<IDS cb Vacaturekrant I Kl/VDekOPV/nYC voorlichter m/v (24 - 26 uur per week) n! HHHHH Bedrijfsleider (m/v) Medewerker Serverbeheer (m/v) pag@hdc.nl Adverteren? 075-6813677 Verruim je blik als... Chauffeur/Corrector m/v Voor 36 uur per week. Max. 2.147,- bruto per maand, schaal 5 (bij een 36-urige werkweek). Vuilwerktoeslag 151,- bruto per maand In verband met het vertrek van één van onze medewerkers zoeken wij een Hing Beleid, Beheer en Uitvoering Openbare \eeft tot doel het schoon, veilig en heel houden ipenbare ruimte. Zij doet dit onder andere door dragen voor de voorbereiding, aanleg en beheer (doen) uitvoeren van werkzaamheden aan de ctuur en in de openbare ruimte. De afdeling is lelast met het inzamelen van huis- en grofvuil, e afdeling zijn wij op zoek naar een ur/Corrector. It grof- en huisvuil in en bestuurt en bedient de uto/MSTS-auto. Je plaatst containers in de isitie voor de MSTS-auto of huisvuilauto en je ert aangeboden huis- en grofvuil op juistheid liedwijze. Je reinigt de voertuigen, smeert vitale len en meldt eventuele mankementen aan de udsmonteur. Je brengt en haalt goederen, afval rialen op met de vrachtauto. Ook word je inge- gladheidbestrijding. te beschikken over een rijbewijs C en een iloma. Ervaring op het werkterrein is een pré en itgerichte houding is een vereiste. Leiderdorp in een nieuw perspectief De afdeling Facility Management Services van iSOFT is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van de ICT-infrastuctuur van het bedrijf. Daarnaast biedt de afdeling diensten aan gezondheidszorg-instellingen op het terrein van ICT-infrastructuurbeheer in de vorm van Facility Management, System Management Support, Network Management en Technical Consultancy. meer banen op vacaturekrant.nl Werken bij ons betekent werken bij een enthousiaste club ICT-zorgprofessionals. Bij dé zorg-ICT speler die marktleider is in Nederland op het gebied van informatiesystemen voor ziekenhuizen, huisartsen en ziekenhuisapotheken. B4KIDS is in 1989 opgericht in Leiden en is uitgegroeid tot een van de grootste kinderopvangorganisaties in Nederland. We zijn met bijna 600 medewerkers en 36 centra actief in Leiden, Voorburg, Warmond, Voorhout, Noordwijkerhout, Sassenheim en Voorschoten en hebben de ambitie om sterk te groeien in de Randstad. De sector kinderopvang, dus ook B4KIDS, bevindt zich in een turbulente omgeving. Explosieve groei van het aanbod, nieuwe wetgeving, een steeds kritischer consument en een versnelde professiona liseringsslag maken dat de kinderopvangsector voor grote uitdagingen staat. B4KIDS heeft grote ambities. Naast verhoging van het serviceniveau en actievere marketing communicatie, oriënteert B4KIDS zich op nieuwe dienstverlening. Informatiecentrum B4KIDS B4KIDS opent medio april een Informatiecentrum in de binnenstad van Leiden. Het centrum heeft een spilfunctie in het realiseren van de ambitie van B4KIDS: het zijn van een sterke regionale aanbieder van kinderopvang en additionele diensten met een hoog serviceniveau en een overeenkomstig imago. Voor het mede opzetten en succesvol draaien van het informatiecentrum is B4KIDS per 1 maart op zoek naar een: Werkzaamheden Het eerste contact is mede bepalend voor het uiteindelijke succes. Als voorlichter vorm je het gezicht van de organisatie en zorg je voor een optimale serviceverlening aan potentiële klanten en het binden van bestaande klanten. Dit doe je door ouders te informeren over de dienstverlening van B4KIDS, door additionele dienstverlening aan te bieden en door elke vraag die geïnteresseerden stellen op het gebied van a kinderen of kinderopvang op een snelle en