Het houdt maar niet op met AZ SPORT Heerenveen redt zich miraculeus in slotfase Koeman versus Koeman in Waalwijk Team Adriaanse verzekert zich via zege op Glasgow Rangers van voortzetting Europese campagne ADO Den Haag moet zich bij straf neerleggen Robin van Persie ligt onder vuur NVB zint op humane chtlijnen bij overlijden ïge Bulgaar ar Feyenoord erdam - De jonge Bulgaar- erdediger Ivan Bandalovski ;t zich begin januari bij de B lectie van Feyenoord. De irige rechtsback tekent een ig ract voor anderhalf jaar in uip. Hij is aanvoerder van Julgaarse elftal onder 19 Bandalovski kreeg zijn op- ng bij Levski Sofia. Dit sei- >s i speelt hij bij Litex Lovech. orgiev opnieuw ereldkampioen ev|rsK - De Russische dammer el sander Georgiev is wereld- q( pioen gebleven. Hij be ng zijn landgenoot Alexej 4c jov tijdens de beslissende hl den death) reeks ultra-ra- :u jartijen. Het was zijn derde ~r Tsjizjov was negen keer nj lidkampioen. oya en Fish '1 irten in finale rn la - Carlos Moya en Mardy 1 spelen vandaag in Sevilla peningspartij in de finale '0 tet tennistoernooi om de scup. De Spanjaarden Igen na Moya Rafael Nadal e baan. Hij staat tegenover lgl Amerikaanse servicekanon f Roddick. De keuze voor ;t. al is verrassend. De 18-jari- L< eeg de voorkeur boven L Carlos Ferrero. ifennederlaag ir hockeyers e - De Nederlandse hoc- iannen hebben in de Pa- ise plaats Lahore een oe- d-)redstrijd van Duitsland ver- i: 1-0. Twee dagen voor van de Champions |hy maakte Keller in de »te minuut het enige doel- van de wedstrijd. Neder- dat over een fitte selectie Zokchttien spelers beschikt, ht het toernooi morgen Z(Me wedstrijd tegen Nieuw- d. lith coach i Schotland >ow - Walter Smith is de llger van Berti Vogts als Iscoach van Schotland. De !|dbialige trainer (56) van on- gpeer Glasgow Rangers en ton tekende een vierjarig iVofact. De Duitser Vogts gaf Kibaan op 1 november op fns slechte resultaten. B afFeyenoord ir spreekkoren - De aanklager betaald ial wil Feyenoord straffen [kwetsende spreekkoren mille Rotterdamse aanhang in Zabmpetitiewedstrijd van 31 ier tegen AZ. Feyenoord- rters beledigden toen idsrechter Van Egmond en •eler Barry van Galen. De iger eist een onvoorwaar- te boete van 2500 euro. vrijdag 3 DECEMBER 2004 nko Keen mag Top-i2 ir jem - Trinko Keen mag Hloen aan de Europese Top- He op 5 en 6 februari in Hes wordt gehouden. De Hrige tafeltennisser uit Arn- M maakte door zijn goede re ten van de laatste tijd een insprong op de wereld- .lijst. Hij steeg van 34e naar e plaats en hoeft nu nog acht Europeanen voor e dulden. irde plek afuerte Vijn Alan Vdlafuerte is in ïale van het wereldbe- 'izoen trampolinespringen jiers vierde geworden. De ermeerse turner kreeg van ry voor zijn tien uitstekend voerde sprongen een pun- taal van 39,60. Olympisch lioen Joeri Nikitin won ook renement met een score 11,20. door Harry Arts alkmaar - Zo heel stiekem be gint het Nederlandse clubvoet bal weer aardig mee te tellen in Europa. Na de knappe prestaties van PSV en het verdienstelijke optreden van Feyenoord weet ook AZ dat het na de jaarwisse ling nog internationaal