FAMI LI HOOT £3 erichten J mn Vertel het met w pwuUeberickt. Advertentieservice HDCMEDÏA (0 Help de Sint 'n handle... giro 404040 Noordhollands Dagblad Bij elke gelegenheid past een familiebericht li Zo geeft u een advertentie op Familieberichten, geboorte- jubilea- en overige familieberichten eventueel met foto en/of afbeeldingen kunt u opgeven via www.hdcmedia.nl of e-mail: familieberichten@nhd.hdc.nl Wanneer geen e-mail: Opgeven via fax 072-5 196 696 Foto en/of afbeeldingen afleveren of per post: HDCmedia, Postbus 2, 1800 AA EdisonweglO, 1821 BN, Alkmaar Ook kunt u uw familiebericht reserveren via telefoonnummer 072-5196699. Sluittijden: Editie maandag: zondag uiterlijk tot 15.00 per e-mail, fax of brievenbus Alkmaar. Dinsdag tot zaterdag: uiterlijk tot 15.00 uur per e-mail of fax. Op zondag worden telefonisch geen reserveringen opgenomen. Advertenties worden in HDC huisstijl gezet. In Memoriam, Verloving, Huwelijk, x.jarige bruiloft, Echtschei ding, Felicitaties, Jubilea alsmede Rechtbank faillissement. Exe cutie, Belastingdienst en Veilingen; één dag voor plaatsing vóór 09.00 uur. Iedere opgave dient vergezeld te gaan van plaatsingsdatum, welke editiefs), naam en telefoonnummer contactpersoon. Indien met foto; op achterzijde naam en telefoonnummer contactpersoon. Voor niet schriftelijk opgegeven advertenties aanvaarden wij geen aansprakelijkheid. Geboren Leiderdorp 3 december 2004 GEBOREN Daan - Johannes wij noemen hem Daan Zoon van: Dennis Stadt en Chantal Havenaar Lammenschansplein 7 2321 JB Leiden. Overleden Enige kennisgeving Moeder tot het laatste moment, maar door ziekte verzwakt, is van ons heengegaan onze lieve papa, opa, mijn zoon en onze neef Henny Vogelenzang in de leeftijd van 50 jaar Namens de familie: E. Vogelenzang-Kop Verpleeghuis Leythenrode Leiderdorp, 3 december 2004 Correspondentieadres: E. Vogelenzang-Kop Zaanstraat 10 2314 XE Leiden Henny is overgebracht naar het uitvaartcentrum van Monuta Soek, Van Geerstraat 2a te Leiderdorp, alwaar op dinsdag 7 december van 18.30 uur tot 19.00 uur gelegenheid is tot afscheid nemen en con doleren. De samenkomst voorafgaande aan de crematie zal plaatshebben op woensdag 8 december om 10.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de samenkomst is er in de ontvangkamer van het crematorium tevens gelegenheid tot condoleren. Enige en algemene kennisgeving Heden ging toch nog onverwacht van ons heen onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en over grootmoeder Maria van Waveren-Jansen weduwe van Antoon Theodoor van Waveren in de leeftijd van 73 jaar Kinderen Kleinkinderen en achterkleinkinderen Oegstgeest, 4 december 2004 Correnspondentieadres: J. W. van Waveren Klooster 2 2312 WD Leiden Geen bloemen - Geen toespraken De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op don derdag 9 december om 13.00 uur in het crema torium 'Rhijnhof', Laan te Rhijnhof 4 te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Enige en algemene kennisgeving Heden is overleden onze oom Willem Lodewijk Rietkerk weduwnaar van Jansje Rietkerk-Jongeleen 5 september 1913 t 4 december 2004 Namens de familie: L. W. Neuteboom Pelmolen 28 2317 PP Leiden De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 7 december om 10.00 uur in de aula van crematorium Rhijnhof, Laan te Rhijnhof (ingang Haagse Schouwweg) te Leiden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Je wilde nog zo veel, maar je had niet meer de kracht. Je ziekte had je