Aanvallers Ter Leede worstelen tevergeefs Rijnsburgse Boys wordt 'gevogeld' SPORT 5 SFC Lisse wint weer eens Slippertje nekt Voorschoten ïoordwijk bedwingt kozakken Boys (2-2) itelpretendent blijft tegen Volendam steken op 0-0 fa fa fa HDC985 maand ac 6 DECEMBER 2004 Chris Hartman (ENHEim - Wat op papier een iele klus leek, werd in de tijk een martelgang voor Ter de. De nummer drie van de fdklasse A slaagde er tegen met tien man achter de bal lende Volendam niet in ook één goal te fabriceren. Om- ook Volendam aanvallend nig voorstelde, bleef het o-o. ree punten verloren", was conclusie van trainer Arie endijk na het laatste fluitsig naal van arbiter Kamphorst. „Opbouwend zag het er nog wel redelijk uit. Het ging ver keerd als de spitsen aange speeld werden. Die waren niet balvast." Dat klopte. Germain Gotschin bracht er rechts op de vleugel niets van terecht. Ook de centraal spelende Patrick Kalkema was duidelijk niet in goeden doen. Kalkema had bo vendien de pech dat midden velder Hicham Rbii niet achter, maar meestal naast hem ope reerde. Daardoor was er op de toch al overvolle speelhelft van Volendam nog minder ruimte beschikbaar. De enige die er in de eerste helft nog wel eens in slaagde door de vijandelijke linies te breken was de snelle Anouar Hamdi. Later in de strijd lukte het ook de linkerspits niet meer zich te onderscheiden. On danks het matige spel creëerde Ter Leede in de slotfase van de eerste helft twee riante kansen. Kalkema kreeg in het centrum van de Volendamse defensie in eens een vrije doorgang. De aanvaller omspeelde doelman Arnold Smit, maar deponeerde de bal in het zijnet. Niet veel la ter mocht Mark Jansen de bal op zo'n tien meter van het doel ongehinderd aannemen. De middenvelder reageerde echter veel te gehaast. Smit had geen enkele moeite met zijn slappe kopbal. Lagendijk: „Mark had alle tijd om de bal te controleren, maar wist dat niet. In zo'n geval moet hij gecoacht worden door een ploeggenoot. Dat gebeurde niet." En over de matige tweede helft: „Omdat een doelpunt uit bleef gingen we steeds meer te gen de tijd spelen. Dat kwam de kwaliteit van het spel natuurlijk niet ten goede." Na de doelwisseling bracht Ter Leede, dat het moest doen zon der de inbreng van Rogier Koordes, er in de voorste lijn nog minder van terecht. Volen dam, dat steeds brutaler werd, plaatste nog wel twee gevaarlij ke counters. Ben Zwarthoed kapte Van Zeist uit, maar schoot vrij voor Thomas Waas dorp naast. Een schot van Jan Visscher pareerde de Sassen- heimse doelman knap. Met nog tien minuten op de klok besloot Lagendijk Van Zeist - sterk in de lucht - naar het front te sturen. Ook die strijdwijze hielp zijn zwalkende team niet. „Ter Leede mag dan twee punten verloren hebben, wij hebben er een gewonnen", was Volendam-trainer Frans Schuitemaker van mening. ,,Als wij aan het eind van het seizoen een promotie degradatiewed - strijd moeten spelen, hebben we het goed gedaan. Dat is de realiteit bij Volendam." Want bescheidenheid is op z'n plaats in het vissersdorp. „Ik moet het doen met jongens uit het eigen dorp, die geen stuiver betaald krijgen. Toch wil het bestuur dat Volendam in de toekomst uitgroeit tot een sta biele hoofdklasser." Prima, al dus Schuitemaker, alleen: „Dat kan natuurlijk niet als je van buitenaf geen spelers aantrekt Het feit dat club een profafde ling heeft zie ik niet als een pro bleem. Volendam