actief is. De Alkmaarders klopten Glas gow Rangers in een boeiend ge vecht dat beslist werd door een vroege goal van Landzaat: i-o. Hoewel AZ gisteravond in de slotfase zwaar onder druk kwam te staan, zette de num mer twee van de eredivisie zijn ongelooflijke reeks op impo sante wijze voort. De ploeg van Co Adriaanse verloor deze voet baljaargang pas een wedstrijd, uit tegen PSV (5-1). Sinds die 21ste augustus gaat het AZ ech ter ongekend voor de wind. Al leen Roda JC en Ajax ontsnap ten in de competitie aan een nederlaag. En in Europees ver band zette de Alkmaarse forma tie zelfs een onberispelijke serie neer. In de eerste ronde werd het Griekse PAOK tweemaal te ruggewezen, in de groepsfase werd afgerekend met Auxerre en vorige week met de povere Polen van Amica Wronki. AZ wist gisteravond opnieuw een belangrijke scalp buit te maken. De Schotse club is qua grootte, uitstraling en begroting (zo'n 50 miljoen euro) een top club. Rangers heeft een enorme aanhang in Glasgow, meer nog dan aartsrivaal Celtic dat een groot gedeelte van zijn achter ban buiten de stad heeft. An derhalf jaar geleden bereikte Rangers een ongelooflijke mijl paal door voor de vijftigste maal de Schotse titel te grijpen. Daarmee is de club houder van het wereldrecord. Toch staat Rangers de laatste jaren enigszins in de schaduw bij Celtic. De ploeg uit het ka tholieke volksdeel werd sinds 2000 vier keer landskampioen en haalde in 2003 de eindstrijd AZ-spelers vieren feest na de overwinning op Glasgow Rangers. Foto: Reuters/Michael Kooren van het toernooi om de UEFA Cup. Ook dit jaar leek het erop dat Rangers genoegen zou moeten nemen met een plaats op de tweede rij. Maar twee we ken geleden troefde de ploeg van manager Alex McLeish de erfvijand in de 'Old Firm', de stadsderby van Glasgow over tuigend af (2-0). En nadat Celtic het afgelopen weekeinde pun ten liet liggen tegen Hearts, kreeg Rangers zelfs de kopposi tie in de schoot geworpen. Volgens goed gebruik schoot AZ fel uit de startblokken. En al even gewoontegetrouw leverde het openingsoffensief al vlot een voorsprong op. Huysegems omzeilde zijn bewaker Khiza- nishvili met een fraaie passeer beweging. De Belg zette laag voor op Meerdink die met een even simpel als briljant tikje de inkomende Landzaat een niet te missen kans bood: 1-0. Rangers incasseerde de tik re delijk gelaten, greep het initia tief, maar creëerde nauwelijks kansen tegen de goed georgani seerde AZ-defensie. Slechts een keer ontsnapte de thuisploeg aan de gelijkmaker. Na een on begrijpelijke blunder van Op dam mocht Novo alleen op Timmer afgaan. De Spanjaard had de hoek voor het uitkiezen, maar de AZ-goalie weigerde te capituleren. Het overwicht van Rangers ten spijt kreeg de thuisclub de meeste en de betere kansen. Landzaat had de vis zelfs al in een vroeg stadium op het droge kunnen trekken. Maar de inter national, wederom zeer goed op dreef, verloor voor een keer het overzicht. In plaats van zijn handelsmerk (het lobje) uit te spelen, schot hij wild tegen de uitkomende Klos op. Pas in de slotfase kwam AZ he vig onder druk te staan. De