door het over lijden van onze vader, groot- en overgrootvader Maarten Floris Verdoes sind&Tl 3 augustus 2004 weduwnaar van Dirkje Ouwehand op de leeftijd van 84 jaar. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die hij op afdeling Egelantier in "Overduin heeft gekre gen. H.J. Verdoes H. Verdoes-de Best Maart en Emilia jay, Rick, Matt Heieen in liefdevolle herinnering Diana Katwijk aan Zee, 8 december 2004 "Overduin", Nachtegaal laan 5 Correspondentie-adres: H.J. Verdoes, Neptunus 49, 2221 JS Katwijk. Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 10 december van 18.30 - 19.30 uur in de aula van "Overduin" (bereikbaar via de hoofdingang). Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. zater dag 11 december om 10.00 uur in de zaal van de Ichthuskerk, Nachtegaal laan 7 te Katwijk aan Zee, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om ca. 11.00 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Rarklaan te Katwijk aan Zee. Diegenen die geen rouwkaart ontvangen hebben vragen wij deze advertentie als zodanig te beschou- Bedroefd, maar dankbaar voor de lange tijd die zij in ons midden was, geven wij u kennis van het over lijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Martha Catharina Riebeek-Naber weduwe van Hendrik Riebeek 4 september 1910 +5 december 2004 Joke en Henk t Lia en Jan Riet en Henk Jan en Tiny Henk en Elly Bert en Lourdes Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: A. M. Gordijn-Riebeek Etta Palmstraat 64 2331 MG Leiden Onze moeder is overgebracht naar het mortuarium van zorgcentrum Roomburgh, Hof van Roomburgh 46 te Leiden, alwaar op donderdag 9 december om 18.00 uur een Avondwake voor haar zal worden gehouden. Na de Avondwake is er gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren. De Rouwdienst zal plaatshebben op vrijdag 10 december om 10.45 uur in de kapel van Roomburgh, waarna om 12.30 uur de begrafenis zal plaatsheb ben op begraafplaats Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de begrafenis komen wij nog even samen in de lounge van Roomburgh, waar er nog gelegenheid is tot condoleren. Heer, ontferm U over ons. Diep bedroefd geven wij kennis van het plotselinge' overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Stoffer Siemon Winter 6 mei 1938 Thesinge t 7 december 2004 Katwijk In onze familie, en ook in zijn vriendenkring heeft hij zich doen kennen als een markante en kunstzinnige persoonlijkheid. Wij zijn dankbaar voor alles wat ons in deze mens geschonken is. Groningen: Wim Winter Hilly Winter-Hofstede Harm Winter Ineke Winter-Weeda Buitenpost: Janny Faber-Winter Hylke Faber t Neven en nichten Correspondentie-adres: Irenestraat 18, 9285 TL Bui tenpost. Er is gelegenheid tot condoleren van 12.00 - 12.30 uur in de Dorpskerk, voorafgaande aan de afscheids- plechtigheid. De afscheidsplechtigheid zal gehouden worden op zaterdag 11 december om 12.30 uur in de Dorps kerk aan de Kerklaan te Katwijk aan den Rijn. Aan sluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ca. 13.45 uur op de begraafplaats "Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Erg verdrietig zijn wij omdat wij zo plotseling onze lieve en speciale oom Stoffer Winter moeten missen en hem nooit meer zullen ontmoeten in onze familiekring. Gerda en Hendrik Jan jackelien en Madeion Karin Gerda en Anno Germa in herinnering Jan Willem en Alyda Marieke en Mark Willie en Nisar Amna Onze vriend Stoffer Winter Wat zullen we hem missen. Met