is een rijk dorp. Je wilt niet weten hoeveel miljonairs er wonen." rRobbert Minkhorst md wijk - Trainer Willem shuis van Kozakken Boys iperde wat af na het gelijk en tegen Noordwijk (2-2). De :h van de titelkandidaat uit ird-Brabant zag eerst een Ipunt worden afgekeurd - ens hem ten onrechte, zag lolgens zijn ploeg vlak voor een voorsprong weggeven laarna zijn spits Mamadi Si- rood krijgen voor een kop- il Zo leek Noordwijk daar- nog met de schrik zijn vrij- Dmen. Als echter één ploeg zege mocht claimen, dan het wel de thuisclub, irdwijk zat het grootste deel de wedstrijd de tegenstan- uit Werkendam op de huid. wam Kozakken Boys amper voetballen toe. De belang- te middenvelders bij de be iers, Taoufik Ameziane en an Comeille, zagen continu Noordwijker in hun scha- opduiken. Meestal hun di- e tegenstanders Patrick van n en Wouter van der Kolk, inders zorgden Jelle Korbee ~"Dt 'aul Reumer voor rugdek- ,Ik denk dat we het heel d gedaan hebben", zei de eden assistent-coach Geert Bakker van Noordwijk. „Ko- Bn Boys heeft een sterke ft" akken Boys kwam voor de en begon zeer aanval- L De bezoekers kregen drie in één minuut. De -Jege stormloop leverde een Ie kans op voor Ameziane, )in de handen van Sander der Veldt schoot, briljante actie van Rocky in de twaalfde minuut lide de rollen om. Hij begon een rush, ontdeed zich van man en haalde plots uit. I \fcer Roland Jansen (ooit n Den Haag en Willem II) maar net redden. Noord- nam het heft in handen en lcin|e minuten later had een ie aanval via Van Dam, Jef- de Vries en Joost Leonard iCljPitti kunnen eindigen. Jan- stak er een hand tussen, d kreeg een kwartier Qt op de beste kans op 1-0. blunder van Jean-Philip it, die half over de bal ide, bracht Leonard vrij Jansen. De spits schoot st. Twaalf minuten voor rust het doelpunt alsnog. Pitti ide voor het gevaar, liep met len bal het strafschopgebied in, 001 ima een verdediger in een IS eling hands maakte. Stefan teI tafsma schoot de straf- )p binnen. vreugde voor Noordwijk )UJ rde kort. Bij een lichte over- El ing van Van der Kolk stortte neille neer alsof zijn benen vai RaP= in brand stonden. Van de con sternatie die daarop ontstond, profiteerde Kozakken Boys. Eerst redde Van der Veldt nog half op een tikje van Mare San- tegoeds, maar Raoul Henar kon de bal die voor zijn voeten lag niet missen. Een schot van Cor- neille leek de 1-2 in te leiden. Van der Veldt kon opnieuw de bal niet goed tegenhouden, waarna Sibide intikte. Hij zou alleen buitenspel hebben ge staan. Op advies van zijn grens rechter keurde arbiter Gerard Dercksen de treffer af. De tweede helft begon grim mig. „Ik had in de rust de aan voerders bij me en heb gezegd: laten we ons richten op het voetbal", verklaarde Dercksen. Dat gebeurde niet meteen.Twee keer zag hij een klap van een speler over het hoofd. Vein Dam haalde uit naar Ameziane na een potje vrij worstelen en Erik Visser deelde een beuk uit aan Schaafsma. Kozakken Boys greep na een uur spelen het initiatief. Vooral Schaafsma, die een paar keer aan een gele kaart ontsnapte, en Korbee moesten het defen sieve cordon gesloten houden. Eén keer lukte dat niet. Sibide passte de bal knap door op Ameziane, die scoorde. Het korte slotoffensief van de thuis club leek niets op te leveren, totdat een weggekopte bal voor de voeten viel van Van der Kolk. Hij haalde zonder na te denken uit en de bal plofte in de