thuisploeg wankelde hevig maar bleef overeind. Linden- bergh bracht een keer redding op de doellijn. En scheidsrech ter Yefet weigerde in de slotmi nuten twee Schotse penalty claims te honoreren. AZ: Timmer, Kromkamp, Mathijsen. Opdam en De Cler, Landzaat. Van Ga len (83. Ramzi) en Buskermolen (18. Lindenbergh); Meerdink, Huysegems (86. Nelisse) en Perez. GLASGOW RANGERS: Klos; Khiza- nishvili, Ball, Boumsong en Andrews; Rae, Malcolm (73. Hughes), Ricksen en Lovenkrands (46. Namouchi); Novo en Prso. zagreb/anp - Heerenveen heeft zich op miraculeuze wijze ge red van uitschakeling in de tweede ronde van de UEFA-be- ker. Dinamo Zagreb leek in groep G af te stevenen op een zege, maar uit het niets sloegen de Friezen in de slotfase alsnog toe. Yildirim en Huntelaar (strafschop) zetten Heerenveen in de laatste vijf minuten van 0- 2 op 2-2. Huntelaar maakte de sensatie nog bijna compleet door in blessuretijd de bal op de lat te mikken. Heerenveen (vier punten) heeft nu aan een zege thuis tegen SK Beveren voldoende om de der de ronde te bereiken. De Frie zen zijn nu niet meer afhanke lijk van het duel tussen VfB Stuttgart (zes punten) en Dina mo Zagreb (vier punten). Als de Duitsers winnen heeft Heer- eenveen zelfs aan een gelijk spel genoeg. Benfica plaatste zich door een zege op de nog puntloze Belgen. Heerenveen ging na de stunt tegen VfB Stuttgart (1-0) en het gelijkspel tegen Feyenoord (2- 2) vol vertrouwen richting Kro atië. Bruggink bleef weliswaar geblesseerd achter in Heeren- veen, maar met Hestad was dat probleem opgelost. Het afha ken van Haarala (enkel), Vayry- nen (hamstring) en op het laat ste moment van aanvoerder Radomski (hamstring) was echter niet op te vangen. Ver beek miste tegen de Kroaten zijn gehele middenveld met Bruggink, Radomski en Vayry- nen. Toch leek Heerenveen de be ginfase ongeschonden door te komen. In de vijftiende minuut ging het echter fout. Uit een vrije trap van Mujcin ontstond er verwarring bij Heerenveen achterin, waarna middenvelder Bosnjak ongehinderd kon uit halen: 1-0. Heerenveen had daarna geluk met kansen op 2- 0 voor Karic en Mujcin. In de tweede helft startte Hee renveen met aanvaller Samaras voor verdediger Bakkati om meer druk uit te oefenen, het geen mislukte. In de 58e mi nuut ging Pranjic er op links vandoor en liet doelman Van- denbussche kansloos met een schot in de verre hoek: 2-0. Heerenveen leek kansloos, maar zette alles in de turbulen te slotfase recht. Yildirim met een prachtig schot met links en de koelbloedige Huntelaar uit een strafschop kregen het sta dion muisstil. zeist/anp - De commissie van beroep van de KNVB handhaaft de straf die eerder de tucht- commissie oplegde aan ADO Den Haag voor de kwetsende spreekkoren van de Haagse aanhang in de wedstrijd tegen Ajax op 12 september. ADO moet een boete betalen van 25.000 euro en mag op 30 janu ari geen supporters meenemen naar de Arena voor de uitwed strijd tegen de Amsterdamse club. De commissie van beroep deed gisteren uitspraak. ADO moet zich erbij neerleggen, want de ze straf is onherroepelijk. In het vonnis ligt voor ADO