zijn warmte en vriendschap in combinatie met humor, heeft hij ons zoveel jaren met elkaar verbonden. Hij was een bezield en gedreven kunstenaar en liet anderen graag delen in zijn ontwikkeling. Daaraan is nu een eind gekomen. Stoffer, dank voor alles! De vrienden Wenn ich einmal soil scheiden, So scheide nicht von mir. Matthaus Passion, Koraal 72 Met dit lied namen we afscheid van onze collega, STOFFER WINTER met ditzelfde lied zeggen we je nu vaarwel In je werk als leerkracht verenigde je het kunste naarsschap met je liefde voor mens en natuur. Voor zowel je collega's als de kinderen, was je puur, eerlijk en warm. Je betrokkenheid was van zelfsprekend. Onze herinneringen aan jou zijn dierbaar. We zul len je missen. Je collega's van de Emmaschool Smidstraat 27 Rijnsburg Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Leiden heeft met verslagenheid kennisgenomen van het overlijden van H. J. (Henka) Smit-Houtstra Henka was sinds 1993 lid van het sectorbestuur pri mair onderwijs. Met grote inzet en betrokkenheid heeft zij deze functie vervuld en op een persoonlijke wijze een belangrijke bijdrage geleverd aan het katholiek onderwijs. Haar nimmer aflatende warme belangstelling en aandacht voor de scholen, ook gedurende haar ziekte, was bijzonder. Wij gedenken haar met onuitwisbare erkentelijkheid en respect. Wij wensen Rob, de kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verdriet. Namens het bestuur E. A. Vork, voorzitter Leiden, 8 december 2004 Verdrietig zijn wij na het overlijden van ANTON KERSJES dirigent Ahton Kersjes was decennia lang het boegbeeld van "zijn" Amsterdams Philharmonisch Orkest, dat later is opgegaan in onze Stichting. Als pionier, inspirator en chef-dirigent wist hij een klein gelegen heidsensemble te laten groeien tot een groot en bloeiend symfonieorkest dat in binnen- en buiten land bekendheid verwierf. Hij werd daarbij steeds gedreven door de innerlijke overtuiging dat klassieke muziek toegankelijk moest kunnen zijn voor een zo breed mogelijk publiek. Door slimme programmering, hoge kwaliteit maar vooral door zijn hoogst persoonlijke communicatie met zijn publiek wist hij grote groepen mensen te winnen voor klassiek muziek. Die traditie leeft tot op de dag van vandaag voort in ons orkest. Met zijn unieke, humorvolle en warme persoonlijkheid was hij een inspiratiebron voor velen, en dat bleef hij ook na het beëindigen van zijn actieve dirigentenloop baan, als pedagoog en mecenas. Het Nederlands Philharmonisch Orkest heeft buitengewoon veel aan hem te danken. Namens medewerkers, Raad van Toezicht en de vrienden van de Stichting Nederlands Philharmonisch Orkest Stijn Schoonderwoerd, directeur Bedroefd zijn wij om het toch nog plotselinge overlijden van Zijn nauwe betrokkenheid bij de ontwikkeling van muzikaal talent leidde in 1994 tot de oprichting van het Kersjes van de Groenekan Fonds, waarvan hij samen met zijn echtgenote Margreet van de Groenekan aan de wieg stond. Na zijn carrière als dirigent heeft hij veel jonge musici met raad en daad bijgestaan; het Fonds maakte het hen mogelijk hun dromen en idealen te verwezenlijken. Zijn energie en enthousiasme hebben velen geïnspireerd en gestimuleerd. Wij verliezen in Anton een groot dirigent en een dierbare vriend. Het Kersjes Fonds Hans van Veggel Tom Feringa Jan Willem Loot Martijn Sanders Angela Garland Ikaros van Duppen Er was altijd zoveel liefde Er was altijd zoveel gezelligheid Er was altijd zoveel