verre hoek. Assistent-coach Bakker van Noordwijk roemde de knappe prestatie van het elftal. „Op ba sis daarvan ben ik tevreden. Bij Kozakken Boys loopt een aantal echt goede voetballers rond. We wilden het kort houden, ze niet in hun spel laten komen, en dat is volgens mij aardig ge lukt. Maar op een gegeven mo ment rook ik meer." En dus was het jammer dat er voor de thuisclub niet meer inzat. „Noordwijk was zeker niet slecht", zei collega Leushuis. .Alleen: wij hebben een top- ploeg. Noordwijk speelde agressief. Die penalty had je kunnen geven, maar de scheidsrechter keurde een goal af die hij nooit had af mogen keuren." Bovendien vond hij dat de arbiter Noordwijk spaar de. „Zo kim je nooit winnen." Scheidsrechter Dercksen be streed dat. „Ik liet juist door spelen bij de 1-2. Dan hoor je ze niet. Ze scoorden uit die si tuatie. Heerlijk toch? Soms is het verwarrend, maar ik wacht liever even voor ik fluit." Onbetwist was de rode kaart in blessuretijd voor Sibide. Zijn af tocht werd begeleid met oer woudgeluiden. Dennis Knüppe geeft Rijnsburgse Boys-aanvoerder Dennis Groot niet meer de kans om in te grijpen. Hij scoort i-o. Foto: Ton Kastermans Ook Hugo van Duijn mag als vervanger vier keer vissen door Anton Diedrich spakenburg - Na tien doelpun ten tegen in drie wedstrijden - waaronder een vriendschappe lijke 4-2 nederlaag tegen Ter Leede vorige week - besloot trainer Ted Verdonkschot van Rijnsburgse Boys in te grijpen. Hij passeerde doelman Maurice Langstraat en zette de ervaren Hugo van Duijn onder de lat. Die mocht prompt vier keer vis sen tegen IJsselmeervogels. Rijnsburgse Boys haakt na de 4- 2 nederlaag voorlopig af in de titelrace. Langstraat was naar Rijnsburg gekomen van Scheveningen met het etiket 'betrouwbare doelman' op zijn voorhoofd. Maar dat etiket bleek niet altijd terecht. Af en toe kon hij een bal schitterend uit zijn goal ran selen, terwijl iedereen eigenlijk al een doelpunt telde. Maar het kwam ook te vaak voor dat een bal die houdbaar leek toch het doel in sukkelde. Hugo van Duijn, zijn vervanger, verdedigde jarenlang het doel van Katwijk. Een schouderbles sure leek twee jaar geleden het einde van zijn actieve carrière te betekenen, maar Van Duijn dook dit seizoen plotseling op bij Rijnsburg. Hij is hersteld en weer ambitieus. Zaterdag bleek dat de doelman niet de enige oorzaak was van het lekken bij Rijnsburgse Boys. Sterker nog, de keeper kon aan de tegentref fers weinig doen. Rijnsburgse Boys had een pro bleem in het hart van de verde diging. Dat probleem heet Bart- jan Onderwaater. De lange, sterke centrale verdediger is ge blesseerd en pas na de winter stop weer inzetbaar. Ook de eerstaangewezen vervanger Robbert van Wijk heeft een blessure. Verdonkschot mocht van geluk spreken dat Justin Stuy weer is hersteld, maar de ploeg zit niet dik in de defensie ve mogelijkheden. Tegen koploper IJsselmeervo gels heb je je defensie hard no dig. De ploeg uit Spakenburg scoort dit seizoen vooral in de laatste minuten. Al vier keer op rij pakten de 'rooien' zo nog de punten. De ploeg heeft aan een kleine kans genoeg. Dat bleek zaterdag al in de ne gende minuut. Linksbuiten Frank Aboikoni verdedigde mee voor de Rijnsburgers, raakte de bal verkeerd en gaf Dennis Knüppe de kans om alleen op Van Duijn af te gaan. De mid denvelder faalde niet. Tien mi nuten later schoot Raymond Kolder uit de tweede lijn