ook nog de dreiging van het spelen van een thuiswedstrijd zonder pu bliek. Die straf is als voorwaar delijk en met een proeftijd van een jaar opgelegd. Tegen ADO loopt nog een an dere strafzaak wegens kwetsen de spreekkoren. De tuchtcom- missie van de KNVB behandelt op 14 december de aangehou den zaak rond de gestaakte wedstrijd ADO Den Haag - PSV van 16 oktober. ADO ging niet akkoord met het schikkings voorstel van de aanklager: twee thuiswedstrijden zonder pu bliek, waarvan een voorwaarde lijk. UITSLAGEN New York. NBA. Boston Celtics - Milwaukee Bucks 101-100, Orlando Magic - Toronto Raptors 129-108, Washington Wizards - New Jersey Nets 95-68, New York Kmcks - Memphis Grizzlies 90-82. New Orleans Hornets - Sacramento Kings 81- 94. Chicago Bulls - LA Lakers 92-84. San An tonio Spurs - Philadelphia 76'ers 105-72, Phoenix Suns - Cleveland Cavaliers 120-101. Golden State Warriors - Minnesota Timberwol- ves 99-107, Seattle SuperSonics - Utah Jazz 129-119 nv. LA Clippers - Indiana Pacers 88- 76. Eredivisie: Rotterdam - Zwolle 66 - 68, Astro- nau - Aris 107 - 86, Cape Holla - Tulip 86 - 83. MPC Capita - Almere 107-70 HOCKEY Lahore (Pak). Mannen, oefenwedstrijd. Nederland - Duitsland 0-1 (0-1). 8 Keller 0-1. Nederland: Vogels; Van der Weide, Taekema, Delmee en Geert-Jan Derikx, Reekers, Evers en De Nooijer; Klaver, Mei|er en Ronald Brouwer Wissels: Veering, Hoyng, Mahieu, Weusthof, Rob Derikx, Van der Horst en Matthijs Brou- PRIJSVR AGEN Uitslag Lucky Day 3570, d.d. 02.12.2004 1 4 8.14.15.25.27 33.35.39. 44.52.53.56.64.65.68.69 73.75 Onder voorbehoud van typefouten SKI - ALPINE Beaver Creek (VSt). Wereldbeker, Super-G, londen/anp/rtr - Trainer Alex Ferguson van Manchester Uni ted heeft na de overwinning op Arsenal (1-0) van woensdag avond de gespannen verhou ding tussen hem en Arsenal- collega Arsène Wenger verder onder druk gezet. Wenger be kritiseerde onlangs Ruud van Nistelrooij van United, Fergu son deed hetzelfde met Gunner Robin van Persie. De oud-Feyenoorder - stond woensdag in de wedstrijd in de League Cup bij Arsenal in de basis en kreeg na rust geel we gens een overtreding op tegen stander Richardson. „Hij had rood moeten krijgen", meende Ferguson. Volgens Ferguson was de Ne derlandse aanvaller van Arsenal 'more than lucky" dat hij op het veld mocht blijven. De Engelse voetbalfederatie (FA) liet gister avond echter weten dat er geen nader onderzoek naar de actie van Van Persie wordt verricht. (anp - De KNVB wil zich lf aan menselijker opstellen Jaarerzoeken van clubs om Me{ trijden uit te stellen na het ijden van een speler. De maakte bekend dat hij :iHgaat bezinnen op de kille J kelijke richtlijnen hierom- v" eiding is de heftige kritiek le KNVB kreeg nadat de weigerde een verzoek van Imersfoortse amateurclub Ja Quick 1890 in te willigen, vroeg om uitstel van alle trijden wegens de dood len 19-jarige speler uit het se d e elftal. De jongeman werd K) november zo zwaar mis- eld bij een disco in Nij- >ar irveen, dat hij aan zijn ver- Üngen overleed. (NVB bleek bereid alleen «erste van Quick 1890 vrij te geven. De bond hield daarbij