volkomen in zijn macht. Je was moe, je hebt je strijd gestreden. Al je zorgen en stil verdriet behoren nu tot het verleden. Rust nu maar uit. Je bent bevrijd uit je lijden, maar wat is het zwaar van jou te moeten scheiden. Diep bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat de Heere tot Zich heeft genomen mijn innig geliefde vrouw, onze lieve zorgzame moeder en allerliefste oma Elisabeth Imthorn-Meijvogel Elly op de leeftijd van 60 jaar. Arie Imthorn Henri en Anneke Lisette, Elsbeth, Fokke, Arie, Margreet Corinne en Henk Bart, lelie, Arjen Arie-Bart en Brenda Hidde Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij op afdeling Korenbloem in Huize "de Wilbert heeft gekregen. 3 december 2004 Veldzicht 6 2235 DZ Valkenburg Er is gelegenheid tot condoleren op dinsdag 7 december van 19.00 - 20.30 uur in de Nederlands Hervormde Kerk aan het Castellumplein te Valkenburg; tevens na afloop van de begrafenis. De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. woensdag 8 december om 13.30 uur in de Neder lands Hervormde Kerk te Valkenburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om ca. 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Valkenburg. "Ik ben de goede Herder; de goede Herder stelt Zijn leven voor de schapen. Joh. 10: 4. Na een langdurige ziekte is door de Heere tot Zich genomen mijn geliefde dochter, onze lieve zuster, schoonzuster en tante Elly Meijvogel echtgenote van Arie Imthorn 9 juni 1944 3 december 2004 C. Meijvogel-Twigt Jaap en Janie Piet Arie en Krijna Mart en Coby Neven en nichten Katwijk aan Zee Gasthuishof 17 Wij weten de dag noch het uur Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze vrien din Elly Imthorn-Meijvogel Wij wensen Arie en de kinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Piet en Anneke van der Mey Adriaan en Annie de Mooy Bart en Corrie Imthorn Valkenburg, 3 december 2004 Om voor eeuwig in zijn huis te wonen. Waar geen pijn of verdriet meer zal zijn. Waar God de tranen zal wissen van jouw ogen. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve en spontane schoonzuster en tante Elly Imthorn-Meijvogel Bart en Corry Miep en Roel t Anneke en Sjaak Kees en Henny Henk en Annet Elly en Jan Neven en nichten Wij wensen Arie en de kinderen veel kracht en sterk te toe. Wij zijn heel diep getroffen door het overlijden van Frits Hofenk Wij zijn hem oneindig dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en voelen ons bevoorrecht zo'n fantastische man gekend te hebben. Ons medeleven gaat uit naar Lotte, de kinderen en kleinkinderen en wij wensen hen heel veel kracht en sterkte in deze voor hen zo moeilijke tijd. Martin en Cobi Overdevest De balans van de natuur geeft inspiratie voor creativiteit. Jan des Bouvrie Word beschermer voor 18,- per jaar. www.landschapnoordholland.nl Verdrietig, maar met fijne herinneringen, mochten wij afscheid nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Otto Kramer Noordwijk-Binnen, 21 januari 1922 Zwolle, 3 december 2004 Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van verpleeghuis Zandhove' voor hun liefdevolle verzorging. Christina Kramer - Seepers Christiaan en Annet Kramer Maartje Wim en Sonja Verdoold Merel Correspondentieadres: Ministerlaan 26 8014 PK Zwolle Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het uit vaartcentrum, Ter Pelkwijkpark 18 te Zwolle. De crematieplechtigheid zal plaatshebben woens dag 8 december a.s. om 10.30 uur in het crema torium 'Kranenburg', Kranenburgweg 9 te Zwolle- Noord. Zij die afscheid willen nemen worden om 10.15 uur in het crematorium verwacht. Gelegenheid tot condoleren, na afloop van de plech tigheid, in de koffiekamer van het crematorium. 