zie dend hard de gelijkmaker in de touwen en binnen het halfuur kopte Onderwaaters vervanger Mike Vermolen na een corner de Rijnsburgers zelfs op voor sprong. In die periode had de ploeg uit Rijnsburg zich behoorlijk her steld na een matig begin. IJssel meervogels zette druk op de opbouw van de Rijnsburgers en de ploeg van Verdonkschot ver loor te veel duels om aanvallen op te bouwen. Halverwege de eerste helft ging dat beter. Maar kort na zijn doelpunt liet juist Vermolen zijn keeper kansloos. Een schot van Richard Corts veranderde op het dijbeen van de verdediger van richting. „Aan die eerste twee goals kun je niets doen", oordeelde Ver donkschot. „Aan de derde wel." Op slag van rust 'vogelden' de vogels voor het eerst. Het leek erop dat de ploegen met een gelijke stand naar de kleedka mers zouden gaan, maar Knüp pe mocht op randje buitenspel doorlopen en scoorde opnieuw. Een foutje van aanvoerder Den nis Groot, oordeelde zijn trai ner. „Hij had de spits moeten aanpakken die de bal door- kaatste." De tweede helft was kwalitatief minder, maar bood meer spek takel. Rijnsburgse Boys ging op jacht naar de treffer die het no dig had om bovenin mee te blij ven doen. Invaller Berry Charité onderstreepte zijn gebrek aan vorm en wedstrijdntme door twee prima kansen niet te be nutten. In blessuretijd werden de Rijnsburgers voor de tweede keer 'gevogeld'. Een snelle uit braak na een periode van grote druk op het doel van IJssel meervogels bracht twee aanval lers tegenover de eenzame ver dediger Groot. Paulo Meijnder- shagen scoorde. „We hebben een lesje in effecti viteit gehad", meende Ver donkschot. „Nu gaan we er al les aan doen om de afstand zo klein mogelijk te houden." Dappere woorden, maar feit is dat Rijnsburgse Boys moet ho pen op heel veel misstappen van zowel IJsselmeervogels als Quick Boys om nog een kansje te maken op de titel. Die kans lijkt miniem. oor Nick Verwoerd iarken - FC Lisse kan nog winnen, aterdag stapte de formatie van trai er Said Ouaali voor het eerst sinds oktober met drie punten het veld f. Toen waren de iissenaren met 1- duidelijk te sterk voor Volendam, luv itmaal moest het nabijgelegen Iarken eraan geloven. De thuis- n' loeg beperkte de schade tot 2-3. waarmee werd Marken een afstraf- ng bespaard. Als de in het rood ge- Julde bezoekers iets scherper in de jronding zouden zijn geweest, had fat ongetwijfeld een flink pak slaag oor de zwartwitten opgeleverd. Lis- J schiep zich kans na kans. Met de n erstelde Ervin Lee in de achterste nie en Kevin Winter - tijdens Lee's n bsentie centraal in de verdediging - •e erug op het middenveld, liep het bij Ie gasten eindelijk weer eens. Zij p. ombineerden bij vlagen voortreffe- Id ovendien bleek met name Jeffrey Vinter moeilijk te bespelen voor de loor blessures gehandicapte Mar- «n-defensie. Marken-trainer Bert 0 'an der Poppe: „Wij konden geen at op hem krijgen. Hij speelt slim probeert steeds van achter je rug 'eg te komen. Ik heb de verdediging een paar keer omgezet, maar dat hielp niets." Van der Poppe en zijn mannen had den wel het geluk dat Wmter in de afwerking niet erg nauwkeurig was. En dat ondanks zijn twee treffers. De eerste viel in de openingsfase. Win ter tikte de 0-1 binnen, nadat de uit gelopen doelman Eelco Zeinstra de bal tegen zijn hand had geschoten en de spits daarna zomaar een leeg doel voor zich zag. Winter: „Het was van dichtbij