gelach Nu is er zoveel stilte Dag lieve oom Frits Stil ben je van ons heengegaan je hebt altijd voor ons klaargestaan Geborgenheid en liefde heb je ons gegeven Zo was je hele leven je was een schat voor ons allen Je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Bedroefd, maar met bewondering voor de wijze waarop hij zijn langdurige ziekte heeft gedragen, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve en zorgzame vader, schoonvader en opa Frits Frits Hofenk 21 september 1943 3 december 2004 Lotte Hofenk-Wielders Ellen en Giobbe Sharon, Nathalie Sandra en Arno Bas, Charlotte Hoge Rijndijk 157 2314 AC Leiden De crematie heeft op woensdag 8 december in cre matorium Rhijnhof in besloten kring plaatsgevonden. De mens overdenkt zijn weg, maar de Here bestiert zijn gang. Van ons is toch nog onverwacht heengegaan onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Willem Johannes Kokkedee sinds 10 februari 1995 weduwnaar van Dina Maria Arbouw Leiden, 6 juli 1908 t Leiderdorp, 7 december 2004 Zijn leven was dienen, gelovend in zijn Heiland. E. M. van Leeuwen-Kokkedee W. van Leeuwen M. Fakkel-Kokkedee J. Fakkel t W. J. Kokkedee W. Kokkedee-Burggraaf P. J. Bruins-Kokkedee A. Bruins Kleinkinderen en achterkleinkinderen Klaprooskamp 143 Correspondentieadres: A. Bruins Watergang 95 2377 BN Oude Wetering Onze vader is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta Soek, Van Geerstraat 2A te Leiderdorp. U kunt daar van hem afscheid nemen op maandag 13 december van 12.30 tot 12.50 uur, waarna aan sluitend de uitvaartdienst zal worden gehouden in de aula aldaar. Na de dienst zullen we hem begeleiden naar de Algemene Begraafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp. Na de begrafenis, omstreeks 14.00 uur, keren we terug naar het reeds genoemde uitvaartcentrum, waar gelegenheid is tot condoleren. Aan degenen, die geen persoonlijke rouwbrief heb ben ontvangen, vragen wij deze aankondiging als zodanig te willen beschouwen. In gedachten fiets ik onze routes en herhaal ik onze gesprekken.... Bedankt voor alles. André Kaoaan Zijn plants is lerg Een ietier die hem Kende, weel wat dit zeggen wil Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man. onze zorgzame vader Jacobus GerarduS Maria Schayemaker Jaap 23 december 1933 i 7 december 2004 Riet Schnvemaker-vnn Winsen Miiiiqué en Ronald k-ns, bonte Jeanlne on Ron Junto, lijn, Jelmer 'flaco in herinnering R«tte Jaap is thuis, alwaar liever geen bezoek. De Avondwake wordt gehouden op vrijdag 10 december om 19.00 uur in de St Matthias Kerk. Herenweg 78 te Warmond, waarna er gelegenheid is tot condoleren De gezongen Uitvaartmis zal worden opgedragen op zaterdag 11 december om 11 00 uur in voornoemde kerk, waarna wij Item zullen begeleiden naar zigi laatste rustplaats op het kerkhof aldaar Algemene kennisgeving Na een kort ziekbed is op 6 december, thuis overle den, mijn lieve man en mijn vader Petrus Nicolaas Kemming Piet Geboren te Stompwijk op 18 juni 1927 Bets Kemming-Duivenvoorden El Kemming en Kees van der Lans Anneke Kemming Randweg 4 2204 AL Noordwijk Piet is overgebracht naar het mortuarium van de St. Jozefkerk, Herenweg 9 te Noordwijkerhout, alwaar gelegenheid tot condoleren op donderdag 9 decem ber van 19.30 tot 20.30 uur. De Eucharistieviering wordt gehouden op vrijdag 10 december om 14.00 uur in bovengenoemde kerk, waarna de bijzetting zal plaatsvinden in het familie graf op het parochiekerkhof aldaar. Hierna nodigen