vast aan de eigen richtlijnen en wilde geen uitzondering ma ken, aangezien er wekelijks der gelijke verzoeken binnenko men. Quick nam geen genoegen met dat besluit en hield vorig week einde gewoon alle teams aan de kant. De KNVB dreigde daarop de zaak voor de tuchtcommis- sie te brengen, maar heeft daar na de storm van kritiek van af gezien. De bond vindt nu zelf ook dat het besluit kil, koel en zakelijk was en acht een discussie over een humaner procedure bij het overlijden van een lid van de KNVB zinvol: „De KNVB zal de meningen van de verontruste voetballers en voetballiefheb bers uit het land in overweging nenïbn." door Dicke Sintenie eindhoven - Vanavond staan de broers Erwin (RKC) en Ronald Koeman (Ajax) tegenover elkaar als trainers. „Een nieuwe episo de in ons leven", mijmert Er- win, de oudste van de twee. „Nu alleen nog een keer samen trainen en dan volgt de laatste stap: biljarten in het bejaarden huis." Vanuit eetcafé De Verlenging kijk je uit over het veld van PSV. Erwin Koeman tuurt door het glas. Hij heeft hier een rijke ge schiedenis liggen, als voetballer en als assistent-trainer, eerst onder Erik Gerets, later onder Guus Hiddink. Begin dit jaar besloot Koeman dat het mooi was geweest. Hij wilde na zes jaar als trainer op eigen benen staan. Het werd RKC. „Ik kon niet ver weg van Eindhoven, vanwege mijn dochter. Ze is twaalf jaar en epileptisch. Tot vóór dit schooljaar heeft ze speciaal on derwijs gevolgd. Haar hersenen zijn licht beschadigd, daardoor heeft ze een achterstand. Je ziet niets aan haar, het is een mooie meid. Ze maakt nu haar eerste stappen in de 'boze buitenwe reld', zoals ze dat op haar vori ge school omschreven. Ze krijgt praktijkgericht les: koken, ver zorging. Het is vooral bedoeld om de kinderen zelfstandig te maken. Ze leren op eigen be nen staan." „Ze voetbalt ook, net als mijn zoon. Hij bij PSV, zij bij Acht, de plaatselijke amateurclub. Ze speelt met en tegen jongens. Maakt haar niets uit, ze heeft lol voor tien. Ze is vrij in haar hoofd." De angst om het zor genkind is grotendeels wegge nomen. „Ze heeft al vijf jaar geen aanvallen meer gehad. Ik geniet langs de lijn van haar plezier." Ook bij Koeman vochten onge loof en woede om voorrang toen hij anderhalve maand ge leden het intrieste bericht hoor de dat het vijfjarige dochtertje Erwin Koeman: „Het is een hondenbaan, maar je weet waar je aan begint." Archieffoto: GPD van RKC-middenvelder Alfred Schreuder ongeneeslijk ziek is. „We hebben die middag met een de training eruit gegooid. Voetballers hebben allemaal een bepaald ego, maar dat valt op zo'n moment helemaal weg. Iedereen was met zijn hoofd al leen maar bij Alfred en zijn ge zin. De impact was enorm. Vooral de jongens die zelf kin deren hebben, kunnen dat moeilijk van zich afeetten." Hoe je als trainer met zo'n situ atie omgaat, dat leer je niet op een cursus. „Je handelt op ge voel", zegt Koeman. „Maar in feite is er maar één weg om te volgen: Alfred krijgt van ons alle steun en vrijheid die hij nodig heeft. De tijd die zijn dochtertje nog gegeven is, moeten ze met elkaar zo goed mogelijk