en ik ging niet bewust met mijn hand naar de bal, dus vol gens mij was het geen hands." Zijn tweede goal, tien minuten voor rust, was fraaier: een mooie pass van broer Kevin, een versnelling en een uithaal in de korte hoek. Met de 0-2, de terechte beloning voor een groot overwicht, leek het duel beslist. Dat pakte anders uit. Marken, dat nog geen fatsoenlijke aanval had laten zien, kwam in de slotfase van de eerste helft totaal on verwacht terug. Erik Homan profi teerde van een foutje van Roel de Goede en Henk Abercrombie knalde uit een hoekschop van ex-prof Mar- channo Schultz snoeihard raak. De onverwachte wending schonk de Markers vertrouwen. Na rust trok ken zij zelfs het initiatief naar zich toe. Kansen creëerden ze daarbij nauwelijks. Die deden zich aan de andere zijde voor. Kwong Wah Steinraht verprutste er een paar en Winter verscheen een keer of vijf in scoringsrijke positie voor Zeinstra. Zonder succes. Winter: „Dat je zo veel kansen mist, is natuurlijk dra matisch. Al was hun keeper natuur lijk wel goed. Als ik er een paar meer had gescoord, had de wedstrijd met een op slot gezeten. Dan zou het 2-6 zijn geworden of zo. Nu werd het nog lastig. Maar ondanks alle gemis te kansen, overheerst toch de blijd schap vanwege de winst." De zege kwam pas vijf minuten voor tijd tot stand. Orson Naarendorp kopte raak, na een hoekschop van Jeffrey Wmter. Coach Ouaali haalde opgelucht adem: „Ik geniet tegen woordig van elke overwinning, maar we maakten het onszelf wel erg moeilijk. Dat missen van zo veel kansen is bij ons een structureel probleem. We praten er met elkaar vaak over en we trainen er hard op, in allerlei spelsituaties. Maar ja, de druk die je in de wedstrijd hebt, mis je natuurlijk. Als we een kans krij gen, gaan we te veel denken. En dan gaat het juist fout. We zijn voor het doel niet stressbestendig." door Kees van Delft voorschoten - Het was zo mooi. Voor het eerst in de historie haalde Voorschoten '97 in de vorige wed strijd tegen Deltasport een overwin ning in de hoofdklasse. Ook werden twee spelers, Matthijs Keemink en Edwin Pejcinovic, onlangs geselec teerd voor het Nederlands zaterdag elftal onder 23 jaar. Zaterdag wer den ze tegen Capelle al na drie mi nuten op wrede wijze uit hun roes gerukt: 0-1. Uitgerekend Pejcinovic leidde het doelpunt voor Capelle in. Hij nam in de bewuste minuut een vrije trap net buiten het eigen strafschopge bied. Achteloos tikte de robuuste verdediger de bal opzij naar Marlon Kruis, die daar niet op had gerekend en - in een poging goed bij de bal te komen - prompt uitgleed. Henk Roeland van Capelle profiteerde en stelde Onno Doeland bij de tweede paal in staat om raak te koppen. Pe jcinovic was, zoals heel Voorscho ten, het halfuur erna volledig van slag. Alle lange ballen van zijn voet werden hopeloos ingeleverd bij Ca pelle, dat heer en meester was. De club verzuimde de overmacht al leen uit te buiten. Een prachtig bal letje achter het standbeen van Pa trick Molendijk en een schot van Roeland troffen echter geen doel. Doelman Keemink trof geen blaam bij de tegentreffer, maar was in de eerste helft ook allerminst goed op dreef. Met de vele terugspeelballen wist hij weinig raad. De meeste ver dwenen linea recta over de zijlijn. „Hij was vandaag erg nerveus", constateerde ook zijn trainer Peter Wubben. „Misschien heeft het te maken met de uitverkiezing. Alles is toch nieuw