correcte manier te beantwoorden. Actief zoeken naar antwoorden, het opbouwen van een relatienetwerk en het bijhouden en I actualiseren van de informatie horen daar natuurlijk bij. Je verdiept je in de bedrijfs- processen van B4KIDS, volgt de ontwikkelingen binnen de sector en signaleert ver- Li beteringen voor de gehele organisatie. Alle activiteiten van het Informatiecentrum dienen één doel: een geïnformeerde en tevreden interne en externe klant. Wij vragen Boven alles ben je zeer mens- en klantgericht, dienstverlenend, enthousiast en zowel I mondeling als schriftelijk sterk. Je interesse kent geen grenzen. Zowel de bedrijfsvoe- I ring van de organisatie als pedagogische vernieuwingen, opvoedingsvragen en I kinderactiviteiten hebben je interesse. Je functioneert op MBO werk- en denkniveau. Office en Internet kennen voor jou geen geheimen. Je pioniersmentaliteit maakt dat het nieuwe Informatiecentrum van B4KIDS een succes wordt. Wat wij naast deze instelling van je verwachten, kan je vinden op de website van B4KIDS: www.b4kids.nl. Ons aanbod I Jij geeft mede vorm aan een nieuwe activiteit van B4KIDS. Naast deze uitdaging bieden wij: een afwisselende en uitdagende baan in een enthousiast en zelfstandig opererend team; een nieuwe functie die je mede vorm kan geven; goede secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals eindejaarsuitkering, een kinderop vangregeling, een niet-ziek bonus en goede opleidingsmogelijkheden; 1 rechtspositie en salariëring conform de CAO Kinderopvang, min. 1600,00 en max. 2128,00 bruto per maand bij een fulltime dienstverband van 36 uur per week. Er vindt momenteel een onderzoek plaats naar de mogelijk heden om de reiniging onder te brengen bij de Gemeen schappelijke Vuilophaaldienst Leiden en omstreken (Gevulei). Wij zitten midden in het verder ontwikkelen en uitvoeren van een uitdagende toekomstvisie vol ambitieuze plannen. Naast een inte ressante baan bieden wij je een uitstekend salaris, prima secun daire arbeidsvoorwaarden en volop ruimte voor eigen initiatief. Meer weten over de functie? Bel dan met Eric van Zundert, t. (071) 541 13 65. Je sollicitatie kun je tot 10 december 2004 richten aan gemeente Leiderdorp, Cluster P&0, Postbus 35, Gemeente 2350 AA Leiderdorp onder vermelding van Leiderdorp 'chauffeur/corrector'. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. Informatie Telefonische informatie over deze functie is te verkrijgen bij Sjoerd Greefhorst, hoofd marketing communicatie, telefoonnummer: 071 516 34 53 of e-mail: s.greefhorst@b4kids.nl. Bij afwezigheid kan informatie ingewonnen worden bij Manuela Spaninks, lid Raad van Bestuur, telefoonnummer: 071 51634 34. Sollicitatie Heb je belangstelling voor deze functie, laat het ons dan weten vóór 7 december a.s. Jouw korte sollicitatiebrief voorzien van curriculum vitae, o.v.v. vacaturenum mer VL/0450/HK, stuur je naar: B4KIDS, t.a.v. Kardie Beets, Medewerker HRM, Postbus 2201, 2301 CE LEIDEN. Of stuur een e-mail naar: k.beets@b4kids.nl. De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 16 december. De vacature wordt gelijktijdig intern en extern opengesteld. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. TA M 5j IDS el I id r Stl bo 71 51 3434 ffo@b4fa<ki& Al ids te ?n HF eton is zo oud als de weg naar Rome. En zelfs nog ouder. Al ver voor onze jaartelling werd H beton gebruikt voor bouwwerken welke nu nog bestaan. Vreemd is dat niet. Beton is immers een van de duurzaamste en makkelijkst toepasbare bouwmaterialen. Beton. Daar draait het om bij Cementbouw Betonmortel BV, een gezond bedrijf met een kansrijke toekomst. Want in Nederland wordt steeds meer gebouwd: woningen, bruggen, wegen, openbare gebouwen en steeds meer van beton. Een groot deel daarvan levert Cementbouw. Werken bij Cementbouw is een beetje als beton zelf is: flexibel als het kan en keihard als het moet. Er heerst een prettige, open, no-nonsense sfeer en we zijn trots op wat we bereiken. Voor 3 van onze productielocaties in Akersloot, Haarlem en Schagen zijn wij op zoek naar een ervaren en daadkrachtige U bent verantwoordelijk voor de effectieve- en efficiënte organisatie van 3 productielocaties. U rapporteert direct aan de directeur. Belangrijkste doelstelling is een goede, kwalitatieve en kwantitatieve bezetting op de centrales en een gedegen kostenbewaking. U geeft direct leiding aan 30 medewerkers. U heeft een afgeronde hbo-opleiding, 5 jaar leidinggevende ervaring en het diploma Betontechnoloog BV of bent bereid dit op korte termijn te halen. U bent analytisch, communi catief sterk, besluitvaardig en stelt een open en directe manier van communiceren zeer op prijs. Daarnaast bent u een praktijkmens met een hands-on instelling. Zeker geen 9 tot 5 mentaliteit. U beschikt vanzelfsprekend over kennis en ervaring in een technische of bouwomgeving. Door groeimogelijkheden, zijn bij bewezen geschiktheid op korte termijn mogelijk. Heeft u interesse in deze functie, stuur dan binnen twee weken uw sollicitatiebrief en een CV naar Betonmortelbedrijven Cementbouw BV t.a.v. mevr. K.M.A. Höppener, personeelsfunctionaris Postbus 414, 2100 AK Heemstede Mailen kan ook: k.hoppener@cementbouw.nl Als u meer wilt weten over de functie kunt u bellen met de heer ingenieur A. Stuvel, directeur: 023-5481630. concreet in beton Informatiesystemen voor een vernieuwende gezondheidszorg, www.isoft.nl Functie informatie. In het rekencentrum van iSOFT staat een groot aantal centrale systemen van diverse aard opgesteld (HP/UX, Linux, MS-WindowsNT/2000/2003-servers). Deze systemen worden ingezet voor een breed scala van activiteiten van systeem-ontwikkeling tot gegevensverwerking voor een aantal ziekenhuizen. De interne Kantoor Automatiseringsfaciliteiten van iSOFT bestaan uit diverse W2K-serversystemen en een CITRIX MetaFrame serverpark waaraan een 300-tal pc-configuraties (verspreid over de hoofdvestiging in Leiden en onze overige vestigingen) is gekoppeld. Uw werkzaamheden bestaan o.a. uit: Bewaking en beheer van de centrale serverconfiguraties. Het installeren, testen en onderhouden van nieuwe systemen, hulpmiddelen, systeem/ netwerksoftware, DBMS-software en applica- tiesoftware. Het bijdragen aan het uitvoeren van beheerdienstverleningsvormen bij klanten van iSOFT. Het adviseren van klanten op het gebied van inrichting en uitvoering van serverbeheer. Wij vragen. Een informatietechniekopleiding op tenminste MBO-niveau. Aantoonbare ervaring met het beheer van W200x-serverinfrastructuren, Exchange-2000 en/of CITRIX MetaFrame Server-systemen. MCS/VMCSE-certificering en/of bereidheid deze te verwerven. Het verrichten van bereikbaarheidsdiensten. Wij bieden. Een uitdagende werkkring waarin het omgaan met techniek en mensen een centrale rol inneemt. Met een prettige werksfeer en uitstekende arbeidsvoorwaarden op basis van de eigen CAO. Sollicitatie. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan iSOFT Nederland B.V., afdeling Human Resource Management, Postbus 901, 2300 AX Leiden. Voor meer informatie over de aangeboden functie kunt u contact opnemen met Kees Warmerdam, manager Facility Management Services, telefoon 071-5256851 of met Paul Verhoeven, manager Human Resource Management, telefoon 071-5256685.

Leidsch Dagblad | 2004 | | pagina 11