door brengen." En als Schreuder wil voetballen, ruimt Koeman een plek voor hem in. Tegen AZ zou hij aanvankelijk meespelen, al had hij in zes weken één keer getraind. Koeman: „Van mij hoefde Al fred niet met de bus mee, hij hoefde niet met ons te eten. Hij zou rechtstreeks naar Alkmaar komen. Drie uur voor de wed strijd belde hij af. Ik had de op stelling al vrijgegeven. Geen probleem. Als het van het ene op het andere moment iets slechter gaat met die kleine, gaat zij voor." Vorige week vrijdag, tegen Vi tesse, keerde Schreuder terug in het elftal. Hij maakte de vieren negentig minuten vol. RKC scoorde vlak voor tijd 2-2, maar diep in blessuretijd zag Koe man zijn middenvelder nog ja gen op de bal. „Toen hij van het veld stapte, was hij helemaal naar de kloten. Iedereen was zwaar onder de indruk van wat hij allemaal uit zijn lijf perste. Zo'n wedstrijd is voor hem na tuurlijk ook een uitlaatklep." Koeman noemt Schreuder zijn belangrijkste speler. Sinds zijn absentie ging het bergafwaarts met de Brabantse club. Koe man: „Ik zei laatst nog tegen de elftalbegeleider: 'Al kost dit me mijn kop als trainer van RKC, het zij zo'. Het gaat erom dat Alfred in een stabiele situatie terecht komt." RKC staat twaalfde en dat kan beter. Vrees voor ontslag heeft Koeman niet. Hij weet na bijna dertig jaar betaald voetbal dat hij een hondenbaan heeft. Maar hij heeft er zelf voor geko zen. „Dit is mijn wereld en die keer ik waarschijnlijk nooit de rug toe. Ook omdat ik niks an ders kan. Die vier jaar mavo weegt niet op tegen de schat aan levenservaring die ik heb opgedaan. Op je vijftiende lees je de ene week dat je de nieuwe Cruijff bent, een week later kim je geen bal fatsoenlijk recht vooruit trappen. Je krijgt een olifantenhuid en je weet heel snel wat er te koop is." Erwin Koeman mag graag la chen, maar dat wil niet zeggen dat hij, zijn werk als trainer van RKC niet serieus neemt. Humor houdt hem op de been, in moeilijke tijden is het zelfspot. Hij verbaast zich over het feit dat voetbal zó belangrijk is ge worden. „Mijn zoon van veer tien heeft al een paar keer ge zegd: 'Haal jij de kerst wel?' Hij brengt dat met een mengeling van ironie en emst. Hij weet ook donders goed hoe het werkt. Een paar weken geleden, toen Ronald bij Ajax het ook moeilijk had. zei hij nog: 'Dat wordt een mooi afscheidsduel voor jullie: RKC-Ajax'. Daar kan ik erg om lachen." Hoewel de kritiek op zijn broer Ronald hard is aangekomen. „Bij hem persoonlijk, bij zijn gezin, maar ook bij mijn moe der. Die ergerde zich groen en geel aan alles wat er geroepen werd. Moeders eigen hé?" Zijn broer redde zich knap uit een belabberde situatie. „Ro nald greep rigoureus in. Het was zijn enige mogelijkheid om te overleven. Dat zal hij zelf niet hardop zeggen, maar zo is het wel. Hij veranderde zijn elftal op zes plaatsen. Als je dan ver liest, is het over en sluiten." Het is een hondenbaan, her haalt Koeman, die zich veront schuldigt voor het feit dat hij niet ambitieus klinkt. „Maar ik ben het wel. Wat ik doe, doe ik met overgave. Ik ben alleen geen carrièreplanner en ik pro beer te