voor hem." Op 26 november hoorde Keemink dat hij bij de voorselectie van het Nederlands zaterdagelftal onder 23 jaar zat. „Dat ging een beetje raar", vertelt Keemink. „Ik moest van Ed win horen dat ik geselecteerd was, want mijn brief kwam niet vrijdag maar pas op maandag. De KNVB had de brief naar het verkeerde adres gestuurd." Het mag de pret voor de 22-jarige Keemink niet drukken. „Het is een hele eer. Het is pas mijn eerste jaar in het eerste elf tal. Dan doe je het niet slecht." Woensdag worden er in Zeist drie onderlinge partijen gespeeld, waar na de groep van 52 selectiespelers wordt teruggebracht naar zestien spelers voor wedstrijden tegen En- HOOFDKLASSE A Marken - FC Lisse 2-3 (2-2). 12. Jeffrey Winter 0-1. 36. Jeffrey Winter 0-2. 39. Homan 1-2. 45 Abercrombie 2-2, 85 Naarendorp 2-3. Ro de kaart: 84 Biswana (Marken. 2* geel). Scheidsrechter: Messen. Toeschouwers: 400. Van der Meuten 6 75. K. N. Steinraht Dekker 6 K. Winter 66. Van Wieringen 6 Naarendorp Nijlhof 6 Van der Laan 7 Lee 7 K. W Steinraht 6 De Goede 5 75- Bakker Tan 6 J. Winter 8 Noordwijk - Kozakken Boys 2-2 (1-1). 34 Schaafsma 1-0 (strafschop). 36. Henar, 1-1 82. Ameziane 1-2 88. Van der Kolk 2-2. Rood: Si bide (90+2, Kozakken Boys) Scheidsrechter: Dercksen Toeschouwers: 400 Van der Veldt 5 Schaafsma 7 Reumer Van Dam 7 Bos b De Vries 6 Korbee 84. Schoooen Janssen 7 Leonard b Van der Kolk Pitti Ter Leede - Vo iendan O-O. Scheidsrei :htec Kamphorst Toesr :houwe rs: 500 Waasdorp 7 Lagendijk 7 Faerber b Gotschin b Van Zeist 59. Gooties Hoogkamer Kalkema i> Lensink b 77. Rahou Jansen Hamdi Rbu b Bennekom - ARC 2-1 (1-0). 34 Mei|er 1-0, 50. Van Beest 1-1, 59 Van Meegdenburg 2-1 Scheidsrechter: Van de Horn. Toeschouwers: 300 Tuinen burg 7 Egberts 6 Roest 6 46. Graaven 5 Van Schie 7 Van Meggelen 7 Van Loc hem 6 83 De Jong Vermeulen 8 Verlaan Balkhoven 6 Van Beest 8 81. Bahlmann - Redel 7 ASWH - Heerjansdam 3-1 (1-1). 9. El Morabet 0-1, 34. De Jong (strafschop) 1-1, 54. Boogers 2-1, 63. Redjosetiko 3-1. Scheidsrechter: Wir ken. Toeschouwers: 1230. Barendrecht - Ajax 0-1 (0-1). 22. Geestman 0- 1 Scheidsrechter: De Meijer Toeschouwers: 750. Hoek - DOVO 1-0 (O-O). 52 De Munmk 1-0. Ro de kaart: Adnane (DOVO). Scheidsrechter: Klerks. Toeschouwers: 1200. ASWH 13 10 1 2 31 24-12 Kozakken B 13 8 4 1 28 23- 6 TerLeede 13 6 6 1 24 27-13 Bennekom 13 7 3 3 24 24-15 Hoek 13 7 0 6 21 27-20 Lisse 13 6 2 5 20 31-26 Noordwijk 13 5 5 3 20 24-22 Ajax 13 5 3 5 18 13-21 ARC 13 5 2 6 17 16-20 Heerjansd. 13 5 1 7 16 17-23 DOVO 13 3 3 7 12 16-22 Volendam 13 2 5 6 11 13-24 Barendrecht 13 2 1 10 7 9-26 Marken 13 1 2 10 5 10-24 ASWH Tweede periode: 3-9 Ter Leede 3-7 Kozakken B 3-7 Hoek 3-6 Topscorers: Steinraht (FC Lisse) 11, Destorme (Hoek) 10, J. Winter (FC Lisse) 8, Dewispelaere (Hoek) 8, Van Meegdenburg (Bennekom) 7, Koremans (Heerjansdam) 7, Van Wetten (Noordwijk) 7, Ysebaert (Hoek) 6, Meurs. Leonard (Noordwijk) Rbu. Gootjes. Kalkema (Ter Leede) 5. Programma volgende week: Ajax - ASWH. Ko zakken B - Ter Leede. Volendam - Bennekom, ARC - Hoek. DOVO - Marken. FC Lisse - Baren drecht. Heerjansdam - Noordwijk. HOOFDKLASSE B Katwijk - Quick Boys 2-4(1-2). 