wij u uit een kopje koffie met ons te drinken in de Maasgaarde. Bindend Betrokken Hartelijk Henka Bedankt voor je vriendschap Pauline en Jan Henk Hermans Christa Hoekema Alice en Andree Kraaij Fréncis en Rob Kerstens Ellen en René Kuijper Tine en Erick van Mastrigt Franny en Theo Valk en kinderen "De Satijn vlinder" Wij wensen Rob, Laura, Ewout Sharina heel erg veel sterkte. In het bijzijn van zijn kinderen, die hem waren, is in alle rust overleden Leonardus Schermer Voesl weduwnaar van Maria Antonia Elisabeth Rae Amsterdam, 12 februari 1918 Voorsd 7 decembei We herinneren hem als een liefdevolle, bescl» en zorgzame man, die we erg zullen miss- Gouda: Maarten en Hélène Schermer Voest-Aalders Mark, Jeroen, Ellen Amersfoort: Leontien en Kees Buurman-Schermer Voest Koen, Thijs, Maaike Leiden: Wilbert Schermer Voest en AdaY Sophie, Sijmen Lisse: Frank Schermer Voest en Paula van Elburg Rein, Lodewijk Correspondentieadres: Bentpoldererf 2 2807 LA Gouda Papa is in zijn kamer van Verzorgingshuis Ade Bachlaan 21 te Voorschoten, alwaar geen bez< De Eucharistieviering zal worden gehoudi zaterdag 11 december om 10.30 uur in de pan kerk van St. Petrus aan de Lammenschansweg' Leiden. Voorafgaand aan de dienst is er in di nog gelegenheid om van hem afscheid te neme 10.00 tot 10.20 uur. Aansluitend zullen we hem begeleiden naar d begraafplaats Zijlpoort, Haven 64 te Leiden. D< omstreeks 12.00 uur de bijzetting in het fami plaatshebben. Na de bijzetting is er gelegenheid tot condole het nabij gelegen restaurant Wessels, Haven Leiden. Het laatste beetje is nu op, veel was was er te verduren. De kaars is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor wie het aangaat is 't niet erg, die heeft genoeg geleden. Wel voor hen die ik achterliet, vaarwel en wees tevreden. Dankbaar dat zij haar rust gevonden heeft, gev kennis dat van ons is heengegaan onze moa oma Lena Ramak 19 december 1923 t 6 december Dirk Jan t en Jannie Maurice en Dewi Riet en Nico Armand Alexander Robbin Sylvia en Johan Naomi Michelle Atjehstraat 31 2315 CN Leiden Onze moeder is thuis opgebaard. Er is gelegf tot afscheid nemen op vrijdag 10 decembi 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst vindt plaats op zaterdi december om 10.00 uur in de quia van eren urn- Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang f Schouwweg) te Leiden. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren ontvangkamer van het crematorium. Omstreeks 9.30 uur gaan we met ma langs hyel van Jan. Het Boek 'De woning''Huize van', is voijoi donderdag 9 december 2004 in de boekhandel te koop. In het boek wordt 'Recht', t.o.v. huurd( j? ouderen e.a. mensen onder de aanda 13 gebracht. Het boek begint eenvoudig, i J al lezend in de jaren, leert men en woi nauwlettend het gehanteerde raffinem g onder de aandacht gebracht. Schrijver H. Verhoogt. VERKOOP BIJ EXECUTIE Op vrijdag 10 december 2004 v.m. zal ten laste van Catharina van der Leest, wonende te Leiden aan de Ir. Driessenstraat 105 in het openbaar worden verkocht roerende zaken, waaronder kleurentelevisie, stereoset, PC, magnetron en div. meubi lair. De verkoop zal geschie den bij opbod aan de meest biedende zonder opgeld en tegen contante betaling, ter wijl de goederen een kwartier voor de verkoop voor een ieder zijn te bezichtigen. R. A. C. van Vliet en A. C. Hardy Gerechtsdeurwaarders Schuttersveld 9, Postbus 953 2300 AZ Leiden

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4