relativeren." RKC is een leuke club, maar elk dubbeltje moet worden omge draaid. De creativiteit van de trainer wordt zwaar op de proef gesteld. „Prima, dat maakt me alleen maar sterker." Of hij in de winterstop nog aankopen mag doen? Lachend: „Ik ben al blij met een paar nieuwe bal len." Vanavond delen de broers Koe man dezelfde zijlijn in Waal wijk. Een bijzonder moment, noemt de oudste het. „Ik zal ook wel een paar keer oogcon tact met Ronald zoeken. Een la- chie tussendoor moet kunnen. Iedereen is tegenwoordig al zo zwaar-op de hand. 1. Górgl (Oos) 1.13,40. 2. Miller (VSt) 1.13,84, 3. Scheiber (Oos) 1.13,72, 4. Gru- nenfelder (Zwi) 1.13,77, 5. Fattori (Ita) 1.13,90, 6. Fritz Strobl (Oos) 1.13,93. VOETBAL UEFA-BEKER, tweede ronde GROEP E Egaleo (Gri) - Lazio (Ita) 2-2 (1-2). 7. Chloros 1-0. 13. Muzzi 1-136 Muzzt 1-2. 54 Agritis 2-2. Partizan Belgrado (SMo) - Villarreal (Spa) 1-1 (0-1). 17. Cazorla 0-1. 66 Tomic 1-1 (straf schop). Middlesb. 3 2 0 1 6 3-2 Partizan B. 3 1 2 0 5 7-3 Villareal 3 1 2 0 5 4-2 Lazio 4 0 3 1 3 5-7 Aigaleo 3 0 1 2 1 2-7 Laatste wedstrijden, 15 december: Mid dlesbrough (Eng) - Partizan, Villarreal - Egaleo. GROEP F A2 - Glasgow Rangers 1-0 (1-0). 7 Landzaat 1-0. Scheidsrechter: Yefet (Isr) Toeschouwers: 8343. Gele kaart: De Cler (AZ), Ball. Malcolm (Rangers). Auxerre (Fra) - Amica Wronki (Pol) 5-1 (4-1). 1. Mignot 1-0. 5. Pieroni 2-0. 17. Kryszalowicz 2-1, 24. Pieroni 3-1, 26. Pieroni 4-1, 56. Kalou 5-1. Rode kaart: 47. Cierzniak (Amica). AZ 3 3 0 0 9 6-1 Rangers 3 2 0 1 6 8-1 Auxerre 3 11 1 4 5-3 Grazer AK 3 1114 3-4 Ami.Wronki 4 0 0 4 0 3-16 Laatste wedstrijden, 15 december: Glas gow Rangers - Auxerrre, Grazer AK (Oos) -AZ. GROEP G Beveren (Bel) - Benfica (Por) 0-3 (0-2). 4. Simao 0-1 (strafschop), 21. Zahovic 0-2, 59. Zahovic 0-3 Rode kaart: 3. Bar ry (Beveren) Dinamo Zagreb (Kro) - SC Heerenveen 2- 2 (1-0). 15. Bosjnak 1-0, 58. Pranjic 2- 0. 86. Yildirim 2-1. 89 Huntelaar 2-2 (strafschop). Scheidsrechter: Stuchlik (Oos). Toeschouwers: 15.000. Gele kaart: Mujcin (Dinamo Zagreb). Rzasa. Yildirim, Rose (SC Heerenveen). Benfica 4 3 0 1 9 9-5 Stuttgart 3 2 0 1 6 8-2 Zagreb 3 11 1 4 8-5 Heerenveen 3 11 1 4 5-6 Beveren 3 0 (^3 0 2-14 Laatste wedstrijden, lS^kcember: Hee renveen - Beveren, VfB Stuttgart (Dui) - Dinamo Zagreb. GROEP H Alemannia Aachen (Dui) - Zenit St. Pe tersburg (Rus) 2-2 (1-1). 25 Meijer 1-0, 38. Radimov 1-1 (strafschop). 76. Gorsj- kov 1-2, 90. Blank 2-2 (strafschop). Ro de kaart: 90. Pinto (Aachen) 2x gee: Sevilla (Spa) - AEK Athene (Gri) 3-2 (2- 1). 10 Lyberopoulos 0-1. 19. Baptista 1-1, 29. Antonito 2-1,46 Giorgiopoulos 2-2. 88 Baptista 3-2 (strafschop) Scheidsrechter: Braamhaar(Ned). Sevilla 3 2 1 0 7 6-3 Lille 3 2 0 1 6 4-3 Zenit St. Pe- 4 12 1 5 9-6 tersburg Alemannia 3 11 1 4 3-4 Aachen AEK 3 0 0 3 0 4-10 Laatste wedstrijden, 15 december: Lille (Fra) - Sevilla, AEK - Aachen. ZWEMMEN Dubai. WK open water. Mannen, 25 km: 1 Capell (Aus) 5.05.39, 2 Koedmov (Rus) 5.07.05. 3. Kotsjkarov (Rus) 5.07.59, 7. Van der Weijden .(Ned) 5.08.36.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 19