4 Mussche 0-1 10. Vondeling 1-1, 36. Kenselaar 1-2, 56. Bak 1-3 (strafschop), 78. Vondeling 2-3, 90. Bak 2- 4 Scheidsrechter: Van Beek. Toeschouwers: 4800. Katwijk: De Heiden 7 Vondeling 8 Bui|S 7 Verkade 6 Van Wonderen 7 67. Hajji 6 l'Ami 7 DeBie 7 90. De Vreugd - 78. Verkuijlen E derveen 7 Jonker 6 Pronk 7 Molenaar 7 Quick Boys: Kromhout 7 Mussche 8 Van Dam 7 Bekx Schoneveld 7 Van Fruchten 7 Flaton 7 90. Guyt Kenselaar 7 Bak Van der Plas 7 90 +3. Furfaro Van Beelen 9 IJsselmeervogels - Rijnsburgse Boys 4-2 (3-2). 9. Knüppe 1-0, 18. Kolder 1-1, 25 Vermolen 1- 2. 31. Corts 2-2. 44. Knüppe 3-2. 90+2 Meijn- dershagen 4-2 Scheidsrechter Dijkman Toe schouwers: 1800. Van Duijn Stuy Groot Vermolen Simons Freke 80. De Munck 7 Schnater 7 86. Ajar 6 Kolder 6 Zinhagel 7 Kuhlmann 6 Aboikoni - 64. Charité geland en Ierland. Trainer Wubben kan alleen dromen van zo'n luxeprobleem. Hij kan in elk geval wel een productieve spits gebruiken. Frank Buizer is vooral balvast, José Almeida te zelfzuchtig en ook Ronald van Delft kwam te gen Capelle, ondanks een goede kans, niet tot scoren. Topscorer is dan ook middenvelder Tim Kluivers, die zaterdag met kop en schouders boven zijn teamgenoten uitstak. Toch kon ook hij de na het doelpunt opgetrokken muur van Capelle niet slechten. Voorschoten drong de tweede helft aan, maar kwam niet verder dan de rand van het strafschopgebied. Zes kansrijke schoten uit de tweede lijn misten de juiste precisie. „In de af ronding moeten we nog zakelijker worden", constateerde Wubben te recht. De trainer zag ook nog dat Keemink fraai redde toen Roeland alleen voor de doelman verscheen en dat Carl Roest vlak voor tijd met twee gele kaarten van het veld moest. Ondanks de nederlaag en de positie op de ranglijst wanhoopt Wubben niet. „We hebben al veel vaker balbezit op de helft van de te genstander dan in het begin van de competitie." Voorschoten '97 - Capelle: 0-1 (0-1). 3 Doe land 0-1 Rode Kaart: 88. Roest (Voorschoten '97, 2x geel) Scheidsrechter: Roeland. Toe schouwers: 400. Keemink 6 Jonk 6 T Bocsboom 6 Roest Pejcinovic 5 Kluivers 8 Kruis 6 Buizer 6 75. Bor - Van Delft 6 Van Heiningen 4 64 Van der Erreten 7 82. Van Dijken - Almeida S TOGR - Spakenburg 3-2 (2-1). 26 Garcia Men- des 1-0, 28 Muskiet (eigen doel) 1-1. 35. Lo pes Silva 2-1, 70. Lopes Silva 3-1, 78. Hes kamp 3-2. Rode kaart: Brons (2« geel. Spaken burg). Scheidsrechter: Van de Herik. Toeschou wers: 325. Sparta Nijkerfc - SHO 1-1 (0-1). 29. Bakker 1-0. 58 Dijs 1-1 Scheidsrechter. Hoonhout Toe schouwers: 600. Huizen - Deltasport 1-1 (0-1). 18 Ruijs 0-1 78. Yilmaz (strafschop) 1-1 Van Kooiwi|k Toeschouwers: 350. Scheveningen - Excelsior m. 3-0 (2-0). 5. Van der Geest 1-0, 15 GrünhoU2-0. 90. Melfor 3- 0 Scheidsrechter Sinke. TMNhouwers: 800 IJsselm.v. Quick Boys Capelle Rijnsb. B. Spakenburg SHO Sparta N. TOGR DeltaSport Schevening. Excelsior M. Huizen Katwijk Voorschot. 13 10 13 1 32 22- 9 1 28 36-21 4 23 19-17 2 21 31-22 4 21 31-24 4 19 21-19 5 18 14-17 5 16 21-28 4 13 16-16 4 13 19-20 7 12 20-26 7 10 18-28 7 10 13-24 7 8 13-23 Tweede periode: Quick Boys 3-9 Spakenburg SHO 3-7 Capelle 3-6 Topscorers: Van Beelen (Quick Boys) 12. De Harder (Spa kenburg) 10. Zinhagel (Rijnsb. Boys) 8, Schna ter (Rijnsb. Boys) 8, Knüppe (IJsselmeerv 7, Langerak (Deltasport) 7. Loeve (Excelsior M 7. oa Van Fruchten (Quick Boys) 6.. Programma volgende week: Spakenburg - Kat wijk. Rijnsburgse Boys - Voorschoten'97. Capel le - Scheveningen, Excelsior M Huizen. Del tasport - Sparta Nijkerk. SHO - TOGR. Quick Boys - IJsselmeervogels

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 17