73 jaar samen even alleen nu weer samen Ruim een jaar na het overlijden van haar geliefde man, die zij zo intens miste, is vredig van ons heen gegaan onze lieve moeder en oma Anna Elisabeth Pennings-Bisschop weduwe van Engelbertus Adrianus Pennings in de leeftijd van 96 jaar Alphen aan de Rijn: Koos van der Geest (in herinnering) Jos van der Geest-Pennings Maaseik (B.): Albert Pennings Joost Pennings-Zwetsloot Noordwijkerhout: An van den Berg-Pennings Theo van den Berg Zoeterwoude: Nel Pieterse-Pennings Wim Pieterse Ardrossan (Can.): Henk Pennings Leny Pennings-Scholtes Zoeterwoude: Greet Tijssen-Pennings Frans Tijssen Kleinkinderen Achterkleinkinderen 4 december 2004 Zorgcentrum St. Joseph Hoflaan 3, Alphen aan den Rijn Correspondentieadres: T. J. van den Berg Parallelweg 51 2211 TE Noordwijkerhout Woensdag 8 december is er van 19.30 tot 20.30 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in de zaal van St. Joseph, Hoflaan 3 te Alphen aan den Rijn. De Eucharistieviering zal gehouden worden op don derdag 9 december om 10.30 uur in de St. Bonifaciuskerk, Raradijslaan 7 te Alphen van den Rijn, waarna de begrafenis zal plaatshebben op het parochiekerkhof naast de kerk. Na de plechtigheid is er in de Jozefzaal naast de kerk eveneens gelegenheid tot condoleren. Bij talloze kinderen in Nederland komt Sinterklaas nooit op bezoek. Deze kinderen kunnen niet bij hun ouders wonen en zijn bijvoorbeeld in een tehuis geplaatst. Daar vinden ze een liefdevol thuis, maar geld voor extraatjes is er vaak niet. Kinderhulp helpt de Sint 'n handje. Helpt u mee? Met een 'noot'bijdrage van 15,- op giro 404040 bezorgt u een kind al 'n heerlijk avondje! Wilt u eerst meer informatie, bel ons dan even. Brinkpoortstraat 32,7411 HS Deventer, Tel.: 0570 - 611 899 Internet: www.kinderhulp.nl e-mail: info@kinderhulp.nl Duizenden vrijwilligers bezoeken iedere dag mensen die eenzaam zijn. Giro 22000. Den Haag. M Familieberichten worden vaak geassocieen met de overlijdensberichten. Toch zijn er genoeg andere gelegenheden waarbij een familiebericht ook op zijn plaats is. Bruiloften, een zilveren of gouden huweli en geboorten zijn allemaal uitstekende gelegenheden om een familiebericht in I Noordhollands Dagblad te plaatsen. Het een heel sympathieke manier om men; van uw situatie op de hoogte te stellen zodat zij met u mee kunnen leven. j De mogelijkheden bij het plaatsen va een familiebericht zijn legio: van tekeningen en leuke foto's tot een bijzonder randje rondom uw advertentie. Bel gerust eens vrijbli vend met de unit familiebericht! kvan het Noordhollands Dagblai (072) 5196 690 of stuur een mail naar familieberichten@nhd.hd< We informeren u graag fl Noordhollands Dagblad 'Vertel kei utet &e*v fMHiUebcrickt. Familieberichten worden vaak geassocreerd met de overlijdensberichten. Toch zijn er genoeg andere gelegenheden waarbij een familiebericht ook op zijn plaats is. iliebericht in het en heel sympathieke manier om mensen ran uw situatie op de hoogte te stellen, zodat zij met u mee kunnen leven. De mogelijkheden bij het plaatsen van familiebericht zijn legio: van tekeningen en leuke foto's tot een bijzonder randje rondom uw dvertentie Bel gerust eens vrijblij vend met de unit lamiliebenchten Noordhollands Dagblad 5196 690 of stuur een We informeren u graag! Who cares? Het Nederlandse Rode Kruis EXTRA TREIN VANAF DEN HAAG Wegens de enorme vraag zal er op 11 en 18 dece een extra trein naar Maastricht en Valkenburg vanaf Den Haag-Delft-Rotterdam. Vraag uitget reisbeschrijving reisnr. DA 92 tm DA 95. damesmode op 't Gangetje 4 START DE UITVERKOOP MET MOOIE KORTINGEN Graag tot ziens, Barthine en medewerkers K R A S g| z KRAS SterVakanties-reisbureaus vindt u in: Alkmaar Kanaalkade 28 Alphen aan de Rijn Hooftstraat 112 Amsterdam Willemsparkweg 26 12U Baam 8nnkstraat 17- Haarlem Schagchelstraat la «Hoorn Veemarkt 45-47 rfi Daverend en exdusief dagtochtvoordeel naar de grootste en best bezochte kerstmarkten van Nederland in Maastricht Valkenburg!! Want in samenwerking met de Nederlandse Spoorwegen heeft KRAS Stervakanties een unieke dagtocht samengesteld. En daar kunt u nu optimaal van meeprofite ren! Want op zaterdag 11 december en zaterdag 18 december heeft KRAS Stervakanties een trein speciaal voor u gecharterd die vanaf Alkmaar, Haarlem (alleen 18/12) en Amsterdam CS naar Maastricht en Valkenburg zal rijden Namelijk de KRAS STERVAKANTIES KERSTMARKT EXPRESS, voor de absolute stuntprijs van slechts 19,95 Dat is echt een buitenkansje, want normaal gesproken betaalt u hiervoor ruim 39! En als u via onze website boekt, krijgt u nog eens 10 extra voordeelDus pak nu dit exclusieve en éénmalige voordeel en boek snel, want vol vol!1 INTERNETKORT1NG REUZETROTS ZIJN WU... op onze gloednieuwe website! Want deze heeft nu nóg meer mogelijkheden, waardoor u nog gemakkelijker kunt zoeken en boeken! Om dit te vieren geven wij u een fikse korting op de reserveringskosten Als u deze reis boekt via www.kras.nl dan betaalt u slechts 5 reser veringskosten per boeking en dat is nog eens 10 extra voordeel! Reisnr DA 88 (Valkenburg), DA 90 (Maastricht). DAGPROGRAMMA 's Ochtends tussen 07.00 uur en 08 00 uur vertrek per speciale KRAS STERVAKANTIES KERSTMARKT EXPRESS via de volgende NS stations Alkmaar-Amsterdam CS (op 18/12 ook vanuit Haarlem). Aankomst te Maastricht en Valkenburg tussen 11 00 en 11.30 uur. We vertrekken voor de terugreis vanuit Valkenburg en Maastricht tussen 16.15 en 16.45 uur en u komt tussen 19.45 en 20.15 uur weer aan. Dit zijn lichttijden, de exacte tijden vindt u in uw reisbeschrijving.Tijdens de treinreis is een beperkt assortiment koffie/thee/fnsdrank best (tegen betaling) en bent u verzekerd van een zitplai MAASTRICHT VALKENBURG Wist u dat Maastricht is verkozen tot dé beste win van Nederland van 20047 En dan is tijdens deze dai beroemde I/rijthof ook nog eens helemaal versierd gezellig winterlandschap met een heuse schaatsl vindt in de oude binnenstad vele kerststalletjes i volop gezelligheid met de lekkerste winterse drankj 'Glühwein, warme chocolademelk en diverse lekk Reisnummer DA 90/DA 91De KRAS STERVAKANTIES MARKT EXPRESS rijdt door naar Valkenburg. Een bez de Gemeentegrot en de Fluweelengrot. mei de sfeervolle en grootste ondergrondse kerstmarkt Europa, is een absolute must! Honderdduizenden be gingen u reeds voor! Gaat u ook uw kerstlnko Valkenburg doen? Reisnr. DA 88/DA 89. Toeslagen: Treinkaartje le klasse 18,50.reservei kosten 15 per boeking. Prijzen zijn per persoon, tenzij anders ven Exclusief: res.kosten, div. verzekeringen, entreebew consumpties onderweg. Vraag uitgebr reisbeschr.r DA 88/DA 89 (Valkenburg) of DA 90/DA 91 (Maasti

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 4